Maps Marker Free/Pro - en to nl translation catalogue (2017 entries)

en: "edit map"-link on frontend based on user-permissions for better maintainability
nl: "kaart bewerken"-link op de frontend gebaseerd op gebruikersrechten voor een betere  beheersbaarheid

en: %1$s allows you to choose from different geocoding providers which enables you to get the best results according to your needs.
nl: %1$s biedt de gelegenheid om tussen verschillende geocodering providers te kiezen, die je in staat  stellen om de beste resultaten naar eigen behoeften te krijgen. 
    
    

en: %1$s errors (skipped rows from importfile: %2$s)
nl: %1$s fouten (overgeslagen rijen van de importfile: %2$s)

en: %1$s in the marker name
nl: %1$s in de marker naam

en: %1$s in the popup text
nl: %1$s in de pop-up tekst

en: %1$s layers updated (IDs: %2$s)
nl: %1$s lagen ge-update (IDs: %2$s)

en: %1$s layers would be updated (IDs: %2$s)
nl: %1$s lagen zullen ge-update worden (IDs: %2$s)

en: %1$s markers updated (IDs: %2$s)
nl: %1$s markers ge-update (IDs: %2$s)

en: %1$s markers would be updated (IDs: %2$s)
nl: %1$s markers zullen worden ge-update (IDs: %2$s)

en: %1$s new layers created (IDs: %2$s)
nl: %1$s nieuwe lagen gecreëerd (IDs: %2$s)

en: %1$s new layers would be created (rows: %2$s)
nl: %1$s nieuwe lagen worden gecreëerd (rows: %2$s)

en: %1$s new markers created (IDs: %2$s)
nl: %1$s nieuwe markers gecreëerd (IDs: %2$s)

en: %1$s new markers would be created (rows: %2$s)
nl: %1$s nieuwe markers zullen worden gecreëerd (rijen: %2$s)

en: %1$s out of %2$s requests/%3$s
nl: %1$s van de %2$s verzoeken/%3$s

en: %1$s out of %2$s requests/domain/%3$s
nl: 	%1$s van de %2$s verzoeken/domein/%3$en

en: %1$s requests/%2$s
nl: %1$s verzoeken/%2$s

en: %1$s requests/domain/%2$s
nl: %1$s verzoeken/domein/%2$en

en: %1$s warnings (rows from importfile: %2$s)
nl: %1$s waarschuwingen (rijen van de importfile: %2$s)

en: (for marker listings below multi-layer maps only)
nl: (voor de markers lijst alleen onder multi-layers)

en: (frequently asked questions)
nl: (veel gestelde vragen)

en: (not now, hide message)
nl: (niet nu, verberg bericht)

en: (required) Comma-separated list of WMS layers to show
nl: (noodzakelijk) door komma's gescheiden lijst van WMS lagen die getoond moeten worden

en: (with semicolons as delimiters)
nl: (met aanhalingstekens als scheidingsteken)

en: <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> allows up to %3$s requests/domain/day and a maximum of %4$s requests/%5$s without registration - just select "%6$s" as preferred "Geocoding provider" in the according tab on the left to start using the service.
nl: <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> staat tot %3$s verzoeken/domein/dag toe, en een maximum van %4$s verzoek/%5$en zonder registratie - selecteer alleen "%6$s" als gekozen "Geocode provider" in de betreffende tab links om met het gebruik van de service te beginnen.

en: <a href="%1$s" target="_blank">Click here</a> for a tutorial on how to activate MapQuest basemaps.
nl: <a href="%1$s" target="_blank">Klik hier</a> voor een tutorial over het activeren van MapQuest basemaps.

en: <a href="%1$s" target="_blank">Mapzen Search</a> allows up to %2$s requests/domain/day and a maximum of %3$s requests/%4$s and %5$s requests/%6$s without registration - just select "Mapzen Search" as preferred "Geocoding provider" in the according tab on the left.
nl: <a href="%1$s" target="_blank">Mapzen Zoeken</a> biedt tot %2$s verzoeken/domein/dag en een maximum van %3$s verzoek/%4$en en %5$s verzoek/%6$en zonder registratie - kies gewoon "Mapzen Zoeken" als gekozen "Geocode provider" onder de betreffende tab aan de linker kant.

en: <a href="%1$s">Click here to show all affected URLs</a>
nl: <a href="%1$s">Klik hier voor het tonen van alle betreffende URLs</a>

en: <a href="%1$s">Please click here to start the automatic update process</a>
nl: <a href="%1$s">Klik hier om het automatische updateproces te starten</a>

en: <a href="%s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
nl: <a href="%s">Vernieuw alstublieft uw toegang tot updates en ondersteuning om uw plugin up-to-date en veilig te houden</a>.

en: <b>Warning: an active plugin or theme is also embedding the Google Maps API (script handle: %1$s) - this can break (Google) maps and address search on backend for %2$s!</b><br/>To fix this, please either remove that additional Google Maps API call manually or enable the compatibility option "<a href="%3$s">Deregister Google Maps API scripts enqueued by third parties</a>"
nl: <b>Pas op: een actieve plugin of template bevat ook de Google Maps API (script handvat: %1$s) - Dit kan het vastlopen van (Google) maps veroorzaken en adres zoeken aan het einde voor %2$s!</b><br/>Om dit te herstellen, of verwijder s.v.p. de extra Google Maps API aanroeper handmatig of activeer de compatibiliteit optie"<a href="%3$s">Schakel Google Maps API scripts aangeleverd door derden uit</a>"

en: <strong>Beta testing is enabled - updates will be downloaded from the beta release channel</strong><br/>Beta versions may be used on production sites on your own risk only as they might be unstable!<br/>Important: please <a href="%1s">save the settings manually</a> after each plugin update and <a href="%2s" target="_blank">use the helpdesk</a> for feedback.
nl: <strong>Beta testen is geactiveerd - de updates zullen worden gedownload via het beta release kanaal</strong><br/>Beta versies kunnen op eigen verantwoordelijkheid gebruikt worden op productie (live) websites, maar de Beta versies kunnen instabiel zijn!<br/>Belangrijk: sla alstublieft <a href="%1s">de instellingen handmatig op</a> na iedere plug-in update en <a href="%2s" target="_blank">gebruik de helpdesk</a> voor eventuele feedback.

en: <strong>Important information for multisite installations:</strong><br/><h3>Please update the plugin "Leaflet Maps Marker" to the latest version (to avoid data loss when the plugin "Leaflet Maps Marker" gets deleted)!</h3>This message will disappear as soon as the free plugin has been updated.
nl: <strong>Belengrijke informatie voor multisite installaties:</strong><br/><h3>Update alstublieft de plugin "Leaflet Maps Marker" naar de laatste nieuwe versie (om data verlies te vermijden als de plug-in "Leaflet Maps Marker" wordt verwijderd)!</h3>Dit bericht verdwijnt zodra de gratis plug-in is ge-update.

en: <strong>Important remarks if you plan to copy layers AND markers from another WordPress site</strong>:<br/> the next layer created will get the ID %1$s, so please verify after the layers have been created that the values in the column <i>layer</i> in the related marker import file fit the new layer IDs!
nl: <strong>Belangrijke opmerkingen als u van plan bent om lagen EN markers te kopiëren van een andere WordPress site</strong>:<br/> de volgende laag die gecreëerd wordt zal het ID %1$s krijgen, dus controleer nadat de lagen zijn gemaakt of de waarden in de kolom <i>laag</i> in het gerelateerde marker-importbestand passen bij de nieuwe laag-ID's!

en: <strong>Thanks for purchasing a valid license key for Maps Marker Pro!</strong><br/>To finish the installation please FIRST update the inactive plugin "Leaflet Maps Marker" to the latest version and THEN delete the plugin in order to avoid plugin conflicts!<br/><h3>Deleting the plugin "Leaflet Maps Marker" before updating to the latest version will result in data loss!</h3> This message will disappear as soon as the free plugin has been updated and deleted.
nl: <strong>Hartelijk dank voor het kopen van een geldige licentie sleutel voor Maps Marker Pro!</strong><br/>Om de installatie te voltooien, update alstublieft eerst de inactieve plug-in "Leaflet Maps Marker" naar de laatste nieuwe versie en dan verwijder de plug-in om plug-in conflicten te vermijden!<br/><h3>Verwijdering van de plug-in "Leaflet Maps Marker" voor dat deze naar de laatste nieuwe versie is ge-update zal leiden tot data verlies!</h3> Dit bericht verdwijnt zodra de gratis plug-in is ge-update en verwijderd is.

en: <strong>Warning: you are using the plugin cformsII which is causing the TinyMCE editor to break when creating new maps!</strong><br/><br/>Here is how to fix this:<br/>1. click on to "cformsII" / "Global Settings" in your WordPress admin menu<br/>2. open the tab "WP Editor Button support"<br/>3. check the option "Fix TinyMCE error"<br/>4. save changes<br/><br/>If you do not see this option in your settings, please upgrade to the latest version first (this has to be done manually - see plugin website http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin/ for details)<br/><br/>This message will disappear automatically when the cformsII option "Fix TinyMCE error" is checked.
nl: <strong>Waarschuwing: u gebruikt de plugin cformsll die fouten veroorzaakt bij TinyMCE bewerker als u nieuwe kaarten creëert!</strong><br/><br/>Hier is de oplossing:<br/>1. klik op "cformsll" / "Globale Instellingen" in je WordPress admin menu<br/>2. open de tab "WP Editor Button support"<br/>3. vink de optie "Fix TinyMCE error"<br/>4. sla de wijzigingen op<br/><br/>Als u deze optie niet ziet upgrade dan naar de laatste versie(handmatig - zie plugin website http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin/ voor details)<br/><br/>Dit bericht zal dan automatisch verdwijnen van cformsII als u "Fix TinyMCE error" heeft aangevinkt.

en: <strong>Warning: you are using the plugin jQuery Colorbox which is causing maps to break!</strong><br/><br/>Here is how to fix this:<br/>1. click on to "Settings" / "jQuery Colorbox" in your WordPress admin menu<br/>2. Uncheck the setting "Automate jQuery Colorbox for all images in pages, posts and galleries:"<br/>3. check the setting "Automate jQuery Colorbox for images in WordPress galleries only:" instead<br/>4. save changes<br/><br/>This message will disappear automatically when the jQuery Colorbox option was updated.
nl: <strong>Waarschuwing: u gebruikt de plugin jQuery Colorbox die fouten veroorzaakt bij de kaarten!</strong><br/><br/>Oplossing:<br/>1. klik op "Instellingen" / "jQuery Colorbox" in je WordPress admin menu<br/>2. Verwijder de vink van "Automate jQuery Colorbox voor alle afbeeldingen in pagina's, berichten en galerijen:"<br/>3. Vink de instelling "Automate jQuery Colorbox for images in WordPress galleries only:" aan <br/>4. opslaan<br/><br/>Dit bericht verschijnt automatisch als de jQuery Colorbox is ge-update.

en: A custom image can only be used if you sign up for a custom visualead API key! Please visit %s for more information.
nl: Een aangepaste afbeelding kan alleen gebruikt worden als u zich registreert voor een aangepaste visualead API sleutel! Bezoek Ga alstublieft naar %s voor meer informatie.

en: A graphic advertising your World. Format: 180x120 pixel, transparent PNG
nl: Een afbeelding voor het promoten van uw Wereld. Formaat: 180x120 pixel, transparant PNG

en: A graphic spotlighting your World in promotions. Format: 1024x500 pixel, transparent PNG
nl: Een afbeelding welke uw Wereld belicht in promoties. Formaat: 1024x500 pixel, transparant PNG

en: A high resolution icon for your World which can be included in features. Format: 512x512 pixel, transparent PNG
nl: Een hoog resolutie icoontje voor uw Wereld welke kan toegevoegd worden aan de kenmerken. Formaat: 512x512 pixel, transparant PNG

en: A layer with the ID %1$s has been successfully created
nl: De laag met het ID %1$s is succesvol gecreëerd

en: A layer with the ID %1s does not exist
nl: Een laag met de ID %1s bestaat niet

en: A marker with the ID %1$s has been successfully created
nl: Een marker met het ID %1$s is succesvol gecreeërd‎

en: A marker with the ID %1s does not exist
nl: Een marker met de ID %1s bestaat niet

en: A promotion text describing your World in more details.
nl: Een promotie tekst die uw Wereld in details omschrijft

en: A short name for your World, should only be up to 20 characters, to be used when there is not enough space.
nl: Een korte naam voor uw Wereld, mag niet langer zijn dan 20 karakters, deze kan u gebruiken indien er niet genoeg plaats is.

en: A simple scale control that shows the scale of the current center of screen in metric (m/km) and/or imperial (mi/ft) systems. The following settings will be used for all marker and layer maps.
nl: Een simpele schaal instelling die de schaal van het huidige midden van het scherm laat zien in metrische (m/km) en/of imperial (mi/ft) systemen.

en: A tutorial on how to configure Mapbox basemaps can be found at %1$s
nl: Een tutorial over hoe je Mapbox basiskaarten configureert is te vinden op %1$s

en: API access token
nl: API toegang token

en: API access via IP %1s is not allowed
nl: API toegang via IP %1s is niet toegestaan

en: API action is not allowed
nl: API action is niet toegestaan

en: API call was successful
nl: API call was succesvol

en: API default format
nl: API standaardindeling

en: API is disabled
nl: API is uitgeschakeld

en: API key required
nl: API sleutel vereist

en: API key required!
nl: API sleutel noodzakelijk!

en: API keys have been successfully generated.
nl: API keys zijn met succes gegenereerd

en: API keys have been successfully regenerated.
nl: API sleutels zijn met succes geregenereerd.

en: API keys have been successfully revoked.
nl: API sleutels zijn met succes ingetrokken.

en: API parameter action has to be set
nl: API parameter action moet ingesteld zijn

en: API parameter action is invalid
nl: API parameter action is niet geldig

en: API parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
nl: API parameter datum_from of datum_to moeten ingesteld worden als er datum velden doorzocht worden

en: API parameter id has to be set
nl: API parameter id moet ingesteld worden

en: API parameter type has to be set
nl: API parameter type moet ingesteld worden

en: API parameter type is invalid
nl: API parameter type is niet geldig

en: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right and lon_bottom_right have be set when performing a boundingbox search
nl: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right en lon_bottom_right moeten ingesteld worden als er gezocht wordt via een boundingbox

en: API search parameter searchkey has to be set
nl: API zoek parameter zoeksleutel moet ingesteld worden

en: API search parameter searchkey is invalid
nl: API zoek parameter zoeksleutel is niet geldig

en: API search parameter searchvalue has to be set
nl: API zoek parameter zoekwaarde moet ingesteld worden

en: API version is invalid
nl: API versie is niet geldig

en: Access to Mapbox web services requires an access token. The access token is used to associate requests to API resources with your account.
nl: Toegang tot Mapbox webdiensten vereist een access token. De toegang token wordt gebruikt om verzoeken tot API middelen te koppelen aan uw account.

en: Access to plugin updates and support area valid until:
nl: Toegang tot plugin updates en de ondersteuning is geldig tot: 

en: Action bar settings
nl: Aktie-balk instellingen

en: Action bar visibility
nl: Zichtbaarheid van Acties-balk

en: Active WMS layers
nl: Actieve WMS lagen

en: Active shortcodes with invalid map IDs
nl: Actieve shortcodes met niet geldige kaart IDs

en: Add GeoRSS feed to &lt;head&gt;
nl: Voeg GeoRSS-Feed toe aan de &lt;head&gt;

en: Add Map
nl: Voeg kaart toe

en: Add a geolocate button to all maps which allows to show and follow your current location:
nl: Voeg een geolocate knop toe aan alle mappen welke toelaat om je huidige positie te zien en te volgen:

en: Add a geolocate button to each map
nl: Voeg een geolocatie knop toe aan iedere kaart

en: Add an expandable minimap to your maps which shows the same as the main map with a set zoom offset
nl: Voeg een schaalbare minikaart toe aan uw kaarten welke hetzelfde laten zien als de hoofdkaart met een ingestelde zoom offset

en: Add new layer
nl: Voeg een nieuwe laag toe

en: Add new marker
nl: Voeg een nieuwe marker toe

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information!
nl: Een nieuwe vertaling toevoegen of een bestaande up-daten is heel gemakkelijk - bezoek alstublieft %s voor meer informatie! 

en: Additionally the pro version does not display the visualead logo on the QR code output pages.
nl: Daarnaast zal de pro-versie niet het visualead logo op de QR-code geëxporteerde pagina's weer geven.

en: Address
nl: Adres

en: Admin notices
nl: Administrator berichten

en: Administrator (Capability activate_plugins)
nl: Administrator (Gemachtigd om plug-ins te activeren)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Affiliate ID
nl: Partner ID

en: Affiliates
nl: Partners

en: After camera movement stops, specifies the number of seconds to wait before refreshing the view (is used when viewRefreshMode is set to onStop)
nl: Na het stoppen van de beweging van de camera, bepaalt het aantal seconden voor het vernieuwen van de weergave (wordt gebruikt wanneer viewRefreshMode is ingesteld op onStop)

en: Albanian
nl: Albanees

en: Algolia Places settings
nl: Algolia Plaatsen instellingen

en: All broken layer assignements have been updated successfully to layer ID %1$s.
nl: Alle verbroken laag toewijzingen zijn met succes bijgewerkt naar laag ID %1$s.

en: All markers from all layers have been successfully deleted
nl: Alle markers van alle lagen zijn met succes verwijderd

en: All markers from layer ID %1$s have been successfully assigned to layer ID %2$s
nl: Alle markers van laag ID %1$s zijn succesvol toegekend aan laag  ID %2$s

en: All markers from layer ID %1$s have been successfully deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
nl: Alle markers van laag-IS %1$s zijn met succes verwijderd (of de verwijzing naar de laag is verwijderd als de marker aan meerdere lagen was toegewezen)

en: Allowed API actions
nl: Toegestane API acties

en: Allowed API request methods
nl: Toegestane API verzoek methoden

en: Allowed referer
nl: Toegestane referer

en: Allows you to specify <a href="%1$s" target="_blank">PolylineOptions</a> to style spider legs.
nl: Hiermee kunt u <a href="%1$s" target="_blank"> Meervoudige lijn opties (PolylineOptions)</a> opgeven om de spinnenpoten een stijl te geven.

en: Allows you to toggle marker display on frontend
nl: Hiermee kunt u de marker weergave op de frontend wisselen

en: Always
nl: Altijd

en: Amharic
nl: Amhaars

en: Amount of pixels to pan when pressing an arrow key
nl: Aantal van pixels die verschuiven als u de pijltjes toets drukt.

en: An API key is required if you want to use Bing Maps as basemap for marker or layer maps. Please click on the question mark for more info on how to get your API key.
nl: Een API sleutel is nodig als u Bing Maps als basismap voor marker of lagen mappen wilt gebruiken. Klik alstublieft op het uitroepteken voor meer informatie over het verkrijgen van een API sleutel.

en: An issue with your MapQuest API key %1$s occured - please check the support forum at %2$s for more details
nl: Er is een probleem met uw MapQuest API key %1$s opgetreden - check a.u.b. het support forum op %2$s voor meer details

en: App icon URL
nl: App iconoontje URL

en: Appends an edit link to the OpenStreetMap attribution text which allows direct edits on www.openstreetmap.org (free account required)
nl: Voegt een bewerking link toe aan de OpenStreetMap uitlegtekst waardoor directe aanpassingen gedaan kunnen worden op www.openstreetmap.org (gratis account vereist)

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Arabic (Saudi Arabia)
nl: Arabisch (Arabië) 

en: Are you sure that you want to revoke this API key?
nl: Weet je zeker dat je deze API key wilt intrekken?

en: Armenian
nl: Armeens

en: As you are running your blog within a WordPress Multisite installation, please use this icon directory on your server: %2$s/
nl: Omdat uw blog op een WordPress Multisite installatie draait, gebruik dan alstublieft deze icoontjes directory op uw server: %2$s/

en: Assamese
nl: Assamees

en: Assign the following layer instead
nl: De volgende laag toewijzen in plaats van deze.

en: Assigned missing layer ID
nl: Missende laag ID toegewezen

en: Async GeoJSON loading for layer maps
nl: Async GeoJSON wordt geladen voor lagen kaarten

en: Attach directions panel with address to popup text on each marker
nl: Voeg het route paneel met adres toe aan de pop-up tekst van iedere marker

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attention: if you want to geocode more than %1$s locations using Mapzen Search, <a href="%2$s" target="_blank">registering a free Mapzen Search API key</a> with a higher limit of maximum %3$s requests/%4$s is highly recommended!
nl: Attentie: als u meer geocodes wilt aanmaken dan %1$ voor locaties gebruik makend van Mapzen Zoeken, <a href="%2$s" target="_blank">is het registeren van een gratis Mapzen Zoeken API sleutel</a> met een hoger minimum limiet tot een maximum van %3$ verzoek/%4$en wordt zeer aangeraden!

en: Attention: multi-layer-maps (including sublayers) and assigned markers cannot be duplicated by using bulk actions. Please duplicate the included sublayers instead, manually create a new multi-layer-map and assign the duplicated layers to that new multi-layer-map.
nl: Waarschuwing: meerlaagse kaarten (inclusief sublagen) en bijbehorende markers kunnen niet worden gedupliceerd met bulkacties. Gelieve in plaats daarvan de meegeleverde onderlagen te dupliceren, handmatig een nieuwe multi-layer-kaart te maken en dan de gedupliceerde lagen toe te wijzen aan die nieuwe multi-layer-kaart.

en: Attention: when you save the map, the position of the marker will be used for the map center!
nl: Attentie: als u de kaart opslaat, dan zal de positie van de marker gebruikt worden voor het kaart midden!

en: Attributes to display for each layer in controlbox
nl: Weer te geven attributen voor elke laag in de controlbox

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: Augmented-Reality
nl: Toegevoegde realiteit

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication failed: REST API public key must be provided
nl: Verificatie mislukt: REST API publieke sleutel moet worden verstrekt

en: Authentication failed: REST API secret token must be provided
nl: Verificatie mislukt: REST API geheime token moet worden verstrekt

en: Authentication failed: the REST API keys are not valid
nl: Verificatie mislukt: de REST API keys zijn niet geldig

en: Authentication for Google Maps APIs Premium Plan customers
nl: Verifiëren voor Google Maps APIs Premium Pakket klanten

en: Authentication method
nl: Verificatiemethode

en: Authentication settings
nl: Verificatie instellingen

en: Author (Capability edit_published_posts)
nl: Schrijver  (Gemachtigd om berichten te bewerken)

en: Automatic Google XML sitemap integration
nl: Automatische Google XML sitemap integratie

en: Automatically switched to fallback provider
nl: Automatisch overgeschakeld naar de reserve provider

en: Available WMS layers
nl: Beschikbare WMS lagen

en: Available WMS layers for new markers/layers
nl: Beschikbaar WMS lagen voor nieuwe markers/lagen

en: Available basemaps in control box
nl: Beschikbare basiskaarten in de controlbox

en: Available geocoding providers
nl: Beschikbare geocode aanbieders

en: Available overlays for new markers/layers
nl: Beschikbare overlays voor nieuwe markers/lagen

en: Available overlays in control box
nl: Beschikbare overlays in de controlbox

en: Available providers
nl: Beschikbare leveranciers

en: Available sort orders in action bar dropdown field
nl: Verkrijgbare sorteervolgordes in actiebalk dropdown veld

en: Average heart rate
nl: Gemiddeld heart rate

en: Average moving pace
nl: Gemiddeld verplaatsings-tempo

en: Avoid highways
nl: Vermijd snelwegen

en: Avoid tolls
nl: Vermijd tolwegen

en: Azerbaijani (Latin)
nl: Azerbaidzjaans (Latijns)

en: Back to Tools
nl: Terug naar Tools

en: Background
nl: Achtergrond

en: Backup/Restore settings
nl: Backup/Restore instellingen

en: Bangla (Bangladesh)
nl: Bengaals (Bangladesh)

en: Bangla (India)
nl: Bengaals (India)

en: Basemap
nl: Basiskaart

en: Basemap/overlay controlbox on frontend
nl: Basiskaart/overlay controle-box in de frontend

en: Basemaps
nl: Basiskaarten

en: Basque
nl: Baskisch

en: Before you post a new support ticket, please follow the instructions from <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> which give you a guideline on how to deal with the most common issues.
nl: Voor u een nieuw ondersteuningsverzoek verstuurd, volg aub de instructies in <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> welke u een leidraad geeft hoe om te gaan met de meest voorkomende problemen.

en: Begin of run
nl: Begin van de run

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Below you find you current settings. Use copy and paste to make a backup or restore.
nl: Hier beneden vind u uw huidige instellingen. Gebruik copy en plakken om een backup of restore te maken.

en: Bengali
nl: Bengalees

en: Beta testing
nl: Beta testen

en: Bicycle
nl: Fiets

en: Bing Culture Parameter
nl: Bing Cultuur Parameter

en: Bing Maps (Road)
nl: Bing Maps (Straat)

en: Bing Maps (worldwide)
nl: Bing Maps (wereldwijd)

en: Bing Maps API key
nl: Bing Maps API sleutel

en: Black and White
nl: Zwart en Wit

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Bosnian (Latin)
nl: Bosnisch (Latijn)

en: Both public and private API keys are needed for API calls!
nl: Zowel de publieke en de privé API sleutels zijn nodig voor de API aanroepen!

en: Bottom left of the map
nl: Linksonder op de kaart

en: Bottom right of the map
nl: Rechtsonder in de kaart

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Bulk actions for selected layers
nl: Bulk acties voor geselecteerde lagen

en: Bulk actions for selected markers
nl: Bulk acties voor de geselecteerde markers

en: Bulk updates for all %1$s existing layer maps
nl: Bulk updates voor alle %1$s bestaande lagen kaarten

en: Bulk updates for marker maps
nl: Bulk updates voor marker kaarten

en: By default the language will be retrieved from the WordPress global variable $locale = %1$s (with a fallback to %2$s if not supported)
nl: Standaard wordt de taal overgenomen van de WordPress algemene variabele $locale = %1$s (met een terugval tot %2$s indien niet ondersteund)

en: CSS classname
nl: CSS classnaam

en: CSS for images in popups
nl: CSS voor afbeeldingen in pop-ups

en: Cached QR images will automatically be deleted if the according marker or layer map gets deleted!
nl: QR afbeeldingen in de cache zullen automatisch worden verwijdert indien de toegewezen marker of laag kaart wordt verwijderd!

en: Can be changed for each layer map
nl: Kan veranderd worden voor iedere lagen kaart

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Car
nl: Auto

en: Catalan
nl: Catelaans

en: Catalan Spanish
nl: Catalaans (Spaans)

en: Central Curdish
nl: Centraal Koerdisch

en: Change frequency for layer maps
nl: De frequentie wijzigen voor laag kaarten 

en: Change frequency for marker maps
nl: De frequentie wijzigen voor marker kaarten

en: Change layer ID
nl: Verander laag ID

en: Change marker ID
nl: Verander marker ID

en: Change number in settings
nl: Verander aantal bij de instellingen

en: Change the countries to search in. You must pass an array of two letters country codes. You can pass two letters country codes (<a href="%1$s" target="_blank">ISO 639-1</a>). Default: Search on the whole planet.
nl: Verander de landen waarin te zoeken. U moet een rij invoeren van landencodes van 2 letters. U kunt landencodes van 2 letters invoeren. (<a href="%1$s" target="_blank">ISO 639-1</a>).
    Standaard: Zoeken in de hele planeet.

en: Change the default language of the results. You can pass two letters country codes (<a href="%1$s" target="_blank">ISO 639-1</a>).
nl: Verander de standaard taal van de resultaten. U kunt 2 letters van de landencode invoeren (<a href="%1$s" target="_blank">ISO 639-1</a>).

en: Changelog
nl: Veranderingslogboek

en: Changelog for version %s
nl: Veranderingslogboek voor versie %s

en: Check if any markers exist that are assigned to layers that do not exist (anymore). This can happen if you deleted a layer but did not update the assignement of the related markers.
nl: Controleer of er markeringen zijn die worden toegewezen aan lagen die niet (meer) bestaan. Dit kan gebeuren als u een laag verwijderd, maar niet de toewijzing van de gerelateerde markers bijwerkt.

en: Check this box and click "Save Changes" below to reset plugin options to their defaults.
nl: Vink dit vakje aan en klik op "Wijzigingen opslaan" hieronder om de plug-in opties terug te zetten naar de standaardwaarden.

en: Checked WMS layers
nl: Aangevinkte WMS lagen

en: Checked overlays in control box
nl: Aangevinkte overlays in controlbox

en: Chinese
nl: Chinees

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (Vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional)
nl: Chinees (Traditioneel)

en: Chinese (simplified)
nl: Chinees  (eenvoudig)

en: Chinese (traditional)
nl: Chinees (traditioneel)

en: Choose how marker names should be displayed in KML files
nl: Kies hoe de marker namen getoond moeten worden in de KML bestanden

en: Clear QR code images cache
nl: Verwijder QR code afbeeldingen cache

en: Clear QR code images cache at %1$s
nl: Verwijder QR code afbeeldingen cache op %1$s

en: Clearing the full QR code images cache is only recommended when a new QR code background is configured or if the URLs to the fullscreen maps have changed.
nl: Het verwijderen van de volledige QR code afbeeldingen cache is alleen aanbevolen als er een nieuwe QR code achtergrond is geconfigureerd of als de URLs naar de volledige scherm kaarten zijn veranderd.

en: Click here for a tutorial on how to convert a non-GPX-track file into a GPX track file
nl: Klik hier voor een tutorial over hoe je een geen-GPX-route bestand converteerd naar een GPX-route bestand

en: Click here for a tutorial on how to merge multiple GPX-track files into one GPX track file
nl: Klik hier voor de tutorial over hoe je meerdere GPX-track files samen kunt voegen in één GPX track file

en: Click here for more information
nl: Klik hier voor meer informatie

en: Click here for more information on animations in KML/Google Earth
nl: Klik hier voor meer informatie over het gebruik van animaties in KML/Google Earth

en: Click here for more information on how to display in Wikitude Augmented-Reality browser
nl: Klik hier voor meer informatie over het tonen in Wikitude Augmented-Reality browser

en: Click here for more information on how to integrate GeoJSON into external websites or apps
nl: Klik hier voor meer informatie over de integratie van GeoJSON in externe websites of apps

en: Click here for more information on how to submit your Geo Sitemap to Google
nl: Klik hier voor meer informatie over het toevoegen van je Geo Sitemap aan Google

en: Click here for more information on how to subscribe to new markers via GeoRSS
nl: Klik hier voor meer informatie over het abonneren op GeoRSS om op de hoogte te blijven van nieuwe markers

en: Click here for more information on how to use as KML in Google Earth or Google Maps
nl: Klik hier voor meer informatie over het gebruik als KML in Google Earth of Google Maps

en: Click here for more information on how to use the MapsMarker API
nl: Klik hier voor meer informatie hoe de MapsMarker API te gebruiken

en: Click here for more infos on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID
nl: Klik hier voor meer informatie over het Maps Marker Partner programma en hoe u uw Partner ID kunt verkrijgen

en: Click here to contact the site owner who can activate this plugin again.
nl: Klik hier om contact op te nemen met de site eigenaar, die deze plugin weer kan activeren

en: Click here to get more information about this pro feature on mapsmarker.com
nl: Klik hier voor meer informatie over deze pro feature op mapsmarker.com

en: Click here to get the full changelog for leaflet.js v%1s currently integrated in the pro version
nl: Klik hier om het volledige veranderingslogboek voor leaflet.js v%1s te zien welke momenteel is geïntegreerd in de pro versie

en: Clickable
nl: Klikbaar

en: Cluster colors
nl: Cluster kleuren

en: Cluster large (inner)
nl: Cluster groot (binnenkant)

en: Cluster large (outer)
nl: Cluster groot (buitenkant)

en: Cluster large (text color)
nl: Cluster groot (tekst kleur)

en: Cluster medium (inner)
nl: Cluster medium (binnenkant)

en: Cluster medium (outer)
nl: Cluster medium (buitenkant)

en: Cluster medium (text color)
nl: Cluster medium (tekst kleur)

en: Cluster small (inner)
nl: Cluster klein (binnenkant)

en: Cluster small (outer)
nl: Cluster klein (buitenkant)

en: Cluster small (text color)
nl: Cluster klein (tekst kleur)

en: Clustering can be enabled/disabled for each layer separately on the layer edit page. Below you will find the global settings which are valid for all layer maps with clustering enabled.
nl: Clustering kan afzonderlijk voor iedere laag worden ingeschakeld / uitgeschakeld op de laag bewerkingspagina. Hieronder vindt u de globale instellingen die geldig zijn voor alle lagen kaarten waar clusteren is ingeschakeld.

en: Color
nl: Kleur

en: Columns to show
nl: Aantal weer te geven kolommen

en: Comma separated list of keywords that characterize the content provider. When users search for content in Wikitude the tags will be searched as well. A match in the tags is higher ranked than in the description.
nl: Komma gescheiden lijst van trefwoorden die de inhoud provider karakteriseren. Wanneer gebruikers zoeken naar inhoud in Wikitude zullen de tags ook doorzocht worden. Een treffer in de tags is hoger gerangschikt dan in de beschrijving.

en: Comma-separated list of WMS styles
nl: Komma gescheiden lijst WMS met stijlen

en: Community driven
nl: Gedreven door de gemeenschap

en: Content to add to XML sitemap
nl: Inhoud om aan de XML sitemap toe te voegen

en: Contributor (Capability edit_posts)
nl: Medewerker (Gemachtigd om berichten te veranderen)

en: Control options
nl: Controle opties

en: Controlbox for basemaps/overlays
nl: Basiskaart/overlay controle-box

en: Controlbox for multi-layer-map filter
nl: Controlbox voor multi-laag-kaart filter

en: Controlbox status for all layers has been successfully updated
nl: De controlbox status voor alle lagen is met succes bijgewerkt

en: Controlbox status for the selected markers has been successfully updated
nl: Controlbox status voor de geselecteerde markers is succesvol ge-update

en: Controls the presence of a close button in popups.
nl: Bewerkt het wel of niet tonen van een sluit knop in de pop-ups.

