Maps Marker Free/Pro - en to lt translation catalogue (2028 entries)

en: "List all layers" page settings
lt: "Sluoksnių sąrašo" nustatymai

en: "List all markers" page settings
lt: "Žymeklių sąrašo" nustatymai

en: "edit map"-link on frontend based on user-permissions for better maintainability
lt: "redaguoti žemėlapį" - nuoroda pagrįsta išorinę vartotojo teise, geresnis palaikomumas

en: # Markers
lt: # Žymekliai

en: %1$s allows you to choose from different geocoding providers which enables you to get the best results according to your needs.
lt: %1$s leidžia pasirinkti iš skirtingų nustatymo paslaugų teikėjų, kurie leidžia gauti geriausius rezultatus pagal jūsų poreikius.

en: %1$s errors (skipped rows from importfile: %2$s)
lt: %1$s klaidos (praleistos eilutės iš importuojamo failo: %2$s)

en: %1$s in the marker name
lt: %1$s į žymeklio pavadinimą

en: %1$s in the popup text
lt: %1$s iššokančiame tekste

en: %1$s is based on Leaflet.js maintained by Vladimir Agafonkin
lt: %1$s pagrindas ant Leaflet.js kurį sukūrė Vladimir Agafonkin

en: %1$s layers updated (IDs: %2$s)
lt: %1$s sluoksnis atnaujintas (IDs: %2$s)

en: %1$s layers would be updated (IDs: %2$s)
lt: %1$s sluoksniai bus atnaujinti (IDs: %2$s)

en: %1$s markers
lt: %1$s žymekliai

en: %1$s markers updated (IDs: %2$s)
lt: %1$s žymekliai atnaujinti (ID: %2$s)

en: %1$s markers would be updated (IDs: %2$s)
lt: %1$s žymekliai privalo būti atnaujinti (IDs: %2$s)

en: %1$s new layers created (IDs: %2$s)
lt: %1$s sluoksnis sukurtas (IDs: %2$s)

en: %1$s new layers would be created (rows: %2$s)
lt: %1$s nauji sluoksniai bus sukurti (įrašų: %2$s)

en: %1$s new markers created (IDs: %2$s)
lt: %1$s naujas žymeklis sukurtas (IDs: %2$s)

en: %1$s new markers would be created (rows: %2$s)
lt: %1$s naujų žymeklių bus sukurta (įrašų: %2$s)

en: %1$s out of %2$s requests/%3$s
lt: %1$s iš viso %2$s užklausų/%3$s

en: %1$s out of %2$s requests/domain/%3$s
lt: %1$s iš %2$s užklausų per domeną/%3$s

en: %1$s requests/%2$s
lt: %1$s užklausos/%2$s

en: %1$s requests/domain/%2$s
lt: %1$s užklausų per domeną/%2$s

en: %1$s warnings (rows from importfile: %2$s)
lt: %1$s įspėjimas (eilutės nuo importuojamo failo: %2$s)

en: (for marker listings below multi-layer maps only)
lt: (žymeklių sąrašui skirtam žemiau žemėlapio sluoksnių)

en: (frequently asked questions)
lt: (dažniausiai užduodami klausimai)

en: (not now, hide message)
lt: (ne dabar, paslėpti pranešimą)

en: (required) Comma-separated list of WMS layers to show
lt: (Būtina) atskirtų kableliais sąrašas WMS sluoksnius kuriuos rodysim

en: (with semicolons as delimiters)
lt: (su kabliataškiais kaip skirtukus)

en: <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> allows up to %3$s requests/domain/day and a maximum of %4$s requests/%5$s without registration - just select "%6$s" as preferred "Geocoding provider" in the according tab on the left to start using the service.
lt: <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> leis iki %3$s užklausų per dieną ir maksimalų kiekį %4$s užklausų/%5$s be registracijos - tiesiog pažymėkite "%6$s" kad naudosite paprogramę kaip tiekėją "Geocoding provider".

en: <a href="%1$s" target="_blank">Click here</a> for a tutorial on how to activate MapQuest basemaps.
lt: <a href="%1$s" target="_blank">Spauskite čia</a> norėdami sužinoti kaip aktyvuoti MapQuest žemėlapius.

en: <a href="%1$s" target="_blank">Mapzen Search</a> is a search engine for places worldwide, powered by open data and as result our recommended geolocation provider.
lt: <a href="%1$s" target="_blank">Mapzen Paieška</a> tai atviro kodo profesionali pasaulinio dydžio žemėlapių paieškos sistema.

en: <a href="%1$s">Click here to show all affected URLs</a>
lt: <a href="%1$s">Spauskite čia norėdami matyti visas pažeistas nuorodas</a>

en: <a href="%s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
lt: <a href="%s">Prašome atnaujinti jūsų prieigą prie "atnaujinimai ir pagalba", kad išlaikyti įskiepį saugų</a>.

en: <b>Warning: an active plugin or theme is also embedding the Google Maps API (script handle: %1$s) - this can break (Google) maps and address search on backend for %2$s!</b><br/>To fix this, please either remove that additional Google Maps API call manually or enable the compatibility option "<a href="%3$s">Deregister Google Maps API scripts enqueued by third parties</a>"
lt: <b>Dėmesio: yra aktyvus priedas arba temą kuris gadina Google Maps API darbą (script handle: %1$s) - reikia tvarkyti šitą %2$s!</b><br/>Kad tai sutvarkyti, reikia ištrinti Google Maps API iškvietimo kompomnentus"<a href="%3$s">Išregistruokite Google Maps API papildomus skriptus</a>"

en: <strong>Beta testing is enabled - updates will be downloaded from the beta release channel</strong><br/>Beta versions may be used on production sites on your own risk only as they might be unstable!<br/>Important: please <a href="%1s">save the settings manually</a> after each plugin update and <a href="%2s" target="_blank">use the helpdesk</a> for feedback.
lt: <strong>Beta testavimas yra įjungtas - atnaujinimus bus galima atsisiųsti iš beta kanalų</strong><br/>Beta versijos gali būti naudojamas gamybos vietose savo pačių rizikai, jie gali būti nestabilus!<br/>Svarbu: prašome <a href="%1s">išsaugoti nustatymus ranginiu būdu</a> po kekvieno įskiepio atnaujinimo. <a href="%2s" target="_blank">Naudokite pagalbos tarnybą</a> rašyti atsiliepimams.

en: <strong>Important information for multisite installations:</strong><br/><h3>Please update the plugin "Leaflet Maps Marker" to the latest version (to avoid data loss when the plugin "Leaflet Maps Marker" gets deleted)!</h3>This message will disappear as soon as the free plugin has been updated.
lt: <strong>Svarbi informacija daugiasistemių įrenginių:</strong><br/><h3>Prašome atnaujinti įskiepį "Leaflet Maps Marker" į naujausią versiją (kad išvengti duomenų praradimo, kai įskiepis "Leaflet Maps Marker" bus naikinamas)!</h3>Šis pranešimas dings kai tik įskiepis buvo atnaujintas.

en: <strong>Important remarks if you plan to copy layers AND markers from another WordPress site</strong>:<br/> the next layer created will get the ID %1$s, so please verify after the layers have been created that the values in the column <i>layer</i> in the related marker import file fit the new layer IDs!
lt: <strong> Svarbios pastabos: jei jūs planuojate kopijuoti sluoksnius ir žymeklius iš kito WordPress svetainės </strong>: <br/> kitas sukurtas sluoksnis gaus ID %1$s, todėl prašome patikrinti  kiekvieną sluoksnį, ar skiltyje <i> sluoksnis </i> žymekliai po importavimo failo gautų naują ID!

en: <strong>Thanks for purchasing a valid license key for Maps Marker Pro!</strong><br/>To finish the installation please FIRST update the inactive plugin "Leaflet Maps Marker" to the latest version and THEN delete the plugin in order to avoid plugin conflicts!<br/><h3>Deleting the plugin "Leaflet Maps Marker" before updating to the latest version will result in data loss!</h3> This message will disappear as soon as the free plugin has been updated and deleted.
lt: <strong>Dėkojame, kad įsigijote galiojantį licencijos raktą skirtą Maps Marker Pro!</strong><br/>Norėdami užbaigti diegimą, prašome pirma atnaujinti neaktyvų įskiepą "Leaflet Maps Marker" į naujausią versiją, tada ištrinkite įskiepį siekiant išvengti įskiepų konfliktų!<br/><h3>Trynimas įskiepas "Leaflet Maps Marker" prieš atnaujinant iki naujausios versijos bus prarasti duomenys!</h3> Šis pranešimas dings kai tik įskiepiai bus atnaujinti.

en: <strong>Warning: you are using the plugin cformsII which is causing the TinyMCE editor to break when creating new maps!</strong><br/><br/>Here is how to fix this:<br/>1. click on to "cformsII" / "Global Settings" in your WordPress admin menu<br/>2. open the tab "WP Editor Button support"<br/>3. check the option "Fix TinyMCE error"<br/>4. save changes<br/><br/>If you do not see this option in your settings, please upgrade to the latest version first (this has to be done manually - see plugin website http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin/ for details)<br/><br/>This message will disappear automatically when the cformsII option "Fix TinyMCE error" is checked.
lt: <strong>ĮSPĖJIMAS: Jūsų naudojimasis įskiepas "cformsII" kuris gadina TinyMCE redaktorių ir nutraukia veiksmus kuriant naujus žemėlapius!</strong><br/><br/>Instrukcija, kaip tai pataisyti:<br/>1. paspauskite ant "cformsII" / "Global Settings" pačiame WordPress admin meniu panelėje<br/>2. atidarykite lapą "WP Editor Button support"<br/>3. ir paspauskite "Fix TinyMCE error"<br/>4. išsaugokite pakeitimus<br/><br/>Jei jum nerodo šio nustatymo, atnaujinkite rankiniu būdu "cformsII" (http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin/ )<br/><br/>Šis pranešimas pradings automatiškai kai problema su "cformsII" redaktoriuje "Fix TinyMCE error" bus išspręsta.

en: <strong>Warning: you are using the plugin jQuery Colorbox which is causing maps to break!</strong><br/><br/>Here is how to fix this:<br/>1. click on to "Settings" / "jQuery Colorbox" in your WordPress admin menu<br/>2. Uncheck the setting "Automate jQuery Colorbox for all images in pages, posts and galleries:"<br/>3. check the setting "Automate jQuery Colorbox for images in WordPress galleries only:" instead<br/>4. save changes<br/><br/>This message will disappear automatically when the jQuery Colorbox option was updated.
lt: <strong>ĮSPĖJIMAS: jei jūs naudojate įskiepą "jQuery Colorbox" kuris trukdo žemėlapių darbą!</strong><br/><br/>Instrukcija, kaip tai pataisyti:<br/>1. nueikite į "Settings" / "jQuery Colorbox" jūsų naudojamame WordPress admin meniu panelėje<br/>2. išjunkite "Automate jQuery Colorbox for all images in pages, posts and galleries:"<br/>3. ir ijunkite "Automate jQuery Colorbox for images in WordPress galleries only:" instead<br/>4. išsaugokite pakeitimus<br/><br/>Šis pranešimas pradings automatiškai kai problema su jQuery Colorbox nustatymais bus išspręsta.

en: A custom image can only be used if you sign up for a custom visualead API key! Please visit %s for more information.
lt: Skirtingas paveikslėlis gali būti naudojamas tik tada, jei jūs užsiregistruosite užsakymą visualų API raktą! daugiau informacijos rasite čia %s .

en: A graphic advertising your World. Format: 180x120 pixel, transparent PNG
lt: Grafinė reklama jūsų pasaulyje. Formatas: 180 x 120 pikselių, skaidrus PNG

en: A graphic spotlighting your World in promotions. Format: 1024x500 pixel, transparent PNG
lt: Grafinis išryškinimas jūsų žemėlapio. Formatas: 1024x500 pikselių, permatomas PNG

en: A high resolution icon for your World which can be included in features. Format: 512x512 pixel, transparent PNG
lt: Didelės raiškos piktogramos jūsų sistemoje, kurios gali būti įtrauktos ateičiai. Formatas: 512x512 pikselių, skaidrus PNG

en: A layer with the ID %1$s has been successfully created
lt: Sluoksnis su ID %1$s buvo sėkmingai sukurtas

en: A layer with the ID %1s does not exist
lt: Sluoksnis su ID %1s neegzistuoja

en: A marker with the ID %1$s has been successfully created
lt: Žymeklis su ID %1$s buvo sėkmingai sukurtas

en: A marker with the ID %1s does not exist
lt: Žymeklis su ID %1s neegzistuoja

en: A promotion text describing your World in more details.
lt: Tekstinės informacijos "plačiau" apibūdinantis jūsų žemėlapį.

en: A short name for your World, should only be up to 20 characters, to be used when there is not enough space.
lt: Trumpas pavadinimas jūsų "pasaulio", turėtų būti tik iki 20 simbolių, ir turi būti naudojamas, kai nėra pakankamai vietos.

en: A simple scale control that shows the scale of the current center of screen in metric (m/km) and/or imperial (mi/ft) systems. The following settings will be used for all marker and layer maps.
lt: Paprasta masto kontrolė, kuri rodo, pagal dabartinį centro ekrano mastelį metrinėmis (m / km) arba (Mi / ft) sistemomis. Šie pasirinkimai bus naudojami visiems žemėlapio žymekliams ir sluoksniams.

en: A tutorial on how to configure Mapbox basemaps can be found at %1$s
lt: Aprašymas kaip konfiguruoti Mapbox bazinį žemėlapį guli čia %1$s

en: AMP support: show placeholder image for map with link to fullscreen view on AMP enabled pages
lt: AMP palaikymas: Rodyti vietos rezervavimo įvaizdį žemėlapyje su nuorodą į viso ekrano vaizdą

en: API Key
lt: API raktas

en: API Keys
lt: API raktai

en: API access token
lt: API prieigos raktas

en: API access via IP %1s is not allowed
lt: API priėjimas per IP %1s yra negalimas

en: API action is not allowed
lt: API veiksmai čia neleistini

en: API call was successful
lt: API aktyvuotas sėkmingai

en: API default format
lt: API Numatytasis formatas

en: API is disabled
lt: API išjungtas

en: API key required
lt: API raktas būtinas

en: API key required!
lt: reikalingas API raktas!

en: API keys have been successfully generated.
lt: API raktas buvo sėkmingai sugeneruotas.

en: API keys have been successfully regenerated.
lt: API raktas buvo sėkmingai pergeneruotas.

en: API keys have been successfully revoked.
lt: API raktai buvo sėkmingai panaikintas.

en: API parameter action has to be set
lt: API veiksmai turi būti nustatyti parametruose

en: API parameter action is invalid
lt: API nustatymų veiksmas yra neteisingas

en: API parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
lt: API kintamasis date_from ar date_to turi būti nustatytas ieškant datos laukus

en: API parameter id has to be set
lt: Parametro API ID, turi būti nustatomas

en: API parameter type has to be set
lt: API parametro tipas turi būti nustatytas

en: API parameter type is invalid
lt: API nustatymo tipas negalioja

en: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right and lon_bottom_right have be set when performing a boundingbox search
lt: API nustatymai lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right ir lon_bottom_right turi būti nustatyti atliekant aprėpties paiešką

en: API search parameter searchkey has to be set
lt: API paieškos parametro kontekstas turi būti nustatytas

en: API search parameter searchkey is invalid
lt: API užklausos parametras yra neteisingas

en: API search parameter searchvalue has to be set
lt: API paieškos parametro reikšmė turi būti nustatyta

en: API status
lt: API statusas

en: API version is invalid
lt: Neteisinga API versija

en: Access to Mapbox web services requires an access token. The access token is used to associate requests to API resources with your account.
lt: Prieiga prie Mapbox interneto paslaugas reikalauja prieigos rakto. Prieigos raktas naudojamas susieti prašymus API išteklius su jūsų vartotoju.

en: Access to plugin updates and support area valid until:
lt: Prieiga prie įskiepio atnaujinimų ir nemokamų konsultacijų galioja iki:

en: Action bar settings
lt: Veiksmų juostos nustatymai

en: Action bar visibility
lt: Įvykis: juosta matoma

en: Active WMS layers
lt: Aktyvūs WMS sluoksniai

en: Active shortcodes with invalid map IDs
lt: Aktyvus trumpas kodas su negaliojančių žemėlapio ID

en: Add GeoRSS feed to &lt;head&gt;
lt: Pridėti GeoRSS feed į &lt;head&gt;

en: Add Map
lt: Pridėti žemėlapį

en: Add a geolocate button to all maps which allows to show and follow your current location:
lt: Pridėti geografinės vietos mygtuką visiems žemėlapiams, kurie leidžia parodyti ir sekti dabartinę buvimo vietą:

en: Add a geolocate button to each map
lt: Pridėti geografinės vietovės mygtuką kiekviename žemėlapyje

en: Add an expandable minimap to your maps which shows the same as the main map with a set zoom offset
lt: Pridėti plečiama mažą žemėlapiuką, kuris rodys tą patį, ką pagrindinis žemėlapis tik su nustatytu priartinimu

en: Add new layer
lt: Pridėti naują sluoksnį

en: Add new marker
lt: Pridėti naują žymeklį

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information!
lt: Pridėti naują vertimą arba atnaujinti esamą yra gana paprasta - apsilankykite čia %s gausite daugiau informacijos!

en: Additionally the pro version does not display the visualead logo on the QR code output pages.
lt: Be to pro versija nerodo virtualaus logotipo QR kodo išvesties puslapiuose.

en: Address
lt: Adresas

en: Admin notices
lt: Administratoriaus pastebėjimai

en: Administrator (Capability activate_plugins)
lt: Administratorius (Capability deactivate_plugins)

en: Advanced settings
lt: Nustatymai pažengusiems

en: Affiliate ID
lt: Partnerių ID

en: Affiliates
lt: Agentai

en: After camera movement stops, specifies the number of seconds to wait before refreshing the view (is used when viewRefreshMode is set to onStop)
lt: Kai kameros judėjimas sustoja, nurodoma, kiek sekundžių laukti, kol gaus numerį (naudojamas kai vaizdas naujinamas yra nustatytas į OnStop)

en: Algolia Places settings
lt: Algolia vietų nustatymai

en: All broken layer assignements have been updated successfully to layer ID %1$s.
lt: Visi sugadinti sluoksniai priskirti šiam sluoksniui ID %1$s.

en: All layers
lt: Visi suoksniai

en: All markers from all layers have been successfully deleted
lt: Visi sluoksnių žymekliai bus sėkmingai ištrinti

en: All markers from layer ID %1$s have been successfully assigned to layer ID %2$s
lt: Visi žymekliai iš sluoksnio su ID %1$s buvo sėkmingai atiduoti šiam sluoksnioui su ID %2$s

en: All markers from layer ID %1$s have been successfully deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
lt: Visi žymekliai iš šio sluoksnio ID %1$s buvo sėkmingai ištrinti (arba nuoroda į sluoksnį buvo pašalinta, jei žymeklis buvo paskirtas į kelis sluoksnius)

en: Allowed API actions
lt: Leidžiami API veiksmai

en: Allowed API request methods
lt: Leidžiami API iškvietimo metodai

en: Allowed referer
lt: Leisti nurodančią

en: Allows you to specify <a href="%1$s" target="_blank">PolylineOptions</a> to style spider legs.
lt: Jum leista nurodonėti <a href="%1$s" target="_blank"> (PolylineOptions)</a> voratinklio linijas.

en: Allows you to toggle marker display on frontend
lt: Leidžia perjungti žymeklius galutiniam vartotojui

en: Always
lt: Visada

en: Amount of pixels to pan when pressing an arrow key
lt: Taškų kiekis į panoraminį vaizdą, kai paspausite rodyklės klavišą,

en: An API key is required if you want to use Bing Maps as basemap for marker or layer maps. Please click on the question mark for more info on how to get your API key.
lt: API raktas yra būtinas, jei norite naudotis Bing Maps. Prašome paspausti ant klaustuko, kad gauti daugiau informacijos apie tai, kaip gauti savo API raktą.

en: App icon URL
lt: Paprogramės piktogramos nuoroda

en: Appends an edit link to the OpenStreetMap attribution text which allows direct edits on www.openstreetmap.org (free account required)
lt: Prideda redagavimo nuorodą į OpenStreetMap priskyrimo tekstą, kuris leidžia tiesiogiai redaguoti www.openstreetmap.org (nemokamas abonementas būtinas)

en: Are you sure that you want to revoke this API key?
lt: Ar tikrai norite sunaikinti šį API raktą?

en: As you are running your blog within a WordPress Multisite installation, please use this icon directory on your server: %2$s/
lt: Kaip dirbate blogę su WordPress, prašome naudoti šią piktogramos katalogą jūsų serveryje: %2$s/

en: Assign the following layer instead
lt: Susieti šį sluoksnį, o ne

en: Assigned missing layer ID
lt: Priskirtas trūkstamo sluoksnio ID

en: Async GeoJSON loading for layer maps
lt: Asinhroninis GeoJSON pakrovimas žemėlapio sluoksniui

en: Attach directions panel with address to popup text on each marker
lt: Prisegti krypties skydelio adresą kaip iššokantį tekstą ant kiekvieno žymeklio

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Attention: multi-layer-maps (including sublayers) and assigned markers cannot be duplicated by using bulk actions. Please duplicate the included sublayers instead, manually create a new multi-layer-map and assign the duplicated layers to that new multi-layer-map.
lt: Dėmesio: kelių sluoksnių žemėlapiai (įskaitant sluoksniuose) ir priskirti žymekliai, negali būti dubliuojami naudojant masinius veiksmus. Prašome dubliuoti tik įtrauktus posluoksnius ir rankiniu būdu sukurti naują daugiasluoksnį žemėlapį. Tik tada priskirti sluoksnius naujo kelių sluoksnių žemėlapio.

en: Attention: when you save the map, the position of the marker will be used for the map center!
lt: Dėmesio: kai įrašote žemėlapį, žymeklių pozicija bus naudojama žemėlapio centre!

en: Attributes to display for each layer in controlbox
lt: Savybės kad rodytu kiekvieno sluoksnio valdymo dėžutės

en: Attribution
lt: Savybė

en: Audit
lt: Tikrinti

en: Augmented-Reality
lt: Padidinta tikrovė

en: Authentication
lt: Atpažinimas

en: Authentication failed: REST API public key must be provided
lt: Atpažinimas nepavyko: "REST API" papildinio viešas raktas turi būti pateiktas

en: Authentication failed: REST API secret token must be provided
lt: Atpažinimas nepavyko: "REST API" papildinio slaptas raktas turi būti pateiktas

en: Authentication failed: the REST API keys are not valid
lt: Atpažinimas nepavyko: "REST API" raktas negalioja

en: Authentication for Google Maps APIs Premium Plan customers
lt: Autentifikavimas „Google Maps“ API Premium plano klientams

en: Authentication method
lt: Autentifikavimo metodas

en: Authentication settings
lt: Autentifikavimo parametrai

en: Author (Capability edit_published_posts)
lt: Autorius (Pajėgus edit_published_posts)

en: Automatic Google XML sitemap integration
lt: Automatinis Google XML svetainės medžio integracija

en: Automatically switched to fallback provider
lt: Automatiškai perjungiamas į atsarginį paslaugų teikėją

en: Autostart
lt: Paleisti automatiškai

en: Available WMS layers
lt: Egzistuojantys WMS sluoksniai

en: Available WMS layers for new markers/layers
lt: WMS sluoksniai skirti naujiems žymekliams/sluoksniams

en: Available basemaps in control box
lt: Baziniai žemėlapiai valdymo skydelyje

en: Available columns
lt: Galimi stulpeliai

en: Available geocoding providers
lt: Galimi žemėlapio teikėjai

en: Available overlays for new markers/layers
lt: Egzistuojančios perdangas skirtos naujiems žymekliams / sluoksniams

en: Available overlays in control box
lt: Egzistuoja perdangos valdymo dėžutėje

en: Available providers
lt: Galimi tiekėjai

en: Available sort orders in action bar dropdown field
lt: Galima rūšiuoti užsakymus veiksmų juostoje išskleidžiamajame laukelyje

en: Average heart rate
lt: Vidutinis dažnis

en: Average moving pace
lt: Vidutinė judėjimo vieta

en: Avoid highways
lt: Vengti greitkelių

en: Avoid tolls
lt: Rikiavimo įtankiai

en: Back to Tools
lt: Kitokie įrankiai

en: Background
lt: Fonas

en: Backup/Restore settings
lt: Archyvavimo ir atstatymo nustatymai

en: Basemap
lt: Žemėlapio pagrindas

en: Basemap/overlay controlbox on frontend
lt: Bazinio žemėlapio / perdangos valdymo skydelis išorėje

en: Basemaps
lt: Žamėlapiai

en: Before you post a new support ticket, please follow the instructions from <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> which give you a guideline on how to deal with the most common issues.
lt: Prieš paskelbdami naują paramos bilietą, sekite instrukcijomis <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> kurios duos jums nuorodas, kaip elgtis su labiausiai paplitusiais klausimais.

en: Begin of run
lt: Bėgimo pradžia

en: Below you find you current settings. Use copy and paste to make a backup or restore.
lt: Žemiau rasite savo dabartinius nustatymus. Naudokite "kopijuoti" ar "padėti" atsarginėms kopijoms daryti.

en: Beta testing
lt: Beta testuotojas

en: Bicycle
lt: Dviračiu

en: Bing Culture Parameter
lt: Bing Sektoriaus reikšmė

en: Bing Maps
lt: Bing žemėlapiai

en: Bing Maps (Aerial)
lt: Bings Žemėlapiai (Iš Viršaus)

en: Bing Maps (Aerial+Labels)
lt: Bing Žemėlapiai (Iš Viršaus+Pavadinimai)

en: Bing Maps (Road)
lt: Bing Žemėlapiai (Kelias)

en: Bing Maps (worldwide)
lt: Bing žemėlapiai (worldwide)

en: Bing Maps API key
lt: Bing Žemėlapių API raktas

en: Black and White
lt: Juoda ir balta

en: Both public and private API keys are needed for API calls!
lt: Abu, viešas ir privatus API raktai reikalingi, kad galėtumėte naudoti API!

en: Bottom left of the map
lt: Apačioje kairėje žemėlapio

en: Bottom right of the map
lt: Žemėlapio apačioje, dešinėje

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Bulk actions for selected layers
lt: Masiniai veiksmai pasirinktiems sluoksniams

en: Bulk actions for selected markers
lt: Masiniai veiksmai pasirinktiems žymekliams

en: Bulk updates for all %1$s existing layer maps
lt: Atnaujinimai visiems %1$s esamiems sluoksniams

en: Bulk updates for marker maps
lt: žymeklinių žemėlapių atnaujinimai

en: By default the language will be retrieved from the WordPress global variable $locale = %1$s (with a fallback to %2$s if not supported)
lt: Naudosime kalbą kuria naudoją WordPress nustatymuose $locale = %1$s (grįžti nebeis %2$s jei nepalaikoma)

en: CSS classname
lt: CSS klasės pavadinimas

en: CSS for images in popups
lt: CSS skirtas iššokantiems langams

en: Cached QR images will automatically be deleted if the according marker or layer map gets deleted!
lt: Laikinos talpyklos QR vaizdai bus automatiškai ištrinti, jei žymeklis ar sluoksnis žemėlapyje bus ištrintas!

en: Can be changed for each layer map
lt: Gali būti pakeistas kiekvienas sluoksnis žemėlapyje

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Car
lt: Mašina

en: Change frequency for layer maps
lt: Pakeisti sluoksnio tankumą žemėlapyje

en: Change frequency for marker maps
lt: Pakeisti žymeklių tankumą žemėlapyje

en: Change layer ID
lt: Keisti sluoksnio ID

en: Change marker ID
lt: Pakeisti žymeklio ID

en: Change number in settings
lt: Keisti skaičių nustatymuose

en: Change the countries to search in. You must pass an array of two letters country codes. You can pass two letters country codes (<a href="%1$s" target="_blank">ISO 639-1</a>). Default: Search on the whole planet.
lt: Keiskite šalių paiešką. Turite pereiti prie dviejų raidžių šalių kodų. Galite praleisti dviejų raidžių šalies kodus (<a href="%1$s" target="_blank">ISO 639-1</a>). Standartas: paieška visoje planetoje.

en: Change the default language of the results. You can pass two letters country codes (<a href="%1$s" target="_blank">ISO 639-1</a>).
lt: Pakeiskite kalbą. Galima naudoti dvi raides (<a href="%1$s" target="_blank">ISO 639-1</a>).

en: Changelog
lt: Pakeitimų statistika

en: Changelog for version %s
lt: Pakeitimų istorija versijoje: %s

en: Check if any markers exist that are assigned to layers that do not exist (anymore). This can happen if you deleted a layer but did not update the assignement of the related markers.
lt: Patikrinkite, ar visi žymenys egzistuoja, kai yra priskiriamas sluoksniui, kurio nėra (nebėra). Tai gali atsitikti, jei jūs ištrynėte sluoksnis, bet neatnaujinote susijusių žymenų.

en: Check this box and click "Save Changes" below to reset plugin options to their defaults.
lt: Pažymėkite šį langelį ir spustelėkite "Išsaugoti pakeitimus" atstatyti įskiepio galimybes į pradinę padėtį.

en: Checked WMS layers
lt: Patikrintas WMS sluoksnis

en: Checked overlays in control box
lt: Pažymėtos perdangos valdymo skydelyje

en: Choose how marker names should be displayed in KML files
lt: Pasirinkite, kaip žymeklių pavadinimai turėtų būti rodomi KML failuose

en: Clear QR code images cache
lt: Išvalyti QR kodų vaizdų laikinas talpyklas

en: Clear QR code images cache at %1$s
lt: Išvalyti QR kodų laikinus failus %1$s

en: Clearing the full QR code images cache is only recommended when a new QR code background is configured or if the URLs to the fullscreen maps have changed.
lt: Trinant QR kodų laikiną saugyklą rekomenduojama nustatyti nauja QR kodų foninį paveikslą.

en: Click here for a tutorial on how to convert a non-GPX-track file into a GPX track file
lt: Spauskite čia ir parodysime pamoką apie tai, kaip konvertuoti ne-GPX kelio failą į GPX kelio failą

en: Click here for a tutorial on how to merge multiple GPX-track files into one GPX track file
lt: Paskaitykite apie tai, kaip sujungti kelis GPX-kelio failus į vieną GPX kelio failą

en: Click here for more information
lt: Spauskite čia dėl išsamesnės informacijos

en: Click here for more information on animations in KML/Google Earth
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie animaciją KML/Google Žamė

en: Click here for more information on how to display in Wikitude Augmented-Reality browser
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip atvaizduoti "Wikitude Augmented-Reality" naršyklėje

en: Click here for more information on how to integrate GeoJSON into external websites or apps
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip integruoti GeoJSON į išorės interneto svetaines ar programas

en: Click here for more information on how to submit your Geo Sitemap to Google
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pateikti savo Geo Sitemap į Google

en: Click here for more information on how to subscribe to new markers via GeoRSS
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip prisijungti prie naujų žymenų per GeoRSS

en: Click here for more information on how to use as KML in Google Earth or Google Maps
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudoti "KML Google Earth" ar "Google Maps"

en: Click here for more information on how to use the MapsMarker API
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudotis MapsMarker API

en: Click here for more infos on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie Maps Marker affiliate programą ir kaip gauti jos ID

en: Click here to contact the site owner who can activate this plugin again.
lt: Spustelėkite čia, jei norite, kreipkitės į svetainės savininką, kuris gali įjungti šį priedą dar kartą.

en: Click here to get more information about this pro feature on mapsmarker.com
lt: Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos apie PRO naudą iš mapsmarker.com

en: Click here to get the full changelog for leaflet.js v%1s currently integrated in the pro version
lt: Spauskite čia, kad gauti pilną pakeitimų istoriją apie leaflet.js v%1s šiuo metu integruoti į PRO versiją

en: Clickable
lt: Paspaudžiamas

en: Cluster colors
lt: Sektoriaus spalvos

en: Cluster large (inner)
lt: Didelis sektorius (vidinis)

en: Cluster large (outer)
lt: Sektorius didelis (išorė)

en: Cluster large (text color)
lt: Sektorius didelis (tekto spalva)

en: Cluster medium (inner)
lt: Vidutinis sektorius (vidinis)

en: Cluster medium (outer)
lt: Skyrius vidutinis (išorinis)

en: Cluster medium (text color)
lt: Sektoriaus vidurkis (teksto spalva)

en: Cluster small (inner)
lt: Sektorius mažas (vidinis)

en: Cluster small (outer)
lt: Maža grupė (išorinis)

en: Cluster small (text color)
lt: Mažas sektorius (teksto spalva)

en: Clustering can be enabled/disabled for each layer separately on the layer edit page. Below you will find the global settings which are valid for all layer maps with clustering enabled.
lt: Sektoriai gali būti įjungti / išjungti atskirai ant kiekvieno sluoksnio. Žemiau jūs rasite globalius parametrus, kurie galioja visiems sluoksnio žemėlapiams.

en: Color
lt: Spalva

en: Columns to show
lt: Matomi stulpeliai

en: Comma separated list of keywords that characterize the content provider. When users search for content in Wikitude the tags will be searched as well. A match in the tags is higher ranked than in the description.
lt: Atskirti kableliais raktažodžių sąrašą, kurie apibūdina turinio teikėją. Kai vartotojas ieškos turinio žodžio Wikitude sistemoje. Žymenų aukštesnio rango nei aprašyme.

en: Comma-separated list of WMS styles
lt: Atskirtų kableliais sąrašas - WMS stilius

en: Community driven
lt: Susisiekimas

en: Compatibility settings
lt: Suderinamumo nustatymai

en: Content to add to XML sitemap
lt: Turinys kurį įtrauksim į XML svetainės medį

en: Contributor (Capability edit_posts)
lt: Pagalbininkas (Capability edit_posts)

en: Control box status
lt: Valdymo panelės būklė

en: Control options
lt: Valdymo nustatymai

en: Controlbox for basemaps/overlays
lt: Valdymo pultelis skirtas baziniam žemėlapiui

en: Controlbox for multi-layer-map filter
lt: Valdymo skydelis skirtas "multi-layer-map" filtrui

en: Controlbox status
lt: Valdymo dėžutės statusas

en: Controlbox status for all layers has been successfully updated
lt: Valdymo skydelis visiems sluoksniams sėkmingai atnaujintas

en: Controlbox status for the selected markers has been successfully updated
lt: Valdymo bloko statusas pasirinktų žymeklių buvo sėkmingai atnaujintas

en: Controls the presence of a close button in popups.
lt: Kontroliuoja artimo mygtuko buvimą iššokančiuose languose.

en: Coordinate Reference System
lt: Koordinačių atskaitos sistema

en: Coordinates
lt: Kordinatės

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Create QR code image for standalone map in fullscreen mode
lt: Sukurti QR kodo vaizdą, nejudinamame žemėlapyje kai rodomas pilnas ekranas

en: Created By
lt: Sukūrė

en: Created On
lt: Sukurta ant

en: Created by
lt: Sukūrė

en: Created on
lt: Sukūrė

en: Credits & special thanks
lt: Nuoširdžiausios padėkos

en: Current memory usage: %1$s MB
lt: Dabar naudojama: %1$s MB atminties

en: Current memory usage: %1$s MB (memory limit: %2$s)
lt: Dabar naudojama atminties: %1$s MB (riba yra: %2$s)

en: Custom Basemap
lt: Pasirinktinis bazinis žemėlapis

en: Custom Basemap 2
lt: Pasirinktinis bazinis žemėlapis 2

en: Custom Basemap 3
lt: Pasirinktinis bazinis žemėlapis 3

en: Custom base domain
lt: Pasirinktinis bazės domenas

en: Custom basemap
lt: Pasirinktinis bazinis žemėlapis

en: Custom basemap %1$s
lt: Pagr. žemėlapio nustatymai %1$s

en: Custom basemap 2
lt: Pasirinktinis bazinis žemėlapis 2

en: Custom basemap 3
lt: Pasirinktinis bazinis žemėlapis 3

en: Custom hover text for search field
lt: Pasirinktinis rodomas tekstas paieškos laukelyje

en: Custom icons URL
lt: Pasirinktinos piktogramos nuoroda

en: Custom icons directory
lt: Pasirenkama piktogramos direktorija

en: Custom marker shadow URL
lt: Pasirinktinis žymeklio šešėlio adresas

en: Custom overlay
lt: Pasirinktinės perdangos

en: Custom overlay 2
lt: Keičiamos perdangos 2

en: Custom overlay 2 settings
lt: Pasirinktinės perdangos 2 - nustatymai

en: Custom overlay 3
lt: Keičiamos perdangos 3

en: Custom overlay 3 settings
lt: Pasirinktinės perdangos 3 - nustatymai

en: Custom overlay 4
lt: Pasirinktinė perdanga 4

en: Custom overlay 4 settings
lt: Pasirinktinės perdangos 4 - nustatymai

en: Custom overlay settings
lt: Pasirinktinės perdangos nustatymai

en: Custom text for search field
lt: Pasirinktinis tekstas paieškos laukeliui

en: Cycling
lt: Dviračiu

en: Daily
lt: Kasdien

en: Data
lt: Duomenys

en: Database downgrade is finished.
lt: Duomenų bazės koregavimas baigtas.

en: Database upgrade is finished.
lt: Duomenų bazė atnaujinta sėkmingai.

