Maps Marker Free/Pro - en to he translation catalogue (321 entries)

en: %1$s errors (skipped rows from importfile: %2$s)
he: %1$s שגיאה  (skipped rows from import file: %2$s)

en: %1$s in the marker name
he: %1$s בשם הסמן

en: %1$s in the popup text
he: %1$s בטקסט הקופץ

en: %1$s markers
he: %1$s מסומן

en: %1$s markers updated (IDs: %2$s)
he: %1$s סמנים מעודכנים  (IDs: %2$s)

en: %1$s markers would be updated (IDs: %2$s)
he: %1$s סמנים יהיו מעודכנים (IDs: %2$s)

en: %1$s new markers created (IDs: %2$s)
he: %1$s סמנים חדשים שנוצרו (IDs:%2$s)

en: %1$s new markers would be created (rows: %2$s)
he: %1$s סמנים חדשים ייוצרו (rows: %2$s)

en: %1$s warnings (rows from importfile: %2$s)
he: %1$s אזהרה (rows from importfile: %2$s)

en: (not now, hide message)
he: (לא עכשיו, להסתיר את המסר)

en: (with semicolons as delimiters)
he: (עם פסיק כמפריד)

en: A custom image can only be used if you sign up for a custom visualead API key! Please visit %s for more information.
he: בתמונה מותאמת אישית ניתן להשתמש רק אם אתה נרשם למפתח API visualead המותאם אישית! בבקשה בקר ב  %s עבור אינפורמציה נוספת.

en: A marker with the ID %1$s has been successfully created
he: הסמן עם זהות  %1$s  נוצר בהצלחה

en: A tutorial on how to configure Mapbox basemaps can be found at %1$s
he: ניתן למצוא הדרכה על איך להגדיר basemaps Mapbox ב %1$s

en: API access token
he: גישת API

en: Access to Mapbox web services requires an access token. The access token is used to associate requests to API resources with your account.
he: גישה לשירותי אינטרנט Mapbox דורשת קוד גישה. הגישה משתמש לקישור בקשות למשאבי API עם החשבון שלך.

en: Add a geolocate button to all maps which allows to show and follow your current location:
he: להוסיף כפתור geolocate לכל המפות שמאפשרת מיקום ועיקבו אחרי המיקום הנוכחי שלך:

en: Additionally the pro version does not display the visualead logo on the QR code output pages.
he: בנוסף הגרסה הפרו אינה מציגה את הלוגו של visualead בדפי פלט קוד QR.

en: Affiliate ID
he: זיהוי שותפים

en: Affiliates
he: תוכנית שותפים

en: Attention: when you save the map, the position of the marker will be used for the map center!
he: שים לב: כאשר אתה שומר את המפה, מיקומו של הסמן ישמש למרכז המפה!

en: Autostart
he: התחלה אוטומטית

en: Average heart rate
he: קצב לב בממוצע

en: Average moving pace
he: קצב ממוצע של תנועה

en: Begin of run
he: התחל בריצה

en: Bulk actions for selected layers
he: פעולות גורפות לשכבות שנבחרו

en: Cached QR images will automatically be deleted if the according marker or layer map gets deleted!
he: תמונות QR מטמון יימחקו באופן אוטומטי, אם הסמן על פי המפה או השכבה יקבל שנמחקה!

en: Click here for a tutorial on how to convert a non-GPX-track file into a GPX track file
he: לחץ כאן לקבלת הדרכה על איך להמיר קובץ שאינו GPX מסלול לקובץ מסלול GPX

en: Click here for a tutorial on how to merge multiple GPX-track files into one GPX track file
he: לחץ כאן לקבלת הדרכה על איך למזג קבצי GPX מסלול מרובים לתוך קובץ אחד מסלול GPX

en: Click here for more infos on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID
he: לחץ כאן לעוד מידע על תכנית השותפים של מפות מרקר ואיך להשיג את זהות תוכנית השותפים שלך

en: Clickable
he: לחיצים

en: Cluster colors
he: צבעי אשכול

en: Cluster large (inner)
he: גדול אשכול (פנימי)

en: Cluster large (outer)
he: מקבץ גדול (חיצוני)

en: Cluster large (text color)
he: אשכול גדול  (צבע טקסט)

en: Cluster medium (inner)
he: מדיום אשכול (פנימי)

en: Cluster medium (outer)
he: מדיום אשכול (חיצוני)

en: Cluster medium (text color)
he: מדיום אשכול (צבע טקסט)

en: Cluster small (inner)
he: מקבץ קטן (פנימי)

en: Cluster small (outer)
he: מקבץ קטן (חיצוני)

en: Cluster small (text color)
he: מקבץ קטן (צבע טקסט)

en: Current memory usage: %1$s MB
he: שימוש בזיכרון הנוכחי: %1$s MB

en: Current memory usage: %1$s MB (memory limit: %2$s)
he: שימוש בזיכרון הנוכחי: %1$s מגה (גבול זיכרון: %2$s)

en: Directions
he: מסלול

en: Display a list of markers below the map
he: הצגת רשימה של סמנים מתחת למפה

en: Distance
he: מרחק

en: Do you really want to change the GPX panel status (for layers with set GPX URL only) for all layers? (cannot be undone)
he: האם אתה באמת רוצה לשנות את מצב פנל GPX (לשכבות עם כתובת אתר GPX בלבד) לכל השכבות? (לא ניתן לבטל)