en: Coordinate Reference System
nl: Coordinatie referentie systeem

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Country code
nl: Landen code

en: Create QR code image for standalone map in fullscreen mode
nl: Maak een QR code afbeelding voor een stand-alone kaart in volledige scherm modus

en: Created By
nl: Gemaakt door

en: Created On
nl: Gemaakt op

en: Created by
nl: Gemaakt door

en: Created on
nl: Gemaakt op

en: Credits & special thanks
nl: Credits & speciale dank

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Current memory usage: %1$s MB
nl: Huidig geheugen gebruik: %1$s MB

en: Current memory usage: %1$s MB (memory limit: %2$s)
nl: Huidig geheugen gebruik: %1$s MB (geheugen limiet: %2$s)

en: Custom Basemap
nl: Aangepaste basiskaart

en: Custom Basemap 2
nl: Aangepaste basiskaart 2

en: Custom Basemap 3
nl: Aangepaste basiskaart 3

en: Custom base domain
nl: Aangepast basis domein

en: Custom basemap
nl: Standaard basiskaart

en: Custom basemap %1$s
nl: Custom basiskaart %1$s

en: Custom basemap 2
nl: Standaard basiskaart 2

en: Custom basemap 3
nl: Standaard basiskaart 3

en: Custom hover text for search field
nl: Aangepaste hover tekst voor zoekveld (bij overheen bewegen met muis) 

en: Custom icons URL
nl: Aangepaste pictogrammen URL

en: Custom icons directory
nl: Aangepaste pictogrammen directory

en: Custom marker shadow URL
nl: Aangepaste marker schaduw URL

en: Custom overlay
nl: Aangepaste overlay

en: Custom overlay 2
nl: Aangepaste overlay 2

en: Custom overlay 2 settings
nl: Aangepaste overlay 2 - instellingen

en: Custom overlay 3
nl: Aangepaste overlay 3

en: Custom overlay 3 settings
nl: Aangepaste overlay 3 - instellingen

en: Custom overlay 4
nl: Aangepaste overlay 4

en: Custom overlay 4 settings
nl: Aangepaste overlay 4 - instellingen

en: Custom overlay settings
nl: Aangepaste overlay - instellingen

en: Custom text for search field
nl: Aangepaste tekst voor zoekveld

en: Cycling
nl: Fietsen

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Danish
nl: Deens

en: Dari
nl: Oostelijk Perzisch

en: Database downgrade is finished.
nl: Database downgrade is voltooid.

en: Database upgrade is finished.
nl: Database upgrade is voltooid.

en: Date format
nl: Datum format

en: Day
nl: Dag

en: Default Field
nl: Standaardveld

en: Default action for clicking on icons or marker names
nl: Standaard actie voor het klikken op icoontjes of marker namen

en: Default basemap
nl: Standaard basiskaart

en: Default basemap for new markers/layers
nl: Standaard basiskaart voor nieuwe markers/lagen

en: Default culture
nl: Standaard cultuur

en: Default icon
nl: Standaard icoon

en: Default language
nl: Standaard taal

en: Default layer ID
nl: Standaard Laag ID

en: Default number of markers for paging
nl: Het standaard aantal markers bij paginering

en: Default number of markers for paging:
nl: Standaard aantal markers bij paginering:

en: Default output format (can be overwritten by parameter format on each API request)
nl: Standaard output indeling (kan overschreven worden door de parameter indeling op iedere API verzoek)

en: Default values for marker icons
nl: Standaard instellingen voor marker icoontjes

en: Default values for marker popups
nl: Standaard instellingen voor marker pop-ups

en: Default values for markers added directly
nl: Standaard waarden voor de direct toegevoegde markers

en: Default values for new layer maps
nl: Standaard instellingen voor nieuwe lagen kaarten

en: Default values for new marker maps
nl: Standaard instellingen voor nieuwe marker kaarten

en: Defaults values for markers added directly:
nl: Standaard waarden voor markers worden direct toegevoegd:

en: Deferred loading
nl: Uitgesteld laden

en: Delay in milliseconds after last character input in the search field on marker and layer edit pages before a request to the geocoding provider is sent.
nl: Vertraging in milliseconden na invoer van de laatste letter in het zoekveld bij de cursor en de laag aanpassing pagina's, voordat een verzoek naar de geocode provider wordt verzonden.

en: Delete all %1$s markers from all %2$s layers
nl: Verwijder alle %1$s markers van alle %2$s lagen

en: Delete all markers from a layer
nl: Verwijder alle markers van een laag

en: Depending on the numbers of layers to add, an easier alternative for copying layers and markers from another site could be to use tools like phpmyadmin to export the following database tables on the old site and import them on the new site: %1$s and %2$s
nl: Afhankelijk van het aantal toe te voegen lagen, kan een eenvoudiger alternatief voor het kopiëren van lagen en markers van een andere site gebruikt worden, bijvoorbeeld hulpmiddelen als phpmyadmin om de volgende database tabellen te exporteren van de oude site en te importeren op de nieuwe site: %1$s en %2$s

en: Deregister Google Maps API scripts enqueued by third parties
nl:  Vermijdt Google Maps API scripts door derden geleverd

en: Description
nl: Beschijving

en: Description of the content provider that provides additional information about the content displayed.
nl: Beschrijving van de content provider die additionele informatie verstrekt over de inhoud die wordt getoond.

en: Direction
nl: Richting

en: Directions
nl: Route

en: Disabling async GeoJSON loading will increase page loadtime and is only needed if multiple instances of a layer map should be displayed on one page.
nl: Het uitschakelen van het laden van async GeoJSON zal de laadtijd van de pagina versnellen dit is alleen nodig als er meerdere lagen kaarten op 1 pagina worden getoond.

en: Display a list of markers below the map
nl: Een lijst met markers weergeven onder de kaart

en: Display a list of markers under layer maps
nl: Toon een lijst van alle markers onder de kaarten lagen

en: Display legend?
nl: Legenda tonen?

en: Display markers from selected layers only
nl: Toon alleen de markers van geselecteerde lagen

en: Display panel
nl: Weergave paneel

en: Display the marker name as small texts on top of marker icons:
nl: Toon markernaam als kleine tekst boven het markericoon:

en: Distance
nl: Afstand

en: Distance precision
nl: Afstands precisie 

en: Distance unit in list
nl: Afstand-eenheid in lijst

en: Distance units
nl: Afstands eenheden

en: Do you really want to change active WMS layers for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de actieve WMS lagen veranderen voor alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change active WMS layers for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de actieve WMS lagen veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the GPX panel status (for layers with set GPX URL only) for all layers? (cannot be undone)
nl: Weet u zeker dat u de status van het GPX paneel (alleen voor lagen met ingestelde GPX URL's) wilt wijzigen voor alle lagen? (dit kan niet worden teruggedraaid) 

en: Do you really want to change the GPX panel status (for markers with set GPX URL only) for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Weet u zeker dat u de GPX paneel status wilt wijzigen (alleen voor markers met ingestelde GPX URL's) voor de geselecteerde markers? (dit kan niet worden teruggedraaid)

en: Do you really want to change the ID?
nl: Wilt u echt de ID veranderen?

en: Do you really want to change the URL to GPX track for all layers? (cannot be undone)
nl: Weet u zeker dat u de link naar de GPX track wilt wijzigen voor alle lagen? (dit kan niet worden teruggedraaid) 

en: Do you really want to change the URL to GPX track for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Weet u zeker dat u de link naar de GPX-track wilt wijzigen voor de geselecteerde markers? (dit kan niet worden teruggedraaid)

en: Do you really want to change the basemap for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de basiskaart veranderen voor alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the basemap for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de basiskaart veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the clustering-status for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u zeker de clustering status voor alle lagen veranderen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the controlbox status for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de controlbox status veranderen voor alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the controlbox status for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de controle-box status veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the icon for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt het icoontje veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the list marker-status for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de lijst marker-status veranderen voor alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the map size for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de kaartgrootte veranderen voor alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the map size for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de kaart grootte veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the overlay status for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de overlay status veranderen voor alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the overlay status for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de overlay status veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the panel status for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de paneel status veranderen voor alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the panel status for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de paneel status veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the popup status for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de pop-up status veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the popup text for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de pop-up tekst veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the zoom level for all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt het zoom niveau veranderen voor alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to change the zoom level for the selected markers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de zoom level veranderen voor de geselecteerde markers? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to clear the QR code images cache? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt de QR code afbeeldingen cache verwijderen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to delete all markers from all layers? (cannot be undone)
nl: Wilt u echt alle markers verwijderen van alle lagen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to delete all markers from the selected layer? (cannot be undone)
nl: Weet u zeker dat u alle markeringen van de geselecteerde laag wilt verwijderen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s) and all assigned markers? (if a marker is assigned to multiple layers only the reference to the layer will be removed)
nl: Wilt u echt de laag %1$s (ID %2$s) en alle toegewezen markers verwijderen? (als een marker is toegewezen aan meerdere lagen zal alleen de verwijzing naar de laag worden verwijderd)

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s)?
nl: Weet u zeker dat u de laag %1$s (ID %2$s) wil verwijderen?

en: Do you really want to delete marker %1$s (ID %2$s)?
nl: Weet u zeker dat u de marker%1$s (ID %2$s) wil verwijderen?

en: Do you really want to delete the selected layer(s) and assigned markers? (cannot be undone)
nl: Weet je zeker dat de geselecteerde laag/lagen en toegewezen markers wilt verwijderen? (Kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to delete the selected layer(s)? (cannot be undone)
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde laag/lagen wilt verwijderen? (Kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to delete the selected marker(s)? (cannot be undone)
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde marker(s) wilt verwijderen? (Kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to delete this marker?
nl: Wilt u werkelijk deze marker verwijderen?

en: Do you really want to delete this marker? (cannot be undone)
nl: Wil je echt deze marker verwijderen? (kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Do you really want to move the selected markers?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde markers wilt verplaatsen?

en: Do you really want to update your settings?
nl: Wilt u echt uw instellingen updaten?

en: Documentation
nl: Handleiding

en: Does the WMS server support KML output?
nl: Ondersteunt de WMS server KML output?

en: Domain to activate
nl: Het te activeren Domein

en: Download your free 30-days trial at www.mapsmarker.com
nl: Download uw 30-dagen gratis probeerversie op www.mapsmarker.com

en: Due to security restrictions icon upload to a custom icon directory is not allowed!
nl: Door beveiligings-restricties is het niet toegestaan om icoontjes naar een zelf ingestelde directory te uploaden.

en: Duration
nl: Duur

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Dutch (Netherlands)
nl: Nederlands (Nederland)

en: Dynamic list of markers supporting paging, searching and sorting
nl: Dynamische lijst van markeringen die paginering, zoeken en sorteren ondersteunen.

en: EPSG:3857 (Spherical Mercator), used by most of commercial map providers (CloudMade, Google, Yahoo, Bing, etc.)
nl: EPSG:3857 (Spherical Mercator), wordt meestal gebruikt door commerciële kaart providers (CloudMade, Google, Yahoo, Bing, etc.)

en: EPSG:4326 (Mercator), used by some map providers.
nl: EPSG:4326 (Mercator), wordt door sommige kaart providers gebruikt

en: EPSG:4326 (Plate Carree), very popular among GIS enthusiasts
nl: EPSG:4326 (Plate Carree), geliefd door GIS gebruikers

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit layer
nl: Bewerk laag

en: Edit layer
nl: Bewerk laag

en: Edit marker
nl: Bewerk marker

en: Editor (Capability moderate_comments)
nl: Redacteur (Gemachtigd om commentaren te modereren)

en: Editor used to edit maps
nl: Editor gebruikt om kaarten te bewerken

en: Elevation
nl: Hoogte

en: Elevation gain
nl: Hoogteverschil

en: Elevation loss
nl: Hoogteverlies

en: Elevation net
nl: Hoogtenet

en: Empty basemap
nl: Lege basismap

en: Enable continuousWorld?
nl: Activeer continuousWorld?

en: Enable nowrap?
nl: Activeer nowrap?

en: Enables mobile hacks for supporting instant taps (fixing 200ms click delay on iOS/Android) and touch holds (fired as contextmenu events).
nl: Maakt mobiele hacks mogelijk voor het ondersteunen van instant tik (stelt de 200ms klik-vertraging vast op iOS/Android) en contact houdt (getriggerd als contextmenu events).

en: Enabling caching method %1$s to optimize memory usage
nl: Activeer de cache methode %1$s om het geheugengebruik te optimaliseren

en: End
nl: Eind

en: End icon
nl: Eind icoontje

en: End of run
nl: Einde van de run

en: End time
nl: Eindtijd

en: English
nl: Engels

en: English (Australian)
nl: Engels (Australië)

en: English (Great Britain)
nl: Engels (Verenigd Koninkrijk)

en: English (United Kingdom)
nl: Engels (Verenigd Koninkrijk)

en: English (United States)
nl: Engels (Verenigde Staten)

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com-backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
nl: Voer hier uw partner ID in om de standaard MapsMarker.com-backlink op alle kaarten te vervangen met uw persoonlijke Partner link - op deze manier kunt u commissies ontvangen tot maximaal 50% van de verkoop van de pro-versie.

en: Error
nl: Fout

en: Error - active_editor value cannot be set to %1$s!
nl: Fout - de waarde van active_editor kan niet %1$s zijn!

en: Error - invalid GeoJSON object:
nl: Fout: ongeldig GeoJSON object:

en: Error: %1s download url could not be found - please check your input parameters!
nl: Fout: %1s download-link kon niet worden gevonden - controleer uw invoer parameters!

en: Error: An unknown type of local key validation was requested.
nl: Fout: Er werd een onbekende soort van lokale sleutel validatie aangevraagd.

en: Error: PHP 5.3 or higher is needed for this feature to work properly (you are using PHP %1$s) - please contact your hoster to upgrade your PHP installation!
nl: Fout: PHP 5.3 of hoger is vereist voor dit item om naar behoren te laten werkeny (u gebruikt PHP versie %1$) - neem s.v.p. contact op met je hosting provider om je PHP versie te upgraden!

en: Error: Please create the following file (and directories if they do not exist already):<br />\r\n<br />\r\n
nl: Fout: Maak het volgend bestand aan (en de directorys als deze nog niet bestaat):<br />\r\n<br />\r\n

en: Error: Please make the following path writable:<br />
nl: Fout: Maak alstublieft het volgende path schrijfbaar:<br />

en: Error: The local key is invalid for this license.
nl: Fout: de lokale sleutel is niet geldig voor deze licentie.

en: Error: The local license key has been tampered with or is invalid.
nl: Fout: Met de lokale licentiesleutel is geknoeid of is ongeldig.

en: Error: The local license key is invalid for this location.
nl: Fout: De lokale licentie sleutel is niet geldig op deze locatie.

en: Error: The maximum local license key grace period has expired.
nl: Fout: De maximale lokale licentiesleutel gebruiksperiode is verstreken.

en: Error: This license has been suspended. This usually happens when someone tries to register a second trial license for the same domain. <a href="%1s" target="_blank">Please click here to get a non-expiring license for this domain.</a>
nl: Fout: Deze licentie is opgeschort. Dit gebeurt meestal als er iemand een tweede probeer-versie voor hetzelfde domein probeert te registreren. <a href="%1s" target="_blank">Klik alstublieft hier om een niet aflopende licentie te krijgen voor dit domein.</a>

en: Error: This license is pending review.
nl: Fout: Deze licentie is in afwachting van beoordeling.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please <a href="%1$s" target="_blank">renew your download and support access</a> or <a href="%2$s" target="_blank">downgrade to your previous valid version</a>.
nl: Fout: Deze versie van de plugin is uitgebracht na uw download toegang verlopen is. Gelieve <a href="%1$s" target="_blank"> uw download-en support toegang te verlengen </a> of <a href="%2$s" target="_blank"> downgrade naar uw eerdere geldige versie </a>.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please contact your administrator (%1s) to renew your access to plugin updates and support or to downgrade to your previous valid version.
nl: Fout: Deze versie van de plugin is gepubliceerd nadat uw download toegang is verlopen. Neem aub contact op met uw administrator (%1s) om de toegang naar de plugin updates en ondersteuning te vernieuwen of om terug te gaan naar een vorige geldige versie.

en: Error: This version of the software was released after your download access expired. Please renew your download and support access or downgrade to a previous version.
nl: Fout: Deze versie van de software is uitgebracht nadat uw download toegang verlopen is. Ververs alstublieft uw download en support toegang of installeer een eerdere versie.

en: Error: a PHP extension stopped the import file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help
nl: Fout: een PHP extensie heeft de upload van de import file gestopt. PHP biedt geen mogelijkheid om na te gaan welke extensie de upload gestopt heeft; het bekijken van de lijst van geladen extensies met behulp van phpinfo() kan een oplossing bieden

en: Error: a layer with the ID %1$s already exists!
nl: Fout: een laag met het ID %1$s bestaat al!

en: Error: a layer with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
nl: Fout: een laag met het ID %1$s bestaat niet - rij %2$s wordt overgeslagen

en: Error: a layer with the ID %1$s does not exist!
nl: Fout: een laag met het ID %1$s bestaat niet!

en: Error: a marker with the ID %1$s already exists!
nl: Fout: een marker met het ID %1$s bestaat al!

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
nl: Fout: een marker met het ID %1$s bestaat niet - sla rij %2$s over

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist!
nl: Fout: een marker met het  ID %1$s bestaat niet!

en: Error: a new local license key could not be obtained. Please see %s for more information
nl: Fout: een nieuwe lokale licentiesleutel kon niet worden opgehaald. Kijk alstublieft hier %s voor meer informatie

en: Error: a temporary folder is missing on your server
nl: Fout: een temp folder is niet gevonden op uw server

en: Error: coordinates cannot be empty!
nl: Fout: coördinaten mogen niet leeg zijn!

en: Error: failed to write to disk
nl: Fout: niet in geslaagd om naar de schijf te schrijven

en: Error: file type not allowed - allowed file types: %1$s
nl: Fout: file type niet toegestaan - toegestane file types: %1$s

en: Error: geocoding for address "%1$s" in row %2$s failed (%3$s) - skipping row
nl: Fout: geocoding voor adres "%1$s" in rij %2$s is mislukt (%3$s) - sla rij over

en: Error: invalid query
nl: Fout: ongeldige query

en: Error: layer could not be added
nl: Fout: laag kon niet worden toegevoegd

en: Error: layer could not be updated
nl: Fout: laag kon niet worden geupdatet

en: Error: layer does not exist
nl: Fout: laag bestaat niet

en: Error: layer from row %1$s could not be created.
nl: Fout: de laag van rij %1$s kon niet aangemaakt worden.

en: Error: marker could not be added
nl: Fout: marker kon niet worden toegevoegd

en: Error: marker could not be updated
nl: Fout: marker kon niet worden geupdatet

en: Error: marker from row %1$s could not be created.
nl: Fout: marker van de rij %1$s kon niet worden gecreëerd.

en: Error: markers cannot be assigned to multi-layer-maps directly! Please either untick the multi-layer-map-checkbox on the according (multi-)layer map first or assign the marker to a sub-layer of the multi-layer-map in question.
nl: Fout: markeringen kunnen niet direct toegevoegd worden aan meer-lagen-kaarten! Zet s.v.p. eerst de meer-lagen-kaarten checkbox uit bij de overeenkomende (meer)lagen kaart. Of voeg de markering toe aan een sub-laag van de betreffende meer-lagen-kaart.

en: Error: no file was uploaded
nl: Fout: geen file is geüpload

en: Error: nonce verification failed
nl: Fout: nonce verificatie mislukt

en: Error: parameter %1$s is required
nl: Fout: parameter %1$s is vereist

en: Error: please <a href="%1$s">enter your %2$s-API key</a> or <a href="%3$s">select an alternative geocoding provider</a>!
nl: Fout: please <a href="%1$s">voer je %2$s-API sleutel in</a> of <a href="%3$s">kies een andere  geocodering provider</a>!
    
    

en: Error: settings were not updated as your input could not be serialized.
nl: Fout: instellingen werden niet bijgewerkt omdat uw inbreng niet kon worden serialized.

en: Error: the import file could not be uploaded - please check your php error logs for more details
nl: Fout: de import file kon niet worden geüpload - bekijk alstublieft uw php error logs voor meer details

en: Error: the import file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
nl: Fout: de import file is groter dan in de upload_max_filesize in php.ini is opgegeven

en: Error: the import file was only partially uploaded.
nl: Fout: de import file is gedeeltelijk geüpload.

en: Error: the layer width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
nl: Fout: de laag met het ID %1$s van rij %1$s kon niet worden ge-update.

en: Error: the local key storage on clear could not determined.
nl: Fout: de lokale sleutel opslag kon niet worden bepaald.

en: Error: the local license key could not saved.
nl: Fout: de lokale licentie sleutel kon niet opgeslagen worden.

en: Error: the marker width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
nl: Fout: de marker met het ID %1$s van rij %1$s kon niet worden ge-update.

en: Error: you do not have permission to %s API keys for this user
nl: Fout: je hebt geen toestemming tot %s API keys voor deze gebruiker

en: Error: you entered an invalid license key! The license key must start with %s
nl: Fout: je hebt een ongeldige licentiesleutel ingevoerd! De licentiesleutel moet beginnen met %s

en: Error: you have to set a public and private API key first!
nl: Fout: u moet eerst een publieke en privé API sleutel instellen!

en: Error: your user does not have the permission to delete layers from other users!
nl: Fout: uw gebruiker bezit niet de rechten om lagen te verwijderen van andere gebruikers!

en: Error: your user does not have the permission to delete markers from other users!
nl: Fout: uw gebruiker bezit niet de rechten om markers te deleten van andere gebruikers!

en: Error: your user does not have the permission to edit layers from other users!
nl: Fout: uw gebruiker bezit niet de rechten om lagen te bewerken van andere gebruikers!

en: Error: your user does not have the permission to edit markers from other users!
nl: Fout: uw gebruiker bezit niet de rechten om markers te bewerken van andere gebruikers!

en: Error: your user does not have the permission to view layers from other users!
nl: Fout: uw gebruiker heeft geen rechten om lagen van andere gebruikers te kunnen bekijken!

en: Error: your user does not have the permission to view markers from other users!
nl: Fout: uw gebruiker heeft geen rechten om markers van andere gebruikers te kunnen bekijken!

en: Errors found! Affected rows from import file would be skipped!
nl: Fouten gevonden! De getroffen rijen van de import file zullen overgeslagen worden!

en: Estonian
nl: Estlands

en: Example link to fullscreen marker map ID 1: %1$s
nl: Voorbeeld-link naar volledig scherm kaart ID 1: %1$s

en: Exclude layers
nl: Sluit lagen uit

en: Exclude markers
nl: Sluit markers uit

en: Exclude specific layers
nl: Specifieke lagen uitsluiten 

en: Exclude specific markers
nl: Specifieke markers uitsluiten

en: Exit fullscreen
nl: Verlaat het volledigscherm

en: Export all markers as ARML for Wikitude
nl: Exporteer alle markers als RML voor Wikitude

en: Export all markers as GeoJSON
nl: Exporteer alle markers als GeoJSON

en: Export all markers as KML
nl: Exporteer alle markers als als KML

en: Export as ARML for Wikitude Augmented-Reality browser
nl: Exporteer als ARML voor Wikitude Augmented-Reality browser

en: Export as GeoJSON
nl: Exporteer als GeoJSON

en: Export as GeoRSS
nl: Exporteer als GeoRSS

en: Export as KML for Google Earth/Google Maps
nl: Exporteer als KML voor Google Earth/Google Maps

en: Export layers
nl: Exporteer lagen

en: Fallback geocoding provider
nl: Reserve geocodering provider

en: Fallback geocoding provider was activated as the maximum of %1$s requests/minute or %2$s request/second was exceeded.<br/>To prevent this from happening, please <a href="%3$s" target="_blank">register a free Mapzen Search API key</a> for %4$s requests/%5$s and a maximum of %6$s requests/%7$s.
nl: Fallback geocoding provider was geactiveerd omdat het maximum van %1$s verzoeken/minuut of %2$s verzoeken/seconde was overschreden.<br/>Om te voorkomen dat dit weer gebeurd, <a href="%3$s" target="_blank">registreer een gratis Mapzen Search API key</a> voor %4$s verzoeken/%5$s en en maximum van %6$s verzoeken/%7$s.

en: Farsi
nl: Perzisch

en: Fastest
nl: Snelste

en: Feature available in pro version only
nl: Feature enkel beschikbaar in de pro-versie

en: Feature graphic
nl: Hoofd afbeelding

en: Feed could not be retrieved, please try again later or read the latest blog posts at %s
nl: De feed kon niet geladen worden, probeert u alstublieft later nog een keer of lees de laatste nieuwe blog post op %s

en: Filipino
nl: Filipijns

en: Filter controlbox position
nl: Filter controlbox positie

en: Filter maps on frontend
nl: Filter kaarten aan het begin

en: Filter results by tags and values
nl: Filter resultaten op basis van tags en waarden

en: Filter settings for multi-layer-maps
nl: Filterinstellingen voor kaarten met meerdere lagen

en: Filter to use
nl: Filteren voor gebruik

en: Filters and actions
nl: Filters en acties

en: Finnish
nl: Fins

en: First name
nl: Voornaam

en: Follow <a href="%1$s" target="_blank">@MapsMarker</a> on Twitter for constant updates or use our <a href="%2$s" target="_blank">contact form</a> to submit your feature request or idea.
nl: Volg <a href="%1$s" target="_blank">@MapsMarker</a> op Twitter voor constante updates of gebruik ons <a href="%2$s" target="_blank">contactformulier</a> om uw featureverzoek of idee in te dienen,

en: Follow @MapsMarker on Twitter
nl: Volg @MapsMarker op Twitter

en: Follow MapsMarker on Facebook
nl: Volg MapsMarker op Facebook

en: Follow MapsMarker on Google+
nl: Volg MapsMarker op Google+

en: Foot
nl: Te voet

en: Footer is recommended for better performance. If you are using WordPress lesser than v3.3, Javascript files automatically get inserted into the header of your site and the javascript needed for each maps inline within the content.
nl: Voettekst (Footer) is aangeraden voor betere prestaties. Als u WordPress lager dan versie v3.3 gebruikt, worden Javascript files automatisch ingevoegd in de header van uw site en tevens het javascript dat gebruikt wordt voor iedere kaart inline binnen de content.

en: Footer is recommended for better performance. Only set to header if there is a theme or plugin conflict resulting in maps not being displayed.
nl: De Footer is aanbevolen voor een betere prestatie. Zet alleen op header indien er een conflict is met het thema of een plugin waardoor de kaart niet goed wordt weergegeven.

en: For Web API settings please <a href="%1$s">click here</a>.
nl: Voor Web API-instellingen <a href="%1$s">klik hier</a> a.u.b.

en: For a comparision of supported geocoding providers please visit %1$s
nl: Voor een vergelijking tussen geocodering providers bezoek s.v.p. %1$s

en: For a detailed documentation <a href="%1$s" target="_blank">please click here</a>
nl: Voor gedetailleerde documentatie <a href="%1$s" target="_blank">s.v.p. hier klikken</a>

en: For a list of current license instances, please login to the customer area at %1$s
nl: Voor een overzicht van de huidige licenties kunt u inloggen op de klanten-sectie op %1$s

en: For a tutorial including screenshots on how to register a Google API key <a href="%1$s" target="_blank">please click here</a>.
nl: Voor een uitleg met schermafbeeldingen over hoe te registreren voor een Google API sleutel <a href="%1$s" target="_blank">klik s.v.p. hier</a>.

en: For a tutorial including screenshots on how to register a Google Maps API key <a href="%1$s" target="_blank">please click here</a>.
nl: Voor een uitleg met schermafbeeldingen over hoe te registreren voor een Google Maps API sleutel  <a href="%1$s" target="_blank">klik s.v.p. hier</a>.

en: For a tutorial on how to get your free MapQuest Geocoding API key, please <a href="%1$s" target="_blank">click here</a>
nl: Voor een handleiding over hoe je een gratis MapQuest Geocode API sleutel krijgt, s.v.p. <a href="%1$s" target="_blank">hier klikken</a>

en: For a tutorial on how to register a free Google API server key for "Google Places API Web Service" and "Google Maps Geocoding API", please <a href="%1$s" target="_blank">click here</a>
nl: Voor een uitleg hoe te registreren voor een Gratis Google Maps Geocodering API", s.v.p. <a href="%1$s" target="_blank">klik hier</a>
    
    

en: For a tutorial on how to signup for a free plan with %1$s monthly transactions included, <a href="%2$s" target="_blank">please click here</a>
nl: Voor een toelichting hoe in te schrijven voor een gratis pakket met %1$s maandelijkse transacties, <a href="%2$s" target="_blank">klik s.v.p. hier</a>

en: For demo maps please visit %1s which also allows you to test the admin area of the pro version.
nl: Voor demo kaarten bezoek alstublieft %1s daar kunt u tevens het admin gedeelte testen van de pro versie.

en: For details and tutorials about imports and exports, please visit %1s
nl: Voor details en tutorials over importeren en exporteren, ga alstublieft naar %1s

en: For example
nl: Bijvoorbeeld

en: For full documentation and usage examples please visit %1$s
nl: Voor de volledige documentatie en voorbeelden van het gebruik kunt u terecht op %1$s

en: For more details please visit the MapsMarker API docs.
nl: Voor meer details bezoek alstublieft de MapsMarker API docs.

en: For more details, showcases and reviews please also visit <a style="text-decoration:none;" href="http://www.mapsmarker.com">www.mapsmarker.com</a>
nl: Voor meer details, voorbeelden en beoordelingen bezoek aub <a style="text-decoration:none;" href="http://www.mapsmarker.com">www.mapsmarker.com</a>

en: For more information on all available APIs in Maps Marker Pro <a href="%1$s">please click here</a>.
nl: Voor meer informatie over alle beschikbare API's in Maps Marker Pro <a href="%1$s">klik hier a.u.b.</a>.

en: For more information on how to use the MapsMarker API, <a href="%1s" target="_blank">please visit the API docs on mapsmarker.com</a>
nl: Voor meer informatie hoe de MapsMarker API te gebruiken, <a href="%1s" target="_blank">bezoek alstublieft de API docs op mapsmarker.com</a>

en: For the <a href="%1$s">import feature</a> and the <a href="%2$s">Maps Marker APIs</a>, "<a href="%3$s" target="_blank">Google Maps Geocoding API</a>" (allowing up to %4$s free requests/day and a maximum of %5$s requests/%6$s) can be used. Once billing at Google has been enabled, you can exceed %7$s requests/day and you will be billed by Google at %8$s USD/%9$s additional requests, up to %10$s daily. If you need an even higher quota, you need to purchase a <a href="%11$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan license</a>.
nl: Voor de <a href="%1$s">importeer functie</a> en de <a href="%2$s">Maps Marker APIs</a>, "<a href="%3$s" target="_blank">kan Google Maps Geocodering API</a>" (met tot  %4$s gratis verzoeken /dag en een maximum van %5$s verzoeken/%6$s)  gebruikt worden. Zodra betalen bij Google is geactiveerd, kunt u %7$s verzoeken meer doen /dag en u zult door Google afgerekend worden bij %8$s USD/%9$s aanvullende verzoeken, tot %10$s per dag. Indien u nog meer volume nodig heeft, moet u een <a href="%11$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan licentie bijkopen</a>.

en: For you information: maps created with the free version and custom settings will NOT be deleted when uninstalling the free plugin!
nl: Ter informatie: mappen die met de gratis versie gemaakt zijn en de aangepaste instellingen zullen NIET verwijderd worden bij het deïnstalleren van de gratis plug-in!

en: Force a specific size of the QR Code cell (Measured in pixels). Once this parameter is used then the "QR size" parameter is ignored. If the resulting QR Code size is bigger than the image, then the image is extended.
nl: Forceer een specifieke afmeting voor de QR Code cel (Gemeten in pixels). Als deze parameter is ingesteld zal de "QR afmeting" parameter worden genegeerd. Als dit resulteert in dat de QR Code afmeting groter is dan het plaatje, zal het plaatje groter worden gemaakt.

en: Force to first search around a specific latitude longitude. The option value must be provided as a string: latitude,longitude like 12.232,23.1. The default is to search around the location of the user determined via his IP address (geoip).
nl: Eerst verplicht zoeken rond een specifieke breedte- of lengtegraad. De optie waarde moet opgegeven worden als een reeks: breedte, lengte zoals 12.232.23.1. Standaard is om in de omgeving van de gebruiker te zoeken, afgeleid van zijn IP adres (geoip).

en: Found in a <a href="%1$s">widget</a>
nl: Gevonden in een <a href="%1$s">widget</a>

en: France
nl: Frankrijk

en: Free trial license is valid until:
nl: Gratis probeer versie is geldig tot:

en: French
nl: Frans

en: French (Canada)
nl: Frans (Canada)

en: French (France)
nl: Frans (Frankrijk)

en: Full elevation data
nl: Volledige hoogtegegevens

en: Full heart rate data
nl: Volledige heart rate data

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Fullscreen button
nl: Knop voor volledig scherm

en: Fullscreen button position
nl: Volledig scherm knop postitie

en: Furthermore can also remove the attribution link from the recent marker widget:
nl: Verder kunt u de attributie link verwijderen van de recente marker widget:

en: Furthermore the viewport of the device used is considered, which results in optimized display of fullscreen maps especially on mobile devices:
nl: Verder is de viewport beschouwd van het gebruikte device, waardoor er een optimale weergave van fullscreen kaarten wordt weergegeven in het bijzonder op mobiele apparaten:

en: GPX file could not be parsed - please check your browser console for more information!
nl: GPX bestand kon niet worden ontleed - voor meer informatie zie hiervoor uw browser console!

en: GPX icon settings
nl: GPX icoontjes instellingen

en: GPX metadata settings
nl: GPX metadata instellingen

en: GPX parsing will automatically handle pauses in the track with a default tolerance interval of 15 seconds between points.
nl: GPX parsing zal automatisch pauzes hanteren in het spoor met een standaard tolerantie-interval van 15 seconden tussen de punten.

en: GPX track
nl: GPX route

en: GPX tracks settings
nl: GPX route instellingen

en: Galician
nl: Galicisch

en: General directions settings
nl: Algemene route instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Generate URL
nl: Genereer URL

en: Generate new REST API keys for selected user
nl: Genereer een nieuwe REST API key voor de geselecteerde gebruiker

en: Geocoding
nl: Geocodering

en: Geocoding error: %1s
nl: Geocoding fout: %1s

en: Geocoding is the process of transforming a description of a location - like an address, name or place - to a location on the earth&#39;s surface.
nl:  Geocodering is het proces van het overzetten van een beschrijving van een locatie - zoals een adres, naam of plaats - naar een locatie op het aard&#39;s oppervlak.

en: Geocoding provided by
nl: Geocodes geleverd door

en: Geocoding provider
nl: Geocode provider

en: Geocoding result for address "%1$s" in row %2$s: "%3$s" (lat: %4$s, lon: %5$s)
nl: Geocoding resultaten voor adres "%1$s" in rij %2$s: "%3$s" (lat: %4$s, lon: %5$s)

en: Geolocate button position
nl: Geolocatie knop positie

en: Geolocate settings
nl: Geolocatie instellingen

en: Geolocation failed: your current location can only be retrieved if the map is accessed securely using https - see %1$s for more details!
nl: Geolocatie is mislukt: uw huidige locatie kan alleen worden opgehaald wanneer de kaart wordt benaderd via een veilige verbinding via https - zie %1$s voor meer details!