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Day
lt: Diena

en: Default Field
lt: Numatytasis laukas

en: Default action for clicking on icons or marker names
lt: Veiksmas pagal nutylėjimą spaudžiant ant piktogramų ar žymeklių žemėlapyje

en: Default basemap
lt: Pagrindinis žemėlapis

en: Default basemap for new markers/layers
lt: Numatytasis žemėlapio pagrindindas naujiems žymekliams / sluoksniams

en: Default culture
lt: Numatyta kultūra

en: Default icon
lt: Numatyta piktograma

en: Default language
lt: Įprasta kalba

en: Default layer ID
lt: Numatytasis sluoksnio ID

en: Default number of markers for paging
lt: Numatytasis žymeklių skaičius per puslapį

en: Default number of markers for paging:
lt: Numatytasis žymeklių skaičius paieškai:

en: Default output format (can be overwritten by parameter format on each API request)
lt: Numatytasis išvesties formatas (gali būti perrašyti keičiant parametrus, kiekvieno API paprašius)

en: Default values for marker icons
lt: Numatytosios žymeklio piktogramos reikšmės

en: Default values for marker popups
lt: Numatytosios reikšmės iššokantiems žymekliams

en: Default values for markers added directly
lt: Numatytosios reikšmės žymekliai pridėti tiesiogiai

en: Default values for new layer maps
lt: Numatytosios reikšmės naujam žemėlapio sluoksniui

en: Default values for new marker maps
lt: Numatytosios reikšmės naujiems žymekliams

en: Defaults values for markers added directly:
lt: Numatytosios žymeklių reikšmės tiesiogiai pridėtos:

en: Deferred loading
lt: Atidėtas startas

en: Delay in milliseconds after last character input in the search field on marker and layer edit pages before a request to the geocoding provider is sent.
lt: Delsa milisekundėmis po paskutinio simbolio įvedimo į ieškos lauką ir sluoksnį, redaguoti puslapius, kol prašymo teikėjui siunčiamas nustatymas.

en: Delete all %1$s markers from all %2$s layers
lt: Ištrinti visus %1$s žymeklius nuo sluoksnio: %2$s

en: Delete all markers from a layer
lt: Ištrinti visus sluoksnio žymeklius

en: Depending on the numbers of layers to add, an easier alternative for copying layers and markers from another site could be to use tools like phpmyadmin to export the following database tables on the old site and import them on the new site: %1$s and %2$s
lt: Priklausomai nuo sluoksnių įtrauktų numerių, lengvesnė alternatyva kopijuoti sluoksnius ir žymeklius iš kitos svetainės, galima naudoti priemones, pavyzdžiui, phpmyadmin eksportuoti šiuos duomenų bazės lenteles, senoje svetainėje ir importuoti juos į naują svetainę: %1$s and %2$s

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description of the content provider that provides additional information about the content displayed.
lt: Aprašymas turinio skleidėjo, kuris teikia papildomą informaciją apie rodomą turinį.

en: Directions
lt: Privažiavimas

en: Disabling async GeoJSON loading will increase page loadtime and is only needed if multiple instances of a layer map should be displayed on one page.
lt: Išjungus asinchroninį GeoJSON pakrovimą padidės puslapio apkrovimas, tai reikalinga tik tada, kai keli sluoksniai žemėlapyje turėtų būti rodomi viename puslapyje.

en: Display a list of markers below the map
lt: Rodyti žymeklių sąrašą apačioje žemėlapio

en: Display a list of markers under layer maps
lt: Parodyti sąrašą žymeklių kurie virš žemėlapių sluoksnių

en: Display legend?
lt: Rodyti "legend"?

en: Display markers from selected layers only
lt: Rodyti žymeklius tik iš pažymėtų sluoksnių

en: Display panel
lt: Atvaizdavimo skydelis

en: Distance
lt: Atstumas

en: Distance precision
lt: Tikslus atstumas

en: Distance unit in list
lt: Atstumas vienetų visame sąraše

en: Distance units
lt: Atstumas vienetais

en: Do you have questions or issues? Please use the following support channels appropriately.
lt: Ar turite klausimų ar problemų? Naudokitės šias paramos skyreliais.

en: Do you really want to change active WMS layers for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti aktyvius WMS sluoksnius visiems sluoksniams? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to change active WMS layers for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti aktyvius WMS sluoksnius pasirinktiems žymekliams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the GPX panel status (for layers with set GPX URL only) for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti GPX būseną - (už sluoksniuose nustatyti tik GPX URL nuorodą) visų sluoksnių? Aukštis nežinomas (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the GPX panel status (for markers with set GPX URL only) for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti GPX būseną (žymekliams su GPX nuorodomis) pasirinktiems žymekliams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the ID?
lt: Ar tikrai norite pakeisti ID?

en: Do you really want to change the URL to GPX track for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti GPX kelio nuorodą visiems sluoksniams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the URL to GPX track for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Tikrai norite keisti URL nuorodą į GPX pažymėtiems žymekliams? (atšaukti nebus galima)

en: Do you really want to change the basemap for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti bazinį žemėlapį visiems sluoksniams? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to change the basemap for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti bazinį žemėlapį pažymėtiems žymekliams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the clustering-status for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti grupavimo statusą visiems sluoksniams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the controlbox status for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite keisti valdymo skydelio būklę visiem sluoksniams? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to change the controlbox status for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti valdymo dėžutės statusą pasirinktiems žymekliams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the icon for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti piktogramą pasirinktų žymekliu? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the list marker-status for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite keisti žymeklių sąrašo būklę visiems sluoksniams? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to change the map size for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti žemėlapio dydį visiems sluoksniams? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to change the map size for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti žemėlapio dydį pasirinktiems žymekliams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the overlay status for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti perdangos būklę visiems sluoksniams? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to change the overlay status for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti perdangos statusą pasirinktų žymeklių? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the panel status for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite keisti panelės būklę visiems sluoksniams? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to change the panel status for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti skydelio statusą pasirinktiems žymekliams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the popup status for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti iššokantį statusą pasirinktiems žymekliams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the popup text for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti iššokantį tekstą pasirinktam žymekliui? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to change the zoom level for all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite keisti vaizdo atstumą visiems sluoksniams? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to change the zoom level for the selected markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite pakeisti mastelį pasirinktiems žymekliams? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to clear the QR code images cache? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite išvalyti QR kodų laikinus failus? (negali būti atšauktas)

en: Do you really want to delete all markers from all layers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus žymeklius nuo visų sluoksnių? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to delete all markers from the selected layer? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus žymeklius pažymėtame sluoksnyje? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s) and all assigned markers? (if a marker is assigned to multiple layers only the reference to the layer will be removed)
lt: Tikrai norite ištrinti sluoksnį %1$s (ID %2$s) iš visus priskirtus žymeklius? (jei žymeklis yra priskirtas prie kelių sluoksnių tik nuoroda į sluoksnį bus pašalinta)

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s)?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %1$s (ID %2$s) sluoksnį?

en: Do you really want to delete marker %1$s (ID %2$s)?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %1$s (ID %2$s) žymeklį?

en: Do you really want to delete the selected layer(s) and assigned markers? (cannot be undone)
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktus sluoksnius, ir priskirtus žymeklius? (negalima bus atšaukti)

en: Do you really want to delete the selected layer(s)? (cannot be undone)
lt: Tikrai norite ištrinti pažymėtus sluoksnius? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to delete the selected marker(s)? (cannot be undone)
lt: Tikrai norite ištrinti pažymėtus žymeklius? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to delete this marker?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį žymeklį?

en: Do you really want to delete this marker? (cannot be undone)
lt: Norite ištrinti šį žymeklį? (nebus galima atšaukti)

en: Do you really want to move the selected markers?
lt: Tikrai norite perkelti pažymėtus žymeklius?

en: Do you really want to update your settings?
lt: Ar tikrai norite atnaujinti nustatymus?

en: Documentation
lt: Dokumentai

en: Does the WMS server support KML output?
lt: Ar WMS serveris palaiko KML išvestis?

en: Domain to activate
lt: Domenas aktyvavimui

en: Download import template files
lt: Atsisiūsti importuojamų šablonų failą

en: Download your free 30-days trial at www.mapsmarker.com
lt: Atsisiųskite nemokamą 30-dienų bandomąją versiją iš www.mapsmarker.com

en: Due to security restrictions icon upload to a custom icon directory is not allowed!
lt: Dėl saugumo apribojimo negalima įkelti piktogramos į katalogą!

en: Duration
lt: Trukmė

en: Dynamic list of markers supporting paging, searching and sorting
lt: Dinaminis sąrašas žymenų paieškai ir rūšiavimui

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: EPSG:3857 (Spherical Mercator), used by most of commercial map providers (CloudMade, Google, Yahoo, Bing, etc.)
lt: EPSG:3857 (Spherical Mercator), naudojamas komercinių kompanijų kurios kuria žemėlapius (CloudMade, Google, Yahoo, Bing, etc.)

en: EPSG:4326 (Mercator), used by some map providers.
lt: EPSG:4326 (Mercator), naudojamas žemėlapių kūrėjų.

en: EPSG:4326 (Plate Carree), very popular among GIS enthusiasts
lt: EPSG:4326 (Plate Carree), labai populiarus tarp entuziastų GIS

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit layer
lt: Redaguoti sluoksnį

en: Edit layer
lt: Redaguoti sluoksnį

en: Edit marker
lt: Redaguoti žymeklį

en: Editor (Capability moderate_comments)
lt: Redaktorius (Gamiybė naudoti moderate_comments)

en: Editor used to edit maps
lt: Redaktorius naudojamas redaguoti žemėlapius

en: Elevation
lt: Aukštis

en: Elevation gain
lt: Gautas aukštis

en: Elevation loss
lt: Aukščio praradimas

en: Elevation net
lt: Tikras aukštis

en: Empty basemap
lt: Nenurodytas pagrindinis žemėlapis

en: Enable continuousWorld?
lt: Įjungti continuousWorld?

en: Enable nowrap?
lt: Įjungti nowrap?

en: Enables mobile hacks for supporting instant taps (fixing 200ms click delay on iOS/Android) and touch holds (fired as contextmenu events).
lt: Leisti mobiliems įrenginiams pagerinti darbą (įterpti 200 ms uždelsimą iOS / Android įrenginiams).

en: Enabling caching method %1$s to optimize memory usage
lt: Įjungus spartinimo būdą %1$s optimizuosite atminties sunaudojimą

en: End
lt: Pabaiga

en: End icon
lt: Pabaigos piktograma

en: End of run
lt: Kelionės pabaiga

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com-backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
lt: Įveskite savo partnerių ID ir pakeiskite numatytąjį MapsMarker.com su visais žemėlapiais jūsų asmeninių partnerių nuorodą - leidžia jums gauti komisinius iki 50% perkant PRO versiją.

en: Error
lt: Klaida

en: Error - active_editor value cannot be set to %1$s!
lt: Klaida - active_editor reikšmė negali būti priskirta: %1$s!

en: Error - invalid GeoJSON object:
lt: Klaida - neteisingas GeoJSON objektas:

en: Error: %1s download url could not be found - please check your input parameters!
lt: Klaida: %1s neteisinga atsisiuntimo nuoroda - patikrinkite savo kompiuterio nustatymus!

en: Error: An unknown type of local key validation was requested.
lt: Klaida: buvo įvestas nežinomo tipo vietinis raktas.

en: Error: PHP 5.3 or higher is needed for this feature to work properly (you are using PHP %1$s) - please contact your hoster to upgrade your PHP installation!
lt: Klaida:  Reikia PHP 5.3 arba naujesnės, kad ši funkcija veiktų tinkamai (naudojate PHP %1$s) - kreipkitės į savo tiekėją, jei norite atnaujinti PHP!

en: Error: Please create the following file (and directories if they do not exist already):<br />\r\n<br />\r\n
lt: Klaida: prašome sukurti šį failą (ir katalogą, jei nėra):<br />\r\n<br />\r\n

en: Error: Please make the following path writable:<br />
lt: Klaida: Prašome padaryti šį katalogą su galimybe įrašyti:<br />

en: Error: The local key is invalid for this license.
lt: Klaida: Lokalus raktas netinkamas šiai licencijai.

en: Error: The local license key has been tampered with or is invalid.
lt: Klaida: licenzijos raktas buvo sugadintas arba nebegalioja.

en: Error: The local license key is invalid for this location.
lt: Klaida: licenzijos raktas yra neteisingas šiam regionui.

en: Error: The maximum local license key grace period has expired.
lt: Klaida: maksimalus vietos licenzijos rakto lengvatinis laikotarpis yra pasibaigęs.

en: Error: This license has been suspended. This usually happens when someone tries to register a second trial license for the same domain. <a href="%1s" target="_blank">Please click here to get a non-expiring license for this domain.</a>
lt: Klaida: ši licencija buvo sustabdyta. Taip dažniausiai atsitinka, kai kas nors bando registruoti antrą bandomąją licenciją tame pačiame domene. <a href="%1s" target="_blank">Prašome spausti čia, norėdami gauti nesibaigiančio galiojimo licenciją.</a>

en: Error: This license is pending review.
lt: Klaida: Ši licencija tikrinama.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please <a href="%1$s" target="_blank">renew your download and support access</a> or <a href="%2$s" target="_blank">downgrade to your previous valid version</a>.
lt: Klaida: Prie šio įskiepio prieiga pasibaigė, nauja versija buvo išleista po to kai jūs bandėte parsisiųsti. Prašome <a href="%1$s" target="_blank">atnaujinti priėjimą prie siuntimų</a> ar <a href="%2$s" target="_blank">naudokite senesne versiją</a>.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please contact your administrator (%1s) to renew your access to plugin updates and support or to downgrade to your previous valid version.
lt: Klaida: Prieiga prie įskiepio jau pasibaigusi. Prašome susisiekti su administratoriumi (%1s) atnaujinti jūsų prieigą prie įskiepio arba grįžkite prie savo ankstesnės versijos.

en: Error: This version of the software was released after your download access expired. Please renew your download and support access or downgrade to a previous version.
lt: Klaida: programinės įrangos versija buvo išleista po jūsų parsisiųstos pasibaigusios prieigos. Prašome atnaujinti savo atsisiuntimo ir paramos galimybes arba grįžti prie ankstesnės versijos.

en: Error: a PHP extension stopped the import file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help
lt: Klaida: PHP plėtinys sustabdė importuojamus įkėlimo failus. PHP neturi būdo išaiškinti problemos; nagrinėjant bėda galėtu padėti phpinfo()

en: Error: a layer with the ID %1$s already exists!
lt: Klaida: jau egzistuoja sluoksnis su šiuo ID %1$s !

en: Error: a layer with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
lt: Klaida: sluoksnis su ID %1$s neegzistuoja - eilutė praleidžiama %2$s

en: Error: a layer with the ID %1$s does not exist!
lt: Klaida: sluoksnis su ID %1$s neegzistuoja!

en: Error: a marker with the ID %1$s already exists!
lt: Klaida: žymeklis su ID %1$s jau egzistuoja!

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
lt: Klaida: žymeklis su ID %1$s neegzistuoja - praleidžiame eilutę %2$s

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist!
lt: Klaida: žymeklis kurio ID yra %1$s neegzistuoja!

en: Error: a new local license key could not be obtained. Please see %s for more information
lt: Klaida: naujo vietinės licencijos rakto neina gauti. Čia rasita daugiau informacijos %s

en: Error: a temporary folder is missing on your server
lt: Klaida: trūksta jūsų serveryje laikino aplankalo

en: Error: coordinates cannot be empty!
lt: Klaida: koordinačių laukelis negali būti tuščias!

en: Error: failed to write to disk
lt: Klaida: neina įrašyti į diską

en: Error: file type not allowed - allowed file types: %1$s
lt: Klaida: failo tipas neleidžiamas - leidžiamų failų tipai: %1$s

en: Error: geocoding for address "%1$s" in row %2$s failed (%3$s) - skipping row
lt: Klaida: geokoduojant adresą "%1$s" eilėje %2$s buvo nesėkmingas (%3$s) - praleidžiama eilutė

en: Error: invalid query
lt: Klaida: neleistina paieška

en: Error: layer could not be added
lt: Klaida: nepavyko pridėti sluoksnio

en: Error: layer could not be updated
lt: Klaida: nepavyko atnaujinti sluoksnio

en: Error: layer does not exist
lt: Klaida: sluoksnis neegzistuoja

en: Error: layer from row %1$s could not be created.
lt: Klaida: sluoksnis iš eilės %1$s negali būti sukurtas.

en: Error: marker could not be added
lt: Klaida: žymeklis negalėjo būti įtrauktas

en: Error: marker could not be updated
lt: Klaida: žymeklio nepavyko atnaujinti

en: Error: marker from row %1$s could not be created.
lt: Klaida: žymeklis iš eilutės %1$s negali būti sukurtas.

en: Error: markers cannot be assigned to multi-layer-maps directly! Please either untick the multi-layer-map-checkbox on the according (multi-)layer map first or assign the marker to a sub-layer of the multi-layer-map in question.
lt: Klaida: žymeklių negalima priskirti multi-layer-maps tiesiogiai! Norėdami tikrinti, kad pagal multi-layer-map-checkbox, žemėlapio sluoksnį arba priskirti žymeklį į sub-layer iš multi-layer-map.

en: Error: no file was uploaded
lt: Klaida: failai neatnaujinti

en: Error: nonce verification failed
lt: Klaida: atitikmens tikrinimas nepavyko

en: Error: parameter %1$s is required
lt: Klaida: parametras %1$s reikalingos

en: Error: please <a href="%1$s">enter your %2$s-API key</a> or <a href="%3$s">select an alternative geocoding provider</a>!
lt: Klaida: prašome <a href="%1$s">įvesti jūsų %2$s-API raktą</a> ar <a href="%3$s">pasirinkti kitą žemėlapių tiekėją</a>!

en: Error: settings were not updated as your input could not be serialized.
lt: Klaida: parametrai nebuvo atnaujinami jūsų suvesti duomenys negali būti užtvirtinti.

en: Error: the import file could not be uploaded - please check your php error logs for more details
lt: Klaida: neina nusiųsti importuojamo failo - patikrinkite php klaidų registrą

en: Error: the import file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
lt: Klaida: importuojamas failas viršija upload_max_filesize nustatymą faile php.ini

en: Error: the import file was only partially uploaded.
lt: Klaida: importo failas buvo tik dalinai įkeltas.

en: Error: the layer width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
lt: Klaida: sluoksnis su ID %1$s iš eilutės %1$s negali būti atnaujintas.

en: Error: the local key storage on clear could not determined.
lt: Klaida: vietinio rakto nustatyti nepavyko.

en: Error: the local license key could not saved.
lt: Klaida: lokalus licencijos rakto nepavyko išsaugoti.

en: Error: the marker width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
lt: Klaida: žymeklio plotis su ID %1$s iš eilės %1$s negalėjo būti atnaujintas.

en: Error: you do not have permission to %s API keys for this user
lt: Klaida: jūs neturite privilegijų naudoti %s API raktą šiam vartotojui

en: Error: you entered an invalid license key! The license key must start with %s
lt: Klaida: jūs įvedėte neteisingą licenzijos raktą! Licenzijos raktas turi prasidėti su %s

en: Error: you have to set a public and private API key first!
lt: Klaida: pirma turite nustatyti viešą ir privatų API raktą!

en: Error: your user does not have the permission to delete layers from other users!
lt: Klaida: jūsų vartotojas neturi leidimo ištrinti sluoksnius kitų vartotojų!

en: Error: your user does not have the permission to delete markers from other users!
lt: Klaida: jūsų vartotojas neturi leidimo ištrinti žymeklių skirtų kitiems vartotojams!

en: Error: your user does not have the permission to edit layers from other users!
lt: Klaida: jūsų vartotojas neturi leidimo redaguoti sluoksnius skirtus kitiems vartotojams!

en: Error: your user does not have the permission to edit markers from other users!
lt: Klaida: jūsų vartotojas neturi leidimo redaguoti žymeklių skirtų kitiems vartotojams!

en: Error: your user does not have the permission to view layers from other users!
lt: Klaida: jūsų vartotojas neturi leidimo peržiūrėti sluoksnius kurie skirti kitiems vartotojams!

en: Error: your user does not have the permission to view markers from other users!
lt: Klaida: jūsų vartotojas neturi leidimo peržiūrėti žymeklių kurie skirti kitiems vartotojams!

en: Errors found! Affected rows from import file would be skipped!
lt: Aptiktos klaidos! Susijusios eilutės iš importuojamo failo buvo praleistos!

en: Exclude layers
lt: Išskirkite sluoksnius

en: Exclude markers
lt: Išskirkite žymeklius

en: Exclude specific layers
lt: Išskirti tam tikrus sluoksnius

en: Exclude specific markers
lt: Išskirti tam tikrus žymenis

en: Exit fullscreen
lt: Išeiti iš plataus ekrano

en: Export all markers as ARML for Wikitude
lt: Eksportuoti visus žymeklius kaip "ARML" skirtus "Wikitude"

en: Export all markers as GeoJSON
lt: Eksportuoti visus žymeklius kaip GeoJSON

en: Export all markers as KML
lt: Eksportuoti visus žymeklius kaip KML

en: Export as ARML for Wikitude Augmented-Reality browser
lt: Ekportuoti "ARML" skirtą "Wikitude Augmented-Reality" naršyklei

en: Export as GeoJSON
lt: Eksportuoti kaip GeoJSON

en: Export as GeoRSS
lt: Ekportuoti kaip GeoRSS

en: Export as KML for Google Earth/Google Maps
lt: Eksportuoti kaip KML skirtus Google Earth/Google žemėlapiams

en: Export layers
lt: Eksportuoti sluoksnius

en: Export markers
lt: Eksportuoti žymeklius

en: FAQ
lt: DUK

en: Fallback geocoding provider
lt: Atsarginis Geokodavimos teikėjas

en: Fastest
lt: Greitas

en: Feature available in pro version only
lt: Daugiau parametrų pro versijoje

en: Feature graphic
lt: Grafinis elementas

en: Feed could not be retrieved, please try again later or read the latest blog posts at %s
lt: Pašarai negali būti atgauti, bandykite vėliau arba skaityti naujausią dienoraštį %s

en: Filter controlbox position
lt: Rūšiavimo sistemos pozicija

en: Filter controlbox:
lt: Filtruoti valdymo langelį:

en: Filter maps on frontend
lt: Filtruoti žemėlapius pagal matomumą paprastam vartotojui

en: Filter results by tags and values
lt: Filtruoti rezultatus pagal žymes ir reikšmės

en: Filter settings for multi-layer-maps
lt: Filtras: nustatymai skirti daugiasluoksniam žemėlapiui  (multi-layer-maps)

en: Filter to use
lt: Rūšiuoti naudojimui

en: Filters and actions
lt: Filtrai ir įvykiai

en: First name
lt: Vardas

en: Flavor to use
lt: Skonis naudojimui

en: Follow @MapsMarker on Twitter
lt: Sekite @MapsMarker Twiteryje

en: Follow MapsMarker on Facebook
lt: Sekite MapsMarker Facebooke

en: Follow MapsMarker on Google+
lt: Sekite MapsMarker ant Google+

en: Foot
lt: Pėda

en: Footer is recommended for better performance. If you are using WordPress lesser than v3.3, Javascript files automatically get inserted into the header of your site and the javascript needed for each maps inline within the content.
lt: Apatinė juosta (footer) rekomenduojama dėl geresnių rezultatų. Jei naudojate WordPress mažesę versija už v3.3, JavaScript failai automatiškai bus įdėti į svetainės antraštę ir JavaScript reikalingas kiekvienam žemėlapiui per turinį.

en: Footer is recommended for better performance. Only set to header if there is a theme or plugin conflict resulting in maps not being displayed.
lt: Apatinė juosta rekomenduojama išgauti geresniems rezultatams. Kartais nustatoma puslapio galvoje, jei yra temos ar įskiepio konfliktas, dėl to gali būti nerodomas žemėlapis.

en: For Web API settings please <a href="%1$s">click here</a>.
lt: Web API nustatymai <a href="%1$s">čia</a>.

en: For a community-curated list of custom overlays, please visit %1$s
lt: Dėl sąrašo užsakymų perdangoms, apsilankykite %1$s

en: For a comparision of supported geocoding providers please visit %1$s
lt: Dėl palyginimo palaikomų nustatymo paslaugų teikėjus, apsilankykite %1$s

en: For a detailed documentation <a href="%1$s" target="_blank">please click here</a>
lt: Dokumentacija rasite <a href="%1$s" target="_blank">paspaudę čia</a>

en: For a list of current license instances, please login to the customer area at %1$s
lt: Dėl dabartinių licencijų sąrašų, prašome prisijungti prie klientų zonos %1$s

en: For a tutorial including screenshots on how to register a Google API key <a href="%1$s" target="_blank">please click here</a>.
lt: Pagalba su nuotraukomis kaip užregistruoti Google API raktą <a href="%1$s" target="_blank">rasite čia</a>.

en: For a tutorial including screenshots on how to register a Google Maps API key <a href="%1$s" target="_blank">please click here</a>.
lt: Aprašymui prisegame nuotrauką kaip dedamas Google Žemėlapiams API arktas <a href="%1$s" target="_blank">ieškokite čia</a>.

en: For a tutorial on how to get your free MapQuest Geocoding API key, please <a href="%1$s" target="_blank">click here</a>
lt: Dėl mokymo, kaip gauti nemokamą MapQuest geografinių API raktą, <a href="%1$s" target="_blank">spauskite čia</a>

en: For a tutorial on how to register a free Google API server key for "Google Places API Web Service" and "Google Maps Geocoding API", please <a href="%1$s" target="_blank">click here</a>
lt: Norėdami išmokti serverio registravimas „ Google API“ žiniatinklio paslaugos, Google vietų ir Google Maps API geografinių kodų nustatymas, skaitykite <a href="%1$s" target="_blank">čia</a>

en: For a tutorial on how to signup for a free plan with %1$s monthly transactions included, <a href="%2$s" target="_blank">please click here</a>
lt: Norėdami išmokti naudotis nemokama plano registraciją %1$s mėnesio operacijas pridėtos, <a href="%2$s" target="_blank">spauskite čia</a>

en: For demo maps please visit %1s which also allows you to test the admin area of the pro version.
lt: Demonstracinius žemėlapius rasite čia %1s , kurie taip pat leidžia jums išbandyti administratoriaus zoną PRO versijoje.

en: For details and tutorials about imports and exports, please visit %1s
lt: Dėl išsamesnės informacijos apie importą ir eksportą, apsilankykite %1s

en: For example
lt: Pavyzdys

en: For full documentation and usage examples please visit %1$s
lt: Visa dokumentacija ir pavyzdžiai saugomi čia %1$s

en: For more details please visit the MapsMarker API docs.
lt: Dėl išsamesnės informacijos prašome paskaityti MapsMarker API dokumentaciją.

en: For more details, showcases and reviews please also visit <a style="text-decoration:none;" href="http://www.mapsmarker.com">www.mapsmarker.com</a>
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos ir peržiūrėti atsiliepimus prašome aplankyti <a style="text-decoration:none;" href="http://www.mapsmarker.com">www.mapsmarker.com</a>

en: For more information on all available APIs in Maps Marker Pro <a href="%1$s">please click here</a>.
lt: Daugiau informacijos apie visus turimus "API" ir "Maps Marker Pro" <a href="%1$s"> spauskite čia </a>.

en: For more information on how to use the MapsMarker API, <a href="%1s" target="_blank">please visit the API docs on mapsmarker.com</a>
lt: Daugiau informacijos kaip naudoti MapsMarker API, <a href="%1s" target="_blank">aplankykite API dokumentaciją ant mapsmarker.com</a>

en: For more information please visit the Shortcode API docs at %1$s
lt: Daugiau informacijos apie trumpų kodų API rasite čia %1$s

en: For special usescases like adding overlays only you can use an empty basemap as background.
lt: Dėl specialių naudojimo atvejų, pavyzdžiui, pridedant perdangas tik jūs galite naudoti tuščią bazinį žemėlapį, kaip foną.

en: For the <a href="%1$s">import feature</a> and the <a href="%2$s">Maps Marker APIs</a>, "<a href="%3$s" target="_blank">Google Maps Geocoding API</a>" (allowing up to %4$s free requests/day and a maximum of %5$s requests/%6$s) can be used. Once billing at Google has been enabled, you can exceed %7$s requests/day and you will be billed by Google at %8$s USD/%9$s additional requests, up to %10$s daily. If you need an even higher quota, you need to purchase a <a href="%11$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan license</a>.
lt: <a href="%1$s">Ateičiai, </a> ir <a href="%2$s">Maps Marker APIs</a>, "<a href="%3$s" target="_blank">Google Maps Geocoding API</a>" (leis jums %4$s nemokamų užklausų per dieną %5$s kreipinių/%6$s) kuriuos galėsite naudoti. Jei sumokėsite vieną kartą Googlui gausite %7$s užklausų/dieną ir jūs turėsite sumokėti Google %8$s USD/%9$s už papildomas užklausas %10$s per dieną.  Jei jums reikia daugiau užklausų, turite įsigyti  <a href="%11$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan license</a>.

en: For you information: maps created with the free version and custom settings will NOT be deleted when uninstalling the free plugin!
lt: Informacijos jums: žemėlapiai sukurti su nemokama versija nustatymai nebus ištrinami, kai pašalinsite nemokamą įskiepį!

en: Force a specific size of the QR Code cell (Measured in pixels). Once this parameter is used then the "QR size" parameter is ignored. If the resulting QR Code size is bigger than the image, then the image is extended.
lt: Priverstinai nustatyti tam tikrą dydį QR kodo ląstelių (matuojama pikseliais). Kai šis parametras yra naudojamas tada QR dydžio parametras yra ignoruojamas. Jei susidariusios QR kodo dydis yra didesnis nei vaizdas, tada vaizdas būna ištemptas.

en: Force to first search around a specific latitude longitude. The option value must be provided as a string: latitude,longitude like 12.232,23.1. The default is to search around the location of the user determined via his IP address (geoip).
lt: Pirmiausia ieškos konkrečią platumą, ilgumą. Parinkties reikšmė turi būti pateikta, kaip eilutės: platuma, ilguma, pvz., 12.232,23.1. Pagal numatytuosius nustatymus ieškos apie vartotojo buvimo vietą nustatoma pagal jo IP adresą (geoip).

en: Format
lt: Formatuoti

en: Found in a <a href="%1$s">widget</a>
lt: Radome <a href="%1$s">valdiklyje</a>

en: France
lt: Prancūzija

en: Free trial license is valid until:
lt: Nemokama bandomoji licencija galioja iki:

en: Full elevation data
lt: Visi duomenys

en: Full heart rate data
lt: Visi duomenys

en: Fullscreen
lt: Pilnas ekranas

en: Fullscreen button
lt: Pilno ekrano mygtukas

en: Fullscreen button position
lt: Pilno ekrano klavišo pozicija

en: Furthermore can also remove the attribution link from the recent marker widget:
lt: Be to, taip pat galima pašalinti priskyrimo nuorodą skirtą žymeklio valdikliui:

en: Furthermore the viewport of the device used is considered, which results in optimized display of fullscreen maps especially on mobile devices:
lt: Prietaiso naudojamą, dėl kurio įrenginys optimizuojamas rodyti žemėlapius per visą ekraną, ypač mobiliuosiuose įrenginiuose peržiūros sritis:

en: GPX file could not be parsed - please check your browser console for more information!
lt: GPX failas negali būti išnagrinėtas - patikrinkite savo naršyklę!

en: GPX icon settings
lt: GPX piktogramos nustatymai

en: GPX metadata settings
lt: GPX žymių nustatymai

en: GPX parsing will automatically handle pauses in the track with a default tolerance interval of 15 seconds between points.
lt: GPX apdorojamas automatiškai, apdorotos pauzės trasoje su numatytuoju tolerancijos intervalu tarp taškų 15 sekundžių.

