Maps Marker Free/Pro - en to uk translation catalogue (1606 entries)

en: "List all layers" page settings
uk: Налаштування сторінки "Список всіх верств"

en: "List all markers" page settings
uk: Налаштування сторінки "Список всіх маркерів"

en: %1$s errors (skipped rows from importfile: %2$s)
uk: %1$s помилок (пропущено рядків з імпортованого файлу: %2$s)

en: %1$s in the marker name
uk: %1$s у назві маркера

en: %1$s in the popup text
uk: %1$s у спливаючому тексті

en: %1$s layers updated (IDs: %2$s)
uk: %1$s шарів оновлено (IDs: %2$s)

en: %1$s layers would be updated (IDs: %2$s)
uk: %1$s шарів буде оновлено (IDs: %2$s)

en: %1$s markers
uk: %1$s маркери

en: %1$s markers updated (IDs: %2$s)
uk: %1$s маркерів оновлено (ID: %2$s)

en: %1$s markers would be updated (IDs: %2$s)
uk: %1$s маркерів буде оновлено (ID: %2$s)

en: %1$s new layers created (IDs: %2$s)
uk: %1$s нові шари створені (IDs: %2$s)

en: %1$s new layers would be created (rows: %2$s)
uk: %1$s нових шарів буде створено (рядків: %2$s)

en: %1$s new markers created (IDs: %2$s)
uk: %1$s новий маркер створений (IDs: %2$s)

en: %1$s new markers would be created (rows: %2$s)
uk: %1$s нових маркерів буде створено (рядки: %2$s)

en: %1$s warnings (rows from importfile: %2$s)
uk: %1$s попереджень (рядків з імпортованого файлу: %2$s)

en: (for marker listings below multi-layer maps only)
uk: (для перелічених нижче маркерів тільки багатошарові карти)

en: (frequently asked questions)
uk: (Часті питання)

en: (not now, hide message)
uk: (не зараз, приховати повідомлення)

en: (required) Comma-separated list of WMS layers to show
uk: (обов'язково) Розділений комами список відображаємих WMS шарів 

en: (with semicolons as delimiters)
uk: (крапка з комою в якості роздільника)

en: <a href="%1$s">Click here to show all affected URLs</a>
uk: <a href="%1$s">Натисніть тут, щоб показати всі зіпсовані URL-адреси</a>

en: <a href="%s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
uk: <a href="%s">Щоб актуалізувати та убезпечити свій плагін, будь ласка, відновіть ваш доступ до оновлень і системі підтримки</a>.

en: <strong>Beta testing is enabled - updates will be downloaded from the beta release channel</strong><br/>Beta versions may be used on production sites on your own risk only as they might be unstable!<br/>Important: please <a href="%1s">save the settings manually</a> after each plugin update and <a href="%2s" target="_blank">use the helpdesk</a> for feedback.
uk: <strong>Бета-тестування увімкнено - оновлення будуть завантажуватися з каналу бета-версій</strong><br/>Бета-версії можуть бути використані на робочих сайтах на свій страх і ризик, так як вони можуть бути нестабільними!<br/>Важливо: будь ласка, <a href="%1s">збережіть налаштування власноруч</a> після кожного оновлення плагіна та <a href="%2s" target="_blank">використовуйте службу підтримки</a> для зворотної зв'язку.

en: <strong>Important information for multisite installations:</strong><br/><h3>Please update the plugin "Leaflet Maps Marker" to the latest version (to avoid data loss when the plugin "Leaflet Maps Marker" gets deleted)!</h3>This message will disappear as soon as the free plugin has been updated.
uk: <strong>Важлива інформація для установки:</strong><br/><h3>Оновіть плагін "Leaflet Maps Marker" до актуальної версії (щоб уникнути втрати даних при видаленні плагіна "Leaflet Maps Marker")!</h3> Це повідомлення зникне, як тільки безкоштовний плагін буде оновлено.

en: <strong>Thanks for purchasing a valid license key for Maps Marker Pro!</strong><br/>To finish the installation please FIRST update the inactive plugin "Leaflet Maps Marker" to the latest version and THEN delete the plugin in order to avoid plugin conflicts!<br/><h3>Deleting the plugin "Leaflet Maps Marker" before updating to the latest version will result in data loss!</h3> This message will disappear as soon as the free plugin has been updated and deleted.
uk: <strong>Дякуємо за покупку ліцензійного ключа для Maps Marker Pro!</strong><br/>Для завершення установки СПОЧАТКУ поновіть неактивний плагін "Leaflet Maps Marker" до актуальної версії, а потім видалить плагін, щоб уникнути конфлікту плагінів!<br/><h3>Видалення плагіна "Leaflet Maps Marker" перед оновленням до актуальної версії призведе до втрати даних!</h3>Це повідомлення зникне, як тільки безкоштовний плагін буде оновлений і видалений.

en: <strong>Warning: you are using the plugin cformsII which is causing the TinyMCE editor to break when creating new maps!</strong><br/><br/>Here is how to fix this:<br/>1. click on to "cformsII" / "Global Settings" in your WordPress admin menu<br/>2. open the tab "WP Editor Button support"<br/>3. check the option "Fix TinyMCE error"<br/>4. save changes<br/><br/>If you do not see this option in your settings, please upgrade to the latest version first (this has to be done manually - see plugin website http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin/ for details)<br/><br/>This message will disappear automatically when the cformsII option "Fix TinyMCE error" is checked.
uk: <strong>Попередження: Ви використовуєте плагін cformsII, котрий викликає помилки при створенні нових мап в редакторі TinyMCE!</strong><br/><br/>Ось як це виправити:<br/>1. натисніть "cformsII" / "Глобальні Налаштування" в меню админістратора WordPress<br/>2. відкрийте вкладку "Підтримка WP Editor Button"<br/>3. поставьте галочку напроти "Виправити помилку TinyMCE"<br/>4.Збережіть зміни.<br/><br/>Якщо такої опціі в налаштуваннях немає, будь ласка, обновіться до останньої версії це потрібно робити вручну: зайдіть на веб сайт плагіна http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin/ для отримання потрібнї інформації.)<br/><br/>Це повідомлення зникне автоматично після активації опції "Виправити помилку TinyMCE" в cformsII.

en: <strong>Warning: you are using the plugin jQuery Colorbox which is causing maps to break!</strong><br/><br/>Here is how to fix this:<br/>1. click on to "Settings" / "jQuery Colorbox" in your WordPress admin menu<br/>2. Uncheck the setting "Automate jQuery Colorbox for all images in pages, posts and galleries:"<br/>3. check the setting "Automate jQuery Colorbox for images in WordPress galleries only:" instead<br/>4. save changes<br/><br/>This message will disappear automatically when the jQuery Colorbox option was updated.
uk: <strong>Попередження: Ви використовуєте плагін jQuery Colorbox, котрий викликає помилки при работі з мапами!</strong><br/><br/>Ось як це виправити:<br/>1. зайдіть в "Налаштування" / "jQuery Colorbox" в меню админістратора WordPress<br/>2. зніміть галочку з пункта "Автоматична работа jQuery Colorbox для всіх зображень на сторінках, в постах і галереях:"<br/>3. замість цього поставьте галочку напроти "Автоматична робота jQuery Colorbox для зображень тільки в галереях WordPress:"<br/>4. збережіть налаштування.<br/><br/>Це повідомлення зникне автоматично після оновлення налаштувань  jQuery Colorbox.

en: A custom image can only be used if you sign up for a custom visualead API key! Please visit %s for more information.
uk: Зображення користувачів можуть використовуватися тільки тоді, коли ви підключите особистий API! Будь ласка, відвідайте %s для отримання додаткових відомостей.

en: A graphic advertising your World. Format: 180x120 pixel, transparent PNG
uk: Зображення, рекламує ваш Світ. Формат: 180x120 пікселів, прозорий фон, PNG

en: A graphic spotlighting your World in promotions. Format: 1024x500 pixel, transparent PNG
uk: Зображення, що використовується для просування вашого Світу. Формат: 1024x500 пікселів, прозорий фон, PNG

en: A high resolution icon for your World which can be included in features. Format: 512x512 pixel, transparent PNG
uk: Іконка з високою роздільною здатністю для вашого World, який може бути включений в основні дані. Формат: 512x512 пікселів, прозорий фон, PNG

en: A layer with the ID %1$s has been successfully created
uk: Шар з ID %1$s був успішно створений

en: A layer with the ID %1s does not exist
uk: Шар з ID %1s не існує.

en: A marker with the ID %1$s has been successfully created
uk: Маркер з ID %1$s успішно створений

en: A marker with the ID %1s does not exist
uk: Маркер з ID% 1s не існує.

en: A promotion text describing your World in more details.
uk: Більш детальний опис вашого Миру

en: A short name for your World, should only be up to 20 characters, to be used when there is not enough space.
uk: Коротке ім'я вашого Світу повинно містити не більше 20 букв; використовується, коли недостатньо місця.

en: A simple scale control that shows the scale of the current center of screen in metric (m/km) and/or imperial (mi/ft) systems. The following settings will be used for all marker and layer maps.
uk: Простий вимірювальний контроль центру екрану в метричній (метри/кілометри) та/або имперській (милі/фути) системах. Ці налаштування будуть використовуватися для всіх карт маркерів та шарів. 

en: API access via IP %1s is not allowed
uk: API доступ через IP %1s не дозволено.

en: API action is not allowed
uk: Дія API не дозволена.

en: API call was successful
uk: API запит пройшов успішно

en: API default format
uk: Стандартний формат API

en: API is disabled
uk: API відключений

en: API key
uk: Ключ API

en: API key required!
uk: Необхідно ввести API ключ!

en: API parameter action has to be set
uk: Потрібно встановити дію API параметра.

en: API parameter action is invalid
uk: Невірна дія API параметра.

en: API parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
uk: API параметр date_from або date_to був встановлений при пошуку поля дати

en: API parameter id has to be set
uk: Потрібно встановити API параметр ID

en: API parameter type has to be set
uk: Встановіть тип API параметра.

en: API parameter type is invalid
uk: Невірний тип API параметра.

en: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right and lon_bottom_right have be set when performing a boundingbox search
uk: Параметри API lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right та lon_bottom_right були встановлені при виконанні пошуку BoundingBox

en: API search parameter searchkey has to be set
uk: Параметр пошук API searchkey повинен бути встановлений

en: API search parameter searchkey is invalid
uk: Параметр API пошуку searchkey є недійсним

en: API search parameter searchvalue has to be set
uk: Параметр пошуку API searchvalue повинен бути встановлений

en: API status
uk: Статус API

en: API version is invalid
uk: Невірна версія API

en: Access to plugin updates and support area valid until:
uk: Доступ до оновлень плагіна і системі підтримки дійсний до:

en: Active WMS layers
uk: Активні WMS шари

en: Active shortcodes with invalid map IDs
uk: Активні короткі коди з недійсними ідентифікаторами

en: Add
uk: Додати

en: Add GeoRSS feed to &lt;head&gt;
uk: Додати GeoRSS фід в &lt;head&gt;

en: Add Map
uk: Додати карту

en: Add a geolocate button to all maps which allows to show and follow your current location:
uk: Додати кнопку геолокації на всі карти - дозволить показати та слідувати за вашим розташуванням:

en: Add a geolocate button to each map
uk: Додати кнопку геолокації до кожної карті

en: Add an expandable minimap to your maps which shows the same as the main map with a set zoom offset
uk: Додати у ваші карти расширювану міні-карту, яка показує те ж, що й основна карта зі зміщенням встановленого масштабування.

en: Add new layer
uk: Додати новий  шар

en: Add new marker
uk: Додати новий маркер

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information!
uk: Додавання нового перекладу або оновлення існуючого досить легко - відвідайте % для отримання більш докладної інформації!

en: Additionally the pro version does not display the visualead logo on the QR code output pages.
uk: Крім того, Pro-версія не відображає логотип visualead.com на сторінках QR-коду.

en: Address
uk: Адреса

en: Admin notices
uk: Нотатки адміністратора

en: Administrator (Capability activate_plugins)
uk: Адміністратор (рівень доступа activate_plugins)

en: Advanced settings
uk: Hозширені налаштування

en: Affiliate ID
uk: Партнерський ID

en: Affiliates
uk: Партнери

en: Afrikaans
uk: Африканська

en: After camera movement stops, specifies the number of seconds to wait before refreshing the view (is used when viewRefreshMode is set to onStop)
uk: Після зупинки камери задасть кількість секунд чекання перед оновленням зображення (використовується, коли режим viewRefreshMode установлений на onStop)

en: After finishing the basemap configuration, please navigate to Settings / "Maps Defaults" / "Available basemaps in control box" and check the corresponding checkbox to make this basemap available in the layer control box!
uk: Після визначення конфігурацій базової карти, перейдіть в меню Налаштування / "Карти за замовчуванням" / "Доступні базові карти в контрольному блоці" і поставте відповідні галочки, щоб зробити цю базову карту доступною в контрольному блоці шару!

en: Albanian
uk: Албанська

en: All markers from all layers have been successfully deleted
uk: Всі маркери усіх шарів були успішно видалені

en: All markers from layer ID %1$s have been successfully assigned to layer ID %2$s
uk: Всі маркері шару ID %1$s були успішно переназначені шару ID %2$s

en: Allowed API actions
uk: Дозволені API-дії

en: Allowed API request methods
uk: Дозволені методи API запиту

en: Allowed referer
uk: Дозволені реферери (referer)

en: Amharic
uk: Амхарська

en: Amount of pixels to pan when pressing an arrow key
uk: Кількість пікселів для переміщення при натисканні клавіші зі стрілками

en: An API key is required if you want to use Bing Maps as basemap for marker or layer maps. Please click on the question mark for more info on how to get your API key.
uk: API  ключ не потрібно, якщо ви хочете використовувати Bing Maps в якості базової мапи для маркера або шара мапи. Будь ласка, натисніть на знак питання для отримання додаткової інформації про те, як отримати API ключ.

en: App icon URL
uk: URL іконки програми

en: Arabic
uk: Арабська

en: Arabic (Saudi Arabia)
uk: Арабська (Саудівська Аравія)

en: Armenian
uk: Вірменська

en: As you are running your blog within a WordPress Multisite installation, please use this icon directory on your server: %2$s/
uk: Як ви працюєте у Multisite WordPress, будь ласка, використовуйте цю директорію іконок на вашому сервері: %2$s/

en: Assamese
uk: Ассамська

en: Async GeoJSON loading for layer maps
uk: Асинхронне завантаження GeoJSON для шару карт

en: Attach directions panel with address to popup text on each marker
uk: Прикріпити панель напрямків з адресою до спливаючого тексту на кожному маркері

en: Attachment
uk: Додаток

en: Attention: when you save the map, the position of the marker will be used for the map center!
uk: Увага: при збереженні карти положення маркера буде встановлено у центрі карти!

en: Attribution
uk: Атрибуція

en: Audit
uk: Перевірка

en: Augmented-Reality
uk: Доповнена реальність

en: Authentication
uk: Ідентифікація

en: Author (Capability edit_published_posts)
uk: Автор (рівень доступа edit_published_posts)

en: Available WMS layers
uk: Доступні WMS шари

en: Available WMS layers for new markers/layers
uk: Доступні шари WMS для новых маркерів/шарів

en: Available basemaps in control box
uk: Доступні базові мапи у вікні управління

en: Available columns
uk: Доступні стовпці

en: Available overlays for new markers/layers
uk: Доступні накладення для нових маркерів/шару

en: Available overlays in control box
uk: Накладення, доступні для управління

en: Average heart rate
uk: Середня зміна висоти

en: Average moving pace
uk: Середній темп руху

en: Avoid highways
uk: Уникати шоссе

en: Avoid tolls
uk: Уникати зборів

en: Azerbaijani (Latin)
uk: Азербайджанська (Латиниця)

en: Back to Tools
uk: Назад до Інструментів

en: Backup/Restore settings
uk: Створити резервну копію / відновити настройки.

en: Bangla (Bangladesh)
uk: Бенгальська (Бангладеш)

en: Bangla (India)
uk: Бенгальська (Індія)

en: Basemap
uk: Базова мапа

en: Basemap/overlay controlbox on frontend
uk: Фронтальне вікно управління основною мапою/накдладанням

en: Basemaps available in control box
uk: Базові мапи, доступні у вікні управління

en: Basque
uk: Басська

en: Before you post a new support ticket, please follow the instructions from <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> which give you a guideline on how to deal with the most common issues.
uk: Перш ніж опублікувати запит про підтримку, будь ласка, прочитайте інструкцію <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a>, яка пропонує варіанти рішень часто виникаючих проблем.

en: Begin of run
uk: Почати запуск (біг)

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Below you find you current settings. Use copy and paste to make a backup or restore.
uk: Нижче ви знайдете ваші поточні настройки. Для створення резервної копії або відновлення налаштувань використовуйте функцію копіювання і вставки.

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Beta testing
uk: Бета-тестування

en: Bicycle
uk: Велосипед

en: Bing Culture Parameter
uk: Параметр Bing Культура

en: Bing Maps
uk: Карти Bing

en: Bing Maps (Aerial)
uk: Bing Maps (Аерозьомка)

en: Bing Maps (Aerial+Labels)
uk: Bing Maps (Аерозьомка+Labels)

en: Bing Maps (Road)
uk: Bing Maps (дорога)

en: Bing Maps (worldwide)
uk: Карти Bing (по всьому світу)

en: Bing Maps API key
uk: Bing Maps API ключ

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Bosnian (Latin)
uk: Боснійська (Латиниця)

en: Both public and private API keys are needed for API calls!
uk: Потрібни обидва ключа - публічний та особистий для API запитів!

en: Bottom left of the map
uk: Внизу зліва на мапі

en: Bottom right of the map
uk: Внизу справа на мапі

en: Brazil
uk: Бразильська

en: Bulgarian
uk: болгарська

en: Bulk actions for selected markers
uk: Дії для обраних маркерів

en: Bulk updates for all %1$s existing layer maps
uk: Масові оновлення для усіх %1$s існуючих шарів карт

en: Bulk updates for marker maps
uk: Масові оновлення для маркерів карт

en: But the real power of the leaflet.js version used in Maps Marker Pro comes with about a hundred of subtle improvements and bugfixes, improving usability, performance and overall "feel" of browsing the map even further.
uk: Але реальна міць версії leaflet.js, яку використовує Maps Marker Pro, проявляється в поліпшенні і виправленні приблизно сотні незначних помилок, підвищенні продуктивності і зручності у використанні, а також поліпшенні загального відчуття від перегляду карт навіть при наближенні.

en: CSS classname
uk: назва класу CSS

en: CSS for images in popups
uk: CSS для зображень у спливаючих повідомленнях

en: Cached QR images will automatically be deleted if the according marker or layer map gets deleted!
uk: Кешовані зображення QR будуть автоматично видалені, якщо відповідний маркер або шар карти буде знищений!

en: Can be changed for each layer map
uk: Може бути змінений для кожного шару карт 

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Catalan
uk: Каталанський

en: Catalan Spanish
uk: Каталонська

en: Central Curdish
uk: Курдська

en: Change layer ID
uk: Змінити ID шару

en: Change marker ID
uk: Змінити ID маркера

en: Change number in settings
uk: Змінити номер в налаштуваннях

en: Changelog
uk: Змін

en: Changelog for version %s
uk: Журнал змін для версії %s

en: Check this box and click "Save Changes" below to reset plugin options to their defaults.
uk: Відмітьте прапорцем  комірку нище і натисніть"Зберегти зміни", щоб анулювати налаштування до стандартних.

en: Checked WMS layers
uk: Вибрані WMS шари

en: Checked overlays in control box
uk: Вибрані накладення у вікні управління

en: Chinese
uk: китайска

en: Chinese (Simplified)
uk: Китайська (Спрощена)

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (Традиційна)

en: Chinese (simplified)
uk: китайский (спрощений)

en: Chinese (traditional)
uk: Китайська (традиційна)

en: Choose how marker names should be displayed in KML files
uk: Обрати спосіб відображення назв маркерів в KML файлах

en: Clear QR code images cache
uk: Очистити кеш зображень QR-кодів

en: Clear QR code images cache at %1$s
uk: Очистити кеш зображень QR-кодів у %1$s

en: Clearing the full QR code images cache is only recommended when a new QR code background is configured or if the URLs to the fullscreen maps have changed.
uk: Повне очищення кешу зображень QR-кодів рекомендується у випадках, коли змінюється фони QR-кодів або коли змінюються URL-адреси до повноекранних карт.

en: Click here for a tutorial on how to convert a non-GPX-track file into a GPX track file
uk: Натисніть тут для ознайомлення, як перетворити файл без GPX-треку у файл GPX-трек

en: Click here for a tutorial on how to merge multiple GPX-track files into one GPX track file
uk: Натисніть тут для ознайомлення про те, як об'єднати декілька файлів GPX-треків в один GPX-трек

en: Click here for more information
uk: Натисніть тут для отримання додаткової інформації

en: Click here for more information on animations in KML/Google Earth
uk: Клікніть тут для отримання інформації про анимацію в KML/Google Earth

en: Click here for more information on how to display in Wikitude Augmented-Reality browser
uk: Натисніть для отримання інформації про те, як відображати в браузері Wikitude Augmented-Reality

en: Click here for more information on how to integrate GeoJSON into external websites or apps
uk: Натисніть тут для отримання інформації про те, як інтегрувати GeoJSON у зовнішні веб сайти або додатки

en: Click here for more information on how to submit your Geo Sitemap to Google
uk: Клікніть тут, щоб дізнатись, як занести вашу  Geo мапу сайта в Google

en: Click here for more information on how to subscribe to new markers via GeoRSS
uk: Натисніть тут для отримання інформації про те, як підписатися на нові маркери через GeoRSS

en: Click here for more information on how to use as KML in Google Earth or Google Maps
uk: Нажмите здесь для получения подробной информации о том, как использовать в качестве KML в Google Earth или Google Maps

en: Click here for more information on how to use the MapsMarker API
uk: Натисніть тут, щоб отримати більш детальну інформацію про те, як використовувати MapsMarker API

en: Click here for more infos on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID
uk: Натисніть тут для отримання докладної інформації про партнерську програму Maps Marker та як отримати свій партнерський ID

en: Click here to get more information about this pro feature on mapsmarker.com
uk: Натисніть тут для отримання додаткової інформації про цю функцію Pro на mapsmarker.com

en: Click here to get the full changelog for leaflet.js v%1s currently integrated in the pro version
uk: Натисніть тут, щоб переглянути увесь журнал змін leaflet.js v%1s, інтегрований в версію Pro.