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German
nl: Duits

en: German (Germany)
nl: Duits (Duitsland)

en: Get an unexpiring license key at %1$s and activate the license key below:
nl: Verkrijg een niet verlopende licentie sleutel op %1$s en activeer de licentie sleutel hier beneden:

en: Get directions
nl: Route berekenen

en: Get your free API key at %1$s
nl: Verkrijg uw gratis API sleutel op %1$s

en: Gets added to .leaflet-popup-content img {...} - use max-width to reduce the image width in popups automatically to the given value in pixel (only if it is wider). The height of the images gets reduced by the according ratio automatically.
nl: Wordt toegevoegd aan .leaflet-popup-content img {...} - gebruik max-width om automatisch de breedte van de afbeelding te verkleinen naar de ingestelde waarde in pixels (alleen als het breder is). De hoogte van de afbeeldingen worden automatisch verhoudingsgewijs verkleind.

en: Global maximum zoom level
nl: Globale maximum zoom level

en: Go back to "prepare import"
nl: Ga terug naar "bereid import voor"

en: Go back to form
nl: Ga terug naar het formulier

en: Go to plugin website
nl: Ga naar de plugin website

en: Good news, this plugin is free for everyone! Since it is released under the GPL2, you can use it free of charge on your personal or commercial blog.<br/>Anyway if you enjoy using this plugin, please consider upgrading to the pro version.
nl: Goed nieuws, deze plugin is gratis voor iedereen! Omdat het is vrijgegeven onder de GPL2 licentie, kunt u het gratis op uw persoonlijke of commerciële blog gebruiken.<br/>Maar als u veel plezier heeft met het gebruik van deze plugin, overweeg dan te upgraden naar de Pro-versie.

en: Google API server key
nl: Google API server sleutel

en: Google Geocoding settings
nl: Google Geocode instellingen

en: Google Maps (Roadmap)
nl: Google Maps (Wegenkaart)

en: Google Maps (Satellite)
nl: Google Maps (Satelliet)

en: Google Maps (Terrain)
nl: Google Maps (Terrein)

en: Google Maps (worldwide)
nl: Google Maps (wereldwijd)

en: Google Maps APIs Premium Plan customers only
nl: Google Maps APIs Premium Plan alleen voor klanten

en: Google Maps JavaScript API key
nl: Google Maps JavaScript API sleutel

en: Google Maps base domain
nl: Google Maps basis domein

en: Google Maps directions
nl: Google Maps route

en: Google QR settings
nl: Google QR instellingen

en: Google language localization
nl: Google taal lokalisatie

en: Gosmore instance to calculate the route
nl: Gosmore-instance om de route te berekenen

en: Greek
nl: Grieks

en: HTML5 fullscreen maps
nl: HTML5 volledige scherm kaarten

en: Hausa (Latin)
nl: Hausa (Latijn)

en: HeavyVehicle
nl: Zwaar Voertuig

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Height
nl: Hoogte

en: Height of the icons in pixel
nl: Hoogte van de icoontjes in pixels

en: Height of the shadow icon in pixel
nl: Hoogte van het schaduw icoontje in pixels

en: Height of the shadow in pixel
nl: Hoogte van de schaduw in pixels

en: Hide MapsMarker.com backlinks
nl: Verberg MapsMarker.com backlinks

en: Hide blog posts and link section:
nl: Verberg blog posts en de link sectie:

en: Hide minimap
nl: Verberg minikaart

en: High Resolution Icon
nl: Hoge resolutie icoon

en: Highlights of Maps Marker Pro
nl: Hoogtepunten van Maps Marker Pro

en: Hiking
nl: Wandelen

en: Home button
nl: Home knop

en: Home button position
nl: Home knop positie

en: Hour
nl: Uur

en: Hourly
nl: Per Uur

en: How frequently the maps are likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page. Additional information available at %1$s
nl: Hoe vaak de kaarten waarschijnlijk zullen veranderen. Deze waarde bevat algemene informatie voor zoekmachines en kunnen mogelijk niet precies correleren met hoe vaak die de pagina crawlen. Aanvullende informatie beschikbaar op %1$s

en: How many layers should be exported?
nl: Hoeveel lagen moeten er geëxporteerd worden?

en: How many markers should be exported?
nl: Hoeveel markers moeten er geëxporteerd worden?

en: How many markers should be listed on one page at the page "list all markers"?
nl: Hoeveel markers moeten worden vermeld op een pagina op de pagina "een lijst van alle markers"?

en: How much to simplify the polyline on each zoom level. More means better performance and smoother look, and less means more accurate representation.
nl: Hoeveel de polylijn op elk zoomniveau wordt vereenvoudigd. Meer betekent betere prestaties en smoother look, minder betekent een meer accurate weergave.

en: How to support OpenStreetMap
nl: Hoe OpenStreetMap te ondersteunen

en: Humanitarian OpenStreetMap Team
nl: Humanitarische OpenStreetMap Team

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: I have read the <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
nl: Ik heb de <a href="%1$s" target="_blank">Gebruiksvoorwaarden</a> en het <a href="%2$s" target="_blank">Privacybeleid</a> gelezen.

en: IP access restriction
nl: IP toegangsrestrictie

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon anchor
nl: Icoon anker

en: Icon size
nl: Icoon afmeting

en: Identifies the content provider or content channel, no spaces/special characters
nl: Hiermee wordt de content provider of het content channel aangeduid, geen spaties of speciale tekens

en: If a visualead project_id is given, the generate_from_project method will be used instead of the generate method for creating QR codes with custom images (please note that the image url from above will also be ignored if a project_id is set - the image from the project_id is used instead). To create a new project, please log into the <a href="%s" target="_blank">visualead admin dashboard</a>.
nl: Als een visualead project_id wordt gegeven, dan wordt de generate_from_project methode gebruikt in plaats van de generate method voor het creëren van QR codes met aangepaste afbeeldingen (let wel dat de afbeeldings url hierboven tevens wordt genegeerd als een project_id is ingesteld - de afbeelding van de project_id zal dan worden gebruikt). Om een nieuw project te creëren, log alstublieft in op <a href="%s" target="_blank">visualead admin dashboard</a>.

en: If an IP address or range is entered above (like 12.34.56.*), only API calls from this IP address or range are allowed.
nl: Als een IP adres of range is ingevuld hierboven (bv. 12.34.56.*), alleen API calls van dit IP adres of range zijn dan toegestaan.

en: If checked, panel on top of map is displayed
nl: Indien aangevinkt, wordt het paneel op de bovenkant van de kaart weergegeven

en: If disabled, existing Google maps will automatically use OpenStreetMap as basemap. In addition enabled Google basemaps in the layer controlbox will also be hidden automatically.
nl: Indien uitgeschakeld, zullen bestaande Google kaarten automatisch OpenStreetMap als basiskaart  gaan gebruiken. Daarnaast zullen geactiveerde Google basiskaarten in de laag controle box automatisch verborgen worden.

en: If empty, marker creation date will be used
nl: Bij het niet invullen wordt de creatiedatum gebruikt

en: If empty, markers from all layers are selected.
nl: Indien leeg, dan worden alle markers van alle lagen geselecteerd.

en: If empty, the default API key from MapsMarker.com will be used
nl: Indien leeg, dan wordt de default API sleutel gebruikt van MapsMarker.com

en: If enabled is selected and the plugin %1$s is active, KML links will automatically be added to your XML sitemap
nl: Indien ingeschakeld is geselecteerd en de plugin %1$s actief is, worden KML koppelingen automatisch toegevoegd aan uw XML sitemap

en: If enabled, Google Maps API scripts will only be loaded on demand as this significantly decreases the loadtime for all OpenStreetMap based maps. Disabling this feature is only recommended if you are experiencing compatibility issues with other plugins or themes.
nl: Indien ingeschakeld zullen Google Maps API scripts alleen on demand worden geladen als deze de laadtijd voor alle OpenStreetMap gebaseerde kaarten aanzienlijk verminderen. Het uitschakelen van deze functie wordt alleen aangeraden als u compatibiliteitsproblemen ondervindt met andere plugins of thema's.

en: If enabled, css files will only be loaded if a shortcode is used.
nl: Indien ingeschakeld, zullen css bestanden alleen geladen worden als er een shortcode wordt gebruikt.

en: If enabled, maps will automatically be resized to width=100% if map width unit is set to px and the div parent element is smaller than the width of the map.
nl: Indien ingeschakeld, zullen de kaarten automatisch worden vergroot of verkleind naar de breedte=100% als de kaart breedte unit is ingesteld op px en het div parent element kleiner is dan de breedte van de kaart.

en: If enabled, panning of the map will have an inertia effect where the map builds momentum while dragging and continues moving in the same direction for some time. Feels especially nice on touch devices.
nl: Indien ingeschakeld, zal de panning van de kaart een inertie-effect hebben, waar de kaart momentum bouwt tijdens het slepen en blijft bewegen in dezelfde richting voor bepaalde tijd. Is vooral makkelijk op touch-apparaten.

en: If no search term is entered, the latest %1$s updated maps will be shown.
nl: als er geen zoekterm wordt ingevuld, zullen de laatste %1$s ge-update kaarten worden getoond.

en: If option above is set to yes, the directory on server where icons are stored will be used (needed for backend only). If the option above is set to no, the following marker icons directory will be used:
nl: Indien de optie hierboven op ja is ingesteld, dan zal de directory op de server waar de icoontjes zijn opgeslagen gebruikt worden (wordt alleen in de backend gebruikt). Indien de optie hierboven op nee is ingesteld, dan zal de volgende marker icoontjes directory gebruikt worden:

en: If set (1 to 18 repectively 19 if supported), at this zoom level and below markers will not be clustered.
nl: Indien ingesteld (1 tot 18 respectievelijk 19 indien ondersteund), op dit zoomniveau en lager zullen markeringen niet worden geclusterd.

en: If set (like http://www.your-domain.com/form.php), only API calls with this referer are allowed.
nl: indien ingesteld (bijvoorbeeld http://www.your-domain.com/form.php), zijn alleen API calls met deze referer toegestaan.

en: If set to false, zooming into clusters is only possible by clicking on + in the zoom control box or by mouse wheel (if enabled)
nl: Indien ingesteld op niet waar, is het inzoomen op de clusters alleen mogelijk door te klikken op de + in de zoom controle box of door het muiswiel te gebruiken (indien dit is ingesteld)

en: If set to true then adding individual markers to the MarkerClusterGroup after it has been added to the map will add the marker and animate it in to the cluster. Defaults to false as this gives better performance when bulk adding markers.
nl: Indien ingesteld op waar indien er individuele markers worden toegevoegd aan de MarkerClusterGroup nadat deze is toegevoegd aan de kaart zal de marker worden toegevoegd en van een animatie voorzien worden in de cluster. De standaardwaarde is niet waar omdat dit tot betere prestaties leid bij het bulk toevoegen van markers.

en: If set to true, geolocation will start automatically on each map (backend and frontend).<br/>For infos on how to start geolocation automatically for selected maps only, please see <a href="%1$S" target="_blank">this changelog</a>.
nl: Indien ingesteld op true, wordt geolocatie automatisch gestart op elke kaart (backend en frontend).<br/>Voor meer informatie over hoe u geolocatie automatisch start voor alleen de geselecteerde kaarten, zie <a href="%1$S" target="_blank">dit wijzigingslog</a>.

en: If set to true, overrides the icon for all added markers to make them appear as a 1 size cluster:
nl: Indien ingesteld op waar, overschrijft het icoon voor alle toegevoegde markers om ze weer te geven als een 1 grote cluster:

en: If set to true, popups will open on mouse hover.
nl: Indien waar openen popups door de muis te verplaatsen.

en: If set to true, the map centers on the popup center instead of the marker when a popup is opened
nl: Indien ingesteld op waar, wordt de kaart richt zich op de pop-up center in plaats van de marker als een pop-up wordt geopend

en: If set to true, the marker name gets added to the top of the popup automatically
nl: indien ingesteld op Waar, wordt de markernaam automatisch toegevoegd aan de bovenkant van de popup

en: If set to true, the tile coordinates will not be wrapped by world width (-180 to 180 longitude) or clamped to lie within world height (-90 to 90). Use this if you use Leaflet for maps that do not reflect the real world (e.g. game, indoor or photo maps).
nl: Als ingesteld op waar, de tile coördinaten zullen niet gewrapped worden bij de wereld breedte (-180 to 180 longitude) of geklampt om in de wereld hoogte te liggen (-90 to 90). Gebruik dit als u Leaflet voor kaarten gebruikt die niet de echte wereld uitstralen (b.v. spelletjes, indoor of foto kaarten).

en: If set to true, the tiles just will not load outside the world width (-180 to 180 longitude) instead of repeating.
nl: Als ingesteld op waar, de tiles zullen dan niet geladen worden buiten de wereld breedte  (-180 to 180 longitude) in plaats van herhalen.

en: If set to yes, please be aware that the pro settings below have to be changed when you move your WordPress installation to another server for example!
nl: Indien op ja ingesteld, ben er dan alstublieft bewust van dat de pro instellingen hier beneden zullen veranderd moeten worden indien u uw WordPress installatie naar een andere server verplaatst.

en: If set, creates a scrollable container of the given height in pixel inside popups if its content exceeds it.
nl: Indien ingesteld, wordt er een scrollable container getoond als de ingevoerde hoogte (in pixels) binnen in de pop-up groter is. 

en: If set, the marker at the user´s location is drawn.
nl: Wanneer ingesteld, wordt een marker getoond op de locatie van de gebruiker.

en: If the WMS server supports KML output of the WMS layer, the settings below will be used when a marker or layer map with this active WMS layer is exported as KML.
nl: Als de WMS-server KML output van de WMS-laag ondersteunt, worden onderstaande instellingen gebruikt als een marker of  kaartlaag wordt geëxporteerd naar KML.

en: If the marker name or icon in the list of markers is clicked, the specified zoom level will be used
nl: Als de markernaam of een pictogram in de lijst van markers wordt aangeklikt, wordt het opgegeven zoomniveau gebruikt

en: If the native maximum zoom level of a basemap is lower, tiles will be upscaled automatically.
nl: als de ingestelde maximum zoom level van de basiskaart lager is, zullen de tegels automatisch groter worden gemaakt.

en: If the option above is set to yes, icons will automatically be loaded from this URL. If the option above is set to no, the following marker icons url will be used:
nl: Indien de optie hierboven op ja is ingesteld, icoontjes zullen dan automatisch via deze URL geladen worden. Indien de optie hierboven op nee is ingesteld, dan zal de volgende marker icoontjes URL gebruikt worden:

en: If true and user is on a retina display, four tiles of half the specified size and a bigger zoom level in place of one will be requested to utilize the high resolution.
nl: Indien waar en de wanneer de gebruiker een retina display heeft, zullen vier tegels half zo groot als de gespecifieerde waarde en een groter zoomlevel in plaats van een aangeroepen worden om van de hoge resolutie gebruik te maken.

en: If true, inverses Y axis numbering for tiles (turn this on for TMS services).
nl: Als Waar, inverteert de Y axis nummering voor tiles (zet dit aan voor de TMS service).

en: If true, the control is updated on moveend, otherwise it is always up-to-date (updated on move).
nl: Indien Waar, de controle wordt ge-update moveend, anders wordt het altijd ge-update (update bij verplaatsing).

en: If true, the vector will emit mouse events and will act as a part of the underlying map.
nl: Indien waar, zal de vector muis evenementen uitzenden en zal dan fungeren als een deel van de onderliggende kaart.

en: If unchecked, the popup will only be visible after clicking on the marker on marker- or layer-maps.
nl: Indien niet aangevinkt, zal de pop-up alleen te zien zijn na het klikken op de marker op marker- of lagen kaarten.

en: If using the authenticated API, the API key to use.
nl: Als de authentificatie API wordt gebruikt, gebruik dan deze API sleutel.

en: If using the authenticated API, the Application ID to use.
nl: Als de authentificatie API wordt gebruikt, gebruik dan deze Applicatie ID.

en: If yes, the WMS service will return images with transparency
nl: Bij waar zal de WMS service transparante afbeeldingen laten zien

en: If you are a <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan</a> customer, please change the authentication method above to %2$s and fill in the credentials below which you received in the welcome email for "Google Maps APIs Premium Plan"-customers from Google.
nl: Indien u een <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan</a> klant bent, wijzig s.v.p. hierboven de verificatie methode %2$s en vul hieronder de gegevens in die u gekregen heeft in de welkom email voor het "Google Maps APIs Premium Plan"- klanten van Google.

en: If you choose footer, javascripts will also only be loaded when a shortcode is used and not on all pages.
nl: Als u de footer (voettekst) kiest, dan zullen javascripts alleen worden geladen als er een shortcode is gebruikt en niet op alle pagina's.

en: If you enable Google as geocoding provider by filling in your credentials below, "<a href="%1$s" target="_blank">Google Places API Web Service</a>" (allowing up to %2$s free requests/day) will be available for manual location search.
nl: Indien u Google als geocodering provider instelt door uw gegevens hieronder in te voeren,  "<a href="%1$s" target="_blank">zal Google Places API Web Service</a>" (tot %2$s gratis verzoeken/dag) beschikbaar zijn voor het handmatig opzoeken van locaties.

en: If you enable pay-as-you-go billing by verifying your identity to Google with a credit card, up to %1$s free requests/%2$s-hour-period for manual location search are allowed - <a href="%3$s" target="_blank">click here for more details</a>. If you need an even higher quota, you need to purchase a <a href="%4$s" target="_blank">Google Maps APIs Premium Plan license</a>.
nl: Indien u betaal-en-ga toepast en uw identiteit aan Google kenbaar maakt met een credit card, tot %1$s gratis verzoeken/%2$s-uur-periode zijn voor handmatig zoeken van locaties beschikbaar - <a href="%3$s" target="_blank">klik hier voor details</a>. Indien u meer volume nodig heeft, moet u <a href="%4$s" target="_blank">een Google Maps APIs Premium Plan licentie kopen</a>.
    
    

en: If you have any issues with your license, <a href="%1$s" target="_blank">please open a new support ticket</a>!
nl: Indien er zich problemen voordoen met uw licentie, <a href="%1$s" target="_blank">open dan alstublieft een nieuw support ticket</a>!

en: If you install Maps Marker Pro on a localhost installation (<a href="%1s" target="_blank">see available packages</a>), registering a free 30-day trial license key is not mandatory and the plugin can also be tested without time limitation.
nl: Als u Maps Marker Pro op een localhost installeert (<a href="%1s" target="_blank">bekijk voorhanden pakketten</a>), registreren van een gratis 30-dagen probeer versie licentie sleutel is niet verplicht en de plugin kan getest worden zonder tijdslimiet.

en: If you want to be able to set all available options, please switch to the advanced editor.
nl: Indien u alle voorhanden opties wilt instellen, schakel dan aub om naar de uitgebreide editor.

en: If you want to bulk update existing markers, please make an export first!
nl: Als u een bulk update op bestaande markers wilt uitvoeren, maak dan alstublieft eerst een export!

en: If you want to clear the full QR code images cache at once, please use the <a href="%1$s">according tool on the tools page</a>.
nl: Indien u de volledige QR code afbeeldingen cache in een keer wilt leeg maken, gebruik dan alstublieft <a href="%1$s">de toegewezen tool op de tools pagina</a>.

en: If you want to compare the free and pro version side by side, please visit %1s.
nl: Als u de Gratis en Pro versie naast elkaar wilt vergelijken bezoek dan alstublieft %1s.

en: If you want to use a custom overlay, please enter the related settings below:
nl: Als u een aangepaste overlay wilt, voer dan a.u.b. de bijbehorende instellingen hieronder in:

en: If you want to use another icon than the blue pin (%s), please enter the file name of the icon in the form field - e.g. smiley_happy.png
nl: Als u een ander icoontje wilt gebruiken dan de blue pin (%s), geef dan aub de bestandsnaam in, in het invulveld - bv. smiley_happy.png

en: If you want to use custom images, please enter the URL to app icons and launch images below:
nl: Indien u aangepaste afbeeldingen wilt gebruiken, vul dan alstublieft de URL van de app icoontjes en start afbeeldingen hier beneden in:

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and ask your WordPress admin to upload the new icons to the directory %2$s/
nl: Als u verschillende of andere iconen wilt gebruiken, ga dan naar %1$s (met meer dan 700 compatibele iconen) en vraag uw WordPress admin de nieuwe iconen te uploaden naar de map %2$s/

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and upload the new icons to the directory %2$s/
nl: Als u verschillende of andere iconen wilt gebruiken, ga dan naar %1$s (met meer dan 700 compatibele iconen) en upload de nieuwe iconen naar de map %2$s/

en: If you would prefer to have no location bias, set the location to 0,0 and radius to 20000000 (20 thousand kilometers), to encompass the entire world.
nl: Indien u geen locatie indicatie wenst, stel dan de locatie op 0,0 en een straal van 20.000 km (20 duizend kilometers), om de hele wereld te bestrijken.

en: If your language is missing or not fully translated yet, you are invited to help on the <a href="%1s" target="_blank">web-based translation plattform</a>.
nl: Indien uw taal nog niet aanwezig is of nog niet volledig vertaald is, dan bent u uitgenodigd om te helpen op het <a href="%1s" target="_blank">web-gebaseerde vertalingsplatform</a>.

en: If your localized Google Maps basedomain is not available in the list above, please enter the domain name here (without http://, for example maps.google.com). If a domain name is entered, the setting "Google Maps base domain" from above gets overwritten.
nl: Indien uw Google Maps basis domein niet beschikbaar is in de bovenstaande lijst, vul dan alstublieft hier uw domeinnaam in (zonder http://, bijvoorbeeld: maps.google.com). Als een domeinnaam is ingevuld, wordt de bovenstaande instelling "Google Maps basis domein" overschreven.

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Images to use
nl: Te gebruiken afbeeldingen

en: Import failed - header row not found or invalid
nl: Import mislukt - header rij niet gevonden of is ongeldig

en: Import file %1$s was saved to PHP temp directory (size: %2$s KB)
nl: Import file %1$s is opgeslagen in de PHP temp directory (grootte: %2$s KB)

en: Import finished
nl: Import voltooid

en: Import layers
nl: Importeer lagen

en: Import mode
nl: Importeer modus

en: Import mode set to bulk additions (values given in column ID will be ignored)
nl: Import modus is ingesteld op bulk toevoegingen (waarden in kolom ID worden genegeerd)

en: Import mode set to bulk updates (updates will be made if maps with given values in column ID exist)
nl: Import modus is ingesteld op bulk updates (updates zullen worden gemaakt als kaarten met de opgegeven waarden in kolom ID bestaan)

en: Important: please click the update button next to the license key after purchasing a renewal to finish your order.
nl: Belangrijk: na het kopen van een licentie vernieuwing en om uw order te voltooien dient u op de update knop te klikken naast de licentie sleutel .

en: In addition you can use the Shortcode API to override selected global settings for selected maps.
nl: Daarnaast kunt u de Shortcode API gebruiken om de geselecteerde globale instellingen voor de geselecteerde kaarten te overschrijven.

en: In addition, Maps Marker Pro also offers a separate MMPAPI class which you can use to developing an add-on for example.
nl: Daarnaast biedt Maps Marker Pro  ook een aparte MMPAPI klasse die u kunt gebruiken voor de ontwikkeling van een add-on bijvoorbeeld.

en: In case of any issues you can always <a href="%1$s">reset the plugin settings</a>
nl: Bij eventuele problemen kunt u altijd een <a href="%1$s">reset van de plug-in instellingen</a> doen

en: In case you want to help with translations, please visit the <a href="%1s" target="_blank">web-based translation plattform</a>
nl: Indien u wilt helpen met vertalen, bezoek alstublieft het <a href="%1s" target="_blank">web-gebaseerde vertalingsplatform</a>

en: Inactive (API key required)
nl: Niet aktief (API sleutel vereist)

en: Included layers
nl: Inbegrepen lagen

en: Increase from 1 to increase the distance away from the center that spiderfied markers are placed. Use if you are using big marker icons:
nl: Toenemen van 1 tot de afstand te laten toenemen van het centrum dat spiderfied markers worden geplaatst. Gebruik dit als u grote marker pictogrammen gebruikt:

en: Indicates to refresh the file every n seconds
nl: Indicatie om het bestand om de n seconden te verversen

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Info: test mode is on - checking import file only - no changes will be made to the database
nl: Info: test mode is aan - de import file wordt alleen gecontrolleerd - er zullen geen veranderingen worden aangebracht in de database

en: Info: your import file is valid - no errors or warnings found.
nl: Info: uw import file is geldig - geen fouten of waarschuwingen gevonden.

en: Initialize map texts for translations
nl: Initieer maptekst voor vertalingen

en: Insert GPX track
nl: Voeg GPX route in

en: Insert map
nl: Kaart invoegen

en: Interaction options
nl: Interactieve opties

en: Invalid format! Please only use numbers and a . instead of a , as decimal separator!
nl: Ongeldig formaat! Gebruik alleen cijfers en een . in plaats van een , als decimaal teken!

en: Invalid format! Please only use numbers!
nl: Ongeldig formaat! Gebruik alleen nummers, alstublieft!

en: Irish
nl: Iers

en: It seems you used a layer import file created with Maps Marker Pro v2.6.2 or smaller. Please be aware that with v2.7 the database schema has changed. Please add the two additional (empty) rows mlm_filter and mlm_filter_details after gpx_panel in your layer import file and try again.
nl: Het lijkt erop dat je een laag import-bestand gebruikt dat gemaakt is met Maps Marker Pro v2.6.2 of lager. Houd er rekening mee dat met v2.7 het database schema is veranderd. Voeg a.u.b. de twee extra (lege) rijen mlm_filter en mlm_filter_details na gpx_panel in je lagen importbestand en probeer het opnieuw.

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italian (Italy)
nl: Italiaans (Italië) 

en: JSONP callback function name
nl: JSONP callback functie naam

en: Japanese
nl: Japans

en: Javascript Events API for LeafletJS
nl: Javascript Events API voor LeafletJS

en: Javascript Events API for LeafletJS to to attach events handlers to markers and layers
nl: Javascript Events API voor LeafletJS om evenement handlers te verbinden aan markeringen en lagen 

en: KML settings
nl: KML instellingen

en: KML timestamp
nl: KML tijdstamp

en: Kazakh
nl: Kazachstaans

en: Keyboard navigation options
nl: Toetsenbord navigatie opties

en: Kiswahili
nl: Swahili

en: Known issues
nl: Bekende problemen

en: Korean
nl: Koreaans

en: Kyrgyz
nl: Kirgizisch

en: Language
nl: Taal

en: Language used when displaying textual information such as the names for controls, copyright notices, driving directions and labels on Google maps, direction links and autocomplete for address search.
nl: De taal die gebruikt wordt als er tekstueel informatie zoals namen voor controls, copyright vermeldingen, routebeschrijvingen en labels op Google maps, route links en autocomplete voor adres zoeken te zien zijn.

en: Last name
nl: Achternaam

en: Latest available version:
nl: Laatst beschikbare versie:

en: Latest blog posts from www.mapsmarker.com
nl: Laatste nieuwe blogpost van www.mapsmarker.com

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Latvian
nl: Lets

en: Launch image URL
nl: Start afbeelding URL

en: Layer
nl: Laag

en: Layer Center
nl: Laag-middelpunt

en: Layer added by
nl: Laag toegevoegd door

en: Layer and assigned markers have been successfully deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
nl: Laag en toegewezen markers zijn succesvol verwijderd (of verwijzing naar de laag is verwijderd als de marker aan meerdere lagen was toegewezen)

en: Layer center
nl: Middelpunt laag

en: Layer has been successfully deleted (assigned markers have not been deleted)
nl: Laag is met succes verwijderd (toegekende markers zijn niet verwijderd)

en: Layer has been successfully duplicated
nl: De laag is met succes gedupliceerd

en: Layer has been successfully published
nl: De laag is succesvol gepubliceerd

en: Layer has been successfully updated
nl: De laag is succesvol bijgewerkt

en: Layer name
nl: Laag naam

en: Layer(s)
nl: Laag/ Lagen

en: Layers
nl: Lagen

en: Layers per page
nl: Lagen per pagina

en: Leaflet Maps Marker - recent markers
nl: Leaflet Maps Marker - recente markers

en: Leaflet Maps Marker for WordPress - helping you to share your favorite spots and tracks
nl: Leaflet Maps Marker voor WordPress - helpt u om uw favoriete plekjes en routes te delen

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated from version %1s to %2s!
nl: Leaflet Maps Marker is succesvol geüpdate van versie %1s naar %2s!

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated to version %1s!
nl: Leaflet Maps Marker is succesvol geüpdate naar versie %1s!

en: Leaflet Maps Marker plugin update to v%1s was successful
nl: Leaflet Maps Marker plugin update naar v%1s was succesvol 

en: Leave empty to use the <a href="%1s" target="_blank">default icon</a>. To use a custom icon, please enter the file name of the icon within your marker icon directory (%2s)
nl: Laat leeg om het <a href="%1s" target="_blank">default icoontje</a>  te gebruiken. Om een aangepast icoontje te gebruiken, vul aub de file naam van het icoontje in welke in de marker icoontjes directory staat (%2s)

en: Legend
nl: Legenda

en: License
nl: Licentie

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: License registered to
nl: Licentie geregistreerd op naam van

en: License settings
nl: Licentie instellingen

en: Licenses for used libraries, services and images
nl: Licenties voor gebruikte libraries, services en afbeeldingen

en: Limit
nl: Limiet

en: Limit your search to a specific <a href="%1$s" target="_blank">rectangle</a> or <a href="%2$s" target="_blank">circle</a>.
nl: Beperk uw zoeken tot een specifiek <a href="%1$s" target="_blank">rechthoekig</a> or <a href="%2$s" target="_blank">gebied</a>.

en: Link to content provider
nl: Link naar de content provider

en: List all layers
nl: Toon alle lagen

en: List all markers
nl: Toon alle markers

en: List of markers settings
nl: Lijst van markers instellingen

en: Lite Edition
nl: Lite Editie

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Loading...
nl: Laden...

en: Local focus point
nl: Lokaal afstel punt

en: Local knowledge
nl: Lokale kennis

en: Location
nl: Locatie

en: Location Biasing
nl: Locatie Richting

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Luxembourgish
nl: Luxemburgs

en: MMPAPI error: API parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
nl: MMPAPI fout: API parameter date_from of date_to moet ingesteld worden bij het zoeken naar datumvelden 

en: MMPAPI error: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right and lon_bottom_right have be set when performing a boundingbox search
nl: MMPAPI fout: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right en lon_bottom_right moeten ingesteld zijn bij het uitvoeren van een selectiekader zoekopdracht

en: MMPAPI error: add_marker() method only accepts arrays. Input was %s
nl: MMPAPI fout: add_marker() methode accepteert alleen reeksen. Invoer was %s

en: MMPAPI error: all the elements of layer_ids array must be integers
nl: MMPAPI fout: alle elementen van layer_ids reeks moeten gehele getallen zijn

en: MMPAPI error: all the elements of marker_ids array must be integers
nl: MMPAPI fout: alle elementen van marker_ids reeks moeten gehele getallen zijn

en: MMPAPI error: delete_layer method only accepts integers
nl: MMPAPI fout: delete_layer methode accepteert alleen gehele getallen

en: MMPAPI error: delete_layers method only accepts arrays. Input was %s
nl: MMPAPI fout: delete_layers methode accepteert alleen reeksen. Invoer was %s

en: MMPAPI error: delete_marker method only accepts integers
nl: MMPAPI fout: delete_marker methode accepteert alleen gehele getallen

en: MMPAPI error: delete_markers method does not accept empty arrays.
nl: MMPAPI fout: delete_markers methode accepteert geen lege reeksen

en: MMPAPI error: delete_markers method only accepts arrays. Input was %s
nl: MMPAPI fout: delete_markers methode accepteert alleen reeksen. Invoer was %s

en: MMPAPI error: geocoding error: %1s
nl: MMPAPI fout: geocoding fout: %1s

en: MMPAPI error: invalid layer objects. Input was %s
nl: MMPAPI fout: ongeldige laag objecten. Invoer was %s

en: MMPAPI error: invalid marker objects. Input was %s
nl: MMPAPI fout: ongeldige marker objecten. Invoer was %s

en: MMPAPI error: layer with ID %s not found
nl: MMPAPI fout: laag met ID %s niet gevonden

en: MMPAPI error: list_layers method only accepts arrays. Input was %s
nl: MMPAPI fout: list_markers methode accepteert alleen reeksen. Invoer was %s 

en: MMPAPI error: list_markers method only accepts arrays. Input was %s
nl: MMPAPI fout: list_markers methode accepteert alleen reeksen. Invoer was %s

en: MMPAPI error: marker ID %1s was not found
nl: MMPAPI fout: marker ID %1s is niet gevonden

en: MMPAPI error: marker with ID %s not found
nl: MMPAPI fout: marker met ID %s is niet gevonden 

en: MMPAPI error: orderkey is not valid, it must be one of the following keys: %s
nl: MMPAPI fout: sorteersleutel is niet geldig, het moet een van de volgende sleutels zijn: %s

en: MMPAPI error: parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
nl: MMPAPI fout: parameter date_from of date_to moet ingesteld worden bij het zoeken naar datumvelden

en: MMPAPI error: search_layers method only accepts arrays. Input was %s
nl: MMPAPI fout: search_layers methode accepteert alleen reeksen. Invoer was %s

en: MMPAPI error: search_markers method only accepts arrays. Input was %s
nl: MMPAPI fout: search_markers methode accepteert alleen reeksen. Invoer was %s

en: MMPAPI error: searchkey is not valid, it must be one of the following keys: %s
nl: MMPAPI fout: searchkey is niet geldig, het moet een van de volgende sleutels zijn: %s

en: MMPAPI error: searchkey parameter is required.
nl: MMPAPI fout: searchkey parameter is vereist.

en: MMPAPI error: searchvalue parameter is required.
nl: MMPAPI fout: searchvalue parameter is vereist.