en: GPX track
lt: GPX takelis

en: GPX track <span class="count">(%s)</span> | GPX tracks <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: GPX takelius <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: GPX takelius <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: GPX takelius <span class="count">(%s)</span>

en: GPX tracks
lt: GPX žingsnis

en: GPX tracks settings
lt: GPX takelių nustatymai

en: General directions settings
lt: Bendrieji sisisiekimo nustatymai

en: General settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Generate URL
lt: Generuoti nuorodą

en: Generate new REST API keys for selected user
lt: Sugeneruoti naują "REST API" raktą pažymėtam vartotojui

en: Geo Sitemap
lt: Gruntinis žemėlapis

en: Geocoding
lt: Geokodavimas

en: Geocoding error: %1s
lt: Grunto dekodavimo klaida: %1s

en: Geocoding is the process of transforming a description of a location - like an address, name or place - to a location on the earth&#39;s surface.
lt: Geokodavimas tai vietovių adresavimas - adresai, pavadinimai, vietovių pavadinimai ir pan.

en: Geocoding provided by
lt: Geokodavimo tiekėjas

en: Geocoding provider
lt: Geokodavimo tiekėjas

en: Geocoding result for address "%1$s" in row %2$s: "%3$s" (lat: %4$s, lon: %5$s)
lt: Geografinių rezultatų adresas "%1$s" iš eilės %2$s: "%3$s" (lat: %4$s, lon: %5$s)

en: Geolocate button position
lt: Geografinės pozicijos mygtukas

en: Geolocate settings
lt: Geografinių vietų nustatymai

en: Geolocation failed: your current location can only be retrieved if the map is accessed securely using https - see %1$s for more details!
lt: Geografinės padėties nustatymas nepavyko: dabartinė Jūsų buvimo vieta galima gauti tik tuomet jei naudojate https - plačiau: %1$s !

en: Get an unexpiring license key at %1$s and activate the license key below:
lt: Gauk nesibaigiančios licenzijos raktą %1$s ir aktyvuok žemiau:

en: Get directions
lt: Gauti nuorodas

en: Get your free API key at %1$s
lt: Gaukite nemokamą API raktą iš %1$s

en: Gets added to .leaflet-popup-content img {...} - use max-width to reduce the image width in popups automatically to the given value in pixel (only if it is wider). The height of the images gets reduced by the according ratio automatically.
lt: Bus pridėta prie  .leaflet-popup-content img {...} - naudokite max-width automatiškai sumažinti vaizdo langų plotį į nurodytą pikselių reikšmę (tik jei ji yra platesnė). Atvaizdų aukštis sumažės automatiškai.

en: Global basemap settings
lt: Globalūs žemėlapio nustatymai

en: Global maximum zoom level
lt: Pasaulinis maksimalus priartinimo lygis

en: Go back to "prepare import"
lt: grįžkite į "importavimo pasiruošimą"

en: Go back to form
lt: Grįžti į formą

en: Go to plugin website
lt: Eiti į įskiepų svetainę

en: Good news, this plugin is free for everyone! Since it is released under the GPL2, you can use it free of charge on your personal or commercial blog.<br/>Anyway if you enjoy using this plugin, please consider upgrading to the pro version.
lt: Geros naujienos, tai įskiepis yra nemokamas visiems! Kadangi jis yra išleista pagal GPL 2 licenziją. Galite naudoti jį nemokamai savo asmeniniais ar komerciniais tikslais.<br/>Bet kokiu atveju, jei jums patinka naudojant šį priedą, prašome apsvarstyti galimybę įsigyti Pro versiją.

en: Google API server key
lt: Google API serverio raktas

en: Google Geocoding settings
lt: Google Geokodavimo nustatymai

en: Google Maps (Hybrid)
lt: Google Žemėlapiai (Mišrus)

en: Google Maps (Roadmap)
lt: Google Žemėlapiai (Kelių Žemėlapis)

en: Google Maps (Satellite)
lt: Google Žemėlapiai (Palydovas)

en: Google Maps (Terrain)
lt: Google Žemėlapis (Laukas)

en: Google Maps (worldwide)
lt: Google žemėlapiai (pasaulio)

en: Google Maps APIs Premium Plan customers only
lt: Google Žemėlapių API Premium plano klientams

en: Google Maps JavaScript API
lt: Google Žemėlapių JavaScript API

en: Google Maps JavaScript API key
lt: Google žemėlapių JavaScript API raktas

en: Google Maps base domain
lt: Google žemėlapių pagrindinis domenas

en: Google Maps directions
lt: Google Maps direktyvos

en: Google Maps styling
lt: Google žemėlapio stilius

en: Google QR settings
lt: Google QR nustatymai

en: Google language localization
lt: Google kalbos lokalizacija

en: Gosmore instance to calculate the route
lt: Gosmore pavyzdžiui, norint apskaičiuoti maršrutą

en: HTML5 fullscreen maps
lt: HTML5 pilno ekrano žemėlapiai

en: Heart rate
lt: Širdies ritmo

en: HeavyVehicle
lt: Sunkusis transportas

en: Height
lt: Aukštis

en: Height of the icons in pixel
lt: Piktogramos aukštis pikseliais

en: Height of the shadow icon in pixel
lt: Aukštis šešėlinės piktogramos pikseliais

en: Height of the shadow in pixel
lt: Šešėlių aukštis pikseliais

en: Help
lt: Pagalba

en: Help & Support
lt: Pagalba ir palaikymas

en: Hide MapsMarker.com backlinks
lt: Paslėpti MapsMarker.com nuorodas

en: Hide blog posts and link section:
lt: Paslėpti įrašus ir nuorodas:

en: Hide minimap
lt: Paslėpti mini žemėlapį

en: High Resolution Icon
lt: Aukštos kokybes piktograma

en: Highlights of Maps Marker Pro
lt: Išskirtas "Maps Marker Pro"

en: Hiking
lt: Pėškom

en: Home button
lt: Į pradžią - mygtukas

en: Home button position
lt: Į pradžią - mygtuko pozicija

en: Hour
lt: Valanda

en: Hourly
lt: Valandinis

en: How frequently the maps are likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page. Additional information available at %1$s
lt: Kaip dažnai žemėlapiai gali keistis. Ši reikšmė teikia bendro pobūdžio informaciją į paieškos sistemą ir negali būti siejama su tuo, kaip dažnai jie užkrauną puslapį. Daugiau informacijos galima gauti čia %1$s

en: How many layers should be exported?
lt: Kiek sluoksnių turėtų būti eksportuoti?

en: How many markers should be exported?
lt: Kiek žymeklių turėtų būti eksportuota?

en: How many markers should be listed on one page at the page "list all markers"?
lt: Kiek žymeklių turėtų būti išvardyti viename puslapyje ties puslapio "visų žymeklių sąrašas"?

en: How much to simplify the polyline on each zoom level. More means better performance and smoother look, and less means more accurate representation.
lt: Kiek supaprastinti laužtes kiekvienam masteliui. Daugiau - reiškia geresnį našumą ir lygesnį užkrovimą; mažiau – tiksliai atspindi.

en: How to support OpenStreetMap
lt: Kaip susitvarkyti OpenStreetMap

en: Humanitarian OpenStreetMap Team
lt: Žmogiškoji OpenStreetMap Komanda

en: Hybrid
lt: Hibridas

en: I have read the <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
lt: Aš perskaičiau <a href="%1$s" target="_blank">taisykles</a> ir <a href="%2$s" target="_blank">privatumo politiką</a>.

en: IP access restriction
lt: IP prieigos ribojimas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Icon anchor
lt: piktogramos inkaras

en: Icon size
lt: piktogramos dydis

en: Identifies the content provider or content channel, no spaces/special characters
lt: Nurodo turinio teikėją ar turinio kanalą, be tarpų / specialiuosius simbolius

en: If a visualead project_id is given, the generate_from_project method will be used instead of the generate method for creating QR codes with custom images (please note that the image url from above will also be ignored if a project_id is set - the image from the project_id is used instead). To create a new project, please log into the <a href="%s" target="_blank">visualead admin dashboard</a>.
lt: Jeigu vizualus project_id yra pateiktas, generate_from_project metodas bus naudojamas vietoj generuoti metodą sukurti QR kodą su savo vaizdais (atkreipkite dėmesį, kad vaizdas URL iš viršaus taip pat bus ignoruojama jei project_id yra nustatytas - vaizdas iš project_id yra naudojamas vietoj). Norėdami sukurti naują projektą, prašome prisijungti prie <a href="%s" target="_blank">visualizuotas admino skydelis</a>.

en: If an IP address or range is entered above (like 12.34.56.*), only API calls from this IP address or range are allowed.
lt: Jei IP adresas arba intervalas aukščiau įrašyto (kaip 12.34.56.*), tik API iškvietimas iš IP adreso ar potinklio yra leidžiamas.

en: If checked, panel on top of map is displayed
lt: Jei atžymėta, matomi viršuje skydeliai išjungti

en: If disabled, existing Google maps will automatically use OpenStreetMap as basemap. In addition enabled Google basemaps in the layer controlbox will also be hidden automatically.
lt: Jei išjungta, „Google“ žemėlapiai automatiškai naudos OpenStreetMap žemėlapius. Be to, leido „Google“ žamėlapių sluoksnį, taip pat bus paslėptos automatiškai.

en: If empty, "WordPress Address (URL)" - %1$s - will be used.
lt: Jei bus tuščia, "WordPress adresas (URL)" - %1$s - naudosim tokį.

en: If empty, marker creation date will be used
lt: Jei paliksite tuščią, bus naudojama žymeklio sukūrimo datą

en: If empty, markers from all layers are selected.
lt: Jei paliksite tuščią, žymekliai iš visų sluoksnių bus pažymėti.

en: If empty, the default API key from MapsMarker.com will be used
lt: Jei paliksite tuščią, numatytasis API raktas bus naudojamas iš MapsMarker.com

en: If enabled is selected and the plugin %1$s is active, KML links will automatically be added to your XML sitemap
lt: Jei šitas įskiepis %1$s yra aktyvus, KML nuorodos bus automatiškai pridėtos į XML svetainės medį

en: If enabled, Google Maps API scripts will only be loaded on demand as this significantly decreases the loadtime for all OpenStreetMap based maps. Disabling this feature is only recommended if you are experiencing compatibility issues with other plugins or themes.
lt: Jei įjungtas, Google Maps API scenarijus bus įkeltas tik pagal reikalavimą, nes tai žymiai sumažina visų OpenStreetMap žemėlapių užkrovimo laiką. Išjungti šią funkciją yra tik rekomenduojama, kad jūs neturėtumėte suderinamumo problemų su kitų įskiepių ar tema.

en: If enabled, css files will only be loaded if a shortcode is used.
lt: Jei įjungta, css failai bus įkeltas tik jei naudojate trumpą koda.

en: If enabled, maps will automatically be resized to width=100% if map width unit is set to px and the div parent element is smaller than the width of the map.
lt: Jei įjungta, žemėlapio plotis bus automatiškai pakeistas į width=100% jei žemėlapio pločio vienetas yra nustatytas į px ir div elementas yra mažesnis nei žemėlapio plotis.

en: If enabled, panning of the map will have an inertia effect where the map builds momentum while dragging and continues moving in the same direction for some time. Feels especially nice on touch devices.
lt: Jei įjungta, žemėlapio planavimas turės inercijos efektą, kur žemėlapis stato pagreitį, o vilkdami ir tęsiami juda ta pačia kryptimi tam tikrą laiką. Atrodo ypač gražiai ant liečiamų prietaisų.

en: If no search term is entered, the latest %1$s updated maps will be shown.
lt: Jei nėra įrašyto paieškos termino, vėliau %1$s atnaujintas žemėlapis bus rodomas.

en: If option above is set to yes, the directory on server where icons are stored will be used (needed for backend only). If the option above is set to no, the following marker icons directory will be used:
lt: Jei nustatymas nustatytas TAIP, bus naudojamas katalogas serveryje kur saugomos piktogramos  (tik reikalingi posistemei). Jei nustatymas nustatytas NE, tai katalogas bus naudojamas:

en: If set (1 to 18 repectively 19 if supported), at this zoom level and below markers will not be clustered.
lt: Jei nustatyta (nuo 1 iki 19 jei tai palaiko), šio mastelio ir žemiau žymekliai nebus susitelkę.

en: If set (like http://www.your-domain.com/form.php), only API calls with this referer are allowed.
lt: Jei nustatysite (pvz http://www.your-domain.com/form.php), API bus leidžiama naudoti kitiems.

en: If set to false, zooming into clusters is only possible by clicking on + in the zoom control box or by mouse wheel (if enabled)
lt: Jei nustatyta NE, priartinimo į grupes galima tik paspaudę + ant mažo valdymo pultelio arba pelės ratuku (jei įjungta)

en: If set to true then adding individual markers to the MarkerClusterGroup after it has been added to the map will add the marker and animate it in to the cluster. Defaults to false as this gives better performance when bulk adding markers.
lt: Jei nustatyta TAIP tada pridedant atskirus žymeklius su MarkerClusterGroup po to, kai buvo įtrauktas į žemėlapį, žymeklis pradės judėti į žemėlapio centrą. Tai suteikia geresnių rezultatų, pridedant žymeklius.

en: If set to true, geolocation will start automatically on each map (backend and frontend).<br/>For infos on how to start geolocation automatically for selected maps only, please see <a href="%1$S" target="_blank">this changelog</a>.
lt: Jei nustatyta TAIP, geografinės vietovės užsikraus automatiškai kiekvieno žemėlapio (posistemės ir išorė).<br/>Dėl informacijos apie tai, kaip padaryti geografines vietoves automatines tik pasirinktų žemėlapių, skaitykite <a href="%1$S" target="_blank">pakeitimų seką</a>.

en: If set to true, overrides the icon for all added markers to make them appear as a 1 size cluster:
lt: Jei nustatyta TAIP, žymeklis viršesnis už visas pridėtines piktogramas, atrodo kaip 1 dydžio grupės:

en: If set to true, the map centers on the popup center instead of the marker when a popup is opened
lt: Jei nustatyti "true" (teigiamai), žemėlapio centras išsilygins su iššokančiu langeliu.

en: If set to true, the marker name gets added to the top of the popup automatically
lt: Jei nustatyta TAIP, žymeklio vardas bus pridėtas į viršuje iššokantį langelį automatiškai

en: If set to true, the tile coordinates will not be wrapped by world width (-180 to 180 longitude) or clamped to lie within world height (-90 to 90). Use this if you use Leaflet for maps that do not reflect the real world (e.g. game, indoor or photo maps).
lt: Jei nustatyta TAIP, pavadinimų koordinatės nebus suspaustos (-180 iki 180 ilgumos) arba prispaustas prie pasaulio aukščio (-90 iki 90). Žemėlapis nerodys tikslių duomenų kaip (pvz žaidime, ar kaip žemėlapių nuotrauką).

en: If set to true, the tiles just will not load outside the world width (-180 to 180 longitude) instead of repeating.
lt: Jei nustatyta "taip", pavadinimai tiesiog nebus įkelti kurie yra už ribų (-180 180 ilgumos).

en: If set to yes, please be aware that the pro settings below have to be changed when you move your WordPress installation to another server for example!
lt: Jei nustatyta TAIP, atkreipkite dėmesį, kad PRO nustatymai toliau turi būti pakeisti, jei jūs sugalvojote perkelti WordPress į kitą serverį!

en: If set, creates a scrollable container of the given height in pixel inside popups if its content exceeds it.
lt: Jei pažymeta, tada sukuria slankiojamą rėmą aukščio pikseliais viduje langų, jeigu jo kiekis viršija ją.

en: If set, the marker at the user´s location is drawn.
lt: Jei įjungta, žymeklis bus atvaizduojamas vartotojo būvimo vietoje.

en: If the WMS server supports KML output of the WMS layer, the settings below will be used when a marker or layer map with this active WMS layer is exported as KML.
lt: Jei WMS serveris palaiko KML išvestį. WMS sluoksnio nustatymai bus naudojami, kai žymeklis ar sluoksnis šio žemėlapio, veikliusis WMS sluoksnis yra eksportuojamas, kaip KML.

en: If the marker name or icon in the list of markers is clicked, the specified zoom level will be used
lt: Jei žymeklio pavadinimas arba piktograma buvo paspaustas, nurodytas priartinimo mastelis bus naudojamas

en: If the native maximum zoom level of a basemap is lower, tiles will be upscaled automatically.
lt: Jei maksimalus priartinimo lygis baziniame žemėlapyje yra mažesnis, pavadinimai bus padidinti automatiškai.

en: If the option above is set to yes, icons will automatically be loaded from this URL. If the option above is set to no, the following marker icons url will be used:
lt: Jei nustatytas TAIP, piktogramos bus automatiškai pakraunami iš URL. Jei nustatytas NE, tai žymeklis naudos piktogramas:

en: If true, inverses Y axis numbering for tiles (turn this on for TMS services).
lt: Jei tai TAIP, priešingos Y ašyje plytelių numeracijos (tai įjungia TMS paslaugą).

en: If true, the control is updated on moveend, otherwise it is always up-to-date (updated on move).
lt: Jei tai TAIP, valdymas atsinaujins tampant, kitu atveju visada atnaujinamas.

en: If true, the vector will emit mouse events and will act as a part of the underlying map.
lt: Jei tai TAIP, vektoriai bus išmesti ir veiks kaip pagrindinio žemėlapyje dalis.

en: If unchecked, the popup will only be visible after clicking on the marker on marker- or layer-maps.
lt: Jei nepažymėta, iškylantys langai bus matomi tik po paspaudimo ant žymeklio - arba žemėlapio sluoksnio.

en: If using the authenticated API, the API key to use.
lt: Jei naudojate patikrintą API raktą.

en: If using the authenticated API, the Application ID to use.
lt: Jei naudojate autentifikuoti API, programos ID.

en: If yes, the WMS service will return images with transparency
lt: Jei TAIP, WMS paslauga grąžins skaidrius vaizdus

en: If you are a <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan</a> customer, please change the authentication method above to %2$s and fill in the credentials below which you received in the welcome email for "Google Maps APIs Premium Plan"-customers from Google.
lt: Jei jūs esate <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium vartotojas</a>, prašome pakeisti atpažinimo moetodą %2$s ir tada turėtumėte gauti iš Google Maps APIs Premium plano"-patvirtinantį laišką.

en: If you choose footer, javascripts will also only be loaded when a shortcode is used and not on all pages.
lt: Jei pasirinksite apačia, javascripts pat bus įkeltas tik tada, kai bus trumpų kodų naudojamas, o ne visuose puslapiuose.

en: If you enable Google as geocoding provider by filling in your credentials below, "<a href="%1$s" target="_blank">Google Places API Web Service</a>" (allowing up to %2$s free requests/day) will be available for manual location search.
lt: Jei įgalinate „Google“ kaip žemėlapio teikėją turite pateikti savo kredencialus, "<a href="%1$s" target="_blank">Google Places API Web Service</a>" (leidžia iki %2$s nemokamų kreipinių/dieną) bus pasiekiama paieškoje.

en: If you enable pay-as-you-go billing by verifying your identity to Google with a credit card, up to %1$s free requests/%2$s-hour-period for manual location search are allowed - <a href="%3$s" target="_blank">click here for more details</a>. If you need an even higher quota, you need to purchase a <a href="%4$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan license</a>.
lt: Jei įjungsite pay-as-you-go mokėjimą naudojant google duomenis su jūsų kortele, gausite%1$s papildomai/%2$s-val-laiką paieškos rezultatų - <a href="%3$s" target="_blank">detaliau skaitykite čia</a>. Net jei jums reikia daugiau vietos, turite įsigyti <a href="%4$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium licensiją</a>.

en: If you have any issues with your license, <a href="%1$s" target="_blank">please open a new support ticket</a>!
lt: Jei turite kokių nors klausimų dėl licencijos, <a href="%1$s" target="_blank">prašome aktivuoti naują paramos bilietą</a>!

en: If you install Maps Marker Pro on a localhost installation (<a href="%1s" target="_blank">see available packages</a>), registering a free 30-day trial license key is not mandatory and the plugin can also be tested without time limitation.
lt: Jei įdiegti "Maps Marker Pro" ant pavienio kompiuterio (<a href="%1s" target="_blank">matysis  egzistuojantys komponentai</a>), registruojant nemokamą 30 dienų bandomosios licenzijos raktą nėra privalomi ir įskiepiai, taip pat gali būti patikrintas be laiko apribojimų.

en: If you want to be able to set all available options, please switch to the advanced editor.
lt: Jei norite, kad būtų galima nustatyti visus galimus variantus, prašome pereiti prie pažangaus redaktorius.

en: If you want to bulk update existing markers, please make an export first!
lt: Jei norite atnaujinti visus esamus žymeklius, prašome pirmiau atlikti eksportavimą!

en: If you want to clear the full QR code images cache at once, please use the <a href="%1$s">according tool on the tools page</a>.
lt: Jei norite vienu metu išvalyti visą QR kodų laikiną talpyklą, naudokite <a href="%1$s">įrankius – įrankių puslapyje</a>.

en: If you want to compare the free and pro version side by side, please visit %1s.
lt: Jei norite palyginti nemokamą ir profesionalią versijas, apsilankykite čia %1s.

en: If you want to get dedicated 1:1 support from the plugin author, please upgrade to the pro version. Click here to find out how you can start a free 30-day-trial easily
lt: Jei norite gauti paramą iš įskiepio autorius, prašome atnaujinti į Pro versija. Spauskite čia norėdami sužinoti, kaip jūs galite pradėti nemokamą Pro versijos 30 dienų bandymą.

en: If you want to use another icon than the blue pin (%s), please enter the file name of the icon in the form field - e.g. smiley_happy.png
lt: Jei norite naudoti kitą piktogramą nei mėlyna (%s), prašome įvesti piktogramos failo pavadinimą į formos lauką- pvz. smiley_happy.png

en: If you want to use custom images, please enter the URL to app icons and launch images below:
lt: Jei norite naudoti pasirinktinius vaizdus, prašome įveskite URL nuorodą į piktogramas ir pradėti vaizdus žemiau:

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and ask your WordPress admin to upload the new icons to the directory %2$s/
lt: Jei norite naudoti skirtingas piktogramas, aplankykite %1$s (siūloma apie 700 įvairių piktogramų) paprašykite administratoriaus kad atsiųstu piktogramas į šia direktoriją %2$s/

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and upload the new icons to the directory %2$s/
lt: Jei norite naudoti skirtingas piktogramas, aplankykite %1$s (siūloma apie 700 įvairių piktogramų) imkite piktogramas ir siųskite į šia direktoriją %2$s/

en: If you would prefer to have no location bias, set the location to 0,0 and radius to 20000000 (20 thousand kilometers), to encompass the entire world.
lt: Jei norite turėti vietos, rodo, kad vietoje spindulį, 0,0 ir 20000000 (20 tūkst. kilometrų), kad visame pasaulyje.

en: If your language is missing or not fully translated yet, you are invited to help on the <a href="%1s" target="_blank">web-based translation plattform</a>.
lt: Jei neradote savo kalbos ar nepilnai išversta , jūs esate kviečiami padėti išvesrti <a href="%1s" target="_blank">web-based vertimų platformoje</a>.

en: If your localized Google Maps basedomain is not available in the list above, please enter the domain name here (without http://, for example maps.google.com). If a domain name is entered, the setting "Google Maps base domain" from above gets overwritten.
lt: Jei jūsų lokalizuotas "Google Maps bazė domenas nėra aukščiau pateiktame sąraše, įveskite domeno vardą čia (be "http://", pvz: example maps.google.com). Jei domeno vardas jau yra įrašytas į nustatymus "Google Maps bazinis domenas" bus perrašyta ant viršaus.

en: Image URL
lt: Paveikslėlio URL

en: Images to use
lt: Naudosime paveikslėlius

en: Import failed - header row not found or invalid
lt: Importavimas nepavyko - antraštės eilutė nerasta arba negalioja

en: Import file %1$s was saved to PHP temp directory (size: %2$s KB)
lt: Importo failas %1$s buvo išsaugotas į PHP laikiną katalogą (size: %2$s KB)

en: Import finished
lt: importavimas baigtas

en: Import layers
lt: Importuoti sluoksnius

en: Import markers
lt: Importuoti žymeklius

en: Import mode
lt: įkėlimo režimas

en: Import mode set to bulk additions (values given in column ID will be ignored)
lt: Importo režimas nustatytas į pasirinktinį (reikšmes su ID bus įnoruojamos)

en: Import mode set to bulk updates (updates will be made if maps with given values in column ID exist)
lt: Importo režimas nustatytas į atnaujinimą (atnaujinimas bus sėkmingas jei toks ID egzistuoja)

en: Import/Export
lt: Importuoti / Eksportuoti

en: Important: please click the update button next to the license key after purchasing a renewal to finish your order.
lt: Svarbu: prašome spustelėkite mygtuką "Atnaujinti" šalia licencijos rakto, kad baigti užsakymą.

en: Important: you seem to be using different domains for your subsites. Please make sure that your license key is valid for the number of domains you want to use it on and update the license key on each subsite directly first before distributing the license key! This will ensure that all these domains are registered on your customer profile on mapsmarker.com - which will result in a valid license validation on subsites after distributing the license key.
lt: Svarbu: atrodo, kad naudojate skirtingus domenus ir sub domenus savo svetainėje. Įsitikinkite ar užtenka jums licencijos raktų! Tai galite patikrinti prisijungę prie mapsmarker.com - bus matomi visi jūsų naudojami licencijos raktai.

en: In addition you can use the Shortcode API to override selected global settings for selected maps.
lt: Be to, galite naudoti "Shortcode API" kad pakeiti standartinius įskiepo nustatymus.

en: In addition, Maps Marker Pro also offers a separate MMPAPI class which you can use to developing an add-on for example.
lt: Papildomai, "Maps Marker Pro" siūlo atskirti MMPAPI klasę, kuria galite naudoti norėdami kurti priedus kaip pavyzdyje.

en: In case of any issues you can always <a href="%1$s">reset the plugin settings</a>
lt: Iškilus bėdoms galite visada <a href="%1$s">iš naujo nustatyti įskiepį</a>

en: In case you want to help with translations, please visit the <a href="%1s" target="_blank">web-based translation plattform</a>
lt: Jei norite padėti su vertimu, apsilankykite <a href="%1s" target="_blank">vertimų svetainėje</a>

en: Inactive (API key required)
lt: Neaktyvus (API raktas būtinas)

en: Included layers
lt: Įtraukti sluoksniai

en: Increase from 1 to increase the distance away from the center that spiderfied markers are placed. Use if you are using big marker icons:
lt: Padidės po 1 atstumas iki centro, kuriame patalpinti žymekliai. Jei jūs naudojate dideles žymeklių piktogramas:

en: Indicates to refresh the file every n seconds
lt: Nurodo, kad atnaujinti bylą kas n sekundžių

en: Info: test mode is on - checking import file only - no changes will be made to the database
lt: Informacija: bandomasis režimas įjungtas - tikriname tik importuojamą failą - duomenų bazėje pakeitimų nedarysime

en: Info: your import file is valid - no errors or warnings found.
lt: Info: jūsų importuojamas failas yra geras - jokių klaidų ar įspėjimų neradome.

en: Initialize map texts for translations
lt: ruošiamas žemėlapio tekstas vertimams

en: Insert GPX track
lt: Įterpti GPX takelį

en: Insert map
lt: Įterpti žemėlapį

en: Installation finished - you can now start creating maps!
lt: Įdiegimas baigtas - galite tvarkyti žemėlapius!

en: Interaction options
lt: Valdymo sistema

en: Interface language settings
lt: Kalbos nustatymai

en: Invalid format! Please only use numbers and a . instead of a , as decimal separator!
lt: Neteisingas formatas! Prašome naudoti tik numerius ir . vietoj , kaip dešimtainės skirtuką!

en: Invalid format! Please only use numbers!
lt: Neteisingas formatas! Prašome naudoti tik skaičius!

en: It seems you used a layer import file created with Maps Marker Pro v2.6.2 or smaller. Please be aware that with v2.7 the database schema has changed. Please add the two additional (empty) rows mlm_filter and mlm_filter_details after gpx_panel in your layer import file and try again.
lt: Atrodo naudojote sluoksnius importuotus ar sukurtsu su "Maps Marker Pro" v2.6.2 arba žemesne versija. Atkreipkite dėmesį, kad su v2.7 duomenų bazės schema pasikeitė. Prašome pridėti du papildomus (tuščius) laukus mlm_filter ir mlm_filter_details po gpx_panel savo sluoksnių importuojamo failo ir bandykite dar kartą.

en: JSONP callback function name
lt: JSONP atgalinės funkcijos pavadinimas

en: Javascript Events API for LeafletJS
lt: Javascript įvykiai API skirti LeafletJS

en: Javascript Events API for LeafletJS to to attach events handlers to markers and layers
lt: Java scripto įvykių API skirtą "LeafletJS" prideda tvarkytojams žymekliių ir sluoksnių

en: KML settings
lt: KML nustatymai

en: KML timestamp
lt: KML laiko žymė

en: Keyboard navigation options
lt: Klaviatūros navigacijos variantai

en: Known issues
lt: Žinomos problemos

en: Language
lt: Kalba

en: Language used when displaying textual information such as the names for controls, copyright notices, driving directions and labels on Google maps, direction links and autocomplete for address search.
lt: Kalba naudojama rodant tekstinę informaciją, pavyzdžiui, valdymo pranešimus, pranešimus apie autorių teises, kryptys ir etiketes Google žemėlapiuose, posūkių nuorodos, automatinį užbaigimą, paieškos pavadinimus.

en: Last name
lt: Pavardė

en: Latest available version:
lt: Naujausia versija:

en: Latest blog posts from www.mapsmarker.com
lt: Naujausios žinios yra čia: www.mapsmarker.com

en: Latitude
lt: Platuma

en: Launch image URL
lt: Parodyti paveikslėlio nuoroda

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: Layer Center
lt: Sluoksnio centras

en: Layer added by
lt: Sluoksnis pridėtas

en: Layer and assigned markers have been successfully deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
lt: Sluoksnis ir paskirti žymekliai buvo sėkmingai ištrinti (arba nuoroda į sluoksnį buvo pašalinta, jeigu žymekliai yra priskirti prie kelių sluoksnių)

en: Layer center
lt: Sluoksnio centras

en: Layer has been successfully deleted (assigned markers have not been deleted)
lt: Sluoksnis buvo sėkmingai ištrintas (priskirti žymekliai nebuvo sunaikinti)

en: Layer has been successfully duplicated
lt: Sluoksnis sėkmingai dubliuotas

en: Layer has been successfully published
lt: Sluoksnis buvo sėkmingai publikuotas

en: Layer has been successfully updated
lt: Sluoksnis buvo sėkmingai atnaujintas

en: Layer name
lt: Sluoksnio pavadinimas

en: Layer(s)
lt: Sluoksnis(-iai)

en: Layers
lt: Sluoksniai

en: Layers per page
lt: Sluoksniai puslapyje

en: Leaflet Maps Marker for WordPress - helping you to share your favorite spots and tracks
lt: Leaflet Maps Marker skirtas WordPress - padės jums pasidalinti savo mėgstamais žemėlapio fragmentais

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated from version %1s to %2s!
lt: "Leaflet Maps Marker" buvo sėkmingai atnaujintas iš versijos %1s į %2s!