en: Clickable
uk: Клікабельно

en: Cluster colors
uk: колір кластера

en: Cluster large (inner)
uk: Великий кластер (внутрішній)

en: Cluster large (outer)
uk: Великий кластер (зовнішній)

en: Cluster large (text color)
uk: Великий кластер (колір тексту)

en: Cluster medium (inner)
uk: Середній кластер (внутрішній)

en: Cluster medium (outer)
uk: Середній кластер (зовнішній)

en: Cluster medium (text color)
uk: Середній кластер (колір тексту)

en: Cluster small (inner)
uk: Маленький кластер (внутрішній)

en: Cluster small (outer)
uk: Маленький кластер (зовнішній)

en: Cluster small (text color)
uk: Невеликий кластер (колір тексту)

en: Clustering can be enabled/disabled for each layer separately on the layer edit page. Below you will find the global settings which are valid for all layer maps with clustering enabled.
uk: Групування може бути активована / деактивовано окремо для кожного шару на сторінці редактора шарів. Нижче ви знайдете загальні настройки, дійсні для всіх карт з активованим групуванням.

en: Color
uk: Колір

en: Columns to show
uk: Показувані колонки

en: Comma separated list of keywords that characterize the content provider. When users search for content in Wikitude the tags will be searched as well. A match in the tags is higher ranked than in the description.
uk: Розділений комами список ключових слів, що характеризують постачальника контенту. Коли користувачі шукають певний контент в Wikitude, також проводиться пошук за тегами. Відповідність в тегах значно важливіше, ніж в описі.

en: Comma-separated list of WMS styles
uk: Розділений комами список WMS стилів

en: Compatibility settings
uk: Параметри сумісності.

en: Contributor (Capability edit_posts)
uk: Учасник (рівень доступа edit_posts)

en: Control options
uk: Опції управління

en: Controlbox for basemaps/overlays
uk: Контрольна панель для основних карт/накладень

en: Controlbox status
uk: Статус вікна управління

en: Controlbox status for all layers has been successfully updated
uk: Статус бокового вікна управління для всіх шарів був успішно оновлений

en: Controlbox status for the selected markers has been successfully updated
uk: Controlbox статус (статус лицьової панелі управління) для обраних маркерів був успішно оновлений

en: Controls the presence of a close button in popups.
uk: Контролює наявність кнопки закриття в спливаючі вікна.

en: Coordinate Reference System
uk: Система звязку координат

en: Coordinates
uk: Координати

en: Create QR code image for standalone map in fullscreen mode
uk: Створити зображення з QR кодом для незалежної мапи в повноекранному режимі

en: Created by
uk: Створено

en: Created on
uk: Дата створення

en: Credits & special thanks
uk: Розробники та особлива вдячність

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Current memory usage: %1$s MB
uk: Поточне використання пам'яті: %1$s МБ

en: Current memory usage: %1$s MB (memory limit: %2$s)
uk: Поточне використання пам'яті: %1$s МБ (обмеження пам'яті: %2$s)

en: Custom Basemap
uk: Клієнтська базова мапа

en: Custom Basemap 2
uk: Клієнтська базова мапа 2

en: Custom Basemap 3
uk: Клієнтська базова мапа 3

en: Custom base domain
uk: Основний домен користувача

en: Custom basemap
uk: Клієнтська базова мапа

en: Custom basemap 2
uk: Клієнтська базова мапа 2

en: Custom basemap 3
uk: Клієнтська базова мапа 3

en: Custom icons URL
uk: URL користувальницьких іконок

en: Custom icons directory
uk: Директорія користувальницьких іконок

en: Custom marker shadow URL
uk: URL тіні користувальницького маркера

en: Custom overlay
uk: Клієнтське накладання

en: Custom overlay 2
uk: Клієнтське накладення 2

en: Custom overlay 2 settings
uk: Налаштування клієнтського накладання 2

en: Custom overlay 3
uk: Клієнтське накладання 3

en: Custom overlay 3 settings
uk: Налаштування клієнтського накладення 3

en: Custom overlay 4
uk: Клієнтське накладення 4

en: Custom overlay 4 settings
uk: Налаштування клієнтського накладення 4

en: Custom overlay settings
uk: Налаштування клієнтського накладення

en: Czech
uk: чешска

en: Danish
uk: Датська

en: Dari
uk: Дарі

en: Date format
uk: Формат дати

en: Day
uk: День

en: Default Field
uk: Поле за замовчуванням

en: Default action for clicking on icons or marker names
uk: Дія за замовчуванням для натискання на іконку або на ім'я маркерів

en: Default basemap
uk: Базова мапа за замовчуванням

en: Default basemap for new markers/layers
uk: Базова мапа за замовчуванням для нових маркерів/шарів

en: Default culture
uk: Стандартна культура

en: Default icon
uk: Стандартна іконка

en: Default language
uk: Мова за замовчуванням

en: Default layer ID
uk: ID шару за замовчуванням

en: Default output format (can be overwritten by parameter format on each API request)
uk: Формат виводу за замовчуванням (може бути перезаписан до формату параметра при кожному запиті API)

en: Default values for marker icons
uk: Значення за замовчуванням для іконок маркерів

en: Default values for marker popups
uk: Стандартні значення для спливаючих вікон маркерів

en: Default values for markers added directly
uk: Значення за замовчуваням для маркерів, доданих напряму

en: Default values for new layer maps
uk: Стандартні значення для шарів карти

en: Default values for new marker maps
uk: Значення за замовчуванням для нових маркерів і мап

en: Defaults values for markers added directly:
uk: Автоматичне занчення для маркерів, доданих напряму 

en: Delete all %1$s markers from all %2$s layers
uk: Видилити всі %1$s маркери всіх %2$s шарів

en: Delete all markers from a layer
uk: Видалити всі маркери шару

en: Description
uk: Опис

en: Description of the content provider that provides additional information about the content displayed.
uk: Опис постачальника контенту, який надає додаткову інформацію про відображаємий контент. 

en: Directions
uk: Напрямок

en: Disabling async GeoJSON loading will increase page loadtime and is only needed if multiple instances of a layer map should be displayed on one page.
uk: Відключення асинхронного завантаження GeoJSON збільшить час завантаження сторінки та потрібно тільки якщо кілька шарів карти повинні відображатися на одній сторінці.

en: Display a list of markers under layer maps
uk: Відображати список маркерів під шаром карт

en: Display legend?
uk: Показувати легенду?

en: Display markers from selected layers only
uk: Показувати маркери тільки вибраних шарів

en: Display panel
uk: Відображати панель

en: Distance
uk: Відстань

en: Distance units
uk: Одиниця вміру відстані

en: Do you have questions or issues? Please use the following support channels appropriately.
uk: У вас є запитання? Будь-ласка, використовуйте відповідні канали зв'язку з техпідтримкою.

en: Do you really want to change active WMS layers for all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити активні WMS шари для всіх шарів? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to change active WMS layers for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити активні WMS шари для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to change the ID?
uk: Ви дійсно бажаєте змінити ID?

en: Do you really want to change the basemap for all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити базову мапу для всіх шарів? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to change the basemap for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити базову карту для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to change the clustering-status for all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити статус групування для всіх шарів? (не можна скасувати)

en: Do you really want to change the controlbox status for all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити статус вікна управління для всіх шарів? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to change the controlbox status for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити статус панелі управління для обраних маркерів? (не може бути скасовано) 

en: Do you really want to change the icon for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити іконку для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to change the list marker-status for all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити список статусів маркерів для всіх шарів? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to change the map size for all layers? (cannot be undone)
uk: Вы действительно хотите изменить размер карты для всех слоев? (действие нельзя аннулировать)

en: Do you really want to change the map size for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити розмір карти для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to change the overlay status for all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити статус накладення для всіх шарів? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to change the overlay status for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити статус накладення для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to change the panel status for all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити стату панелі для всіх шарів? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to change the panel status for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити статус панелі для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to change the popup status for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити статус спливаючого повідомлення для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to change the popup text for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити текст спливаючого повідомлення для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to change the zoom level for all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте змінити масштаб для всіх шарів? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to change the zoom level for the selected markers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно хочете змінити масштаб для обраних маркерів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to clear the QR code images cache? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте очистити кеш зображень QR-кодів? (не може бути скасовано)

en: Do you really want to delete all markers from all layers? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте видалити всі маркери всіх шарів? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to delete all markers from the selected layer? (cannot be undone)
uk: Ви дійсно бажаєте видалити усі маркери выбраного шару? (дію неможливо анулювати)

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s)?
uk: Ви дійсно хочете видалити шар? %1$s (ID %2$s)?

en: Do you really want to delete marker %1$s (ID %2$s)?
uk: Ви дійсно хочете видалити маркер? %1$s (ID %2$s)?

en: Do you really want to delete this marker?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей маркер?

en: Do you really want to move the selected markers?
uk: Ви дійсно бажаєте перемістити обрані маркери?

en: Do you really want to update your settings?
uk: Ви дійсно хочете оновити ваші налаштування?

en: Documentation
uk: Документація

en: Does the WMS server support KML output?
uk: Чи підтримує WMS сервер вивід KML?

en: Download import template files
uk: Завантажити імпортовані шаблони файлів

en: Due to security restrictions icon upload to a custom icon directory is not allowed!
uk: Через обмеження безпеки завантаження іконки у каталог користувальницьких іконок не дозволяється!

en: Duration
uk: Тривалість

en: Dutch
uk: голандська

en: Dutch (Netherlands)
uk: Голландська (Нідерланди)

en: E-Mail
uk: Ел. скринька

en: E-mail
uk: електронна пошта

en: EPSG:3857 (Spherical Mercator), used by most of commercial map providers (CloudMade, Google, Yahoo, Bing, etc.)
uk: EPSG:3857 (Spherical Mercator), використовується більшістю комерційних провайдерів карт (CloudMade, Google, Yahoo, Bing, і т.д.)

en: EPSG:4326 (Mercator), used by some map providers.
uk: EPSG:4326 (Mercator), використовується деякими провайдерами мап.

en: EPSG:4326 (Plate Carree), very popular among GIS enthusiasts
uk: EPSG:4326 (Plate Carree), дуже популярна серед ентузіастів GIS

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit layer
uk: Редагувати шар

en: Edit layer
uk: Редагувати шар

en: Edit marker
uk: Редагувати маркер

en: Editor (Capability moderate_comments)
uk: Редактор (рівень доступа moderate_comments)

en: Editor used to edit maps
uk: Редактор, що використовується для редагування карт

en: Elevation
uk: Підйом

en: Elevation gain
uk: Приріст висоти

en: Elevation loss
uk: Втрата висоти

en: Elevation net
uk: Загальна висота

en: Enable continuousWorld?
uk: Застосувати режим безперервного світу (continuousWorld)?

en: Enable nowrap?
uk: Увімкнути "без переносу"?

en: Enabling caching method %1$s to optimize memory usage
uk: Включення методу кешування %1$s для оптимізації використання пам'яті

en: End
uk: Кінець

en: End icon
uk: Остання іконка

en: End of run
uk: Кінець роботи

en: End time
uk: Час закінчення

en: English
uk: англійский

en: English (Australian)
uk: Англійська (Австралія)

en: English (Great Britain)
uk: Англійська (Велика Британія)

en: English (United Kingdom)
uk: Англійська (Великобританія)

en: English (United States)
uk: Англійська (США)

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com-backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
uk: Введіть ваш партнерський ID, щоб замінити MapsMarker.com-зворотне посилання за замовчуванням на всіх картах з вашої особистої партнерської посиланням - що дозволить отримувати комісійні до 50% від продажу Pro-версії.

en: Error: An unknown type of local key validation was requested.
uk: Помилка: запитано невідомий тип верифікації локального ключа.

en: Error: Please create the following file (and directories if they do not exist already):<br />\r\n<br />\r\n
uk: Помилка: будь ласка, створіть наступний файл (та директорії, якщо вони ще не створені):<br />\r\n<br />\r\n

en: Error: Please make the following path writable:<br />
uk: Помилка: будь ласка, дозвольте запис для:<br />

en: Error: The local key is invalid for this license.
uk: Помилка: недійсний локальний ліцензійний ключ для цієї ліцензії.

en: Error: The local license key has been tampered with or is invalid.
uk: Помилка: локальний ліцензійний ключ був підроблений або він недійсний.

en: Error: The local license key is invalid for this location.
uk: Помилка: локальний ліцензійний ключ недійсний для цього місця розташування.

en: Error: The maximum local license key grace period has expired.
uk: Помилка: максимальний термін дії безкоштовного локального ключа закінчився.

en: Error: This license has been suspended. This usually happens when someone tries to register a second trial license for the same domain. <a href="%1s" target="_blank">Please click here to get a non-expiring license for this domain.</a>
uk: Помилка: дія цієї ліцензії призупинено. Це зазвичай відбувається, коли хтось намагається повторно зареєструвати тестову ліцензію для одного і того ж домена. <a href="%1s" target="_blank">Натисніть тут, щоб отримати безстрокову ліцензію для цього домену.</a>

en: Error: This license is pending review.
uk: Помилка: ця ліцензія очікує перевірки.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please <a href="%1$s" target="_blank">renew your download and support access</a> or <a href="%2$s" target="_blank">downgrade to your previous valid version</a>.
uk: Помилка: ця версія плагіна була випущена після припинення терміну дії вашого доступу до завантаження. Будь ласка, <a href="%1$s" target="_blank">поновіть ваш доступ до завантаження та підтримки</a> або <a href="%2$s" target="_blank">використовуйте попередню дійсну версію</a>.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please contact your administrator (%1s) to renew your access to plugin updates and support or to downgrade to your previous valid version.
uk: Помилка: ця версія плагіна була випущена після закінчення терміну дії вашого доступу для завантаження. Будь ласка, зв'яжіться з вашим адміністратором (%1s) для поновлення доступу до оновлень плагіна та підтримки або поверніться до попередньої дійсної версії.

en: Error: This version of the software was released after your download access expired. Please renew your download and support access or downgrade to a previous version.
uk: Помилка: ця версія програмного забезпечення була випущена після закінчення терміну дії вашої завантаження. Будь ласка, поновіть вашу версію та доступ до підтримки або використовуйте більш ранню версію.

en: Error: a PHP extension stopped the import file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help
uk: Помилка: модуль PHP зупинив завантаження файлів. PHP не надає спосіб побачити, який модуль викликав зупинку завантаження файлів на сервер; розгляньте список завантажених модулів за допомогою phpinfo()

en: Error: a layer with the ID %1$s already exists!
uk: Помилка: шар з ідентифікатором %1$s вже існує!

en: Error: a layer with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
uk: Помилка: шар з ID %1$s не існує - пропуск рядка %2$s

en: Error: a layer with the ID %1$s does not exist!
uk: Помилка: шар з ID %1$s не існує!

en: Error: a marker with the ID %1$s already exists!
uk: Помилка: маркер з ідентифікатором %1$s вже існує!

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
uk: Помилка: маркер з ID %1$s не існує - пропуск рядка %2$s

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist!
uk: Помилка: маркер з ID %1$s не існує!

en: Error: a new local license key could not be obtained. Please see %s for more information
uk: Помилка: новий локальний ліцензійний ключ не може бути отриманий. Будь ласка, зверніться у %s для отримання додаткової інформації

en: Error: a temporary folder is missing on your server
uk: Помилка: тимчасова папка відсутня на сервері

en: Error: coordinates cannot be empty!
uk: Помилка: поля координат не можуть бути пустими!

en: Error: failed to write to disk
uk: Помилка: не вдалося записати на диск

en: Error: file type not allowed - allowed file types: %1$s
uk: Помилка: неприпустимий тип файлу - дозволені типи файлів: %1$s

en: Error: geocoding for address "%1$s" in row %2$s failed (%3$s) - skipping row
uk: Помилка: геокодування для адреси "%1$s" у рядку %2$s не вдалося (%3$s) - рядок пропущено

en: Error: layer from row %1$s could not be created.
uk: Помилка: шар з рядка %1$s не може бути створений.

en: Error: marker from row %1$s could not be created.
uk: Помилка: маркер з рядка %1$s не може бути створений.

en: Error: no file was uploaded
uk: Помилка: файл не був завантажений

en: Error: settings were not updated as your input could not be serialized.
uk: Помилка: настройки не були оновлені, тому що введені дані не можуть серіалізуватись (your input could not be serialized)

en: Error: the import file could not be uploaded - please check your php error logs for more details
uk: Помилка: імпортований файл не може бути завантажений - дивіться журнал помилок PHP для отримання більш докладної інформації

en: Error: the import file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
uk: Помилка: файл імпорту перевищує розмір файлу upload_max_filesize в php.ini

en: Error: the import file was only partially uploaded.
uk: Помилка: імпортований файл завантажений лише частково.

en: Error: the layer width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
uk: Помилка: ширину шару з ID %1$s з рядка %1$s не вдалося оновити.

en: Error: the local key storage on clear could not determined.
uk: Помилка: сховище локального ключа не визначено

en: Error: the local license key could not saved.
uk: Помилка: локальний ліцензійний ключ не може бути збережений.

en: Error: the marker width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
uk: Помилка: ширину маркера ID %1$s з рядка %1$s не вдалося оновити.

en: Error: you have to set a public and private API key first!
uk: Помилка: з початку створіть публічний та особистий API ключи!

en: Error: your user does not have the permission to delete layers from other users!
uk: Помилка: ви не маєте права на видалення шарів інших користувачів!

en: Error: your user does not have the permission to delete markers from other users!
uk: Помилка: ви не маєте права на видалення маркерів інших користувачів!

en: Error: your user does not have the permission to edit layers from other users!
uk: Помилка: ви не маєте права на редагування шарів інших користувачів!

en: Error: your user does not have the permission to edit markers from other users!
uk: Помилка: ви не маєте права на редагування маркерів інших користувачів!

en: Errors found! Affected rows from import file would be skipped!
uk: Виявлені помилки! Постраждалі рядки з імпортованого файлу будуть пропущені!

en: Estonian
uk: Естонська

en: Exclude layers
uk: Виключити шари

en: Exclude markers
uk: Виключити маркери

en: Exit fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Export all markers as ARML for Wikitude
uk: Експортувати всі маркери в якості ARML для Wikitude

en: Export all markers as GeoJSON
uk: Експортувати всі маркери як GeoJSON

en: Export all markers as KML
uk: Експортувати всі маркери як KML

en: Export as ARML for Wikitude Augmented-Reality browser
uk: Експортувати в якості ARML для браузера Wikitude Augmented-Reality

en: Export as GeoJSON
uk: Експортувати в якості GeoJSON

en: Export as GeoRSS
uk: Експортувати в якості GeoRSS

en: Export as KML for Google Earth/Google Maps
uk: Експортувати в якості  KML для Google Earth/Google Maps

en: Export layers
uk: Експорт шарів

en: Export markers
uk: експорт маркерів

en: FAQ
uk: Часті питання

en: Farsi
uk: Фарсі

en: Feature graphic
uk: Основне зображення

en: Feed could not be retrieved, please try again later or read the latest blog posts at %s
uk: Не вдалося знайти фід (feed), будь ласка, спробуйте пізніше або читайте свіжі статті в блозі на %s

en: Filipino
uk: Філіпінська

en: Finnish
uk: Фінська

en: First name
uk: Ім'я

en: Follow @MapsMarker on Twitter
uk: Читати @MapsMarker в Twitter

en: Follow MapsMarker on Facebook
uk: MapsMarker на Facebook

en: Follow MapsMarker on Google+
uk: Читати MapsMarker в Google+

en: Foot
uk: Піший

en: Footer is recommended for better performance. If you are using WordPress lesser than v3.3, Javascript files automatically get inserted into the header of your site and the javascript needed for each maps inline within the content.
uk: Нижній колонтитул рекомендований для кращої продуктивності. Якщо ви використовуєте версію WordPress нижче 3.3, то файли Javascript будуть автоматично вставлені у верхній колонтитул вашого сайту і javascript, необхідний для кожної карти, вбудований в контент. 

en: Footer is recommended for better performance. Only set to header if there is a theme or plugin conflict resulting in maps not being displayed.
uk: Підвал (Footer) рекомендується обирати для кращої продуктивності. Встановлюйте варіант у Заголовку (Header) тількі якщо виявляються конфлікти з темою або плагінами, коли карти не відображаються.

en: For demo maps please visit %1s which also allows you to test the admin area of the pro version.
uk: Для демонстрації карт, будь ласка, відвідайте% 1s, який також дозволяє тестувати адмін-панель версії Pro.