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Main geocoding provider
nl: Hoofd geocodering provider

en: Major highlights:
nl: Belangrijkste highlights:

en: Makes the map focusable and allows users to navigate the map with keyboard arrows and +/- keys
nl: Maakt de kaart focusbaar en laat gebruikers toe om de map navigeerbaar te maken door middel van de pijltjes en de +/-  toetsen

en: Making a database backup of the affected tables %1$s and %2$s is not required but recommended in case there are any unexpected issues.
nl: Een database-backup maken van de geimpacteerde tabellen %1$s en %2$s is niet noodzakelijk maar wordt wel aangeraden in het geval er onverwachte problemen zouden zijn.

en: Malawy
nl: Malawi

en: Malay (Malaysia)
nl: Maleisisch (Maleisië) 

en: Maltese
nl: Maltees 

en: Manage GPX tracks
nl: Beheer GPX route

en: Manage your markers and layers through a highly customizable REST API, which supports GET & POST requests, JSON & XML as formats and was developed with a focus on security.
nl: Beheer uw markers en lagen door middel van een zeer flexibele REST API, die GET en POST verzoeken, JSON en XML ondersteunt als formats en werd ontwikkeld met een focus op veiligheid.

en: Map
nl: Kaart

en: Map Defaults
nl: Kaart standaardinstellingen

en: Map Size
nl: Kaart grootte

en: Map could not be loaded - please enable Javascript!
nl: De kaart kon niet geladen worden - activeer Javascript alstublieft!

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Map size
nl: Kaartgrootte

en: Map type
nl: Soort kaart

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map width unit
nl: Kaartbreedte/eenheid

en: MapQuest (Hybrid)
nl: MapQuest (Hybride)

en: MapQuest Geocoding API allows up to %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/%3$s with a free API key. Higher quotas are available on demand - <a href="%4$s" target="_blank">click here for more details</a>.
nl: MapQuest Geocode API staat tot %1$s transacties/maand toe, met een maximum van %2$s verzoek/%3$en met een gratis API sleutel. Hogere aantallen zijn op aanvraag beschikbaar - <a href="%4$s" target="_blank">klik hier voor meer details</a>.

en: MapQuest Geocoding API key (required)
nl: MapQuest Geocoding API sleutel (vereist)

en: MapQuest Geocoding bounds
nl: MapQuest Geocode grenzen

en: MapQuest Geocoding error - please contact support at <a href="%1$s">support@mapquest.com</a>
nl: MapQuest Geocode fout - neemt s.v.p. contact op met support via <a href="%1$s">support@mapquest.com</a>

en: MapQuest Geocoding settings
nl: MapQuest Geocode instellingen

en: Maps
nl: Kaarten

en: Maps - recent markers
nl: Kaarten - recente markers

en: Maps Marker APIs
nl: Maps Marker API's

en: Maps Marker Pro - #1 mapping plugin for WordPress
nl: Maps Marker Pro - #1 kaarten plugin voor WordPress

en: Maps Marker Pro - plugin update available!
nl: Maps Marker Pro - plugin update beschikbaar!

en: Maps Marker Pro - recent markers
nl: Maps Marker Pro - recente markers

en: Maps Marker Pro - renewal for access to plugin updates and support needed
nl: Maps Marker Pro - vernieuwing nodig om toegang tot de plugin updates en de ondersteuning te verkrijgen

en: Maps Marker Pro allow you to easily customize the presentation of the standard Google base maps, changing the visual display of such elements as roads, parks, and built-up areas:
nl: Maps Marker Pro laat u gemakkelijk toe om de presentatie van de standaard Google basis kaarten te veranderen zoals het visuele uiterlijk van de elementen; wegen, parken, en bebouwde gebieden:

en: Maps Marker Pro allows you to add a fullscreen button to maps. Clicking on this button will open an HTML5 fullscreen map without leaving the page you are currently viewing.
nl: Maps Marker Pro laat u toe om een fullscreen button aan kaarten toe te voegen. Door het klikken op deze button zal een HTML5 kaart in volledig scherm openen zonder de pagina te verlaten die u momenteel bekijkt.

en: Maps Marker Pro allows you to add a small map in the corner which shows the same as the main map with a set zoom offset:
nl: Maps Marker Pro laat u toe om om een kleine kaart in de hoek te tonen welke hetzelfde toont als de hoofdkaart met een set zoom offset:

en: Maps Marker Pro allows you to also display GPX tracks with optional metadata on your maps:
nl: Maps Marker Pro laat u tevens toe om GPX tracks te vertonen met optionele metadata op uw kaarten:

en: Maps Marker Pro allows you to assign markers to multiple layers at once - helping you to better manage and organize your points of interest.
nl: Met Maps Marker Pro kunt u markers aan meerdere lagen in een keer toe wijzen - dit helpt u om uw POI's (points of interest) beter te beheren en organiseren.

en: Maps Marker Pro allows you to backup and restore your settings which makes it possible to quickly switch between different plugin profiles. This is especially useful if you want to deploy the plugin with custom configuration on multiple sites:
nl: Met Maps Marker Pro kunt u back-up en terugzetten van uw instellingen die het mogelijk maakt om snel te schakelen tussen verschillende plug-in profielen. Dit is vooral handig als je deze plug-in wilt implementeren met aangepaste configuratie op meerdere sites:

en: Maps Marker Pro allows you to create beautifully animated marker clusters for layer maps:
nl: Met Maps Marker Pro kunt u mooie geanimeerde marker clusters voor lagen kaarten creëren:

en: Maps Marker Pro allows you to customize which markers and layers to include or exclude in the recent marker widget:
nl: Met Maps Marker Pro kunt u kiezen welke markers u wel of niet toevoegt aan de recente markers widget:

en: Maps Marker Pro allows you to easily perform bulk updates on markers and layers by using the integrated import feature:
nl: Maps Marker Pro laat u toe om makkelijk bulk updates uit te voeren op markers en lagen door gebruik te maken van de geïntegreerde importeer functie:

en: Maps Marker Pro allows you to hide MapsMarker.com-backlinks from maps, KML files and from the Wikitude app:
nl: Maps Marker Pro laat u toe om MapsMarker.com-backlinks van kaarten, KML files en van de Wikitude app te verwijderen:

en: Maps Marker Pro allows you to organize your markers in categories and to toggle their visibility on frontend.
nl: Maps Marker Pro stelt u in staat om uw markeringen in categorieën onder te verdelen en om hun zichtbaarheid naar voren te halen.

en: Maps Marker Pro allows you to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only.
nl: Maps Marker Pro laat u toe om alle backlinks en logos te verbergen op de backend, tevens kunt u pagina's en menu items toevoegen voor Tools, Instellingen, Ondersteuning, Licentie is alleen zichtbaar voor administrators.

en: Maps Marker Pro allows you to set the user level needed for editing and deleting marker and layer maps from other users.
nl: Maps Marker Pro laat u toe om de gebruikersrechten in te stellen welke nodig zijn voor het bewerken en verwijderen van markers en lagen kaarten van andere gebruikers.

en: Maps Marker Pro allows you to use custom backgrounds for QR codes.
nl: Met Maps Marker Pro kunt u aangepaste achtergronden gebruiken voor QR-codes.

en: Maps Marker Pro also offers a complete RESTful API allowing you to access some of the common core functionalities in Maps Marker Pro.
nl: Maps Marker Pro biedt ook een complete REST API zodat u toegang heeft tot een deel van de gemeenschappelijke kernfunctionaliteiten in Maps Marker Pro.

en: Maps Marker Pro enables you to save the link to the fullscreen map to the homescreen on iOS devices and reopen the map with an optional launch image as web app – meaning the display of the map in fullscreen mode with no address bar:
nl: Maps Marker Pro stelt u in staat om de link naar de fullscreen kaart naar het homescreen op te slaan op iOS-apparaten en de kaart opnieuw te openen met een optionele start afbeelding als een web app - wat betekent dat u de kaart kan weergeven op een volledig scherm zonder adresbalk:

en: Maps Marker Pro has been successfully updated from version %1s to %2s!
nl: Maps Marker Pro is succesvol geüpdate van versie %1s naar %2s!

en: Maps Marker Pro has been successfully updated to version %1s!
nl: Maps Marker Pro is succesvol geüpdate naar versie %1s!

en: Maps Marker Pro includes a javascript API which can be utilized by developers to attach events handlers to markers and layers.
nl: Maps Marker Pro bevat een javascript API die door ontwikkelaars kan worden gebruikt om event handlers te koppelen aan markers en lagen.

en: Maps Marker Pro is disabled because its trial version expired.
nl: Maps Marker Pro is uitgeschakeld omdat de probeerversie is verlopen.

en: Maps Marker Pro plugin update to v%1s was successful
nl: Maps Marker Pro plugin update naar v%1s was succesvol

en: Maps Marker Pro supports conditional and deferred Google Maps API loading. This saves visitor of your site up to ~370kb uncompressed data transmission for each page view with an embedded OpenStreetMap based map! If you are using Google Maps as basemap, the needed scripts are loaded deferred and on demand only.
nl: Maps Marker Pro ondersteunt het voorwaardelijke en uitgestelde laden van Google Maps API. Dit bespaart bezoekers van uw website tot ~370kb ongecomprimeerde data-overdracht voor elke pagina met een ingesloten OpenStreetMap gebaseerde kaart! Als u gebruik maakt van Google Maps als basiskaart, zijn de benodigde scripts geladen uitgesteld en alleen op aanvraag (on demand).

en: Maps Marker Pro supports selected filters and actions, the default WordPress approach for changing the behaviour of the plugin without having to change its files.
nl: Maps Marker Pro ondersteunt geselecteerde filters en acties, de standaard WordPress benadering voor het veranderen van het gedrag van de plug-in zonder de bestanden te veranderen.

en: Maps Marker Pro supports the latest leaflet.js version, which is the core library used for displaying maps.
nl: Maps Marker Pro ondersteund de laatste nieuwe leaflet.js versie, welke de basisbibliotheek is voor de weergave van kaarten.

en: Maps at %1$s not working anymore as Maps Marker Pro trial has expired
nl: Kaarten op %1$s werken niet meer omdat de Maps Marker Pro probeervesie is verlopen

en: Maps will be loaded much faster with Maps Marker Pro – especially on mobile devices - as no jQuery is needed anymore for displaying maps on frontend. This reduces the download size of each map by about 90kb and also minimizes the browser resources needed for displaying maps.
nl: Kaarten zullen veel sneller worden geladen met Maps Marker Pro - vooral op mobiele apparaten - omdat er geen jQuery meer nodig is voor het weergeven van kaarten op het frontend. Dit vermindert de download grootte van elke kaart met ongeveer 90kb en minimaliseert ook de browser resources die nodig zijn voor het tonen van kaarten.

en: MapsMarker API settings
nl: MapsMarker API instellingen

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
nl: MapsMarker Partner programma - registreer nu en ontvang commissies tot 50%!

en: MapsMarker reseller program - re-sell with a 20% discount!
nl: MapsMarker wederverkopers programma - verkoop met 20% korting!

en: Mapzen Search failed: "rate limit exceeded - please <a href="%1$s" target="_blank">contact Mapzen</a> for higher limits"
nl: Mapzen Search mislukt: "rate limit exceeded - neem a.u.b. <a href="%1$s" target="_blank">contact op met Mapzen</a> voor hogere limieten" 

en: Mapzen Search settings
nl: Mapzen Zoeken instellingen

en: Marker added by
nl: Marker toegevoegd door

en: Marker attributes to display in list
nl: Marker attributen die worden getoond in de lijst

en: Marker clustering settings
nl: Marker clustering instellingen

en: Marker count
nl: Marker aantal

en: Marker does not exist!
nl: Marker bestaat niet!

en: Marker has been successfully deleted
nl: Marker is met succes verwijderd

en: Marker has been successfully published
nl: Marker is succesvol gepubliceerd

en: Marker has been successfully updated
nl: Marker is met succes opgeslagen

en: Marker icon directory %s is not writable - please set permissions via FTP with CHMOD command to 755
nl: Marker icoontjes directory %s is niet beschrijfbaar - stel alstublieft de rechten in via FTP met het CHMOD commando ingesteld op 755

en: Marker name
nl: Markernaam

en: Marker name, marker address, marker popuptext, layername and layer address from all available maps have been prepared successfully for translation using the <a href="%1$s">%2$s plugin</a>.
nl: De voorbereiding voor vertaling van marker naam, marker adres, marker popuptext, layernaam en layeradres van alle beschikbare kaarten via de  <a href="%1$s">%2$s plugin</a> was succesvol.

en: Marker names in KML
nl: Marker namen in KML

en: Marker shadow
nl: Marker schaduw

en: Marker validity check for layer assignements
nl: Marker geldigheidscontrole voor laag-toewijzingen.

en: Markername
nl: Markernaam

en: Markers assigned to layer "%1s" (ID %2s)
nl: Markers toegewezen aan laag "%1s" (ID %2s)

en: Markers assigned to multi layer map "%1s" (ID %2s)
nl: Markers toegewezen aan de multi lagen kaart "%1s" (ID %2s)

en: Markers assigned to this layer and multi-layer-maps including this layer will also be updated. Please keep in mind that posts, pages, widgets or template files using a Maps Marker Pro shortcode with the old layer ID have to be updated manually!
nl: Markeringen die toegevoegd zijn aan deze laag en meer-lagen-kaarten, inclusief deze laag, zullen ook bijgewerkt worden. Denkt u er ook s.v.p. aan dat berichten, pagina's, widgets of template bestanden die Maps Marker Pro shortcode gebruiken met de oude lagen ID handmatig aangepast moeten worden.

en: Markers assigned to this layer will be listed here
nl: Lijst van markers, die aan deze laag zijn toegekend

en: Markers per page
nl: Markers per pagina

en: Max speed of the inertial movement, in pixels/second.
nl: Max snelheid van de inertiële beweging, in pixels/seconden.

en: Max. number of markers to display:
nl: Maximale aantal te tonen markers:

en: Maximum interval between points
nl: Maximale interval tussen punten

en: Maximum number of POIs
nl: Maximale aantal POI's

en: Maximum width of popups in pixel
nl: Maximum breedte van de pop-ups in pixels

en: Maximum width of the control in pixels. The width is set dynamically to show round values (e.g. 100, 200, 500).
nl: Maximum breedte van de controle in pixels. De breedte is dynamisch ingesteld om afgeronde getallen te laten zien (b.v. 100, 200, 500).

en: Maximum zoom level
nl: Maximale zoomniveau

en: Memory usage: %1$s, performance: %2$s
nl: Geheugen gebruik: %1$s, prestatie: %2$s

en: Message
nl: Bericht

en: Minimap settings
nl: Minikaart instellingen

en: Minimum characters needed to start typeahead suggestions
nl: Minimum aantal tekens vereist voordat suggesties kunnen worden getoond

en: Minimum width of popups in pixel
nl: Minimum breedte van de pop-ups in pixels

en: Minimum zoom level
nl: Minimum zoomniveau

en: Minute
nl: Minuten

en: Misc
nl: Diversen

en: Mobile web app settings
nl: Mobiele web app instellingen

en: Mongolian (Cyrillic)
nl: Mongools (Cyrillisch)

en: Month
nl: Maand

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More power: try Maps Marker Pro for free!
nl: Meer kracht: probeer Maps Marker Pro gratis!

en: Motorcar
nl: Auto

en: Move markers to a layer
nl: Verplaats markers naar een laag

en: Moving time
nl: Bewegende tijd

en: Multi Layer Map
nl: Multi Layer kaart

en: Multisite-only: also update settings on all subsites
nl: Alleen voor Multisite: update ook alle instellingen op alle subsites

en: Name
nl: Naam

en: Narrow search
nl: Nauwkeurig zoeken

en: Narrow search status
nl: Nauwkeurige zoek status

en: Nepali (Nepal)
nl: Nepalees (Nepal)

en: Never
nl: Nooit

en: New icons will be uploaded to the following directory: %1$s
nl: Nieuwe icoontjes zullen worden geüpload in de volgende directory: %1$s

en: New layer ID
nl: Nieuw laag ID

en: New marker ID
nl: Nieuw marker ID

en: No
nl: Nee

en: No issues found.
nl: Geen problemen gevonden

en: No layer created yet
nl: Er is nog geen laag aangemaakt

en: No map has been created yet.
nl: Er is nog geen kaart aangemaakt

en: No marker assigned to this layer
nl: Er zijn geen markers toegekend aan deze laag

en: No marker created yet
nl: Er zijn nog geen markers aangemaakt

en: No marker found!
nl: Geen markers gevonden!

en: No matches found
nl: Geen resultaten gevonden

en: No promotion
nl: Geen promotie

en: No shortcodes with invalid map IDs have been detected
nl: Geen shortcodes met niet geldige kaart IDs gededecteerd

en: Norwegian
nl: Noors

en: Norwegian (Bokmal)
nl: Noors (Bokmål)

en: Norwegian (Bokmål)
nl: Noors (Bokmål)

en: Norwegian (Nynorsk)
nl: Noors (Nieuwnoors)

en: Note: if a marker is also assigned to another layer, only the reference to the layer will be deleted.
nl: Opmerking: Als een marker ook is toegewezen aan een andere laag, wordt alleen de verwijzing naar de laag verwijderd.

en: Note: if you add an image, the following CSS definition will be applied: %1$s
nl: Aantekening: als u een afbeelding toevoegd, wordt de volgende CSS definitie toegepast: %1$s

en: Note: maximum zoom level may vary on your basemap
nl: Let op: het maximale zoomniveau kan verschillend zijn op uw basiskaart

en: Number of digits to show after the decimal point
nl: het aantal cijfers om weer te geven achter de komma

en: Number of markers
nl: Aantal markers

en: Number of markers to display
nl: Aantal te tonen markers

en: Number of markers to show:
nl: Het aantal te tonen markers:

en: OSM France
nl: OSM Frankrijk

en: OSM Germany
nl: OSM Duitsland

en: Old layer ID
nl: Oude laag ID

en: Old marker ID
nl: Oude marker ID

en: One personal request: before you post a new support ticket in the <a href="http://wordpress.org/support/plugin/leaflet-maps-marker" target="_blank">Wordpress Support Forum</a>, please follow the instructions from <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> which give you a guideline on how to deal with the most common issues.
nl: Een persoonlijk verzoek: voordat u een nieuw support ticket plaatst in het <a href="http://wordpress.org/support/plugin/leaflet-maps-marker" target="_blank">Wordpress Support Forum</a>, volg alstublieft de instructies van <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> deze geven u diverse richtlijnen hoe u moet handelen bij de meest voorkomende problemen.

en: Only change the values below if you are not using marker or shadow icons from the <a href="%1$s" target="_blank">Map Icons Collection</a>!
nl: Verander de onderstaande waarden alleen als u niet de markering of schaduw iconen uit de <a href="%1$s" target="_blank">Map Icons Collection</a> gebruikt!

en: Only enable this compatibility option if you see the admin notice that another plugin or theme also embedds the Google Maps API (which can cause maps and address search to break if that implementation does not properly send the Google API key which is mandatory since June 22nd 2016!)
nl: Schakel alleen deze compatibiliteit modus in als je een aantekening ziet van de admin dat een andere plugin of template ook de Google Maps API insluit. (Wat ervoor kan zorgen dat kaart en adres zoekopdrachten afgebroken worden, als die applicatie de Google API sleutel niet juist doorstuurt. Dit laatste is verplicht sinds 22 juny 2016)

en: Opacity
nl: Ondoorschijnendheid

en: Open Data
nl: open data

en: Open popup by default
nl: Open pop-up standaard

en: Open popups on mouse hover instead of mouse click
nl: Open popups door de muis te verplaatsen in plaats van te klikken

en: Open standalone map in fullscreen mode
nl: Open standalone kaart in volledige scherm modus

en: OpenStreetMap contributors
nl: OpenStreetMap inzender

en: OpenStreetMap edit link
nl: OpenStreetMap verander link

en: OpenStreetMap edit link editor
nl: OpenStreetMap edit link bewerker

en: OpenStreetMap emphasizes local knowledge. Contributors use aerial imagery, GPS devices, and low-tech field maps to verify that OSM is accurate and up to date.
nl: Open StreetMap benadrukt lokale kennis. Mensen die bijdragen gebruiken luchtbeelden, GPS-toestellen en low-tech kaarten om na te gaan of OSM accuraat en up to date is.

en: OpenStreetMap is open data: you are free to use it for any purpose as long as you credit OpenStreetMap and its contributors. See the <a href="%1$s" target="_blank">Copyright and License page</a> for details.
nl: Open StreetMap is open data: je bent vrij om het voor elk doeleinde te gebruiken zo lang je credits geeft aan OpenStreetMap en zijn bijdragers. Bekijk de copyright en licentiepagina <a href="%1$s" target="_blank"></a>  voor details.

en: OpenStreetMap.org hosting is supported by the <a href="%1$s" target="_blank">UCL VR Centre</a>, <a href="%2$s" target="_blank">Imperial College London</a> and <a href="%3$s" target="_blank">Bytemark Hosting</a>, and <a href="%4$s" target="_blank">other partners</a>.
nl: OpenStreetMap.org hosting wordt gesupporteerd door het <a href="%1$s" target="_blank">UCL VR Centre</a>, het <a href="%2$s" target="_blank">Imperial College London</a> en <a href="%3$s" target="_blank">Bytemark Hosting</a>, en <a href="%4$s" target="_blank">andere partners</a>.

en: Opt-out from being promoted by Wikitude.
nl: Opt-out om gepromoot te worden bij Wikitude.

en: Option A: activate an unexpiring license key
nl: Optie A: activeer een niet verlopende licentie sleutel

en: Option B: get a personalized trial license key
nl: Optie B: verkrijg een gepersonaliseerde probeer periode licentie sleutel

en: Option C: get an anonymous trial license key
nl: Optie C: verkrijg een anonieme probeer periode licentie sleutel

en: Option D: start an unlimited, anonymous test on a localhost installation
nl: Optie D: start een ongelimiteerde, anonieme test op een localhost installatie

en: Option for global admin notices in backend (showing infos about plugin incompatibilities or invalid marker icon directory settings for example). Please be aware that hiding them results in not being informed about plugin incompatibilites discovered in future releases too!
nl: Optie voor globale admin aankondigingen in de backend (bijvoorbeeld het tonen van informatie over plugin incompatibiliteiten of een ongeldige marker icoontjes directory instellingen). Wees u ervan bewust dat het verbergen resulteert in het niet worden geïnformeerd over plugin incompatibiliteiten die ontdekt worden in toekomstige versies!

en: Option to add a search field and sort order feature for the list of markers
nl: Optie om een zoekveld en volgorde sorteer-functie toe te voegen aan de lijst van markers

en: Option to hide backlinks to Mapsmarker.com on maps and screen overlays in KML files.
nl: Optie voor het verbergen van de MapsMarker.com backlinks op kaarten en screen overlays in KML files.

en: Optional 1 - selected markers must have:
nl: Optie 1 - geselecteerde markers moeten hebben:

en: Optional 2 - selected markers must NOT have:
nl: Optie 2 - geselecteerde markers moeten NIET hebben:

en: Optional 3 - selected markers must have the following icon:
nl: Optie 3 - geselecteerde markers moeten het volgende icoontje hebben:

en: Optional component filters, separated by a pipe (|). Each component filter consists of a component:value pair and will fully restrict the results from the geocoder. For more information see <a href="%1$s" target="_blank">Component Filtering</a>.
nl: Optionele component filters, gescheiden door een pijp (|). Ieder component filter bestaan uit een onderdeel: waarde paar en zal de resultaten van de geocoder volledig beperken. Voor meer informatie zie <a href="%1$s" target="_blank">Component Filteren</a>.

en: Optional region code, specified as a ccTLD ("top-level domain") two-character value. This parameter will only influence, not fully restrict, results from the geocoder. For more information see <a href="%1$s" target="_blank">Region Biasing</a>.
nl: Optionele regio code, gespecificeerd als een ccTND ("top-niveau-domein")  bestaande uit twee-tekens. Deze parameter zal resultaten van de geocoder beïnvloeden, maar niet volledig beperken. Voor meer informatie zie <a href="%1$s" target="_blank">Regio Instellen</a>.

en: Optional: displayed on each marker; can be a link to a resource (image, PDF file...). You could use this to issue coupons or vouchers for potential clients that found you via Wikitude.
nl: Optioneel: te tonen op iedere marker, kan een link naar een bron zijn (beeld, PDF-bestand ...). Je kan dit bijvoorbeeld gebruiken voor de beloning van potentiële klanten die je gevonden hebben via Wikitude.

en: Optional: displayed on each marker; used for sending an email directly from Wikitude
nl: Optioneel: getoond op elke marker, wordt gebruikt voor het versturen van een e-mail rechtstreeks van Wikitude

en: Optional: example: +4312345 - when a phone number is given, Wikitude displays a "call me" button in the bubble; used for every marker.
nl: Optioneel: bijvoorbeeld. +4312345 - als een telefoonnummer is opgegeven laat Wikitude een "call me" knop in de ballon van iedere marker zien.

en: Optionally you can also change the name of the predefined basemaps in the controlbox.
nl: Optioneel kunt u ook de naam van de vooraf gedefinieerde basiskaarten in de controlbox wijzigen.

en: Options to pass when creating the L.Polygon for styling (<a href="%1s" target="_blank">more details</a>)
nl: In te geven opties bij het maken van de L.Polygon voor styling (<a href="%1s" target="_blank">meer informatie</a>)

en: Options to set the colors of the cluster circles
nl: Opties voor het instellen van de kleuren van de cluster cirkels

en: Order active layers in controlbox by
nl: Sorteer actieve lagen in de controlbox op

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Order inactive layers in controlbox by
nl: Sorteer inactieve lagen in controlbox op

en: Order list of markers by
nl: Sorteer lijst markers op

en: Output image width
nl: De te tonen breedte van de afbeelding

en: Overrides the offset to apply a fixed zoom level to the minimap regardless of the main map zoom. Set it to any valid zoom level, if unset zoomLevelOffset is used instead.
nl: Overschrijft de offset naar een vast zoomniveau op de minikaart, ongeacht de hoofdkaart zoom. Zet deze op elk geldig zoomniveau, indien niet aangevinkt zoomLevelOffset wordt dan in de plaats gebruikt.

en: Overview map
nl: Overzichtskaart

en: Pace
nl: Tempo

en: Panel background color
nl: Paneel achtergrondkleur

en: Panel for GPX metadata below the map
nl: Paneel voor GPX metadata onder de kaart

en: Panel for displaying layer name and API URLs on top of map
nl: Paneel om laagnamen en API URL's direct op de kaart te tonen

en: Panel for displaying marker name and API URLs on top of map
nl: Paneel voor het weergeven van marker naam en API-URL's boven op de kaart

en: Panel status
nl: Panelstatus

en: Panel status for all layers has been successfully updated
nl: De paneel status voor alle lagen is met succes bijgewerkt

en: Panel status for the selected markers has been successfully updated
nl: Paneel status voor de geselecteerde markers is succesvol ge-update

en: Panel text css
nl: CSS paneel tekst

en: Panning inertia options
nl: Panning inertia opties

en: Peak memory usage: %1$s
nl: Piek geheugen gebruik: %1$s

en: Pedestrian
nl: Voetganger

en: Permalinks slug
nl: Permalinken slug

en: Permission settings
nl: Rechten instellingen

en: Permissions check failed or WordPress nonce has expired - please reload the page to try again!
nl: Machtigingen check is mislukt of WordPress nonce is verlopen - herlaad de pagina om opnieuw te proberen!

en: Persian
nl: Perzisch

en: Phone
nl: Telefoon

en: Photon@MapsMarker settings
nl: Photon@MapsMarker instellingen

en: Please <a href="%s" target="_blank">click here</a> to add your first one!
nl: <a href="%s" target="_blank">klik hier</a> alstublieft om uw eerste toe te voegen!

en: Please activate the plugin "Maps Marker Pro"
nl: Activeer aub de plugin "Maps Marker Pro"

en: Please activate the plugin by clicking the link above
nl: Activeer alstublieft de plug-in door op bovenstaande link te klikken

en: Please also check if you are using semicolons (;) as delimiters in your import file!
nl: Controleer alstublieft indien u aanhalingstekens (;) gebruikt als scheidingstekens in uw import file!

en: Please be aware that restoring settings from a version smaller than %1$s could result in breaking the plugin unless you <a href="%2$s">save the plugin settings once</a> afterwards to include settings added with newer versions!
nl: Wees u ervan bewust dat het herstel van de instellingen van een versie kleiner dan %1$s kan leiden tot het niet meer goed werken van de plugin, tenzij u <a href="%2$s">de plug-in instellingen naderhand 1 keer opslaat</a> om de instellingen toe te voegen met nieuwere versies!