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated to version %1s!
lt: "Leaflet Maps Marker" buvo sėkmingai atnaujintas iki versijos %1s!

en: Leaflet Maps Marker plugin update to v%1s was successful
lt: Leaflet Maps Marker įskiepis sėkmingai atnaujintas į v%1s

en: Leave empty to use the <a href="%1s" target="_blank">default icon</a>. To use a custom icon, please enter the file name of the icon within your marker icon directory (%2s)
lt: Jei paliksite tuščią - bus naudojama <a href="%1s" target="_blank">standartinė piktograma</a>. Norint naudoti kitokią piktogramą - įveskite failo vardą (%2s)

en: Legal
lt: Legalus

en: License
lt: Licenzija

en: License Key
lt: Licensijos raktas

en: License key was successfully distributed to all subsites
lt: Licencijos raktas sėkmingai priregistruotas sub domenams

en: License registered to
lt: Licencija registruota

en: License settings
lt: Licenzijos nustatymai

en: Licenses for used libraries, services and images
lt: Licencijos naudojamų bibliotekų, paslaugų ir vaizdų

en: Limit
lt: Riba

en: Limit your search to a specific <a href="%1$s" target="_blank">rectangle</a> or <a href="%2$s" target="_blank">circle</a>.
lt: Apriboti iešką pagal konkretų <a href="%1$s" target="_blank">stačiakampį</a> ar <a href="%2$s" target="_blank">apskritimą</a>.

en: Link target
lt: Nuoroda

en: Link to content provider
lt: Nuoroda į turinio teikėją

en: List all layers
lt: Visų sluoksnių sąrašas

en: List all markers
lt: Visų žymeklių sąrašas

en: List of markers settings
lt: Žymeklių sąrašo nustatymai

en: Lite Edition
lt: Lite versija

en: Lithuanian
lt: Lietuviškai

en: Loading...
lt: Kraunasi...

en: Local focus point
lt: Vietos taškas

en: Local knowledge
lt: Vietovių žinynas

en: Location
lt: Vietovė

en: Location Biasing
lt: Vietovė Biasing

en: Logo
lt: Logotipas

en: Longitude
lt: Ilguma

en: MMPAPI class
lt: MMPAPI klasė

en: MMPAPI error: API parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
lt: MMPAPI klaida: API kintamuosius date_from ar date_to has nustatyti, kai paieškoje vyrauja data laukas

en: MMPAPI error: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right and lon_bottom_right have be set when performing a boundingbox search
lt: MMPAPI klaida: API kintamosios lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right and lon_bottom_right turi būti nustatytos atliekant aprėpties paiešką

en: MMPAPI error: add_marker() method only accepts arrays. Input was %s
lt: MMPAPI klaida: add_marker() metodas priima tik masyvus. Gauta buvo %s

en: MMPAPI error: all the elements of layer_ids array must be integers
lt: MPAPI klaida: visi elementai  layer_ids turi būti sveikieji skaičiai

en: MMPAPI error: all the elements of marker_ids array must be integers
lt: MMPAPI klaida: visi funkcijos elementai marker_ids turi būti skaičiai

en: MMPAPI error: delete_layer method only accepts integers
lt: MMPAPI klaida: delete_layer metodas priima tik skaičius

en: MMPAPI error: delete_layers method only accepts arrays. Input was %s
lt: MMPAPI klaida: delete_layers metodas priima tik masyvus. Gauta buvo %s

en: MMPAPI error: delete_marker method only accepts integers
lt: MMPAPI klaida: delete_marker metodas priima tik skaičius

en: MMPAPI error: delete_markers method does not accept empty arrays.
lt: MMPAPI klaida: delete_markers metodas nepriima masyvų.

en: MMPAPI error: delete_markers method only accepts arrays. Input was %s
lt: MMPAPI klaida: delete_markers metodas priima tik masyvus. Gauta buvo %s

en: MMPAPI error: geocoding error: %1s
lt: MMPAPI klaida: grunto kodinimo klaida: %1s

en: MMPAPI error: invalid layer objects. Input was %s
lt: MMPAPI klaida: neteisingas sluoksnio objektas. Gauta buvo %s

en: MMPAPI error: invalid marker objects. Input was %s
lt: MMPAPI klaida: blogas žymeklio objektas. Gauta buvo %s

en: MMPAPI error: layer with ID %s not found
lt: MMPAPI klaida: sluoksnis su ID %s nerstas

en: MMPAPI error: marker ID %1s was not found
lt: MMPAPI klaida: žymeklis ID %1s nerastas

en: MMPAPI error: marker with ID %s not found
lt: MMPAPI klaida: žymeklis su ID %s nerastas

en: MMPAPI error: parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
lt: MMPAPI klaida: kintamasis date_from arba date_to turi būti nustatytas kai ieškoma datos laukų

en: MMPAPI error: search_layers method only accepts arrays. Input was %s
lt: MMPAPI klaida: search_layers gali būti tik masyvas. Gauta buvo: %s

en: MMPAPI error: search_markers method only accepts arrays. Input was %s
lt: MMPAPI klaida: search_markers metodas priima tik masyvus. Gauta buvo %s

en: MMPAPI error: searchkey is not valid, it must be one of the following keys: %s
lt: MMPAPI klaida: searchkey turi blogą reikšmę, tai turi būti vienas iš sių raktų: %s

en: MMPAPI error: searchkey parameter is required.
lt: MMPAPI klaida: searchkey kintamasis būtinas.

en: MMPAPI error: searchvalue parameter is required.
lt: MMPAPI klaida: searchvalue kintamasis būtinas.

en: Main geocoding provider
lt: Pagrindinis nustatymo teikėjas

en: Major highlights:
lt: Pagrindiniai akcentai:

en: Makes the map focusable and allows users to navigate the map with keyboard arrows and +/- keys
lt: Galima naršyti žemėlapį su klaviatūros rodyklėmis (+/-)

en: Manage GPX tracks
lt: Tvarkyti GPX takelius

en: Manage your markers and layers through a highly customizable REST API, which supports GET & POST requests, JSON & XML as formats and was developed with a focus on security.
lt: Tvarkykite savo žymeklius ir sluoksnius naudojant lankstų REST API, kuris palaiko GET & POST užklausas, JSON & XML ir formatai kurie buvo sukurti daugiausia dėmesio skiriant saugumui.

en: Manually check for updates
lt: Patikrinkite ar yra naujinimų

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Map Defaults
lt: Numatytasis žemėlapis

en: Map Size
lt: Žemėlapio dydis

en: Map could not be loaded - please enable Javascript!
lt: Žemėlapio nepavyko užkrauti - įjunkite Javascript!

en: Map height
lt: Žemėlapio aukštis

en: Map size
lt: Žemėlapio dydis

en: Map tiles
lt: Žemėlapio plytelės

en: Map type
lt: Žemėlapio tipas

en: Map width
lt: Žemėlapio plotis

en: Map width unit
lt: Žemėlapio plotis

en: MapQuest Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/%3$s with a free API key. Higher quotas are available on demand - <a href="%4$s" target="_blank">click here for more details</a>.
lt: MapQuest Geokodavimo API leidžia naudoti iki %1$s užklausų/mėnesį ir maksimalų kiekį %2$s užklausimų/%3$s su nemokamu API raktu. Aukštesni reitingai veikia su paprograme- <a href="%4$s" target="_blank">detaliau rasite čia</a>.

en: MapQuest Geocoding API key (required)
lt: MapQuest Geocoding API raktas (būtinas)

en: MapQuest Geocoding bounds
lt: MapQuest geografinių ribų

en: MapQuest Geocoding error - please contact support at <a href="%1$s">support@mapquest.com</a>
lt: MapQuest Geokodavimo klaida - jei reikia kreipkitės <a href="%1$s">support@mapquest.com</a>

en: MapQuest Geocoding settings
lt: MapQuest Geokodavimo nustatymai

en: Maps
lt: Žemėlapiai

en: Maps - latest marker map
lt: Žemėlapiai - naujausi žemėlapio žymekliai

en: Maps - recent markers
lt: Žemėlapiai - naujausi žymekliai

en: Maps - recent markers list
lt: Žemėlapiai - naujausias žymeklių sąrašas

en: Maps Marker APIs
lt: Žemėlapių generavimo APIs

en: Maps Marker Pro - #1 mapping plugin for WordPress
lt: Maps Marker Pro - #1  WordPress kartografavimo įskiepis

en: Maps Marker Pro - plugin update available!
lt: Maps Marker Pro - yra įskiepio atnaujinimas!

en: Maps Marker Pro - recent markers
lt: Maps Marker Pro - naujausi žymekliai

en: Maps Marker Pro - recent markers list
lt: Maps Marker Pro - naujausias žymeklių sąrašas

en: Maps Marker Pro - renewal for access to plugin updates and support needed
lt: Maps Marker Pro - atnaujintas pasiekti įskiepą, kad gautumėte atnaujinimus

en: Maps Marker Pro allow you to easily customize the presentation of the standard Google base maps, changing the visual display of such elements as roads, parks, and built-up areas:
lt: Maps Marker Pro leidžia jums lengvai pritaikyti standartinių "Google Base" žemėlapių pristatymą, keičiant vizualinius elementus tokius kaip keliai, parkai:

en: Maps Marker Pro allows you to add a fullscreen button to maps. Clicking on this button will open an HTML5 fullscreen map without leaving the page you are currently viewing.
lt: Maps Marker Pro leidžia jums pridėti į žemėlapius pilno ekrano mygtukus . Paspaudę šį mygtuką atsivers HTML5 pilno ekrano žemėlapis, neišeinant iš puslapio kuriame jūs esate.

en: Maps Marker Pro allows you to add a small map in the corner which shows the same as the main map with a set zoom offset:
lt: Maps Marker Pro leis jums pridėti žemėlapio kame didinimo ir mažinimo mygtukus:

en: Maps Marker Pro allows you to also display GPX tracks with optional metadata on your maps:
lt: Maps Marker Pro leidžia rodyti GPX takelius su papildomais duomenimis savo žemėlapiuose:

en: Maps Marker Pro allows you to assign markers to multiple layers at once - helping you to better manage and organize your points of interest.
lt: Maps Marker Pro leidžia jums priskirti žymeklius keliais sluoksniais iš karto - padės jums geriau valdyti ir organizuoti susidomėjimą objektų.

en: Maps Marker Pro allows you to backup and restore your settings which makes it possible to quickly switch between different plugin profiles. This is especially useful if you want to deploy the plugin with custom configuration on multiple sites:
lt: Maps Marker Pro leidžia jums padaryti atsarginę kopiją ir atkurti savo nustatymus, kurie leidžia greitai persijungti tarp skirtingų įskiepių profilių. Tai ypač naudinga, jei norite įdiegti įskiepį su skirtinga konfigūracija į keletą svetainių:

en: Maps Marker Pro allows you to create beautifully animated marker clusters for layer maps:
lt: Maps Marker Pro leidžia jums sukurti gražius animacinius žymeklius žemėlapio sluoksniui:

en: Maps Marker Pro allows you to customize which markers and layers to include or exclude in the recent marker widget:
lt: Maps Marker Pro leidžia keisti žymeklius ir sluoksnius ir įtraukti arba neįtraukti į valdiklio skyrelį:

en: Maps Marker Pro allows you to easily perform bulk updates on markers and layers by using the integrated import feature:
lt: Maps Marker Pro leidžia jums lengvai atlikti masinius atnaujinimus žymekliams ir sluoksniams, naudojant integruotą importavimo funkciją:

en: Maps Marker Pro allows you to hide MapsMarker.com-backlinks from maps, KML files and from the Wikitude app:
lt: Maps Marker Pro leidžia paslėpti MapsMarker.com atgalines nuorodas iš žemėlapių, KML failus ir iš Wikitude modulio:

en: Maps Marker Pro allows you to organize your markers in categories and to toggle their visibility on frontend.
lt: "Maps Marker Pro" leidžia jums tvarkyti savo žymeklius kategorijose ir perjungti matomumą paprastam vartotojui.

en: Maps Marker Pro allows you to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only.
lt: Maps Marker Pro leidžia pašalinti visus logotipus, užrašus ant posistemės, padaryti puslapius ir meniu matomus, tik administratoriams.

en: Maps Marker Pro allows you to set the user level needed for editing and deleting marker and layer maps from other users.
lt: Maps Marker Pro leidžia nustatyti vartotojo lygį, reikalingą redagavimui ir trynimui žymeklio ar žemėlapių sluoksnių kurie priklauso kitiems vartotojams.

en: Maps Marker Pro allows you to use custom backgrounds for QR codes.
lt: "Maps Marker Pro" galima naudoti įvairius QR kodus.

en: Maps Marker Pro also offers a complete RESTful API allowing you to access some of the common core functionalities in Maps Marker Pro.
lt: "Maps Marker Pro" taip pat siūlo pilną "RESTful API" kuri leidžia jums prieigą prie kai kurių bendrų pagrindinių funkcijų.

en: Maps Marker Pro enables you to save the link to the fullscreen map to the homescreen on iOS devices and reopen the map with an optional launch image as web app – meaning the display of the map in fullscreen mode with no address bar:
lt: Maps Marker Pro leidžia jums išsaugoti nuorodą į viso ekrano žemėlapį "iOS" įrenginiuose ir žemėlapį su pasirenkamu paleidimo įvaizdžiu, kaip žiniatinklio programą - tai reiškia, kad pilno ekrano režimu žemėlapis nerodys adresų juostos:

en: Maps Marker Pro has been successfully updated from version %1s to %2s!
lt: Maps Marker Pro sėkmingai atnaujinta iš versijos %1s į %2s !

en: Maps Marker Pro has been successfully updated to version %1s!
lt: Maps Marker Pro buvo sėkmingai atnaujintas į versiją: %1s!

en: Maps Marker Pro includes a javascript API which can be utilized by developers to attach events handlers to markers and layers.
lt: "Maps Marker Pro" yra integruotas "javascript API", kuris gali būti panaudota kūrėjams pridėti tvarkyti žymeklius ir sluoksnius.

en: Maps Marker Pro is disabled because its trial version expired.
lt: Maps Marker Pro buvo išjungta, kadangi baigėsi bandomosios versijos veikimo laikas.

en: Maps Marker Pro plugin update to v%1s was successful
lt: Maps Marker Pro atnaujintas į v%1s buvo sėkmingas.

en: Maps Marker Pro supports conditional and deferred Google Maps API loading. This saves visitor of your site up to ~370kb uncompressed data transmission for each page view with an embedded OpenStreetMap based map! If you are using Google Maps as basemap, the needed scripts are loaded deferred and on demand only.
lt: Maps Marker Pro palaiko Google Maps API pakrovimo mechanizmą. Todėl lankytojas sutaupo iki ~ 370kb nesuspaustų duomenų perdavimo, kiekvieno puslapio peržiūrai su įterptais OpenStreetMap žemėlapiais! Jei naudojate "Google Maps" kaip bazinį  žemėlapį, reikalingi skriptai yra užkraunami.

en: Maps Marker Pro supports selected filters and actions, the default WordPress approach for changing the behaviour of the plugin without having to change its files.
lt: "Maps Marker Pro" palaiko pasirinktus filtrus ir veiksmus, pagal nutylėjimą WordPress nekeičia įskipo failų.

en: Maps Marker Pro supports the latest leaflet.js version, which is the core library used for displaying maps.
lt: Maps Marker Pro palaiko naujausią leaflet.js versiją, kuri yra pagrindinė biblioteka naudojama rodant žemėlapius.

en: Maps at %1$s not working anymore as Maps Marker Pro trial has expired
lt: Žemėlapis %1$s nebeveikia su Maps Marker Pro bandomasis laikotarpis baigėsi

en: Maps will be loaded much faster with Maps Marker Pro – especially on mobile devices - as no jQuery is needed anymore for displaying maps on frontend. This reduces the download size of each map by about 90kb and also minimizes the browser resources needed for displaying maps.
lt: Žemėlapiai bus įkeltas daug greičiau Maps Marker Pro - ypač mobiliųjų prietaisų - kaip nenaudojamas JQuery. Tai sumažina atsisiuntimo kiekius kiekvienam žemėlapiui maždaug 90KB, taip pat sumažina naršyklės išteklius, reikalingus rodyti žemėlapius.

en: MapsMarker API settings
lt: MapsMarker API nustatymai

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
lt: MapsMarker affiliate programą - prisiregistruokite dabar ir gauti nuolaidą iki 50%!

en: MapsMarker reseller program - re-sell with a 20% discount!
lt: MapsMarker pardavinėjimo programa - parduoda su 20% nuolaida!

en: MapsMarker.com backlinks
lt: MapsMarker.com nuoroda

en: Mapzen Search settings
lt: Mapzen paieškos nustatymai

en: Marker
lt: Žymeklis

en: Marker added by
lt: Žymeklį pridėjo

en: Marker attributes to display in list
lt: Žymeklių pagražinimus rodyti sąraše

en: Marker clustering
lt: Žymeklių grupavimas

en: Marker clustering settings
lt: Žymeklio grupavimo nustatymai

en: Marker count
lt: Žymeklių skaičius

en: Marker does not exist!
lt: Žymeklis neegzistuoja!

en: Marker has been successfully deleted
lt: Žymeklis buvo sėkmingai ištrintas

en: Marker has been successfully published
lt: Žymeklis buvo sėkmingai paskelbtas

en: Marker has been successfully updated
lt: Žymeklis sėkmingai atnaujintas

en: Marker icon directory %s is not writable - please set permissions via FTP with CHMOD command to 755
lt: Žymeklių piktogramų direktorija %s užrakinta - pakeiskite privilegijas per FTP su komanda CHMOD 755

en: Marker name
lt: Žymeklio pavadinimas

en: Marker names in KML
lt: KML žymeklių pavadinimai

en: Marker shadow
lt: Žymeklio šešėlis

en: Marker validity check for layer assignements
lt: Žymeklio galiojimo patikrinimas skirtas sluoksniui

en: Markername
lt: Žymeklio pavadinimas

en: Markers
lt: Žymekliai

en: Markers assigned to layer "%1s" (ID %2s)
lt: Žymekliai priskirti sluoksniams "%1s" (ID %2s)

en: Markers assigned to multi layer map "%1s" (ID %2s)
lt: Žymekliai priskirti kelių sluoksnių žemėlapyje "%1s" (ID %2s)

en: Markers assigned to this layer and multi-layer-maps including this layer will also be updated. Please keep in mind that posts, pages, widgets or template files using a Maps Marker Pro shortcode with the old layer ID have to be updated manually!
lt: Žymekliam priskirtas šis sluoksnis ir multi-layer-maps įskaitant šis sluoksnis taip pat bus atnaujintas. Atminkite, kad postus, arba šablono failus naudodami programą Maps Marker Pro trumpasis kodas su seno sluoksnio ID turi būti atnaujinta rankiniu būdu!

en: Markers assigned to this layer will be listed here
lt: Žymekliai kurie prieskirti sluoksniui bus rodomi čia

en: Markers per page
lt: Žymeklių skaičius puslapyje

en: Max speed of the inertial movement, in pixels/second.
lt: Maksimalus greitis inercinio judėjimo, pikseliais/sekundę.

en: Max. number of markers to display:
lt: Maksimalus rodomų žymeklių skaičius:

en: Maximum interval between points
lt: Maksimalus intervalas tarp taškų

en: Maximum number of POIs
lt: Maksimalus POI skaičius

en: Maximum width of popups in pixel
lt: Maksimalus iššokančių langų plotis pikseliais

en: Maximum width of the control in pixels. The width is set dynamically to show round values (e.g. 100, 200, 500).
lt: Didžiausias plotis pikseliais. Plotis yra nustatytas dinamiškai naudojant suapvalintas reikšmes (pvz 100, 200, 500).

en: Maximum zoom level
lt: Maksimalus didinimo lygmuo

en: Memory usage: %1$s, performance: %2$s
lt: Naudojama atminties: %1$s, apkrovimas: %2$s

en: Message
lt: Žinutė

en: Minimap settings
lt: Mažo žemėlapio nustatymai

en: Minimum characters needed to start typeahead suggestions
lt: Minimalus simbolių, reikalingų paleisti typeahead pasiūlymus

en: Minimum width of popups in pixel
lt: Minimalus plotis iššokančio lango - pikseliais

en: Minimum zoom level
lt: Minimalus didinimo lygmuo

en: Minute
lt: Minutė

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Mobile web app settings
lt: Mobilios web programos nustatymai

en: Month
lt: Menesis

en: Monthly
lt: Kas mėnėsį

en: More power: try Maps Marker Pro for free!
lt: Daugiau galių: išbandykite Maps Marker Pro nemokamai!

en: Motorcar
lt: Mašina

en: Move markers to a layer
lt: Stumti žymeklį ant sluoksnio

en: Moving time
lt: Judėjimo laikas

en: Multi Layer Map
lt: Daugiasluoksnis Žemėlapis

en: Multisite-only: also update settings on all subsites
lt: Daugialypei svetainei: atnaujinti nustatymus visom svetainių uodegom

en: Name
lt: Vardas

en: Names for basemaps in control box
lt: Vardai bazinių žemėlapių valdymo dėžutės

en: Narrow search
lt: Susiaurinti iešką

en: Narrow search status
lt: Susiaurinti ieškos būsena

en: Needed for creating pretty links to fullscreen maps or API endpoints.
lt: Reikia kurti teisingus ryšius žemėlapiams arba API baigtims.

en: Never
lt: Niekados

en: New icons will be uploaded to the following directory: %1$s
lt: Naujos piktogramos bus įkeltas į šį katalogą: %1$s

en: New layer ID
lt: Naujas sluoksnio ID

en: New marker ID
lt: Naujas žymeklio ID

en: No
lt: Ne

en: No issues found.
lt: Problemų neradom.

en: No layer created yet
lt: Sluoksnis dar nesukurtas

en: No layer has been created yet
lt: Sluoksniai dar nebuvo sukurti

en: No map has been created yet.
lt: Nebuvo sukurtų žemėlapių

en: No marker assigned to this layer
lt: Nėra jokio šiam sluoksniui priskirto žymeklio

en: No marker created yet
lt: Žymeklis dar nesukurtas

en: No marker found!
lt: Žymeklis nerastas

en: No matches found
lt: Atitikmenų nerasta

en: No promotion
lt: Nėra skatinimas

en: No shortcodes with invalid map IDs have been detected
lt: Nebuvo aptikta trumpųjų kodų su blogais žemėlapių ID

en: Note: if a marker is also assigned to another layer, only the reference to the layer will be deleted.
lt: Pastaba: jeigu žymeklis skiriamas į kitą sluoksnį, tik nuoroda į sluoksnio bus ištrinta.

en: Note: if you add an image, the following CSS definition will be applied: %1$s
lt: Pastaba: jei norite pridėti paveikslėlį, bus taikomas taip CSS apibrėžimas: %1$s

en: Note: maximum zoom level may vary on your basemap
lt: Pastaba: maksimalus priartinimo lygis gali skirtis nuo jūsų žemėlapį bazės

en: Number of digits to show after the decimal point
lt: Skaitmenų skaičius po kablelio

en: Number of markers
lt: Žymeklių skaičius

en: Number of markers to display
lt: Rodomų žymeklių skaičius

en: Number of markers to show:
lt: Rodomų žymeklių skaičius:

en: OSM France
lt: OSM Prancūzijos

en: OSM Germany
lt: OSM Vokiečių

en: Old layer ID
lt: Senas sluoksnio ID

en: Old marker ID
lt: Seno žymeklio ID

en: One personal request: before you post a new support ticket in the <a href="http://wordpress.org/support/plugin/leaflet-maps-marker" target="_blank">Wordpress Support Forum</a>, please follow the instructions from <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> which give you a guideline on how to deal with the most common issues.
lt: Asmeninis prašymas: prieš rašydami naują pagalbos bilietą į <a href="http://wordpress.org/support/plugin/leaflet-maps-marker" target="_blank">Wordpress Pagalbos Formą</a>, sekite instrukcijomis <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> kaip tai padaryti teisingai.

en: Only change the values below if you are not using marker or shadow icons from the <a href="%1$s" target="_blank">Map Icons Collection</a>!
lt: Tik jei nenaudojate žymeklių ar šešėlių piktogramų galima keisti reikšmes <a href="%1$s" target="_blank">Žemėlapių piktogramų kolekcija</a>!

en: Only enable this compatibility option if you see the admin notice that another plugin or theme also embedds the Google Maps API (which can cause maps and address search to break if that implementation does not properly send the Google API key which is mandatory since June 22nd 2016!)
lt: Tik įjungus šio suderinamumo pasirinktį, jei norite peržiūrėti administratoriaus pranešimas, kad kitas priedas arba temą, taip pat veiktu „Google Maps API (kuris gali sukelti žemėlapiai ir adresų paiešką nutraukti, jei įgyvendinimas nėra tinkamai siųsti„ Google “API raktą, kuris yra privalomas nuo 2016 m. birželio 22 d.)

en: Only set this option to the URL of your WordPress folder if you are experiencing issues or recommended so by support!
lt: Tik nustatykite šią parinktį savo WordPress aplanko URL, jei kyla problemų ir šeip rekomenduojama, kad gauti pagalbą!

en: Opacity
lt: Nepermatomas

en: Open Data
lt: Atidarymo data

en: Open popup by default
lt: Atidaryti iššokančius langus pagal nutylėjimą

en: Open standalone map in fullscreen mode
lt: Parodyti žemėlapį pilname ekrane

en: OpenDocument Spreadsheet
lt: AtidarytiDokumentą exelio lentelę

en: OpenStreetMap contributors
lt: OpenStreetMap bendraautoriai

en: OpenStreetMap edit link
lt: OpenStreetMap redaguoti nuorodą

en: OpenStreetMap edit link editor
lt: OpenStreetMap redaguoti nuorodą

en: OpenStreetMap.org hosting is supported by the <a href="%1$s" target="_blank">UCL VR Centre</a>, <a href="%2$s" target="_blank">Imperial College London</a> and <a href="%3$s" target="_blank">Bytemark Hosting</a>, and <a href="%4$s" target="_blank">other partners</a>.
lt: OpenStreetMap.org talpinimas remiamas: <a href="%1$s" target="_blank">UCL VR Centre</a>, <a href="%2$s" target="_blank">Imperial College London</a> and <a href="%3$s" target="_blank">Bytemark Hosting</a>, and <a href="%4$s" target="_blank">ir kitais partneriais</a>.

en: OpenStreetmap can be used out-of-the box for your maps, no API keys is required. You can choose between the following variants:
lt: OpenStreetmap gali būti naudojamas už žemėlapio ribų, jokių API raktų nereikia. Galite rinktis vieną iš šių variantų:

en: Opt-out from being promoted by Wikitude.
lt: Opt-out skatina Wikitude.

en: Option A: activate an unexpiring license key
lt: Nustatymas A: aktyvuokite nesibaigiančios licensijos raktą

en: Option B: get a personalized trial license key
lt: Nustatymas B: gaukite asmeninį bandomąjį licensijos raktą

en: Option C: get an anonymous trial license key
lt: Nustatymas C: gauti anoniminį bandojąmį licensijos raktą

en: Option D: start an unlimited, anonymous test on a localhost installation
lt: D variantas: paleisti neribotą, anoniminį testavimą vietinio serverio

en: Option for global admin notices in backend (showing infos about plugin incompatibilities or invalid marker icon directory settings for example). Please be aware that hiding them results in not being informed about plugin incompatibilites discovered in future releases too!
lt: Nustatymas skirtas administratoriaus pranešimams rodyti posistemėje (rodant informaciją apie įskiepio nesuderinamumus ar negaliojančius žymeklius). Atminkite, kad įvairių klaidų gali būti daug!

en: Option to add a search field and sort order feature for the list of markers
lt: Galimybė pridėti paieškos lauką ir žymenų rikiavimo mechanizmą

en: Option to hide backlinks to Mapsmarker.com on maps and screen overlays in KML files.
lt: Galimybė paslėpti atgalines nuorodos į Mapsmarker.com ant žemėlapio ekrano perdangos KML failuose.

en: Optional 1 - selected markers must have:
lt: 1 variantas - parinkti žymenys turi būti:

en: Optional 2 - selected markers must NOT have:
lt: Pasirenkami 2 - parinkti žymekliai neturi turėti:

en: Optional 3 - selected markers must have the following icon:
lt: Pasirenkamas 3 - parinkti žymenys turi tokią piktogramą:

en: Optional component filters, separated by a pipe (|). Each component filter consists of a component:value pair and will fully restrict the results from the geocoder. For more information see <a href="%1$s" target="_blank">Component Filtering</a>.
lt: Pasirinktinis komponentas filtruoja, atskirtus vamzdžio (|). Kiekvieno komponento filtras susideda iš komponentų: reikšmė “poros ir bus visiškai apriboti rezultatus iš geografinio kodavimo priemonei. Plačiau skaitykite čia <a href="%1$s" target="_blank">Komponentų filtravimas</a>.

en: Optional region code, specified as a ccTLD ("top-level domain") two-character value. This parameter will only influence, not fully restrict, results from the geocoder. For more information see <a href="%1$s" target="_blank">Region Biasing</a>.
lt: Numatytas regiono kodas nurodytas kaip ccTLD ("top-level domain") two-character reikšmė. Šis parametras nėra visiškai apriboti rezultatus iš geografinio kodavimo priemonei. Plačiau skaitykite čia <a href="%1$s" target="_blank">Region Biasing</a>.

en: Optional: displayed on each marker; can be a link to a resource (image, PDF file...). You could use this to issue coupons or vouchers for potential clients that found you via Wikitude.
lt: Neprivaloma: rodoma ant kiekvieno žymeklio; gali būti nuoroda į išteklius (paveikslelius, pdf failus ...). Jūs galite naudoti šį gėrį potencialiems klientams, kad jus rastu per Wikitude.

en: Optional: displayed on each marker; used for sending an email directly from Wikitude
lt: Neprivaloma: rodo kiekvieną žymeklį; naudojamas siunčiant laišką tiesiai iš Wikitude

en: Optional: example: +4312345 - when a phone number is given, Wikitude displays a "call me" button in the bubble; used for every marker.
lt: Neprivaloma: pavyzdys: +4312345 - kai telefono numeris yra nurodytas, Wikitude rodo "paskambink man" mygtuką burbuliuko pavidale; naudojamas kiekvieno žymeklio.

en: Optionally you can also change the name of the predefined basemaps in the controlbox.
lt: Pasirinktinai galite pakeisti iš anksto nustatytus bazinius žemėlapius valdymo skydelyje.

en: Options to pass when creating the L.Polygon for styling (<a href="%1s" target="_blank">more details</a>)
lt: nustatymai kuriamam stiliui (<a href="%1s" target="_blank">plačiau čia</a>)

en: Options to set the colors of the cluster circles
lt: Nustatymai skirti nustatyti sektoriaus apskritimų spalvoms

en: Order active layers in controlbox by
lt: Aktyvių sluoksnių valdymo dėžutės pagal

en: Order by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Order inactive layers in controlbox by
lt: Neaktyvių sluoksnių valdymo dėžutės pagal

en: Order list of markers by
lt: Užsakytų žymeklių sąrašas

en: Output image width
lt: Išvesties paveikslėlio plotis

en: Overlays
lt: Perdangos

en: Overrides the offset to apply a fixed zoom level to the minimap regardless of the main map zoom. Set it to any valid zoom level, if unset zoomLevelOffset is used instead.
lt: Kompensuoti ir taikyti fiksuotą mastelį mažajame žamėlapyje nepriklausomai nuo pagrindinio žemėlapio priartinimų. Nustatykite jį į norimą mastelio lygmenį, jei nustatytas zoomLevelOffset ir yra naudojamas.

en: Overview map
lt: Apžvalgos žemėlapis

en: Pace
lt: Vieta

en: Panel Status
lt: Panelės būklė

en: Panel background color
lt: Panelės fono spalva

en: Panel for GPX metadata below the map
lt: GPX skydelis žemiau žemėlapio

en: Panel for displaying layer name and API URLs on top of map
lt: Panelė rodys sluoksnio pavadinimą ir API URL nuorodą ant žemėlapio

en: Panel for displaying marker name and API URLs on top of map
lt: Panelė skirta rodyti žymeklio pavadinimą ir API URL ant žemėlapio paviršiaus

en: Panel status
lt: Skydelio būklė

en: Panel status for all layers has been successfully updated
lt: Panelės būklė visiems sluoksniams sėkmingai atnaujinta

en: Panel status for the selected markers has been successfully updated
lt: Skydelio būklė pasirinktiems žymekliams buvo sėkmingai atnaujinta

en: Panel text css
lt: Panelės "css" tekstas

en: Panning inertia options
lt: Inercijos nustatymai

en: Partners
lt: Partneriai

en: Peak memory usage: %1$s
lt: Daugiausia atminties naudojama: %1$s

en: Pedestrian
lt: Pėsčiomis

en: Permalinks base URL
lt: Nuolatinė bazinė nuoroda (URL)

en: Permalinks slug
lt: Adreso priedelis

en: Permission settings
lt: Privilegijų nustatymai

en: Permissions check failed or WordPress nonce has expired - please reload the page to try again!
lt: Privilegijų tikrinimas nesėkmingas WordPress gali būtu pasenusi - pabandykite perkrauti puslapį!

en: Phone
lt: Tel.

en: Photon@MapsMarker settings
lt: Photon@MapsMarker nustatymai

en: Please <a href="%s" target="_blank">click here</a> to add your first one!
lt: Prašome <a href="%s" target="_blank">spausti čia,</a> kad pridėti pirmą!

en: Please activate the plugin "Maps Marker Pro"
lt: Prašom aktyvuoti įskiepį "Maps Marker Pro"

en: Please activate the plugin by clicking the link above
lt: Prašome įjungti įskiepį paspaudę aukščiau esančią nuorodą

en: Please also check if you are using semicolons (;) as delimiters in your import file!
lt: Prašome taip pat patikrinti, jei jūs naudojate kabliataškius (;) kaip skirtukus savo importuojamajame faile!

en: Please be aware that restoring settings from a version smaller than %1$s could result in breaking the plugin unless you <a href="%2$s">save the plugin settings once</a> afterwards to include settings added with newer versions!
lt: Atminkite, kad atkurti nustatymus iš versijos mažesnės nei  %1$s gali sukelti sutrikimus, nebent jūs <a href="%2$s">išsaugojote viena kartą nustatymus.</a>

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro
lt: Prašome spausti čia norėdami baigti diegti Maps Marker Pro

en: Please confirm that you want to delete all markers by checking the checkbox
lt: Prašome patvirtinti, kad norite ištrinti visus žymeklius pažymėdami varnele

en: Please contact %1$s for more details
lt: Susisiekite su %1$s dėl išsamesnės infromacijos

en: Please contact your administrator (%1s) to activate the plugin "Maps Marker Pro".
lt: Susisiekite su administratoriumi (%1s) kad aktyvuoti įskiepį "Maps Marker Pro".

en: Please contact your administrator (%1s) to renew your access to plugin updates and support.
lt: Prašome susisiekti su administratoriumi (%1s), kad atnaujintu jūsų prieigą prie įskiepių naujinimų ir pagalbos.

en: Please do not change an existing layer map with assigned markers into a multi layer map, as those assigned markers will not be displayed on the multi layer map!
lt: Nekeiskite esamo žemėlapio sluoksnio su priskirtais žymekliais į kelių sluoksnių žemėlapį, nes šie priskirti žymekliai nebus rodomi kelių sluoksnių žemėlapyje!

en: Please enable this setting only if you are experiencing issues with maps in proprietary tab solutions or hidden divs which are displayed on demand.
lt: Įjunkite šį nustatymą tik tuo atveju, jei kyla problemų su žemėlapiais, kurie yra rodomi arba paslėpti DIV.

en: Please enter a license key to continue.
lt: Prašau įvesti licencijos raktą

en: Please enter a location
lt: Prašome įvesti vietovę

en: Please enter a location (%1$s characters minimum to start typeahead suggestions)
lt: Prašome įvesti vietovę (%1$s geriau naudokite simbolius)

en: Please enter a valid email to continue (or get an anonymous trial license key)
lt: Prašome įvesti galiojantį elektroninio pašto adresą, ir teskite (arba imkite anoniminį bandomąją licenzijos raktas)

en: Please enter layer ID. Use commas to separate multiple layers. Use 0 for markers not assigned to a layer.
lt: Prašome įvesti sluoksnio ID. Naudokite kableliius atskirti kelis sluoksnius. Naudokite 0 žymeklį nepriskirtam sluoksniui.

en: Please enter marker ID. Use commas to separate multiple markers
lt: Įveskite žymeklio ID. Naudokite kablelius kad atskirti žymeklius

en: Please enter the custom JSON array to style your Google maps (you can use the <a href="%1s" target="_blank">Google Styled Maps Wizard</a> to create custom styles easily). Example for hiding roads:
lt: Prašome įvesti JSON pasyvą skirtą Google maps stiliui (jūs galite naudoti <a href="%1s" target="_blank">"Google Styled Maps" pagalbinį įrankį</a> kad sukurti stiliu). Pvz paslepiant kelius:

en: Please enter the hex value of the color you would like to use. For help please visit <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.
lt: Naudojimui prašome įvesti hex spalvą. Jei reikia pagalbos, apsilankykite <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.

en: Please enter your Google Maps JavaScript API key here
lt: Įveskite Google žemėlapių JavaScript API raktą

en: Please enter your MapQuest API key here
lt: Įveskite MapQuest API raktą čia

en: Please enter your email to continue.
lt: Prašome įvesti savo el. paštą ir tęsti.

en: Please enter your first name to continue.
lt: Prašome įvesti vardą

en: Please enter your last name to continue.
lt: Įveskite savo pavardę ir tęskite

en: Please fix those shortcodes and press the button "clear list" below for the admin notice to disappear!
lt: Prašome pataisyti trumpuosius kodus ir paspauskite mygtuką "Išvalyti sąrašą" žemiau pranešimas turi išnykti!

en: Please install the plugin "Leaflet MapsMarker Pro"
lt: Prašome įdiegti įskiepį "Leaflet MapsMarker Pro"

en: Please keep in mind that you can only export layer maps here - if you also want to export the assigned markers, please also use the function "export markers"!
lt: Atminkite, kad jūs galite čia tik eksportuoti žemėlapių sluoksnius. Jei norite  eksportuoti priskirtus žymeklius, prašome naudoti šią funkciją "eksportuoti žymeklius"!

en: Please keep in mind that you can only export marker maps here - if you also want to export the according layer maps, please also use the function "export layers"!
lt: Atminkite, kad jūs galite čia tik eksportuoti žymeklius - jei norite eksportuoti panašius žemėlapio sluoksnius, prašome naudoti "eksportuoti sluoksnius" funkciją!