en: For details and tutorials about imports and exports, please visit %1s
uk: Для отримання додаткової інформації та навчального посібника про імпорт та експорт, відвідайте %1s

en: For example
uk: Наприклад,

en: For more details please visit the MapsMarker API docs.
uk: Для отримання додаткової інформації зверніться до бази знань MapsMarker API.

en: For more details, showcases and reviews please also visit <a style="text-decoration:none;" href="http://www.mapsmarker.com">www.mapsmarker.com</a>
uk: Щоб отримати додаткову інформацію, подивитися демонстраційні ролики та почитати огляди, відвідайте <a style="text-decoration:none;" href="http://www.mapsmarker.com">www.mapsmarker.com</a>

en: For more information on how to use the MapsMarker API, <a href="%1s" target="_blank">please visit the API docs on mapsmarker.com</a>
uk: Для додаткової інформації про використання MapsMarker API, <a href="%1s" target="_blank">читайте документи API на mapsmarker.com</a>

en: For more information please visit the Shortcode API docs at %1$s
uk: За подальшою інформацією звертайтесь до документації Shortcode API  у %1$s

en: For you information: maps created with the free version and custom settings will NOT be deleted when uninstalling the free plugin!
uk: Інформація для вас: карти, створені у безкоштовній версії та призначені для користувача налаштування НЕ будуть видалені при видаленні безкоштовного плагіну!

en: Force a specific size of the QR Code cell (Measured in pixels). Once this parameter is used then the "QR size" parameter is ignored. If the resulting QR Code size is bigger than the image, then the image is extended.
uk: Задайте певний розмір клітини QR коду (вимірюється в пікселях). Якщо використовується цей параметр, то параметр "розмір QR" ігнорується. Якщо отриманий розмір QR коду більше зображення, то зображення буде розтягнуто.

en: Format
uk: Формат

en: Free trial license is valid until:
uk: Безкоштовна тестова ліцензія дійсна до:

en: French
uk: французька

en: French (Canada)
uk: Французька (Канада)

en: French (France)
uk: Французька (Франція)

en: Full elevation data
uk: Повні дані підйомів

en: Full heart rate data
uk: Повні дані частоти серцебиття

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Fullscreen button
uk: Кнопка "На повний екран"

en: Fullscreen button position
uk: Розташування кнопки "На повний екран"

en: Furthermore can also remove the attribution link from the recent marker widget:
uk: Далі можна також видалити посилання атрибуції з недавно використовуваного маркерного віджету:

en: Furthermore the viewport of the device used is considered, which results in optimized display of fullscreen maps especially on mobile devices:
uk: Крім того, враховується перегляд використовуваного пристрою, що призводить до оптимізації відображення повноекранних карт, зокрема на мобільних пристроях:

en: GPX file could not be parsed - please check your browser console for more information!
uk: GPX файл не може бути розібраний - будь ласка, перевірте вашу консоль браузера для отримання додаткової інформації!

en: GPX icon settings
uk: Налаштування значка GPX

en: GPX metadata settings
uk: Налаштування метаданих GPX

en: GPX parsing will automatically handle pauses in the track with a default tolerance interval of 15 seconds between points.
uk: GPX розбір буде автоматично обробляти паузи у треку з інтервалом між точками у 15 секунд за замовчуванням.

en: GPX track
uk: GPX трек

en: GPX track <span class="count">(%s)</span> | GPX tracks <span class="count">(%s)</span>
uk[0]: GPX треки <span class="count">(%s)</span>
uk[1]: GPX трек <span class="count">(%s)</span>
uk[2]: GPX трек <span class="count">(%s)</span>

en: GPX tracks
uk: GPX треки

en: GPX tracks settings
uk: Налаштування GPX треку

en: Galician
uk: Галицька

en: General directions settings
uk: Налаштування основних напрямків

en: General settings
uk: Основні налаштування

en: Generate URL
uk: Створити URL-адресу

en: Geo Sitemap
uk: Geo мапа сайта

en: Geocoding error: %1s
uk: Помилка геокодування: %1s

en: Geocoding result for address "%1$s" in row %2$s: "%3$s" (lat: %4$s, lon: %5$s)
uk: Результат геокодування для адреси "%1$s" у рядку %2$s: "%3$s" (шир: %4$s, дов: %5$s)

en: Geolocate button position
uk: Розташування кнопки геолокації

en: Geolocate settings
uk: Налаштування геолокації

en: Georgian
uk: Грузинська

en: German
uk: німецька

en: German (Germany)
uk: Німецька (Німеччина)

en: Get an unexpiring license key at %1$s and activate the license key below:
uk: Отримати ліцензійний ключ на %1$s та активувати його нижче:

en: Get directions
uk: Розрахувати маршрут

en: Gets added to .leaflet-popup-content img {...} - use max-width to reduce the image width in popups automatically to the given value in pixel (only if it is wider). The height of the images gets reduced by the according ratio automatically.
uk: Буде додано до .leaflet-popup-content img {...} -> використовуйте max-width для зменшення ширини зображення у спливаючих вікнах автоматично до заданого у пікселях значення (тільки якщо воно ширше). Висота зображень автоматично зменьшується пропорційно до ширини (співвідношення не змінюється).

en: Global maximum zoom level
uk: Глобальний максимальний рівень масштабу

en: Go back to "prepare import"
uk: Повернутись до "підготовки імпорту"

en: Go back to form
uk: Повернутися до форми

en: Go to plugin website
uk: Перейти на веб сайт плагіна

en: Good news, this plugin is free for everyone! Since it is released under the GPL2, you can use it free of charge on your personal or commercial blog.<br/>Anyway if you enjoy using this plugin, please consider upgrading to the pro version.
uk: Гарна новина, цей плагін безкоштовний для всіх! З тих пір як він випущений під GPL2, ви можете використовувати його безкоштовно на вашому особистому або комерційному блозі.<br/>У будь-якому випадку, якщо Вам сподобається цей плагін, будь ласка, подумайте про оновлення до версії PRO.

en: Google Maps (Hybrid)
uk: Google Maps (Гібрид)

en: Google Maps (Roadmap)
uk: Google Maps (Дорожня мапа)

en: Google Maps (Satellite)
uk: Google Maps (Саттеліт)

en: Google Maps (worldwide)
uk: Google Maps (глобальний)

en: Google Maps base domain
uk: Базовий домен Google Maps

en: Google Maps directions
uk: Напрями Google Карт

en: Google Maps styling
uk: Стиль Google Карт

en: Google QR settings
uk: Налаштування Google QR

en: Google language localization
uk: Google мова локалізації

en: Gosmore instance to calculate the route
uk: Використовувати Gosmore для розрахунку маршрута

en: Greek
uk: Грецька

en: Gujarati
uk: Гуджараті

en: HTML5 fullscreen maps
uk: повноекранні карти HTML5

en: Hausa (Latin)
uk: Хауса (Латиниця)

en: Heart rate
uk: Серцебиття

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Height
uk: Висота

en: Height of the icons in pixel
uk: Висота іконки в пікселях

en: Height of the shadow icon in pixel
uk: Висота тіні іконки, в пікселях

en: Height of the shadow in pixel
uk: Висота тіні у пікселях

en: Help
uk: Допомога

en: Help & Support
uk: Допомога і підтримка

en: Hide MapsMarker.com backlinks
uk: Приховати зворотні посилання MapsMarker.com

en: Hide blog posts and link section:
uk: Сховати повідомлення блогу і посилання в секції:

en: Hide minimap
uk: Сховати мінікарту

en: High Resolution Icon
uk: Іконка з високою роздільною здатністю

en: Highlights of Maps Marker Pro
uk: Основне у Maps Marker Pro

en: Hindi
uk: хінді

en: Hour
uk: Година

en: How many layers should be exported?
uk: Скільки шарів має бути експортовано?

en: How many markers should be exported?
uk: Скільки маркерів має бути експортовано?

en: How many markers should be listed on one page at the page "list all markers"?
uk: Скільки маркерів повинно відображатися на одній сторінці "Список всіх маркерів"?

en: How much to simplify the polyline on each zoom level. More means better performance and smoother look, and less means more accurate representation.
uk: Наскільки спростити полілінію на кожному рівні масштабування. Більш означає більш високу продуктивність і плавний вигляд, менше - для точнішого відображення.

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Hybrid
uk: Гібрид

en: I have read the <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
uk: Я прочитав(ла) <a href="%1$s" target="_blank">Умови користування</a> та <a href="%2$s" target="_blank">Правила конфіденційності</a>.

en: IP access restriction
uk: обмеження доступу за IP-адресою

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Icon
uk: Ярлик

en: Icon anchor
uk: Аnchor іконки

en: Icon size
uk: Розміри іконки

en: Identifies the content provider or content channel, no spaces/special characters
uk: Визначає провайдера контента або контент-канал, без пробілів/спеціальних знаків

en: If a visualead project_id is given, the generate_from_project method will be used instead of the generate method for creating QR codes with custom images (please note that the image url from above will also be ignored if a project_id is set - the image from the project_id is used instead). To create a new project, please log into the <a href="%s" target="_blank">visualead admin dashboard</a>.
uk: Якщо заданий project_id, метод generate_from_project використовуватиметься замість генерації QR-кодів з користувальницьких зображень (зверніть увагу, що URL зображення також будуть ігноруватися, якщо встановлений project_id). Щоб створити новий проект, будь ласка, увійдіть у <a href="%s" target="_blank">панель адміністратора</a>.

en: If an IP address or range is entered above (like 12.34.56.*), only API calls from this IP address or range are allowed.
uk: Якщо вище введений IP адреса або ряд адрес (наприклад, 12.34.56.*), будуть дозволені тільки API запити від цього IP адреси або ряду адрес.

en: If checked, panel on top of map is displayed
uk: Якщо відзначене, панель буде відображатися нагорі карти

en: If empty, marker creation date will be used
uk: Если не указано, будет использоваться время создания

en: If empty, markers from all layers are selected.
uk: Якщо нічого не вказано, будуть вибрані маркери всіх шарів.

en: If empty, the default API key from MapsMarker.com will be used
uk: Якщо значення не вказано, використовуватиметься за умовчанням ключ API від MapsMarker.com

en: If enabled, css files will only be loaded if a shortcode is used.
uk: Якщо відключено, css файли будуть завантажені тільки якщо використовується короткий код.

en: If enabled, maps will automatically be resized to width=100% if map width unit is set to px and the div parent element is smaller than the width of the map.
uk: Якщо включено, картам буде автоматично заданий параметр "ширина = 100%", якщо ширина встановлена ​​в пікселях і батьківський DIV елемент менше ширини карти.

en: If enabled, panning of the map will have an inertia effect where the map builds momentum while dragging and continues moving in the same direction for some time. Feels especially nice on touch devices.
uk: Якщо опція активована, панорамування карти матиме ефект інерції, при якому карта при перетягуванні створює момент і продовжує рух в тому ж напрямку протягом деякого часу. Це особливо приємно використовувати на пристроях із сенсорними дисплеями.

en: If no search term is entered, the latest %1$s updated maps will be shown.
uk: Якщо не введено жодне слово для пошуку, будуть показані останні %1$s оновлені карти.

en: If option above is set to yes, the directory on server where icons are stored will be used (needed for backend only). If the option above is set to no, the following marker icons directory will be used:
uk: Якщо вище зазначено "так", буде використана директорія на сервері, де зберігаються іконки (потрібно тільки для вихідного буфера). Якщо відзначене "ні", то буде використано наступна директорія іконок:

en: If set (1 to 18 repectively 19 if supported), at this zoom level and below markers will not be clustered.
uk: Якщо встановлено (від 1 до 18, або 19, якщо підтримується), на цьому і більш низькому рівні масштабування маркери ні групуються.

en: If set (like http://www.your-domain.com/form.php), only API calls with this referer are allowed.
uk: Якщо встановлено (наприклад, http://www.your-domain.com/form.php), дозволені тільки API запити з цим реферером.

en: If set to false, zooming into clusters is only possible by clicking on + in the zoom control box or by mouse wheel (if enabled)
uk: Якщо встановлено в Хибно, масштабування у кластери можна тільки натиснувши на + у блоці управління зумом або колесом миші (якщо включений)

en: If set to true then adding individual markers to the MarkerClusterGroup after it has been added to the map will add the marker and animate it in to the cluster. Defaults to false as this gives better performance when bulk adding markers.
uk: Якщо встановлено на значення "правда", то додавання окремих маркерів в MarkerClusterGroup після додавання останнього на карту призведе до додавання маркера і зарахуванню його в групу. За замовчуванням ця функція не активна, та вона забезпечує кращу продуктивність при додаванні маркерів.

en: If set to true, overrides the icon for all added markers to make them appear as a 1 size cluster:
uk: Якщо встановлено на значення "правда", переписує іконку для всіх доданих маркерів, щоб вони відображалися як 1 розмір:

en: If set to true, the marker name gets added to the top of the popup automatically
uk: Якщо встановлено Так, назва маркера буде автоматично додано у верхній частині спливаючого вікна

en: If set to true, the tile coordinates will not be wrapped by world width (-180 to 180 longitude) or clamped to lie within world height (-90 to 90). Use this if you use Leaflet for maps that do not reflect the real world (e.g. game, indoor or photo maps).
uk: Якщо "вірно", координати плитки (tile coordinates) не будуть обмежені шириною (довготою від -180 до 180) або висотою загальної карти (від -90 до +90). Використовуйте це, якщо ви використовуєте Leaflet for maps, які не відображають реальний світ (наприклад, у іграх, у середині приміщень або фотокартах).

en: If set to true, the tiles just will not load outside the world width (-180 to 180 longitude) instead of repeating.
uk: Якщо встановлена "вірно", то плитка (тайтли мапи) просто не буде завантажуватися за межами ширини мапи (від -180 до 180 градусів довготи), а не повторюватися.

en: If set to yes, please be aware that the pro settings below have to be changed when you move your WordPress installation to another server for example!
uk: Якщо відзначене "так", позначені нижче настройки Pro повинні бути змінені, якщо ви, наприклад, переносите установку вашого WordPress на інший сервер!

en: If set, creates a scrollable container of the given height in pixel inside popups if its content exceeds it.
uk: Якщо встановлено, створює прокручуваний контейнер заданої висоти в пікселях всередині спливаючі вікна, якщо його вміст перевищує його висоту.

en: If the WMS server supports KML output of the WMS layer, the settings below will be used when a marker or layer map with this active WMS layer is exported as KML.
uk: Якщо WMS сервер підтримує KML вивід WMS шару, будуть використанні нищевказані налаштування, коли мапа маркера чи шара з активним WMS шаром експортується в якості KML.

en: If the native maximum zoom level of a basemap is lower, tiles will be upscaled automatically.
uk: Якщо власний максимальний рівень масштабування базової карти нижче, тайли будуть масштабовані автоматично.

en: If the option above is set to yes, icons will automatically be loaded from this URL. If the option above is set to no, the following marker icons url will be used:
uk: Якщо вище зазначено "так", ярлики автоматично буду завантажуватися з цього URL. Якщо відзначене "ні", буде використаний наступний URL іконок маркерів:

en: If true and user is on a retina display (= iPhone 4/4S/5, iPad 3, MacBook Pro 3rd Generation), it will request four tiles of half the specified size and a bigger zoom level in place of one to utilize the high resolution.
uk: Якщо "вірно" і дисплей Retina (= iPhone 4 / 4S / 5, Ipad 3, MacBook Pro 3-го покоління), то будуть запрошені чотири плитки половинного розміру замість однієї і більший рівень масштабування, щоб використовувати високу роздільну здатність. 

en: If true, inverses Y axis numbering for tiles (turn this on for TMS services).
uk: Якщо "вірно", нумерування осі Y інвертується (рекомендовано включити для сервісів TMS).

en: If true, the control is updated on moveend, otherwise it is always up-to-date (updated on move).
uk: Якщо "вірно", то контроль оновлюється методом moveend, інакше постійно оновлюється (оновлено ходу).

en: If true, the vector will emit mouse events and will act as a part of the underlying map.
uk: Якщо "вірно", то вектор буде відображати події миші та діятиме у рамках базової карти.

en: If unchecked, the popup will only be visible after clicking on the marker on marker- or layer-maps.
uk: Якщо не вибрано, спливаюче вікно буде видно тільки після натискання на маркер або на карти.

en: If yes, the WMS service will return images with transparency
uk: Якщо так, сервіс WMS буде повертати зображення з прозорістю

en: If you choose footer, javascripts will also only be loaded when a shortcode is used and not on all pages.
uk: Якщо ви виберете нижній колонтитул, то Javascript буде завантажуватися тільки при використанні короткого коду і не на всіх сторінках.

en: If you have any issues with your license, <a href="%1$s" target="_blank">please open a new support ticket</a>!
uk: Якщо у вас виникли проблеми з ліцензією, будь ласка, <a href="%1$s" target="_blank">створіть нове питання підтримки</a>!

en: If you install Maps Marker Pro on a localhost installation (<a href="%1s" target="_blank">see available packages</a>), registering a free 30-day trial license key is not mandatory and the plugin can also be tested without time limitation.
uk: Якщо ви встановлюєте Maps Marker Pro на локальний комп'ютер (<a href="%1s" target="_blank">див. Доступні пакети</a>), реєстрація безкоштовної 30-денної пробної ліцензії не є обов'язковою та плагін може використовуватися без обмеження часу.

en: If you want to be able to set all available options, please switch to the advanced editor.
uk: Якщо ви хочете отримати можливість установки всіх доступних опцій, будь ласка, перейдіть до використання редактора з розширеними можливостями. 

en: If you want to bulk update existing markers, please make an export first!
uk: Якщо ви хочете оновити існуючі маркери, будь ласка, спочатку експортуйте їх!

en: If you want to clear the full QR code images cache at once, please use the <a href="%1$s">according tool on the tools page</a>.
uk: Якщо ви хочете очистити весь кеш зображеннь QR-кодів одразу, будь ласка, використовуйте <a href="%1$s">відповідний інструмент на сторінці Інструменти</a>.

en: If you want to compare the free and pro version side by side, please visit %1s.
uk: Якщо Ви хочете порівняти безкоштовну та Pro версії, будь ласка, відвідайте %1s.

en: If you want to use another icon than the blue pin (%s), please enter the file name of the icon in the form field - e.g. smiley_happy.png
uk: Якщо ви хочете використовувати інший ярлик, відмінний від синьої кнопки (%s), введіть ім'я файлу ярлика в полі форми (наприклад, smiley_happy.png)

en: If you want to use custom images, please enter the URL to app icons and launch images below:
uk: Якщо ви хочете використовувати ваше зображення, введіть нижче URL іконки програми і завантажте зображення:

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and ask your WordPress admin to upload the new icons to the directory %2$s/
uk: Якщо хочете  використовувати інші ярлики,будь ласка, відвідайте %1$s (пропонується більш 700 сумісних ярдиків) і попросіть адміністратора WordPress хавантажити нові ярлики в директорію %2$s/

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and upload the new icons to the directory %2$s/
uk: Якщо ви бажаєте використовувати інші ярлики, будь ласка, відвідайте %1$s (пропонується більш 700 сумісних ярликів) і завантажуйте нові ярлики в директорію %2$s/

en: If your language is missing or not fully translated yet, you are invited to help on the <a href="%1s" target="_blank">web-based translation plattform</a>.
uk: Якщо ваш язик відсутній або переклад на нього не завершений, ви можете допомогти з перекладом на <a href="%1s" target="_blank">онлайн-платформі перекладів</a>.

en: If your localized Google Maps basedomain is not available in the list above, please enter the domain name here (without http://, for example maps.google.com). If a domain name is entered, the setting "Google Maps base domain" from above gets overwritten.
uk: Якщо основний домен ваших локалізованих Google карт не перелічен у списку вище, будь ласка, введіть ім'я домену тут (без HTTP: //, наприклад maps.google.com). Якщо доменне ім'я наявне, опція "Основний домен Google карт" зверху буде перезаписана.

en: Igbo
uk: Ігбо

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Images to use
uk: Доступні зображення

en: Import failed - header row not found or invalid
uk: Імпорт не вдався - рядок заголовка не знайдено або недійсний

en: Import file %1$s was saved to PHP temp directory (size: %2$s KB)
uk: Імпортований файл %1$s був збережений в тимчасовій PHP директорії (розмір: %2$s Кб)

en: Import finished
uk: Імпорт закінчено

en: Import layers
uk: Імпорт шарів

en: Import markers
uk: імпорт маркерів

en: Import/Export
uk: Імпорт/Експорт

en: Important: please click the update button next to the license key after purchasing a renewal to finish your order.
uk: Важливо: для остаточного оформлення замовлення після покупки оновленої версії натисніть кнопку "оновлення" поруч з ліцензійним ключем.

en: Important: you seem to be using different domains for your subsites. Please make sure that your license key is valid for the number of domains you want to use it on and update the license key on each subsite directly first before propagating the license key! This will ensure that all these domains are registered on your customer profile on mapsmarker.com - which will result in a valid license validation on subsites after propagating the license key.
uk: Важливо: схоже, що ви використовуєте різні домени для ваших додаткових сайтів. Перед поширенням ліцензійного ключа, будь ласка, переконайтеся, що ваш ліцензійний ключ дійсний для кількості доменів, на яких ви хочете його використовувати, і обновіть ліцензійний ключ на кожному підсайті безпосередньо! Це забезпечить реєстрацію всіх цих доменів в вашому профілі користувача на mapsmarker.com, що після поширення ліцензійного ключа призведе до перевірки дійсності ліцензії на додатковому сайті.

en: In case of any issues you can always <a href="%1$s">reset the plugin settings</a>
uk: У разі виникнення будь-яких проблем ви завжди можете <a href="%1$s">відновити настройки плагіна</a>.