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro
nl: Klik hier om de installatie van Maps Marker Pro af te ronden

en: Please confirm that you want to delete all markers by checking the checkbox
nl: Bevestig dat u alle markeringen wilt verwijderen door het selectievakje aan te vinken

en: Please contact %1$s for more details
nl: Neem alstublieft contact op met %1$s voor meer details

en: Please contact your administrator (%1s) to activate the plugin "Maps Marker Pro".
nl: Neem aub contact op met uw administrator (%1s) om de plugin "Maps Marker Pro" te activeren.

en: Please contact your administrator (%1s) to renew your access to plugin updates and support.
nl: Neem aub contact op met uw administrator (%1s) om de toegang tot de plugin updates en de ondersteuning te vernieuwen.

en: Please do not change an existing layer map with assigned markers into a multi layer map, as those assigned markers will not be displayed on the multi layer map!
nl: Verander alstublieft niet een bestaande lagen kaart met toegewezen markers naar een multi-lagen kaart, omdat de toegewezen markers niet worden weergegeven op de multi-lagen kaart!

en: Please enable this setting only if you are experiencing issues with maps in proprietary tab solutions or hidden divs which are displayed on demand.
nl: Activeer s.v.p. deze instelling alleen als u problemen ervaart met kaarten in de eigendom tab oplossingen of verborgen divs die op aanvraag worden getoond.

en: Please enter a license key to continue.
nl: Geef een geldige licentiesleutel in om verder te gaan.

en: Please enter a location
nl: Voer s.v.p. een locatie in

en: Please enter a location (%1$s characters minimum to start typeahead suggestions)
nl: Vul s.v.p. een locatie in (%1$ tekens minimaal om suggesties bij het intypen te starten)

en: Please enter a valid email to continue (or get an anonymous trial license key)
nl: Vul alstublieft een geldig email adres in om verder te gaan (of verkrijg een anonieme licentiesleutel voor de proefperiode)

en: Please enter layer ID. Use commas to separate multiple layers. Use 0 for markers not assigned to a layer.
nl: Vul alstublieft de laag ID in. Gebruik komma's om meerdere lagen te scheiden. Gebruik de 0 voor markers die niet zijn toegewezen aan een laag.

en: Please enter marker ID. Use commas to separate multiple markers
nl: Vul alstublieft de marker ID in. Gebruik komma's om meerdere markers te scheiden

en: Please enter the custom JSON array to style your Google maps (you can use the <a href="%1s" target="_blank">Google Styled Maps Wizard</a> to create custom styles easily). Example for hiding roads:
nl: Geef alstublieft de aangepaste JSON array in om uw Google maps te stylen (u kan de <a href="%1s" target="_blank">Google Styled Maps Wizard</a> gebruiken om gemakkelijk aangepaste stylen te creëren). Een voorbeeld; wegen verbergen:

en: Please enter the hex value of the color you would like to use. For help please visit <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.
nl: Vul alstublieft de hexadecimale waarde in van de kleur die u wilt gebruiken. Voor hulp kunt u terecht op <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.

en: Please enter your Google Maps JavaScript API key here
nl: Voer hier s.v.p. uw Google Maps JavaScript API sleutel in

en: Please enter your MapQuest API key here
nl: Vul hier s.v.p. uw MapQuest API sleutel in

en: Please enter your email to continue.
nl: Vul alstublieft uw email-adres in om verder te gaan.

en: Please enter your first name to continue.
nl: Vul alstublieft uw voornaam in om verder te gaan.

en: Please enter your last name to continue.
nl: Vul alstublieft uw achternaam in om verder te gaan.

en: Please fix those shortcodes and press the button "clear list" below for the admin notice to disappear!
nl: Repareer alstublieft deze shortcodes en klik op de button "verwijder lijst" hier beneden zodat het admin bericht niet meer wordt getoond!

en: Please install the plugin "Leaflet MapsMarker Pro"
nl: Installeer aub de plugin "Leaflet MapsMarker Pro"

en: Please keep in mind that you can only export layer maps here - if you also want to export the assigned markers, please also use the function "export markers"!
nl: Houdt alstublieft rekening er mee dat u hier alleen lagen kaarten kan exporteren - als u tevens de toegewezen markers wilt exporteren, gebruik dan alstublieft ook de functie "exporteer markers"!

en: Please keep in mind that you can only export marker maps here - if you also want to export the according layer maps, please also use the function "export layers"!
nl: Houdt alstublieft rekening er mee dat u hier alleen marker kaarten kan exporteren - als u tevens de betreffende lagen kaarten wilt exporteren, gebruik dan alstublieft ook de functie "exporteer lagen"!

en: Please navigate to <a href="%1$s">Plugins / Installed Plugins</a> and activate the plugin "Maps Marker Pro".
nl: Ga aub naar <a href="%1$s">Plugins / Geïnstalleerde Plugins</a> en activeer de plugin "Maps Marker Pro".

en: Please note that MapQuest basemaps should also be used if MapQuest geocoding is selected!
nl: Let op dat MapQuest basemaps ook gebruikt moet worden wanneer MapQuest geocoding is geselecteerd.

en: Please note that a license is bound to the domain it was activated on! If you want to use your license on another domain, please follow the tutorial at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
nl: Ter informatie: een licentie is gebonden aan het domein waar het geactiveerd is! Indien u uw licentie op een ander domein wilt gebruiken, bekijk dan alstublieft de tutorial op <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

en: Please note that in contrast to a personalized trial license you will not be able to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a> and get a reminder when your trial license has expired!
nl: Ben u er bewust van dat in tegenstelling tot een gepersonaliseerde licentie sleutel u niet in de gelegenheid bent om <a href="%1s" target="_blank">support tickets te openen</a> en een verwittiging krijgt wanneer uw probeer versie sleutel is verlopen!

en: Please note that the file readme-icons.txt within this directory is used for this check, so please make sure, that this file is available!
nl: Denk eraan dat de file readme-icons.txt in deze directory wordt gebruikt voor deze controle, zorg er alstublieft voor dat deze file beschikbaar is!

en: Please note that unsaved input will not be passed to the new editor! Please click "OK" to switch the editor anyway or "Cancel" to go back and save first.
nl: Houd er rekening mee dat niet opgeslagen invoer niet zal worden doorgegeven aan de nieuwe editor! Klik op "OK" om toch naar de nieuwe editor te gaan of  "Annuleer" om terug te gaan en de invoer eerst op te slaan.

en: Please note: values in the column ID from import file will be ignored on bulk additions but are needed on bulk updates!
nl: Let op: de waarden in de kolom ID van het import-bestand zullen genegeerd worden bij bulk toevoegingen, maar zijn nodig bij bulk updates!

en: Please only enable this setting if (Google) maps do not show markers but the following error in the browser console instead: %1$s
nl: Schakel deze instelling a.u.b. alleen in als (Google) maps de markers niet tonen, maar in plaats daarvan de volgende foutmelding laten zien in de browser console: %1$s

en: Please see the %1s for new features or the blog post on %2s for more details
nl: Bezoek het %1s voor de nieuwe features of de blog post op %2s voor meer details

en: Please select a map first!
nl: Selecteer alstublieft eerst een kaart!

en: Please select basemap which should be used for minimaps
nl: Selecteer alstublieft de basiskaart die gebruikt moet worden voor de minikaarten

en: Please select icon to upload (allowed file types: %1$s)
nl: Selecteer alstublieft een icoontje om te uploaden (toegestane bestandstypes: %1$s)

en: Please select import file
nl: Selecteer alstublieft de import file

en: Please select order by and sort order for "List all layers" page
nl: Selecteer aub sorteerveld en volgorde voor de "Toon alle lagen" pagina

en: Please select order by and sort order for "List all markers" page
nl: Kies sorteerveld en sorteervolgorde voor markerlijst pagina.

en: Please select range - from %1$s to %2$s markers
nl: Selecteer alstublieft reeks - van %1$s tot %2$s markers

en: Please select the WMS layers which should be available when creating new markers/layers
nl: Selecteer de WMS-lagen die beschikbaar moeten zijn bij het maken van nieuwe markers / lagen

en: Please select the basemap which should be pre-selected as default for new markers and layers. Can be changed afterwards on each marker/layer.
nl: Selecteer de basiskaart die als standaard voor nieuwe markers en lagen moet dienen. Kan achteraf gewijzigd worden op elke marker / laag.

en: Please select the basemaps which should be available in the control box.
nl: Selecteer alstublieft de basiskaarten, die beschikbaar moeten zijn in de controlbox.

en: Please select the columns which should be available on the page "List all layers"
nl: Selecteer de kolommen die beschikbaar moeten zijn op de pagina "Overzicht van alle lagen"

en: Please select the columns which should be available on the page "List all markers"
nl: Selecteer de kolommen die beschikbaar moeten zijn op de pagina "Overzicht van alle markers"

en: Please select the layers, whose markers you would like to display on this multi layer map.
nl: Selecteer alstublieft de lagen waarvan de markers worden getoond op de multi-lagen kaart.

en: Please select the map you would like to add
nl: Selecteer alstublieft de gewenste kaart die u wilt toevoegen

en: Please select the overlays which should be available in the control box.
nl: Selecteer a.u.b. de overlays die beschikbaar moeten zijn in de controlbox.

en: Please select your prefered directions provider. This setting will be used for the directions link in the panel on top of marker maps and for the action panel which gets attached to the popup text on each marker if enabled.
nl: Selecteer de gewenste route provider. Deze instelling zal worden gebruikt voor de routelink op de marker kaarten en op de pop-up bij een marker (als deze Linken ingeschakeld zijn).

en: Please use a FTP client to manually upload your icons to the following directory: %s
nl: Gebruik alstublieft een FTP client om handmatig uw icoontjes te uploaden naar de volgende directory: %s

en: Please use hexadecimal color values
nl: Gebruik alstublieft hexadecimale kleurcodes

en: Please use the following options to further harden your API if needed:
nl: Gebruik alstublieft de volgende opties om indien nodig uw API te versterken:

en: Please use the following tools with care and consider making a database backup or export first, as most actions cannot be undone:
nl: Gebruik alstublieft de volgende tools met voorzichtigheid en overweeg eerst een database backup of export te maken, omdat de meeste acties niet ongedaan kunnen gemaakt worden:

en: Please use valid WordPress usernames as otherwise non-admins might not be able to access this map on backend (depending on your access settings)
nl: Gebruik alstublieft alleen geldige WordPress gebruikersnamen omdat anders niet-admins misschien geen toegang hebben tot de kaart in de backend (afhankelijk van de toegangs-instellingen)

en: Please visit <a href="http://www.mapsmarker.com/wikitude" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wikitude</a> for instructions how to submit your marker or layer maps to Wikitude.
nl: Ga naar <a href="http://www.mapsmarker.com/wikitude" target="_blank"> http://www.mapsmarker.com/wikitude </ a> voor instructies voor het doorgeven van uw markers of lagen aan kaarten van Wikitude.

en: Please visit Settings / Maps / Geolocate settings
nl: Ga alstublieft naar Instellingen / Kaart standaardinstellingen / Geolocatie instellingen

en: Please visit Settings / Maps / Minimap settings
nl: Bezoek alstublieft Instellingen / Kaarten / Minikaart instellingen

en: Please visit Settings / Misc to disable MapsMarker.com backlinks
nl: Bezoek alstublieft Instellingen / Diversen om de MapsMarker.com backlinks uit te schakelen

en: Please visit Settings to change this globally
nl: Kijk aub bij Instellingen om dit globaal in te stellen

en: Plugin options updated on all subsites.
nl: Plug-in opties zijn ge-update op alle subsites.

en: Polish
nl: Pools

en: Polygon options
nl: Polygoon opties

en: Popup anchor
nl: Pop-up anker

en: Popup status
nl: Pop-up status

en: Popup text
nl: Pop-up tekst

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese (Brazil)
nl: Portugees (Brazilië)

en: Portuguese (Portugal)
nl: Portugees (Portugal)

en: Position
nl: Positie

en: Prepare existing maps strings (marker name, marker address, marker popuptext, layer name, layer address) for translation using the <a href="%1$s">%2$s plugin</a>.
nl: Bereid bestaande kaarten reeksen voor ( marker naam, marker popuptkest, laag naam, laag adres) voor vertaling gebruik de  <a href="%1$s">%2$s plugin</a>.
    
    
    
    

en: Prepare existing maps strings (marker name, marker address, marker popuptext, layer name, layer address) for translation using the <a href="%1$s">2$s plugin</a>.
nl: Bereid bestaande mapstrings (markernaam, markeradres, marker popuptekst, layernaam, layeradres) voor voor vertaling met <a href="%1$s">2$s plugin</a>.

en: Prerequisite failed - you need to install the plugins "WPML Multilingual CMS" and "WPML string translation" or "Polylang" first. See <a href="%1s" target="_blank">%2s</a> for more information.
nl: Voorwaarde gefaald - u moet plugins "WPML Multilingual CMS" en "WPML string translation" of "Polylang" eerst installeren. Zie <a href="%1s" target="_blank">%2s</a> voor meer informatie.

en: Pretty permalinks with customizable slug for fullscreen maps and APIs (e.g. %1$s)
nl: Mooie permalinks met aanpasbare slug voor fullscreen maps en APIs (bv. %1$s)

en: Priority for layer maps
nl: Priotriteit voor laag kaarten

en: Priority for marker maps
nl: Prioriteit voor marker maps

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Private API key
nl: Privé API sleutel

en: Pro License Settings
nl: Pro Licentie instellingen

en: Processing row %1$s from import file - a new layer would be created if test mode is set to off
nl: Verwerken van rij %1$s van de import file - een nieuwe laag wordt gecreëerd indien de test mode uit staat

en: Processing row %1$s from import file - a new marker would be created if test mode is set to off
nl: Verwerken van rij %1$s van de import file - een nieuwe marker wordt gemaakt als de testmode is uitgeschakeld

en: Processing row %1$s from import file - the layer with ID %2$s would be updated if test mode is set to off
nl: Verwerken van rij %1$s van de import file - de laag met het ID %2$s wordt ge-update indien de test mode uitgeschakeld staat

en: Processing row %1$s from import file - the marker with ID %2$s would be updated if test mode is set to off
nl: Verwerken van rij %1$s van de import file - de marker met ID %2$s wordt ge-update als de testmode is uitgeschakeld

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new layer
nl: Verwerken van rij %1$s van de import file - probeer de nieuwe laag te creëren

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new marker
nl: Verwerk rij %1$s van de import file - probeer een nieuwe marker te creëren

en: Processing row %1$s from import file - trying to update layer ID %1$s
nl: Verwerken van rij %1$s van de import file - probeer de laag met het ID %1$s te updaten

en: Processing row %1$s from import file - trying to update marker ID %1$s
nl: Verwerk rij %1$s van de import file - probeer marker ID %1$s te updaten

en: Promotion graphic
nl: Promotie afbeelding

en: Promotion text
nl: Promotie tekst

en: Provider name
nl: Provider naam

en: Public API key
nl: Publieke API sleutel

en: Public API key is invalid
nl: Publieke API sleutel is niet geldig

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Public transport (works only in some areas)
nl: Openbaar vervoer (werkt alleen in sommige gebieden)

en: Punjabi (Arabic)
nl: Punjabi (Arabisch)

en: QR cell size
nl: QR cel afmeting

en: QR code could not be generated!
nl: QR code kon niet worden gegenereerd!

en: QR code image for link to full screen map (%s)
nl: QR code afbeelding voor de link naar de volledig scherm kaart modus (%s)

en: QR code image size
nl: QR code afbeeldingsgrootte

en: QR code settings
nl: QR code instellingen

en: QR codes with custom backgrounds
nl: QR codes met aangepaste achtergronden

en: QR rotation
nl: QR rotatie

en: QR size
nl: QR afmeting

en: RESTful API allowing you to access some of the common core functionalities
nl: RESTful API stelt u in staat om toegang te krijgen tot enkele van de belangrijkste functionaliteiten

en: Radius
nl: Straal

en: Radius in kilometer (km)
nl: Straal in kilometers (km)

en: Rain
nl: Regen

en: Rate Limit: %1$s out of %2$s/day
nl: Beoordelings Limiet: %1$s van %2$s/dag

en: Rate Limit: %s/day
nl: Limiet is bereikt: %en /dag

en: Rate Limit: %s/month
nl: Limiet is bereikt: %en /maand

en: Rate limit
nl: Beoordeling limiet

en: Rate limit savings and performance settings
nl: Beoordeling limiet opslaan en instellingen doen

en: Rate limit: %1$s requests/%2$s and a maximum of %3$s requests/%4$s
nl: Beoordeling Limiet: %1$s verzoek/%2$en en een maximum van %3$s verzoek/%4$en

en: Rate limit: %1$s requests/domain/%2$s and a maximum of %3$s requests/%4$s
nl: Beoordeling Limiet: %1$s verzoeken/domein/%2$en  en een maximum van %3$s verzoek/%4$en

en: Rate limit: %1$s requests/domain/%2$s and a maximum of %3$s requests/%4$s and %5$s requests/%6$s
nl: Beoordeling Limiet: %1$s verzoeken/domein/%2$en en een maximum van %3$s verzoek/%4$en en %5$s verzoek/%6$en

en: Rate limit: %1$s transactions/month and a maximum of %2$s requests/%3$s
nl: Beoordelings Limiet: %1$en transacties/maand en een maximum van %2$en verzoek /%3$en

en: Rate plugin
nl: Beoordeel plugin

en: Recent markers
nl: Recente markers

en: Recommendation: only enable this feature if your maps are accessible via https, which is required by the following browsers: %1$s. For more details, <a href="%2$s" target="_blank">please click here</a>
nl: Aanbeveling: schakel deze optie alleen in als uw kaarten beschikbaar zijn via https, hetgeen vereist is door de volgende browsers: %1$s. Voor meer details, <a href="%2$s" target="_blank">klik hier a.u.b.</a>

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Referer (%1s) is invalid
nl: Referer (%1s) is niet geldig

en: Referer (%1s) is not allowed
nl: Referer (%1s) is niet toegestaan

en: Registering for a free Mapzen Search API key is highly recommended if you are planning to also use geocoding for importer or APIs!
nl: Registreren voor een gratis Mapzen Zoeken API sleutel wordt ten zeerste aangeraden als je van plan bent geododing te gebruiken als importeur of voor APIs!

en: Reissue
nl: Heruitgeven

en: Resellers
nl: Wederverkopers

en: Reset Settings
nl: Reset instellingen

en: Rest API Keys Management
nl: Beheer van Rest API Keys

en: Restrict search results be from a particular country. You can pass alpha-2 or alpha-3 <a href="%1$s" target="_blank">ISO-3166 country codes</a>.
nl: Er zijn beperkte zoek resultaten binnen een bepaald land. U kunt alpha-2 of alpha-3 tegen komen<a href="%1$s" target="_blank">ISO-3166 landen codes</a>.

en: Retrieve POIs (Points of Interests) from database within this search radius in meters from the current location of the Wikitude user
nl: Haal POI's (Points of Interest) voor deze zoekopdracht op uit de database binnen een straal (in meters) vanaf de huidige locatie van de Wikitudegebruiker 

en: Revoke
nl: Intrekken

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Romanian (Romania)
nl: Roemeens (Roemenië)

en: Russian
nl: Russisch 

en: Satellite
nl: Sateliet

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save generated QR codes in the following directory for higher performance and for saving API calls:
nl: Sla de gegenereerde QR codes op in de volgende directory voor een betere prestatie en het beperken van de API calls:

en: Scale Control
nl: Schaal controle

en: Scale control
nl: Schaal controle

en: Scottish Gaelic
nl: Schots-Gaelisch

en: Search
nl: Zoek

en: Search completed - showing %d results below
nl: Zoeken voltooid - hier beneden staan de %d resultaten

en: Search completed, no results found (searchkey: %s, searchvalue: %s)
nl: Zoeken voltooid, geen resultaten gevonden (zoeksleutel: %s, zoekwaarde: %s)

en: Search layers
nl: Zoek lagen

en: Search markers
nl: Zoek markers

en: Search radius (in meter)
nl: Zoekomtrek (in meters)

en: Search result
nl: Zoekresultaat

en: Search within a particular country
nl: Zoek binnen een bepaald land

en: Secret Token
nl: Geheime token

en: Security check failed - please call this function from the according admin page!
nl: Beveiligings-check mislukt - roep alstublieft deze functie aan op de desbetreffende admin pagina!

en: Security options
nl: Beveilingingsopties

en: Separator lines
nl: Scheidingslijnen

en: Serbian
nl: Servisch

en: Serbian (Cyrillic, Bosnia and Herzegovina)
nl: Servisch (Cyrillisch, Bosnië en Herzegovina)

en: Serbian (Cyrillic, Serbia)
nl: Servisch (Cyrillisch, Servië)

en: Serbian (Latin, Serbia)
nl: Servisch (Latijns, Servië)

en: Service provider used for creating QR codes for links to full screen maps
nl: Service provider die gebruikt wordt voor de creatie van QR codes voor de linken naar de volledigscherm kaarten

en: Sesotho sa Leboa
nl: Noord-Sotho

en: Set it to false if you do not want popups to close when user clicks the map.
nl: Zet uit als u pop-ups niet automatisch wil laten sluiten als de gebruiker op de kaart klikt.

en: Set it to false if you do not want the map to do panning animation to fit the opened popup.
nl: Zet de optie op Niet Waar als u niet wilt dat de kaart verschuift door middel van een animatie om te passen in een ge-opende pop-up.

en: Set it to false if you do not want the map to zoom beyond min/max zoom and then bounce back when pinch-zooming.
nl: Zet deze op false als u niet wilt dat de kaart tot voorbij de min/max zoom kan zoomen en vervolgens terug gaat bij schuif-zoomen.

en: Set to 0 if you do not want to assign new markers to a layer
nl: Stel in op 0 als u geen nieuwe markers aan een laag wilt koppelen 

en: Set to enabled if you want to easily upgrade to beta releases.
nl: Zet op ingeschakeld indien u gemakkelijk de beta versies wilt updaten.

en: Set to enabled if you want to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only (user capability activate_plugins).
nl: Zet op ingeschakeld als u alle backlinks en logos wilt verbergen op de backend, tevens kunt u pagina's en menu items toevoegen voor Tools, Instellingen, Ondersteuning, Licentie is alleen zichtbaar voor administrators. (gebruikersmogelijkheden activate_plugins)

en: Set to false if you want to use basemaps produced with maptiler for example
nl: Stel in op niet waar, als u de basiskaarten wilt maken met maptiler als voorbeeld 

en: Set to false if you want to use overlays produced with maptiler for example
nl: Stel in op niet waar als u overlays wilt gebruiken die bijvoorbeeld zijn gemaakt met maptiler

en: Sets whether the minimap should have a button to minimise it
nl: Stelt in of de minikaart een knop moet hebben om het scherm te minimaliseren

en: Sets whether the minimap should have an animated zoom. (Will cause it to lag a bit after the movement of the main map.)
nl: Stelt in indien de minikaart een geanimeerde zoom moet hebben. (het kan zijn dat er lag (vertraging) optreed bij het verschuiven van de hoofdkaart.)

en: Sets whether the minimap should hide automatically if the parent map bounds does not fit within the minimap bounds. Especially useful when zoomLevelFixed is set.
nl: Stelt in of de minikaart automatisch moet verbergen als de bovenliggende map grenzen niet binnen de minikaart grenzen past. Vooral handig wanneer zoomLevelFixed is ingesteld.

en: Setting this option to header+inline-javascript is required, if maps should be displayed withing a jQuery mobile framework.
nl: Het instellen van deze optie naar header+inline-javascript is noodzakelijk, indien de kaarten moeten worden weergegeven in een jQuery mobile framework.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings below will be applied to all GPX tracks added to marker or layer maps.
nl: De instellingen hier beneden zullen worden toegepast op alle GPX routes toegevoegd aan marker of laag kaarten.

en: Settings have been successfully updated!
nl: De instellingen zijn met succes geupdatet!

en: Settings updated - you successfully switched to the advanced editor!
nl: Instellingen bijgewerkt - met succes overgeschakeld naar de geavanceerde editor!

en: Settings updated - you successfully switched to the simplified editor!
nl: Instellingen bijgewerkt - met succes overgeschakeld naar de eenvoudige editor!

en: Shadow anchor
nl: Schaduw anker

en: Shadow icon
nl: Schaduw icoontje

en: Shadow size
nl: Schaduw afmeting

en: Short name
nl: Korte naam

en: Shortcode API reference
nl: Shortcode API verwijzing

en: Shortcode and API links
nl: Shortcode en API linken

en: Shortcode to add markers or layers into articles or pages  - Example: [<strong>mapsmarker</strong> marker="1"].<br/> Attention: if you change the shortcode after having embedded shortcodes into posts/Pages, the shortcode on these specific articles/pages has to be changed also manually - otherwise these markers/layers will not be show on frontend!
nl: Shortcode om markers of lagen toe te voegen in artikelen of pagina's - Voorbeeld:. [<strong> Mapsmarker </strong> marker = "1"] <br/> Let op: als u de shortcode wijzigt nadat deze is ingebed in Artikelen / Pagina's, moet de shortcode ook handmatig gewijzigd worden in Artikelen / Pagina's - anders zullen deze markers / lagen niet worden getoond op de frontend!

en: Shortest
nl: Kortste

en: Show API links for all markers
nl: Toon API linken voor alle markers

en: Show GeoRSS subscribe link
nl: Toon GeoRSS inschrijflink

en: Show attribution link
nl: Toon attribution link

en: Show detailed results for each row
nl: Laat gedetailleerde resultaten zien voor elke rij

en: Show embedded map in full-screen mode
nl: Toon de ingevoegde kaart in volledig scherm modus

en: Show errorTile-images if map could not be loaded?
nl: Laat errorTile-images zien indien de kaart niet geladen kan worden?

en: Show icons
nl: Toon icons

en: Show list of markers below map
nl: Toon onder de kaart een lijst van markers

en: Show marker creation time
nl: Toon marker aanmaaktijd

en: Show marker name for the browser tooltip that appear on marker hover (tooltip is always hidden if marker name is empty).
nl: Laat de marker naam zien voor de browser tooltip die te zien is als er met de muis overheen gegaan wordt. (de tooltip is altijd verborgen als er geen marker naam is ingegeven)

en: Show markers from other layers on this map
nl: toon de markers van andere lagen op deze kaart

en: Show me where I am
nl: Laat mij zien waar ik ben

en: Show minimap
nl: Toon minikaart

en: Show popuptext
nl: Toon popuptext

en: Show traffic layer?
nl: toon verkeerslaag ?

en: Since July 11 2016, MapQuest requires to <a href="%1$s" target="_blank">sign up for a plan on their Developer Network</a> if you want to use their maps on your site!
nl: Sinds 11 July 2016, MapQuest vraagt om <a href="%1$s" target="_blank">in te schrijven op een pakket in hun Ontwikkelaars Netwerk</a> als u hun kaarten op uw site wilt gebruiken!

en: Since June 22nd 2016 <a href="%1$s" target="_blank">Google requires a Google Maps API key</a> when using any Google Map service on your website.
nl: Sinds 22 juni 2016 <a href="%1$s" target="_blank">vereist Google een Google Maps API sleutel</a> als u een Google Maps dienst gebruikt op uw website..

en: Since pro v1.5 QR code images are also cached for a higher performance.
nl: Sinds de Pro v1.5 versie worden QR code afbeeldingen ook gecached voor een hogere prestatie.

en: Sindhi (Arabic)
nl: Sindhi (Arabisch)

en: Sinhala
nl: Singalees

en: Size for high-resolution iPad
nl: Afmeting voor hoge-resolutie iPad

en: Size for high-resolution iPhone and iPod touch
nl: Afmeting voor hoge-resolutie iPhone and iPod touch

en: Size for iPad
nl: Afmeting voor iPad

en: Size for iPhone 5 and iPod 5
nl: Afmeting voor iPhone 5 en iPod 5

en: Size for iPhone and iPod touch
nl: Afmeting voor iPhone en iPod touch

en: Slovak
nl: Slovaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Solution
nl: Oplossing

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Sort order for active layers in controlbox
nl: Sorteer volgorde voor actieve lagen in controlbox

en: Sort order for inactive layers in controlbox
nl: Sorteer volgorde voor inactieve lagen in controlbox

en: Sounds good! I will try it now
nl: Klinkt goed! Dat wil ik nu proberen

en: Source
nl: Bron

en: Sources
nl: Bronnen

en: Spanish
nl: Spaans

en: Spanish (Mexico)
nl: Spaans (Mexico)

en: Spanish (Spain)
nl: Spaans (Spanje)

en: Spanish (United States)
nl: Spaans (Verenigde Staten)

en: Specific layer to use
nl: Soort laag te gebruiken

en: Specify from which data sources you would like to receive results:
nl: Geef aan van welke gegevens bronnen je graag resultaten wilt ontvangen:

en: Stamen Maps
nl: Stamen Kaart

en: Stamen Watercolor
nl: Stamen Waterverf

en: Start a free 30-day-trial of Maps Marker Pro without any obligation. You can switch back to the free version anytime.
nl: Start een gratis 30-dagen-trial van Maps Marker Pro zonder enige verplichting. U kunt op elk gewenst moment terugschakelen naar de gratis versie.

en: Start anonymous free 30-day trial period
nl: Start een anonieme gratis 30 dagen probeer periode

en: Start icon
nl: Start icoontje

en: Start personalized free 30-day trial period
nl: Start een gepersonaliseerde gratis 30 dagen probeer periode

en: Starting the processing of %1$s rows (skipping header row)
nl: Start het verwerken van %1$s rijen (sla de header rij over)

en: Starting time
nl: Starttijd

en: Stroke opacity
nl: Lijn transparantie

en: Stroke width in pixels
nl: Lijn breedte in pixels

en: Style
nl: Stijl

en: Styled maps allow you to customize the presentation of the standard Google base maps, changing the visual display of such elements as roads, parks, and built-up areas.
nl: Met gestyleerde kaarten kunt u de presentatie van de standaard Google basiskaarten aanpassen, voor het wijzigen van de visuele weergave van dergelijke elementen zoals wegen, parken, en bebouwde gebieden

en: Styles
nl: Stijlen

en: Subdomain names
nl: Subdomein namen

en: Subscribe to markers
nl: Schrijf in op markers

en: Subscribe to markers via GeoRSS
nl: Inschrijven op markers via GeoRSS

en: Subscriber (Capability read)
nl: Abonnee  (Gemachtigd om te lezen)

en: Success
nl: Succes

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support for conditional css loading
nl: Ondersteuning voor het voorwaardelijk laden van css

en: Support for responsive designs
nl: Ondersteuning voor responsive designs

en: Support for subdomains?
nl: Ondersteuning voor subdomeinen?

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Swedish (Sweden)
nl: Zweeds (Zweden)

en: Tab/hidden div compatibility
nl: Tab/verborgen div compatabiliteit

en: Tags
nl: Labels

en: Tajik (Cyrillic)
nl: Tadzjieks (Cyrillisch)

en: Target
nl: Doel

en: Tatar (Cyrillic)
nl: Tataars (Cyrillisch)

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Terms of Service
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: Terrain
nl: Terrein

en: Text after list of markers
nl: Tekst na de markerslijst

en: Text before list of markers
nl: Tekst voor de markers lijst

en: Thai
nl: Thais

en: The API functions are automatically included when Maps Marker Pro loads and they will be available by the time add-ons are loaded.
nl: De API-functies worden automatisch opgenomen wanneer Maps Marker Pro laadt en zij zullen beschikbaar zijn wanneer addons geladen zijn.

en: The GPX file at %s could not be found!
nl: De GPX file op %s kon niet gevonden worden!

en: The GPX file could not be loaded due to the following error:<br/>%s!
nl: Het GPX-bestand kon niet worden geladen vanwege de volgende fout:<br/>%s!

en: The GPX panel status for the selected markers has been successfully updated
nl: De GPX paneel status voor de geselecteerde markers is bijgewerkt

en: The JS Events API has three main methods which can be used to access the maps by javascript code. Basically, you are free to apply any capability on the <span>Map</span> object existed in the <a href="%1$s" target="_blank">Leaflet library reference</a>.
nl: De JS Events API bevat drie methoden die kunnen worden gebruikt om de kaart te benaderen via javascriptcode. Kortom, je bent vrij om alle mogelijkheden toe te passen op de <span>Map</span> object dat bestond in de <a href="%1$s" target="_blank"> Leaflet bibliotheek verwijzing</a>.

en: The MMPAPI class provides developers with a future-proof way to access some of the common core functionalities in Maps Marker Pro.
nl: De MMPI klasse biedt ontwikkelaars een toekomstbestendige manier om toegang te krijgen tot een aantal van de gemeenschappelijke kernfunctionaliteiten in Maps Marker Pro.

en: The PHP extension %1$s is not enabled on your server - this means that import and export will not work! Please contact your admin for more details.
nl: De PHP extensie %1$s is niet geactiveerd op uw server - dit betekent dat de import en export niet zal werken! Voor meer details neem alstublieft contact op met uw admin.

en: The PHP extension php_zip is not enabled on your server - this means that .xlsx or .ods files cannot be handled. Please contact your admin for more details.
nl: De PHP extensie php_zip is niet geactiveerd op uw server - dit betekend dat .xlsx of .ods files niet kunnen worden verwerkt. Neem voor meer details alstublieft contact op met uw admin.

en: The QR code images cache at %1$s has been successfully cleared.
nl: De QR code afbeeldingen cache op %1$s is succesvol verwijderd.

en: The URL to GPX has not been updated - URL to GPX track does not seem to be a valid url!
nl: De URL naar GPX niet is bijgewerkt - URL naar GPX spoor lijkt niet een geldig url te zijn!

en: The URL to GPX track for all layers has been successfully updated
nl: De URL naar GPX spoor voor alle lagen is bijgewerkt

en: The URL to GPX track for the selected markers has been successfully updated
nl: De URL naar GPX track voor de geselecteerde markers is bijgewerkt

en: The URL to the GPX file you entered seems to be invalid (it has to start with http for example)!
nl: De URL welke u heeft ingevuld naar de GPX file is ongeldig (deze moet beginnen met bv. http)!

en: The URL to the custom icons shadow image. If empty, no shadow image will be used (even if the option above is set to default).
nl: De URL van de aangepaste icoontjes schaduw afbeelding. Indien leeg, zal er geen schaduw afbeelding gebruikt worden (ook indien de optie hierboven op standaard is ingesteld).

en: The WMS status for all layers has been successfully updated
nl: De WMS status voor alle lagen zijn bijgewerkt

en: The WMS status for the selected markers has been successfully updated
nl: De WMS status voor de geselecteerde markers is succesvol ge-update

en: The actual distance value is only shown if sort by "distance from layer center" or "distance from current position" is selected
nl: De waarde van de werkelijke afstand wordt alleen weergegeven als sorteren op "afstand van laag-midden" of "afstand van de huidige positie" is geselecteerd

en: The angle of the QR Code rotation. Allowed angles: 0/90/180/270.
nl: De hoek van de QR Code rotatie. Toegestane hoeken: 0/90/180/270.

en: The basemap for all layers has been successfully set to %1$s
nl: De basiskaart voor alle lagen is met succes toegewezen aan %1$s

en: The basemap for the selected markers has been successfully set to %1$s
nl: De basiskaart voor de geselecteerde markers is succesvol ingesteld op %1$s

en: The clustering status for all layers has been successfully updated
nl: De clustering status voor alle lagen is succesvol geupdate

en: The community of OpenStreetMap is diverse, passionate, and growing every day. Its contributors include enthusiast mappers, GIS professionals, engineers running the OSM servers, humanitarians mapping disaster-affected areas, and many more. To learn more about the community, see the <a href="%1$s" target="_blank">user diaries</a>, <a href="%2$s" target="_blank">community blogs</a>, and the <a href="%3$s" target="_blank">OSM Foundation</a> website.
nl: De gemeenschap van Open StreetMap is divers, gepassioneerd, en groeit elke dag aan. Degenen die bijdragen zijn enthousiaste kaarmakers, professionele GIS'ers, ingenieurs die de OSM-servers onderhouden, reddingswerkers die rampgebieden in kaart brengen en vele anderen. Om meer te leren over de gemeenschap, bekijk de <a href="%1$s" target="_blank">dagboeken</a>, <a href="%2$s" target="_blank">blogs</a>, en de website van de <a href="%3$s" target="_blank">OSM Foundation</a>.