en: Please navigate to <a href="%1$s">Plugins / Installed Plugins</a> and activate the plugin "Maps Marker Pro".
lt: Nukeliaukite į <a href="%1$s">Įskiepiai / Įdiegti įskiepiai</a> ir aktyvuokite įskiepį "Maps Marker Pro".

en: Please note that MapQuest basemaps should also be used if MapQuest geocoding is selected!
lt: Atkreipkite dėmesį, kad MapQuest žemėlapiai, taip pat turėtų būti naudojami, jei MapQuest yra pasirinktas!

en: Please note that a license is bound to the domain it was activated on! If you want to use your license on another domain, please follow the tutorial at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
lt: Atkreipkite dėmesį, licenzija skirta šiam domenui ir vėl aktyvuota! Jei norite naudoti šią licenziją kitame domene, prašome vadovautis nurodymais: <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

en: Please note that in contrast to a personalized trial license you will not be able to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a> and get a reminder when your trial license has expired!
lt: Atkreipkite dėmesį, kad su asmenine bandomąja licencija jūs negalėsite <a href="%1s" target="_blank">naudotis pagalbos bilietais</a> ir gauti priminimą, kada jūsų licencija yra pasibaigusi!

en: Please note that the file readme-icons.txt within this directory is used for this check, so please make sure, that this file is available!
lt: Atkreipkite dėmesį, kad failas readme-icons.txt naudojamas šiame kataloge, todėl įsitikinkite, kad šis failas yra prieinamas!

en: Please note that unsaved input will not be passed to the new editor! Please click "OK" to switch the editor anyway or "Cancel" to go back and save first.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad perjungiant redaktorių duomenys nebus išsaugoti į naują redaktorių! Prašome paspausti "Gerai" ir vistiek perjungti redaktorių, arba "Atšaukti", jei norite grįžti ir išsaugoti duomenis.

en: Please note: values in the column ID from import file will be ignored on bulk additions but are needed on bulk updates!
lt: Atkreipkit dėmesį: reikšmės kurios yra stulpelyje su ID iš importuoto failo bus ignoruojamos!

en: Please only enable this setting if (Google) maps do not show markers but the following error in the browser console instead: %1$s
lt: Prašome įjungti nustatymą jei (Google) žemėlapis nerodo žymeklių ir rodo klaidą: %1$s

en: Please see the %1s for new features or the blog post on %2s for more details
lt: Žiūrėkite informaciją %1s apie naujas funkcijas dienoraštyje %2s arba detaliau...

en: Please select a map first!
lt: Pirmiausia pasirinkite žemėlapį!

en: Please select basemap which should be used for minimaps
lt: Prašome pasirinkti bazinį žemėlapį kuris turėtų būti naudojamas mažame žemėlapiukę

en: Please select icon to upload (allowed file types: %1$s)
lt: Išsirinkite piktogramą nusiuntimui (leidžiami tipai: %1$s)

en: Please select import file
lt: Nurodykite importuojamą failą

en: Please select order by and sort order for "List all layers" page
lt: Prašome pasirinkti eiliškumą ir rūšiuoti tvarką "visų sluoksnių sąrašas" puslapyje

en: Please select order by and sort order for "List all markers" page
lt: Prašome pasirinkti užsakymą ir rūšiuoti tvarką "Išvardinkite visus žymeklius" puslapyje

en: Please select range - from %1$s to %2$s markers
lt: Nurodykite žymeklių intervalą - nuo %1$s iki %2$s

en: Please select the WMS layers which should be available when creating new markers/layers
lt: Prašome pasirinkti WMS sluoksnius, kurie turi būti prieinami kuriant naujus žymeklius / sluoksnius

en: Please select the basemap which should be pre-selected as default for new markers and layers. Can be changed afterwards on each marker/layer.
lt: Prašome pasirinkti bazinį žemėlapį kuriam turėtų būti iš anksto pasirinkti numatytieji nauji žymekliai ir sluoksniai. Galima bus pakeisti vėliau kiekvieną žymeklį / sluoksnį.

en: Please select the basemaps which should be available in the control box.
lt: Prašome pasirinkti bazinius žemėlapius, kurie turėtų būti prieinami is valdymo pulto.

en: Please select the columns which should be available on the page "List all layers"
lt: Prašome pasirinkti stulpelius, kurios turėtų būti prieinamos puslapio "visų sluoksnių sąrašas"

en: Please select the columns which should be available on the page "List all markers"
lt: Prašome pasirinkti stulpelius, kurios turėtų būti prieinama puslapio "žymenų pilnas sąrašas"

en: Please select the layers, whose markers you would like to display on this multi layer map.
lt: Prašome pasirinkti sluoksnius, kurių žymeklius norėtumėte matyti šiame daugiasluoksniame žemėlapyje.

en: Please select the map you would like to add
lt: Prašome pasirinkti žemėlapį kurį norėtumėte pridėti

en: Please select the overlays which should be available in the control box.
lt: Prašome pasirinkti perdangas, kurios turėtų būti prieinamos iš valdymo skydelio.

en: Please select your prefered directions provider. This setting will be used for the directions link in the panel on top of marker maps and for the action panel which gets attached to the popup text on each marker if enabled.
lt: Prašome pasirinkti savo pageidaujamą kryptimis teikėją. Šis nustatymas bus naudojamas nustatyti kryptį pagal žymeklius žemėlapyje.

en: Please use a FTP client to manually upload your icons to the following directory: %s
lt: Naudokite FTP klientą piktogramų nusiuntimui į šia direktoriją: %s

en: Please use hexadecimal color values
lt: Naudokite skaitmeninius spalvų kodus

en: Please use the following options to further harden your API if needed:
lt: Prašome naudoti šias pasirinktis ir toliau jei norite susieti su API, jei reikia:

en: Please use the following tools with care and consider making a database backup or export first, as most actions cannot be undone:
lt: Prašome naudoti šiuos įrankius atsargiai ir apsvarstytai, daryti duomenų bazės atsarginę kopiją, arba net pirmiau eksportuoti, nes dauguma veiksmų negali būti atšaukti:

en: Please use valid WordPress usernames as otherwise non-admins might not be able to access this map on backend (depending on your access settings)
lt: Prašome naudoti tinkamą WordPress vartotojo vardą tik ne administratorių kitaip gali nepavykti prisijungti prie šio žemėlapio posistemės (priklausomai nuo jūsų prieigos nustatymų)

en: Please visit <a href="http://www.mapsmarker.com/wikitude" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wikitude</a> for instructions how to submit your marker or layer maps to Wikitude.
lt: Aplankykite <a href="http://www.mapsmarker.com/wikitude" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wikitude</a> detalioms instrukcijom kaip nusiųsti žymeklius ir sluoksnius į Wikitude.

en: Please visit Settings / Maps / Geolocate settings
lt: Prašome apsilankyti Nustatymai / Žemėlapiai / Geolokacijos nustatymai

en: Please visit Settings / Maps / Minimap settings
lt: Prašome apsilankyti -> Nustatymai / Žemėlapiai / Mažo žemėlapio nustatymai

en: Please visit Settings / Misc to disable MapsMarker.com backlinks
lt: Prašome apsilankyti nustatymuose, kad išjungti MapsMarker.com atgalines nuorodas

en: Please visit Settings to change this globally
lt: Prašome apsilankyti nustatymuose ir visa tai pakeisti globaliai

en: Plugin options updated on all subsites.
lt: Įskiepis atnaujino visų antrinių svetainių nustatymus.

en: Polish
lt: Lenkų

en: Polygon options
lt: Apskritimų variantai

en: Popup anchor
lt: Iššokantis inkaras

en: Popup status
lt: Iššokančio langelio būklė

en: Popup text
lt: Iššokantis tekstas

en: Position
lt: Pozicija

en: Priority for layer maps
lt: Prioritetas sluoksniams žemėlapiams

en: Priority for marker maps
lt: Prioritetas žymekliniams žemėlapiams

en: Privacy Policy
lt: Privatumo politika

en: Private API key
lt: Privatus API raktas

en: Pro License Settings
lt: Pro Licensijos nustatymai

en: Processing row %1$s from import file - a new layer would be created if test mode is set to off
lt: Tvarkoma eilutė %1$s iį importuojamo failo - naujas sluoksnis bus sukurtas bandymų režime

en: Processing row %1$s from import file - a new marker would be created if test mode is set to off
lt: Apdorojima eilutė %1$s iš importuojamo failo - naujas žymeklis bus sukurtas, jei testavimo režimas yra išjungtas

en: Processing row %1$s from import file - the layer with ID %2$s would be updated if test mode is set to off
lt: Apdorojama eilutė %1$s iš failo - sluoksnio ID %2$s turi atnaujinti jei testavimo režimas isjungtas

en: Processing row %1$s from import file - the marker with ID %2$s would be updated if test mode is set to off
lt: Apdorojimo eilutė %1$s iš importuojamo failo - žymeklis su ID %2$s bus atnaujintas, jeigu bandymo režimas yra išjungtas

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new layer
lt: Apdorojama eilutė %1$s iš importuojamo failo - bandom sukurti sluoksnį

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new marker
lt: Apdorojimo eilutė: %1$s iš importuojamo failo - bando sukurti naują žymeklį

en: Processing row %1$s from import file - trying to update layer ID %1$s
lt: Apdorojama eilutė iš failo %1$s - bandom atnaujinti sluoksnį su ID %1$s

en: Processing row %1$s from import file - trying to update marker ID %1$s
lt: Apdorojama eilutė iš failo %1$s - bandoma atnaujinti žymeklio ID %1$s

en: Promotion graphic
lt: Propaguojamas grafinis

en: Promotion text
lt: Reklaminis tekstas

en: Provider URL
lt: Tiekėjo nuoroda

en: Provider name
lt: Tiekėjo vardas

en: Public API key
lt: Viešas API raktas

en: Public API key is invalid
lt: Neteisingas viešas API raktas

en: Public Key
lt: Viešas raktas

en: Public transport (works only in some areas)
lt: Viešas transportas (veikia tik kai kur)

en: QR Code
lt: QR kodas

en: QR cell size
lt: QR juostelių dydis

en: QR code
lt: QR kodas

en: QR code caching
lt: QR kodas paspartintas

en: QR code could not be generated!
lt: QR kodas negali būti sugeneruotas!

en: QR code image for link to full screen map (%s)
lt: QR kodo paveikslėlio nuorodą į pilną žemėlapio ekraną  (%s)

en: QR code image size
lt: QR kodo paveikslėlio dydis

en: QR code provider
lt: QR kodo tiekėjas

en: QR code settings
lt: QR kodų nustatymai

en: QR codes with custom backgrounds
lt: QR kodai su skirtingais fonais

en: QR gravity
lt: QR trauka

en: QR rotation
lt: QR vartymas

en: QR size
lt: QR dydis

en: REST API
lt: "REST API"

en: RESTful API allowing you to access some of the common core functionalities
lt: "RESTful API" leidžia jums prieigą prie kai kurių bendrų pagrindinių funkcijų

en: RSS via E-Mail
lt: RSS el. paštu

en: Radius
lt: Spindulys

en: Radius in kilometer (km)
lt: Spindulys kilometrais (km)

en: Rain
lt: Lietus

en: Rate Limit: %1$s out of %2$s/day
lt: Reitingų riba: %1$s galima %2$s/dieną

en: Rate Limit: %s/day
lt: Reitingų riba: %s/diena

en: Rate Limit: %s/month
lt: Reitingų riba: %s/mėn.

en: Rate limit
lt: Kurso riba

en: Rate limit savings and performance settings
lt: Kurso limitas, taupymo ir efektyvumo parametrai

en: Rate limit: %1$s requests/%2$s and a maximum of %3$s requests/%4$s
lt: Reitingų riba: %1$s užklausų/%2$s ir maksimalus kiekis %3$s užklausų/%4$s

en: Rate limit: %1$s requests/domain/%2$s and a maximum of %3$s requests/%4$s
lt: Reitingų riba: %1$s užklausų/domeną/%2$s ir maksimalus iš galimų %3$s užklausų/%4$s

en: Rate limit: %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/%3$s
lt: Reitingų riba: %1$s siuntimų/mėnesį ir maksimalus %2$s užklausos/%3$s

en: Rate plugin
lt: Balsuokite už įskiepą

en: Recent markers
lt: Naujausi žymekliai

en: Recent markers list
lt: Naujausių žymeklių sąrašas

en: Recommendation: only enable this feature if your maps are accessible via https, which is required by the following browsers: %1$s. For more details, <a href="%2$s" target="_blank">please click here</a>
lt: Rekomenduojama: įjungti šia opciją jei žemėlapį paleidžiate per https, kuris padeda tvarkytis šiom naršyklėm: %1$s. Plačiau, <a href="%2$s" target="_blank">skaitykite čia</a>

en: Recommended
lt: Rekomenduojamas

en: Referer (%1s) is invalid
lt: Mokytojas (%1s) neegzistuoja

en: Referer (%1s) is not allowed
lt: Teikėjas (%1s) neleistinas

en: Reissue
lt: Išsiimti

en: Resellers
lt: Atstovai

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset Settings
lt: Atstatyti nustatymus

en: Rest API Keys Management
lt: API raktų kontrolė

en: Restrict search results be from a particular country. You can pass alpha-2 or alpha-3 <a href="%1$s" target="_blank">ISO-3166 country codes</a>.
lt: Ieškos rezultatai bus apriboti pagal tam tikrą šalį. Arba galite perduoti alpha-3 alpha-2 <a href="%1$s" target="_blank">ISO-3166 šalies kodą</a>.

en: Retrieve POIs (Points of Interests) from database within this search radius in meters from the current location of the Wikitude user
lt: Gauti POI (lankytinų vietų) iš Wikitude duomenų bazės per šią paieškos sistemą apie vartotojo buvimo vietą

en: Revoke
lt: Atšaukti

en: Route type
lt: Maršruto tipai

en: Russian
lt: Rusų

en: Satellite
lt: Palydovas

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save generated QR codes in the following directory for higher performance and for saving API calls:
lt: Išsaugoti sugeneruotus QR kodus galima į šį katalogą. Didesniam našumui sutaupyti kviečiamas API:

en: Scale Control
lt: Mastelio valdymas

en: Scale control
lt: Mastelio kontrolė

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search completed - showing %d results below
lt: Paieška baigta - rodomi %d rezultatai žemiau

en: Search completed, no results found (searchkey: %s, searchvalue: %s)
lt: Paieška baigta, nieko neradome (searchkey: %s, searchvalue: %s)

en: Search layers
lt: Ieškoti sluoksnių

en: Search markers
lt: Ieškoti žymeklių

en: Search radius (in meter)
lt: Paieškos spindulys (metrais)

en: Search result
lt: Paieškos rezutatai

en: Search within a particular country
lt: Ieškoti konkrečioje šalyje

en: Secret Token
lt: Slaptas raktas

en: Security check failed - please call this function from the according admin page!
lt: Apsauga neleistina - tikrinkite funkcijas administratoriaus puslapyje!

en: Security options
lt: Apsaugos nustatymai

en: Separator lines
lt: Eilučių tarpinė

en: Service provider used for creating QR codes for links to full screen maps
lt: Sistemą kuria naudojate QR kodų kontravimui, skirta pilno ekrano žemėlapiams

en: Set it to false if you do not want popups to close when user clicks the map.
lt: Nustatykite jį į "false", jei nenorite kad vartotojas uždarytu iššokančius langus.

en: Set it to false if you do not want the map to do panning animation to fit the opened popup.
lt: Nustatykite jį į NE, jei nenorite kad žemėlapis darytu banguojančią animaciją, patalpinta į iššokantį langą.

en: Set it to false if you do not want the map to zoom beyond min/max zoom and then bounce back when pinch-zooming.
lt: Nustatykite jį į false, jei nenorite žemėlapio priartinti su didinti / mažinti mygtukais.

en: Set to 0 if you do not want to assign new markers to a layer
lt: Nustatykit į 0, jei jūs nenorite priskirti naujų žymeklių sluoksniui

en: Set to enabled if you want to easily upgrade to beta releases.
lt: Įjunkite, jei norite lengviau atnaujinti beta versijas.

en: Set to enabled if you want to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only (user capability activate_plugins).
lt: Nustatykite įjungtas, jei norite pašalinti visus logotipus ant posistemės, taip pat rodyti puslapius ir meniu įrankius (vartotojo galimybė activate_plugins).

en: Set to false if you want to use basemaps produced with maptiler for example
lt: Nustatykite NE, jei norite naudoti bazinius žemėlapius pagamintus su "maptiler" pav:

en: Set to false if you want to use overlays produced with maptiler for example
lt: Nustatykite NE, jei norite naudoti perdangas pagamintas su pavyzdžiui "maptiler"

en: Sets whether the minimap should have a button to minimise it
lt: Nustato mažo žemėlapio mygtuką, kuris jį sumažins

en: Sets whether the minimap should have an animated zoom. (Will cause it to lag a bit after the movement of the main map.)
lt: Nustatyti mažą žemėlapį kuris turėtų turėti animuotą priartinimą. (Tai bus atliekama šiek tiek po to, kai pagrindinis žemėlapis nebejuda.)

en: Sets whether the minimap should hide automatically if the parent map bounds does not fit within the minimap bounds. Especially useful when zoomLevelFixed is set.
lt: Nustato, mažą žemėlapį pasislėpti automatiškai, jei žemėlapis netelpa į ribas. Ypač naudinga, kai zoomLevelFixed yra nustatytas.

en: Setting this option to header+inline-javascript is required, if maps should be displayed withing a jQuery mobile framework.
lt: Nustačius šią parinktį, kad header+inline-javascript yra būtinas, jei žemėlapis turėtų būti rodomas naudojant jQuery mobiliosios sistemą.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings below will be applied to all GPX tracks added to marker or layer maps.
lt: Nustatyti bus visi GPX takeliai ir pridėti ant žymeklių ar sluoksnių

en: Settings have been successfully updated!
lt: Nustatymai buvo sėkmingai atnaujinti!

en: Settings updated - you successfully switched to the advanced editor!
lt: Nustatymai atnaujinti - sėkmingai perėjote prie pažangaus redaktoriaus!

en: Settings updated - you successfully switched to the simplified editor!
lt: Nustatymai atnaujinti sėkmingai, - perėjote prie supaprastinto redaktorius!

en: Shadow anchor
lt: šešėlinis inkaras

en: Shadow icon
lt: Rodyti piktogramą

en: Shadow size
lt: Rodyti dydį

en: Short name
lt: Trumpas pavadinimas

en: Shortcode
lt: Trumpas kodas

en: Shortcode API reference
lt: "Shortcode API" trumpų kodų nuoroda

en: Shortcode and API links
lt: "Shortcode" ir API nuorodos

en: Shortcode to add markers or layers into articles or pages  - Example: [<strong>mapsmarker</strong> marker="1"].<br/> Attention: if you change the shortcode after having embedded shortcodes into posts/Pages, the shortcode on these specific articles/pages has to be changed also manually - otherwise these markers/layers will not be show on frontend!
lt: Pridėti žymeklius ar sluoksnius į straipsnius ar puslapį naudojant "shortcode" - Pvz: [<strong>mapsmarker</strong> marker="1"].<br/> Dėmesio: jei keisite trumpąjį kodą, nepakeitę nustatymuose - jums paprasčiausiai neveiks!

en: Shortest
lt: Trumpiausias

en: Show API links for all markers
lt: Rodyti API sąsajas visiems žymekliams

en: Show GeoRSS subscribe link
lt: Rodyti GeoRSS prenumeratos nuorodą

en: Show attribution link
lt: Parodyti komplekto nuorodą

en: Show detailed results for each row
lt: Rodyti išsamius rezultatus kiekvienoje eilutėje

en: Show embedded map in full-screen mode
lt: Rodyti integruotą žemėlapį viso ekrano režimu

en: Show errorTile-images if map could not be loaded?
lt: Rodyti errorTile-images jei žemėlapis negali būti įkeliamas?

en: Show icons
lt: Rodyti piktogramas

en: Show list of markers below map
lt: Rodyti sąrašas žymenų žemėlapio apačioje

en: Show marker creation time
lt: Rodyti žymeklio sukūrimo laiką

en: Show marker name for the browser tooltip that appear on marker hover (tooltip is always hidden if marker name is empty).
lt: Rodyti žymeklių pavadinimą, kuris atsiranda kai privažiuoji ant žymeklio (patariame naudoti visada paslėptą, jei žymeklio vardas tuščias).

en: Show markers from other layers on this map
lt: Rodyti žymeklius iš kito sluoksnio šiame žemėlapyje

en: Show me where I am
lt: Parodyk man, kur aš esu

en: Show minimap
lt: Rodyti mini žemėlapiuką

en: Show popuptext
lt: Rodyti iššokantį tekstą

en: Show traffic layer?
lt: Rodyti eismą sluoksniais?

en: Since July 11 2016, MapQuest requires to <a href="%1$s" target="_blank">sign up for a plan on their Developer Network</a> if you want to use their maps on your site!
lt: Nuo 2016 m. liepos 11 d., MapQuest reikalauja <a href="%1$s" target="_blank">prisiregistruoti į Developer Network</a> jei norite naudoti jų žemėlapius!

en: Since June 22nd 2016 <a href="%1$s" target="_blank">Google requires a Google Maps API key</a> when using any Google Map service on your website.
lt: Nuo 2016 m. birželio 22 d. <a href="%1$s" target="_blank">Google reikalauja Google Žemėlapiams API rakto</a> jei naudojate Google Žemėlapius savo svetainėje.

en: Since pro v1.5 QR code images are also cached for a higher performance.
lt: Nuo pro v1.5 QR kodai yra atskirai talpinami dėl didesnio našumo

en: Size for high-resolution iPad
lt: Aukštos rezoliucijos dydis skirtas iPad

en: Size for high-resolution iPhone and iPod touch
lt: Dydis skirtas dideles rezoliucijos iPhone telefonui ir iPod planšetei

en: Size for iPad
lt: iPad dydis

en: Size for iPhone 5 and iPod 5
lt: Dydis skirtas iPhone 5 ir iPod 5

en: Size for iPhone and iPod touch
lt: Dydis skirtas iPhone ir iPod touch

en: Smoothly split / merge cluster children when zooming and spiderfying.
lt: Skaidymas / sujungimas keičiant mastelį ir grupės.

en: Solution
lt: Sprendimas

en: Sort order
lt: Rikiuoti

en: Sort order for active layers in controlbox
lt: Rūšiuoti pagal aktyvius sluoksnius valdymo dėžutėse

en: Sort order for inactive layers in controlbox
lt: Rūšiuoti pagal neaktyvius sluoksnius valdymo dėžutėse

en: Sounds good! I will try it now
lt: Skamba gerai! Aš bandysiu tai dabar

en: Source
lt: Šaltinis

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: Specific layer to use
lt: Norėdami naudoti konkreų sluoksnį

en: Specify from which data sources you would like to receive results:
lt: Nurodyti duomenų šaltinius, iš kurių norėtumėte gauti rezultatus:

en: Stamen Maps
lt: Statiniai žemėlapiai

en: Stamen Terrain
lt: Statinis reljefas

en: Stamen Terrain map settings
lt: Stamen Terrain žemėlapio parametrai

en: Stamen Toner map settings
lt: Pasibaigus žemėlapio riboms parametrai

en: Stamen Watercolor
lt: Statinės vandens spalvos

en: Stamen Watercolor map
lt: Statinis vandenų žemėlapis

en: Start
lt: Pradėti

en: Start a free 30-day-trial of Maps Marker Pro without any obligation. You can switch back to the free version anytime.
lt: Pradėti nemokamą 30 dienos bandomąją "Maps Marker Pro" be jokių įsipareigojimų. Jūs galite perjungti atgal į nemokamą versiją, bet kuriuo metu.

en: Start anonymous free 30-day trial period
lt: Prasidėjo anoniminis nemokamas 30 dienų bandomasis laikotarpis

en: Start icon
lt: Pradžios piktograma

en: Start personalized free 30-day trial period
lt: Pradėti asmeninį nemokamą 30 dienų bandomajį laikotarpį

en: Starting the processing of %1$s rows (skipping header row)
lt: Tvarkymą pradedant nuo %1$s eilutės (praleidžiant antraštės eilutė)

en: Starting time
lt: Pradžios laikas

en: Status
lt: Būklė

en: Stroke opacity
lt: Neskaidrumas

en: Stroke width in pixels
lt: Kreivės plotis pikseliais

en: Style
lt: Stilius

en: Styled maps allow you to customize the presentation of the standard Google base maps, changing the visual display of such elements as roads, parks, and built-up areas.
lt: Stilingi žemėlapiai leidžia jums pritaikyti standartinių "Google Base" žemėlapių pristatymą, keičiant vizualinius elementus tokius kaip keliai, parkai.

en: Styles
lt: Stiliai

en: Subdomain names
lt: Subdomeno pavadinimai

en: Subscribe to markers
lt: Prenumeruoti žymekliams

en: Subscribe to markers via GeoRSS
lt: Prenumeruokite žymeklius per GeoRSS

en: Subscriber (Capability read)
lt: Abonentas (Capability read)

en: Success
lt: Sėkmingas

en: Support
lt: Pagalba

en: Support for conditional css loading
lt: Pagalba, kaip pakrauti sąlyginį css

en: Support for responsive designs
lt: Pagalba lanksčiam dizainui

en: Support for subdomains?
lt: Palaiko subdomenus?

en: Tab/hidden div compatibility
lt: Tab/hidden div palaikymas

en: Tags
lt: Žymės

en: Target
lt: Taikinys

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Terms of Service
lt: Paslaugų teikimo sąlygos

en: Test
lt: Testas

en: Test mode
lt: Testavimo režimas

en: Text after list of markers
lt: Tekstas po žymeklių sąrašo

en: Text before list of markers
lt: Tekstas prieš žymeklių sąrašą

en: Text before map:
lt: Tekstas prieš žemėlapį:

en: The API functions are automatically included when Maps Marker Pro loads and they will be available by the time add-ons are loaded.
lt: API funkcijos automatiškai įjungia "Maps Marker Pro" kiekvieną sykį kai startuoja priedai.

en: The GPX file at %s could not be found!
lt: "GPX" turbinos failas %s nebuvo rastas!

en: The GPX file could not be loaded due to the following error:<br/>%s!
lt: GPX failas negalėjo būti pakrautas dėl šios klaidos: <br/>%s!

en: The GPX panel status for the selected markers has been successfully updated
lt: GPX skydelio pasirinktų žymeklių būklė buvo sėkmingai atnaujinta

en: The JS Events API has three main methods which can be used to access the maps by javascript code. Basically, you are free to apply any capability on the <span>Map</span> object existed in the <a href="%1$s" target="_blank">Leaflet library reference</a>.
lt: Šis JS įvykių API yra pagrindinis metodas tvarkant žemėlapius ir naudoja tik javascript kodus. Labai lengvai galima dėlioti viską ant<span>žemėlapių,</span> visi objektai saugomi <a href="%1$s" target="_blank">Leaflet bibliotekose</a>.

en: The MMPAPI class provides developers with a future-proof way to access some of the common core functionalities in Maps Marker Pro.
lt: MMPAPI klasė suteikia kūrėjams su specialiu būdu (future-proof) prieiti prie kai kurių bendrų pagrindinių funkcijų "Maps Marker Pro".

en: The PHP extension %1$s is not enabled on your server - this means that import and export will not work! Please contact your admin for more details.
lt: PHP pletinys %1$s neijungtas jūsų serveryje - tai reiškia, kad importas ir eksportas neveiks! Jei reikia išsamesnės informacijos kreipkitės į savo administratorių.

en: The PHP extension php_zip is not enabled on your server - this means that .xlsx or .ods files cannot be handled. Please contact your admin for more details.
lt: PHP išplėtimas php_zip yra neijungtas serveryje - tai reiškia kad failų su išplėtimais .xlsx ar .ods nebus galima atidaryti. Susisiekite su administratoriumi dėl smulkmenų.

en: The QR code images cache at %1$s has been successfully cleared.
lt: QR kodų laikini failai %1$s buvo sėkmingai išvalyti.

en: The URL to GPX track for all layers has been successfully updated
lt: Nuoroda į GPX kelio sluoksnius buvo sėkmingai atnaujinta

en: The URL to GPX track for the selected markers has been successfully updated
lt: Nuorodos į GPX kelio pasirinktus žymeklius, buvo sėkmingai atnaujintos

en: The URL to the custom icons shadow image. If empty, no shadow image will be used (even if the option above is set to default).
lt: Nuoroda į paveikslėlio šešėlį. Jei paliksite tuščią, jokių šešėlių nebus naudojama (net jei aukščiau yra nustatyta pagal nutylėjimą).

en: The WMS status for all layers has been successfully updated
lt: WMS būklė visiems sluoksniams buvo sėkmingai atnaujinta

en: The WMS status for the selected markers has been successfully updated
lt: WMS statusas pasirinktų žymeklių buvo sėkmingai atnaujintas

en: The actual distance value is only shown if sort by "distance from layer center" or "distance from current position" is selected
lt: Tikrasis atstumas rodomas, tik jei yra rikiuoti pagal ir yra pasirinktas "atstumas nuo sluoksnio centro" arba "atstumas nuo dabartinės padėties"

en: The angle of the QR Code rotation. Allowed angles: 0/90/180/270.
lt: QR kodo sukimosi kampas. leidžiami kampai: 0/90/180/270.

en: The basemap for all layers has been successfully set to %1$s
lt: Bazinio žemėlapio sluoksniai sėkmingai nustatyti kaip %1$s

en: The basemap for the selected markers has been successfully set to %1$s
lt: Pažymėti žymekliai sėkminkai priskirti %1$s

en: The clustering status for all layers has been successfully updated
lt: Pagal grupių statusas visi sluoksniai buvo sėkmingai atnaujinti

en: The culture parameter allows you to select the language of the culture for geographic entities, place names and map labels on bing map images. For supported cultures, street names are localized to the local culture. For example, if you request a location in France, the street names are localized in French. For other localized data such as country names, the level of localization will vary for each culture. For example, there may not be a localized name for the "United States" for every culture code. See <a href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh441729.aspx" target="_blank">this page</a> for more details.
lt: Kultūra parametras leidžia jums pasirinkti kultūrinius ojektus, vietovardžių ir žemėlapio žymių kultūros kalbą apie Bing žemėlapių vaizdus. Remiamiems kultūrų, gatvių pavadinimai lokalizuota į vietos kultūrą. Pavyzdžiui, jei jūs prašote vietovės Prancūzijoje, gatvių pavadinimai gali būti lokalizuoti prancūzų. Dėl kitų lokalių duomenų, pavyzdžiui, šalių pavadinimus, lokalizacijos lygis skirsis kiekvienos kultūros. Pavyzdžiui, tai gali būti ne lokalizuota vardas už "JAV" už kiekviena kultūra kodą. Papildomos informacijos ieškokite  <a href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh441729.aspx" target="_blank">čia</a>.

en: The desired image width returned in the response. If empty, the width of the image from image url will be used.
lt: Norimo vaizdas pločio grąžinimas. Jei paliksite tuščią, bus naudojamas plotis atvaizdas iš paveikslėlio nuorodos.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area.
lt: Atstumas (metrais) rezultatus į kurį norite grįžti. Atminkite, kad rezultatai, nurodytu atstumu atitinkamai nustato ir gali apriboti rezultatus iki nurodytos vietos.

en: The fallback geocoding provider is used automatically if the main geocoding provider is unavailable
lt: Atsarginis geokodavimų teikėjas naudojamas automatiškai, jei pagrindinis geokodavimo teikėjas nepasiekiamas

en: The following features are not supported for multi layer maps: adding markers directly and dynamic preview on backend.
lt: Šios funkcijos yra nepalaikomos daugiasluoksnių žemėlapių: pridedant žymeklius tiesiogiai ir dinamiškai peržiūrint ant posistemės.

en: The following screenshot was taken with the advanced editor enabled:
lt: Ekrano kadrai buvo tvarkomi su įjungtu pažangių redaktoriumi:

en: The following settings will be used for all marker and layer maps
lt: Šie nustatymai bus naudojami visiems žymekliams ir žemėlapių sluoksniams

en: The height of the minimap in pixels.
lt: Mini žemėlapio aukštis pikseliais

en: The height of the toggle marker and the minimap when collapsed, in pixels.
lt: Aukštis mini žemėlapio po to kai bus suspaustas, pikseliais.

en: The icon for the selected markers has been successfully updated
lt: Pasirinktų žymeklių piktogramos buvo sėkmingai atnaujintas

en: The icon is displayed in the cam view of Wikitude to indicate a marker - 32x32 pixel, transparent PNG
lt: Piktograma rodoma atvaizdavime atsižvelgiant Wikitude nurodytą žymeklį - 32x32 pikselių, skaidrią PNG

en: The language in which to return results. <a href="%1$s" target="_blank">See the list of supported domain languages</a>. If you set a specific language at Settings / Google / "Google language localization", that language will also be used for Google Geocoder. If no language is set, the current WordPress locale (%2$s) will be used.
lt: Kalbos rezultatai. <a href="%1$s" target="_blank">Sąrašas kalbų kurias palaiko domenai</a>. Galite rasti čia:  Settings / Google / "Google language localization", kalba bus naudojama Google geografinio kodavimo programa. Jei yra dabartinės vietos WordPress (%2$s) bus naudojama.

en: The layer ID %1$s has been successfully changed to ID %2$s, all assigned markers have been updated too. Please keep in mind that posts, pages, widgets or template files using a Maps Marker Pro shortcode with the old layer ID have to be updated manually!
lt: Sluoksnio ID %1$s buvo sėkmingai pakeistas į ID %2$s, visi priskirti žymekliai bus atnaujinti. Atminkite, kad postai, puslapių, programėlių arba šablono failus naudojant Maps Marker Pro trumpasis kodas su seno sluoksnio ID turi būti atnaujintas rankiniu būdu!

en: The layer has been successfully duplicated - new ID: %1$s
lt: Sluoksnis buvo sėkmingai dubliuotas su nauju ID: %1$s

en: The layer with the ID %1$s has been successfully deleted
lt: Sluoksnis su ID %1$s buvo sėkmingai ištrintas

en: The layer with the ID %1$s has been successfully published
lt: Sluoksnis su ID %1$s buvo sėkmingai publokuotas

en: The layer with the ID %1$s has been successfully updated
lt: Sluoksnis su ID %1$s buvo sėkmingai atnaujintas

en: The list marker-status for all layers has been successfully updated
lt: Sąraše žymeklis žymintis būklę buvo sėkmingai atnaujintas

en: The list of "Active shortcodes with invalid map IDs" has been deleted!
lt: Sąrašas "aktyvių trumpų kodų (shortcodes) blogų nuorodų ID" buvo ištrintas!