en: Do you really want to change the GPX panel status (for markers with set GPX URL only) for the selected markers? (cannot be undone)
he: האם אתה באמת רוצה לשנות את מצב פנל GPX (לסמנים עם כתובת אתר GPX סט בלבד) לסמנים שנבחרו? (לא ניתן לבטל)

en: Do you really want to change the URL to GPX track for all layers? (cannot be undone)
he: האם אתה באמת רוצה לשנות את כתובת האתר למסלול GPX לכל השכבות? (לא ניתן לבטל)

en: Do you really want to change the URL to GPX track for the selected markers? (cannot be undone)
he: האם אתה באמת רוצה לשנות את כתובת האתר למסלול GPX עבור הסמנים שנבחרו? (לא ניתן לבטל)

en: Do you really want to delete this marker? (cannot be undone)
he: האם אתה באמת רוצה למחוק סמן זה? (לא ניתן לבטל)

en: Download import template files
he: הורד קבצי תבנית יבוא

en: Duration
he: מטרה

en: Elevation
he: גובה

en: Elevation gain
he: רווח גובה

en: Elevation loss
he: אובדן גובה

en: Elevation net
he: העלאת נטו

en: Enabling caching method %1$s to optimize memory usage
he: שיטת אחסון במטמון מאפשר %1$s כדי לייעל את השימוש בזיכרון

en: End
he: סוף

en: End icon
he: סוף הסמל

en: End of run
he: סוף הריצה

en: End time
he: שעת סיום

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com-backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
he: הזן את קוד זיהוי השותפים שלך כדי להחליף את ברירת המחדל MapsMarker.com-backlink בכל המפות עם קישור השותפים האישי שלך - מה שמאפשר לך לקבל את עמלות ל50% ממכירות של הגרסה הפרו.

en: Error - active_editor value cannot be set to %1$s!
he: שגיאה - את ערך active_editor לא ניתן להגדיר ל %1$s!

en: Error: a PHP extension stopped the import file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help
he: שגיאה: סיומת PHP עצרה את העלאת קובץ יבוא. PHP אינו מספק דרך כדי לוודא שסיומת זו גרמה להעלאת הקובץ כדי לעצור; בחן את הרשימה המלאה של סיומות טעונות עם phpinfo () זה עשוי לעזור

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
he: שגיאה: סמן עם זהות %1$s לא קיים - שורת דילוג %2$s

en: Error: a temporary folder is missing on your server
he: שגיאה: תיקייה זמנית חסרה בשרת שלך

en: Error: failed to write to disk
he: שגיאה: לא מצליח לכתוב לדיסק

en: Error: file type not allowed - allowed file types: %1$s
he: שגיאה: סוג קובץ אינו מותר - סוגי קבצים מותרים: %1$s

en: Error: geocoding for address "%1$s" in row %2$s failed (%3$s) - skipping row
he: שגיאה: קידוד גיאוגרפי לכתובת "%1$s" בשורה %2$s נכשל (%3$s) - דולגה שורה

en: Error: marker from row %1$s could not be created.
he: שגיאה: סמן מהשורה %1$s לא יכול להיות להווצר.

en: Error: no file was uploaded
he: שגיאה: לא הועלה קובץ

en: Error: the import file could not be uploaded - please check your php error logs for more details
he: שגיאה: לא ניתן להעלות את קובץ היבוא  - אנא בדוק יומני שגיאת PHP שלך לקבלת פרטים נוספים

en: Error: the import file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
he: שגיאה: קובץ היבוא עולה על הוראת upload_max_filesize ב php.ini 

en: Error: the import file was only partially uploaded.
he: שגיאה: הועלה קובץ היבוא באופן חלקי בלבד.

en: Error: the marker width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
he: שגיאה: סמן רוחב מזהה %1$s משורה %1$s לא יכול להתעדכן.

en: Error: your user does not have the permission to delete layers from other users!
he: שגיאה: למשתמש שלך אין ההרשאה למחוק שכבות ממשתמשים אחרים!

en: Error: your user does not have the permission to delete markers from other users!
he: שגיאה: למשתמש שלך אין ההרשאה למחוק סמנים ממשתמשים אחרים!

en: Error: your user does not have the permission to edit layers from other users!
he: שגיאה: למשתמש שלך אין הרשאות לעריכת שכבות ממשתמשים אחרים!

en: Error: your user does not have the permission to edit markers from other users!
he: שגיאה: למשתמש שלך אין הרשאות לעריכת סמנים ממשתמשים אחרים!

en: Errors found! Affected rows from import file would be skipped!
he: שגיאות שנמצאו! שורות מושפעות מקובץ היבוא ידולגו!

en: Export markers
he: יצוא סימנים

en: For details and tutorials about imports and exports, please visit %1s
he: לפרטים והדרכות על יבוא ויצוא, בקרו ב %1s

en: Full elevation data
he: נתוני גובה מלא

en: Full heart rate data
he: נתוני קצב מלא

en: GPX icon settings
he: הגדרות סמל GPX

en: GPX metadata settings
he: הגדרות מטה GPX

en: GPX parsing will automatically handle pauses in the track with a default tolerance interval of 15 seconds between points.
he: ניתוח GPX באופן אוטומטי להתמודד עם הפסקות במסלול עם מרווח סובלנות ברירת מחדל של 15 שניות בין נקודות.