en: The culture parameter allows you to select the language of the culture for geographic entities, place names and map labels on bing map images. For supported cultures, street names are localized to the local culture. For example, if you request a location in France, the street names are localized in French. For other localized data such as country names, the level of localization will vary for each culture. For example, there may not be a localized name for the "United States" for every culture code. See <a href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh441729.aspx" target="_blank">this page</a> for more details.
nl: Met de cultuur parameter kunt u de taal van de cultuur kiezen voor geografische entiteiten, plaatsnamen en map labels op bing afbeeldingen. Voor ondersteunde culturen, worden straatnamen gelokaliseerd in de lokale cultuur. Bijvoorbeeld, als je een locatie in Frankrijk selecteerd, worden de straatnamen gelokaliseerd in het Frans. Voor andere gelokaliseerde gegevens zoals land namen, zal het niveau van lokalisatie verschillen per cultuur. Zo kan er geen sprake zijn van een gelokaliseerde naam voor de "Verenigde Staten" voor elke cultuur code. Kijk <a href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh441729.aspx" target="_blank">op deze pagina</a> voor meer details.

en: The desired image width returned in the response. If empty, the width of the image from image url will be used.
nl: De gewenste breedte afbeelding terug in de reactie. Indien leeg, zal de breedte van het beeld van de afbeelding url gebruikt worden.

en: The distance (in meters) within which to return place results. Note that setting a radius biases results to the indicated area, but may not fully restrict results to the specified area.
nl: De afstand (in meters) waarbinnen plaats resultaten verkregen worden. Merk op dat het instellen van een straal de resultaten van het bedoelde gebied zullen benaderen, maar niet volledig beperkt zullen blijven tot het gespecificeerde gebied.

en: The fallback geocoding provider is used automatically if the main geocoding provider is unavailable
nl: De reserve geocodering provider wordt automatisch gebruikt als de hoofd geocodering provider niet beschikbaar is

en: The following features are not supported for multi layer maps: adding markers directly and dynamic preview on backend.
nl: De volgende functies worden niet ondersteund voor multi-lagen kaarten: direct toevoegen van markers en dynamische preview op de backend.

en: The following screenshot was taken with the advanced editor enabled:
nl: Het volgende screenshot werd gemaakt met de uitgebreide editor geactiveerd:

en: The following settings will be used for all marker and layer maps
nl: De volgende instellingen zullen voor alle marker en kaartlagen gebruikt worden.

en: The height of the minimap in pixels.
nl: De hoogte van de minimap in pixels.

en: The height of the toggle marker and the minimap when collapsed, in pixels.
nl: De hoogte van de toggle marker en de minimap wanneer ingeklapt, in pixels.

en: The icon for the selected markers has been successfully updated
nl: Het icoontje voor de geselecteerde markers is succesvol ge-update

en: The icon is displayed in the cam view of Wikitude to indicate a marker - 32x32 pixel, transparent PNG
nl: Het icoontje wordt weergegeven in de cam view van Wikitude om een marker aan te geven - 32x32 pixels, transparante PNG

en: The language in which to return results. <a href="%1$s" target="_blank">See the list of supported domain languages</a>. If you set a specific language at Settings / Google / "Google language localization", that language will also be used for Google Geocoder. If no language is set, the current WordPress locale (%2$s) will be used.
nl: De taal waarin de resultaten zullen verschijnen. <a href="%1$s" target="_blank"> Zie de lijst met ondersteunde domein talen</a>. Indien u een bepaalde taal instelt bij Instellingen / Google / "Google taal instelling", dan zal die taal ook gebruikt worden voor Google Geocoder. Indien er geen taal wordt ingesteld, zal de huidige WordPress locatie (%2$s) gebruikt worden.

en: The layer ID %1$s has been successfully changed to ID %2$s, all assigned markers have been updated too. Please keep in mind that posts, pages, widgets or template files using a Maps Marker Pro shortcode with the old layer ID have to be updated manually!
nl: De lagen ID %1$s is succesvol veranderd naar ID %2$s, en alle daaraan verbonden markeringen zijn ook geupdate. Denkt u er s.v.p. aan dat berichten, pagina's, widgets of template bestanden die de Maps Marker Pro shortcodes gebruiken met de oude lagen ID handmatig aangepast moeten worden!

en: The layer has been successfully duplicated - new ID: %1$s
nl: De laag is met succes gedupliceerd - nieuwe ID: %1$s

en: The layer with the ID %1$s has been successfully deleted
nl: De laag met ID %1$s is met succes verwijderd

en: The layer with the ID %1$s has been successfully published
nl: De laag met ID %1$s is met succes gepubliceerd

en: The layer with the ID %1$s has been successfully updated
nl: De laag met het ID %1$s is succesvol ge-update

en: The list marker-status for all layers has been successfully updated
nl: De lijst marker-status voor alle lagen is met succes bijgewerkt

en: The list of "Active shortcodes with invalid map IDs" has been deleted!
nl: De lijst van "Actieve shortcodes met ongeldige kaart IDs" is verwijderd!

en: The list of markers below layer maps in Maps Marker Pro allows you use dynamic paging, searching and sorting - making the list more usable for your visitors. The list can also be sorted based on the current position of the user viewing the map:
nl: Op de lijst van markeringen onder de kaarten met lagen in Maps Marker Pro kunt u dynamisch paginering, zoeken en sorteren toepassen. Dat maakt de lijst meer bruikbaar voor bezoekers. De lijst kan ook gesorteerd worden, gebaseerd op de huidige positie van de gebruiker die de kaart bekijkt.

en: The logo is displayed on the left bottom corner on Wikitude when an icon is selected - 96x96 pixel, transparent PNG
nl: Het logo wordt links onderin weergegeven op Wikitude als een icoontje geselecteerd is  - 96x96 pixels, transparante PNG

en: The map size for all layers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
nl: De kaartgrootte voor alle lagen is met succes ingesteld op breedte =  %1$s %2$s en hoogte = %3$s px

en: The map size for all markers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
nl: De kaartgrootte voor alle markers zijn met succes ingesteld op breedte =  %1$s %2$s en hoogte = %3$s px

en: The marker ID %1$s has been successfully changed to ID %2$s
nl: De marker ID %1$s is succesvol veranderd naar ID %2$s

en: The marker has been successfully duplicated - new ID: %1$s
nl: De marker is met succes gedupliceerd - nieuwe ID: %1$s

en: The marker with the ID %1$s has been successfully deleted
nl: De marker met het ID %1$s is met succes verwijderd

en: The marker with the ID %1$s has been successfully published
nl: De marker met het ID %1$s is met succes gepubliceerd

en: The marker with the ID %1$s has been successfully updated
nl: De marker met het ID %1$s is succesvol ge-update

en: The markers listed in the table below are assigned to layer(s) that do not exist (anymore). Those markers might not show up on maps as intended.
nl: De in onderstaande tabel vermelde markers worden toegewezen aan een laag (lagen) die niet (meer) bestaan. Die markers zullen misschien niet op de kaart te zien zijn zoals bedoeld.

en: The max number of pixels a user can shift his finger during touch for it to be considered a valid tap.
nl: Het maximale aantal pixels dat een gebruiker zijn vinger kan verschuiven tijdens aanraking om te kunnen worden beschouwd als een geldige tik.

en: The maximum radius that a cluster will cover from the central marker (in pixels). Decreasing will make more smaller clusters.
nl: De maximale radius die een cluster zal dekken van de centrale markering (in pixels). Afnemend zullen er meer kleinere clusters gemaakt worden.

en: The number of markers per page that should be listed in tables on the "list all markers"- and "layer edit"-pages on backend
nl: Het aantal markers per pagina die vermeld moeten worden in de tabellen op de "lijst van alle markers"- en "laag bewerken"-pagina's op de backend

en: The offset applied to the zoom in the minimap compared to the zoom of the main map. Can be positive or negative.
nl: De offset toegepast op de zoom van de minimap in vergelijking met de zoom van de hoofdkaart. Kan positief of negatief zijn.

en: The opacity of the markers.
nl: De ondoorschijnendheid van de markers.

en: The opacity of the tile layer.
nl: De ondoorzichtigheid van de tile laag.

en: The options "order by distance from current position" and "order by distance from layer center" are only available in the pro version!
nl: De opties "sorteer op volgorde vanaf de huidige positie" en "sorteer op afstand vanuit het midden van de laag" zijn alleen beschikbaar in de pro versie!

en: The overlays status for all layers has been successfully updated
nl: De overlay status voor alle lagen zijn bijgewerkt

en: The overlays status for the selected markers has been successfully updated
nl: De overlays status voor de geselecteerde markers is succesvol ge-update

en: The plugin "Leaflet Maps Marker" is inactive on this site and therefore this API link is not working.<br/><br/>Please contact the site owner (%1s) who can activate this plugin again.
nl: De plugin "Leaflet Maps Marker" is inactief op deze site en daarom werkt deze API link niet. <br/><br/>Neem alstublieft contact op met de site eigenaar (%1s) deze kan deze plug-in weer activeren.

en: The plugin "Maps Marker Pro" is inactive on this site and therefore this API link is not working.<br/><br/>Please contact the site owner (%1s) who can activate this plugin again.
nl: De plugin "Maps Marker Pro" is inactief op deze site en daarom werkt deze API link niet.<br/><br/>Neem alstublieft contact op met de site eigenaar (%1s) welke deze plugin opnieuw kan activeren.

en: The point around which you wish to retrieve place information. Must be specified as latitude,longitude (e.g. %1$s). Can be retrieved for any location by switching to advanced editor on backend for example.
nl: Het punt waaromheen je plaats informatie wilt ontvangen. Moet aangeduid worden als breedte graad, lengte graad (b.v. %1$s). Kan voor iedere locatie verkregen worden door over te schakelen naar de geavanceerde editor aan het eind bijvoorbeeld.

en: The popup status for the selected markers has been successfully updated
nl: De pop-up status voor de geselcteerde markers is succesvol ge-update

en: The popup text for the selected markers has been successfully updated
nl: De pop-up tekst voor de geselecteerde markers is succesvol ge-update

en: The position of the control (one of the map corners).
nl: De positie van de controller (een van van kaart hoeken).

en: The position of the filter controlbox for all maps.
nl: De positie van de filter controlbox voor alle kaarten.

en: The position of the fullscreen button (one of the map corners).
nl: De positie van de knop voor volledig scherm (op een van de kaart hoeken).

en: The position of the geolocate button (one of the map corners).
nl: De positie van de geolocatie knop (een van de kaart hoeken).

en: The position of the home button (one of the map corners).
nl: De positie van de home knop (een van de kaarthoeken)

en: The priority of maps relative to other URLs on your site
nl: De prioriteit van de kaarten ten opzichte van andere URL's op uw site

en: The pro plugin package could not be downloaded automatically. Please download the plugin from <a href="%1s">%2s</a> and upload it to the directory /wp-content/plugins on your server manually
nl: Het pro plug-in pakket kon niet automatisch gedownload worden. Download alstublieft handmatig de plug-in via <a href="%1s">%2s</a> en upload deze naar de directorie /wp-content/plugins op uw server

en: The rate with which the inertial movement slows down, in pixels/second
nl: De snelheid waarmee de inertiële beweging vertraagt​​, in pixels/seconden

en: The request method %1s is not allowed
nl: The request methode %1s is niet toegestaan

en: The selected layers (IDs %1$s) have been deleted and the markers have been assigned to %2$s
nl: De geselecteerde lagen (IDs %1$s) zijn verwijderd en de markers zijn toegewezen aan %2$s

en: The selected layers (IDs %s) and all assigned markers have been deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
nl: De geselecteerde lagen (IDs %s) en alle toegewezen markers zijn verwijderd (of de verwijzing naar de laag is verwijderd als de marker aan meerdere lagen was toegewezen)

en: The selected layers have been duplicated. New layer IDs:
nl: De geselecteerde lagen zijn gedupliceerd. Nieuwe laag-id's:

en: The selected markers have been assigned to the selected layer
nl: De geselecteerde markers zijn toegekend aan de geselecteerde laag

en: The selected markers have been deleted
nl: De geselecteerde markers zijn met succes verwijderd

en: The selected markers have been duplicated. New marker IDs:
nl: De geselecteerde markers zijn gedupliceerd. Nieuwe marker IDs:

en: The specified user already has API keys or the specified user does not exist.
nl: De opgegeven gebruiker heeft al API keys of de opgegeven gebruiker bestaat niet.

en: The top left x position of the QR Code. (Measured in pixels)
nl: De linker bovenkant x positie van de QR Code. (Gemeten in pixels)

en: The top left y position of the QR Code. (Measured in pixels)
nl: De linker bovenkant y positie van de QR Code. (Gemeten in pixels)

en: The type of record is referred to as its layer. All records are indexed into the layers.
nl: Het soort gegevens hangt af van de bijbehorende laag. Alle gegevens zijn onderverdeeld in lagen.

en: The width of the minimap in pixels.
nl: De breedte van de minikaart in pixels.

en: The width of the toggle marker and the minimap when collapsed, in pixels.
nl: De breedte van de toggle marker en de minimap wanneer ingeklapt, in pixels.

en: The width/height of the Visual QR Code (minimum: 124 pixel)
nl: De breedte/hoogte van de Visual QR Code (minimum: 124 pixels)

en: The x-coordinates of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
nl: De x-coordinaten van de "tip" van de icoontjes (relatief naar de bovenste linker hoek).

en: The x-coordinates of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner)
nl: De x-coordinaten van de "tip" van de schaduw icoontjes (relatief naar de bovenste linker hoek).

en: The x-coordinates of the icons in pixel
nl: De x-coordinaten van de icoontjes in pixel

en: The x-coordinates of the margin between popups and the edges of the map view after autopanning was performed.
nl: De x-coördinaten van de marge tussen pop-ups en de randen van de map view nadat autopanning is uitgevoerd. 

en: The x-coordinates of the popup anchor (relative to its top left corner)
nl: De x-coordinaten van het pop-up anker (relatief tot haar bovenste linker hoek)

en: The x-coordinates of the shadow in pixel
nl: De x-coordinaten van de schaduw in pixel

en: The y-coordinates of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
nl: De y-coördinaten van de "tip" van de icoontjes (relatief ten opzichte van de bovenste linker hoek).

en: The y-coordinates of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner)
nl: De y-coordinaten van de "tip" van de schaduw icoontjes (relatief naar de bovenste linker hoek)

en: The y-coordinates of the icons in pixel
nl: De y-coordinaten van de icoontjes in pixel

en: The y-coordinates of the margin between popups and the edges of the map view after autopanning was performed.
nl: De y-coördinaten van de marge tussen pop-ups en the randen van de kaart view nadat er auto verschuiving is uitgevoerd. 

en: The y-coordinates of the popup anchor (relative to its top left corner)
nl: De y-coordinaten van het pop-up anker (relatief tot haar bovenste linker hoek)

en: This base domain is also used for Google Maps Directions.
nl: Dit basis domein wordt ook gebruikt voor de routes op Google Maps.

en: This is a default description.
nl: Dit is een standaard beschrijving

en: This is a multi-layer map - markers cannot be assigned to this layer directly
nl: Dit is een multi-layer map - markers kunnen niet direct aan deze laag toegewezen worden

en: This is a multi-layer map - markers cannot be exported from this layer directly
nl: Dit is een multi-lagen kaart - markers kunnen niet direct van deze laag worden geëxporteerd

en: This layer cannot be converted into a multi-layer-map as %1$s markers have been directly assigned to this layer.
nl: Deze laag kan niet worden omgezet in een meerlaagse kaart in %1$s markers rechtstreeks aan deze laag zijn toegewezen.

en: This license is active.
nl: Deze licentie is actief.

en: This message will disappear once the database downgrade has been completed.
nl: Dit bericht zal verdwijnen zodra de database downgrade is voltooid.

en: This message will disappear once the pro version has been activated or deleted from your server (via the WordPress Plugins page!)
nl: Dit bericht verdwijnt zodra u de pro versie activeert of verwijderd van uw server (via de WordPress Plugins pagina!)

en: This setting will only be used when the plugin language is not selected automatically
nl: Deze instelling zal alleen gebruikt worden als de plugin taal niet automatisch geselecteerd is.

en: This tool tests the authentication/signature
nl: Deze tool test de authenticatie/ondertekening

en: This tool will generate a secure, expiring URL
nl: Deze tool zal een veilige en verlopende URL genereren

en: Timestamp for KML animation
nl: Timestamp voor de KML animatie

en: TinyMCE button
nl: TinyMCE knop

en: Tip: highlight an assigned marker by adding the marker ID as shortcode attribute (e.g. %1$s) or add %2$s to the URL where the map is embedded
nl: Tip: markeer een toegewezen marker door het toevoegen van de markering ID als shortcode attribuut (bijv. %1$s) of voeg %2$s toe aan de URL waar de kaart is ingebed

en: Title
nl: Titel

en: To create a multi-layer-map, please <a href="%1$s">add a new layer map</a> or <a href="%2$s">move all markers from layer ID %3$s to another layer</a>.
nl: Om een meerlaagse kaart te maken, kunt u <a href="%1$s">toevoegen aan een nieuwe laag-kaart</a> of <a href="%2$s">alle markers van laag-ID %3$s verplaatsen naar een andere laag</a>.

en: To fix this, please <a href="%1$s">add your MapQuest API key here</a> or change the basemap used for the maps linked above to OpenStreetMap for example.
nl: Om dit te herstellen, voeg s.v.p. <a href="%1$s">uw MapQuest API sleutel hier in</a> of verander de basiskaart die hierboven gebruikt is in b.v. OpenStreetMap.

en: To fix this, please <a href="%1$s">add your MapQuest API key here</a> or disable MapQuest basemaps <a href="%2$s">as available basemaps in the controlbox</a>, <a href="%3$s">as default basemap for new marker/layer maps</a> (if applicable) and <a href="%4$s">as default basemap for minimaps</a> (if applicable).<br/>For more details and a tutorials on how to sign up for a free MapQuest API key (including %5$s transactions/month) <a href="%6$s" target="_blank">please click here</a>.
nl: Om dit te herstellen, <a href="%1$s">voeg hier uw MapQuest API sleutel in</a> of schakel de MapQuest basiskaarten uit <a href="%2$s">die te vinden zijn in de controlbox</a>,  <a href="%3$s">als standaard basiskaart voor nieuwe markeringen/lagen kaarten</a> (indien beschikbaar) en <a href="%4$s">als standaard basiskaart voor minikaarten</a> (indien beschikbaar). <br/>Voor meer details en uitleg over hoe aan te melden voor een gratis MapQuest  API sleutel (inclusief %5$s transacties/maand) <a href="%6$s" target="_blank">s.v.p. hier klikken</a>.

en: To focus your search based upon a geographical area, please provide latitude and longitude values.
nl: Om je zoekopdracht te baseren op een geografisch gebied, s.v.p. lengte- en breedtegraad waarden opgeven.

en: To preview the filter controlbox, please save layer map first and then reload the page!
nl: Om een preview van de filter controlbox te krijgen, gelieve eerst de laag-kaart bewaren en vervolgens de pagina opnieuw laden!

en: To preview the updated list of markers, please save layer map first and then reload the page!
nl: Om de bijgewerkte lijst van markers bekijken, bewaar a.u.b. eerst de laag-kaart en herlaad vervolgens de pagina!

en: To select only markers from a layer, please enter the layer ID. Use commas to separate multiple layers. Use 0 for markers not assigned to a layer.
nl: Om alleen markers van een laag te selecteren, voer de laag-id in. Gebruik komma's om meerdere lagen te scheiden. Gebruik 0 voor markers die niet zijn toegewezen aan een laag.

en: To start your free 30-day-trial of Maps Marker Pro, please click on the button "start installation" below. This will start the download of Maps Marker Pro from <a style="text-decoration:none;" href="%1s">%2s</a> and installation as a separate plugin.<br/>Afterwards please activate the pro plugin and you will be guided through the process to receive a free 30-day-trial license without any obligations. Your trial will expire automatically unless you purchase a valid pro license. You can also switch back to the free version at any time.
nl: Om uw gratis 30-dagen probeerversie van Maps Marker Pro te starten, klik alstublieft hier beneden op de knop "start installatie". Dan zal de download starten van Maps Marker Pro vanaf <a style="text-decoration:none;" href="%1s">%2s</a> en worden geïnstalleerd als een separate plugin.<br/>Na het voltooien van de download activeer alstublieft de pro plugin, waarna u wordt geïnstrueerd hoe u de gratis 30-dagen probeerversie licentie zonder verdere verplichtingen kan ontvangen. Uw probeer versie zal na het verstrijken van de 30 dagen automatisch vervallen indien u geen geldige pro licentie koopt. U kunt op ieder moment terug schakelen naar de gratis versie.

en: Too bad you are using the free version again :-( <a href="%1s" target="_blank">Please tell us what we can do to win you as a happy pro user and receive a discount voucher!</a>
nl: Jammer dat u weer de gratis versie gebruikt :-( <a href="%1s" target="_blank">Vertel ons aub wat wij kunnen doen om u als een gelukkige pro gebruiker te mogen begroeten en ontvang een kortingsbon!</a>

en: Top left of the map
nl: Linker bovenhoek van de kaart

en: Top right of the map
nl: Rechter bovenhoek van de kaart

en: Total
nl: Totaal

en: Total track distance
nl: Totale route afstand

en: Track color
nl: Route kleur

en: Track name
nl: Route naam

en: Track smoothFactor
nl: Route smoothFactor

en: Track weight
nl: Route gewicht

en: Trademarks and copyright
nl: Handelsmerken en copyright

en: Translation updates
nl: Vertalingen updates

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Transparent
nl: Transparant

en: Turkish
nl: Turks

en: Turkmen (Latin)
nl: Turkmeens (Latijns)

en: Type of transport
nl: Type vervoersmiddel

en: Typeahead suggestions will only show if you type at least the specified number of characters above into the location search field on marker and layer edit pages.
nl: Automatische suggesties worden alleen getoond als je een specifiek aantal tekens intypt boven het locatie zoekveld op de cursor- en lagen pagina's.

en: Typing interval delay
nl: Type vertraging

en: URL of image which gets show when hovering the text "(Legend)" next to WMS attribution text
nl:  URL van de afbeelding die wordt weergegeven als men met de muis over de tekst "(Legend)" naast WMS bron gaat

en: URL to GPX track
nl: URL naar GPX route

en: Uighur
nl: Oeigoers

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Update all broken layer assignements
nl: Alle verbroken laag-toewijzingen bijwerken.

en: Update instruction: please start the update from the <a href="%1s">Updates-page</a>.
nl: Update instructies: start aub de update vanaf de <a href="%1s">Updates-pagina</a>.

en: Update markers from the following layer only: "%1$s"
nl: Update markers alleen voor de volgende laag: "%1$s"

en: Updated By
nl: Ge-update door

en: Updated On
nl: Geupdatet op

en: Updated by
nl: Bijgewerkt door

en: Updated on
nl: Bijgewerkt op

en: Upgrade to Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: Upgrade to pro for assigning markers to multiple layers
nl: Upgrade naar Pro om markers aan meerdere lagen toe te wijzen

en: Upgrade to pro version for even more features - click here to find out how you can start a free 30-day-trial easily
nl: Upgrade naar de pro versie voor nog meer functies - klik hier om uit te vinden hoe u gemakkelijk een gratis 30 dagen proefversie kan activeren

en: Upload GPX track
nl: Upload GPX route

en: Upload new icon
nl: Upload nieuw icoontje

en: Upload successful - <a href="%1$s" target="_top">please reload page</a>
nl: Upload succesvol - <a href="%1$s" target="_top">ververs de pagina alstublieft</a>

en: Uploading new icons gets easier with Maps Marker Pro - no more need to use a FTP client, just click on the new upload button and add new icons from WordPress admin area easily:
nl: Het uploaden van nieuwe icoontjes is gemakkelijker met Maps Marker Pro - u heeft geen FTP programma meer nodig, klik gewoon op de nieuwe upload knop en voeg gemakkelijk nieuwe icoontjes toe via de WordPress administrator pagina:

en: Use custom icon URL and directory
nl: Gebruik aangepaste pictogrammen URL en directory

en: Use the Shortcode API to create (marker) maps dynamically without adding them on backend first.
nl: Gebruik de Shortcode API om (marker) kaarten dynamisch te creëren, zonder ze eerst op de backend toe te voegen.

en: Use the Web API to access a Maps Marker Pro install either from JavaScript in a plugin or theme, or from an external client such as a desktop, mobile or web app.
nl: Gebruik de Web API om toegang te krijgen tot een Maps Marker Pro installatie, hetzij van JavaScript in een plugin of thema, of van een externe client zoals een desktop, mobiele of web app.

en: Use the Web API to access some of the common core functionalities either from JavaScript in a plugin or theme, or from an external client such as a desktop, mobile or web app.
nl: Gebruik de Web API om toegang te krijgen tot een aantal van de gemeenschappelijke kernfunctionaliteiten, hetzij van JavaScript in een plugin of thema, of van een externe bron zoals een desktop, mobiele app of web app.

en: Use the following directions provider
nl: Gebruik de volgende route provider

en: Use this shortcode in posts or pages on your website or one of the API links for embedding in external websites or apps
nl: Gebruik deze shortcode in berichten of paginas op uw website of één van de API linken voor het insluiten in externe websites of applicaties

en: Used for JSON format only, allows to overcome the <a href="%1s" target="_blank">same origin policy</a> (can be overwritten by parameter callback on each API request)
nl: Alleen gebruikt voor JSON formaat, wordt gebruikt om de <a href="%1s" target="_blank">same origin policy</a> te voorkomen (kan overschreven worden door de parameter callback te gebruiken op ieder API request)

en: Used for created maps - do not change this if you are not sure what it means!
nl: Wordt gebruikt voor bestaande kaarten - veranderen dit niet als u niet zeker weet wat dit betekent!

en: Used if Wikitude does not pass the variable maxNumberofPois - 50 is the maximum recommended
nl: Wordt gebruikt als Wikitude niet slaagt voor de variabele maxNumberofPois - 50 is het aanbevolen maximale aantal

en: Used in content
nl: Gebruikt in inhoud

en: Used to create pretty links to fullscreen maps or API endpoints. Default value: %1$s
nl: Wordt gebruikt om mooie linken te maken voor scherm formaat kaarten of API eindpunten. Standaard waarde: %1$s

en: User
nl: Gebruiker

en: User role needed for adding and editing markers/layers
nl: Gebruikersrol voor het toevoegen en bewerken van markers/lagen

en: User role needed for deleting markers/layers
nl: Rol van de gebruiker die nodig is voor het verwijderen van markers/ lagen

en: User role needed for deleting markers/layers from other users
nl: Gebruikers rol nodig voor het verwijderen van markers / lagen van andere gebruikers

en: User role needed for editing markers/layers from other users
nl: Gebruikers rol nodig voor het bewerken van markers / lagen van andere gebruikers

en: User role needed for viewing markers/layers from other users
nl: Gebruikersrol die nodig is voor het bekijken van markers/lagen van andere gebruikers

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Uzbek (Latin)
nl: Oezbeeks (Latijns)

en: Valencian
nl: Valenciaans

en: Version
nl: Versie

en: Version of the WMS service to use
nl: Versie van de te gebruiken WMS service

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View fullscreen
nl: Bekijk volledig scherm

en: View marker
nl: Bekijk marker

en: Visible API links for each marker
nl: Zichtbare API Linken voor iedere marker

en: Visible API links in panel
nl: Zichtbare API-Linken op het paneel

en: Visual QR codes for fullscreen maps are created by Visualead.com
nl: Visuele QR codes voor volledig scherm kaarten zijn gecreëerd door Visualead.com

en: Visualead settings
nl: Visualead instellingen

en: WMS layer 1 settings
nl: WMS laag 1 - instellingen

en: WMS layer 10 settings
nl: WMS laag 10 - instellingen

en: WMS layer 2 settings
nl: WMS laag 2 - instellingen

en: WMS layer 3 settings
nl: WMS laag 3- instellingen

en: WMS layer 4 settings
nl: WMS laag 4 - instellingen

en: WMS layer 5 settings
nl: WMS laag 5 - instellingen

en: WMS layer 6 settings
nl: WMS laag 6 - instellingen

en: WMS layer 7 settings
nl: WMS laag 7 - instellingen

en: WMS layer 8 settings
nl: WMS laag 8 - instellingen

en: WMS layer 9 settings
nl: WMS laag 9 - instellingen

en: WMS layers
nl: WMS lagen

en: WMS stands for <a href="http://www.opengeospatial.org/standards/wms" target="_blank">Web Map Service</a> and is a standard protocol for serving georeferenced map images over the Internet that are generated by a map server using data from a GIS database.<br/>With Leaflet Maps Marker you can configure up to 10 WMS layers which can be enabled for each map. As default, 10 WMS layers from <a href="http://data.wien.gv.at" target="_blank">OGD Vienna</a> and from the <a href="http://www.eea.europa.eu/code/gis" target="_blank">European Environment Agency</a> have been predefined for you.<br/>A selection of further possible WMS layers can be found at <a href="http://www.mapsmarker.com/wms" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wms</a>
nl: WMS staat voor <a href="http://www.opengeospatial.org/standards/wms" target="_blank"> Web Map Service </a> en is een standaard protocol voor het aanbieden van georeferenced kaart images over het internet. Deze worden gegenereerd door een mapserver met behulp van gegevens van een GIS-database. <br/> Met  Leaflet Maps Marker kunt u maximaal 10 WMS-lagen configureren die voor elke kaart kunnen worden ingeschakeld . Standaard zijn er 10 WMS lagen van <a href="http://data.wien.gv.at" target="_blank">OGD Wenen</a> en van de <a href="http://www.eea.europa.eu/code/gis" target="_blank">European Environment Agency</a> gedefinieerd. <br/> Een selectie van verdere mogelijke WMS-lagen kunt u vinden op <a href="http://www.mapsmarker.com/wms" target="_blank"> http://www.mapsmarker.com/wms </a>

en: WPML/Polylang integration
nl: WPML/Polylang integratie

en: Walking directions
nl: Loop route

en: Want to share spots & tracks on your own WordPress site?<br/>Maps Marker Pro will help you out!
nl: Wil je plaatsen en routes delen op je eigen WordPres site?<br/>Maps Marker Pro helpt je uit de brand!
    
    
    

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning - cannot be undone!
nl: Attentie - kan niet ongedaan gemaakt worden!

en: Warning: "Maps Marker Pro" enabled you to assign markers to multiple layers. If you plan to use "Leaflet Maps Marker" again, a database downgrade is needed!<br/>Please be aware that the information about markers being assigned to multiple layers will get lost during that downgrade - only the first layer each marker was assigned to will be preserved!<br/><a href="%1s" target="_blank">Please click here to start the database downgrade</a>
nl: Waarschuwing: "Maps Marker Pro" maakt het u mogelijk om markers toe te wijzen aan meerdere lagen. Als u van plan bent om opnieuw gebruik te maken van "Leaflet Maps Marker", is een database downgrade nodig!<br/>Houd er rekening mee dat de informatie van markers die zijn toegewezen aan meerdere lagen verloren gaat tijdens die downgrade - alleen de eerste laag waar elke marker aan werd toegewezen zal worden bewaard!<br/> <a href="%1s" target="_blank">Klik hier om de database te downgrade te beginnen</a>

en: Warning: Mapbox now requires to use a custom API access token for your custom MapBox %1$s basemap - <a href="%2$s">please update your settings!</a><br/>A tutorial on how to get a free Mapbox API access token can be found at %3$s
nl: Waarschuwing: Mapbox vereist nu een aparte API-toegangs token voor uw aangepaste MapBox %1$s basiskaart - <a href="%2$s"> update uw instellingen a.u.b.!</a><br/> Een tutorial over hoe een gratis Mapbox API-toegangs token te krijgen is te vinden op %3$s

en: Warning: a layer with the ID %1$s as given in row %2$s does not exist - using current value %3$s instead
nl: Waarschuwing: een laag met het ID %1$s als aangegeven in rij %2$s bestaat niet - in plaats daarvan wordt de huidige waarde %3$s gebruikt

en: Warning: a layer with the ID %1$s as given in row %2$s does not exist - using default value 0 instead (marker will not be assigned to a layer)
nl: Waarschuwing: een laag met het ID %1$s als opgegeven in rij %2$s bestaat niet - gebruik de default waarde 0 in plaats (marker zal niet worden toegewezen aan een laag)

en: Warning: as Mapbox now requires to use a custom API access token, custom Mapbox basemaps will not work anymore if you registered your Mapbox account after January 2015.<br/>In case your Mapbox maps are broken, please switch to another basemap like OpenStreetMap or <a href="%1$s">upgrade to Maps Marker Pro</a>, which enables you to continue using custom Mapbox basemaps - even with accounts created after January 2015 (please also note that Mapbox might discontinue the usage of their old API for existing users in the long run too!).
nl: Waarschuwing: omdat het voor Mapbox nu vereist is om een aangepaste API-toegangstoken te gebruiken, zullen aangepaste Mapbox basiskaarten niet meer werken als u uw Mapbox account hebt aangemaakt na januari 2015.<br/>In het geval dat uw Mapbox kaarten zijn gebroken, dan kunt u overschakelen naar een andere basiskaart zoals OpenStreetMap of <a href="%1$s"> upgraden naar Maps Marker Pro</a>, waarmee u gebruik kunt blijven maken van de aangepaste Mapbox basiskaarten - zelfs met accounts aangemaakt na januari 2015 (hou er a.u.b. rekening mee dat Mapbox op de lange termijn ook zou kunnen stoppen met de gebruik van hun oude API voor bestaande gebruikers!).

en: Warning: database tables for Maps Marker Pro need to be updated! This is usually needed when you switched back and forth between "Leaflet Maps Marker" and "Maps Marker Pro" multiple times.<br/><a href="%1s">Please click here to start the database upgrade</a>
nl: Waarschuwing: de database tabellen voor Maps Marker Pro moeten worden bijgewerkt! Dit is meestal nodig wanneer u meerdere keren heen en weer heeft geschakeld tussen "Leaflet Maps Marker" en "Maps Marker Pro".<br/><a href="%1s">Klik hier om de database upgrade te starten.</a>

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
nl: Waarschuwing: ongeldige waarde voor %1$s in rij %2$s (%3$s) - gebruik in plaats daarvan de huidige waarde %4$s

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using default value %4$s instead
nl: Waarschuwing: onjuiste waarde voor %1$s in rij %2$s (%3$s) - gebruik in plaats daarvan de default waarde %4$s

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s): please use , and not . as comma separator! Using current value %4$s instead
nl: Waarschuwing: ongeldige waarde voor %1$s in rij %2$s (%3$s): gebruik alstublieft , en niet . als  kommascheidings teken! De huidige waarde %4$s wordt gebruikt

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s): please use , and not . as comma separator! Using default value %4$s instead
nl: Waarschuwing: ongeldige waarde voor %1$s in rij %2$s (%3$s): gebruik alstublieft , en niet . als kommascheidings teken! De huidige waarde %4$s wordt gebruikt

en: Warning: no markers are assigned to the layer with the ID %1$s or the layer does not exist!
nl: Waarschuwing: er zijn geen markers toegekend aan de laag met het ID %1$s of de laag bestaat niet!

en: Warning: not recommended on production sites - use on your own risk!
nl: Waarschuwing: niet aanbevolen voor productie (live) sites - gebruik op eigen risico!

en: Warning: please <a href="%1$s">enter your %2$s-API key</a> or <a href="%3$s">select an alternative geocoding provider</a>!
nl: Let Op: voeg s.v.p <a href="%1$s">uw %2$s-API sleutel in</a> of <a href="%3$s">selecteer een alternatieve geocoding provider</a>!