en: The list of markers below layer maps in Maps Marker Pro allows you use dynamic paging, searching and sorting - making the list more usable for your visitors. The list can also be sorted based on the current position of the user viewing the map:
lt: "Maps Marker Pro" leidžia jums sąrašą žymeklių žemiau sluoksnių žemėlapyje naudoti dinaminiai paieškai, paieškai ir rūšiavimui - priėmimo sąrašas labiau naudingas jūsų lankytojams. Sąraše taip pat gali būti rūšiuojama remiantis nuo dabartinės padėties vartotojui, kuris peržiūri žemėlapį:

en: The logo is displayed on the left bottom corner on Wikitude when an icon is selected - 96x96 pixel, transparent PNG
lt: Logotipas yra rodomas kairiajame apatiniame kampe Wikitude kai piktograma pasirinkta: 96x96 pikselių, skaidrus PNG

en: The map size for all layers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
lt: Visiems žemėlapio sluoksniams nustatymas plotis =  %1$s %2$s ir aukštis = %3$s px

en: The map size for all markers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
lt: Visiems žemėlapio žymekliams nustatymas plotis =  %1$s %2$s ir aukštis = %3$s px

en: The marker ID %1$s has been successfully changed to ID %2$s
lt: Žymeklio ID %1$s sėkmingai pakeistas į ID %2$s

en: The marker has been successfully duplicated - new ID: %1$s
lt: Žymeklis buvo sėkmingai dubliuotas - naujas ID: %1$s

en: The marker with the ID %1$s has been successfully deleted
lt: Žymeklis su ID %1$s buvo sėkmingai ištrintas

en: The marker with the ID %1$s has been successfully published
lt: Žymeklis su ID %1$s buvo sėkmingai paskelbtas

en: The marker with the ID %1$s has been successfully updated
lt: Žymeklis su ID %1$s buvo sėkmingai atnaujintas

en: The markers listed in the table below are assigned to layer(s) that do not exist (anymore). Those markers might not show up on maps as intended.
lt: Išvardinti žymekliai toliau pateiktoje lentelėje yra priskirti sluoksniui, kuris nebeegzistuoja.

en: The max number of pixels a user can shift his finger during touch for it to be considered a valid tap.
lt: Maksimalus taškų skaičius kurį gali vartotojas perkelti savo pirštu lietimo metu, kad paspaudimas būtų laikomas galiojančiu.

en: The maximum radius that a cluster will cover from the central marker (in pixels). Decreasing will make more smaller clusters.
lt: Didžiausias sektoriaus spindulys, kuris apims nuo centrinio žymeklio  (pikseliais).

en: The number of layer per page that should be listed in the table on the "list all layers"-page on backend
lt: Sluoksnio skaičius puslapyje, kad turėtų būti įtrauktas į lentelę "Sąrašą visus sluoksnius" - posistemės puslapyje

en: The number of markers per page that should be listed in tables on the "list all markers"- and "layer edit"-pages on backend
lt: Žymenų skaičius puslapyje, kad turėtų būti atvaizduotos lentelėje "sąrašą visų žymeklių" ir "sluoksnių redaktorius" skirti galutiniam vartotojui.

en: The number of tiles that should be pre-loaded beyond the edge of the visible map. This makes it less likely to see the blank background behind tile images when panning a map. This may also be a fractional number, set to 0 for disabling this feature.
lt: Plytelių, kurios turėtų būti iš anksto pakrautos viršijant matomo žemėlapio krašto. Tai daro jį mažiau tikėtinu, kad pamatyti tuščią foną už plytelių vaizdus, kai traukiate žemėlapį. Tai taip pat gali būti dalinis skaičius, nustatykite 0 išjungti ir šią funkciją.

en: The offset applied to the zoom in the minimap compared to the zoom of the main map. Can be positive or negative.
lt: Taikomas mastelio keitimas mažam žemėlapiui lyginant su pagrindiniu žemėlapiu, gali būti teigiamas arba neigiamas.

en: The opacity of the markers.
lt: Neskaidrūs žymekliai.

en: The opacity of the tile layer.
lt: Sluoksnio neskaidrios plytelės .

en: The options "order by distance from current position" and "order by distance from layer center" are only available in the pro version!
lt: Galimybė rūšiuoti pagal dabartinį tašką ir žymių centrą yra prieinamas tik PRO versijoje!

en: The overlays status for all layers has been successfully updated
lt: Perdangų būklė visuose sluoksniose buvo sėkmingai atnaujinta

en: The overlays status for the selected markers has been successfully updated
lt: Perdangų būklė pasirinktiems žymekliams buvo sėkmingai atnaujinta

en: The plugin "Leaflet Maps Marker" is inactive on this site and therefore this API link is not working.<br/><br/>Please contact the site owner (%1s) who can activate this plugin again.
lt: Įskiepis "Leaflet Maps Marker" yra neaktyvus jūsų serveryje ir todėl šio API nuoroda neveikia.<br/><br/>Susisiekite su serverio savininku (%1s) kuris galėtu aktyvuoti įskiepį iš naujo.

en: The plugin "Maps Marker Pro" is inactive on this site and therefore this API link is not working.<br/><br/>Please contact the site owner (%1s) who can activate this plugin again.
lt: Įskiepis "Maps Marker Pro" yra neaktyvus šioje svetainėje, todėl ši nuoroda API neveikia.<br/><br/>Prašome susisiekti su svetainės savininku (%1s) kurie gali įjungti šį įskiepį vėl.

en: The point around which you wish to retrieve place information. Must be specified as latitude,longitude (e.g. %1$s). Can be retrieved for any location by switching to advanced editor on backend for example.
lt: Taškas, apie kurį norite gauti informaciją apie vietą. Turi būti nurodytas kaip platuma, ilguma (pvz.,%1$s). Galima gauti bet kuriuo išplėstinio redagavimo vietą galite pakeisti, pvz., galutinio apdorojimo programa

en: The popup status for the selected markers has been successfully updated
lt: Iššokančių pranešimų būklė pasirinktiems žymekliams buvo sėkmingai atnaujinta

en: The popup text for the selected markers has been successfully updated
lt: Iššokantis tekstas pasirinktiems žymekliams buvo sėkmingai atnaujintas

en: The position of the control (one of the map corners).
lt: Valdymo įtaiso pozicija (žemėlapio kampe).

en: The position of the filter controlbox for all maps.
lt: Rūšiavimo sistemos pozicija visuose žemėlapiuose .

en: The position of the fullscreen button (one of the map corners).
lt: Pilno ekrano mygtuko pozicija (viename iš žemėlapio kampų).

en: The position of the geolocate button (one of the map corners).
lt: Geografinės vietovės mygtuko pozicija (viename iš žemėlapio kampų).

en: The position of the home button (one of the map corners).
lt: "Namų" mygtuko pozicija (viename iš žemėlapio kampų).

en: The priority of maps relative to other URLs on your site
lt: Žemėlapių prioritetas, palyginti su kitomis nuorodomis jūsų svetainėje

en: The pro plugin package could not be downloaded automatically. Please download the plugin from <a href="%1s">%2s</a> and upload it to the directory /wp-content/plugins on your server manually
lt: PRO įskiepio paketas nepavyko atsiūsti automatiškai. Prašome atsisiųsti papildinį <a href="%1s">%2s</a> rankiniu būdu ir padėti į katalogą /wp-content/plugins ant jūsų serverio

en: The rate with which the inertial movement slows down, in pixels/second
lt: Judėjimo santykis iš inercijos sulėtėjant, pikseliais/s.

en: The request method %1s is not allowed
lt: Šis būdas %1s negalimas

en: The selected layers (IDs %1$s) have been deleted and the markers have been assigned to %2$s
lt: Pasirinkti sluoksniai (IDs %1$s) buvo ištrinti, o žymekliai priskirti skiriamas %2$s

en: The selected layers (IDs %s) and all assigned markers have been deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
lt: Pažymėtas sluoksnis (IDs %s) ir visi priskirti žymekliai bus ištrinti (arba nuoroda į sluoksnį buvo pašalinta, jei žymeklis buvo paskirtas į kelis sluoksnius)

en: The selected layers have been duplicated. New layer IDs:
lt: Pasirinkti sluoksniai buvo dubliuojami. Naujas sluoksnio IDs:

en: The selected markers have been assigned to the selected layer
lt: Pažymėti žymekliai buvo priskirti pažymėtam sluoksniui

en: The selected markers have been deleted
lt: Pažymėti žymekliai bus ištrinti

en: The selected markers have been duplicated. New marker IDs:
lt: Pasirinkti žymekliai buvo dubliuojami. Naujas žymeklio ID:

en: The specified user already has API keys or the specified user does not exist.
lt: Nurodytas vartotojas jau turi API raktą, o gal net nėra tokio vartotojo.

en: The top left x position of the QR Code. (Measured in pixels)
lt: Viršutiniame kairiajame x pozicija QR kodas. (Matuojama pikseliais)

en: The top left y position of the QR Code. (Measured in pixels)
lt: Viršutiniame kairiajame Y pozicijoje QR kodas. (Matuojama pikseliais)

en: The type of record is referred to as its layer. All records are indexed into the layers.
lt: Įrašo tipas yra nurodytas kaip jo sluoksnis. Visi įrašai įtraukiami į sluoksnius.

en: The width of the minimap in pixels.
lt: Mini žemėlapio plotis pikseliais.

en: The width of the toggle marker and the minimap when collapsed, in pixels.
lt: Plotis mini žemėlapio po to kai bus suspaustas, pikseliais.

en: The width/height of the Visual QR Code (minimum: 124 pixel)
lt: Visualus plotis / aukštis QR kodo (minimalus: 124 pikselių)

en: The x-coordinates of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
lt: X-koordinatės piktogramos (lyginant su ja viršutiniame kairiajame kampe).

en: The x-coordinates of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner)
lt: X-koordinatės šešėlinės piktogramos (palyginti su juo viršutiniame kairiajame kampe)

en: The x-coordinates of the icons in pixel
lt: X-koordinatės piktogramos išreikštos pikseliais

en: The x-coordinates of the margin between popups and the edges of the map view after autopanning was performed.
lt: Buvo atliktas X-koordinačių sulygiavimas tarp žemėlapio žymeklių ir kraštinių.

en: The x-coordinates of the popup anchor (relative to its top left corner)
lt: X-koordinatės iššokantis teksto inkaras (lyginant su viršutiniu kairiu kampu)

en: The x-coordinates of the shadow in pixel
lt: X-koordinatės šešėlis pikseliais

en: The y-coordinates of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
lt: Y-koordinatės piktogramos (lyginant su viršutiniame kairiajame kampe).

en: The y-coordinates of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner)
lt: Y koordinatės piktogramos šešėlis (viršutiniame kairiajame kampe)

en: The y-coordinates of the icons in pixel
lt: Y koordinatės, piktogramos išreikštos pikseliais

en: The y-coordinates of the margin between popups and the edges of the map view after autopanning was performed.
lt: Buvo atliktas Y koordinatės tarp langų ir žemėlapio rodinyje tarp iššokančių langų automatinis kraštų paskaičiavimas.

en: The y-coordinates of the popup anchor (relative to its top left corner)
lt: Y-koordinatės iššokantis teksto inkaras (lyginant su viršutiniu kairiu kampu)

en: There is no changelog available.
lt: Čia nėra jokių pakeitimų.

en: This base domain is also used for Google Maps Directions.
lt: Šis bazinis domenas yra taip pat naudojamas Google Maps Directions.

en: This feature is available in the pro version only! Click here to find out how you can start a free 30-day-trial easily
lt: Ši funkcija prieinama tik Pro versijai! Spauskite čia norėdami sužinoti, kaip jūs galite pradėti nemokamą Pro versijos 30 dienų bandymą

en: This is a default description.
lt: Tai numatytasis aprašymas.

en: This is a multi-layer map - markers cannot be assigned to this layer directly
lt: Tai yra daugiasluoksnis žemėlapis - žymekliai negali būti priskiriami prie sluoksnio tiesiogiai

en: This is a multi-layer map - markers cannot be exported from this layer directly
lt: Tai daugiasluoksnis žemėlapis - žymeklių nebus galimą eksportuoti nuo šio sluoksnio tiesiogiai

en: This is a multi-layer map - please select markers from included sublayers
lt: Tai yra daugiasluoksnis žemėlapis - prašom pažymėti žymeklius kurie yra ant kitų sluoksnių

en: This layer cannot be converted into a multi-layer-map as %1$s markers have been directly assigned to this layer.
lt: Sluoksnį negalima konvertuoti į "multi-layer-map" kaip %1$s žymekliai buvo tiesiogiai prijungti šiam sluoksniui.

en: This license is active.
lt: Licencija yra aktyvi.

en: This message will disappear once the database downgrade has been completed.
lt: Šis pranešimas išnyks kai bus baigtas duomenų bazės koregavimas.

en: This message will disappear once the pro version has been activated or deleted from your server (via the WordPress Plugins page!)
lt: Šis pranešimas dings kai PRO versija bus įjungta arba ištrinta iš serverio (per WordPress įskiepių skyrelį!)

en: This notice will be removed if the option <a href="%1$s">"Google Maps JavaScript API" has been enabled and a "Google Maps Javascript API key" has been set</a> or automatically after the next plugin update.
lt: Šis pranešimas dings, <a href="%1$s">kai tik įjungsite  "Google Maps JavaScript API" ir kai bus nustatytas "Google Maps Javascript API raktas"</a> ar po paskutinio atnaujinimo.

en: This setting will only be used when the plugin language is not selected automatically
lt: Šis nustatymas bus naudojami tik tada, kai įjungti kalba nepasirinkote automatiškai

en: This tool tests the authentication/signature
lt: Šis įrankis testuoja autentifikavimą / parašą

en: This tool will generate a secure, expiring URL
lt: Šis įrankis sukurs saugą, su kuria baigsis nuorodų galiojimas

en: Tiles URL
lt: Nuorodų (URL) antraštės

en: Tiles courtesy of
lt: Mandagumo plytelės

en: Timestamp for KML animation
lt: Laiko žymė skirta KML animacijai

en: TinyMCE button
lt: TinyMCE klavišas

en: Tip: adjust geocoding settings for more targeted search results
lt: Patarimas: reguliuoti geografinius nustatymus, kad išgauti tikslesnius paieškos rezultatus

en: Tip: highlight an assigned marker by adding the marker ID as shortcode attribute (e.g. %1$s) or add %2$s to the URL where the map is embedded
lt: Patarimas: paryškinti priskirtą žymeklį pridedant žymeklio ID kaip trumpą kodą (shortcode)  (t.y. %1$s) ar pridėkite %2$s į puslapį kur žemėlapis aktyvuotas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To create a multi-layer-map, please <a href="%1$s">add a new layer map</a> or <a href="%2$s">move all markers from layer ID %3$s to another layer</a>.
lt: Kad sukurti "multi-layer-map", prašome <a href="%1$s">pridėti nauja paprasta sluoksnį</a> arba <a href="%2$s">patraukite visus žymeklius iš sluoksnio kurio ID %3$s į kitą sluoksnį</a>.

en: To fix this, please <a href="%1$s">add your MapQuest API key here</a> or change the basemap used for the maps linked above to OpenStreetMap for example.
lt: Kad tai sutvarkyti<a href="%1$s">pridėkite MapQuest API raktą čia</a> ar pakeiskite pagrindinį žemėlapį pavyzdžiui į OpenStreetMap.

en: To fix this, please <a href="%1$s">add your MapQuest API key here</a> or disable MapQuest basemaps <a href="%2$s">as available basemaps in the controlbox</a>, <a href="%3$s">as default basemap for new marker/layer maps</a> (if applicable) and <a href="%4$s">as default basemap for minimaps</a> (if applicable).<br/>For more details and a tutorials on how to sign up for a free MapQuest API key (including %5$s transactions/month) <a href="%6$s" target="_blank">please click here</a>.
lt: Kad tai sutvarkyti <a href="%1$s">pridėkite MapQuest API raką čia</a> arba išjunkite MapQuest žemėlapius <a href="%2$s">kurie yra sudėti valdymo pultelyje</a>, <a href="%3$s">kuris yra standartinis žymeklių žemėlapis</a> (jei nurodytas) ir <a href="%4$s">ir standartinis mini -emėlapiukui</a> (jei nurodytas).<br/>Daugiau informacijos gausite užsiregistravę nemokamai MapQuest API raktą (įskaitant %5$s tranzakcijas/mėnesį) <a href="%6$s" target="_blank">spauskite čia</a>.

en: To focus your search based upon a geographical area, please provide latitude and longitude values.
lt: Jei norite ieškoti pagal geografinę sritį, nurodykite platumos ir ilgumos vertėmis.

en: To preview the filter controlbox, please save layer map first and then reload the page!
lt: Norėdami peržiūrėti filtrus valdymo pulte, prašome išsaugoti sluoksnių žemėlapį ir tada užkraukite puslapį iš naujo!

en: To preview the updated list of markers, please save layer map first and then reload the page!
lt: Norėdami peržiūrėti atnaujintą žymeklių sąrašą, prašome išsaugoti žemėlapių sluoksnį  ir tik tada perkraukite puslapį!

en: To select a location, please click on a result or press
lt: Norėdami pasirinkti vietovę, spauskite ant rezultato arba paspauskite

en: To select only markers from a layer, please enter the layer ID. Use commas to separate multiple layers. Use 0 for markers not assigned to a layer.
lt: Norėdami pasirinkti tik žymeklius iš sluoksnio, prašome įvesti sluoksnio ID. Atskirkite kableliais kelis sluoksnius. Naudokite 0 žymekliui, jei nenorite priskirti sluoksnio.

en: To start your free 30-day-trial of Maps Marker Pro, please click on the button "start installation" below. This will start the download of Maps Marker Pro from <a style="text-decoration:none;" href="%1s">%2s</a> and installation as a separate plugin.<br/>Afterwards please activate the pro plugin and you will be guided through the process to receive a free 30-day-trial license without any obligations. Your trial will expire automatically unless you purchase a valid pro license. You can also switch back to the free version at any time.
lt: Norint pradėti nemokamai naudotis Maps Marker Pro 30 dienų bandomuoju laikotarpiu, sauskite ant "start installation" žemiau. Prasidės įskiepio Maps Marker Pro įdiegimas iš <a style="text-decoration:none;" href="%1s">%2s</a>.<br/>Vėliau prašome aktyvuoti PRO įskiepį, ir jums bus paaiškinta kaipgauti nemokamą 30 dienų bandomąją licenciją be jokių įsipareigojimų. Jūsų bandymas baigsis automatiškai, nebent pirksite galiojančią pro licenciją. Jūs taip pat galėsite perjungti atgal į nemokamą versiją, bet kuriuo metu.

en: Too bad you are using the free version again :-( <a href="%1s" target="_blank">Please tell us what we can do to win you as a happy pro user and receive a discount voucher!</a>
lt: Labai gaila kad naudojate nemokama versiva vel :-( <a href="%1s" target="_blank">Praneškite kada nuspręsite įsigyti PRO versija!</a>

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Top left of the map
lt: Žemėlapio viršuje kairėje

en: Top right of the map
lt: Žemėlapio viršuje dešinėje

en: Total
lt: Viso

en: Total track distance
lt: Visas kelio atstumas

en: Track color
lt: Įrašo spalva

en: Track name
lt: Sekimo pavadinimas

en: Track smoothFactor
lt: Sekti smoothFactor

en: Track weight
lt: Įrašo svoris

en: Trademarks and copyright
lt: Prekių ženklai ir autorinės teisės priklauso

en: Translation updates
lt: Vertimo naujinimai

en: Translations
lt: Vertimai

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Turkish
lt: Turkų

en: Type
lt: Tipas

en: Type of transport
lt: Transporto tipas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Typeahead suggestions will only show if you type at least the specified number of characters above into the location search field on marker and layer edit pages.
lt: Jei įvesite pasiūlymus, bent nurodytą skaičių ar simbolį į ieškos lauką, vietą ir sluoksnį puslapių redagavimui.

en: Typing interval delay
lt: Įvesti intervalo uždelsimą

en: URL hashes
lt: URL maišai

en: URL of image which gets show when hovering the text "(Legend)" next to WMS attribution text
lt: URL nuorodą paveikslėlio kuris bus rodomas kaip viršelis "(Legend)" šalia WMS priskirto teksto

en: URL to GPX track
lt: URL į GPX trasą

en: Unknown update checker status "%s"
lt: Atnaujinimo būklė nežinoma "%s"

en: Update all broken layer assignements
lt: Atnaujinkite visus suskaldytų sluoksnių užduotis

en: Update instruction: please start the update from the <a href="%1s">Updates-page</a>.
lt: Atnaujinkite instrukcija: prašome pradėti naujinimą iš <a href="%1s">Atnaujinimų-puslapio</a>.

en: Update markers from the following layer only: "%1$s"
lt: Atnaujinti žymekliai tik šiems sluoksniams: "%1$s"

en: Updated By
lt: Atnaujino

en: Updated On
lt: Atnaujinta

en: Updated by
lt: Atnaujino

en: Updated on
lt: Atnaujinta

en: Upgrade to Pro
lt: Atnaujinkite į Pro

en: Upgrade to pro for assigning markers to multiple layers
lt: Atnaujinkite į Pro kad galėtumėte priskyrti žymeklius keliems sluoksniams

en: Upgrade to pro version for even more features - click here to find out how you can start a free 30-day-trial easily
lt: Atnaujinti PRO versiją ir gausite daugiau funkcijų - spauskite čia ir sužinokite, kaip galite pradėti nemokamą 30 dienų bandomąjį laikotarpį

en: Upload GPX track
lt: Įkelti GPX takelį

en: Upload new icon
lt: Nusiųsti nauja piktogramą

en: Upload successful - <a href="%1$s" target="_top">please reload page</a>
lt: Nusiųsta sėkmingai- <a href="%1$s" target="_top">perkraukite puslapį</a>

en: Uploading new icons gets easier with Maps Marker Pro - no more need to use a FTP client, just click on the new upload button and add new icons from WordPress admin area easily:
lt: Nusiuntimas naujas piktogramas su Maps Marker Pro labai paprastas. Nereikia naudoti FTP kliento, o tiesiog paspauskite ant naujojo įkėlimo mygtuko ir pridėkite naujas piktogramas iš WordPress administratoriaus skyrelio:

en: Use custom icon URL and directory
lt: Naudokite pasirenkamą piktogramos nuorodą ir katalogą

en: Use layers to display multiple locations at the same time.
lt: Naudoti sluoksnius, kad būtų rodomos kelios vietos tuo pačiu metu.

en: Use the Shortcode API to create (marker) maps dynamically without adding them on backend first.
lt: Naudokite "Shortcode API" sukurti žymeklį, galutiniam vartotojui nematant.

en: Use the Web API to access a Maps Marker Pro install either from JavaScript in a plugin or theme, or from an external client such as a desktop, mobile or web app.
lt: Naudokite Web API prieiti prie Maps Marker Pro įdiegti per JavaScript ar įskiepį arba iš išorinio kliento, pavyzdžiui, darbastalio, mobiliųjų ar žiniatinklio programų.

en: Use the Web API to access some of the common core functionalities either from JavaScript in a plugin or theme, or from an external client such as a desktop, mobile or web app.
lt: Naudokite Web API kad prieiti prie kai kurių bendrų pagrindinių funkcijų arba iš "JavaScript" ar per įskiepių, arba iš tema, arba iš išorinio kliento, pavyzdžiui, darbastalio, mobiliojo ryšio ar interneto app.

en: Use the button below to distribute the license key entered above to all WordPress Multisite subsites.
lt: Panaudokite mygtuką, kad paskleisti Jūsų licencijos raktą po visas dukterines Wordpress sistemas.

en: Use the following directions provider
lt: Naudokite šios kryptis teikėją

en: Use this shortcode in posts or pages on your website or one of the API links for embedding in external websites or apps
lt: Naudokite šį trumpinį savo svetainės puslapiuose ar vieno iš API nuorodos įterpimo iš išorės svetainių ar programų

en: Used for JSON format only, allows to overcome the <a href="%1s" target="_blank">same origin policy</a> (can be overwritten by parameter callback on each API request)
lt: Naudodami tik JSON formatu, leidžia įveikti <a href="%1s" target="_blank">nepažeidžiama politika kitų atžvilgiu</a> (galima pakeisti ir iškviečiant API)

en: Used for created maps - do not change this if you are not sure what it means!
lt: Naudojama sukurtų žemėlapių - nekeiskite čia nieko, jei nesate tikri, ką tai reiškia!

en: Used if Wikitude does not pass the variable maxNumberofPois - 50 is the maximum recommended
lt: Rekomenduojame naudoti Wikitude daugiau nei 50 (maxNumberofFiles) kintamųjų

en: Used in content
lt: Naudojama turinyje

en: User
lt: Vartotojas

en: User role needed for adding and editing markers/layers
lt: Vartotojo vaidmuo reikalauja pridėti ir redaguoti žymenys / sluoksnius

en: User role needed for deleting markers/layers
lt: Vartotojas vaidmuo reikalauja ištrinti žymeklius / sluoksnius

en: User role needed for deleting markers/layers from other users
lt: Vartotojo vaidmuo reikalauja ištrinti žymeklius / sluoksnius iš kitų vartotojų

en: User role needed for editing markers/layers from other users
lt: Vartotojo vaidmuo reikalingas redaguoti žymeklius/sluoksnius kitiems vartotojams

en: Username
lt: Vartotojo prisijungimas

en: Variant to use
lt: Naudoti variantus

en: Version
lt: Versija

en: Version of the WMS service to use
lt: Versijos WMS naudojimosi paslauga

en: View fullscreen
lt: Rodyti per visą ekraną

en: View marker
lt: Peržiūrėti žymeklį

en: Visible API links for each marker
lt: Matomos API nuorodos į kiekvieną žymeklį

en: Visible API links in panel
lt: Matoma API nuoroda skydelyje

en: Visual QR codes for fullscreen maps are created by Visualead.com
lt: Vizualiniai QR kodai pilnaekraniams žemėlapiams yra sukurti kopanijos Visualead.com

en: Visualead settings
lt: Virtualūs nustatymai

en: WMS 3
lt: "WMS 3"

en: WMS layer 1 settings
lt: WMS sluoksnio 1 nustatymai

en: WMS layer 10 settings
lt: WMS sluoksnis 10 - nustatymai

en: WMS layer 2 settings
lt: WMS sluoksnis 2 - nustatymai

en: WMS layer 3 settings
lt: WMS sluoksnis 3 - nustatymai

en: WMS layer 4 settings
lt: WMS sluoksnis 4 - nustatymai

en: WMS layer 5 settings
lt: WMS sluoksnis 5 - nustatymai

en: WMS layer 6 settings
lt: WMS sluoksnis 6 - nustatymai

en: WMS layer 7 settings
lt: WMS sluoksnis 7 - nustatymai

en: WMS layer 8 settings
lt: WMS sluoksnis 8 - nustatymai

en: WMS layer 9 settings
lt: WMS sluoksnis 9 - nustatymai

en: WMS layers
lt: WMS sluoksniai

en: WMS stands for <a href="http://www.opengeospatial.org/standards/wms" target="_blank">Web Map Service</a> and is a standard protocol for serving georeferenced map images over the Internet that are generated by a map server using data from a GIS database.<br/>With Leaflet Maps Marker you can configure up to 10 WMS layers which can be enabled for each map. As default, 10 WMS layers from <a href="http://data.wien.gv.at" target="_blank">OGD Vienna</a> and from the <a href="http://www.eea.europa.eu/code/gis" target="_blank">European Environment Agency</a> have been predefined for you.<br/>A selection of further possible WMS layers can be found at <a href="http://www.mapsmarker.com/wms" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wms</a>
lt: WMS standartai skirti <a href="http://www.opengeospatial.org/standards/wms" target="_blank">Web Map Service</a> standartinis protokolas darbui su GIS duomenų bazėmis kurios saugo žemėlapių informaciją.<br/>Su "Leaflet Maps Marker" jūs galite tvarkyti 10 WMS sluoksnių kurie gali būti įjungti kiekvienam žemėlapiui atskirai. Pagal nutylėjimą, 10 WMS sluoksnių iš <a href="http://data.wien.gv.at" target="_blank">OGD Vienna</a> ir iš <a href="http://www.eea.europa.eu/code/gis" target="_blank">European Environment Agentūros</a> bus skirti jums.<br/>Visus kitus patobulinimus WMS sluoksniams galite rasti čia <a href="http://www.mapsmarker.com/wms" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wms</a>

en: WPML translation support for multilingual maps
lt: WPML vertimų pagalbos sistema skirta daugiakalbiams žemėlapiams

en: WPML/Polylang integration
lt: WPML/Polylang integracija

en: Walking directions
lt: Ėjimo kryptis

en: Want to share spots & tracks on your own WordPress site?<br/>Maps Marker Pro will help you out!
lt: Norite bendrai naudoti dėmių ir takelių sistemą savo „WordPress“ svetainėje?<br/>Maps Marker Pro Jums padės!

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Warning - cannot be undone!
lt: Įspėjimas - negalima bus atšaukti!

en: Warning: "Maps Marker Pro" enabled you to assign markers to multiple layers. If you plan to use "Leaflet Maps Marker" again, a database downgrade is needed!<br/>Please be aware that the information about markers being assigned to multiple layers will get lost during that downgrade - only the first layer each marker was assigned to will be preserved!<br/><a href="%1s" target="_blank">Please click here to start the database downgrade</a>
lt: ĮSPĖJIMAS: "Maps Marker Pro" leidžia jums priskirti žymeklius keliais sluoksniais. Jei jūs planuojate vėl naudoti "Leaflet Maps Marker", duomenų bazę reikes koreguoti!<br/>Atkreipkite dėmesį, kad informacijai apie žymenis yra skiriamas daugelio sluoksnių, kad duomenų bazes korekcijos metu bus grązinamas tik pirmas sluoksnis, o kiekvienas žymeklis kuris buvo priskirtas, bus išsaugotas!<br/><a href="%1s" target="_blank">Spauskite, kad pradėtumėte duomenų bazės korekcija</a>

en: Warning: Mapbox now requires to use a custom API access token for your custom MapBox %1$s basemap - <a href="%2$s">please update your settings!</a><br/>A tutorial on how to get a free Mapbox API access token can be found at %3$s
lt: Įspėjimas: Mapbox reikia naudoti pasirinktinį API prieigos raktas. Jums reikia atnaujinti MapBox %1$s bazinių žemėlapių raktą - <a href="%2$s">atnaujinkite nustatymus!</a><br/>Aprašymas kaip gauti nemokamą Mapbox API raktą, rasite čia %3$s

en: Warning: a layer with the ID %1$s as given in row %2$s does not exist - using current value %3$s instead
lt: ĮSPĖJIMAS: sluoksnis su ID %1$s kuris buvo eilutėje %2$s nebeegzistuoja - naudojome šia reikšmę %3$s

en: Warning: a layer with the ID %1$s as given in row %2$s does not exist - using default value 0 instead (marker will not be assigned to a layer)
lt: Įspėjimas: sluoksnis su ID %1$s kaip nurodyta eilės %2$s neegzistuoja - bus naudojama reikšmė 0  (žymeklis nebus priskirtas sluoksniui)

en: Warning: as Mapbox now requires to use a custom API access token, custom Mapbox basemaps will not work anymore if you registered your Mapbox account after January 2015.<br/>In case your Mapbox maps are broken, please switch to another basemap like OpenStreetMap or <a href="%1$s">upgrade to Maps Marker Pro</a>, which enables you to continue using custom Mapbox basemaps - even with accounts created after January 2015 (please also note that Mapbox might discontinue the usage of their old API for existing users in the long run too!).
lt: Įspėjimas: Mapbox reikalauja naudoti pasirinktinį API prieigos raktą, nestandartiniai Mapbox bazės žemėlapiai nebeveikia, jei užregistravote savo Mapbox sąskaitą po 2015 sausio.<br/>Jei jūsų Mapbox žemėlapiai neveikia, prašome pereiti į kitą žemėlapį bazinę kaip OpenStreetMap ar <a href="%1$s">atnaujinti į Maps Marker Pro</a>, kuri leidžia jums ir toliau naudoti pasirinktinius Mapbox žemėlapius - net sukurtų nuo 2015 sausio (taip pat atkreipkite dėmesį, kad Mapbox gali nutraukti savo seno API esamų vartotojų naudojimą!).

en: Warning: database tables for Maps Marker Pro need to be updated! This is usually needed when you switched back and forth between "Leaflet Maps Marker" and "Maps Marker Pro" multiple times.<br/><a href="%1s">Please click here to start the database upgrade</a>
lt: ĮSPĖJIMAS: Maps Marker Pro duomenų bazės lentelę reikia atnaujinti! Tai būtina padaryti kai pereinate iš "Leaflet Maps Marker" ir "Maps Marker Pro" laiko zonos.<br/><a href="%1s">Spauskite čia kad pradėti naujinti</a>

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
lt: ĮSPĖJIMAS: neteisinga reikšmė %1$s eilutėje %2$s (%3$s) - naudojant šia %4$s

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using default value %4$s instead
lt: Įspėjimas: neteisinga reikšme %1$s stulpelyje %2$s (%3$s) - naudojama reikšmė %4$s pagal nutylėjimą

en: Warning: no markers are assigned to the layer with the ID %1$s or the layer does not exist!
lt: Įspėjimas: nėra priskirtų žymeklių sluoksniui kurio ID %1$s arba šis sluoksnis neegzistuoja!

en: Warning: not recommended on production sites - use on your own risk!
lt: Įspėjimas: nerekomenduojamo talpinimo vietos - naudosite savo pačių rizikai!

en: Warning: please <a href="%1$s">enter your %2$s-API key</a> or <a href="%3$s">select an alternative geocoding provider</a>!
lt: Įspėjimas: prašome <a href="%1$s">įvesti jūsų %2$s-API raktą</a> ar <a href="%3$s">pasirinkite kitą žemėlapių tiekėją</a>!