en: GPX track
he: מסלול GPX

en: GPX track <span class="count">(%s)</span> | GPX tracks <span class="count">(%s)</span>
he[0]: יחיד: מסלולי GPX <span class="count">(%s)</span>
he[1]:  בלשון רבים: מסלולי GPX <span class="count">(%s)</span>

en: GPX tracks
he: מסלולי GPX

en: GPX tracks settings
he: הגדרות מעקב GPX

en: Geocoding result for address "%1$s" in row %2$s: "%3$s" (lat: %4$s, lon: %5$s)
he: תוצאת חיפוש כתובת "%1$s" בשורה %2$s: "%3$s" (lat: %4$s, lon: %5$s)

en: Get directions
he: חשב מסלול

en: Global maximum zoom level
he: רמת הזום המרבית והגלובלית

en: Go back to "prepare import"
he: חזור ל'הכנת יבוא '

en: Good news, this plugin is free for everyone! Since it is released under the GPL2, you can use it free of charge on your personal or commercial blog.<br/>Anyway if you enjoy using this plugin, please consider upgrading to the pro version.
he: חדשות טובות, התוסף הזה הוא חופשי לכולם! מאז הוא שוחרר תחת GPL2, אתה יכול להשתמש בו ללא תשלום ב   בבלוג האישי או מסחרי שלך.<br/>בכל מקרה, אם אתה נהנה באמצעות תוסף זה, אנא שקלו שדרוג לגרסת pro .

en: Heart rate
he: קצב הליכה

en: Height of the shadow in pixel
he: גובו של הצל בפיקסל

en: How many markers should be exported?
he: כמה סמנים צריכים להיות מיוצאים?

en: How much to simplify the polyline on each zoom level. More means better performance and smoother look, and less means more accurate representation.
he: כמה לפשט את קו פולי על כל רמת זום. יותר פירושו ביצועים ומראה טובים וחלק יותר, ופחות אמצעי ייצוג מדויק יותר.

en: If a visualead project_id is given, the generate_from_project method will be used instead of the generate method for creating QR codes with custom images (please note that the image url from above will also be ignored if a project_id is set - the image from the project_id is used instead). To create a new project, please log into the <a href="%s" target="_blank">visualead admin dashboard</a>.
he: אם project_id visualead ניתן, בשיטת generate_from_project תשמש במקום השיטה ליצור ליצירת קודי QR עם תמונות מותאמות אישית (שים לב כי תמונת הכתובת האתר של מלמעלה גם תתעלם אם project_id מוגדר - משמשת במקום התמונה מproject_id ). כדי ליצור פרויקט חדש, אנא היכנס אל <a href="%s" target="_blank">visualead admin dashboard</a>.

en: If empty, the default API key from MapsMarker.com will be used
he: אם נשאר ריק, מפתח API ברירת המחדל מMapsMarker.com יכנס לשימוש

en: If set to false, zooming into clusters is only possible by clicking on + in the zoom control box or by mouse wheel (if enabled)
he: אם מוגדר נכשל, התקרבות לאשכולות אפשרית רק על ידי לחיצה על בתיבת בקרת זום או על ידי גלגל עכבר (אם מופעל)

en: If set to true, geolocation will start automatically on each map (backend and frontend).<br/>For infos on how to start geolocation automatically for selected maps only, please see <a href="%1$S" target="_blank">this changelog</a>.
he: אם נקבע כאמת, מיקום גיאוגרפי יתחיל באופן אוטומטי על כל סוג מפה (באתר ובניהול).<br/>כדי לדעת איך התחל מיקום גיאוגרפי באופן אוטומטי רק למפות נבחרות בלבד, אנא ראו <a href="%1$S" target="_blank">את זהchangelog</a>.

en: If the native maximum zoom level of a basemap is lower, tiles will be upscaled automatically.
he: אם רמת הזום המרבית של מפת הבסיס היא נמוכה, הכותרת תשתדרג באופן אוטומטי.

en: If true, the vector will emit mouse events and will act as a part of the underlying map.
he: אם זה נכון, הווקטור, פולט אירועי עכבר ויפעל כחלק מהמפה הבסיסית.

en: If you want the custom Mapbox basemap not to be available in the layer controlbox for selection, please change the according settings at "Map Defaults" / "Available basemaps in control box"
he: אם אתה רוצה basemap Mapbox מותאם אישית שלא יהיה זמין בcontrolbox, בבקשה לשנות את ההגדרות בהתאם ב' ברירות מחדל מפה '/' basemaps זמין בתיבת שליטה '

en: If you want to bulk update existing markers, please make an export first!
he: אם ברצונך לעדכן סימנים בתפזורת, בבקשה לעשות את היצוא ראשון!

en: If you want to change the name of the custom Mapbox basemap shown in the layer controlbox, please change the according settings at "Map Defaults" / "Names for default basemaps"
he: אם אתה רוצה לשנות את השם של המפה הבסיסית של Mapbox המותאמת אישית שמוצגת בשכבה בcontrolbox , בבקשה לשנות את ההגדרות בהתאם ב" ברירות מחדל מפה ''/ "שמות לbasemaps ברירת המחדל"

en: Import failed - header row not found or invalid
he: היבוא נכשל - שורת הכותרת לא נמצאה או לא חוקי

en: Import file %1$s was saved to PHP temp directory (size: %2$s KB)
he: יבא קובץ %1$s נשמר לתקיה זמנים PHP (גודל: %2$s קילובייט)

en: Import finished
he: יבוא הסתיים

en: Import markers
he: יבוא סימנים

en: Import/Export
he: יבוא/יצוא

en: Info: test mode is on - checking import file only - no changes will be made to the database
he: מידע: מצב בדיקה הוא על - בדיקת קובץ יבוא בלבד - לא ייעשה כל שינוי במסד הנתונים

en: Info: your import file is valid - no errors or warnings found.
he: מידע: קובץ היבוא שלך תקף - לא נמצאו שגיאות או אזהרות.