en: In case you want to help with translations, please visit the <a href="%1s" target="_blank">web-based translation plattform</a>
uk: Якщо ви хочете допомогти з перекладом, будь ласка, відвідайте нашу <a href="%1s" target="_blank">онлайн-платформу перекладів</a>.

en: Included layers
uk: Включені шари

en: Increase from 1 to increase the distance away from the center that spiderfied markers are placed. Use if you are using big marker icons:
uk: Збільште з 1 для збільшення дистанції від центру, який утворюють spiderfied маркери. Використовуйте цю опцію при великих іконках маркерів:

en: Indicates to refresh the file every n seconds
uk: Задає час оновлення файлу в секундах

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Info: test mode is on - checking import file only - no changes will be made to the database
uk: Інформація: тестовий режим включений - тільки перевірка імпортованого файлу - ніяких змін у базу даних не буде зроблено

en: Info: your import file is valid - no errors or warnings found.
uk: Інформація: ваш імпортований файл придатний - помилок та попереджень не виявлено.

en: Insert GPX track
uk: Вставити GPX трек

en: Insert map
uk: Вставити мапу

en: Interaction options
uk: Взаємодія опцій

en: Interface language settings
uk: Налаштування мови інтерфейсу.

en: Invalid format! Please only use numbers and a . instead of a , as decimal separator!
uk: Недійсній формат! Будь ласка, використовуйте тільки числа й крапки (не коми) в якості розділового знака дробних чисел!

en: Invalid format! Please only use numbers!
uk: Невірний формат! Будь ласка, використовуйте тільки цифри!

en: Irish
uk: Ірландська

en: Italian
uk: Італійська

en: Italian (Italy)
uk: Італійська

en: JSONP callback function name
uk: Ім'я функції зворотного виклику JSONP

en: Japanese
uk: японська

en: KML settings
uk: Налаштування KML

en: KML timestamp
uk: KML мітка часу

en: Kannada
uk: Каннада

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Keyboard navigation options
uk: Навігація за допомогою клавіатури

en: Khmer
uk: Кхмерська

en: Kiche
uk: Кіче

en: Kinyarwanda
uk: Киньяруанда

en: Kiswahili
uk: Суахілі

en: Known issues
uk: Відомі проблеми

en: Konkani
uk: Конкані

en: Korean
uk: Корейська

en: Kyrgyz
uk: Киргизька

en: Language
uk: Мова

en: Language used when displaying textual information such as the names for controls, copyright notices, driving directions and labels on Google maps, direction links and autocomplete for address search.
uk: Мова, що використовується при зображенні текстової інформації, такої як назви навігаційних кнопок, авторських прав, вказівки і знаки на Google Картах, посилання напрямів і автозаповнення для пошуку за адресою.

en: Last name
uk: Прізвище

en: Latest available version:
uk: Остання доступна версія:

en: Latest blog posts from www.mapsmarker.com
uk: Останні повідомлення з блогу www.mapsmarker.com

en: Latitude
uk: Широта

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Launch image URL
uk: Завантажити URL зображення

en: Layer
uk: Шар

en: Layer added by
uk: Автор категорії:

en: Layer center
uk: Центр шара

en: Layer has been successfully deleted (assigned markers have not been deleted)
uk: Шар був успішно видалений (назанчені йому маркери були видалені)

en: Layer has been successfully published
uk: Шар успішно опублікований

en: Layer has been successfully updated
uk: Шар був успішно оновлений

en: Layer name
uk: Назва Шару

en: Layers
uk: Шари (слої)

en: Leaflet Maps Marker - recent markers
uk: Leaflet Maps Marker - останні додані маркери

en: Leaflet Maps Marker for WordPress - helping you to share your favorite spots and tracks
uk: Leaflet Maps Marker для WordPress - допоможе вам поділитися улюбленими місцями та треками

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated from version %1s to %2s!
uk: Leaflet Maps Marker успішно оновлено з версії %1s до %2s! 

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated to version %1s!
uk: Leaflet Maps Marker успішно оновлений до версії %1s! 

en: Leaflet Maps Marker plugin update to v%1s was successful
uk: Успішне оновлення плагіна Leaflet Maps Marker до версії v%1s

en: Leave empty to use the <a href="%1s" target="_blank">default icon</a>. To use a custom icon, please enter the file name of the icon within your marker icon directory (%2s)
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати <a href="%1s" target="_blank">ярлик за замовчуванням</a>. Щоб використовувати користувальницький ярлик, введіть ім'я файлу значка усередині каталогу ваших ярликів (%2s)

en: Legend
uk: Легенда

en: License
uk: Ліцензія

en: License Key
uk: Ліцензійний ключ

en: License key was successfully propagated to all subsites
uk: Ліцензійний ключ був успішно поширений на всі додаткові сайти.

en: License registered to
uk: Ліцензія зареєстрована на

en: License settings
uk: Налаштування ліцензії

en: Licenses for used libraries, services and images
uk: Ліцензії на всі бібліотеки, служби і зображення

en: Limit
uk: Обмеження

en: Link target
uk: Ціль посилання

en: Link to content provider
uk: Посилання на контент-провайдера

en: List all layers
uk: Показати всі шари

en: List all markers
uk: Показати всі маркери

en: List of markers settings
uk: Список налаштувань маркерів

en: Lite Edition
uk: Полегшена версія

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Logo
uk: Логотип

en: Longitude
uk: Довгота

en: Luxembourgish
uk: Люксембурзька

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Major highlights:
uk: Основні характеристики:

en: Makes the map focusable and allows users to navigate the map with keyboard arrows and +/- keys
uk: Мапу робить у фокусі, що дозволяє, керувати нею з клавіатури

en: Malay (Malaysia)
uk: Малайська (Малайзія)

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Manage GPX tracks
uk: Управління GPX треками

en: Manage your markers and layers through a highly customizable REST API, which supports GET & POST requests, JSON & XML as formats and was developed with a focus on security.
uk: Керуйте вашими маркерами і шарами через гнучкі налаштування REST API, який підтримує запити GET і POST, формати JSON і XML і був розроблений з упором на безпеку.

en: Maori
uk: Маорі

en: Map
uk: Мапа

en: Map Defaults
uk: Налаштування Карти за замовчуванням

en: Map could not be loaded - please enable Javascript!
uk: Неможливо завантажити карту - будь ласка, активуйте Javascript!

en: Map height
uk: Вистота мапи

en: Map size
uk: Розмір мапи

en: Map type
uk: Тип мапи

en: Map width
uk: Ширина мапи

en: Map width unit
uk: Одиниця виміру ширини мапи

en: MapQuest (Aerial)
uk: MapQuest (Аерозьомка)

en: Maps
uk: Карти

en: Maps - recent markers
uk: Карти - останні маркери

en: Maps Marker Pro - #1 mapping plugin for WordPress
uk: Maps Marker Pro - плагін #1 у картографії для WordPress

en: Maps Marker Pro - plugin update available!
uk: Maps Marker Pro - доступно оновлення плагіна!

en: Maps Marker Pro - recent markers
uk: Maps Marker Pro - недавно додані маркери

en: Maps Marker Pro - renewal for access to plugin updates and support needed
uk: Maps Marker Pro - необхідно відновлення доступу до оновлень плагіна та підтримки

en: Maps Marker Pro allow you to easily customize the presentation of the standard Google base maps, changing the visual display of such elements as roads, parks, and built-up areas:
uk: Maps Marker Pro дозволяє легко модифікувати презентацію стандартних карт Google, змінюючи візуальне відображення таких елементів, як дороги, парки та будівельні майданчики:

en: Maps Marker Pro allows you to add a fullscreen button to maps. Clicking on this button will open an HTML5 fullscreen map without leaving the page you are currently viewing.
uk: Maps Marker Pro дозволяє додати до карт кнопку "На повний екран". Після натискання на цю кнопку відкриється повноекранна карта HTML5, а ви залишаєтесь на сторінці, що переглядаєте.

en: Maps Marker Pro allows you to add a small map in the corner which shows the same as the main map with a set zoom offset:
uk: Maps Marker Pro дозволяє додати в кут маленьку карту, яка показує те ж, що й основна карта зі зміщенням встановленого масштабування:

en: Maps Marker Pro allows you to also display GPX tracks with optional metadata on your maps:
uk: Maps Marker Pro дозволяє також відображати GPX-треки з додатковими метаданими на ваших картах:

en: Maps Marker Pro allows you to backup and restore your settings which makes it possible to quickly switch between different plugin profiles. This is especially useful if you want to deploy the plugin with custom configuration on multiple sites:
uk: Maps Marker Pro дозволяє робити резервні копії і відновлювати ваші настройки, що дає можливість швидкого переходу між різними профілями плагіна. Це особливо корисно, якщо ви хочете розташувати плагін з користувацької конфігурацією на декількох сайтах:

en: Maps Marker Pro allows you to create beautifully animated marker clusters for layer maps:
uk: Maps Marker Pro дозволяє створювати красиво анімовані групи маркерів для багатошарових карт:

en: Maps Marker Pro allows you to customize which markers and layers to include or exclude in the recent marker widget:
uk: Maps Marker Pro дозволяє вам вибирати маркери і шари для включення в (або виключення з) віджету(ів) останнього маркера:

en: Maps Marker Pro allows you to easily perform bulk updates on markers and layers by using the integrated import feature:
uk: Maps Marker Pro дозволяє легко виконувати масові оновлення маркерів та шарів за допомогою вбудованої функції імпорту:

en: Maps Marker Pro allows you to hide MapsMarker.com-backlinks from maps, KML files and from the Wikitude app:
uk: Maps Marker Pro дозволяє вам заховати зворотні посилання MapsMarker.com на картах, в KML файлах і додатку Wikitude:

en: Maps Marker Pro allows you to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only.
uk: Maps Marker Pro дозволяє видалити всі зворотні посилання та логотипи, а також зробити сторінки та пункти меню у Інструментах, Налаштуваннях, Підтримці, Ліцензії, видимі лише адміністраторам.

en: Maps Marker Pro allows you to set the user level needed for editing and deleting marker and layer maps from other users.
uk: Maps Marker Pro дозволяє встановлювати рівень користувача, необхідний для редагування й видалення маркерів та шарів картки інших користувачів.

en: Maps Marker Pro allows you to use custom backgrounds for QR codes.
uk: Maps Marker Pro дозволяє використовувати користувальницькі фони для QR кодів.

en: Maps Marker Pro enables you to save the link to the fullscreen map to the homescreen on iOS devices and reopen the map with an optional launch image as web app – meaning the display of the map in fullscreen mode with no address bar:
uk: Maps Marker Pro дає можливість зберігати на пристроях iOS посилання на повноекранну карту на домашньому екрані та відкрити карту з додатковим завантаженням зображення як веб-додатки, тобто відображати карти в повноекранному режимі без адресного рядка:

en: Maps Marker Pro has been successfully updated from version %1s to %2s!
uk: Maps Marker Pro успішно оновлено з версії %1s до %2s!

en: Maps Marker Pro has been successfully updated to version %1s!
uk: Maps Marker Pro був успішно оновлений до версії %1s!

en: Maps Marker Pro plugin update to v%1s was successful
uk: Плагін Maps Marker Pro для v%1s успішно оновлено

en: Maps Marker Pro supports the latest leaflet.js version, which is the core library used for displaying maps.
uk: Maps Marker Pro підтримує новітню версію leaflet.js, що є основною бібліотекою, використовуваної для відображення карт.

en: Maps will be loaded much faster with Maps Marker Pro – especially on mobile devices - as no jQuery is needed anymore for displaying maps on frontend. This reduces the download size of each map by about 90kb and also minimizes the browser resources needed for displaying maps.
uk: З Maps Marker Pro карти будуть завантажуватися значно швидше, особливо на мобільних пристроях, так як для відображення карт більше не вимагається jQuery. Це зменшує розмір завантажених карт приблизно на 90kb і мінімізує ресурси браузера, необхідні для відображення карт.

en: MapsMarker API settings
uk: Налаштування MapsMarker API

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
uk: Партнерська програма MapsMarker - зареєструйтеся зараз та отримаєте комісійні до 50%!

en: MapsMarker reseller program - re-sell with a 20% discount!
uk: Програма посередника MapsMarker - перепродати зі знижкою 20%!

en: MapsMarker.com backlinks
uk: Зворотні посилання MapsMarker.com

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Marker
uk: Маркер

en: Marker added by
uk: Автор доданого маркера

en: Marker attributes to display in list
uk:  Атрибути маркеру, що будуть показані у списку

en: Marker clustering
uk: Групування маркерів

en: Marker clustering settings
uk: Налаштування групування маркерів

en: Marker has been successfully deleted
uk: Маркер був успішно видалений

en: Marker has been successfully published
uk: Маркер успішно опублікований

en: Marker has been successfully updated
uk: Маркер був успішно доданий

en: Marker icon directory %s is not writable - please set permissions via FTP with CHMOD command to 755
uk: Папка з іконками %s недоступна для запису - будь ласка, через FTP встановіть права доступу 755 за допомогою команди CHMOD

en: Marker name
uk: Назва маркера

en: Marker names in KML
uk: Назва маркера в KML

en: Marker shadow
uk: Тінь маркера

en: Marker tooltip
uk: Підказка маркера

en: Markers
uk: Маркери

en: Markers assigned to layer "%1s" (ID %2s)
uk: Маркери, призначені шару "%1s" (ID %2s)

en: Markers assigned to multi layer map "%1s" (ID %2s)
uk: Маркери, визначені до багатошарової карті "%1s" (ID %2s) 

en: Markers assigned to this layer will be listed here
uk: Маркери данного шара будуть перераховані тут

en: Markers per page
uk: Маркерів на одну сторінку

en: Max speed of the inertial movement, in pixels/second.
uk: Максимальна швидкість інерції, при переміщенні карти, в пікселях/секунда

en: Max. number of markers to display:
uk: Макс. число показуваних маркерів:

en: Maximum interval between points
uk: Максимальний інтервал між точками

en: Maximum number of POIs
uk: Максимальне число POIs

en: Maximum width of popups in pixel
uk: Максимальна ширина спливаючого вікна в пікселях

en: Maximum width of the control in pixels. The width is set dynamically to show round values (e.g. 100, 200, 500).
uk: Максимальна ширина контролю в пікселях. Ширина встановлюється динамічно, щоб показати округлені дані (наприклад, 100, 200, 500). 

en: Maximum zoom level
uk: Максимальний рівень збільшення

en: Memory usage: %1$s, performance: %2$s
uk: Використання пам'яті: %1$s, продуктивність: %2$s

en: Message
uk: Повідомлення

en: Minimap settings
uk: Налаштування мінікарти

en: Minimum width of popups in pixel
uk: Міниімальна ширина спливаючого вікна в пікселях

en: Minimum zoom level
uk: Мінімальній рівень збільшення

en: Minute
uk: Хвилина

en: Misc
uk: Різне

en: Mobile web app settings
uk: Налаштування мобільного інтерфейсу

en: Mongolian (Cyrillic)
uk: Монгольска (Кирилиця)

en: Month
uk: Місяць

en: Motorcar
uk: Автомобіль

en: Move markers to a layer
uk: Перемістити маркери на шар

en: Moving time
uk: Час руху

en: Multi Layer Map
uk: Багатошарова Мапа

en: Multisite-only: also update settings on all subsites
uk: Тільки для Мультисайту: також поновіть настройки на всіх додаткових сайтах.

en: Name
uk: Назва

en: Names for default basemaps
uk: Назва для базових мап за замовчуванням

en: Nepali (Nepal)
uk: Непальська (Непал)

en: New icons will be uploaded to the following directory: %1$s
uk: Нова іконка буде завантажена у директорію: %1$s

en: New layer ID
uk: Новий ID шару

en: New marker ID
uk: Новий ID маркеру

en: No
uk: Ні

en: No layer created yet
uk: Поки що немає створених шарів

en: No map has been created yet.
uk: Жодна карта не була створена.

en: No marker assigned to this layer
uk: У цього шару немає назначених маркерів

en: No marker created yet
uk: Поки що немає створених маркерів

en: No marker found!
uk: Маркери не знайдені!

en: No matches found
uk: Збігів не знайдено

en: No promotion
uk: Без реклами

en: No shortcodes with invalid map IDs have been detected
uk: На карті не виявлено коротких кодів з неправильними ID

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Norwegian (Bokmal)
uk: Норвезька (Букмол)

en: Norwegian (Bokmål)
uk: Норвезька (Bokmål)

en: Norwegian (Nynorsk)
uk: Норвезька (Нюношк)

en: Note: if you add an image, the following CSS definition will be applied: %1$s
uk: Примітка: якщо ви додасте зображення, буде застосовано таке визначення CSS: %1$s

en: Note: maximum zoom level may vary on your basemap
uk: Увага: максимальний рівень збвльшенн може змінюватись на вашій базовій мапі

en: Now
uk: Зараз

en: Number of markers
uk: Число маркерів

en: Number of markers to display
uk: Число показуваних маркерів

en: Number of markers to show:
uk: Кількість маркерів для показу

en: Number of zoom levels to change when pressing + or - key.
uk: Масштабування  змінюється при натисканні  "+" чи "-"

en: OGD Vienna addresses
uk: OGD адреси Відня

en: Odia
uk: Орія

en: Old layer ID
uk: Старий ID шару

en: Old marker ID
uk: Старий ID маркеру

en: One personal request: before you post a new support ticket in the <a href="http://wordpress.org/support/plugin/leaflet-maps-marker" target="_blank">Wordpress Support Forum</a>, please follow the instructions from <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> which give you a guideline on how to deal with the most common issues.
uk: Прохання: перш ніж розмістити запит про підтримку на <a href="http://wordpress.org/support/plugin/leaflet-maps-marker" target="_blank">Форумі підтримки Wordpress</a>, будь ласка, прочитайте інструкцію <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank"> http://www.mapsmarker.com/readme-first</a>, в якій пропонуються варіанти вирішення найбільш часто виникаючих проблем.

en: Opacity
uk: Прозорість

en: Open popup by default
uk: Відкривати спливаючий текст за замовчуванням

en: Open standalone map in fullscreen mode
uk: Відкрити езалежну мапу в повноекранному режимі

en: OpenStreetMap contributors
uk: Свій вклад у розробку OpenStreetMap внесли:

en: OpenStreetMap edit link
uk: Посилання для редагування OpenStreetMap

en: OpenStreetMap edit link editor
uk: Редактор посилань OpenStreetMap

en: Opt-out from being promoted by Wikitude.
uk: Відмовитися від реклами на Wikitude.

en: Option A: activate an unexpiring license key
uk: Варіант А: активувати ліцензійний ключ

en: Option B: get a personalized trial license key
uk: Варіант Б: отримати персоналізований пробний ліцензійний ключ

en: Option C: get an anonymous trial license key
uk: Варіант В: отримати анонімний пробний ліцензійний ключ

en: Option D: start an unlimited, anonymous test on a localhost installation
uk: Варіант Г: почати необмежений анонімний тест при установці на localhost

en: Option for global admin notices in backend (showing infos about plugin incompatibilities or invalid marker icon directory settings for example). Please be aware that hiding them results in not being informed about plugin incompatibilites discovered in future releases too!
uk: Опція для повідомлення адміністратора в адміністративній частині (показує, наприклад, інформацію про несумісність плагіна або невірних налаштуваннях директорії ярлика маркера). Зверніть увагу, що приховання заміток призведе до відсутності інформації про несумісність плагіна і в майбутніх версіях!

en: Option to hide backlinks to Mapsmarker.com on maps and screen overlays in KML files.
uk: Опція для приховування зворотних посилань на Mapsmarker.com на картах та накладеннях екрану в KML файлах. 

en: Optional 1 - selected markers must have:
uk: Додатково 1 - вибрані маркери повинні мати:

en: Optional 2 - selected markers must NOT have:
uk: Додатково 2 - вибрані маркери НЕ повинні мати:

en: Optional 3 - selected markers must have the following icon:
uk: Додатково 3 - вибрані маркери повинні мати наступну іконку:

en: Optional: displayed on each marker; can be a link to a resource (image, PDF file...). You could use this to issue coupons or vouchers for potential clients that found you via Wikitude.
uk: За бажанням: показана на кожному маркері; наприклад, посилання на ресурс (зображення, PDF-файл...). Ви можете використовувати це для створення купонів чи ваучерів для потенційних клієнтів, котрі знайдуть вас на Wikitude.

en: Optional: displayed on each marker; used for sending an email directly from Wikitude
uk: По бажанню: відображається на кожному маркері; використовується для відправки ел. скриньки напряму з Wikitude

en: Optional: example: +4312345 - when a phone number is given, Wikitude displays a "call me" button in the bubble; used for every marker.
uk: За бажанням: наприклад, +4312345 - якщо номер телефона заданий, Wikitude показує кнопку "зателефонувати"; використовується для кожного маркера.

en: Optionally you can also change the name of the predefined basemaps in the controlbox.
uk: По бажанню ви можете також змінитит назву попередньовстановлених базових мап у вікні управління.

en: Options to pass when creating the L.Polygon for styling (<a href="%1s" target="_blank">more details</a>)
uk: Опції, на які потрібно звернути увагу при створенні L-полігону для стилізації (<a href="%1s" target="_blank"> додаткова інформація</a>)

en: Options to set the colors of the cluster circles
uk: Налаштування для установки кольору кола кластера

en: Order by
uk: Запрос від

en: Order list of markers by
uk: Сортування списку маркерів по

en: Output image width
uk: Ширина зображення, що виводиться

en: Overlays
uk: Накладання шарів

en: Overrides the offset to apply a fixed zoom level to the minimap regardless of the main map zoom. Set it to any valid zoom level, if unset zoomLevelOffset is used instead.
uk: Скасовує зміщення, щоб застосувати фіксований рівень збільшення для піктограму, ігноруючи збільшення основної картки. Встановіть на будь допустимий рівень збільшення, за замовчуванням встановлюється zoomLevelOffset.

en: Overview map
uk: Огляд мапи

en: Pace
uk: Темп

en: Panel background color
uk: Фоновий колір панелі

en: Panel for displaying layer name and API URLs on top of map
uk: Верхня панель для показу назв шарів и URL адрес программного інтерфейса мапи

en: Panel for displaying marker name and API URLs on top of map
uk: Верхня панель для показу імені маркера і URL адрес программного інтерфейса мапи

en: Panel status
uk: Статус панелі

en: Panel status for all layers has been successfully updated
uk: Панель статуса для всіх шарів була успішно оновлена

en: Panel status for the selected markers has been successfully updated
uk: Статус Панелі для обраних маркерів був успішно оновлений

en: Panel text css
uk: Текст панелі css

en: Panning inertia options
uk: Налаштування панорамування інерції

en: Peak memory usage: %1$s
uk: Пікове використання пам'яті: %1$s

en: Persian
uk: Перська

en: Phone
uk: Телефон

en: Please <a href="%s" target="_blank">click here</a> to add your first one!
uk: Будь ласка, <a href="%s" target="_blank">натисніть тут</a>, щоб додати перший!

en: Please activate the plugin "Maps Marker Pro"
uk: Будь ласка, активуйте плагін "Maps Marker Pro"

en: Please activate the plugin by clicking the link above
uk: Будь ласка, увімкніть плагін, клікнувши на посилання вище

en: Please also check if you are using semicolons (;) as delimiters in your import file!
uk: Будь ласка, перевірте, що ви використовуєте крапку з комою (;) як роздільник в імпортованому файлі!

en: Please be aware that restoring settings from a version smaller than %1$s could result in breaking the plugin unless you <a href="%2$s">save the plugin settings once</a> afterwards to include settings added with newer versions!
uk: Будь ласка, зверніть увагу, що відновлення налаштувань з версії нижче %1$s може призвести до неможливості використання плагіна, <a href="%2$s">збережіть налаштування плагіна</a> для додавання налаштувань, існуючих у новій версії!