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using current icon %3$s instead
nl: Waarschuwing: het icoontje "%1$s" kon niet worden gevonden in de marker icoontjes directory in %2$s - gebruik in plaatst daarvan het huidig icoontje %3$s

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using default icon instead
nl: Waarschuwing: het icoontje "%1$s" kon niet gevonden worden in de marker icoontjes directory in %2$s - gebruik in plaats het default icoontje

en: Warning: you are using Maps Marker Pro shortcodes with invalid map IDs! As a result instead of a map an <a href="%1$s" target="_blank">error image</a> will be shown!
nl: Waarschuwing: u gebruikt Maps Marker Pro shortcodes met ongeldige kaart IDs! Dit resulteert in dat in plaats van de kaart een <a href="%1$s" target="_blank">error image</a> wordt getoond!

en: Warning: you are using the Plugin %1$s which is causing maps to break! To fix this, please navigate to <a href="%2$s">Settings / Misc / General Settings</a> and set the Option "Where to insert Javascript files on frontend?" to "header (+ inline javascript)".
nl: Waarschuwing: u gebruikt de plugin %1$s, die veroorzaakt dat kaarten breken! Om dit op te lossen: navigeer a.u.b. naar <a href="%2$s"> Instellingen / Misc / Algemene Instellingen</a> en stel de optie "Where to insert Javascript files on frontend?" in op "header (+ inline javascript)".

en: Warning: you are using the custom directory name %1$s for the plugin %2$s which causes layer maps to break!<br/>To fix this, please disable the plugin temporarily, rename the current plugin folder located at %3$s to %4$s and re-enable the plugin.
nl: Waarschuwing: u gebruikt de aangepaste mapnaam %1$s voor de plugin %2$s waardoor laag kaarten breken!<br/>Om dit op te lossen, schakel de plugin a.u.b. tijdelijk uit, hernoem de naam van de huidige plugin-map die zich bevind op %3$s naar %4$s en schakel de plugin opnieuw in.

en: Warning: you are using the plugin "Autoptimize" which is currently causing maps to break!<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1$s">Autoptimize settings</a>, click on button "Show advanced settings" and add the following to the end the option "Exclude scripts from Autoptimize:": %2$s
nl: Pas op: u gebruikt de plugin "Autoptimize". Deze veroorzaakt momenteel dat kaarten breken!!<br/> Om dit te herstellen, navigeer s.v.p. naar <a href="%1$s">Autoptimize instellingen</a>, klik op de knop "Toon geavanceerde instellingen" en voeg het volgende toe aan het eind "Exclude scripts from Autoptimize:": %2$s

en: Warning: you are using the plugin "Better WordPress Minify" which can cause Leaflet Maps Marker to break if the option "Minify JS files automatically?" is active. Please disable this option (Settings / BWP Minify) or add <strong>leafletmapsmarker</strong> to the form field "Scripts to be ignored (not minified)"
nl: Waarschuwing: u gebruikt de plug-in "Better WordPress Minify" welke problemen kan veroorzaken met de Leaflet Maps Marker als de optie "Minify JS files automatically?" actief is. Zet alstublieft deze optie uit (Instellingen / BWP Minify) of voeg <strong>leafletmapsmarker</strong> aan het form veld "Scripts die genegeerd moeten worden (niet minified)" toe

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "CDN" enabled which is causing layer maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / CDN / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> to "Rejected files:"
nl: Waarschuwing:. U gebruikt de plugin "W3 Total Cache" met de functie "CDN" geactiveerd waardoor er fouten in de lagen kaarten kunnen optreden <br/> Om dit op te lossen, kunt u gaan naar <a href="%1s">Prestaties / CDN / Geavanceerd</a> en voeg <strong>% 2s </strong> aan "Rejected files:"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "JS Minify" enabled which is causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> and <strong>%3s</strong> to "Never minify the following JS files:"
nl: Waarschuwing: u gebruikt de plugin "W3 Total Cache" met de optie "JS Minify" geactiveerd welke kan leiden tot het niet goed weergeven van kaarten.<br/>Om dit te verhelpen, navigeer alstublieft naar <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> en voeg <strong>%2s</strong> en <strong>%3s</strong> toe "Never minify the following JS files:"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "JS Minify" enabled which is causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> to "Never minify the following JS files:"
nl: Waarschuwing: U gebruikt de plugin "W3 Total Cache" met de functie "JS Minify" geactiveerd waardoor er fouten in de kaart kunnen optreden <br/> Om dit op te lossen, gaat u naarr <a href="%1s"> Prestaties / Minify / Geavanceerd </a> en voeg <strong>% 2s</strong> toe "Never minify the following JS files:"

en: Warning: you are using the plugin "WP Rocket" which is currently causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Settings / WP Rocket / Advanced Options</a> and add <strong>%2s</strong> and <strong>%3s</strong> to "JS files to exclude from minification:"
nl: Waarschuwing: je gebruikt de plugin "WP Rocket" die er op dit moment voor zorgt dat kaarten breken. <br/>Navigeer naar <a href="%1s">Settings / WP Rocket / Advanced Options</a> om dit op te lossen en voeg <strong>%2s</strong> en<strong>%3s</strong> toe aan "JS files to exclude from minification:"

en: Warning: you are using the plugin "WP Rocket" with the option "Files optimisation (Minification & Concatenation)" for Javascript enabled, which is causing maps to break! <br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Settings / WP Rocket / Basic Options / Files optimisation</a>, untick the "<strong>JS</strong>" checkbox and save the change.
nl: Waarschuwing: u gebruikt de plugin "WP Rocket" met de optie "File optimisation (Minification & Concatenation)" voor Javascript enables, wat fouten geeft voor de kaarten!
    <br/>Om dit probleem te verhelpen, navigeer naar <a href="%1s">Settings / WP Rocket / Basic Options / Files optimisation</a>, deselecteer "<strong>JS</strong>" en sla de wijziging op.

en: Warning: you are using the plugin %1$s together with %2$s and the current settings can cause maps to break if a %3$s shortcode is added to a %1$s widget!<br/>To fix this, please navigate to <a href="%4$s">SEO / Social / Facebook</a> and disable the option "Add Open Graph meta data".<br/>If you explicitly need a Facebook Open Graph integration though, we recommend to additionally activate the following plugin for that purpose only: %5$s
nl: Pas op: u gebruikt de plugin %1$s samen met %2$s en de huidige instellingen kunnen er de oorzaak van zijn dat de kaart vastloopt wanneer een  %3$s shortcode wordt toegevoegd aan een %1$s widget!<br/> Om dit te herstellen navigeer s.v.p. naar <a href="%4$s">SEO / Social / Facebook</a>en schakel de optie "Voeg Open Graph meta data toe". <br/> Indien u expliciet een Facebook Open Graph nodig heeft, adviseren wij aanvullend de volgende plugin daarvoor te activeren: %5$s

en: Warning: you are using the plugin %1$s which can cause layer maps to break - please deactivate the plugin %1$s in order to display maps created with %2$s properly!
nl: Waarschuwing: u gebruikt de plugin %1$s die ervoor kan zorgen dat de lagen breken - deactiveer a.u.b. de plugin %1$s zodat de kaarten die gemaakt zijn met %2$s goed worden weergegeven!

en: Warning: you are using the plugin %1$s which is causing maps created with %2$s to break! Please deactivate that plugin so that maps can be displayed properly.
nl: Waarschuwing: je gebruikt de plugin %1$s die problemen veroorzaakt bij kaarten gemaakt met %2$s ! Deactiveer a.u.b. de plugin, zodat kaarten goed kunnen worden weergegeven.

en: Warning: you are using the plugin %1$s which is currently causing layer maps to break! In order to fix this, please follow <a href="%1$s" target="_blank">this tutorial</a>.
nl: Pas op: je gebruikt momenteel de plugin %1$s die er de oorzaak van is dat kaartlagen breken! Om dit te herstellen, volg s.v.p. <a href="%1$s" target="_blank">deze handleiding</a>.
    
    

en: Warning: you did not add your MapQuest API key which is mandatory since July 11 2016. As a result the following existing maps using MapQuest basemaps will automatically switch to OpenStreetMap:
nl: Let op: u heeft uw MapQuest API sleutel niet ingevoerd. Deze is verplicht sinds 11 july 2016. Hierdoor zullen de volgende bestaande kaarten die MapQuest gebruiken automatisch omgezet worden naar OpenStreetMap:

en: Warning: you did not configure an <a href="%1$s">alternative geocoding provider</a> - no fallback will be available if main geocoding provider is unavailable!
nl: Pas op: u heeft geen alternatieve <a href="%1$s">geocodering provider ingesteld</a> - er zal geen reserve beschikbaar zijn als de hoofd geocodering provider niet beschikbaar is!

en: Warning: you enabled support for bing maps but did not provide an API key. Please visit <a href="http://www.mapsmarker.com/bing-maps" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/bing-maps</a> for info on how to get a free bing maps API key!
nl: Waarschuwing: uw activeerde de ondersteuning voor bing maps, maar u heeft geen API sleutel ingegeven. Bezoek alstublieft <a href="http://www.mapsmarker.com/bing-maps" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/bing-maps</a> voor informatie over het verkrijgen van een gratis bing maps API sleutel!

en: Warning: you seem to be using an old version of the plugin "Autoptimize" which can currently cause maps to break!<br/>Please update this plugin to the latest version to prevent potential issues.
nl: Pas op: blijkbaar gebruikt u een oude versie van de plugin "Autoptimze". Deze kan momenteel er de oorzaak van zijn dat kaarten breken!<br/>Update s.v.p. deze plugin naar de laatste versie om potentiële problemen te voorkomen.

en: Warning: your WPML string translations for Maps Marker Pro need to be updated!
nl: Waarschuwing: uw WPML string vertaling voor Maps Marker Pro moet geupdate worden!

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
nl: Waarschuwing: uw toegang tot updates en ondersteuning voor Maps Marker Pro is verlopen!

en: Warning: your server uses the outdated PHP version %1$s, which is not updated anymore and potentially insecure!<br/>PHP version %2$s is now the recommended version for WordPress (but it does not hurt to get updated to PHP %3$s or higher already).<br/>Read more information about how you can update at %4$s
nl: Waarschuwing: uw server maakt gebruik van de verouderde PHP-versie %1$s, die niet meer wordt bijgewerkt en potentieel onveilig is!<br/>PHP versie %2$s is nu de aanbevolen versie voor WordPress (maar het kan geen kwaad om PHP bij te werken naar versie %3$s of hoger).<br/> Lees meer informatie over hoe u kunt updaten op %4$s 

en: Warning: your site is using jQuery Mobile which can cause Maps Marker Pro maps to break. If this is true on your site, please navigate to Maps Marker (Pro)-Settings / Misc / General settings and set the option -Where to insert Javascript files on frontend?- to -header+inline javascript- to fix this issue.
nl: Waarschuwing: uw site gebruikt jQuery Mobile die ertoe kan leiden dat Maps Marker Pro kaarten breken. Als dit klopt op uw site: navigeer a.u.b. naar Maps Marker (Pro) - Instellingen / Diversen / Algemene instellingen en stel de optie - Waar wilt u Javascript files invoegen op het frontend? - in op Header (+ inline javascript) om dit probleem op te lossen.

en: Warning: your user does not have the capability to install new plugins - please contact your administrator (%1s)
nl: Waarschuwing: uw gebruiker heeft geen rechten om nieuwe plugins te installeren - neem aub contact op met uw administrator (%1s)

en: Warnings found! Affected rows would be processed (if no additional errors were found) but default values might be used!
nl: Waarschuwingen gevonden! De getroffen rijen zullen worden verwerkt (als er geen nieuwe fouten worden gevonden) maar dan zullen de default instellingen worden gebruikt!

en: We are working hard on delivering the best mapping solution available for WordPress - helping you to share your favorite spots. Therefore we are commited to constantly improving Maps Marker Pro.
nl: We werken er hard aan de beste mapping solution voor WordPress te maken zodat je je favoriete locaties kan delen. Daarom zijn we toegewijd aan het continu verbeteren van Maps Marker Pro.

en: We recommend using OpenStreetMap - anyway if you also want to use Google Maps, you need to register a "<a href="%1$s" target="_blank">Google Maps Javascript API key</a>".
nl: We bevelen het gebruik van OpenStreetMap aan - echter, wanneer u ook Google Maps wilt gebruiken, moet u een "<a href="%1$s" target="_blank">Google Maps Javascript API key</a>" registreren.

en: Web API settings
nl: Web API instellingen

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: What to do when the user clicks on the control (%1$s)
nl: Wat doen wanneer de gebruiker op de knop  (%1$s) klikt

en: When using batch geocoding or when ambiguous results are returned, any results within the provided bounding box will be moved to the top of the results list. Below you find an example for Vienna/Austria:
nl: Bij het gebruik van gebundelde geocodes of indien er tweeslachtige resultaten binnen komen, worden deze resultaten in de betreffende verzamel box boven aan de resultatenlijst getoond. Hieronder vindt u een voorbeeld voor Wenen/Oostenrijk:

en: When you click a cluster at the bottom zoom level it spiderfies it so you can see all of its markers:
nl: Als je op een cluster op een kaart met de hoogste zoomniveau klikt, worden geclusterd markers nog steeds weergegeven in een cirkel:

en: When you click a cluster it zooms to its bounds
nl: Wanneer u een cluster klikt, zoomt deze naar zijn grenzen

en: When you mouse over a cluster it shows the bounds of its markers:
nl: Wanneer u de muis over een cluster beweegt toont het de grenzen aan van zijn markers:

en: Where to change the default language
nl: Waar de standaard taal te veranderen

en: Where to insert Javascript files on frontend?
nl: Waar wilt u Javascript files invoegen op het frontend?

en: Whether or not to first search around the geolocation of the user found via his IP address.
nl: Zoek eerst in de buurt van de geologische locatie van de gebruiker op basis van zijn IP adres.

en: Whether the map automatically handles browser window resize to update itself.
nl: Of de kaart automatisch update bij het wijzigen van de venster grootte.

en: Whether the map be draggable with mouse/touch or not.
nl: Of de kaart te verslepen is met muis/touch of niet.

en: Whether the map can be zoomed by touch-dragging with two fingers.
nl: Of de kaart ingezoomd kan worden met touch-dragging met twee vingers.

en: Whether the map can be zoomed by using the mouse wheel.
nl: Of de kaart gezoomd kan worden met het muiswiel.

en: Whether the map can be zoomed in by double clicking on it.
nl: Of de kaart ingezoomd kan worden door te dubbelklikken.

en: Whether the map can be zoomed to a rectangular area specified by dragging the mouse while pressing shift.
nl: Of ingezoomd kan worden op de kaart naar een vierkant gebied aangegeven met behulp van het slepen van de muis terwijl de shift knop is ingedrukt.

en: Whether the scale control is added to the map by default.
nl: Of de functie schaal controle standaard aan de kaart wordt toegevoegd.

en: Whether the zoom control is added to the map by default.
nl: Of de zoom control standaard op de kaart gezet wordt.

en: Whether to add a button for displaying maps in fullscreen via HTML5
nl: Wel of niet een knop toevoegen voor het tonen van de kaarten in volledig scherm in HTML5

en: Whether to add a home button to reset map view
nl: Of een home knop moet worden toegevoegd om de kaartweergave te resetten

en: Whether to show the imperial scale line (mi/ft).
nl: Wel of niet laten zien van de imperial schaal indeling (mi/ft).

en: Whether to show the metric scale line (m/km).
nl: Wel of niet laten zien van de metrische schaal (m/km).

en: Which audit option should be used?
nl: Welke verificatie optie moet worden gebruikt?

en: Which caching method should be used?
nl: Welke cache methode moet gebruikt worden?

en: Which export format should be used?
nl: Welk exporteer formaat moet gebruikt worden?

en: Which geocoding option should be used?
nl: Welke geocoding optie moet gebruikt worden?

en: Which layers should be selected?
nl: Welke lagen moeten er geselecteerd worden?

en: Which markers should be selected?
nl: Welke markers moeten geselecteerd worden?

en: Which markers should be updated?
nl: Welke markers moeten ge-update worden?

en: Why we recommend OpenStreetMap
nl: Waarom we OpenStreetMap aanbevelen

en: Widget to show the most recent Leaflet Maps Marker entries - please see www.mapsmarker.com for more info
nl: Widget om de meest recente Leaflet Maps Marker punten te laten zien - kijk u alstublieft op www.mapsmarker.com voor meer informatie

en: Widget to show the most recent markers
nl: Widget om de meest recente markers te tonen

en: Width
nl: Breedte

en: Width and height in pixel of QR code image for marker/layer standalone fullscreen map links
nl: Breedte en hoogte in pixels van de QR code voor de marker/laag bij een standalone fullscreen kaart linken.

en: Width of the icons in pixel
nl: Breedte van de icoontjes in pixels

en: Width of the shadow icon in pixel
nl: Breedte van de schaduw icoon in pixels

en: Width of the shadow in pixel
nl: Breedte van de schaduw in pixels

en: Wikitude settings
nl: Wikitude instellingen

en: Will be displayed in controlbox if selected
nl: Wordt in de controlbox getoond bij selectie

en: Will be used when creating a new layer. All values can be changed afterwards on each layer.
nl: Wordt gebruikt bij het maken van een nieuwe laag. Alle waarden kunnen achteraf worden gewijzigd op elke laag.

en: Will be used when creating a new marker. All values can be changed afterwards on each marker.
nl: Wordt gebruikt bij het maken van een nieuwe marker. Alle waarden kunnen achteraf gewijzigd worden op iedere marker.

en: Will replace {s} from base url if available
nl: Zal {s} vervangen van de de basis URL indien beschikbaar

en: Will replace {s} from tiles url if available
nl: Zal {s} in de tiles url vervangen indien beschikbaar.

en: With <a href="%1$s" target="_blank">free authentication</a> up to %2$s request per domain/month are allowed. <a href="%3$s" target="_blank">Paid plans with even higher limits are available upon request</a>.
nl: Met <a href="%1$s" target="_blank">gratis keurmerk</a> tot %2$s verzoeken per domein/maand zijn toegestaan. <a href="%3$s" target="_blank">Betaalde pakketten met hogere limieten zijn op verzoek beschikbaar</a>.

en: With Maps Marker Pro you can add a home button to your maps which allows your visitors to reset the map to its original state.
nl: Met Maps Marker Po kun je een home knop aan je kaarten toevoegen waarmee bezoekers de kaart kunnen terugzetten naar zijn originele toestand

en: With this option enabled, the map tracks when you pan to another "copy" of the world and moves all overlays like markers and vector layers there.
nl: Als deze optie is geactiveerd, volgt de kaart als u pant naar een andere "kopie" van de wereld en verplaatst alle overlays zoals markers en vector lagen.

en: WordPress Admin Bar integration
nl: WordPress Admin balk integratie

en: WordPress Multisite settings
nl: WordPress Multisite instellingen

en: WordPress admin area and frontend
nl: WordPress admin area en frontend

en: WordPress admin area only
nl: WordPress admin area alleen

en: WordPress admin dashboard widget
nl: WordPress administrator dashboard widget

en: WordPress frontend only
nl: WordPress frontend alleen

en: XML sitemaps help search engines like Google, Bing, Yahoo and Ask.com to better index your blog. With such a sitemap, it is much easier for the crawlers to see the complete structure of your site and retrieve it more efficiently. Geolocation information can also be added to sitemaps in order to improve your local SEO value for services like Google Places.<br/><br/>In order to automatically add links to your KML maps to your XML sitemaps, please install and activate the plugin %1$s. If you do not want to use that plugin, you can manually register <a href="%2$s" target="_blank">your geositemap</a> by following <a href="%3$s" target="_blank">this tutorial</a>.
nl: XML sitemaps helpen zoekmachines zoals Google, Bing, Yahoo en Ask.com bij het beter indexeren van uw blog. Met een dergelijke sitemap, is het veel gemakkelijker voor de crawlers om de volledige structuur van uw site te zien en om het efficiënter terug te halen. Geolocatie informatie kan ook aan sitemaps worden toegevoegd om uw lokale SEO waarde voor diensten als Google Places te verbeteren.<br/><br/>Om automatisch links naar uw KML kaarten toe te voegen aan uw XML sitemaps: installeer en activeer de plugin %1$s. Als u die plugin niet wilt gebruiken, kunt u <a href="%2$s" target="_blank">uw geositemap</a> handmatig registreren door het volgen van <a href="%3$s" target="_blank">deze tutorial</a>.

en: XML sitemaps integration
nl: XML sitemaps integratie

en: Year
nl: Jaar

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Years
nl: Jaren

en: Yes
nl: Ja

en: Yes (please enter subdomains in next form field)
nl: Ja (plaats de subdomeinen in het volgende formulierveld)

en: Yiddish
nl: Jiddisch

en: You already downloaded "Maps Marker Pro" to your server but did not activate the plugin yet!
nl: U heeft al "Maps Marker Pro" gedownload op uw server, maar u heeft de plugin nog niet geactiveerd!

en: You already started a free 30-day-trial for this site - free trial license key: %1$s
nl: U heeft al een 30 dagen probeer versie geactiveerd voor deze site - gratis licentie sleutel: %1$s

en: You are currently using v%1s and the plugin author highly recommends updating to v%2s for new features, bugfixes and updated translations (please see <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">this blog post</a> for more details about the latest release).
nl: U gebruikt momenteel v%1s de plugin schrijver beveelt uitdrukkelijk aan om te updaten naar v%2s voor nieuwe functies, bugfixes en geüpdate vertalingen (kijk aub op <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">deze blog post</a> voor meer details over de laatste nieuwe versie).

en: You are using an outdated browser therefore maps automatically switched to OpenStreetMap. An update to a current browser is recommended.
nl: U gebruikt een oude browserversie waardoor maps automatisch overgeschakeld is naar OpenStreetMap. Een update van uw huidige browser is aangeraden.

en: You are using the simplified editor
nl: U gebruikt de eenvoudige editor

en: You are within %1$s %2$s from this point
nl: Je bent in %1$s %2$s van deze punt

en: You can also add markers directly to posts or pages without having to save them to your database previously. You just have to use the shortcode with the attributes lat and lon (e.g. <strong>[mapsmarker lat="48.216038" lon="16.378984"]</strong>).
nl: U kunt ook rechtstreeks markers toevoegen aan uw berichten of pagina's zonder deze van te voren op te slaan in uw database. U hoeft alleen de volgende shortcode te gebruiken met de lat en lon attributen (Bv. <strong>[mapsmarker lat="48.216038" lon="16.378984"]</strong>).

en: You can also add markers directly to posts or pages without having to save them to your database previously. You just have to use the shortcode with the attributes mlat and mlon (e.g. <strong>[mapsmarker mlat="48.216038" mlon="16.378984"]</strong>).
nl: U kunt ook direct markers toevoegen aan berichten of pagina's zonder ze vooraf op te slaan in uw database. Gebruik dan de shortcode met de attributen mlat en mlon (bijv. <strong>[mapsmarker mlat="48.216038" mlon="16.378984"]</strong>).

en: You can also change zoom level by clicking on + or - on preview map or using your mouse wheel
nl: U kunt ook de zoom level veranderen door op de voorbeeld kaart te klikken op + of -, of door het muiswiel te gebruiken

en: You can also upload the icons by clicking the button "upload new icon"
nl: U kunt ook icoontjes uploaden door op de "upload nieuw icoontje" knop te klikken

en: You can backup your current settings on the <a href="%1$s">tools page</a> before resetting all options to their default values.
nl: U kunt een backup maken van alle huidige instellingen op de <a href="%1$s">tools pagina</a> voordat u alle instellingen reset naar de default waarden.

en: You can continue using version %s without any limitations. Nevertheless you will not be able to get updates including bugfixes, new features and optimizations as well as access to our support system.
nl: U kunt versie %s zonder beperkingen blijven gebruiken. Maar u heeft verder geen toegang meer tot updates inclusief bugfixes, nieuwe functies en verbeteringen. Tevens heeft u ook geen toegang meer tot ons ondersteuningssysteem. 

en: You can test <i>Maps Marker Pro</i> for 30 days for free without any obligations.
nl: U kan <i>Maps Marker Pro</i> 30 dagen testen zonder verdere verplichtingen.

en: You downloaded <a href="%1s" target="_blank">Maps Marker Pro</a> but did not register a free 30-day-trial license key. Please note that <a href="%2s" target="_blank">according to our privacy policy</a> we will not disclose, rent or sell your personal information!<br/>If you install Maps Marker Pro on a localhost installation (<a href="%3s" target="_blank">see available packages on Wikipedia</a>) you can also test the pro plugin without registering a free 30-day-trial license key and without time limitation.
nl: Uw heeft <a href="%1s" target="_blank"> Maps Marker Pro </a> gedownload, maar u heeft de gratis 30-dagen-proef licentiesleutel niet geregistreerd. Let op: <a href="%2s" target="_blank"> volgens ons privacybeleid </a> zullen wij niet uw persoonsgegevens openbaar maken, verhuren of verkopen! <br/> Als u Maps Marker Pro installeert op een localhost installatie (<a href="%3s" target="_blank"> zie beschikbare pakketten op Wikipedia </a>) kunt u de pro-plugin testen zonder te registreren dan krijgt u een gratis 30-dagen-proef licentiesleutel, zonder tijdsbeperking.

en: You have an error in your SQL syntax
nl: Er is een SQL syntax fout

en: You have installed Maps Marker Pro on a localhost instance. Entering a license key here is not mandatory but recommended as this also allows you to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a>. Please be aware that once you use the plugin on a live domain, entering a license key is mandatory!
nl: U heeft Maps Marker Pro geinstalleerd op een localhost. Een licentie sleutel invullen is niet verplicht, maar wel aanbevolen omdat u dan <a href="%1s" target="_blank">support tickets kunt openen</a>. Ben er wel bewust van dat indien u de plug-in op een live domein gebruikt u wel verplicht bent om een licentie sleutel in te geven!

en: You have unsaved changes on this page. Do you want to leave this page and discard your changes or stay on this page?
nl: U heeft de wijzigingen niet opgeslagen op deze pagina. Wilt u deze pagina verlaten en de wijzigingen niet doorvoeren of wilt u op deze pagina blijven?

en: You may bias results to a specified circle by passing a location and a radius parameter. This instructs the Place Autocomplete service to prefer showing results within that circle. Results outside of the defined area may still be displayed. You can use the components parameter to filter results to show only those places within a specified country.
nl: U kunt resultaten sturen naar een bepaalde cirkel door het ingeven van een locatie en een straal parameter. Dit instrueert de Plaats Auto-aanvul-dienst resultaten binnen die cirkel te tonen. Resultaten buiten het afgebakende gebied kunnen nog steeds worden weergegeven. U kunt de componenten parameter  gebruiken om resultaten te filteren om alleen die plaatsen in een bepaald land te tonen.

en: You must agree to the TOS to continue.
nl: U moet instemmen met de TOS om verder te gaan.

en: You seem located outside the boundaries of the map
nl: Jouw positie bevindt zich buiten het weergavegebied van de kaart

en: You successfully switched to the advanced editor.
nl: U bent succesvol omgeschakeld naar de uitgebreide editor.

en: You successfully switched to the simplified editor.
nl: U bent succesvol omgeschakeld naar de eenvoudige editor.

en: You will find a <a href="%1$s">API URL generator</a> and <a href="%2$s">API URL tester</a> in the tools section. Please see the API docs for more information on authentication.
nl: U zal de <a href="%1$s">API URL generator</a> en <a href="%2$s">API URL tester</a> in de tools sectie vinden. Lees alstublieft de API documenten voor meer informatie over authenticatie.

en: Your WPML string translations for Maps Marker Pro have been updated successfully!
nl: Uw WPML-string vertaling voor Maps Marker Pro werd succesvol geupdate!

en: Your free 30 day trial license key has expired. <a href="%1s" target="_blank">Please purchase a valid pro license key to continue</a>.
nl: Uw gratis 30 dagen-probeer versie licentie sleutel is verlopen. <a href="%1s" target="_blank">Koop alstublieft een geldige pro licentie sleutel om verder te gaan</a>.

en: Your license was activated successfully!
nl: Uw licentie is succesvol geactiveerd!

en: Your new license was registered successfully!
nl: Uw nieuwe licentie is succesvol geregistreerd!

en: Your personal API key can be obtained from the <a href="%1$s" target="_blank">Google API Console</a>.
nl: Uw persoonlijke API sleutel kan verkregen worden van de <a href="%1$s" target="_blank">Google API Dashboard</a>.

en: Your user does not have the WordPress capabilities needed (%1$s) - please contact your admin.
nl: Uw gebruiker heeft niet de WordPress mogelijkheden die nodig zijn (%1$s) - neem alstublieft contact op met uw admin.

en: Your user does not have the permission to delete this layer and all assigned markers!
nl: Uw gebruiker bezit niet de rechten om deze laag en alle toegewezen markers te deleten!

en: Your user does not have the permission to delete this layer!
nl: Uw gebruiker bezit niet de rechten om deze laag te verwijderen!

en: Your user does not have the permission to delete this marker!
nl: Uw gebruiker bezit niet de rechten om deze marker te deleten!

en: Your user does not have the permission to duplicate this layer!
nl: Uw gebruiker heeft niet de machtigingen om deze laag te dupliceren!

en: Your user does not have the permission to duplicate this marker!
nl: Uw gebruiker heeft niet de rechten om deze maker te dupliceren!

en: Your user does not have the permission to update this layer!
nl: Uw gebruiker bezit niet de rechten om deze laag te updaten!

en: Your user does not have the permission to update this marker!
nl: Uw gebruiker bezit niet de rechten om deze marker te updaten!

en: Your user does not have the right to perform this action
nl: Uw gebruiker heeft niet de rechten om deze handeling uit te voeren

en: Zoom level for all layers has been successfully set to %1$s
nl: Zoom niveau voor alle lagen is met succes ingesteld op %1$s

en: Zoom level for the selected markers has been successfully set to %1$s
nl: Zoom level voor de geselecteerde markers is succesvol ingesteld op %1$s

en: Zoom level to use for centering marker
nl: Zoomniveau om te gebruiken voor centrering marker

en: Zoom out
nl: Zoom uit

en: activate
nl: activeer

en: add
nl: voeg toe

en: add directions link
nl: voeg een route link toe

en: add dynamic URL hashes to web pages with maps, allowing users to easily link to specific map views. Example: %1$s
nl: voeg dynamische URL hashes toe aan webpagina's met kaarten, zodat gebruikers deze eenvoudig kunnen koppelen aan specifieke kaartweergaves. Voorbeeld: %1$s

en: add layer to filter controlbox?
nl: laag toevoegen aan filter controlbox?