en: Insert GPX track
he: הכנס מסלול GPX

en: Latest available version:
he: גרסה זמינה אחרונה:

en: Layer has been successfully duplicated
he: שכבה שוכפלה בהצלחה

en: Leaflet Maps Marker for WordPress - helping you to share your favorite spots and tracks
he: מפות דה מרקר ולורדפרס - עוזר לך לשתף את המיקומים האהובים עליך והמסלולים

en: Leaflet Maps Marker is based on the javascript library Leaflet maintained by Vladimir Agafonkin and Cloudmade
he: מפות מרקר מבוסס על עלון ספריית JavaScript מתוחזק על ידי ולדימיר Agafonkin וCloudmade

en: Leaflet Maps Marker uses icons from the Maps Icons Collection maintained by Nicolas Mollet
he: מפות מרקר משתמש בסמלים מסמלי אוסף מפות ומתוחזק על ידי ניקולא מולה

en: Leave empty to use the <a href="%1s" target="_blank">default icon</a>. To use a custom icon, please enter the file name of the icon within your marker icon directory (%2s)
he: השאר ריק לשימוש <a href="%1s" target="_blank">default icon</a>. כדי להשתמש בסמל מותאם אישית, אנא הכנס את שם הקובץ של הסמל בתוך ספריית סמל הסמן שלך (%2s)

en: Manage GPX tracks
he: ניהול מסלולי GPX

en: Maps
he: מפות

en: Maps - recent markers
he: מפות - סמנים האחרונים

en: Maps Marker Pro allows you to also display GPX tracks with optional metadata on your maps:
he: גרסת פרו של מפות מרקר מאפשר לך גם להציג מעקב GPX עם מטה אופציונליים במפות שלך:

en: Maps Marker Pro allows you to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only.
he: גרסת פרו של מפות מרקר מאפשר לך להסיר את כל קישורים נכנסים ולוגו על backend כמו גם מה שהופך את הדפים וערכי תפריט לכלים, הגדרות, תמיכה, רישיון גלוי למנהלים בלבד.

en: Maps Marker Pro allows you to set the user level needed for editing and deleting marker and layer maps from other users.
he: עלון  גרסת פרו של מפות מרקר מאפשר לך להגדיר את רמת המשתמש הנדרשת לעריכה ומחיקה של מפות סמן ושכבה ממשתמשים אחרים.

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
he: תכנית השותפים MapsMarker - הירשם עכשיו ולקבל עמלות עד 50%!

en: Marker icon directory %s is not writable - please set permissions via FTP with CHMOD command to 755
he: האייקון סמן בספריה %s הוא לא ניתן לכתיבה - נא להגדיר הרשאות באמצעות FTP עם הפקודה chmod ל755

en: Maximum interval between points
he: מרווח מקסימאלי בין נקודות

en: Memory usage: %1$s, performance: %2$s
he: שימוש בזכרון : %1$s, ביצועים : %2$s

en: Moving time
he: זמן תזוזה

en: No matches found
he: לא נמצאו התאמות

en: Norwegian (Bokmål)
he: נורבגי (Bokmål)

en: Only change the values below if you are not using marker or shadow icons from the <a href="%1$s" target="_blank">Map Icons Collection</a>!
he: לשנות את הערכים למטה רק אם אינך משתמש בסמלים או באייקון מ <a href="%1$s" target="_blank">Map קולקצית אייקונים</a>!
    

en: Optional 1 - selected markers must have:
he: 1אופציה  - סמנים שנבחרו חייבים להיות:

en: Optional 2 - selected markers must NOT have:
he: אופציה 2 - סמנים שנבחרו לא חייבים להיות:

en: Optional 3 - selected markers must have the following icon:
he: אופציה 3 - סמנים שנבחרו חייבים להיות הסמל הבא:

en: Options to set the colors of the cluster circles
he: אפשרויות כדי להגדיר את הצבעים של עיגולי האשכול

en: Pace
he: קצב הליכה

en: Panel for GPX metadata below the map
he: לוח פאנל עבור GPX נתונים מתחת למפה

en: Peak memory usage: %1$s
he: שימוש בזיכרון מכסימום : %1$s

en: Permissions check failed or WordPress nonce has expired - please reload the page to try again!
he: ההרשאות לבדקה נכשלו או ורדפרס Nonce פגה - בבקשה טען מחדש את הדף כדי לנסות שוב!

en: Please also check if you are using semicolons (;) as delimiters in your import file!
he: אנא בדוק גם אם אתה משתמש בפסיק (;) כמפרידים בקובץ היבוא שלך!