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro
uk: Будь ласка, клікніть тут для закінчення інсталяції Maps Marker Pro

en: Please confirm that you want to delete all markers by checking the checkbox
uk: Будь ласка, підтвердіть, що ви бажаєте видалити всі маркери, помітивши прапорцем

en: Please contact %1$s for more details
uk: Будь ласка, зв'яжіться з %1$s для отримання докладної інформації

en: Please contact your administrator (%1s) to activate the plugin "Maps Marker Pro".
uk: Для активації плагіна "Maps Marker Pro" зв'яжіться з адміністратором (%1s).

en: Please contact your administrator (%1s) to renew your access to plugin updates and support.
uk: Для відновлення доступу до оновлень плагіна та підтримки, будь ласка, зв'яжіться з вашим адміністратором (%1s).

en: Please do not change an existing layer map with assigned markers into a multi layer map, as those assigned markers will not be displayed on the multi layer map!
uk: Будь ласка, не змінюйте існуючий шар карти із зазначеними маркерами у багатошаровій карті, так як призначені маркери не відображатимуться у багатошаровій карті!

en: Please enter a license key to continue.
uk: Щоб продовжити, будь ласка, введіть ліцензійний ключ.

en: Please enter a valid email to continue (or get an anonymous trial license key)
uk: Будь ласка, щоб продовжити, введіть дійсну адресу електронної пошти (або отримаєте анонімну пробну ліцензію)

en: Please enter layer ID. Use commas to separate multiple layers. Use 0 for markers not assigned to a layer.
uk: Введіть ID шару. Використовуйте коми для розділення багатьох шарів. Використовуйте 0 для маркерів, непризначених шару.

en: Please enter marker ID. Use commas to separate multiple markers
uk: Введіть ID маркера. Використовуйте коми для розділення багатьох маркерів.

en: Please enter settings for custom basemap
uk: Будь ласка, введіть налаштування для клієнтської базової мапи

en: Please enter the custom JSON array to style your Google maps (you can use the <a href="%1s" target="_blank">Google Styled Maps Wizard</a> to create custom styles easily). Example for hiding roads:
uk: Введіть власний JSON для стилізації ваших карт Google (ви можете використовувати <a href="%1s" target="_blank">Майстер стилізованих карт Google</a> для створення користувацьких стилів).

en: Please enter the hex value of the color you would like to use. For help please visit <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.
uk: Будь ласка, введіть шістнадцяткове значення кольору, яке ви хотіли б використовувати. Для отримання довідки відвідайте <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.

en: Please enter your email to continue.
uk: Щоб продовжити, введіть свою адресу електронної пошти.

en: Please enter your first name to continue.
uk: Щоб продовжити, будь ласка, вкажіть своє ім'я.

en: Please enter your last name to continue.
uk: Щоб продовжити, будь ласка, вкажіть своє прізвище.

en: Please fix those shortcodes and press the button "clear list" below for the admin notice to disappear!
uk: Будь ласка, виправте ці короткі коди та натисніть кнопку "Очистити список" та повідомлення для адміністратора зникне!

en: Please install the plugin "Leaflet MapsMarker Pro"
uk: Будь ласка, встановіть плагін "Leaflet MapsMarker Pro"

en: Please keep in mind that you can only export layer maps here - if you also want to export the assigned markers, please also use the function "export markers"!
uk: Будь ласка, майте на увазі, що ви можете експортувати тільки шари карти - якщо ви також хочете експортувати маркери карти, будь ласка, використовуйте функцію "Експорт маркерів"!

en: Please keep in mind that you can only export marker maps here - if you also want to export the according layer maps, please also use the function "export layers"!
uk: Будь ласка, майте на увазі, що ви можете експортувати тільки маркери карти - якщо ви також хочете експортувати шари карти, будь ласка, використовуйте функцію "Експорт шарів"!

en: Please navigate to <a href="%1$s">Plugins / Installed Plugins</a> and activate the plugin "Maps Marker Pro".
uk: Перейдіть до меню <a href="%1$s">Плагіни / Встановлені плагіни</a> та активуйте плагін "Maps Marker Pro".

en: Please note that a license is bound to the domain it was activated on! If you want to use your license on another domain, please follow the tutorial at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
uk: Зверніть увагу, що ліцензія прив'язана до домену на якому вона була активована! Якщо ви хочете використовувати свою ліцензію на іншому домені, будь ласка, дотримуйтесь інструкцій <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

en: Please note that in contrast to a personalized trial license you will not be able to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a> and get a reminder when your trial license has expired!
uk: Зверніть увагу, що на відміну від персональної пробної ліцензії Ви не зможете використовувати <a href="%1s" target="_blank">підтримку через тікети</a> та отримувати нагадування про закінчення пробної ліцензії!

en: Please note that the file readme-icons.txt within this directory is used for this check, so please make sure, that this file is available!
uk: Зверніть увагу, що для перевірки використовується файл readme-icons.txt в цій директорії, тому переконайтеся, що він доступний!

en: Please note that unsaved input will not be passed to the new editor! Please click "OK" to switch the editor anyway or "Cancel" to go back and save first.
uk: Зверніть увагу, що незбережені записі не перейдуть в новий редактор! Натисніть "ОК", щоб перейти в редактор в будь-якому випадку, чи "Скасувати", щоб повернутися та зберегти запис.

en: Please see the %1s for new features or the blog post on %2s for more details
uk: Дивіться %1s, щоб дізнатися про нові функції, або читайте статтю в блозі на %2s для отримання додаткової інформації.

en: Please select a map first!
uk: Будь ласка, поперше виберіть карту!

en: Please select basemap which should be used for minimaps
uk: Будь ласка, виберіть базову карту, яку слід використовувати для мінікарти

en: Please select icon to upload (allowed file types: %1$s)
uk: Будь ласка, оберіть іконки для завантаження (підтримувані типи файлів: %1$s)

en: Please select import file
uk: Будь ласка, виберіть файл імпорту

en: Please select order by and sort order for "List all layers" page
uk: Будь ласка, виберіть порядок сортування для сторінки "Список віх шарів"

en: Please select order by and sort order for "List all markers" page
uk: Будь ласка, оберіть порядок сортування для сторінки "Список всіх маркерів"

en: Please select range - from %1$s to %2$s markers
uk: Будь ласка, виберіть діапазон - від %1$s до %2$s маркерів

en: Please select the WMS layers which should be available when creating new markers/layers
uk: Будь ласка, оберіть WMS шари, котрі повинні бути доступні при створенні нових амркерів/шарів

en: Please select the basemap which should be pre-selected as default for new markers and layers. Can be changed afterwards on each marker/layer.
uk: Будь ласка, оберіть базову мапу, котра повинна призначатись за замовчуванням для нових маркерів и шарів. Можна змінювати потім для кожного маркера/шара.

en: Please select the basemaps which should be available in the control box.
uk: Будь ласка, оберіть базові мапи, котрі повинні бути доступні у вікні управління.

en: Please select the columns which should be available on the page "List all layers"
uk: Будь ласка, оберіть колонки, котрі повинні бути доступні на сторінці "Список всіх шарів"

en: Please select the columns which should be available on the page "List all markers"
uk: Будь ласка, оберіть колонки, котрі повинні бути доступними на сторінці "Список всіх маркерів"

en: Please select the layers, whose markers you would like to display on this multi layer map.
uk: Будь ласка, оберіть шари, маркери яких повинні бути відображені на цій багатошаровій карті.

en: Please select the map you would like to add
uk: Будь ласка, оберіть мапу, котру ви хочете додати

en: Please select the overlays which should be available in the control box.
uk: Будь ласка, оберіть накладення, котре повинно бути доступним у вікні управління.

en: Please select your prefered directions provider. This setting will be used for the directions link in the panel on top of marker maps and for the action panel which gets attached to the popup text on each marker if enabled.
uk: Будь ласка, оберіть бажану службу напрямків. Це налаштування буде використане для посилання напрямків панелі, розташованій зверху маркованих мап, і для панелі дій, котра в разі активації отримає зв'язок з спливаючим текстром кожного маркера.

en: Please use a FTP client to manually upload your icons to the following directory: %s
uk: Будь ласка, використовуйте клієнт FTP, щоб вручну завантажити свої іконки у наступний каталог: %s

en: Please use hexadecimal color values
uk: Будь ласка, використовуйте шістнадцятиричні параметри кольору

en: Please use the following options to further harden your API if needed:
uk: Будь ласка, використовуйте наступні опції для більш глибокого налаштування вашого API, якщо потрібно:

en: Please use the following tools with care and consider making a database backup or export first, as most actions cannot be undone:
uk: Будь ласка, використовуйте наступні інструменти з обережністю та обов'язково спочатку зробіть резервну копію бази даних, тому що більшість дій не можуть бути скасованими:

en: Please use valid WordPress usernames as otherwise non-admins might not be able to access this map on backend (depending on your access settings)
uk: Будь ласка, використовуйте дійсні імена користувачів WordPress, в іншому разі не-адміністратори не зможуть відкрити карту на панелі користувача (залежно від налаштувань вашого доступу)

en: Please visit <a href="http://www.mapsmarker.com/wikitude" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wikitude</a> for instructions how to submit your marker or layer maps to Wikitude.
uk: Будь ласка, відкрийте <a href="http://www.mapsmarker.com/wikitude" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wikitude</a> для отримання інструкцій про те,як додати вашу мапу маркера або шару Wikitude.

en: Please visit Settings / Maps / Geolocate settings
uk: Будь ласка, відвідайте Налаштування/Карти/Налаштування геолокації

en: Please visit Settings / Maps / Minimap settings
uk: Перейдіть в меню Налаштування / Карти / Налаштування мінікарти

en: Please visit Settings / Misc to disable MapsMarker.com backlinks
uk: Для відключення зворотних посилань MapsMarker.com перейдіть в меню Налаштування / Різне

en: Please visit Settings to change this globally
uk: Будь ласка, зайдіть у Налаштування, щоб змінити це глобально

en: Plugin options updated on all subsites.
uk: Опції плагіна оновлені на всіх додаткових сайтах.

en: Polish
uk: польська

en: Polygon options
uk: Параметри Полігону

en: Popup anchor
uk: Аnchor спливаючого вікна

en: Popup status
uk: Статус спливаючого текста

en: Popup text
uk: Спливаючий текст

en: Portugal
uk: Португальска

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)

en: Portuguese (Portugal)
uk: Португальська (Португалія)

en: Position
uk: Розташування

en: Privacy Policy
uk: Політика конфіденційності

en: Private API key
uk: Особистий ключ API

en: Pro License Settings
uk: Налаштування ліцензії Pro

en: Processing row %1$s from import file - a new layer would be created if test mode is set to off
uk: Обробка строки %1$s у імпортуємому файлі - новий шар буде створений, якщо тест режим вимкнений

en: Processing row %1$s from import file - a new marker would be created if test mode is set to off
uk: Обробка рядка %1$s з файлу імпорту - новий маркер буде створено, якщо вимкнений тестовий режим

en: Processing row %1$s from import file - the layer with ID %2$s would be updated if test mode is set to off
uk: Обробка строки %1$s у імпортуємому файлі - шар з ID%2$s буде оновлений, якщо тестовий режим вимкнений

en: Processing row %1$s from import file - the marker with ID %2$s would be updated if test mode is set to off
uk: Обробка рядка %1$s з файлу імпорту - маркер й ID %2$s буде оновлено, якщо вимкнений тестовий режим

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new layer
uk: Обробка строки %1$s у імпортуємому файлі - намагаюсь створити новий шар

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new marker
uk: Обробка рядка %1$s у імпортованому файлі - спроба створити новий маркер

en: Processing row %1$s from import file - trying to update layer ID %1$s
uk: Обробка строки %1$s у імпортуємому файлі - намагаєюсь оновити шар ID %1$s

en: Processing row %1$s from import file - trying to update marker ID %1$s
uk: Обробка рядка %1$s з імпортованого файлу - спроба оновити маркер з ID %1$s

en: Promotion graphic
uk: Зображення

en: Promotion text
uk: Короткий опис

en: Provider URL
uk: URL-адреса провайдера

en: Provider name
uk: Назва провайдера

en: Public API key
uk: Публічний ключ API

en: Public API key is invalid
uk: Публічний ключ API недійсний

en: Public transport (works only in some areas)
uk: Громадський транспорт (функція доступна не всюди)

en: Punjabi (Arabic)
uk: Панджабі (Арабська)

en: Punjabi (Gurmukhi)
uk: Панджабі (Гурмукхи)

en: QR cell size
uk: Розмір клітини QR

en: QR code
uk: QR код

en: QR code caching
uk: Кешування QR-коду

en: QR code could not be generated!
uk: QR-код не може бути створений!

en: QR code image for link to full screen map (%s)
uk: Зображення QR коду для посилання на повноекранну карту (%s)

en: QR code image size
uk: Розмір зображення QR кода

en: QR code provider
uk: Постачальник QR коду

en: QR code settings
uk: Налаштування QR коду

en: QR codes with custom backgrounds
uk: QR коди з користувальницьким фоном

en: QR gravity
uk: QR гравітація

en: QR rotation
uk: Обертання QR

en: QR size
uk: Розмір QR

en: Quechua (Peru)
uk: Кечуа (Перу)

en: RSS via E-Mail
uk: Отримувати RSS-розсилку на електронну пошту

en: Rate plugin
uk: Оцінити плагін

en: Recent markers
uk: Останні додані маркери

en: Referer (%1s) is invalid
uk: Недійсний реферер (%1s)

en: Referer (%1s) is not allowed
uk: Реферер (%1s) не дозволений

en: Resellers
uk: Реселери

en: Reset
uk: Скасувати налаштування

en: Reset Settings
uk: Обнулити налаштування

en: Retina display detection
uk: Виявлення дисплея Retina

en: Retrieve POIs (Points of Interests) from database within this search radius in meters from the current location of the Wikitude user
uk: Знаходить мап'ятки (POI) в базі даних в межах радіусу пошуку, заданного в метрах, від поточного місцезнаходження користувача Wikitude

en: Romanian
uk: Румунська

en: Romanian (Romania)
uk: Румунська

en: Route type
uk: Тип маршрута

en: Russian
uk: російська

en: Satellite
uk: Сателліт

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save generated QR codes in the following directory for higher performance and for saving API calls:
uk: Збережіть створені QR-коди у наступному каталозі для підвищення продуктивності та економії звернень до API:

en: Scale Control
uk: Контроль масштабу

en: Scale control
uk: Налаштування масштабу

en: Scottish Gaelic
uk: Шотландська (Кельтська)

en: Search
uk: Пошук

en: Search completed - showing %d results below
uk: Пошук завершено - результати (%d) наведені нижче 

en: Search completed, no results found (searchkey: %s, searchvalue: %s)
uk: Пошук завершений, нічого не знайдено (searchkey: %s, searchvalue: %s)

en: Search markers
uk: Пошук маркерів

en: Search radius (in meter)
uk: Радіус пошуку (в метрах)

en: Search result
uk: Результати пошуку

en: Second
uk: Секунда

en: Security check failed - please call this function from the according admin page!
uk: Помилка перевірки безпеки - визивайте цю функцію зі сторінки адміністратора!

en: Security options
uk: Параметри безпеки

en: Separator lines
uk: Розподільні лінії

en: Serbian
uk: Сербська

en: Serbian (Cyrillic, Bosnia and Herzegovina)
uk: Сербська (Кирилиця, Боснія та Герцеговина)

en: Serbian (Cyrillic, Serbia)
uk: Сербська (Кирилиця, Сербія)

en: Serbian (Latin, Serbia)
uk: Сербська (Латиниця, Сербія)

en: Service provider used for creating QR codes for links to full screen maps
uk: Постачальник послуг, використаний для створення QR кодів для посилань на повноекранні карти.

en: Sesotho sa Leboa
uk: Північний сото

en: Set it to false if you do not want popups to close when user clicks the map.
uk: Встановіть значення на "Не Вірно", якщо ви бажаєте, щоб спливаючі вікна закривались, коли користувач клікає по мапі.

en: Set it to false if you do not want the map to do panning animation to fit the opened popup.
uk: Значення "невірно" відключить на карті анімацію панорами до розміру відкритого спливаючого вікна (popup).

en: Set to 0 if you do not want to assign new markers to a layer
uk: Встановіть на 0, якщо ви не хочете призначати новий маркер шару

en: Set to enabled if you want to easily upgrade to beta releases.
uk: Встановіть Вірно, якщо ви хочете перейти на бета-версію.

en: Set to enabled if you want to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only (user capability activate_plugins).
uk: Встановіть Вірно, якщо хочете видалити всі зворотні посилання та логотипи, а також зробити сторінки та пункти меню для Інструментів, Налаштувань, Підтримці, Ліцензії доступними тільки адміністраторам (можливість користувачу activate_plugins).

en: Set to false if you want to use basemaps produced with maptiler for example
uk: Встановіть на "хибно", якщо ви хочете використовувати основні карти, зроблені, наприклад, за допомогою maptiler 

en: Set to false if you want to use overlays produced with maptiler for example
uk: Встановіть на значення "хибно", якщо ви хочете використовувати накладання, вироблені, наприклад, з maptiler

en: Sets whether the minimap should have a button to minimise it
uk: Встановлює, чи повинна мінікарта мати кнопку для мінімізації

en: Sets whether the minimap should have an animated zoom. (Will cause it to lag a bit after the movement of the main map.)
uk: Встановлює, чи повинна мінікарта мати анімований масштаб (призведе до невеликої затримки після переміщення основної картки).

en: Sets whether the minimap should hide automatically if the parent map bounds does not fit within the minimap bounds. Especially useful when zoomLevelFixed is set.
uk: Встановлює, чи повинна мінікарта ховатися автоматично, якщо межі основної картки не відповідають межам мінікарти. Особливо корисно, якщо встановлений zoomLevelFixed.

en: Setswana
uk: Сетсвана

en: Setting this option to header+inline-javascript is required, if maps should be displayed withing a jQuery mobile framework.
uk: Установка цієї опції у header + inline-javascript вимагається, якщо карти повинні відображатися за допомогою мобільного фреймворку jQuery.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings below will be applied to all GPX tracks added to marker or layer maps.
uk: Налаштування нижче будуть застосовані до всіх GPX треків доданих до маркера або шару карти.

en: Shadow anchor
uk: Тінь якоря (anchor)

en: Shadow icon
uk: Тінь іконки

en: Shadow size
uk: Розмір тіні

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: Shortcode
uk: Короткий код

en: Shortcode and API links
uk: Шорткод та API посилання

en: Shortcode to add markers or layers into articles or pages  - Example: [<strong>mapsmarker</strong> marker="1"].<br/> Attention: if you change the shortcode after having embedded shortcodes into posts/Pages, the shortcode on these specific articles/pages has to be changed also manually - otherwise these markers/layers will not be show on frontend!
uk: Шорткод для додавання маркерів або шарів в статті або на сторінки. Приклад: [<strong>mapsmarker</strong> marker="1"].<br/> Увага: якщо ви зміните шорткод після вставки шорткодів в статті або на сторінки, то шорткод на дану статтю або сторінку теж повинен бути змінений вручну, інакше маркери/шари не будуть відображатися!