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using current icon %3$s instead
lt: ĮSPĖJIMAS: piktograma "%1$s" nebuvo rasta piktogramų direktorijoje %2$s - naudojame standartine piktogramą %3$s

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using default icon instead
lt: Įspėjimas: piktogramos "%1$s" nepavyko rasti žymeklių kataloge %2$s - naudojant numatytą piktogramos vietą

en: Warning: the permalinks for the Maps Marker Pro API endpoints are not working correctly which means markers cannot be displayed and API links will not work.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1$s">Compatibility Settings</a> and add the URL to your WordPress folder to the option "Permalinks base URL".
lt: Įspėjimas: nuolatinė nuoroda į Maps Marker Pro API dirba nekorektiškai, tai reiškia kad gali nerodyti žymeklių. API nuorodos gali neveikti.<br/>Kad tai ištaisyti, nueikite į <a href="%1$s">Suderinamumo nustatymus</a> ir pridėkite adresą i skyrelį "Permalinks base URL".

en: Warning: the setting for your custom marker icon url (%1s) seems to be invalid. <br/>Please navigate to <a href="%2s">Settings / Map Defaults / "Default values for marker icons"</a> and update the option "Custom icons URL".
lt: Įspėjimas: ne standartinių žymeklių piktogramos adresas (%1s) pasirodo neveikia. <br/>Bandykite čia <a href="%2s">Nustatymai / Pradinis žemėlapis / "Standartiniai žymeklių nustatymai"</a> ir atnaujinkite žymeklio paveikslėlio adresą.

en: Warning: you are using Maps Marker Pro shortcodes with invalid map IDs! As a result instead of a map an <a href="%1$s" target="_blank">error image</a> will be shown!
lt: ĮSPĖJIMAS: jūs naudojate Maps Marker Pro trumpuosius kodus su neteisingais žemėlapio ID! Žemėlapis nebus rodomas o tik <a href="%1$s" target="_blank">paveikslėlis su klaidos kodu</a>!

en: Warning: you are using the custom directory name %1$s for the plugin %2$s which causes layer maps to break!<br/>To fix this, please disable the plugin temporarily, rename the current plugin folder located at %3$s to %4$s and re-enable the plugin.
lt: ĮSPĖJIMAS: jūs naudojate pasirinkta direktorijos pavadinimą %1$s šiam įskiepiui %2$s kuris trukdo sluoksnio darbui!<br/>Kad tai ištaisyti, išjunkite laikinai šį įskiepį ir pervadinkite įskiepio direktorijos pavadinimą %3$s į %4$s ir įjunkite įskiepį vėl.

en: Warning: you are using the outdated plugin WP Google Analytics which is incompatible with %1$s. Please update to a more current Google analytics plugin like %2$s
lt: Įspėjimas: Jūs naudojate pasenusi įskiepį WP Google Analytics kuris nesuderinamas su %1$s. Prašome atnaujinti ar pakeisti į daug patikimesnį įskiepį  %2$s

en: Warning: you are using the plugin "%1$s" which is currently causing maps to break!<br/>To fix this, please navigate to <a href="%2$s">Advanced settings tab</a>, section "JS and CSS Exceptions" and add the following text to the "Ignore List": %3$s
lt: Įspėjimas: jūs naudojate įskiepį "%1$s" kuris kenkia žemėlapians!<br/>Kad tai sutvarkyti, spauskite čia <a href="%2$s">Išsamesni nustatymai</a>, skyrelyje "JS and CSS Exceptions" ir pridėkite tekstą "Ignore List": %3$s

en: Warning: you are using the plugin "%1$s" which is currently causing the navigation on %2$s settings page to break!<br/>To fix this, please temporarily deactivate this plugin if you want change the settings!
lt: Įspėjimas: Jūs naudojate įskiepį "%1$s" kuris sugadins navigaciją %2$s plugino nustatymuose!<br/>Laikinai išjunkite įskiepį, kad galėtumėte pakeisti nustatymus!

en: Warning: you are using the plugin "Autoptimize" which is currently causing maps to break!<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1$s">Autoptimize settings</a>, click on button "Show advanced settings" and add the following to the end the option "Exclude scripts from Autoptimize:": %2$s
lt: Perspėjimas: Jūs naudojate įskiepį „Autoptimize“, kuris gali sugadinti žemėlapius!<br/>Kad tai sutvarkyti eikite čia <a href="%1$s">Autoptimize nustatymai</a>, spauskite ant "Show advanced settings" ir sekite instrukcijomis "Exclude scripts from Autoptimize:": %2$s

en: Warning: you are using the plugin "Better WordPress Minify" which can cause Leaflet Maps Marker to break if the option "Minify JS files automatically?" is active. Please disable this option (Settings / BWP Minify) or add <strong>leafletmapsmarker</strong> to the form field "Scripts to be ignored (not minified)"
lt: Įspėjimas: jūs naudojate įskiepį "Better WordPress Minify", kuris gali kenkti Leaflet Maps Marker, jei parinktis "Minify JS files automatically?" yra aktyvus. Prašome išjungti šią parinktį (Nustatymai / BWP Minify) arba pridėti <strong>leafletmapsmarker</strong> į formos lauką "Scripts to be ignored (not minified)"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "CDN" enabled which is causing layer maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / CDN / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> to "Rejected files:"
lt: ĮSPĖJIMAS: jūs naudojate įskiepį "W3 Total Cache" su įjungtu papildiniu "CDN" kuris gali gadinti žemėlapių darbą.<br/>Kad sutvarkyti tai, nueikite į <a href="%1s">Performance / CDN / Advanced</a> pridėkite <strong>%2s</strong> prie "Rejected files:"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "JS Minify" enabled which is causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> and <strong>%3s</strong> to "Never minify the following JS files:"
lt: ĮSPĖJIMAS: Jūs naudojate įskiepį "W3 Total Cache" su priedu "JS Minify" tai labai kenkia žemėlapių darbui.<br/>Kad visą tai sutvarkyti, eikite į <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> ir pridėkite <strong>%2s</strong> ir <strong>%3s</strong> į "Never minify the following JS files:"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "JS Minify" enabled which is causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> to "Never minify the following JS files:"
lt: Įspėjimas: jūs naudojate įskiepįi "W3 Total Cache" su funkcija "JS Mažinti" kuri sukelia nepatogumų žemėlapiams.<br/>Norėdami išspręsti šią problemą, prašome pereiti: <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> ir pridėti <strong>%2s</strong> į "Never minify the following JS files:"

en: Warning: you are using the plugin %1$s together with %2$s and the current settings can cause maps to break if a %3$s shortcode is added to a %1$s widget!<br/>To fix this, please navigate to <a href="%4$s">SEO / Social / Facebook</a> and disable the option "Add Open Graph meta data".<br/>If you explicitly need a Facebook Open Graph integration though, we recommend to additionally activate the following plugin for that purpose only: %5$s
lt: Įspėjimas: jūsų naudojamas įskiepis %1$s kartu su %2$s šiais nustatymais gali sugadinti žemėlapius %3$s jei pridėsite trumpą kodą į %1$s sienęlę!<br/>Norint tai sutvarkyti, eikite į <a href="%4$s">SEO / Social / Facebook</a> ir išjunkite "Add Open Graph meta data".<br/>Bet jei jum labai reikia visa tai Facebook Open Graph įskiepio ingeracijai aktyvuokite mokamą versiją šio įskiepio: %5$s

en: Warning: you are using the plugin %1$s which can cause layer maps to break - please deactivate the plugin %1$s in order to display maps created with %2$s properly!
lt: Įspėjimas: jūs naudojate įskiepį %1$s kuris gali sugadinti žemėlapio veikimą - prašome išjungti ši įskiepį %1$s nes jis nereikalingas %2$s !

en: Warning: you are using the plugin %1$s which is causing maps created with %2$s to break! Please deactivate that plugin so that maps can be displayed properly.
lt: ĮSPĖJIMAS: Jūs naudojate įskiepą %1$s kuris daro žemėlapius, sukurtus %2$s iki perdarymo! Prašome išjungti įskiepį, kad žemėlapiai būtų rodomi tinkamai.

en: Warning: you are using the plugin %1$s which is currently causing layer maps to break! In order to fix this, please follow <a href="%1$s" target="_blank">this tutorial</a>.
lt: Įspėjimas: jūs naudojate įskiepį %1$s kuris gali sugadinti jūsų žemėlapius! Norit tai sutvarkyti, vadovaukitės <a href="%1$s" target="_blank">šiuo aprašymu</a>.

en: Warning: you did not add your MapQuest API key which is mandatory since July 11 2016. As a result the following existing maps using MapQuest basemaps will automatically switch to OpenStreetMap:
lt: Įspėjimas: nepavyko pridėti jūsų MapQuest API rakto, kuris yra privalomas nuo 2016 m. liepos 11 d. Dėl šių esminių žemėlapių, naudodami MapQuest basemaps bus automatiškai perjungtas į OpenStreetMap:

en: Warning: you did not configure an <a href="%1$s">alternative geocoding provider</a> - no fallback will be available if main geocoding provider is unavailable!
lt: Perspėjimas: nepavyko nustatyti<a href="%1$s">papildomo žemėlapių tiekėjo</a> - atsarginiai tiekėjai, jei nėra pagrindinio nustatymo bus nepasiekiami!

en: Warning: you enabled support for bing maps but did not provide an API key. Please visit <a href="http://www.mapsmarker.com/bing-maps" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/bing-maps</a> for info on how to get a free bing maps API key!
lt: ĮSPĖJIMAS: jūs įjungėte Bing žemėlapių valdymą, bet nepatvirtinote API rakto. Apsilankykite čia <a href="http://www.mapsmarker.com/bing-maps" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/bing-maps</a> ir paskaitykite kaip gauti API raktą!

en: Warning: you seem to be using an old version of the plugin "Autoptimize" which can currently cause maps to break!<br/>Please update this plugin to the latest version to prevent potential issues.
lt: Įspėjimas: atrodo, kad naudodami seną versiją iš priedo „Autoptimize“, kuris šiuo metu gali sukelti bedų žemėlapiui!<br/>Atnaujinkite į naujausią versiją. šį priedą, siekiant išvengti galimų problemų.

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
lt: Įspėjimas: jūsų prieigą pagalbos skyrelio "Maps Marker Pro" skyrelio - baig4si!

en: Warning: your server uses the outdated PHP version %1$s, which is not updated anymore and potentially insecure!<br/>PHP version %2$s is now the recommended version for WordPress (but it does not hurt to get updated to PHP %3$s or higher already).<br/>Read more information about how you can update at %4$s
lt: Įspėjimas: Jūsų serveris naudoja pasenusią PHP versija %1$s, kuri nėra atnaujinama ir yra nesaugi!<br/>WordPress PHP rekomenduojama versija yra %2$s (bet tai nepakenktu turėti naujesnę PHP %3$s ).<br/>Čia rasite informacijos kaip galima atnaujinti %4$s

en: Warning: your site is using jQuery Mobile which can cause Maps Marker Pro maps to break. If this is true on your site, please navigate to Maps Marker (Pro)-Settings / Misc / General settings and set the option -Where to insert Javascript files on frontend?- to -header+inline javascript- to fix this issue.
lt: Įspėjimas: svetainė naudoja JQuery Mobile, kuri gali sukelti bedų "Maps Marker Pro" žemėlapiams. Jei tai atsitinka jūsų svetainėje, prašome nueiti į Maps Marker (Pro)-Settings / Įvairūs / Bendri nustatymai ir nustatykite parinktį - kur įterpti JavaScript failus: į  header+Inline Javascript turėtu išspręsti šią problemą.

en: Warning: your user does not have the capability to install new plugins - please contact your administrator (%1s)
lt: ĮSPĖJIMAS: jūsų vartotojas neturi teisių įdiegti naujų įskiepių - susisiekite su administratoriumi (%1s)

en: Warnings found! Affected rows would be processed (if no additional errors were found) but default values might be used!
lt: Įspėjimai! Susijusios eilutės turi būti tvarkomos (jei nebuvo rasta jokių papildomų klaidų), bet gali būti naudojamos numatytosios reikšmės!

en: Web API URL generator
lt: "Web API URL" generatorius

en: Web API URL tester
lt: "Web API URL" testuotojas

en: Web API settings
lt: Svetainės API nustatymai

en: Week
lt: Savaitė

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Welsh
lt: Velso

en: What to do when the user clicks on the control (%1$s)
lt: Ką daryti jei vartotojas paspaus ant panelės (%1$s)

en: When using batch geocoding or when ambiguous results are returned, any results within the provided bounding box will be moved to the top of the results list. Below you find an example for Vienna/Austria:
lt: Kai naudojate paketinį Geokodavimą arba gauname neaiškius rezultatus, ir negauname jokių rezultatų, bus perkeltas į rezultatų sąrašo viršuje. Žemiau galite rasti, pavyzdžiui, Vienos / Austrija:

en: When you click a cluster at the bottom zoom level it spiderfies it so you can see all of its markers:
lt: Kai paspausite mygtuką apačioje keičiamo mastelio mygtukų jūs galite pamatyti visus žymeklius:

en: When you click a cluster it zooms to its bounds
lt: Kai paspausite ant sektoriaus jis priartės

en: When you mouse over a cluster it shows the bounds of its markers:
lt: Kai užvedate pelės žymeklį ant sektoriaus, tai rodo žymeklių ribas:

en: Where to change the default language
lt: Kur pakeisti numatytąją kalbą

en: Where to insert Javascript files on frontend?
lt: Kur įterpti JavaScript failus galutiniame variante?

en: Whether or not to first search around the geolocation of the user found via his IP address.
lt: Pirmiausia ieškoti aplink geografinę vartotojo rasti jo IP adresą.

en: Whether the map automatically handles browser window resize to update itself.
lt: Žemėlapis automatiškai atsinaujis savo kordinates jei langas didės ar mažės.

en: Whether the map be draggable with mouse/touch or not.
lt: Nesvarbu ar žemėlapis bus tampomas su pele ar pirštais.

en: Whether the map can be zoomed by touch-dragging with two fingers.
lt: Nesvarbu ar žemėlapis bus tampomas su dviem pirštais.

en: Whether the map can be zoomed by using the mouse wheel.
lt: Nesvarbu ar žemėlapis bus didinamas ar mažinamas su pelės ratuku.

en: Whether the map can be zoomed in by double clicking on it.
lt: Nesvarbu ar žemėlapis bus didinamas ar mažinamas dvigubu pelės paspaudimu.

en: Whether the map can be zoomed to a rectangular area specified by dragging the mouse while pressing shift.
lt: Nesvarbu, žemėlapis gali būti keičiamas vilkdami pele, kol laikysite paspaudę "Shift" nurodytą stačiakampio plote.

en: Whether the scale control is added to the map by default.
lt: Mastelio kontrolė yra įtraukta pagal nutylėjimą į žemėlapį.

en: Whether the zoom control is added to the map by default.
lt: Priartinimo valdymas bus pridėtas į žemėlapį pagal nutylėjimą

en: Whether to add a button for displaying maps in fullscreen via HTML5
lt: Pridėti mygtuką rodantį žemėlapius per visą ekraną naudojant  HTML5

en: Whether to add a home button to reset map view
lt: Nesvarbu, ar pridėti namų mygtuką. Iš naujo atnaujins žemėlapio vaizdą

en: Whether to show the imperial scale line (mi/ft).
lt: Nesvarbu, ar parodyti mastelio linija (m./pė.).

en: Whether to show the metric scale line (m/km).
lt: Rodyti metrinę masto liniją (m/km).

en: Which audit option should be used?
lt: Kuris audito variantas turėtų būti naudojamas?

en: Which caching method should be used?
lt: Kuris spartinimo būdas turėtų būti naudojamas?

en: Which export format should be used?
lt: Kuris eksportavimo formatas turėtų būti naudojamas?

en: Which geocoding option should be used?
lt: Kuris iš geografinių nustatymų turėtų būti naudojamas?

en: Which layers should be selected?
lt: Kurį sluoksnį norėtumėte pasirinkti?

en: Which markers should be selected?
lt: Kurie žymekliai turėtų būti pasirinkti?

en: Which markers should be updated?
lt: Kurį žymeklį reikėtų atnaujinti?

en: Whitelabel backend
lt: Whitelabel posistemės

en: Whitelabel settings
lt: Baltų pavadinimų nustatymai

en: Why we recommend OpenStreetMap
lt: Mes rekomenduojame OpenStreetMap

en: Widget to show the most recent Leaflet Maps Marker entries - please see www.mapsmarker.com for more info
lt: Valdiklis rodo naujausius Leaflet Maps Marker įrašus - čia www.mapsmarker.com rasite daugiau informacijos

en: Width
lt: Plotis

en: Width and height in pixel of QR code image for marker/layer standalone fullscreen map links
lt: Plotis ir aukštis pikseliais QR kodo žymeklis / sluoksnio atskira visą ekrano žemėlapio nuorodą

en: Width of the icons in pixel
lt: Piktogramos plotis pikseliais

en: Width of the shadow icon in pixel
lt: Šešėlinės piktogramos plotis pikseliais

en: Width of the shadow in pixel
lt: Šešėlio plotis pikseliais

en: Wikitude API powered by www.mapsmarker.com
lt: Wikitude API sukūrė: www.mapsmarker.com

en: Wikitude settings
lt: Wikitude nustatymai

en: Will be displayed in controlbox if selected
lt: Bus rodoma valdymo skydelyje jei atžymėta

en: Will be used when creating a new layer. All values can be changed afterwards on each layer.
lt: Bus naudojamas kuriant naują sluoksnį. Vėliau visi dydžiai gali būti pakeisti ant kiekvieno sluoksnio.

en: Will be used when creating a new marker. All values can be changed afterwards on each marker.
lt: Bus naudojamas kuriant naują žymeklį. Visos reikšmės gali būti pakeistas po kiekvieno žymeklio.

en: Will replace {s} from base url if available
lt: Pakeis iš bazinės nuorodos, jei egzistuoja

en: Will replace {s} from tiles url if available
lt: Bus pakeista nuorodos įžanga {s} jei yra galimybe

en: With <a href="%1$s" target="_blank">free authentication</a> up to %2$s request per domain/month are allowed. <a href="%3$s" target="_blank">Paid plans with even higher limits are available upon request</a>.
lt: Su <a href="%1$s" target="_blank">nemokamu prisijungimu</a> iki %2$s užklausų bus leidžiamą per domainą/menėsį. <a href="%3$s" target="_blank">Susimokėjus, gautumėte daug daugiau.</a>.

en: With Maps Marker Pro you can add a home button to your maps which allows your visitors to reset the map to its original state.
lt: Su "Maps Marker Pro" galite pridėti namų mygtuką į savo žemėlapius, kuri leidžia lankytojams grįžti žemėlapyje į savo pradinę būklę.

en: With this option enabled, the map tracks when you pan to another "copy" of the world and moves all overlays like markers and vector layers there.
lt: Naudodami šią parinktį įgalinta, stebėti kaip žemėlapis judą  į kitą "kopija". Pasaulis juda per visas perdangas, kaip žymekliai ir vektorių sluoksniai ten.

en: WordPress Admin Bar integration
lt: Wordpress Administratoriaus Juostuos integracija

en: WordPress Multisite settings
lt: WordPress daugiasvetainių nustatymai

en: WordPress admin area and frontend
lt: WordPress administratoriaus vartotojo sąsaja

en: WordPress admin area only
lt: Tik WordPress administratoriui

en: WordPress admin dashboard widget
lt: WordPress administratoriaus prietaisų skydelio valdiklis

en: WordPress integration settings
lt: WordPress integracijos nustatymai

en: XML sitemaps help search engines like Google, Bing, Yahoo and Ask.com to better index your blog. With such a sitemap, it is much easier for the crawlers to see the complete structure of your site and retrieve it more efficiently. Geolocation information can also be added to sitemaps in order to improve your local SEO value for services like Google Places.<br/><br/>In order to automatically add links to your KML maps to your XML sitemaps, please install and activate the plugin %1$s. If you do not want to use that plugin, you can manually register <a href="%2$s" target="_blank">your geositemap</a> by following <a href="%3$s" target="_blank">this tutorial</a>.
lt: XML svetainės medis padeda paieškoms tokios kaip Google, Bing, Yahoo and Ask.com kad geriau indeksuotu jūsų svetainę. Svetainės medį yra daug lengviau paimti su skaitytuvu pamatyti pilną struktūrą svetainės ir efektyviau susigrąžinti. Geografinės informacijos taip pat gali būti įtrauktos į svetainės medį siekiant pagerinti paiškos SEO vertės paslaugas, pavyzdžiui Google vietos.<br/><br/>Siekiant automatiškai įdėti nuorodas į savo KML žemėlapius į Jūsų XML svetainės medį, įdiekite ir įjungti įskiepį %1$s. Jei nenorite naudoti įskiepių, tada rankiniu būdu registruokite<a href="%2$s" target="_blank">savo geografinį žemėlapį</a> naudojantis šia <a href="%3$s" target="_blank">instrukcija</a>.

en: XML sitemaps integration
lt: XML svetainės medžio integracija

en: Year
lt: Metai

en: Yearly
lt: Kiekvienais metais

en: Years
lt: Metams

en: Yes
lt: Taip

en: Yes (please enter subdomains in next form field)
lt: Taip (prašome įvesti subdomenus sekančiame lauke)

en: Yes I want to distribute the license key to all subsites
lt: Taip, aš noriu sujungti licencijos raktą su visais paveldimais domenais

en: You already downloaded "Maps Marker Pro" to your server but did not activate the plugin yet!
lt: Jūs jau atsisiuntėte "Maps Marker Pro" bet dar neaktyvavote įskiepio!

en: You already started a free 30-day-trial for this site - free trial license key: %1$s
lt: Jūs jau pradėjote nemokamą 30 dienų bandomąją versiją - licenzijos raktas: %1$s

en: You are currently using v%1s and the plugin author highly recommends updating to v%2s for new features, bugfixes and updated translations (please see <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">this blog post</a> for more details about the latest release).
lt: Jūs dabar naudojate v%1s bet įskiepio autorius labai rekomenduoja atnaujinti į v%2s kad gautumėte naudoves, ištaisytas klaidas, vertimų atnaujinimus (žiūrėti šį <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">blogą</a> apie išsamesnius pastebėjimus).

en: You are using the simplified editor
lt: Jūs naudojate supaprastintą redaktorių

en: You are within %1$s %2$s from this point
lt: Jūs esate per %1$s %2$s nuo šio taško

en: You can also add markers directly to posts or pages without having to save them to your database previously. You just have to use the shortcode with the attributes lat and lon (e.g. <strong>[mapsmarker lat="48.216038" lon="16.378984"]</strong>).
lt: Taip pat galite pridėti žymeklius tiesiogiai į puslapius bei įrašyti juos į savo duomenų bazę anksčiau. Jūs tiesiog turite naudoti trumpais kodais, su ilgumos ir platumos nustatymais  (pvz: <strong>[mapsmarker lat="48.216038" lon="16.378984"]</strong>).

en: You can also add markers directly to posts or pages without having to save them to your database previously. You just have to use the shortcode with the attributes mlat and mlon (e.g. <strong>[mapsmarker mlat="48.216038" mlon="16.378984"]</strong>).
lt: Taip pat galite pridėti žymeklius tiesiogiai į puslapius bei įrašyti juos į savo duomenų bazę. Jūs turite naudoti trumpinius, su atributais STPS  (pvz: <strong>[mapsmarker mlat="48.216038" mlon="16.378984"]</strong>).

en: You can also change zoom level by clicking on + or - on preview map or using your mouse wheel
lt: Jūs taip pat galite pakeisti mastelį paspaudę ant + ir - peržiūros žemėlapyje arba naudojant pelės ratuką

en: You can also upload the icons by clicking the button "upload new icon"
lt: Taip pat galite įkelti piktogramas paspaudę mygtuką "Įkelti naują piktogramą"

en: You can backup your current settings on the <a href="%1$s">tools page</a> before resetting all options to their default values.
lt: Galite padaryti atsarginę kopiją jūsų dabartiniams nustatymams <a href="%1$s">įrankių puslapyje</a> prieš tai, kol nenustatėte visko iš naujo.

en: You can continue using version %s without any limitations. Nevertheless you will not be able to get updates including bugfixes, new features and optimizations as well as access to our support system.
lt: Jūs galite ir toliau naudoti versiją %s be jokių apribojimų. Nepaisant to jums nebus suteikta galimybė gauti atnaujinimus, įskaitant klaidas ištaisymus, naujų funkcijų ir optimizavimą, taip pat prieigos prie mūsų paramos sistemos.

en: You can test <i>Maps Marker Pro</i> for 30 days for free without any obligations.
lt: Jūs galite bandyti <i>Maps Marker Pro</i> 30 dienų be jokių įsipareigojimų.

en: You downloaded <a href="%1s" target="_blank">Maps Marker Pro</a> but did not register a free 30-day-trial license key. Please note that <a href="%2s" target="_blank">according to our privacy policy</a> we will not disclose, rent or sell your personal information!<br/>If you install Maps Marker Pro on a localhost installation (<a href="%3s" target="_blank">see available packages on Wikipedia</a>) you can also test the pro plugin without registering a free 30-day-trial license key and without time limitation.
lt: Jūs atsisiuntėte <a href="%1s" target="_blank">Maps Marker Pro</a> bet neužregistravote nemokamą 30 dienų bandomąją licenziją. Prašau Pasižymėk tai <a href="%2s" target="_blank">pagal mūsų privatumo politiką</a> mes neatskleisime asmeninės informacijos!<br/>Jei Jūs idiegėte Maps Marker Pro ant lokalaus serverio (<a href="%3s" target="_blank">galite pažiūrėti reikiama informacija vikipedijoje</a>) taip pat galite išbandyti pro įskiepį be registracijos nemokamai 30 dienų bandomąjį licenzijos raktą ir be laiko apribojimų.

en: You have an error in your SQL syntax
lt: Turite klaidą savo SQL sintaksėje

en: You have installed Maps Marker Pro on a localhost instance. Entering a license key here is not mandatory but recommended as this also allows you to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a>. Please be aware that once you use the plugin on a live domain, entering a license key is mandatory!
lt: Jūs esate įdiegę Maps Marker Pro ant vietinio serverio. Įvesti licenzijos raktą yra neprivaloma, tačiau rekomenduojama, nes tai taip pat leidžia jums <a href="%1s" target="_blank">atidarinėti pagalbos bilietus</a>. Atminkite, kad kai jūs naudojate įskiepį ant aktyvaus domeno, įvesti licenzijos raktą yra privalomą!

en: You have unsaved changes on this page. Do you want to leave this page and discard your changes or stay on this page?
lt: Yra neišsaugotų pakeitimų šiame puslapyje. Ar norite išeiti iš šio puslapio? (pakeitimai bus panaikinti)

en: You may bias results to a specified circle by passing a location and a radius parameter. This instructs the Place Autocomplete service to prefer showing results within that circle. Results outside of the defined area may still be displayed. You can use the components parameter to filter results to show only those places within a specified country.
lt: Jūsų nurodyti rezultatai, gali būti, kad draugų rato skersmuo ir vietos parametras. Šiai programai naudoti vietos paslaugas, kad vykdymas, o rezultatus. Nustatyti sritis, kurių rezultatų dar gali būti rodomi. Galite naudoti komponentus parametro rezultatų rodomi tik tose vietose, kaip nurodyta šalis.

en: You must agree to the TOS to continue.
lt: Turite sutikti su TOS paslaugų teikimo sąlygomis ir tęsti.

en: You seem located outside the boundaries of the map
lt: Jūs atrodo esate už žemėlapio ribų

en: You successfully switched to the advanced editor.
lt: Sėkmingai perjungta į išplėstinį redaktorių

en: You successfully switched to the simplified editor.
lt: Jūs sėkmingai perėjo prie supaprastinto redaktorius.

en: You will find a <a href="%1$s">API URL generator</a> and <a href="%2$s">API URL tester</a> in the tools section. Please see the API docs for more information on authentication.
lt: Rasite <a href="%1$s">API URL nuorodos generatorių</a> and <a href="%2$s">API URL nuorodos testuotoją</a> įrankių skyrelyje. Naudokitės API dokumentacija.

en: Your free 30 day trial license key has expired. <a href="%1s" target="_blank">Please purchase a valid pro license key to continue</a>.
lt: Jūsų nemokamos 30 dienų bandomosios licencijos galiojimas baigėsi. <a href="%1s" target="_blank">Prašome įsigyti galiojančią Pro licenziją</a>.

en: Your license was activated successfully!
lt: Jūsų licencija aktyvuota sėkmingai!

en: Your new license was registered successfully!
lt: Jūsų nauja licencija buvo įregistruota sėkmingai!

en: Your personal API key can be obtained from the <a href="%1$s" target="_blank">Google API Console</a>.
lt: Asmeninį API raktą galite gauti iš <a href="%1$s" target="_blank">Google API Console</a>.

en: Your user does not have the WordPress capabilities needed (%1$s) - please contact your admin.
lt: Jūsų vartotojas neturi privilegijų nustatinėti WordPress (%1$s) - susisiekite su administratoriumi.

en: Your user does not have the permission to delete this layer and all assigned markers!
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimo ištrinti šį sluoksnį ir visus priskirtus žymeklius!

en: Your user does not have the permission to delete this layer!
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimo ištrinti šį sluoksnį!

en: Your user does not have the permission to delete this marker!
lt: Jūsų vartotojo neturi leidimo ištrinti šį žymeklį!

en: Your user does not have the permission to duplicate this layer!
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimo dauginti šio sluoksnio!

en: Your user does not have the permission to duplicate this marker!
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimo dubliuoti šią žymeklį!

en: Your user does not have the permission to update this layer!
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimo atnaujinti šį sluoksnį!

en: Your user does not have the permission to update this marker!
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimo atnaujinti šį žymeklį!

en: Your user does not have the right to perform this action
lt: Jūsų vartotojas neturi teisę atlikti šį veiksmą

en: Zoom
lt: Padidinti

en: Zoom in
lt: Priartinti

en: Zoom level for all layers has been successfully set to %1$s
lt: Priartinimo lygmuo %1$s sėkmingai nustatytas visiems sluoksniams

en: Zoom level for the selected markers has been successfully set to %1$s
lt: Atitolinimo lygmuo buvo sėkmingai pakeistas šiems %1$s

en: Zoom level to use for centering marker
lt: Priartinimo lygmuo naudojant centravimo žymeklį

en: Zoom out
lt: Nutolinti

en: activate
lt: aktyvuoti

en: add
lt: pridėti

en: add directions link
lt: pridėti direktyvos nuoroda

en: add dynamic URL hashes to web pages with maps, allowing users to easily link to specific map views. Example: %1$s
lt: pridėti dinamines nuoroda į puslapius su žemėlapiais, kurios leis vartotojui lengvai rasti specialų žemėlapio fragmentą. Pavyzdys: %1$s

en: add layer to filter controlbox?
lt: pridėti sluoksnį į valdymo pultą?

en: add markername
lt: pridėti žymeklio pavadinimą

en: add markername to popup
lt: pridėti žymeklio vardą prie iššokančių

en: add new layer
lt: pridėti naują sluoksnį

en: add new marker here
lt: pridėti naują žymeklį čia

en: add new marker to this layer
lt: pridėti naują žymeklį ant šio sluoksnio

en: add new markers/layers
lt: pridėti naujus žymeklius/sluoksnius

en: add/edit layer
lt: pridėti/redaguoti sluoksnį

en: add/edit marker
lt: pridėti/redaguoti žymeklį

en: added support for URL hashes to web pages with maps, allowing users to easily link to specific map views. Example: https://domain/link-to-map/#11/48.2073/16.3792
lt: papildoma parama svetainei masyvuose prie tinklalapių su žemėlapiais, leidžia vartotojams lengvai susieti su konkrečiais žemėlapyje vaizdais. Pavyzdys: https://domain/link-to-map/#11/48.2073/16.3792

en: additional optimizations and improvements
lt: papildomas optimizavimas ir tobulinimas

en: address
lt: adresas

en: advanced permission settings
lt: išplėstiniai apsaugos nustatymai

en: advanced recent marker widget
lt: Išplėstinis naujausio žymeklio valdiklis

en: all %1$s layers
lt: visi %1$s sluoksniai

en: all %1$s markers
lt: visi %1$s žymekliai

en: all the administrative hierarchy layers below
lt: visos administracinės hierarchijos sluoksnių žemiau

en: always
lt: visada

en: and
lt: ir

en: as well as optionally included sublayers if multi-layer-maps were selected
lt: taip pat pasirinktinai posluoksnių žemėlapiai buvo atrinkti

en: ascending
lt: abėcėlės tvarka

en: assign to the following layer(s):
lt: priskirti šiuos sluoksnius:

en: assigned layer
lt: priskirtas sluoksnis

en: authentication and signature are valid
lt: autentifikavimas ir parašas galioja

en: automatic
lt: automatizuota

en: automatic (use WordPress default)
lt: automatika (naudosim WordPress pagal nutylėjimą)

en: automatic (use basemap from main map and OpenStreetMap as fallback if unsupported)
lt: automatinis (naudoti bazinį žemėlapį OpenStreetMap kaip atsarginį jeigu nepalaiko)

en: automatic (using the global variable $locale = %s - fallback to en-US if not supported by bing)
lt: automatinis (naudojant globalų kintamąjį $locale = %s - bus naudojamas en-US , jei nepalaiko Bing)

en: automatic 1 (distinct language for each user - detects the users browser language setting, preferred method by Google)
lt: automatika 1 (skiriasi kalba kiekvienam vartotojui - vartotojo aptinka, naršyklės kalbos nustatymas, pageidaujamą taikytis prie Google)

en: automatic 2 (same language for each user - using the global variable $locale = %s)
lt: automatinis 2 (ta pati kalba kiekvienam vartotojui - naudojant globalų kintamąjį $locale = %s)

en: back to top
lt: atgal į viršų

en: back to top to start free 30-day-trial
lt: grįžti į viršų, kad pradėti nemokamą 30 dienų bandomąją versiją

en: backup and restore of settings
lt: padarykite atsarginę kopiją ir atstatykite nustatymus

en: basemap.at satellite
lt: pagr. žemėlapis iš palydovo

en: blog post with more details about this release
lt: dienoraštyje su daugiau informacijos apie šią laidą

en: bulk actions for layers (duplicate, delete layer only, delete & re-assign markers)
lt: veiksmai sluoksniams (dublikati, ištrinti sluoksnį, tik ištrinti ir iš naujo priskirti žymeklį)

en: bulk additions (add new layers)
lt: priedai (pridėti naujus sluoksnius)

en: bulk additions (add new markers)
lt: priedai (pridėti naujus žymeklius)

en: bulk updates (update existing layers)
lt: atnaujinimai (atnaujinti esamus sluoksnius)

en: bulk updates (update existing markers)
lt: atnaujinimai (atnaujinti egzistuojančius žymeklius)

en: by
lt: -

en: calculated from map center
lt: skaičiuojamas nuo žemėlapio centro

en: can be changed at section "Default values for marker popups"
lt: gali būti pakeista skyriuje "Numatytosios žymeklių reikšmės iššokantiems langams"

en: can be changed by users dynamically when viewing the map on frontend
lt: gali būti keičiama dinamiškai pačio vartotojo

en: center map on popup
lt: centruoti žemėlapį kai iššoka langelis

en: center/N/S/W/E (or common combinations such as NW or Scenter) - will position the QR Code accordingly. Once this parameter is used then the "qr_x and "qr_y" parameters are ignored.
lt: centras/N/S/W/E (ar bendrieji deriniai, pavyzdžiui, ŠiaurėsVakarai (NW) ar PietųCentras) - bus QR kode. Parametras yra naudojamas tada kai  "qr_x and "qr_y" užklausos parametrai yra ignoruojami.