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro
he: אנא לחץ כאן כדי לסיים את ההתקנה של Maps Marker Pro

en: Please enter the hex value of the color you would like to use. For help please visit <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.
he: אנא הכנס את ערך hex של הצבע שאתה רוצה להשתמש. לקבלת עזרה אנא בקר <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.

en: Please select import file
he: אנא בחר קובץ יבוא

en: Please select range - from %1$s to %2$s markers
he: בבקשה בחר מרחק - מ%1$s ל%2$s בסמן

en: Please visit Settings to change this globally
he: אנא בקר בהגדרות כדי לשנות את זה באופן גלובלי

en: Polygon options
he: אפשרויות מצולע

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new marker
he: שורת עיבוד %1$s מקובץ יבוא - מנסה ליצור סמן חדש

en: Processing row %1$s from import file - trying to update marker ID %1$s
he: שורת עיבוד %1$s מקובץ יבוא - מנסה לעדכן את הסמן  %1$s

en: QR code caching
he: קוד QR

en: QR code could not be generated!
he: קוד QR לא נוצר!

en: Save generated QR codes in the following directory for higher performance and for saving API calls:
he: שמירת קודי QR שנוצרו במדריך הבא הם עבור ביצועים גבוהים יותר ועבור שמירת שיחות ה-API:

en: Search layers
he: שכבות חיפוש

en: Set to enabled if you want to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only (user capability activate_plugins).
he: הגדר לאפשר אם אתה רוצה להסיר את כל קישורים נכנסים ולוגו על backend כמו גם מה שהופך את הדפים וערכי תפריט לכלים, הגדרות, תמיכה, רישיון גלוי למנהלים בלבד (activate_plugins זה היכולת של משתמש).

en: Settings below will be applied to all GPX tracks added to marker or layer maps.
he: הגדרות שלהלן יחולו על כל מסלולי GPX הוסיפה סמן או מפות שכבה.

en: Settings updated - you successfully switched to the advanced editor!
he: הגדרות מעודכנות - אתה עברת בהצלחה לעורך המתקדם!

en: Settings updated - you successfully switched to the simplified editor!
he: הגדרות מעודכנות - אתה עברת בהצלחה לעורך פשוט!

en: Shadow icon
he: צל הסמל

en: Show API links for all markers
he: הראה API לינקים עבור כל הסימנים

en: Show detailed results for each row
he: הצגת תוצאות מפורטות לכל שורה

en: Show popuptext
he: הצג מודעות קופצות {popup)

en: Start
he: התחלה

en: Start anonymous free 30-day trial period
he: התחל תקופת ניסיון ללא תשלום 30 יום אנונימיים

en: Start icon
he: התחל סמל

en: Start personalized free 30-day trial period
he: התחל תקופת ניסיון אישית בחינם 30 ימים

en: Starting the processing of %1$s rows (skipping header row)
he: החל העיבוד של %1$s שורות (דילוג על שורת כותרת)

en: Starting time
he: זמן התחלה

en: Stroke opacity
he: שקיפות קוו מתחם 

en: Stroke width in pixels
he: קוו מתחם רוחב בפיקסלים

en: Style
he: סיגנון

en: Test mode
he: מצב בדיקה

en: The GPX file at %s could not be found!
he: קובץ GPX ב %s לא נמצא

en: The GPX file could not be loaded due to the following error:<br/>%s!
he: את קובץ GPX לא ניתן לטעון בשל השגיאה הבאה: <br/>%s!

en: The GPX panel status for the selected markers has been successfully updated
he: מצב פנל GPX לסמנים הנבחרים עודכן בהצלחה

en: The PHP extension %1$s is not enabled on your server - this means that import and export will not work! Please contact your admin for more details.
he: סיומת PHP %1$s לא יכול להיות מאושר על השרת - זה אומר שיבוא ויצוא לא יעבדו! אנא צור קשר עם מנהל המערכת שלך לקבלת פרטים נוספים.

en: The PHP extension php_zip is not enabled on your server - this means that .xlsx or .ods files cannot be handled. Please contact your admin for more details.
he: קובץ PHP מורחב לא עובד על השרת שלך - הכוונה היא שקבצי xlsx או. קבצי ods לא מסוגלים לקבל טיפול נכון על השרת, פנה למנהל של השרת לקבל יותר פרטים.

en: The URL to GPX has not been updated - URL to GPX track does not seem to be a valid url!
he: כתובת האתר GPX לא עודכנה - כתובת האתר למסלול GPX נראה שאינו כתובת אתר חוקית!

en: The URL to GPX track for all layers has been successfully updated
he: כתובת האתר למסלול GPX לכל השכבות עודכנה בהצלחה

en: The URL to GPX track for the selected markers has been successfully updated
he: כתובת האתר למסלול GPX עבור סמנים הנבחרים עודכנה בהצלחה

en: The URL to the GPX file you entered seems to be invalid (it has to start with http for example)!
he: נראה כי כתובת האתר לGPX לקובץ שאתה נכנס לא חוקי (זה חייב להתחיל ב-http)!

en: The height of the minimap in pixels.
he: הגובה של minimap בפיקסלים.

en: The height of the toggle marker and the minimap when collapsed, in pixels.
he: הגובה של הסמן לעבור וminimap, בפיקסלים.

en: The marker has been successfully duplicated - new ID: %1$s
he: הסמן כבר שוכפל בהצלחה - זיהוי חדש: %1$s

en: The marker with the ID %1$s has been successfully deleted
he: הסמן עם זיהוי %1$s נמחק בהצלחה

en: The marker with the ID %1$s has been successfully published
he: הסמן עם זיהוי %1$s פורסם בהצלחה

en: The marker with the ID %1$s has been successfully updated
he: הסמן עם הזהות %1$s הודכנה בהצלחה

en: The selected layers (IDs %1$s) have been deleted and the markers have been assigned to %2$s
he: שכבות שנבחרו (IDs %1$s) נמחקו והסמנים הוקצו ל %2$s

en: The selected layers have been duplicated. New layer IDs:
he: השכבות שנבחרו כבר משוכפלות. מזהי שכבה חדשים:

en: The width of the toggle marker and the minimap when collapsed, in pixels.
he: הרוחב של הסמן עבור וminimap, בפיקסלים.