en: Show API links for all markers
uk: Показати API посилання всіх маркерів

en: Show GeoRSS subscribe link
uk: Показувати посилання підписки GeoRSS

en: Show attribution link
uk: Показувати посилання на оригінал

en: Show detailed results for each row
uk: Показати докладні результати для кожного рядка

en: Show embedded map in full-screen mode
uk: Показати встроєну мапу в повноєкранному режимі

en: Show errorTile-images if map could not be loaded?
uk: Показувати errorTile-зображення, якщо карта не може бути завантажена?

en: Show icons
uk: Показати ярлики

en: Show list of markers below map
uk: Показати список маркерів нижче карті

en: Show marker creation time
uk: Відобразити час створення маркера

en: Show marker name for the browser tooltip that appear on marker hover (tooltip is always hidden if marker name is empty).
uk: Показати ім'я маркера для підказок (tooltip), які з'являються при наведенні миші на маркер (підказка завжди прихована, якщо ім'я маркера порожнє).

en: Show markers from other layers on this map
uk: Показати амркери інших шарів на цій мапі

en: Show me where I am
uk: Покажіть мені, де я знаходжусь

en: Show minimap
uk: Показати мінікарту

en: Show traffic layer?
uk: Показувати тарнспортний шар?

en: Since pro v1.5 QR code images are also cached for a higher performance.
uk: Так pro v1.5 QR-зображення також кешировані для більш високої продуктивності.

en: Sindhi (Arabic)
uk: Синдхі

en: Sinhala
uk: Сингальска

en: Size for high-resolution iPad
uk: Розмір для iPad з високою роздільною здатністю

en: Size for high-resolution iPhone and iPod touch
uk: Розмір для iPhone та iPod з високою роздільною здатністю

en: Size for iPad
uk: Розмір для iPad

en: Size for iPhone 5 and iPod 5
uk: Розмір для iPhone 5 та iPod 5

en: Size for iPhone and iPod touch
uk: Розмір для iPhone та iPod touch

en: Slovak
uk: Словацька

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Sort order
uk: Порядок сортування

en: Source
uk: Джерело

en: Spanish
uk: іспанська

en: Spanish (Mexico)
uk: Іспанська (Мексика)

en: Spanish (Spain)
uk: Іспанська (Іспанія)

en: Spanish (United States)
uk: Іспанська (США)

en: Start
uk: Початок

en: Start anonymous free 30-day trial period
uk: Почати анонімний безкоштовний 30-денний пробний період

en: Start icon
uk: Іконка початку

en: Start personalized free 30-day trial period
uk: Почати персональний безкоштовний 30-денний пробний період

en: Starting the processing of %1$s rows (skipping header row)
uk: Запуск обробки %1$s рядків (пропуск рядків заголовка)

en: Starting time
uk: Час початку

en: Status
uk: Статус

en: Stroke opacity
uk: Прозорість ходу

en: Stroke width in pixels
uk: Ширина ходу у пікселях

en: Styled maps allow you to customize the presentation of the standard Google base maps, changing the visual display of such elements as roads, parks, and built-up areas.
uk: Стилізовані карти дозволяють модифікувати презентацію стандартних основних карт Google, змінюючи візуальне відображення таких елементів, як дороги, парки і будівельні майданчики.

en: Styles
uk: Стилі

en: Subdomain names
uk: Імена субдоменів

en: Subscribe to markers
uk: Підписатися на плагін

en: Subscribe to markers via GeoRSS
uk: Підписатися на маркеры через GeoRSS

en: Subscriber (Capability read)
uk: Підписник (рівень доступа read)

en: Success
uk: Успішно

en: Support
uk: Підтримка

en: Support for conditional css loading
uk: Підтримка при завантаженні умовних CSS

en: Support for responsive designs
uk: Підтримка еластичних дизайнів

en: Support for subdomains?
uk: Підтримка для субдоменів?

en: Swedish
uk: Шведська

en: Swedish (Sweden)
uk: Шведська

en: Tagalog
uk: Тагальська

en: Tags
uk: Теги

en: Tajik (Cyrillic)
uk: Таджицька (Кирилиця)

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Target
uk: Ціль

en: Tatar (Cyrillic)
uk: Татарський (Кирилиця)

en: Telugu
uk: Телугу

en: Terms of Service
uk: Умови надання послуг

en: Terrain
uk: Місцевість

en: Test
uk: Тест

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Text after list of markers
uk: Текст після списку маркерів

en: Text before list of markers
uk: Текст перед списком маркерів

en: Thai
uk: Тайська

en: The GPX file at %s could not be found!
uk: GPX-файл %s не найден!

en: The PHP extension %1$s is not enabled on your server - this means that import and export will not work! Please contact your admin for more details.
uk: Розширення PHP %1$s не включене на вашому сервері - це означає, що імпорт та експорт не буде працювати! Будь ласка, зверніться до адміністратора для більш докладної інформації.

en: The PHP extension php_zip is not enabled on your server - this means that .xlsx or .ods files cannot be handled. Please contact your admin for more details.
uk: Розширення php_zip не включене на вашому сервері. Це означає, що файли .xlsx або .ods не можуть бути оброблені. Будь ласка, зверніться до адміністратора для отримання більш докладної інформації.

en: The QR code images cache at %1$s has been successfully cleared.
uk: Кеш зображення QR-коду %1$s успішно очищений.

en: The URL to the GPX file you entered seems to be invalid (it has to start with http for example)!
uk: URL-адреса GPX файлу, яку ви ввели, недійсна (вона повинна починатися з HTTP, наприклад)!

en: The URL to the custom icons shadow image. If empty, no shadow image will be used (even if the option above is set to default).
uk: URL зображення тіні користувальницької іконки. Якщо порожньо, то зображення тіні не буде використано (навіть якщо функція включена за замовчуванням).

en: The WMS status for all layers has been successfully updated
uk: WMS статус для всіх шарів був успішно оновлений

en: The WMS status for the selected markers has been successfully updated
uk: Статус WMS для обраних маркерів був успішно оновлений

en: The angle of the QR Code rotation. Allowed angles: 0/90/180/270.
uk: Кут обертання QR коду. Дозволені кути: 0/90/180/270.

en: The base domain from which to load the Google Maps API. If you want to change the language of the Google Maps interface (buttons etc) only, please change the option "Google language localization" above.
uk: Базовий домен з якого потрібно завантажити Google Maps API. Якщо вам потрібно змінити мову тільки интерфейса Google Maps (кнопки і таке інше), зімініть параметр "Мова локалізації Google" вище.

en: The basemap for all layers has been successfully set to %1$s
uk: Базова мапа для всіх шарів була успішно установлена на %1$s

en: The basemap for the selected markers has been successfully set to %1$s
uk: Базова карта для обраних маркерів була успішно встановлена у %1$s

en: The clustering status for all layers has been successfully updated
uk: Статус групування для всіх шарів успішно оновлено

en: The culture parameter allows you to select the language of the culture for geographic entities, place names and map labels on bing map images. For supported cultures, street names are localized to the local culture. For example, if you request a location in France, the street names are localized in French. For other localized data such as country names, the level of localization will vary for each culture. For example, there may not be a localized name for the "United States" for every culture code. See <a href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh441729.aspx" target="_blank">this page</a> for more details.
uk: Культурний параметр дозволяє вибрати мову для географічних одиниць, назв місць і ярликів карти на зображеннях карт Bing. Назви вулиць локалізовані під язик місцевої культури. Наприклад, якщо ви запитуєте місце у Франції, назви вулиць вказані на французькому. Для інших даних, зокрема назви країни, ступінь локалізації буде різною для кожної культури. Наприклад, не кожен культурний код може мати локалізоване ім'я для Сполучених Штатів. Відвідайте <a href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh441729.aspx" target="_blank">цю сторінку</a> для більш докладної інформації. 

en: The desired image width returned in the response. If empty, the width of the image from image url will be used.
uk: Бажана ширина що виводиться. Якщо порожньо, буде використана ширина з url зображення.

en: The following features are not supported for multi layer maps: adding markers directly and dynamic preview on backend.
uk: Наступні функції не підтримуються для багатошарових карт: безпосереднє додавання маркерів та динамічний перегляд на обкладинці.

en: The following screenshot was taken with the advanced editor enabled:
uk: Наступний скріншот був зроблений при активованому розширеному редакторі:

en: The following settings only need to be changed if you experience any compatibility issues with your theme or other plugins.
uk: Ці налаштування потрібно змінювати тільки якщо у вас виникли проблеми з сумісністю вашої теми та інших додатків.

en: The following settings will be used for all marker and layer maps
uk: Наступні налаштування повинні бути використанні для всіх маркованих и багатошарових мап:

en: The icon for the selected markers has been successfully updated
uk: Іконка для обраних маркерів успішно оновлена

en: The icon is displayed in the cam view of Wikitude to indicate a marker - 32x32 pixel, transparent PNG
uk: Ярлик відображається в режимі cam view в Wikitude, показуючи маркер - 32x32 пкс, прозорий PNG

en: The interface language to use on backend and/or on maps on frontend. Please note that the language for Google Maps and Bing maps can be set separately via the according basemap settings section.
uk: Мова інтерфейсу, яку необхідно використовувати на бекенді та/або на картах фронтенду. Зауважте, що мову для карт Google Maps та Bing можна задати окремо через відповідні налаштування секції basemap.

en: The layer with the ID %1$s has been successfully updated
uk: Шар з ID %1$s успішно оновлено

en: The list marker-status for all layers has been successfully updated
uk: Список статусів маркерів для всех шарів був успішно оновлений

en: The list of "Active shortcodes with invalid map IDs" has been deleted!
uk: Список "Активних коротких кодів з недійсними ідентифікаторами" був видалений!

en: The logo is displayed on the left bottom corner on Wikitude when an icon is selected - 96x96 pixel, transparent PNG
uk: Логотип відображається в лівому нижньому куті Wikitude, якщо вибраний ярлик - 96х96 пкс, прозорий PNG

en: The map size for all layers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
uk: Розмір мапи для всіх шарів був успішно встановлений: ширина =  %1$s %2$s і висота = %3$s пкс

en: The map size for all markers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
uk: Розмір мапи для всіх маркерів був успішно встановлений: ширина =  %1$s %2$s и висота = %3$s пкс

en: The marker ID %1$s has been successfully changed to ID %2$s
uk: Маркер ID %1$s був успішно змінений з ідентифікатором %2$s

en: The marker with the ID %1$s has been successfully updated
uk: Маркер з ID %1$s успішно оновлено

en: The maximum radius that a cluster will cover from the central marker (in pixels). Decreasing will make more smaller clusters.
uk: Максимальний радіус, який покриє група від центрального маркера (в пікселях). Зменшення створить більш дрібні групи.

en: The offset applied to the zoom in the minimap compared to the zoom of the main map. Can be positive or negative.
uk: Зміщення, що застосовується для масштабування у міникарті порівняно з масштабуванням у основний карті. Може мати як позитивний, так і негативне значення.

en: The opacity of the markers.
uk: Прозорість маркерів

en: The opacity of the tile layer.
uk: Прозорість тайтлів шару

en: The overlays status for all layers has been successfully updated
uk: Статус накладання для всіх шарів був успішно оновлений

en: The overlays status for the selected markers has been successfully updated
uk: Статус накладень для обраних маркерів був успішно оновлений

en: The plugin "Leaflet Maps Marker" is inactive on this site and therefore this API link is not working.<br/><br/>Please contact the site owner (%1s) who can activate this plugin again.
uk: Плагін "Leaflet Maps Marker" не активовано на цьому сайті, тому ця API посилання не працює.<br/><br/>Будь ласка, зв'яжіться з власником сайту (%1s), який може знову активувати плагін.

en: The plugin "Maps Marker Pro" is inactive on this site and therefore this API link is not working.<br/><br/>Please contact the site owner (%1s) who can activate this plugin again.
uk: Плагін "Maps Marker Pro" неактивний на цьому сайті, тому це посилання API не працює.<br/><br/>Будь ласка, зв'яжіться з власником сайту (%1s), який може активувати цей плагін знову.

en: The popup status for the selected markers has been successfully updated
uk: Статус спливаючих вікон для обраних маркерів був успішно оновлений

en: The popup text for the selected markers has been successfully updated
uk: Спливаючий текст для обраних маркерів був успішно оновлений

en: The position of the control (one of the map corners).
uk: Позиція управління (один з кутів мапи)

en: The position of the fullscreen button (one of the map corners).
uk: Розташування кнопки "На повний екран" (в одному з кутів карти).

en: The position of the geolocate button (one of the map corners).
uk: Положення кнопки геолокації (один з кутів карти).

en: The pro plugin package could not be downloaded automatically. Please download the plugin from <a href="%1s">%2s</a> and upload it to the directory /wp-content/plugins on your server manually
uk: Плагін Pro не може бути завантажений автоматично. Будь ласка, завантажте плагін з <a href="%1s">%2s</a> та власноруч завантажте його до каталогу /wp-content/plugins на вашому сервері

en: The rate with which the inertial movement slows down, in pixels/second
uk: Рівень, при якому інерційний рух сповільнюється, в пікселях/сек.

en: The request method %1s is not allowed
uk: Метод запиту %1s не дозволено

en: The selected markers have been assigned to the selected layer
uk: Вибрані маркери були призначені вибраному шару

en: The selected markers have been deleted
uk: Вибрані маркери були видалені

en: The selected markers have been duplicated. New marker IDs:
uk: Обрані маркери були дубльовані. Нові ID маркера:

en: The top left x position of the QR Code. (Measured in pixels)
uk: Верхня ліва Х-позиція QR коду (вимірюється в пікселях).

en: The top left y position of the QR Code. (Measured in pixels)
uk: Верхня ліва У-позиція QR коду (вимірюється в пікселях).

en: The width of the minimap in pixels.
uk: Ширина мінікарти в пікселях.

en: The width/height of the Visual QR Code (minimum: 124 pixel)
uk: Ширина/висота візуального QR коду (мінімум: 124 пікселя)

en: The x-coordinates of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
uk: Х-координати верхівки іконки (щодо її верхнього лівого кута). 

en: The x-coordinates of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner)
uk: X-координати верхівки тіні іконки (щодо її верхнього лівого кута).

en: The x-coordinates of the icons in pixel
uk: х-координати іконки у пікселях

en: The x-coordinates of the margin between popups and the edges of the map view after autopanning was performed.
uk: X-координати поля між спливаючим вікном і кутами карти після виконання автоматичного панорамування

en: The x-coordinates of the popup anchor (relative to its top left corner)
uk: X-координати якоря спливаючого вікна (щодо верхнього лівого кута)

en: The x-coordinates of the shadow in pixel
uk: х-координати тіні у пікселях

en: The y-coordinates of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
uk: у-координати кінця іконки (щодо її верхнього лівого кута). 

en: The y-coordinates of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner)
uk: Y-координати верхівки іконки(щодо її верхнього лівого кута). 

en: The y-coordinates of the icons in pixel
uk: у-координати іконки у пікселях

en: The y-coordinates of the margin between popups and the edges of the map view after autopanning was performed.
uk: Y-координати поля між спливаючим вікном і кутами карти після виконання автоматичного панорамування

en: The y-coordinates of the popup anchor (relative to its top left corner)
uk: Y-координати якоря спливаючого вікна (щодо верхнього лівого кута)

en: This base domain is also used for Google Maps Directions.
uk: Цей базовий домен також використовується для Google Maps Directions.

en: This is a default description.
uk: Це опис за замовчуванням

en: This is a multi-layer map - markers cannot be assigned to this layer directly
uk: Це багатошарова карта - маркери не можуть бути призначені безпосередньо цьому шару.

en: This is a multi-layer map - markers cannot be exported from this layer directly
uk: Це багатошарова карта - маркери не можуть бути експортовані безпосередньо з цього шару

en: This license is active.
uk: Ця ліцензія активна.

en: This message will disappear once the pro version has been activated or deleted from your server (via the WordPress Plugins page!)
uk: Це повідомлення зникне як тільки версія Pro буде активована або видалена з вашого сервера (через сторінку плагінів WordPress!)

en: This setting will only be used when the plugin language is not selected automatically
uk: Це налаштування буде використане, тільки в тому випадку, якщо мова плагіна не обрана автоматично

en: This tool tests the authentication/signature
uk: Цей інструмент перевіряє ідентифікацію/підпис

en: This tool will generate a secure, expiring URL
uk: Цей інструмент сформує захищену URL

en: Tigrinya
uk: Тигрінья

en: Tiles URL
uk: URL aдреса стиля

en: Time
uk: Час

en: Timestamp for KML animation
uk: Мітка часу для анімації KML

en: TinyMCE button
uk: Кнопка TinyMCE

en: Title
uk: Назва

en: To select only markers from a layer, please enter the layer ID. Use commas to separate multiple layers. Use 0 for markers not assigned to a layer.
uk: Щоб вибрати маркери певного шару, будь ласка, введіть ID шару. Використовуйте коми для поділу складових шарів. Використовуйте 0 для маркерів, непризначених якомусь прошарку.

en: To start your free 30-day-trial of Maps Marker Pro, please click on the button "start installation" below. This will start the download of Maps Marker Pro from <a style="text-decoration:none;" href="%1s">%2s</a> and installation as a separate plugin.<br/>Afterwards please activate the pro plugin and you will be guided through the process to receive a free 30-day-trial license without any obligations. Your trial will expire automatically unless you purchase a valid pro license. You can also switch back to the free version at any time.
uk: Щоб почати використовувати безкоштовну 30-денну версію Maps Marker Pro, натисніть кнопку "Почати установку" нижче. Після цього почнеться завантаження Maps Marker Pro з <a style="text-decoration:none;" href="%1s">%2s</a> та його установка в якості окремого плагіна.<br/>Потім активуйте плагін Pro та дотримуйтесь інструкції з отримання безкоштовної 30-денної ліцензії без будь-яких подальших зобов'язань. Дія тестової ліцензії закінчиться автоматично, якщо ви не придбаєте ліцензію Pro. Ви завжди можете знову повернутися до безкоштовної версії.

en: Too bad you are using the free version again :-( <a href="%1s" target="_blank">Please tell us what we can do to win you as a happy pro user and receive a discount voucher!</a>
uk: Дуже шкода, що ви знову використовуєте безкоштовну версію :-( <a href="%1s" target="_blank">Будь ласка, повідомте нас, що ми можемо зробити, щоб ви стали щасливим користувачем версії Pro та отримаєте ваучер на знижку!</a>

en: Tools
uk: Інструменти

en: Top left of the map
uk: Вгорі зліва на мапі

en: Top right of the map
uk: Вгорі справа на мапі

en: Total
uk: Всього

en: Total track distance
uk: Загальна відстань треку

en: Track color
uk: Колір треку

en: Track name
uk: Ім'я треку

en: Track smoothFactor
uk: Плавний фактор треку

en: Track weight
uk: Розмір треку

en: Trademarks and copyright
uk: Торгівельни марки та авторські права

en: Translation updates
uk: Оновлені версії перекладу

en: Translations
uk: Переклади

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Turkish
uk: турецька

en: Turkmen (Latin)
uk: Туркменській (Латиниця)

en: Type
uk: Тип

en: Type of transport
uk: Тип транспорта

en: URL of image which gets show when hovering the text "(Legend)" next to WMS attribution text
uk: URL зображення, котре показане при наведенні курсора на текст "(Легенда)"поряд з текстом  WMS атрибуція

en: URL to GPX track
uk: URL для GPX треку

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Update instruction: please start the update from the <a href="%1s">Updates-page</a>.
uk: Інструкція для оновлення: будь ласка, почніть встановлювати оновлення зі <a href="%1s"> сторінки оновлень</a>.

en: Update markers from the following layer only: "%1$s"
uk: Оновлення маркерів тільки з наступного шару: "%1$s"

en: Updated by
uk: Оновлено

en: Updated on
uk: Дата оновлення

en: Upgrade to Pro
uk: Оновити до версії Pro

en: Upgrade to pro version for even more features - click here to find out how you can start a free 30-day-trial easily
uk: Для отримання доступу до нових можливостей перейдіть на версію Pro. Натисніть тут, щоб дізнатися, як почати використання безкоштовної 30-денну версію.

en: Upload GPX track
uk: Завантажити GPX трек

en: Upload new icon
uk: Завантажити нову іконку

en: Upload successful - <a href="%1$s" target="_top">please reload page</a>
uk: Успішно завантажено. <a href="%1$s" target="_top">Будь ласка, оновіть сторінку</a>.

en: Uploading new icons gets easier with Maps Marker Pro - no more need to use a FTP client, just click on the new upload button and add new icons from WordPress admin area easily:
uk: Завантаження нових іконок стає легшою з Maps Marker Pro. Більше немає необхідності у використанні FTP клієнта; просто натисніть кнопку нового завантаження та додайте нові іконки з області адміністратора WordPress:

en: Urdu
uk: Урду

en: Use custom icon URL and directory
uk: Використовувати URL і директорію користувальницьких іконок

en: Use layers to display multiple locations at the same time.
uk: Використовувати прошарки одночасно для декількох локацій.

en: Use markers to display a single location (for multiple locations, create a layer first).
uk: Використовувати маркери для відображення конкретної локації (для декількох місць потрібно спочатку створити прошарок)

en: Use the button below to propagate the license key entered above to all WordPress Multisite subsites.
uk: Використовуйте кнопку нижче для розповсюдження введеного ліцензійного ключа на всі додаткові сайти WordPress Multisite.