en: add markername
nl: voeg markernaam toe

en: add markername to popup
nl: voeg markernaam aan pop-up toe

en: add new layer
nl: voeg een nieuwe laag toe

en: add new marker here
nl: voeg hier een nieuwe marker toe

en: add new marker to this layer
nl: voeg een nieuwe marker toe aan deze laag

en: add new markers/layers
nl: voeg nieuwe markers/lagen toe

en: add pre-loading for map tiles beyond the edge of the visible map to prevent showing background behind tile images when panning a map
nl: voeg pre-loading voor kaarttegels toe voorbij de grens van de zichtbare kaart om te voorkomen dat de achtergrond getoond wordt bij het verplaatsen van de kaart

en: add/edit layer
nl: voeg toe/bewerk laag

en: add/edit marker
nl: voeg toe/bewerk marker

en: added support for URL hashes to web pages with maps, allowing users to easily link to specific map views. Example: https://domain/link-to-map/#11/48.2073/16.3792
nl: ondersteuning voor URL-hashes  toegevoegd aan webpagina's met kaarten, zodat gebruikers eenvoudig specifieke kaartweergaves kunnen koppelen. Voorbeeld: https://domain/link-to-map/#11/48.2073/16.3792

en: additional optimizations and improvements
nl: aanvullende optimalisaties en verbeteringen

en: address
nl: Adres

en: advanced permission settings
nl: geavanceerde rechten instellingen

en: advanced recent marker widget
nl: uitgebreide recente marker widget

en: all %1$s layers
nl: alle %1$s lagen

en: all %1$s markers
nl: alle %1$s markers

en: all the administrative hierarchy layers below
nl: hieronder alle administratieve lagen in hiërarchische volgorde

en: always
nl: altijd

en: and
nl: en

en: as well as optionally included sublayers if multi-layer-maps were selected
nl: zowel als optioneel bijgevoegde sublagen wanneer meerlaagse kaarten werden geselecteerd

en: asc
nl: oplopend

en: ascending
nl: oplopend

en: assign to the following layer(s):
nl: toewijzen aan de volgende laag/ lagen

en: assigned layer
nl: toegekende laag

en: authentication and signature are valid
nl: authenticatie en ondertekening zijn geldig

en: automatic
nl: automatisch

en: automatic (use WordPress default)
nl: automatisch (gebruik de WordPress standaard taal)

en: automatic (use basemap from main map and OpenStreetMap as fallback if unsupported)
nl: automatisch (gebruik basiskaart van de belangrijkste kaart en indien ondersteund OpenStreetMap als fallback)

en: automatic (using the global variable $locale = %s - fallback to en-US if not supported by bing)
nl: automatisch (met gebruik van de globale variabele $locale = %s - terugvallen op en-US, indien niet ondersteund door Bing)

en: automatic 1 (distinct language for each user - detects the users browser language setting, preferred method by Google)
nl: automatisch 1 (duidelijke taal voor iedere gebruiker - detecteert de gebruikers browser taal instelling, voorkeur methode van Google)

en: automatic 2 (same language for each user - using the global variable $locale = %s)
nl: automatisch 2 (dezelfde taal voor elke gebruiker - met behulp van de globale variabele $locale = %s)

en: back to top
nl: terug naar boven

en: back to top to start free 30-day-trial
nl: terug naar boven om de gratis 30 dagen probeerversie te starten

en: backup and restore of settings
nl: backup and restore van de instellingen

en: baseURL
nl: basis URL

en: blog post with more details about this release
nl: blog post met meer informatie over deze versie

en: bulk actions for layers (duplicate, delete layer only, delete & re-assign markers)
nl: bulkacties voor lagen (dupliceren, alleen laag verwijderen, verwijderen en opnieuw toewijzen van markers)

en: bulk additions (add new layers)
nl: bulk toevoegingen (nieuwe lagen toevoegen)

en: bulk additions (add new markers)
nl: bulk toevoegingen (nieuwe markers toevoegen)

en: bulk updates (update existing layers)
nl: bulk updates (bestaande markers bijwerken) 

en: bulk updates (update existing markers)
nl: bulk updates (bestaande markers bijwerken)

en: by
nl: door

en: calculated from map center
nl: berekend vanaf kaart-middelpunt

en: can be changed at section "Default values for marker popups"
nl: kan veranderd worden in de sectie "Standaard instellingen voor marker pop-ups"

en: can be changed by users dynamically when viewing the map on frontend
nl: kan door gebruikers dynamisch worden gewijzigd bij het bekijken van de kaart op de frontend

en: center map on popup
nl: centreer kaart op popup

en: center/N/S/W/E (or common combinations such as NW or Scenter) - will position the QR Code accordingly. Once this parameter is used then the "qr_x and "qr_y" parameters are ignored.
nl: center / N / S / W / E (of voorkomende combinaties zoals NW of Scenter) - zal de QR Code dienovereenkomstig worden gepositioneerd. Als deze parameter wordt gebruikt dan zullen de "qr_x en" qr_y "parameters worden genegeerd.

en: change GPX panel status
nl: GPX paneel status wijzigen

en: change GPX panel status for all layers
nl: GPX paneel status wijzigen voor alle lagen

en: change URL to GPX track
nl: verander URL naar GPX track

en: change active WMS layers
nl: verander actieve WMS lagen

en: change active WMS layers for all layers
nl: verander de actieve WMS lagen voor alle lagen

en: change basemap
nl: verander basismap

en: change basemap for all layers
nl: verander de basiskaart voor alle lagen

en: change clustering status for all layers
nl: Verander de clustering status voor alle lagen

en: change controlbox status
nl: verander controlbox status

en: change controlbox status for all layers
nl: verander de controlbox status voor alle lagen

en: change directions settings
nl: verander de route instellingen

en: change list marker-status for all layers
nl: verander de marker-status lijst voor alle lagen

en: change mapsize
nl: verander kaart grootte

en: change mapsize for all layers
nl: verander de kaartgrootte voor alle lagen

en: change overlay status
nl: verander overlay status

en: change overlay status for all layers
nl: verander de overlay status voor alle lagen

en: change panel status
nl: Verander paneel status

en: change panel status for all layers
nl: verander de paneel status voor alle lagen

en: change popup status
nl: verander pop-up status

en: change popup text
nl: verander pop-up tekst

en: change the style of the circle around the location of the user while following, example: %1$s
nl: verander de stijl van de cirkel rond de locatie van de gebruiker terwijl hij wordt gevolgd, voorbeeld: %1$s

en: change the style of the circle around the location of the user, example: %1$s
nl: verander de stijl van de cirkel rond de locatie van de gebruiker, voorbeeld: %1$s

en: change the style of the marker of the location of the user while following, example: %1$s
nl: verander de stijl van de marker rond de locatie van de gebruiker terwijl hij wordt gevolgd, voorbeeld: %1$s

en: change the style of the marker of the location of the user, example: %1$s
nl: verander het uitzien van de marker die de locatie van de gebruiker aangeeft, voorbeeld: %1$s

en: change zoom
nl: verander zoom

en: change zoom for all layers
nl: verander het zoom niveau voor alle lagen

en: changelog
nl: Veranderingslogboek

en: circle
nl: cirkel

en: clear cache
nl: verwijder cache

en: clear list
nl: leeg lijst

en: click here for troubleshooting
nl: klik hier voor foutopsporing

en: click here to get a non-expiring license key
nl: klik hier om een niet aflopende licentie sleutel te verkrijgen

en: click to assign marker to layer(s)
nl: klik om toe te wijzen aan de volgende laag/ lagen

en: click to change current geocoding provider settings
nl: klik om de instelling van de geocoding leverancier te wijzigen

en: click to change default geocoding provider
nl: klik om van geocoding provider te veranderen

en: click to change geocoding provider
nl: klik om van geocodering provider te veranderen

en: click to select layer(s) whose marker(s) you would like to export
nl: klik om de laag/ lagen te selecteren waarvan u de marker(s) wilt exporteren

en: click to show release notes
nl: klik om de release notes te zien

en: click to sort list by %1$s %2$s
nl: klik om de lijst te sorteren op %1$s %2$s

en: clickable (if false, the vector will not emit mouse events and will act as a part of the underlying map)
nl: klikbaar (Indien onwaar, zal de vector muis evenementen uitzenden en zal dan fungeren als een deel van de onderliggende kaart.

en: closed
nl: gesloten

en: cn (for using bicycle routing using cycle route networks only)
nl: cn (voor het gebruik van de fiets route met behulp van fietsroute-netwerken)

en: collapsed
nl: in elkaar geschoven

en: collapsed (except on mobiles)
nl: geminimaliseerd (behalve op mobiele telefoons)

en: color (stroke color)
nl: kleur (lijnkleur)

en: compatible with OpenOffice %1$s and LibreOffice %2$s
nl: compatibel met OpenOffice %1$s en LibreOffice %2$s

en: components
nl: onderdelen

en: controls whether a circle is drawn that shows the uncertainty about the location
nl: bestuurd of er een cirkel wordt getekend welke laat zien of er onzekerheid over de locatie bestaat

en: convert
nl: converteer

en: countries
nl: landen

en: create a new layer map
nl: creëer een nieuwe lagen kaart

en: create a new marker map
nl: creëer een nieuwe marker kaart

en: created by
nl: gemaakt door

en: created on
nl: gemaakt op

en: culture code
nl: cultuur code

en: custom Google Maps styling
nl: aangepaste Google Maps styling

en: custom visualead API key required!
nl: aangepaste visualead API sleutel noodzakelijk!

en: day
nl: dag

en: days left
nl: dagen te gaan

en: dedicated support from the plugin author
nl: toegewijde ondersteuning van de plugin auteur

en: default background layer
nl: standaard achtergrondlaag

en: define additional location options e.g enableHighAccuracy: true, maxZoom: 10<br/>reference: %1$s
nl: extra locatie opties definiëren bijvoorbeeld enableHighAccuracy: true, maxZoom: 10<br/>referentie: %1$s

en: delete
nl: verwijder

en: delete all markers from all layers
nl: verwijder alle markers van alle lagen

en: delete all markers from selected layer
nl: verwijder alle markers van de geselecteerde laag

en: delete existing markers/layers
nl: verwijder bestaande markers/lagen

en: delete layer
nl: verwijder laag

en: delete layer AND assigned markers
nl: verwijder laag EN toegekende markers

en: delete layer only
nl: verwijder laag alleen

en: delete layer(s) and assign markers to the following layer:
nl: verwijder laag/ lagen wijs markers toe aan de volgende laag:

en: delete layer(s) and assigned markers
nl: verwijder laag/ lagen en toegewezen markers

en: desc
nl: aflopend

en: descending
nl: aflopend

en: disable images
nl: schakel afbeeldingen uit

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: display WordPress pointers on plugin updates
nl: toon de WordPress pointers bij plugin updates

en: display a popup when the user click on the inner marker
nl: laat een pop-up zien indien een gebruiker op een binnenste marker klikt

en: display all markers
nl: toon alle markers

en: display panel
nl: weergave paneel

en: distance
nl: afstand

en: distance from current position
nl: afstand van de huidige positie

en: distance from layer center
nl: afstand van laag-middelpunt
    

en: distance from layer center in km
nl: afstand van laag-middelpunt in km

en: distance from layer center in mile
nl: afstand van laag-midden in mijlen

en: distance from layer center in miles
nl: afstand van laag-middelpunt in mijlen

en: do not add an icon
nl: voeg geen icoon toe

en: do not use address for geocoding (address, latitude and longitude values will be imported as given)
nl: gebruik niet adres voor geocoding (adres, latitude en longitude waarden zullen worden geïmporteerd zoals ze zijn)

en: domain
nl: domein

en: download GPX file
nl: download GPX bestand

en: duplicate
nl: dupliceer

en: duplicate and assign to the following layer:
nl: dupliceer en wijs toe aan de volgende laag

en: duplicate layer and assigned markers
nl: dupliceer laag en toegewezen markers

en: duplicate layer only
nl: alleen dubbele laag

en: duplicate layer(s) and assigned markers
nl: dupliceer laag/ lagen en toegewezen markers

en: duplicate layer(s) only
nl: dupliceer laag/ lagen alleen

en: dynamic preview of all markers from assigned layer(s) on marker edit pages
nl: dynamische voorvertoning van alle markers van toegewezen laag/ lagen op marker-bewerkpagina's

en: dynamic preview of markers from checked multi-layer-map layer(s) on layer edit pages
nl: dynamische voorvertoning van markers van geselecteerde multi-laag-kaarten op laag-bewerkpagina's 

en: edit
nl: bewerk

en: edit layer
nl: bewerk laag

en: edit marker
nl: bewerk marker

en: empty basemap
nl: Lege basiskaart

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: error message details on google.com
nl: fout bericht details op google.com

en: example
nl: voorbeeld

en: expanded
nl: geopend

en: expire in
nl: verloopt in

en: export markers with any icon
nl: exporteer markers met eender welk icoontje

en: extracted from Map ID within mapbox editor, e.g.
nl: afgeleid uit Kaart ID binnen bijvoorbeeld de Mapbox editor

en: false
nl: niet waar

en: false (use maximum zoom level)
nl: niet waar (gebruik maximum zoom level)

en: false for touch devices only
nl: onwaar voor aanraak-apparaten alleen

en: fastest route
nl: snelste route

en: features planned for future releases
nl: functies gepland voor toekomstige versies

en: filename
nl: bestandsnaam

en: fill (whether to fill the path with color. Set it to false to disable filling on polygons or circles)
nl: vul (vul wel of niet het path met kleur. Stel in op niet waar om het vullen van polygons of cirkels uit te schakelen)

en: fillColor (fill color)
nl: vulKleur (vul kleur)

en: fillOpacity (fill opacity)
nl: vulTransparantie (vul transparantie)

en: filter icons
nl: filter icoontjes

en: fit bounds
nl: passend aan grens

en: footer
nl: voettekst

en: free community support
nl: gratis community support

en: frequent updates
nl: regelmatige updates

en: frequently asked questions
nl: Veelgestelde vragen

en: fullscreen
nl: volledig scherm

en: further reduce memory usage for xlsx/xls/ods input files by only importing linktext for hyperlinks
nl: reduceer het geheugen gebruik van xlsx/xls/ods input files door alleen linktekst voor hyperlinks te importeren

en: geolocation support: show and follow your location when viewing maps
nl: geolocation ondersteuning: toon en volg jouw locatie terwijl je de kaarten bekijkt

en: help OpenStreetMap.org to improve map details
nl: help OpenStreetMap.org om kaart details te verbeteren

en: hidden
nl: verborgen

en: hide
nl: verberg

en: hide (for maps with set GPX URLs only)
nl: verbergen (alleen voor kaarten met ingestelde GPX URL's)

en: hide action bar
nl: verberg Aktie-werkbalk

en: hide all markers from assigned layer(s)
nl: verberg alle markers van toegewezen laag/ lagen

en: hide changelog
nl: Verberg wijzigingslog

en: hide default start and end icons
nl: verberg standaard begin en einde iconen

en: high
nl: hoog

en: highlight a marker on a layer map by opening its popup via shortcode attribute [mapsmarker layer="1" highlightmarker="2"] or by adding ?highlightmarker=2 to the URL where the map is embedded
nl: markeer een marker op een laag kaart zijn popup te openen via het shortcode attribuut [mapsmarker layer="1" highlightmarker="2"] of door het toevoegen van ?highlightmarker=2 aan de URL waar de kaart is ingebed

en: home button
nl: home knop

en: http-address of the KML-webservice of the WMS layer
nl: http-address van de  KML-webservice van de WMS laag

en: icon
nl: icoontje

en: icon url for filter controlbox
nl: icoon url voor filter controlbox

en: if enabled and WPML or Polylang translation plugin is active, map texts can be translated. Fore more details please see %1s
nl: indien geactiveerd en WPML of als de Polyang vertaling plugin actief is, kunnen kaart teksten vertaald worden. Voor meer details zie %1s

en: if enabled, a GeoRSS feed for all markers will be added to the &lt;head&gt;-section of the website, allowing users to subscribe to your markers
nl: Indien ingeschakeld, zal een GeoRSS feed voor alle markers worden toegevoegd aan de &lt;head&gt;-sectie van de website, zodat gebruikers zich kunnen abonneren op uw markers

en: if enabled, an "Insert map" button gets added above the TinyMCE editor on post and page edit screens for easily searching and inserting maps
nl: indien geactiveerd, zal een "Voeg kaart in" knop toegevoegd worden boven de TinyMCE editor op bericht en pagina edit schermen voor het gemakkelijk zoeken en invoegen van kaarten

en: if set, address will be displayed here
nl: indien ingesteld, wordt het adres hier weergegeven

en: if set, layername will be displayed here
nl: indien ingesteld, wordt de lagennaam hier weergegeven

en: if set, markername will be displayed here
nl: indien ingesteld, zal de markernaam hier worden getoond

en: imperial (miles)
nl: imperial (mijlen)

en: import values for createdby/createdon and updatedby/updatedon as given (no changes will be made to import file)
nl: importeer waarden voor gemaaktdoor/gemaaktop en upgedatedoor/upgedateop als ze gegeven zijn (er zullen geen veranderingen worden aangebracht in de import file)

en: improved accessibility/screen reader support by using proper alt texts
nl: betere bereikbaarheid / ondersteuning voor schermlezers door gebruik van de juiste alt teksten

en: improved backend usability by listing all contents (posts, pages, CPTs, widgets) where each shortcode is used
nl: verbeterde backend gebruiksvriendelijkheid door een opsomming van alle inhoud (berichten, pagina's, CPT's, widgets) waar een shortcode wordt gebruikt

en: improved performance for layer maps with a huge number of markers (parsing of GeoJSON is up to 3 times faster)
nl: verbeterde prestaties voor lagen kaarten met een groot aantal markers (parsing van GeoJSON is tot 3 keer sneller)

en: integration of the latest leaflet.js version
nl: integratie van de nieuwste versie van leaflet.js

en: jump to error message
nl: ga naar fout bericht

en: jump to log for this row from import file
nl: ga naar de log in de import file voor deze rij

en: jump to warning message
nl: ga naar waarschuwings-bericht

en: keep the current map zoom level when displaying the location of the user
nl: behoudt de huidige kaart zoom level indien de locatie van de gebruiker wordt getoond

en: language
nl: taal

en: language code
nl: taal code

en: last update by
nl: laatst bewerkt door

en: latitude
nl: breedtegraad

en: layer
nl: laag

en: layer ID
nl: Laag ID

en: layer maps only
nl: laag kaarten alleen

en: layer maps: center map on markers and open popups by clicking on list of markers entries
nl: lagen kaarten: centreer kaart op de markers en open popups door te klikken op de lijst van markers

en: layer name
nl: laag naam

en: layers
nl: lagen

en: leave empty to use default search hover text (start typing to find marker entries based on markername or popuptext)
nl: leeg laten om standaard hover (overheen bewegenmet muis) zoek tekst te gebruiken (begint te typen om markers te vinden op markernaam of popup-tekst)

en: leave empty to use default search text (Search markers)
nl: leeg laten om standaard zoektekst te gebruiken (Zoek markers)

en: list all layers
nl: lijst van alle markers

en: list all markers
nl: lijst van alle markers

en: loading map - please wait...
nl: kaart is aan het laden - een ogenblik geduld aub...

en: longitude
nl: lengtegraad

en: low
nl: laag

en: map
nl: kaart

en: map moves back to initial position after popup is closed
nl: kaart gaat terug naar de oorspronkelijke positie nadat de pop-up is gesloten

en: map parameters can be overwritten within shortcodes (e.g. %1s)
nl: kaart parameters kunnen overschreven worden in de shortcodes (e.g. %1s)

en: map type and ID
nl: kaart type en ID

en: mapnik (for normal routing using car, bicycle or foot)
nl: mapnik (voor normale route per auto, fiets of voetganger)

en: maps
nl: kaarten

en: marker and layer maps
nl: marker en laag kaarten

en: marker count
nl: marker aantal

en: marker created directly by using shortcode - no edit link available
nl: marker rechtstreeks met behulp van shortcode gemaakt - link bewerken niet beschikbaar

en: marker maps only
nl: marker kaarten alleen

en: marker name
nl: Markernaam

en: markers not assigned to a layer
nl: markers niet toegewezen aan een laag

en: maxZoom theme compatibility
nl: maxZoom thema compatibiliteit

en: maximum number of markers to display in the list
nl: maximale aantal in de lijst te tonen markers

en: maximum temporary file size in MB
nl: maximum tijdelijke file groote in MB

en: merge
nl: voeg samen

en: metric (km)
nl: metrisch (km)

en: miles
nl: mijlen

en: minute
nl: minuut

en: mobile optimized maps through use of native javascript instead of jQuery
nl: mobiel geoptimaliseerde kaarten door het gebruik van native javascript in plaats van jQuery

en: mobile web app support for fullscreen maps and optimized mobile viewport
nl: mobiele web app ondersteuning voor volledig scherm kaarten en geoptimaliseerde mobiele viewport

en: month
nl: maand

en: more information
nl: meer informatie

en: move markers
nl: verplaats markers

en: multi layer map
nl: multi-lagen kaart

en: name for filter controlbox
nl: naam voor filter controlbox

en: never (ignore changes in the view)
nl: nooit (negeer wijzigingen in de weergave)

en: new layer map
nl: nieuwe lagen kaart

en: new marker map
nl: nieuwe marker kaart

en: new markers IDs
nl: nieuwe marker IDs

en: next update by
nl: Volgende update door

en: no
nl: nee

en: no action (and hide links)
nl: geen actie (en verberg linken)

en: no link
nl: geen link

en: none (default setting, recommended)
nl: geen (standaard instellingen, aanbevolen)

en: not assigned to a layer
nl: niet toegewezen aan een laag

en: not available
nl: niet beschikbaar

en: not available on multi layer maps
nl: Niet beschikbaar op Multi-Lagen kaarten

en: not used in any content
nl: in geen enkele inhoud gebruikt

en: number of markers
nl: aantal markers

en: off (save changes to database)
nl: uit (sla veranderingen op in de database)

en: on (check import file only - no changes will be made to database)
nl: aan (controleer alleen import file - er zullen geen veranderingen worden aangebracht in de database)

en: onChange (refresh when the file is loaded and whenever the Link parameters change)
nl: onChange (vernieuwen wanneer het bestand wordt geladen en wanneer de Link parameters veranderen)

en: onExpire (refresh the file when the expiration time is reached)
nl: onExpire (vernieuwen wanneer de verlooptijd is bereikt)

en: onInterval (refresh every n seconds (specified in refreshInterval)
nl: onInterval (Vernieuwen om de n seconden (vermeld in RefreshInterval)

en: onRequest (refresh the file only when the user explicitly requests it)
nl: onRequest (vernieuw het bestand alleen op expliciet verzoek van de gebruiker)

en: onStop (after camera movement stops)
nl: onStop (als de camera beweging stopt)

en: onStop (refresh the file n seconds after movement stops, where n is specified in viewRefreshTime)
nl: onStop (vernieuw het bestand n seconden na het stoppen van de animatie, waarbij n is opgegeven in viewRefreshTime)

en: once
nl: eenmaal

en: opacity (stroke opacity)
nl: transparantie (lijn transparantie)

en: open map in new window
nl: open kaart in nieuw venster

en: open popup
nl: open pop-up

en: openrouteservice.org (based on OpenStreetMap, Europe only)
nl: openrouteservice.org (gebaseerd op OpenStreetMap, alleen Europa)

en: optimized editing workflow for layer maps and list of markers-page - no more reloads needed due to AJAX support
nl: geoptimaliseerd bewerkingsworkflow voor laag-kaarten en een pagina met lijst van markers - herladen niet meer nodig dankzij AJAX-ondersteuning

en: optimized editing workflow for marker maps - no more reloads needed due to AJAX support
nl: geoptimaliseerde bewerkings-workflow voor marker kaarten - geen herladen meer nodig dankzij AJAX-ondersteuning

en: option to add markernames to popups automatically (default = false)
nl: optie om markernamen automatisch toe te voegen aan pop-ups (default = niet waar)

en: option to disable loading of Google Maps API for higher performance if alternative basemaps are used only
nl: optie om het laden van Google Maps API uit te schakelen wat resulteert in een betere prestatie indien er alleen alternatieve basiskaarten worden gebruikt

en: option to disable map dragging on touch devices only
nl: optie om het slepen van kaarten uit te schakelen op aanraak--apparaten alleen

en: option to duplicate layer AND assigned markers (for single layers and for layer bulk actions)
nl: optie om laag te dupliceren EN toegewezen markers (voor enkele lagen en laag bulkacties)

en: option to remove MapsMarker.com backlinks
nl: optie om de backlinks naar MapsMarker.com te verwijderen

en: option to sort list of markers below layer maps by distance from layer center
nl: mogelijkheid om de lijst van markers onder een laag-kaart te sorteren op afstand van het laag-middelpunt

en: optional
nl: optioneel

en: optional - use the following custom directory for temp files
nl: optioneel - gebruik de volgende aangepaste directory voor tijdelijke bestanden

en: or
nl: of

en: or back to overview
nl: of terug naar het overzicht

en: or paste coordinates here
nl: of plak de coördinaten hier

en: or thanks, maybe later
nl: of dankjewel, misschien later

en: padding around accuracy circle, value is passed to setBounds
nl: padding rond nauwkeurigheid cirkel, de waarde wordt doorgegeven aan setBounds

en: page
nl: pagina

en: per page
nl: per pagina

en: please click here to renew your access to plugin updates and support
nl: klik hier aub om de toegang tot de plugin updates en de ondersteuning te vernieuwen

en: please enter a comma-separted list of IDs, like %1$s
nl: voeg a.u.b. een lijst van ID's in gescheiden door komma's, zoals %1$s

en: please rate this plugin on wordpress.org
nl: Beoordeel a.u.b. deze plugin op wordpress.org

en: please review this plugin on wordpress.org
nl: Raadpleeg deze plugin op wordpress.org

en: preferred route profile
nl: voorkeurs-routeprofiel

en: prepare export
nl: bereid export voor

en: prepare import
nl: bereid import voor

en: preview
nl: voorbeeld

en: preview all markers from assigned layer(s)
nl: preview van alle markers van toegewezen laag/ lagen

en: pro version only
nl: alleen voor de pro versie

en: publish
nl: publiceer

en: put in front of popup-text
nl: zet voor de pop-up tekst

en: rate plugin
nl: Geef deze plugin een waardering

en: rectangle
nl: rechthoek

en: region
nl: regio

en: released on
nl: uitgebracht op

en: remote editor
nl: externe editor

en: required
nl: vereist

en: reset map view
nl: reset marker weergave

en: rounded
nl: afgerond

en: same layer(s) as original marker
nl: dezelfde laag/ lagen als de originele marker

en: search existing markers/layers
nl: zoek bestaande markers/lagen

en: search function for layerlist on marker edit page
nl: zoek functie voor de lagenlijst op de bewerkpagina van de marker

en: second
nl: tweede

en: set map center on marker position and open popup
nl: stel het kaart midden in op de marker positie en open de popup

en: set map center on marker position only
nl: stel het kaart midden alleen in op de marker positie

en: set the map view (zoom and pan) to the user´s location as it updates.
nl: stel de kaartweergave in (zoomen en pannen) op de locatie van de gebruiker wanneer deze wordt bijgewerkt

en: settings
nl: instellingen

en: shortest route
nl: kortste route

en: show
nl: toon

en: show (for maps with set GPX URLs only)
nl: tonen (alleen voor kaarten met ingestelde GPX URL's)

en: show API links
nl: laat API linken zien

en: show all available changelogs
nl: toon alle beschikbare veranderingslogboeken

en: show default start and end icons
nl: toon standaard begin en einde iconen

en: show examples
nl: toon voorbeelden

en: show fewer icons
nl: laat minder icoontjes zien

en: show full action bar
nl: toon volledige Aktie-balk

en: show map
nl: toon kaart

en: show marker on map
nl: toon marker op de kaart

en: show markers assigned to this layer
nl: toon de aan deze laag toegekende markers

en: show more icons
nl: laat meer icoontjes zien

en: show more options
nl: toon meer opties

en: show search field only
nl: toon alleen zoekveld

en: show sort order selection only
nl: toon alleen sorteervolgorde selectie

en: show used icons
nl: toon gebruikte icoontjes

en: shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com
nl: plaatst een widget op het admin dashboard welke de laatste nieuwe markers en blog posten van mapsmarker.com laat zien

en: signature is invalid
nl: ondertekening is niet geldig

en: significantly decreased loadtimes for OpenStreetMap-based maps
nl: significante daling van laadtijden voor OpenStreetMap-gebaseerde kaarten

en: single layer map
nl: enkel lagen kaart

en: sort order
nl: sorteer volgorde

en: sort order ascending
nl: sorteervolgorde oplopend

en: sort order descending
nl: sorteervolgorde aflopend

en: squared
nl: vierkantig

en: standard icon
nl: standaard icoon

en: start full-text search
nl: start volledige tekst zoeken

en: start installation
nl: start installatie

en: start typing to filter icons by filename
nl: start met typen om icoontjes op naam te filteren

en: start typing to find marker entries based on markername or popuptext
nl: begin met typen om markers te vinden op basis van markername of popup tekst

en: stroke (whether to draw stroke along the path. Set it to false to disable borders on polygons or circles)
nl: lijn (of er een lijn moet worden getekend langs het pad. Zet deze op onwaar om de grenzen op polygonen of cirkels uit te schakelen)

en: submit
nl: verzend

en: support for CSV/XLS/XLSX/ODS import and export for bulk additions and bulk updates
nl: ondersteuning voor CSV/XLS/XLSX/ODS import en export voor bulk toevoegen en bulk updates

en: support for assigning markers to multiple layers
nl: ondersteuning om markers aan meerdere lagen toe te wijzen

en: support for bulk updates of marker maps on the tools page for selected layers only
nl: ondersteuning voor bulk updates van marker kaarten op de tools pagina alleen voor geselecteerde lagen

en: support for changing marker IDs and layer IDs from the tools page
nl: ondersteuning voor het veranderen van marker IDs en lagen IDs op de tools pagina

en: support for custom Mapbox basemaps
nl: ondersteuning voor aangepaste Mapbox basiskaarten

en: support for duplicating layer maps (without assigned markers)
nl: ondersteuning voor het dupliceren van laag kaarten (zonder toegewezen markers)

en: support for duplicating markers
nl: ondersteuning voor het dupliceren van markers

en: support for dynamic switching between simplified and advanced editor (no more reloads needed)
nl: ondersteuning voor het dynamisch omschakelen tussen de eenvoudige en geavanceerde editor (geen verversen meer nodig)

en: support for filtering of marker icons on backend (based on filename)
nl: ondersteuning voor het filteren van marker icoontjes in de backend (gebaseerd op de filenaam)

en: support for filters and actions
nl: ondersteuning voor filters en acties

en: support for pro users
nl: ondersteuning voor pro gebruikers

en: support for setting global maximum zoom level to 21 (tiles from basemaps with lower native zoom levels will be upscaled automatically)
nl: ondersteuning voor de instelling globale maximum zoom level op 21 (tegels van de basiskaarten met een lagere zoomlevel zullen automatisch groter worden gemaakt)

en: support for shortcodes in popup texts
nl: ondersteuning voor shortcodes in pop-up tekst

en: supported formats: %1$s
nl: ondersteunde formaten: %1$s

en: switch to advanced editor
nl: schakel om naar de uitgebreide editor

en: switch to simplified editor
nl: schakel om naar de eenvoudige editor

en: this caching method is currently not available on your server
nl: deze caching methode is momenteel niet beschikbaar op uw server

en: timeout in seconds
nl: timeout in seconden

en: tool for monitoring "active shortcodes with invalid map IDs"
nl: tool voor het monitoren van "actieve shortcodes met ongeldige kaart IDs"

en: translate
nl: vertaal

en: translations
nl: vertalingen

en: true
nl: waar

en: true (for fullscreen maps only)
nl: waar (alleen voor volledig scherm kaarten)

en: true (only add on demand if map view is changed)
nl: waar (alleen toevoegen op aanvraag wanneer de kaartweergave is gewijzigd)

en: unassigned
nl: niet toegekend

en: update existing markers/layers
nl: update bestaande markers/lagen

en: update icon
nl: update icoontje

en: update settings
nl: update instellingen

en: updated by
nl: bewerkt door

en: updated on
nl: bijgewerkt op

en: upload icon button & custom icon directory
nl: upload icon knop & aangepaste icon directory

en: upload new icon
nl: upload nieuw icoontje

en: use address for geocoding (latitude and longitude values will get overwritten by geocoding results)
nl: gebruik adres voor geocoding (latitude en longitude waarden worden overschreven door de geocoding resultaten)

en: use circle
nl: gebruik cirkel

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new layers and updatedby/updatedon on layer updates
nl: gebruik de huidige gebruikers login (%1$s) en de huidige timestamp voor gemaaktdoor/gemaaktop op nieuwe lagen en ge-updatedoor/ge-updateop op lagen updates

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new markers and updatedby/updatedon on marker updates
nl: gebruik huidig gebruikers login (%1$s) en huidige timestamp voor gemaaktdoor/gemaaktop op nieuwe markers en updatedby/updatedon on marker updates

en: use custom images
nl: gebruik aangepaste afbeeldingen

en: use custom shadow (please enter URL below)
nl: gebruik aangepaste schaduw (vul hier beneden de URL in)

en: use default images
nl: gebruik standaard afbeeldingen

en: use default shadow
nl: gebruik standaard schaduw

en: use distinct marker zoom levels
nl: gebruik afzonderlijke marker zoomniveaus

en: use layer zoom level for all markers
nl: gebruik laag zoomniveau voor alle markers

en: use rectangle
nl: gebruik rechthoek

en: use this pin to center the layer (will only be shown in the admin area)
nl: gebruik deze pin om de laag te centreren (zal alleen te zien zijn in het admin gebied)

en: v%1s is used in the free version
nl: v%1s wordt gebruikt in de gratis versie

en: valid for default image only!
nl: alleen geldig voor de default afbeelding!

en: very high
nl: heel hoog

en: very low
nl: heel laag

en: via GeoRSS - please use RSS Reader like http://google.com/reader for example
nl: via GeoRSS - gebruik RSS Reader zoals bijvoorbeeld http://google.com/reader 

en: view
nl: bekijk

en: view blogpost for current version
nl: bekijk de blogpost voor de huidige versie

en: view content
nl: bekijk inhoud

en: view existing markers/layers
nl: bekijk bestaande markers/lagen

en: view layer
nl: bekijk laag

en: view layer
nl: bekijk laag

en: visible
nl: zichtbaar

en: visible for admins only
nl: alleen zichtbaar voor administrators

en: weight (stroke width in pixel)
nl: gewicht (lijn breedte in pixels)

en: weighting method of routing
nl: wegingsmethode van routing

en: whitelabel backend admin pages
nl: whitelabel backend admin pagina's

en: yes
nl: ja

en: yes (checked)
nl: ja (gecontroleerd)

en: yes (unchecked)
nl: ja (ongecontroleerd)

en: yournavigation.org (based on OpenStreetMap, worldwide)
nl: yournavigation.org (gebaseerd OpenStreetMap, wereldwijd)