en: The x-coordinates of the icons in pixel
he: X-הקואורדינטות של הסמלים בפיקסל

en: The x-coordinates of the shadow in pixel
he: X-הקואורדינטות של הצל בפיקסל

en: The y-coordinates of the icons in pixel
he: Y-הקואורדינטות של הסמלים בפיקסל

en: This is a multi-layer map - markers cannot be exported from this layer directly
he: זוהי מפה רב שכבתית - לא ניתן לייצא סמנים משכבה זו באופן ישיר

en: Total track distance
he: סה'כ מעקוב אחר מרחק

en: Track color
he: צבע מסלול

en: Track name
he: שם מעקב

en: Track smoothFactor
he: עקוב אחר פקטור

en: Track weight
he: עקוב אחר משקל

en: URL to GPX track
he: כתובת אתר למסלול GPX

en: Upload GPX track
he: העלה מסלול GPX

en: User role needed for deleting markers/layers from other users
he: תפקיד משתמש דרוש למחיקת סמנים / שכבות ממשתמשים אחרים

en: User role needed for editing markers/layers from other users
he: תפקיד משתמש דרוש לסמני עריכה / שכבות ממשתמשים אחרים

en: View marker
he: צפו בסמן

en: Visual QR codes for fullscreen maps are created by Visualead.com
he: קודי QR חזותיים עבור מפות מסך מלאה נוצרים על ידי Visualead.com

en: Warning: Mapbox now requires to use a custom API access token for your custom MapBox %1$s basemap - <a href="%2$s">please update your settings!</a><br/>A tutorial on how to get a free Mapbox API access token can be found at %3$s
he: Warning: Mapbox דורש כעת להשתמש בגישת API המותאם אישית עבור ההתאמה האישית של MapBox %1$s basemap - <a href="%2$s">אנא עדכן את ההגדרות שלך!</a><br/>הדרכה על איך להשיג בחינם ניתן למצוא גישת API Mapbox ב %3$s

en: Warning: a layer with the ID %1$s as given in row %2$s does not exist - using default value 0 instead (marker will not be assigned to a layer)
he: אזהרה: שכבה עם הזהות %1$s נתנה בשורה %2$s לא קיימת - שימוש בערך 0 במקום (סמן לא יוקצה לשכבה)

en: Warning: as Mapbox now requires to use a custom API access token, custom Mapbox basemaps will not work anymore if you registered your Mapbox account after January 2015.<br/>In case your Mapbox maps are broken, please switch to another basemap like OpenStreetMap or <a href="%1$s">upgrade to Maps Marker Pro</a>, which enables you to continue using custom Mapbox basemaps - even with accounts created after January 2015 (please also note that Mapbox might discontinue the usage of their old API for existing users in the long run too!).
he: אזהרה: Mapbox דורש כעת להשתמש בגישת API המותאם אישית, basemaps Mapbox המותאם אישית לא יעבוד יותר אם אתה תרשם לחשבון Mapbox אחרי ינואר 2015.<br/>במקרה שלך מפות Mapbox הן שבורים, בבקשה עבור לbasemap אחר כמו OpenStreetMap או <a href="%1$s">שדרג ל Maps Marker Pro</a>, המאפשר לך להמשיך להשתמש בbasemaps Mapbox המותאם אישית - גם על חשבונות שנוצרו לאחר ינואר 2015 (נא לשים לב כי גם Mapbox עשוי להפסיק את השימוש ב- API שלהם הישן למשתמשים קיימים בטווח הארוך!).

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
he: אזהרה: ערך לא חוקי %1$s בשורה %2$s (%3$s) - באמצעות הערך הנוכחי %4$s במקום 

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using default value %4$s instead
he: אזהרה: ערך לא חוקי עבור %1$s בשורה %2$s (%3$s) - באמצעות ערך ברירת מחדל %4$s במקום

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using current icon %3$s instead
he: אזהרה: על הסמל "%1$s" לא ניתן היה למצוא בספריית סמל הסמן ב %2$s - השתמשו בסמל הנכון %3$s במקום

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using default icon instead
he: אזהרה: האייקון "%1$s" לא יכול להמצא בתוך הסמן של סיפריית האיקון ב %2$s - תשתמשו באייקון של ברירת המחדל במקום

en: Warning: you are using the plugin %1$s which is causing maps to break! To fix this, please navigate to <a href="%2$s">Sucuri Security / Hardening</a> and click on the button "Revert hardening" in the section "Restrict wp-content access".
he: אזהרה: אתה משתמש בתוסף %1$s אשר גורם למפות תקלות! כדי לתקן את זה, בבקשה נווט ל <a href="%2$s">Sucuri Security / Hardening</a> ולחץ על הכפתור "Revert hardening" בסעיף "Restrict wp-content access".

en: Warning: your server uses the outdated PHP version %1$s, which is not updated anymore and potentially insecure!<br/>PHP version %2$s is now the recommended version for WordPress (but it does not hurt to get updated to PHP %3$s or higher already).<br/>Read more information about how you can update at %4$s
he: אזהרה: השרת שלך משתמש בגרסה מיושנת %1$s, ושאינו מעודכן באופן פוטנציאלי לא בטוח!<br/>PHP גרסה %2$s עכשיו את הגרסה המומלצת לוורדפרס (אבל זה לא מזיק לקבל עדכון ל PHP %3$s או גבוה יותר).<br/>קרא מידע נוסף על איך אתה יכול לעדכן ב %4$s
    