en: Use the following directions provider
uk: Використовувати вказану службу напрямків

en: Use this shortcode in posts or pages on your website or one of the API links for embedding in external websites or apps
uk: Використовуйте цей шорткод в записах або на сторінках вашого сайту або одну з API посилань для вставки на інші сайти або програми

en: Used for JSON format only, allows to overcome the <a href="%1s" target="_blank">same origin policy</a> (can be overwritten by parameter callback on each API request)
uk: Використовується тільки для формату JSONP, дозволяє обійти <a href="%1s" target="_blank">правила спільного походження</a> (може бути замінений на зворотний виклик параметра при кожному API запиті)

en: Used for created maps - do not change this if you are not sure what it means!
uk: Використовується для створених мап - не міняйте це, якщо не впевнені, що це значить!

en: Used if Wikitude does not pass the variable maxNumberofPois - 50 is the maximum recommended
uk: Використовується, якщо Wikitude не перевищує змінну maxNumberofPois - 50, рекомендуємий максимум

en: User
uk: Користувач

en: User role needed for adding and editing markers/layers
uk: Участь користувача необхідна для додавання маркера/шару

en: User role needed for deleting markers/layers
uk: Учать користувача необхідна для видалення маркерів/шарів

en: User role needed for deleting markers/layers from other users
uk: Права користувача, необхідні для видалення маркерів/шарів інших користувачів

en: User role needed for editing markers/layers from other users
uk: Права користувача, необхідні для редагування маркерів/шарів інших користувачів

en: Uyghur
uk: Уйгурська

en: Uzbek (Latin)
uk: Узбецький (Латиниця)

en: Valencian
uk: Валенсійська

en: Version
uk: Версія

en: Version of the WMS service to use
uk: Версія поточного WMS сервіса

en: Vietnamese
uk: В'єтнамський

en: View fullscreen
uk: Повноекранний перегляд

en: View marker
uk: Переглянути маркер

en: Visible API links for each marker
uk: Видимі посілання API для кожного маркера

en: Visible API links in panel
uk: API посилання в панелі, що відображаються

en: Visit our contact form to submit your feature request or idea
uk: Зверніться до нашої контактної формі, щоб запитати додаткову функцію або поділитися своєю пропозицією.

en: Visual QR codes for fullscreen maps are created by Visualead.com
uk: Візуальні QR-коди для повноекранних карт створюються Visualead.com

en: Visualead settings
uk: Візуалізовані налаштування

en: WMS layer 1 settings
uk: Настройки слоя WMS 1 

en: WMS layer 10 settings
uk: Налаштування шару WMS 10

en: WMS layer 2 settings
uk: Налаштування шару WMS 2

en: WMS layer 3 settings
uk: Налаштування шару WMS 3

en: WMS layer 4 settings
uk: Налаштування шару WMS 4

en: WMS layer 5 settings
uk: Налаштування шару WMS 5

en: WMS layer 6 settings
uk: Налаштування шару WMS 6

en: WMS layer 7 settings
uk: Налаштування шара WMS 7

en: WMS layer 8 settings
uk: Налаштування шару WMS 8

en: WMS layer 9 settings
uk: Налаштування шару WMS 9

en: WMS layers
uk: Шари (слої) WMS

en: WMS stands for <a href="http://www.opengeospatial.org/standards/wms" target="_blank">Web Map Service</a> and is a standard protocol for serving georeferenced map images over the Internet that are generated by a map server using data from a GIS database.<br/>With Leaflet Maps Marker you can configure up to 10 WMS layers which can be enabled for each map. As default, 10 WMS layers from <a href="http://data.wien.gv.at" target="_blank">OGD Vienna</a> and from the <a href="http://www.eea.europa.eu/code/gis" target="_blank">European Environment Agency</a> have been predefined for you.<br/>A selection of further possible WMS layers can be found at <a href="http://www.mapsmarker.com/wms" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wms</a>
uk: WMS - абревіатура від <a href="http://www.opengeospatial.org/standards/wms" target="_blank">Web Map Service (Сервіс Веб Мап)</a>, це стандартний протокол для показу зображень географічніх мап через Інтернет. Зображення мап генеруються веб сервером з використанням даних бази даних ГІС (GIS).<br/>З допомогою плвгіна Leaflet Maps Marker ви можете набудувати до 10 шарів WMS, кожний з яких можна активувати для кожної мапи. 10 шарів WMS з <a href="http://data.wien.gv.at" target="_blank">OGD Відень</a> і з <a href="http://www.eea.europa.eu/code/gis" target="_blank">Європейського агентства по навколишньму середовищу</a> були попередньо встановлені для вас.<br/>Набір інших можливих шарів  WMS можна знайти тут: <a href="http://www.mapsmarker.com/wms" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wms</a>

en: Walking directions
uk: Піший маршрут

en: Warning - cannot be undone!
uk: Увага: неможливо скасувати!

en: Warning: a layer with the ID %1$s as given in row %2$s does not exist - using default value 0 instead (marker will not be assigned to a layer)
uk: Попередження: шар з ID %1$s, вказаний у рядку %2$s, не існує - використовується значення за умовчанням 0 (маркер не буде призначений слою)

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
uk: Попередження: неприпустиме значення %1$s у рядку %2$s (%3$s) - використовується поточне значення %4$s

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using default value %4$s instead
uk: Попередження: неприпустиме значення %1$s у рядку %2$s (%3$s) - використовується значення за замовчуванням %4$s

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s): please use , and not . as comma separator! Using current value %4$s instead
uk: Попередження: неприпустиме значення для %1$s у рядку %2$s (%3$s): будь ласка, використовуйте крапку з комою! Будуть використовуватися поточне значення замість %4$s

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s): please use , and not . as comma separator! Using default value %4$s instead
uk: Попередження: неприпустиме значення для %1$s у рядку %2$s (%3$s): будь ласка, використовуйте крапку з комою! Будуть використовуватися значення за замовчуванням замість %4$s

en: Warning: no markers are assigned to the layer with the ID %1$s or the layer does not exist!
uk: Увага: нема маркерів, назначених шару з ID %1$s, або шар не існує!

en: Warning: not recommended on production sites - use on your own risk!
uk: Увага: не рекомендується використовувати на робочих сайтах - використовуєте на свій страх та ризик!

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using current icon %3$s instead
uk: Попередження: іконки " %1$s" не знайдено в каталозі іконок %2$s - використовується поточна іконка %3$s

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using default icon instead
uk: Попередження: значок "%1$s" не знайдене у каталозі іконок %2$s - буде використана іконка за замовчуванням

en: Warning: you are using Maps Marker Pro shortcodes with invalid map IDs! As a result instead of a map an <a href="%1$s" target="_blank">error image</a> will be shown!
uk: Попередження: ви використовуєте короткі коди Maps Marker Pro з недійсними ідентифікаторами! Внаслідок, замість карти буде показано <a href="%1$s" target="_blank">зображення про помилку</a>!

en: Warning: you are using the Plugin %1$s which is causing maps to break! To fix this, please navigate to <a href="%2$s">Settings / Misc / General Settings</a> and set the Option "Where to insert Javascript files on frontend?" to "header (+ inline javascript)".
uk: Увага: Ви використовуєте плагін (додаток) %1$s, який є причиною помилок у роботі карт! Щоб виправити це, будь ласка, перейдіть на <a href="%2$s">Налаштування/Різне/Налаштування</a> та встановіть опцію "Місце вставки Javascript файлів на зовнішньому інтерфейсі?" у значення "заголовок (+ вбудований JavaScript)".

en: Warning: you are using the plugin "Better WordPress Minify" which can cause Leaflet Maps Marker to break if the option "Minify JS files automatically?" is active. Please disable this option (Settings / BWP Minify) or add <strong>leafletmapsmarker</strong> to the form field "Scripts to be ignored (not minified)"
uk: Увага: ви використовуєте плагін Better WordPress Minify, що приводить до можливих проблем у використанні Leaflet Maps Marker, якщо увімкнуто функцію "Автоматично мінімізувати JS файли". Будь ласка, деактивуйте цю функцію (Настройки / BWP Minify) або додайте <strong> leafletmapsmarker </strong> у полі форми "Ігноровані скрипти".

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "CDN" enabled which is causing layer maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / CDN / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> to "Rejected files:"
uk: Увага: ви використовуєте плагін "W3 Total Cache" з включеною функцією "CDN", що призводить до неможливості використання багатошарових карт.<br/>Щоб виправити це, перейдіть в меню <a href="%1s">Продуктивність / CDN / Просунуті</a> та додайте <strong>%2s</strong> в рядок "Ніколи не змінювати наступні файли:"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "JS Minify" enabled which is causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> and <strong>%3s</strong> to "Never minify the following JS files:"
uk: Попередження: ви використовуєте плагін "W3 Total Cache" з активованою функцією "JS Minify" яка викликає помилки у карті<br/>Щоб виправити це, будь ласка, перейдіть на <a href="%1s">Продуктивність/Мінімізувати/Розширений</a> та додайте <strong>%2s</strong> та <strong>%3s</strong> "Ніколи не Мінімізувати такі JS файли:"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "JS Minify" enabled which is causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> to "Never minify the following JS files:"
uk: Увага: ви використовуєте плагін "W3 Total Cache" з включеною функцією "JS Minify", що є причиною неможливості використання карт.<br/>Щоб виправити це, перейдіть в меню <a href="%1s">Продуктивність / Minify / Просунуті</a> і додайте <strong>%2s</strong> в рядок "Ніколи не мінімізувати наступні JS файли:"

en: Warning: you are using the plugin "WP External Links" which is currently causing maps to break! Please navigate to "External Links" and add the following links to the option "Ignore links (URL) containing...": %1$s
uk: Попередження: ви використовуєте плагін "WP External Links", який є причиною помилок у роботі карт! Будь ласка, перейдіть на "WP External Links" та додайте наступні посилання до пункту "Ігнорувати посилання (URL), що містять...": %1$s

en: Warning: you enabled support for bing maps but did not provide an API key. Please visit <a href="http://www.mapsmarker.com/bing-maps" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/bing-maps</a> for info on how to get a free bing maps API key!
uk: Увага: ви активізували підтримку для карт Bing, але не надали API ключ. Будь ласка, відвідайте <a href="http://www.mapsmarker.com/bing-maps" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/bing-maps</a> для інформації про те, як отримати безкоштовний API ключ для карт Bing.

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
uk: Увага: період вашого доступу до оновлень і підтримки Maps Marker Pro минув!

en: Warning: your user does not have the capability to install new plugins - please contact your administrator (%1s)
uk: Увага: у цього користувача недостатньо прав для установки нових полігонів: будь ласка, зв'яжіться з адміністратором (%1s)

en: Warnings found! Affected rows would be processed (if no additional errors were found) but default values might be used!
uk: Знайдено попередження! Постраждалі рядки будуть оброблятися (якщо не були знайдені ніякі додаткові помилки), але будуть використані значення за замовчуванням!

en: We are working hard on delivering the best mapping solution available for WordPress - helping you to share your favorite spots. Therefore we are commited to constantly improving Maps Marker Pro. Below you find some highlights from our development roadmap - if an important one is missing for you, let us know and we will check if we can include it in a future release:
uk: Ми старанно працюємо над тим, щоб надати вам найкращі доступні для WordPress рішення картування, які допоможуть вам відзначити ваші улюблені місця. Тому ми постійно поліпшуємо Maps Marker Pro. Нижче ви знайдете деякі основні пункти нашого плану розвитку. Якщо, на ваш погляд, ми щось упустили, дайте нам знати, і ми перевіримо, чи зможемо ми включити цей пункт в майбутній реліз:

en: Week
uk: Неділя

en: Welsh
uk: Валлійська

en: When you click a cluster at the bottom zoom level it spiderfies it so you can see all of its markers:
uk: Якщо клікнути групу на нижньому рівні масштабування, вона розкривається і можна побачити всі її маркери:

en: When you click a cluster it zooms to its bounds
uk: Якщо клікнути по групі, вона масштабується до розміру своїх кордонів

en: When you mouse over a cluster it shows the bounds of its markers:
uk: Якщо навести мишку на групу, можна побачити межі її маркерів:

en: Where to change the default language
uk: Де змінити мову, встановлену за замовчуванням

en: Where to insert Javascript files on frontend?
uk: Де в зовнішньому інтерфейсі вставити файли Javascript?

en: Whether the map automatically handles browser window resize to update itself.
uk: Чи повинна мапа автоматично змінювати розмір вікна браузера для оновлення. 

en: Whether the map be draggable with mouse/touch or not.
uk: Чи повинна мапа перміщуватись мишею/дотиком чи ні.

en: Whether the map can be zoomed by touch-dragging with two fingers.
uk: Чи повинен масштаб мапи змінюватись при дотику і переміщенні 2х пальців.

en: Whether the map can be zoomed by using the mouse wheel.
uk: Чи повинен масштаб мапи змінюватись при скролінгу миші.

en: Whether the map can be zoomed in by double clicking on it.
uk: Чи повинен масштаб мапи змінюватися при подвійному кліку мишою.

en: Whether the map can be zoomed to a rectangular area specified by dragging the mouse while pressing shift.
uk: Чи буде збільшено мапу до прямокутної області, заданої за допомогою миші при натиснутій клавіші Shift

en: Whether the scale control is added to the map by default.
uk: Чи додавати контроль масштабу в карту за замовчуванням?

en: Whether the zoom control is added to the map by default.
uk: Чи повинна панель контролю мастабування додаватись до мапи за замовчуванням.

en: Whether to add a button for displaying maps in fullscreen via HTML5
uk: Додати кнопку для відображення карт в повноекранному режимі через HTML5

en: Whether to show the imperial scale line (mi/ft).
uk: Показувати імперську вимірювальну лінію (милі/фути)? 

en: Whether to show the metric scale line (m/km).
uk: Чи показувати масштаб в метричній системі вимірювання (метри/кілометри).

en: Which audit option should be used?
uk: Який варіант ревізії слід використовувати?

en: Which caching method should be used?
uk: Який метод кешування слід використовувати?

en: Which export format should be used?
uk: Який експортований формат слід використовувати?

en: Which geocoding option should be used?
uk: Який варіант геокодування слід використовувати?

en: Which layers should be selected?
uk: Які шари повинні бути обрані?

en: Which markers should be selected?
uk: Які маркери повинні бути обрані?

en: Which markers should be updated?
uk: Які маркери повинні бути оновлені?

en: Whitelabel backend
uk: Whitelabel адміністративна частина

en: Whitelabel settings
uk: Налаштування Whitelabel

en: Widget to show the most recent Leaflet Maps Marker entries - please see www.mapsmarker.com for more info
uk: Віджет, що показує останні записи Leaflet Maps Marker. Відвідайте www.mapsmarker.com для додаткової інформації.

en: Widget to show the most recent markers
uk: Віджети для відображення найбільш свіжих маркерів

en: Width
uk: Ширина

en: Width and height in pixel of QR code image for marker/layer standalone fullscreen map links
uk: Ширина і висота в пікселях зображення QR кода для маркерів/шарів незалежних повноекранних посилань на мапи

en: Width of the icons in pixel
uk: Ширина іконки в пікселях

en: Width of the shadow icon in pixel
uk: Ширина тіні іконки, в пікселях

en: Width of the shadow in pixel
uk: Ширина тіні у пікселях

en: Wikitude API powered by www.mapsmarker.com
uk: Wikitude API при підтримці www.mapsmarker.com

en: Wikitude settings
uk: Налаштування Wikitude

en: Will be displayed in controlbox if selected
uk: Якщо обрано, буде показувати у вікні управління

en: Will be used when creating a new layer. All values can be changed afterwards on each layer.
uk: Буде використовуватисся при створенні нового шару. Всі значення можна змінити потім для кожного шару.

en: Will be used when creating a new marker. All values can be changed afterwards on each marker.
uk: Буде використовуватись при створенні нового маркера. Всі значення можуть бути змінені пізніше для кожного маркера.

en: Will replace {s} from base url if available
uk: При наявності замінить {s} в базовій адресі

en: Will replace {s} from tiles url if available
uk: При наявності замінить {s} в адресі тиля

en: With this option enabled, the map tracks when you pan to another "copy" of the world and moves all overlays like markers and vector layers there.
uk: Якщо опція активована, карта відстежує панорамування на іншу "копію" світу, і переміщує туди всі накладки, зокрема маркери і векторні шари.

en: Wolof
uk: Волоф

en: WordPress Admin Bar integration
uk: Інтеграція WordPress Admin Bar 

en: WordPress Multisite settings
uk: Налаштування WordPress Multisite

en: WordPress Pointers
uk: Курсори WordPress

en: WordPress admin area and frontend
uk: Зона и фронт адміністратора WordPress

en: WordPress admin area only
uk: Зона доступа тільки для адміністратора WordPress

en: WordPress admin dashboard widget
uk:   віджет панелі адміністратора WordPress

en: WordPress frontend only
uk: Тільки фронт WordPress

en: WordPress integration settings
uk: Параметри інтеграції WordPress

en: Year
uk: Рік

en: Years
uk: Року

en: Yes
uk: Так

en: Yes (please enter subdomains in next form field)
uk: Так (будь ласка, введіть субдомени в наступні поля)

en: Yes I want to propagate the license key to all subsites
uk: Так, я хочу поширити ліцензійний ключ на всі додаткові сайти (підсайти).

en: Yiddish
uk: ідіш

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: You already downloaded "Maps Marker Pro" to your server but did not activate the plugin yet!
uk: Ви вже завантажили "Maps Marker Pro" на свій сервер, але ще не активували плагін!

en: You already started a free 30-day-trial for this site - free trial license key: %1$s
uk: Ви вже почали безкоштовну 30-денну пробну версію для цього сайту - безкоштовний ліцензійний ключ: %1$s

en: You are currently using v%1s and the plugin author highly recommends updating to v%2s for new features, bugfixes and updated translations (please see <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">this blog post</a> for more details about the latest release).
uk: Ви використовуєте v%1s. Розробник плагіна настійно рекомендує оновити його до версії v%2s, щоб мати доступ до нових функцій, виправлень помилок та оновленим перекладам (дивіться <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">цей пост в блозі</a> для отримання додаткової інформації про останній реліз).

en: You are using the simplified editor
uk: Ви використовуєте спрощений редактор

en: You are within %1$s %2$s from this point
uk: Ви знаходитесь на %1$s %2$s з цієї точки

en: You can also add markers directly to posts or pages without having to save them to your database previously. You just have to use the shortcode with the attributes lat and lon (e.g. <strong>[mapsmarker lat="48.216038" lon="16.378984"]</strong>).
uk: Ви також можете додати маркери безпосередньо у записи або сторінки без необхідності зберігати їх заздалегідь у базу даних. Ви просто повинні використовувати короткий код з атрибутами широти та довготи (наприклад, <strong>[mapsmarker lat="48.216038" lon="16.378984"]</strong>).

en: You can also add markers directly to posts or pages without having to save them to your database previously. You just have to use the shortcode with the attributes mlat and mlon (e.g. <strong>[mapsmarker mlat="48.216038" mlon="16.378984"]</strong>).
uk: Ви також можете додати маркери напряму в пости чи на сторінки без необхідності поперднього їх зберігання в свою базу даних. Вам ітльки потрібно скористатись коротким кодом з атрибутами mlat та  mlon (e.g. <strong>[mapsmarker mlat="48.216038" mlon="16.378984"]</strong>).

en: You can also change zoom level by clicking on + or - on preview map or using your mouse wheel
uk: Ви можете змінювати рівень масштабування, натискаючи на клавіші "+" або "-" на карті попереднього перегляду або використовуючи колесо мишки.

en: You can also upload the icons by clicking the button "upload new icon"
uk: Ви можете завантажити іконки, натиснувши кнопку "завантажити нову іконку"

en: You can backup your current settings on the <a href="%1$s">tools page</a> before resetting all options to their default values.
uk: Перед поверненням до опцій, заданих за замовчуванням, ви можете зробити резервну копію ваших налаштувань на <a href="%1$s">сторінці інструментів</a>.

en: You can continue using version %s without any limitations. Nevertheless you will not be able to get updates including bugfixes, new features and optimizations as well as access to our support system.
uk: Ви можете продовжувати використовувати версію %s без будь-яких обмежень. Проте ви не зможете отримувати оновлення, включаючи виправлення помилок і нові функції, також у вас не буде доступу до нашої системи підтримки.

en: You can test <i>Maps Marker Pro</i> for 30 days for free without any obligations.
uk: Ви можете протестувати <i>Maps Marker Pro</i> протягом 30 днів безкоштовно без будь-яких зобов'язань.

en: You downloaded <a href="%1s" target="_blank">Maps Marker Pro</a> but did not register a free 30-day-trial license key. Please note that <a href="%2s" target="_blank">according to our privacy policy</a> we will not disclose, rent or sell your personal information!<br/>If you install Maps Marker Pro on a localhost installation (<a href="%3s" target="_blank">see available packages on Wikipedia</a>) you can also test the pro plugin without registering a free 30-day-trial license key and without time limitation.
uk: Ви завантажили <a href="%1s" target="_blank">Maps Marker Pro</a>, але не зареєстрували безкоштовний 30-денний пробний ліцензійний ключ. Зверніть увагу, що <a href="%2s" target="_blank">відповідно до нашої політики конфіденційності</a> ми не будемо розкривати або продавати вашу особисту інформацію!<br/>Якщо ви встановлюєте Maps Marker Pro на локальний комп'ютер (<a href="%3s" target="_blank">див. доступні пакети на Wikipedia</a>), ви також можете протестувати версію Pro без реєстрації безкоштовного 30-денного пробного ліцензійного ключа та без обмеження часу.

en: You have an error in your SQL syntax
uk: Ви допустили помилку у синтаксису SQL

en: You have installed Maps Marker Pro on a localhost instance. Entering a license key here is not mandatory but recommended as this also allows you to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a>. Please be aware that once you use the plugin on a live domain, entering a license key is mandatory!
uk: Ви встановили Maps Marker Pro на локальний комп'ютер. Введення ліцензійного ключа не є обов'язковим, але рекомендується, оскільки це дозволить використовувати <a href="%1s" target="_blank">тікети служби підтримки</a>. Майте на увазі, що як тільки Ви встановите плагін на домен в мережі, введення ліцензійного ключа обов'язкове!