en: change GPX panel status
lt: keisti GPX skydelio būklę

en: change GPX panel status for all layers
lt: pakeisti GPX būseną - visiems sluoksniams

en: change URL to GPX track
lt: pakeisti URL GPX trasoje

en: change active WMS layers
lt: keisti aktyvius WMS sluoksnius

en: change active WMS layers for all layers
lt: pakeisti aktyvius WMS sluoksnius į visus sluoksnius

en: change basemap
lt: pakeisti pagrindą

en: change basemap for all layers
lt: pakeisti bazinį žemėlapi visiems sluoksniams

en: change clustering status for all layers
lt: keisti grupavimo statusą visiems sluoksniams

en: change controlbox status
lt: pakeisti valdymo skydelio būklę

en: change controlbox status for all layers
lt: keisti valdymo skydelio būklę visiem sluoksniams

en: change directions settings
lt: keisti direktyvos nustatymus

en: change list marker-status for all layers
lt: keisti žymeklių sąrašo būklę visiems sluoksniams

en: change mapsize
lt: keisti žemėlapio dydį

en: change mapsize for all layers
lt: keisti žemėlapio dydi visiems sluoksniams

en: change overlay status
lt: keisti perdangos statusą

en: change overlay status for all layers
lt: keisti perdangos būklę visiems sluoksniams

en: change panel status
lt: pakeisti skydelio statusą

en: change panel status for all layers
lt: keisti panelės būklę visiems sluoksniams

en: change popup status
lt: pakeisti iššokančiųjų būklę

en: change popup text
lt: pakeisti iššokanti tekstą

en: change the style of the circle around the location of the user while following, example: %1$s
lt: pakeisti vietovės apskritimo stilių aplink vartotoją, pvz: %1$s

en: change the style of the circle around the location of the user, example: %1$s
lt: pakeisti apskritimo stilių aplink vartotojo būvimo vietą, pvz: %1$s

en: change the style of the marker of the location of the user while following, example: %1$s
lt: pakeisti į buvimo vietą jei vartotojas seka, pavyzdžiui: %1$s

en: change the style of the marker of the location of the user, example: %1$s
lt: keisti žymeklio stilių, kurioje yra vartotojas, pavyzdžiui: %1$s

en: change zoom
lt: didinti

en: change zoom for all layers
lt: keisti vaizdo atstumą visiems sluoksniams

en: changelog
lt: pakeitimų informacija

en: circle
lt: apskritimas

en: clear cache
lt: išvalyti laikinus failus

en: clear list
lt: tuščias sąrašas

en: click here for troubleshooting
lt: spragtelėkite čia jei yra trikčių

en: click here to get a non-expiring license key
lt: spustelkite čia jei nori gauti nesibaigiančia licenziją

en: click to assign marker to layer(s)
lt: spauskite kad priskirti žymeklius sluoksniui(-iams)

en: click to change current geocoding provider settings
lt: spustelėkite, jei norite pakeisti dabartinį Geokodavimas teikėjo nustatymus

en: click to change default geocoding provider
lt: spustelėkite, jei norite pakeisti numatytojo nustatymo teikėją

en: click to change geocoding provider
lt: spustelėkite, norėdami pakeisti geokodavimo teikėją

en: click to select layer(s) whose marker(s) you would like to export
lt: spauskite kad pažymėti sluoksnius su žymekliais kuriuos norite eksportuoti

en: click to show release notes
lt: spustelėkite, jei norite parodyti pranešimus

en: click to sort list by %1$s %2$s
lt: spustelėkite, jei norite rūšiuoti sąrašą %1$s %2$s

en: clickable (if false, the vector will not emit mouse events and will act as a part of the underlying map)
lt: paspaudžiamas (jei kas netaip, vektorius neišskirs pelės paspaudimų ir veiks kaip pagrindinio žemėlapio dalis)

en: closed
lt: uždaryta

en: cn (for using bicycle routing using cycle route networks only)
lt: cn (naudojant dviračių maršrutą)

en: collapsed
lt: sutrauktas

en: collapsed (except on mobiles)
lt: sutrauktas (išskyrus mobiliuosius telefonus)

en: color (stroke color)
lt: slapva (spalvų eilutė)

en: compatible with OpenOffice %1$s and LibreOffice %2$s
lt: suderinamumas su OpenOffice %1$s ir LibreOffice %2$s

en: components
lt: komponentai

en: controls whether a circle is drawn that shows the uncertainty about the location
lt: kontroliuoja, ar apskritimas yra sudarytas, ir rodo netikrumą dėl vietos

en: convert
lt: konvertuoti

en: countries
lt: šalys

en: coverage: Austria only
lt: apimtis: tik Australijai

en: create a new layer map
lt: sukurti nauja sluoksnį žemėlapiui

en: create a new marker map
lt: sukurti naują žymeklių žemėlapį

en: created by
lt: sukurta

en: created on
lt: sukurtas

en: culture code
lt: kultūros kodas

en: custom Google Maps styling
lt: pasirinktinis Google Maps stilius

en: custom visualead API key required!
lt: užsakymui reikia visualaus API rakto!

en: day
lt: diena

en: days left
lt: liko dienų

en: dedicated support from the plugin author
lt: skirta parama iš šio islipio autorius

en: default background layer
lt: standartinis fono sluoksnis

en: define additional location options e.g enableHighAccuracy: true, maxZoom: 10<br/>reference: %1$s
lt: nustatyti papildomas vietovių parinktis naudojant enableHighAccuracy: taip, maxZoom: 10<br/>nuoroda: %1$s

en: delete
lt: ištrinti

en: delete all markers from all layers
lt: sunaikinti visus žymeklius nuo visų sluoksnių

en: delete all markers from selected layer
lt: ištrinti visus žymeklius pažymėtame sluoksnyje

en: delete existing markers/layers
lt: ištrinti esamus žymeklius / sluoksnius

en: delete layer
lt: ištrinti sluoksnį

en: delete layer AND assigned markers
lt: ištrinti sluoksnį IR priskirtus žymeklius

en: delete layer only
lt: galima tik ištrinti sluoksnį

en: delete layer(s) and assign markers to the following layer:
lt: ištrinti sluoksnį(-ius) ir priskirtus žymeklius šiame sluoksnyje:

en: delete layer(s) and assigned markers
lt: ištrinti sluoksnį(-ius) ir priskirtus žymeklius

en: desc
lt: apr.

en: descending
lt: mažėjančia tvarka

en: disable images
lt: išjungti paveikslėlius

en: disabled
lt: išjungtas

en: display WordPress pointers on plugin updates
lt: rodyti WordPress rodyklės į įskiepių atnaujinimus

en: display a popup when the user click on the inner marker
lt: rodyti iššokantį langelį, kai vartotojas paspaus ant vidinio žymeklio

en: display all markers
lt: rodyti visus žymeklius

en: display panel
lt: ekrano skydelis

en: distance
lt: atstumas

en: distance from current position
lt: atstumas nuo dabartinės padėties

en: distance from layer center
lt: atstumas nuo sluoksnio centro

en: distance from layer center in km
lt: atstumas nuo sluoksnio centre km

en: distance from layer center in mile
lt: atstumas nuo sluoksnio centre – myliomis

en: distance from layer center in miles
lt: atstumas nuo sluoksnio centre myliomis

en: do not add an icon
lt: nedėsim ant piktogramos

en: do not use address for geocoding (address, latitude and longitude values will be imported as given)
lt: nenaudokite geografinių adresų (adresas, platumos ir ilgumos reikšmes bus importuotos kaip nurodyta)

en: download GPX file
lt: atsisiųsti GPX failą

en: duplicate
lt: dubliuoti

en: duplicate and assign to the following layer:
lt: dubliuoti ir priskirti šį sluoksnį:

en: duplicate layer and assigned markers
lt: dubliuoti sluoksnį ir priskirti žymeklius

en: duplicate layer only
lt: tik dublikatam sluoksniui

en: duplicate layer(s) and assigned markers
lt: dubliuoti sluoksnį(-ius) ir priskirti žymeklius

en: duplicate layer(s) only
lt: tik dubliuoti sluoksnį(-ius)

en: dynamic preview of all markers from assigned layer(s) on marker edit pages
lt: dinamiškas peržiūrėjimas visų žymeklių iš priskirtųjų sluoksnių ant redaguojamųjų puslapių

en: dynamic preview of markers from checked multi-layer-map layer(s) on layer edit pages
lt: dinamiškas peržiūrėjimas žymeklių pažymėtų "multi-layer-map" sluoksnių

en: edit
lt: redaguoti

en: edit layer
lt: redaguoti sluoksnį

en: edit marker
lt: redaguoti žymeklį

en: edit marker
lt: redaguoti žymeklį

en: empty basemap
lt: tušcias "basemap"

en: enabled
lt: įjungtas

en: error message details on google.com
lt: pranešimas su klaida. Detaliau žiūrėkite google.com

en: example
lt: pavyzdys

en: expanded
lt: išplėstas

en: expire in
lt: baigsis

en: export markers with any icon
lt: eksportuoti žymeklius su piktogramomis

en: extracted from Map ID within mapbox editor, e.g.
lt: išpakuotas iš žemėlapio ID su žemėlapio redaktoriumi, t.y.

en: false
lt: ne

en: false (use maximum zoom level)
lt: klaidinga (naudoti maksimalų priartinimo lygį)

en: false for touch devices only
lt: klaida, skirta tik liečiamiems įrenginiams

en: fastest route
lt: greitas maršrutas

en: features planned for future releases
lt: planuojamos funkcijos ateičiai

en: feet
lt: pėda

en: filename
lt: failo vardas

en: fill (whether to fill the path with color. Set it to false to disable filling on polygons or circles)
lt: užpilti (užpilti kelią su spalva. Nustatykite jį "NE" išjungti užpildyti poligonus ir apskritimus)

en: fillColor (fill color)
lt: fillColor (užpilti spalva)

en: fillOpacity (fill opacity)
lt: užpilta nepermatomai

en: filter icons
lt: Rūšiavimo piktogramos

en: fit bounds
lt: užpildyti ribas

en: footer
lt: apačia

en: free community support
lt: nemokama pagalba

en: frequent updates
lt: dažnių atnaujinimai

en: frequently asked questions
lt: dažnai užduodami klausimai

en: fullscreen
lt: pilnas ekranas

en: further reduce memory usage for xlsx/xls/ods input files by only importing linktext for hyperlinks
lt: dar labiau sumažinti atminties naudojimą xlsx/xls/ods išvesties failuose importuojant per nuorodos tekstą hipersaituose

en: geolocation support: show and follow your location when viewing maps
lt: Geolokacijos palaikymas: sekti ir rodyti savo buvimo vietą, kai žiūrite žemėlapį

en: header (+ inline javascript)
lt: antraštė (+ inline javascript)

en: help OpenStreetMap.org to improve map details
lt: padėti OpenStreetMap.org pagerinti žemėlapio informacija

en: hidden
lt: paslėptas

en: hide
lt: slėpti

en: hide (for maps with set GPX URLs only)
lt: slėpti (žemėlapius su nustatytais GPX)

en: hide action bar
lt: Slėpti veiksmų juostą

en: hide advanced functions
lt: slėpti išplėstines funkcijas

en: hide advanced menu items
lt: paslėpti įšplėstinius papildomus menių

en: hide all markers from assigned layer(s)
lt: paslėpti visus žymeklius priskirtam sluoksniui(-iams)

en: hide changelog
lt: paslėpti pakeitimų istoriją

en: hide default start and end icons
lt: nerodyti pradžioje startavimo ir pabaigos piktogramų

en: high
lt: aukštas

en: highlight a marker on a layer map by opening its popup via shortcode attribute [mapsmarker layer="1" highlightmarker="2"] or by adding ?highlightmarker=2 to the URL where the map is embedded
lt: pabrėžti žymeklį ant sluoksnio žemėlapyje kai iššoka langelis naudojant "shortcode" [mapsmarker layer="1" highlightmarker="2"] ar pridėkite ?highlightmarker=2 į puslapį kur įjungtas žemėlapis

en: home button
lt: Į pradžią - mygtukas

en: http-address of the KML-webservice of the WMS layer
lt: http adresas KML interneto tarnyba WMS sluoksniu

en: icon
lt: piktograma

en: icon url for filter controlbox
lt: piktogramos "url" valdymo dėžutės filtrui

en: if enabled, a GeoRSS feed for all markers will be added to the &lt;head&gt;-section of the website, allowing users to subscribe to your markers
lt: Jei ijungta, GeoRSS informacinės juostos bus pridėtos į &lt;head&gt;-section of the website, allowing users to subscribe to your markers

en: if enabled, an "Insert map" button gets added above the TinyMCE editor on post and page edit screens for easily searching and inserting maps
lt: jei įjungta, "Įterpti žemėlapį" mygtukas bus pridėta virš TinyMCE redaktorius redagavimo puslapiuose, tai padės lengvai įkelti žemėlapį

en: if set, address will be displayed here
lt: Jei nustatyta, – adresas bus rodomas čia

en: if set, layername will be displayed here
lt: Jei nurodysite sluoksnio pavadinimą, jis bus rodomas čia

en: if set, markername will be displayed here
lt: Jei nustatyta, žymeklio pavadinimas bus rodomas čia

en: imperial (miles)
lt: aukščiausias (myliomis)

en: import values for createdby/createdon and updatedby/updatedon as given (no changes will be made to import file)
lt: importo reikšmės skirtos tas kas sukūrė ar atnaujino, kaip nurodyta (jokių pakeitimų, bus importuotas failas)

en: improved accessibility/screen reader support by using proper alt texts
lt: pagerintas prieinamumas naudojant tinkamus antraštės tekstus

en: improved backend usability by listing all contents (posts, pages, CPTs, widgets) where each shortcode is used
lt: pagerino posistemės praktiškumo, išvardijant visą turinį (pranešimų, katalogas, KSK, raštai), kur kiekvienas "shortcode" yra naudojamas

en: improved performance for layer maps with a huge number of markers (parsing of GeoJSON is up to 3 times faster)
lt: patobulintas veikimas žemėlapius su labai daug žymenų (apdorojant su GeoJSON yra iki 3 kartų greičiau)

en: integration of the latest leaflet.js version
lt: integruota naujausia leaflet.js versija

en: jump to error message
lt: peržiūrėti klaidų pranešimus

en: jump to log for this row from import file
lt: pereiti į įvykių žurnalą iš šios eilutės importuojamo failo

en: jump to warning message
lt: peršokti į įspėjimo pranešimą

en: keep the current map zoom level when displaying the location of the user
lt: išlaikyti esamą žemėlapio mastelį rodant naudotojo vietą

en: language
lt: kalba

en: language code
lt: kalbos kodas

en: last update by
lt: paskutinį kartą atnaujinta

en: latitude
lt: platuma

en: layer
lt: sluoksnis

en: layer ID
lt: sluoksnio ID

en: layer IDs
lt: sluoksnio ID

en: layer maps only
lt: tik sluoksnių žemėlapiai

en: layer maps: center map on markers and open popups by clicking on list of marker entries
lt: žemėlapių sluoksniai: žemėlapis centruosis jei paspausite ant žymeklio ir iššoks langelis

en: layer maps: center map on markers and open popups by clicking on list of markers entries
lt: Sluoksnių žemėlapiai: centruos žemėlapį kai bus atidaromas iššokantis langas paspaudus ant žymeklio.

en: layer name
lt: sluoksnio pavadinimas

en: layers
lt: sluoksniai

en: leave empty to use default search hover text (start typing to find marker entries based on markername or popuptext)
lt: palikite tuščią norite naudoti numatytąjį paieškos rodomą tekstą (pradėkite rašyti jei norite rasti žymeklius ar iššokantį tekstą)

en: leave empty to use default search text (Search markers)
lt: palikite tuščią jei norite naudoti numatytąjį paieškos tekstą (Žymeklių paiška)

en: list all layers
lt: visų žymeklių sąrašas

en: list all markers
lt: žymeklių sąrašas

en: loading map - please wait...
lt: Žemėlapis kraunasi - prašom palaukti...

en: longitude
lt: ilguma

en: low
lt: žemas

en: map
lt: žemėlapis

en: map moves back to initial position after popup is closed
lt: žemėlapis persikėlė atgal į pradinę padėtį, iššokantys langeliai uždaryti

en: map parameters can be overwritten within shortcodes (e.g. %1s)
lt: žemėlapio nustatymai negali būtu užkeisti su trumpu kodu (%1s)

en: map type and ID
lt: žemėlapio tipas ir ID

en: mapnik (for normal routing using car, bicycle or foot)
lt: mapnik (normalus maršrutas naudojant automobilį, dviratį arba pėsčiomis)

en: maps
lt: žemėlapiai

en: marker
lt: žymeklis

en: marker ID
lt: žymeklio ID

en: marker and layer maps
lt: žymeklių ir sluoksnių žemėlapis

en: marker count
lt: žymeklių skaičių

en: marker created directly by using shortcode - no edit link available
lt: žymeklis sukurtas tiesiogiai naudojant "shortcode" - nėra ką redaguoti

en: marker maps only
lt: tik žymeklių žemėlapiai

en: marker name
lt: žymeklio pavadinimas

en: markers
lt: žymekliai

en: markers not assigned to a layer
lt: žymekliai nepriskirti sluoksniui

en: maxZoom theme compatibility
lt: maxZoom temos palaikymas

en: maximum number of markers to display in the list
lt: didžiausias skaičius žymenų, rodomas sąraše

en: maximum temporary file size in MB
lt: maksimalus laikino failo dydis MB

en: medium
lt: vidutinis

en: merge
lt: sujungti

en: meters
lt: metrai

en: metric (km)
lt: metrais (km)

en: miles
lt: mylios

en: mobile optimized maps through use of native javascript instead of jQuery
lt: optimizuota mobiliesiems žemėlapiams naudojant gimtąja javascript sistemą vietoj jQuery

en: mobile web app support for fullscreen maps and optimized mobile viewport
lt: mobiliesiems telefonams veikia žemėlapiai per visą ekraną ir optimizuotą peržiūra mobiliems įrenginiams

en: month
lt: mėnesis

en: more accessibility features
lt: daugiau išplėstos galimybės

en: more information
lt: plačiau

en: move markers
lt: stumti žymeklius

en: much better tile loading algorithm with less flickering
lt: daug geresnis užkrovimo algoritmas

en: multi layer map
lt: daugiasluoksnis žemėlapis

en: name for filter controlbox
lt: pavadinimas valdymo dėžutės filtrui

en: net
lt: svoris

en: never (ignore changes in the view)
lt: niekada (ignoruojami pokyčiai peržiūroje)

en: new layer map
lt: naujas sluoksnio žemėlapis

en: new marker map
lt: naujas žymeklio žemėlapis

en: new markers IDs
lt: naujas žymeklio IDs

en: next update by
lt: sekantis naujinimas

en: no
lt: ne

en: no action (and hide links)
lt: jokių veiksmų (ir paslėpti nuorodas)

en: no link
lt: be nuorodos

en: none (default setting, recommended)
lt: nieko (standartinis nustatymas, rekomenduojame)

en: not assigned to a layer
lt: sluoksniui nepriskirtas

en: not available
lt: neegzistuoja

en: not available on multi layer maps
lt: nėra skirta daugiasluoksniam žemėlapiui

en: not used in any content
lt: nenaudojama jokiam turinyje

en: number of markers
lt: žymeklių skaičius

en: off (save changes to database)
lt: išjungti (išsaugoti duomenis bazėje)

en: on (check import file only - no changes will be made to database)
lt: ant (tikrinkite importuojama failą - jokių pakeitimų nebus duomenų bazėje)

en: onChange (refresh when the file is loaded and whenever the Link parameters change)
lt: onChange (atnaujinti, kai failas yra pakrautas ir kai šios nuorodos nustatymai pakeisti)

en: onExpire (refresh the file when the expiration time is reached)
lt: onExpire (atnaujinti failą, kai galiojimo laikas baiginėjasi)

en: onInterval (refresh every n seconds (specified in refreshInterval)
lt: onInterval (atnaujinama kas n sekundžių kai nurodytas atnaujinimo intervalas)

en: onRequest (refresh the file only when the user explicitly requests it)
lt: onRequest (atnaujinti bylą tik tada, kai vartotojas aiškiai paprašė)

en: onStop (after camera movement stops)
lt: onStop (stumdoma kamera sustoja)

en: onStop (refresh the file n seconds after movement stops, where n is specified in viewRefreshTime)
lt: onStop (atnaujinti failą kas n sekundžių po to kai judėjimas sustoja, kur n yra nurodytas viewRefreshTime)

en: once
lt: kartą

en: opacity (stroke opacity)
lt: drumstumas (neskaidrumo eilutė)

en: open
lt: atidaryti

en: open map in new window
lt: žemėlapis naujame lange

en: open popup
lt: atidaryti iššokanti langelį

en: openrouteservice.org (based on OpenStreetMap, Europe only)
lt: openrouteservice.org (pagrindas ant OpenStreetMap, Europe only)

en: optimized editing workflow for layer maps and list of markers-page - no more reloads needed due to AJAX support
lt: optimizuotas redagavimas darbo eigos sluoksnio žemėlapius ir sąrašą žymenų puslapio - nebereikės daugiau perkrauti kad veiktu AJAX

en: optimized editing workflow for marker maps - no more reloads needed due to AJAX support
lt: optimizuotas žemėlapių žymeklių redagavimas - pakartotinai užkrauti puslapio nereikia dėl AJAX paramos

en: option to add markernames to popups automatically (default = false)
lt: galimybė pridėti žymeklių pavadinimus iššokantiems objektams automatiškai (numatytasis = "Ne")

en: option to disable loading of Google Maps API for higher performance if alternative basemaps are used only
lt: nustatymas išjungia Google Maps API pakrovimą dėl didesnio našumo alternatyvių bazinių žemėlapių naudojimui

en: option to disable map dragging on touch devices only
lt: opcija išjungia žemėlapio tampymą įšmaniesiems įrenginiams

en: option to duplicate layer AND assigned markers (for single layers and for layer bulk actions)
lt: galimybė dubliuoti sluoksnį ir priskirti žymekliai (už atskirų sluoksnių ir sluoksnio sijų)

en: option to remove MapsMarker.com backlinks
lt: nustatymas išima MapsMarker.com iš grįžtamų nuorodų

en: option to sort list of markers below layer maps by distance from layer center
lt: galimybė rūšiuoti žymeklių sąrašą, žemėlapius žemiau sluoksnio pagal atstumą nuo sluoksnio centro

en: optional
lt: pasirinktinis

en: optional - use the following custom directory for temp files
lt: pasirinktinai - naudokite šį pasirinktinį aplanką laikiniems failams

en: or
lt: ar

en: or back to overview
lt: arba grįžkite atgal į apžvalgą

en: or paste coordinates here
lt: arba nukopijavę įterpkite koordinates čia

en: or thanks, maybe later
lt: ačiū, gal vėliau

en: over %1$s changes compared to v%2$s
lt: virš %1$s sulygintų pakeitimų v%2$s

en: padding around accuracy circle, value is passed to setBounds
lt: apskritimo apdailos reikšmė yra perduodama setBounds

en: page
lt: puslapis

en: per page
lt: puslapyje

en: pixel
lt: pikselis

en: please click here to renew your access to plugin updates and support
lt: prašome spausti čia ir atnaujinkite savo prieigą prie įskiepių pagalbos ir naujinimų

en: please enter a comma-separted list of IDs, like %1$s
lt: įveskite kableliais sąrašą ID, panašiai kaip %1$s

en: please rate this plugin on wordpress.org
lt: labai prašom prabalsuoti už šį įskiepą wordpress.org

en: please review this plugin on wordpress.org
lt: Prašome peržiūrėti šį įskiepį ant wordpress.org

en: polyline clipping
lt: polilinijų karpymas

en: popuptext
lt: iššokantis tekstas

en: powered by
lt: rėmėjas

en: preferred route profile
lt: pageidaujamas maršruto profilis

en: prepare export
lt: parengtas eksportui

en: prepare import
lt: ruošiama impuotuoti

en: preview
lt: peržiūrėti

en: preview all markers from assigned layer(s)
lt: peržiūrėti visus žymeklius priskirtam sluoksniui(-iams)

en: pro version only
lt: tik su PRO versija

en: publish
lt: publikuoti

en: put in front of popup-text
lt: padėti aukščiau iššokančio teksto

en: rate plugin
lt: įvertinkite įskiepį

en: recommended
lt: rekomenduojama

en: recommended offset (x/y): %1$s or %2$s
lt: Rekomenduojamas kompensavimas (x/y): %1$s arba %2$s

en: rectangle
lt: rombas

en: region
lt: regionas

en: released on
lt: išleistas

en: remote editor
lt: nuotolinis redagavimas

en: required
lt: būtina

en: reset map view
lt: atnaujinti žemėlapio vaizdą

en: rounded
lt: užapvalintas

en: same layer(s) as original marker
lt: tie patys sluoksniai, kaip ir žymekliai

en: search existing markers/layers
lt: ieškoti egzistuojančių žymeklių / sluoksnių

en: search function for layerlist on marker edit page
lt: paieškos funkcijos sluoksnių sąraše, žymeklio redagavimas puslapyje

en: second
lt: sekantis

en: set map center on marker position and open popup
lt: nustatyti žmėlapio centra pagal žymeklį ir atidaryti iššokantį langelį

en: set map center on marker position only
lt: nustatyti žemėlapio centrą pagal žymeklio padėtį

en: set the map view (zoom and pan) to the user´s location as it updates.
lt: nustatyti žiūrėjimo būsena (didinimą ir poziciją) vartotojo būvimo vietoje.

en: settings
lt: nustatymai

en: shortest route
lt: trumpiausias maršrutas

en: show
lt: rodyti

en: show (for maps with set GPX URLs only)
lt: rodyti (žemėlapius su nustatytais GPX)

en: show API links
lt: rodyti API nuorodas

en: show advanced functions
lt: rodyti išplėstines funkcijas

en: show advanced menu items
lt: rodyti įšplėstinius papildomus menių

en: show all available changelogs
lt: rodyti pilną pakeitimų išklotinę

en: show default start and end icons
lt: rodyti pradžioje startavimą ir pabaigos piktogramas

en: show examples
lt: rodyti pavyzdžius

en: show fewer icons
lt: rodyti mažiau piktogramas

en: show full action bar
lt: parodyti visą veiksmų juostą

en: show map
lt: rodyti žemėlapį

en: show marker on map
lt: rodyti žymeklį ant žemėlapio

en: show markers assigned to this layer
lt: rodyti žymeklius kurie priskirti sluoksniui

en: show more icons
lt: parodyti daugiau piktogramų

en: show more options
lt: rodyti daugiau nustatymų

en: show or hide drop down menu in Wordpress Admin Bar
lt: rodyti arba slėpti išskleidžiamajame meniu WordPress administratoriaus menių punkte

en: show search field only
lt: rodyti tik paieškos lauką

en: show sort order selection only
lt: rodyti surikiuotus tik kurie pažymėti

en: show tutorial at mapsmarker.com
lt: peržiūrėti aprašymą svetainėje mapsmarker.com

en: show used icons
lt: rodyti naudojamas piktogramas

en: shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com
lt: rodo kaip valdiklį administratoriaus valdymo skydelį, kuri rodo naujausius žymeklius ir tinklaraščio įrašus iš mapsmarker.com

en: signature is invalid
lt: negeras parašas

en: significantly decreased loadtimes for OpenStreetMap-based maps
lt: gerokai sumažės žemėlapio pakrovimo laikas su OpenStreetMap-based

en: single layer map
lt: vienetinis žemėlapio sluoksnis

en: sort order
lt: rikiuoti

en: sort order ascending
lt: rūšiuoti didėjančia tvarka

en: sort order descending
lt: rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: squared
lt: kvadratas

en: standard icon
lt: standartinė piktograma

en: start
lt: pradėti

en: start export
lt: pradėti exportavimą

en: start full-text search
lt: pradėti pilno teksto paieška

en: start import
lt: pradėti ikėlimą

en: start installation
lt: pradėti įdiegimą

en: start typing to filter icons by filename
lt: pradėkite filtruoti piktogramas pagal failo pavadinimą

en: start typing to find marker entries based on markername or popuptext
lt: pradėkite rašyti kad rastumėte žymeklių įrašus kurie yra iškylančiame tekste arba žymos varde

en: stroke (whether to draw stroke along the path. Set it to false to disable borders on polygons or circles)
lt: eilutė (Nustatykite jį NE ir išjungsite poligonų ir apskritimų sienas)

en: submit
lt: siųsti

en: support for CSV/XLS/XLSX/ODS import and export for bulk additions and bulk updates
lt: parama skirta CSV / XLS / XLSX / OAM formatų importo ir eksporto papildymams ir atnaujinimams

en: support for assigning markers to multiple layers
lt: pagalba skiriant žymeklius keliems sluoksniams

en: support for bulk updates of marker maps on the tools page for selected layers only
lt: parama skirta atnaujinamiems žemėlapio žymekliams iš įrankių puslapio tik pasirinktiems sluoksniams

en: support for changing marker IDs and layer IDs from the tools page
lt: pagalba keičiant žymeklio ID ir sluoksnio ID per įrankių puslapį

en: support for custom Mapbox basemaps
lt: pagalba vartotojams naudojantis Mapbox bazinių žemėlapių

en: support for duplicating layer maps (without assigned markers)
lt: pagalba dubliuotiems žemėlapio sluoksniams (be priskirtų žymeklių)

en: support for duplicating markers
lt: pagalba apie pasikartojančius žymeklius

en: support for dynamic switching between simplified and advanced editor (no more reloads needed)
lt: pagalba perjungimui tarp supaprastinto ir pažangaus redaktoriaus (reikia pakartotinai užkrauti puslapį)

en: support for filtering of marker icons on backend (based on filename)
lt: pagalba filtruojant žymeklio piktogramos posistemę (remiantis failu)

en: support for filters and actions
lt: Pagalba apie filtrus ir įvykius

en: support for pro users
lt: pagalba tik Pro vartotojams

en: support for setting global maximum zoom level to 21 (tiles from basemaps with lower native zoom levels will be upscaled automatically)
lt: pagalba – nustatant pasaulinį maksimalų priartinimo lygį iki 21 (su pelyte galima keisti mastelį)

en: support for shortcodes in popup texts
lt: galima naudoti "shortcodes" iššokančiuose tekstuose

en: supported formats: %1$s
lt: palaikomi formatai: %1$s

en: switch to advanced editor
lt: pereiti į išplėstinį redaktorių

en: switch to simplified editor
lt: perjungti į paprasta redaktorių

en: this caching method is currently not available on your server
lt: šis spartinimo būdas šiuo metu nėra naudojamas jūsų serveryje

en: timeout in seconds
lt: pauzės sekundėmis

en: tons of bugfixes and stability improvements
lt: tonų pataisymai ir stabilumo patobulinimas

en: tool for monitoring "active shortcodes for already deleted maps"
lt: veidrodinis įrankis "aktyvus žemėlapių trumpi kodai jau ištrinti"

en: tool for monitoring "active shortcodes with invalid map IDs"
lt: veidrodinis įrankis "aktyvus trumpas kodas su neleistinu žemėlapyje ID"

en: translate
lt: išversti

en: translations
lt: Vertimai

en: true
lt: taip

en: true (for fullscreen maps only)
lt: taip (tik pilno lango žemėlapiams)

en: true (only add on demand if map view is changed)
lt: taip (pridėti tik paklausa, jei žemėlapio pozicija pasikeitė)

en: unassigned
lt: nepaskirstytasis

en: update
lt: atnaujinti

en: update ID
lt: atnaujinti ID

en: update existing markers/layers
lt: atnaujinti esami žymekliai / sluoksniai

en: update icon
lt: atnaujinti piktogramą

en: update settings
lt: atnaujinkite nustatymus

en: updated by
lt: atnaujinta

en: updated on
lt: atnaujintas

en: upload
lt: nusiųsti

en: upload icon button & custom icon directory
lt: nusiųsti piktogramą - klavišas & pasirenkama direktorijos piktograma

en: upload new icon
lt: nusiųsti nauja piktogramą

en: use address for geocoding (latitude and longitude values will get overwritten by geocoding results)
lt: naudoti geografinį adresą (platumos ir ilgumos reikšmes gaus perrašant geografinius rezultatus)

en: use circle
lt: naudoti apskritimą

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new layers and updatedby/updatedon on layer updates
lt: naudoti esamą vartotojo vardą (%1$s) ir dabartinį laiko fiksavimą autoriaus kuris sukųrė naujus sluoksnius ir autoriaus kuris atnaujino sluoksnius

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new markers and updatedby/updatedon on marker updates
lt: naudokite savo vartotoją (%1$s) ir atžymės, kad "sukūrė" ar "atnaujino" žymeklius jūsų vartotojas

en: use custom images
lt: naudokite pasirinktinius paveikslėlius

en: use custom shadow (please enter URL below)
lt: naudoti pasirinktinį šešėlį (prašome įvesti nuorodą žemiau)

en: use default images
lt: naudoti numatytuosius vaizdus

en: use default shadow
lt: naudoti standartinį šeįėlį

en: use distinct marker zoom levels
lt: naudoti skirtingą žymeklių mastelio lygį

en: use layer zoom level for all markers
lt: naudoti sluoksnių mastelio lygį visiems žymekliams

en: use rectangle
lt: naudokite stačiakampį

en: use this pin to center the layer (will only be shown in the admin area)
lt: naudoti šį kaištį iki sluoksnio centro (bus rodomas tik administratoriui)

en: v%1s is used in the free version
lt: v%1s naudojamas nemokamoje versijoje

en: valid for default image only!
lt: galioja tik numatytam paveikslėliui!

en: very high
lt: labai aukštai

en: very low
lt: labai mažas

en: via GeoRSS - please use RSS Reader like http://google.com/reader for example
lt: per GeoRSS - naudokite RSS skaityklę kaip šitą http://google.com/reader

en: view
lt: žiūrėti

en: view blogpost for current version
lt: Peržiūrėti "blogspot" dabartinės versijos

en: view content
lt: peržiūrėti turinį

en: view existing markers/layers
lt: peržiūrėti esamus žymeklius / sluoksnius

en: view layer
lt: žiūrėti sluoksnį

en: view layer
lt: žiūrėti sluoksnį

en: visible
lt: matomas

en: visible for admins only
lt: matoma tik administratoriui

en: weight (stroke width in pixel)
lt: svoris (eilutės plotis pikseliais)

en: weighting method of routing
lt: svorinis maršruto nustatymas

en: whitelabel backend admin pages
lt: Administratoriaus posistemės puslapiai

en: yes
lt: taip

en: yes (checked)
lt: Taip (pažymėta)

en: yes (unchecked)
lt: taip (nepažymėta)