    

en: Warning: your site is using jQuery Mobile which can cause Maps Marker Pro maps to break. If this is true on your site, please navigate to Maps Marker (Pro)-Settings / Misc / General settings and set the option -Where to insert Javascript files on frontend?- to -header+inline javascript- to fix this issue.
he: אזהרה: האתר שלך הוא משתמש ב jQuery נייד אשר יכול לגרום Maps  Pro תקלה. אם זה נכון באתר שלך, אנא נווט למפות מרקר -Settings / שונות / הגדרות כלליות (Pro) ולהגדיר את האפשרות -היכן להכניס קבצי Javascript בממשק -? ל-header + מוטבע javascript- כדי לפתור בעיה זו.

en: Warnings found! Affected rows would be processed (if no additional errors were found) but default values might be used!
he: אזהרות נמצאו! שורות מושפעות יהיו מעובדות (אם שגיאות נוספות לא ימצאו), אך עשויים לשמש ערכי ברירת מחדל!

en: Which audit option should be used?
he: איזה אפשרויות ביקורת יש להשתמש?

en: Which caching method should be used?
he: באיזה שיטת מטמון יש להשתמש?

en: Which export format should be used?
he: באיזו תבנית יצוא יש להשתמש?

en: Which geocoding option should be used?
he: באיזה אופציה של קידוד גיאוגרפי יש להשתמש?

en: Which markers should be selected?
he: איזה סמנים יש לבחור?

en: Whitelabel backend
he: backend Whitelabel

en: Widget to show the most recent markers
he: יישומון כדי להראות את הסמנים האחרונים

en: Width of the shadow in pixel
he: רוחבו של הצל בפיקסל

en: Your user does not have the WordPress capabilities needed (%1$s) - please contact your admin.
he: לשם המשתמש שלך אין את היכולות הדרושים לוורדפרס (%1$s) - אנא צור קשר עם מנהל המערכת שלך.

en: Your user does not have the permission to delete this layer and all assigned markers!
he: למשתמש שלך אין ההרשאה למחוק שכבה זו וכל הסמנים שהוקצו!

en: Your user does not have the permission to delete this layer!
he: למשתמש שלך אין ההרשאה למחוק שכבה זו!

en: Your user does not have the permission to delete this marker!
he: למשתמש שלך אין ההרשאה למחוק סמן זה!

en: Your user does not have the permission to duplicate this layer!
he: למשתמש שלך אין ההרשאה לשכפל את השכבה!

en: Your user does not have the permission to update this layer!
he: למשתמש שלך אין ההרשאה לעדכון שכבה זו!

en: Your user does not have the permission to update this marker!
he: למשתמש שלך אין ההרשאה לעדכון סמן זה!

en: add
he: הוסף

en: add directions link
he: להוסיף קישור כיוונים

en: additional optimizations and improvements
he: אופטימיזציות ושיפורים נוספים

en: advanced permission settings
he: הגדרות הרשאות מתקדמות

en: all %1$s markers
he: כל %1$s מסומנים

en: and
he: ו

en: automatic (using the global variable $locale = %s - fallback to en-US if not supported by bing)
he: אוטומטי (באמצעות משתנה הגלובלי $locale = %s - fallback לen-ארה'ב אם אינו נתמך על ידי בינג)

en: automatic 2 (same language for each user - using the global variable $locale = %s)
he: 2 אוטומטיים (אותה שפה לכל משתמש - באמצעות משתנה הגלובלי $locale = %s)

en: bulk actions for layers (duplicate, delete layer only, delete & re-assign markers)
he: פעולות גורפות לשכבות (שכפול, למחוק שכבה רק, למחוק ולהקצות מחדש סמנים)

en: center/N/S/W/E (or common combinations such as NW or Scenter) - will position the QR Code accordingly. Once this parameter is used then the "qr_x and "qr_y" parameters are ignored.
he: מרכז / N ​​/ S / W / E (או שילובים נפוצים כגון NW או Scenter) - יציב את קוד QR בהתאם. ברגע שמשתמשים בפרמטר זה  "qr_x ו "qr_y" הם יתעלמו מפרמטרים אלו.

en: change GPX panel status
he: לשנות את מצב הפנל של GPX

en: change GPX panel status for all layers
he: לשנות את מצב פנל GPX לכל השכבות

en: change URL to GPX track
he: לשנות את כתובת האתר למסלול GPX

en: click to show release notes
he: לחץ כדי להראות הערות שחרור

en: compatible with OpenOffice %1$s and LibreOffice %2$s
he: בקנה אחד עם אופן אופיס %1$s ו LibreOffice %2$s

en: convert
he: להמיר

en: delete layer and assign markers to the following layer:
he: להסיר שכבה ולהקצות סמנים לשכבה הבאה:

en: delete layer and assigned markers
he: להסיר שכבה וסמנים שהוקצו

en: display panel
he: לוח תצוגה

en: do not use address for geocoding (address, latitude and longitude values will be imported as given)
he: אינו משתמש בכתובת לקידוד (ערכי כתובת, קווי אורך ורוחב ייובאו כנתונים)

en: download GPX file
he: להוריד קובץ GPX

en: duplicate and assign to the following layer:
he: לשכפל ולהקצות לשכבה הבאה:

en: duplicate layer only
he: רק שיכפול שיכבה

en: edit marker
he: ערוך סמן

en: export markers with any icon
he: סמני יצוא עם כל סמל

en: extracted from Map ID within mapbox editor, e.g.
he: חולץ מהמפה מספר בתוך עורך mapbox, למשל,

en: false (use maximum zoom level)
he: נכשל (השתמש ברמת הזום מרבי)

en: features planned for future releases
he: תכונות המתוכננות לגרסות עתידיות

en: feet
he: פיט

en: fit bounds
he: להתאים גבולות 

en: further reduce memory usage for xlsx/xls/ods input files by only importing linktext for hyperlinks
he: לצמצם עוד יותר את שימוש בזיכרון עבור קבצי xlsx / xls / ods על ידי רק יבוא טקסט קישורים

en: geolocation support: show and follow your location when viewing maps
he: תמיכת מיקום גיאוגרפי: ראה ועקוב אחרי המיקום שלך בעת הצגת מפות

en: hide (for maps with set GPX URLs only)
he: להסתיר (למפות עם כתובות אתרי הקבוצה GPX בלבד)

en: high
he: גבוה

en: hint: if you want to create new maps, the row ID from the import file has to be empty!
he: רמז: אם ברצונך ליצור מפות חדשות, מזהה השורה מקובץ היבוא חייב להיות ריק!

en: import values for createdby/createdon and updatedby/updatedon as given (no changes will be made to import file)
he: ערכי יבוא לנוצר ע"י/עבור ו ועודכן ע"י/עבור כפי שניתן (לא חלו שינויים עבור ייבוא קובץ)

en: improved accessibility/screen reader support by using proper alt texts
he: שיפור קורא נגישות / מסך משופר באמצעות טקסטים ו alt נכונים

en: improved performance for layer maps with a huge number of markers (parsing of GeoJSON is up to 3 times faster)
he: ביצועים משופרים עבור שכבת מפות עם מספר עצום של סמנים (ניתוח של GeoJSON הוא עד 3 פעמים מהר)

en: jump to error message
he: לקפוץ להודעת שגיאה

en: jump to log for this row from import file
he: לקפוץ כדי להיכנס לשורה הזו מקובץ היבוא

en: jump to warning message
he: עבור להודעת אזהרה

en: low
he: נמוך

en: maximum temporary file size in MB
he: גודל קובץ זמני מרבי במגה בייט

en: medium
he: מדיום

en: merge
he: למזג

en: meters
he: מטרים

en: net
he: נטו

en: next update by
he: העדכון הבא על ידי

en: not available
he: לא זמין

en: off (save changes to database)
he: מצב סגור(לשמור שינויים במסד נתונים)

en: on (check import file only - no changes will be made to database)
he: ב( קובץ יבוא סימון בלבד - לא ייעשה כל שינוי במסד נתונים)

en: optimized editing workflow for marker maps - no more reloads needed due to AJAX support
he: זרימת עבודה מותאמת לעריכת marker maps - אין טענות יותר בשל צורך התמיכה ב- AJAX

en: polyline clipping
he: פינג קליפ השורה פולי

en: port
he: פורט

en: prepare export
he: הכן יצוא

en: prepare import
he: הכנת היבוא

en: pro version only
he: גרסת פרו בלבד

en: rounded
he: מעוגל

en: same layer as original marker
he: אותה שכבה כסמן מקורי

en: server
he: שרת

en: settings
he: הגדרות

en: show (for maps with set GPX URLs only)
he: להראות (למפות עם כתובות אתרי הקבוצה GPX בלבד)

en: show all available changelogs
he: להציג את כל רישומי השינויים הזמינים

en: show more options
he: הראה יותר אפשרויות

en: show used icons
he: הצג אייקונים בשימוש

en: squared
he: בריבוע

en: start export
he: התחל ליצא

en: start full-text search
he: להתחיל את החיפוש בטקסט מלא

en: start import
he: התחל יבוא

en: support for custom Mapbox basemaps
he: תמיכה basemaps Mapbox מותאמת אישית

en: support for duplicating layer maps (without assigned markers)
he: תמיכה לשכפול שכבות של מפות (ללא סמנים שהוקצו)

en: support for setting global maximum zoom level to 21 (tiles from basemaps with lower native zoom levels will be upscaled automatically)
he: תמיכה לקביעת רמת הזום מרבי הגלובלית ל21 (כותרות ממפות בסיס עם רמות זום נמוכות ישודרגו באופן אוטומטי)

en: support for shortcodes in popup texts
he: תומך עבור shortcodes בטקסטים קופצים

en: supported formats: %1$s
he: פורמטים נתמכים: %1$s

en: this caching method is currently not available on your server
he: שיטה במטמון זה אינו זמינה כרגע בשרת שלך

en: timeout in seconds
he: פסק זמן בשניות

en: use address for geocoding (latitude and longitude values will get overwritten by geocoding results)
he: להשתמש בכתובת לקידוד גיאוגרפי (ערכי קווי האורך ורוחב יוחלפו על ידי קידוד תוצאות)

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new markers and updatedby/updatedon on marker updates
he: השתמש בשם המשתמש הנכון (%1$s) וחותמת זמן נכונה עבור נוצר ע"י/עבור סימנים ועדכונים ע"י/עבור עדכוני סמן

en: valid for default image only!
he: תקף לתמונת ברירת מחדל בלבד!

en: very high
he: גבוה מאוד

en: very low
he: נמוך מאוד

en: view
he: צפיה

en: view layer
he: שכבת תצוגה

en: view layer
he: שכבת תצוגה

en: whitelabel backend admin pages
he: דפי ניהול backend whitelabel