en: You have unsaved changes on this page. Do you want to leave this page and discard your changes or stay on this page?
uk: Ви не зберегли зміни на цій сторінці. Ви бажаєте залишити цю сторінку та скасувати зміни або залишитися на цій сторінці?

en: You must agree to the TOS to continue.
uk: Щоб продовжити, ви повинні погодитися з правилами та умовами.

en: You seem located outside the boundaries of the map
uk: Ви, здається, знаходиться поза меж карти

en: You successfully switched to the advanced editor.
uk: Ви успішно перейшли на використання редактора з розширеними можливостями.

en: You successfully switched to the simplified editor.
uk: Ви успішно перейшли на використання спрощенного редактора.

en: You will find a <a href="%1$s">API URL generator</a> and <a href="%2$s">API URL tester</a> in the tools section. Please see the API docs for more information on authentication.
uk: Ви знайдете <a href="%1$s">API URL генератор</a> та <a href="%2$s">API URL тестер</a> у розділі інструментів. Будь ласка, див. документацію на API для отримання додаткової інформації про ідентифікацію.

en: Your free 30 day trial license key has expired. <a href="%1s" target="_blank">Please purchase a valid pro license key to continue</a>.
uk: Термін дії вашої безкоштовної 30-денний ліцензії закінчився. <a href="%1s" target="_blank">Будь ласка, придбайте дійсний ключ ліцензії Pro</a>.

en: Your license was activated successfully!
uk: Ліцензія була успішно активована!

en: Your new license was registered successfully!
uk: Ваша нова ліцензія успішно зареєстрована!

en: Your user does not have the WordPress capabilities needed (%1$s) - please contact your admin.
uk: Користувач не має можливості використовувати Wordpress (%1$s) - зверніться до адміністратора.

en: Your user does not have the permission to delete this layer and all assigned markers!
uk: Ви не маєте дозволу на видалення цього шару та всіх призначених маркерів!

en: Your user does not have the permission to delete this layer!
uk: Ви не маєте права на видалення цього шару!

en: Your user does not have the permission to delete this marker!
uk: Ви не маєте права на видалення цього маркера!

en: Your user does not have the permission to duplicate this marker!
uk: Користувач не має дозволу дублювати маркер!

en: Your user does not have the permission to update this layer!
uk: Ви не маєте права на оновлення цього шару!

en: Your user does not have the permission to update this marker!
uk: Ви не маєте права на оновлення цього маркера!

en: Zoom
uk: Масштабуваня

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom level for all layers has been successfully set to %1$s
uk: Рівень масштабування для всіх шарів був успішно встановлений на %1$s

en: Zoom level for the selected markers has been successfully set to %1$s
uk: Рівень масштабування для обраних маркерів успішно встановлений на %1$s

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: a much better panning inertia implementation
uk: більш зручне застосування інерції панорамування

en: activate
uk: активувати

en: add
uk: додати

en: add directions link
uk: додати посилання рассчета маршруту

en: add markername
uk: додати ім'я маркера

en: add markername to popup
uk: додати ім'я маркера до спливаючого повідомлення

en: add new layer
uk: додати новий шар

en: add new marker to this layer
uk: додати новий маркер до цьго шару

en: add new markers/layers
uk: додати нові маркери/шари

en: add/edit layer
uk: додати/редагувати шар

en: add/edit marker
uk: додати/редагувати маркер

en: adding markers from frontend
uk: додавання маркерів із зовнішнього інтерфейсу

en: additional optimizations and improvements
uk: додаткові оптимізації та поліпшення

en: advanced permission settings
uk: розширені налаштування прав доступу

en: advanced recent marker widget
uk: розширений віджет останнього маркера

en: all %1$s layers
uk: усі %1$s шари

en: all %1$s markers
uk: усі %1$s маркери

en: and
uk: та

en: asc
uk: По зростанню

en: ascending
uk: по зростанню

en: assign markers to multiple layers
uk: призначити маркери кільком шарам

en: assigned layer
uk: назначенний слой

en: authentication and signature are valid
uk: аутентифікація та підписи є дійсними

en: automatic
uk: автоматичний

en: automatic (use WordPress default)
uk: автоматичний (використовувати WordPress за замовчуванням)

en: automatic (use basemap from main map and OpenStreetMap as fallback if unsupported)
uk: автоматично (якщо не підтримується, використовує базову карту з основних карт та OpenStreetMap як резерв)

en: automatic (using the global variable $locale = %s - fallback to en-US if not supported by bing)
uk: автоматично (за допомогою глобальної змінної $locale = %s - повернення до en-US якщо не підтримується Bing)

en: automatic 1 (distinct language for each user - detects the users browser language setting, preferred method by Google)
uk: автоматичний метод 1 (розрізняє мову кожного користувача, визначаючи мовні настройки браузера; переважний метод Google)

en: automatic 2 (same language for each user - using the global variable $locale = %s)
uk: автоматично 2 (таж сама мова для кожного користувача - за допомогою глобальної змінної $locale = %s) 

en: automatically sets the map view to the location of the user, enabled if setting "follow" is true
uk: автоматично встановлює положення карти у місцезнаходження користувача, включено у випадку активованої опції "слідувати"

en: back to top
uk: нагору

en: back to top to start free 30-day-trial
uk: Повернутися нагору, щоб почати 30-денну пробну версію

en: backup and restore of settings
uk: резервна копія та відновлення налаштувань

en: baseURL
uk: Базова URL адреса

en: better integration into the publication workflow (adding markers from posts or as custom post type)
uk: поліпшена інтеграція у процес публікації (додавання маркерів з постів або в якості користувацького типу поста)

en: better integration with other plugins
uk: поліпшена інтеграція з іншими плагінами

en: blog post with more details about this release
uk: Стаття з детальною інформацією про даний реліз

en: by
uk: від

en: can be changed at section "Default values for marker popups"
uk: може бути зміненим у розділі «Значення за замовчуванням для маркерів спливаючих вікон"

en: center/N/S/W/E (or common combinations such as NW or Scenter) - will position the QR Code accordingly. Once this parameter is used then the "qr_x and "qr_y" parameters are ignored.
uk: центр / Пн / Пд / Зх / Сх (або комбінації, наприклад, Пн.Зх. або Пд.центр) - розташує QR-код відповідно. Після того, як цей параметр буде використаний, параметри "qr_x і" qr_y "будуть ігноровані.

en: change active WMS layers
uk: змінити активні шари WMS

en: change active WMS layers for all layers
uk: змінити активні WMS шари для всіх шарів

en: change basemap
uk: виберіть базову карту

en: change basemap for all layers
uk: змінити базову мапу для всіх шарів

en: change clustering status for all layers
uk: змінити статус групування для всіх шарів

en: change controlbox status
uk: змінити статус панелі управління

en: change controlbox status for all layers
uk: змінити статус вікна управління для всіх шарів

en: change directions settings
uk: змінити настройки маршрутів

en: change list marker-status for all layers
uk: змінити список статусів маркерів для всіх шарів

en: change mapsize
uk: виберіть розмір карти

en: change mapsize for all layers
uk: змінити розмір мапи для всіх шарів

en: change overlay status
uk: змінити статус накладення

en: change overlay status for all layers
uk: змінити статус накладання для всіх шарів

en: change panel status
uk: змінити статус панелі

en: change panel status for all layers
uk: змінити статус панелі для всіх шарів

en: change popup status
uk: змінити статус спливаючого повідомлення

en: change popup text
uk: змінити текст спливаючого повідомлення

en: change the style of the circle around the location of the user while following, example: %1$s
uk: змінити стиль колу навколо місця розташування користувача, у процесі відстежування: %1$s

en: change the style of the circle around the location of the user, example: %1$s
uk: змінити стиль кола навколо розташування користувача, наприклад: %1$s

en: change the style of the marker of the location of the user while following, example: %1$s
uk: змінити стиль маркера місцеположення користувача, у процесі відстежування: %1$s

en: change the style of the marker of the location of the user, example: %1$s
uk: змінити стиль маркера розташування користувача, наприклад: %1$s

en: change zoom
uk: оберіть масштаб

en: change zoom for all layers
uk: змінити масштаб для всіх шарів

en: changelog
uk: Журнал змін

en: clear cache
uk: очистити кеш

en: clear list
uk: очистити список

en: click here for troubleshooting
uk: для усунення несправностей натисніть тут

en: click here to get a non-expiring license key
uk: натисніть тут, щоб отримати ключ безстрокової ліцензії

en: click to show release notes
uk: натисніть, щоб показати примітки

en: clickable (if false, the vector will not emit mouse events and will act as a part of the underlying map)
uk: інтерактивний (якщо вимкнено, вектор НЕ БУДЕ випромінювати події миші і діятиме в рамках базової карти)

en: closed
uk: зачинено

en: cn (for using bicycle routing using cycle route networks only)
uk: cn (для використовування веломаршрутів, тільки на основі велодорожних мереж)

en: collapsed
uk: згорнуто

en: collapsed (except on mobiles)
uk: згорнуто (за виключенням мобільних пристроїв)

en: color (stroke color)
uk: колір (колір ходу)

en: compatible with OpenOffice %1$s and LibreOffice %2$s
uk: сумісний з OpenOffice %1$s та LibreOffice %2$s

en: controls whether a circle is drawn that shows the uncertainty about the location
uk: контролює чи малюється коло, що відображає невизначеність про місцезнаходження

en: convert
uk: конвертувати

en: create a new layer map
uk: створити новий шар карти

en: create a new marker map
uk: створити новий маркер

en: created by
uk: створено

en: created on
uk: даті створення

en: culture code
uk: код культури

en: custom Google Maps styling
uk: користувальницький стиль карт Google

en: custom visualead API key required!
uk: вимагається користувальницький ключ visualead API!

en: days left
uk: днів залишилося

en: define additional location options e.g enableHighAccuracy: true, maxZoom: 10<br/>reference: %1$s
uk: визначити додаткові варіанти розташування, наприклад enableHighAccuracy: true, maxZoom: 10<br/>посилання: %1$s

en: delete
uk: видалити

en: delete all markers from all layers
uk: видалити всі маркери всіх шарів

en: delete all markers from selected layer
uk: видалити всі маркери вибраного шару

en: delete existing markers/layers
uk: видалити існуючі маркери/шари

en: delete layer
uk: видалити шар

en: delete layer AND assigned markers
uk: видалити шар і назачені маркери

en: desc
uk: по зменшенню

en: descending
uk: по спаданню

en: disable images
uk: відключити зображення

en: disabled
uk: деактивовано

en: display WordPress pointers on plugin updates
uk: відображати курсори WordPress для оновленнь плагіна 

en: display a popup when the user click on the inner marker
uk: відкриється спливаюче вікно, коли користувач натискає на внутрішній маркер

en: display all markers
uk: показати усі маркери

en: display panel
uk: індикаторна панель

en: do not use address for geocoding (address, latitude and longitude values will be imported as given)
uk: не використовувати адресу для геокодування (адреса, значення широти та довготи будуть імпортовані, як вказано)

en: draw features like polylines, polygons, rectangles, circles and markers on maps
uk: функції малювання на картах: лінії, багатокутники, прямокутники, кола та маркери

en: duplicate
uk: дублювати

en: edit
uk: редагувати

en: edit layer
uk: редагувати шар

en: edit marker
uk: редагувати маркер

en: edit marker
uk: редагувати маркер

en: email notify on marker/layer actions
uk: повідомлення про дії маркера/шару по електронній пошті

en: empty basemap
uk: очистити базову карту

en: enabled
uk: активовано

en: example
uk: приклад

en: expanded
uk: розгорнуто

en: expire in
uk: закінчується

en: export markers with any icon
uk: експорт маркерів з будь іконкою

en: false
uk: невірно

en: false (use maximum zoom level)
uk: Хибно (використувувати максимальний масштаб)

en: fastest route
uk: Найскоріший маршрут

en: features planned for future releases
uk: можливості, заплановані в майбутніх релізах

en: feet
uk: фут

en: filename
uk: ім'я файлу

en: fill (whether to fill the path with color. Set it to false to disable filling on polygons or circles)
uk: заливка (шлях буде заповнений кольором. Встановіть у Хибно, щоб відключити заповнення полігонів або кіл)

en: fillColor (fill color)
uk: fillColor (колір заливки)

en: fillOpacity (fill opacity)
uk: fillOpacity (заповнити непрозорості)

en: filter icons
uk: фільтр іконок

en: fit bounds
uk: вписати у межі

en: follow the location of the user
uk: відстежувати місце розташування користувача

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: free community support
uk: безкоштовна підтримка спільноти

en: frequently asked questions
uk: часті питання

en: fullscreen
uk: на весь екран

en: further reduce memory usage for xlsx/xls/ods input files by only importing linktext for hyperlinks
uk: подальше скорочення використання пам'яті для файлів xlsx/xls/ods тільки імпортує текст посилань для гіперпосилань

en: geolocation support: show and follow your location when viewing maps
uk: підтримка геолокації: показати та слідувати за вашим розташуванням при перегляді карт

en: hand cursors for dragging
uk: курсори у формі руки для перетягування об'єктів

en: header (+ inline javascript)
uk: верхній колонтитул (+ вбудований (inline) javascript)

en: help OpenStreetMap.org to improve map details
uk: допоможіть OpenStreetMap.org поліпшити деталі карти

en: hidden
uk: сховано

en: hide
uk: сховати

en: hide advanced functions
uk: приховати розширені функції

en: high
uk: висока

en: http-address of the KML-webservice of the WMS layer
uk: http-адреса веб сервіса KML шару WMS

en: icon
uk: іконка

en: if enabled, a GeoRSS feed for all markers will be added to the &lt;head&gt;-section of the website, allowing users to subscribe to your markers
uk: Если активировано, GeoRSS фид для всех маркеров будет добавлен в секцию веб страницы &lt;head&gt;, позволяя пользователям подписываться на ваши маркеры

en: if enabled, an "Insert map" button gets added above the TinyMCE editor on post and page edit screens for easily searching and inserting maps
uk: якщо включено, кнопка "Вставити карту" буде додана вище редактора TinyMCE у записах та сторінках редагування для легкого пошуку й вставки карти

en: if set, address will be displayed here
uk: якщо вибрано, тут буде відображатися адреса

en: if set, layername will be displayed here
uk: якщо встановлено, тут буде відображатися ім'я шару

en: if set, markername will be displayed here
uk: якщо вибрано, тут буде відображатися ім'я маркера

en: if true locate control remains active on click even if the location of the user is in view
uk: zкщо "вірно" місцезнаходження контролю залишається активним при натисканні, навіть якщо місце розташування курсору знаходиться у області карти

en: imperial (miles)
uk: імперська (милі)

en: import values for createdby/createdon and updatedby/updatedon as given (no changes will be made to import file)
uk: значення для створений/створена й оновлюється/оновлення, як зазначено у імпорті (ніяких змін не буде зроблено для імпортованого файлу)

en: improved performance for layer maps with a huge number of markers (parsing of GeoJSON is up to 3 times faster)
uk: поліпшена продуктивність для шару карти з величезною кількістю маркерів (парсинг GeoJSON до 3 разів швидше)

en: improved scroll wheel zoom to be more responsive
uk: поліпшене масштабування за допомогою коліщатка прокрутки для підвищеної чутливості

en: improved zoom animation curve for a better feel overal
uk: поліпшена анімація наближення для більш приємної роботи

en: integration of the latest leaflet.js version
uk: інтеграція новітньої версії leaflet.js

en: isiXhosa
uk: ісіКоса

en: isiZulu
uk: Зулуський

en: jump to error message
uk: перейти до повідомлень про помилку

en: jump to log for this row from import file
uk: переглянути лог для цього конфлікту у файлі іморта

en: jump to warning message
uk: перейти до попереджуючих повідомлень

en: keep the current map zoom level when displaying the location of the user
uk: зберегти поточний рівень масштабування карти при відображенні розташування користувача

en: language code
uk: код мови

en: last update by
uk: Автор останнього оновлення:

en: latitude
uk: широта

en: layer
uk: шар

en: layer ID
uk: ID шару

en: layer maps: center map on markers and open popups by clicking on list of markers entries
uk: шар карти: центр карти на маркерах й відкритих спливаючих вікнах після натискання на список маркерів

en: layer name
uk: название шару

en: layers
uk: шари

en: list all layers
uk: список всіх шарів

en: list all markers
uk: список всіх маркерів

en: loading map - please wait...
uk: Карта завантажується. Будь ласка, зачекайте.

en: longitude
uk: довгота

en: low
uk: низька

en: map
uk: мапа

en: map moves back to initial position after popup is closed
uk: карта повертається у початкове положення після закриття спливаючого повідомлення

en: map parameters can be overwritten within shortcodes (e.g. %1s)
uk: параметри карти можуть бути перезаписані у короткі коди (наприклад,%1s)

en: map type and ID
uk: тип мапи і і ндифікаційний номер

en: mapnik (for normal routing using car, bicycle or foot)
uk: mapnik (для нормальних авто-, вело- или піших маршрутів)

en: maps
uk: мапи

en: marker
uk: маркер

en: marker name
uk: назві маркеру

en: markers
uk: маркери

en: markers not assigned to a layer
uk: маркери, які не призначені шару

en: maximum number of markers to display in the list
uk: максимальне число маркерів,що будуть у списку

en: maximum temporary file size in MB
uk: максимальний розмір тимчасового файлу у Мб

en: medium
uk: середня

en: merge
uk: з'єднати

en: meters
uk: лічильники

en: metric (km)
uk: метрична (км)

en: mobile optimized maps through use of native javascript instead of jQuery
uk: мобільні карти оптимізовані завдяки використанню вбудованого javascript замість jQuery

en: mobile web app support for fullscreen maps and optimized mobile viewport
uk: підтримка для повноекранних карт на мобільних пристроях та оптимізований мобільний перегляд

en: more information
uk: докладніша інформація

en: move markers
uk: перемістити маркери

en: multi layer map
uk: Багатошарова мапа

en: net
uk: сітка

en: never (ignore changes in the view)
uk: ніколи (ігнорувати зміни зображення)

en: new layer map
uk: новий шар карти

en: new marker map
uk: новий маркер на карті

en: no
uk: ні

en: no action (and hide links)
uk: ніяких дій (приховати посилання)

en: no link
uk: нема посилання

en: not assigned to a layer
uk: ни призначено жодному з шарів

en: not available
uk: недоступно

en: not available on multi layer maps
uk: недоступно в багатошарових мапах

en: off (save changes to database)
uk: вимкнути (зберегти зміни у базі даних)

en: on (check import file only - no changes will be made to database)
uk: включити (тільки перевірка імпорту файлів - ніяких змін у базу даних не буде зроблено)

en: onChange (refresh when the file is loaded and whenever the Link parameters change)
uk: onChange (оновлювати при завершеннні завантаження файлу чи параметрів посилання)

en: onExpire (refresh the file when the expiration time is reached)
uk: onExpire (оновлювати файл, в разі вичерпання строку його дії)

en: onInterval (refresh every n seconds (specified in refreshInterval)
uk: onInterval (оновлювати кожні n секунд (задається в параметрі refreshInterval)

en: onRequest (refresh the file only when the user explicitly requests it)
uk: onRequest (оновлювати файл, тільки в разі запиту користувача)

en: onStop (after camera movement stops)
uk: onStop (після завершення переміщення камери)

en: onStop (refresh the file n seconds after movement stops, where n is specified in viewRefreshTime)
uk: onStop (оновлювати файл через n секунд після зупинки руху (де n задаєтся в параметрі viewRefreshTime)

en: opacity (stroke opacity)
uk: прозорість (прозорість ходу)

en: open
uk: відктити

en: open map in new window
uk: відкрити карту у новому вікні

en: open popup
uk: відкрити спливаюче вікно

en: openrouteservice.org (based on OpenStreetMap, Europe only)
uk: openrouteservice.org (заснований на OpenStreetMap, тільки Європа)

en: option to add markernames to popups automatically (default = false)
uk: можливість автоматично додавати ім'я маркера для спливаючих вікон (за замовчуванням = відключено)

en: option to disable loading of Google Maps API for higher performance if alternative basemaps are used only
uk: можливість відключити завантаження Google Maps API для більш високої продуктивності, якщо використовуються тільки альтернативні базові карти

en: option to remove MapsMarker.com backlinks
uk: опція видалення зворотних посилань MapsMarker.com

en: optional - use the following custom directory for temp files
uk: опціонально - використовуйте наступний користувальницький каталог для тимчасових файлів

en: or
uk: або

en: or back to overview
uk: або назад до огляду

en: or paste coordinates here
uk: або введіть координати тут

en: padding around accuracy circle, value is passed to setBounds
uk: выдступ навколо кола точності, значення передається у setBounds

en: page
uk: сторінка

en: pixel
uk: піксель

en: please click here to renew your access to plugin updates and support
uk: Будь ласка, натисніть тут, щоб відновити ваш доступ до оновлень плагіна та підтримки

en: please rate this plugin on wordpress.org
uk: будь ласка, оцініть плагін на  wordpress.org

en: please review this plugin on wordpress.org
uk: будь ласка, зробіть огляд цього плагіна на wordpress.org

en: polyline clipping
uk: ламане обрізання

en: popuptext
uk: спливаючий текст

en: port
uk: порт

en: powered by
uk: за підтримки

en: prepare export
uk: підготовка експорту

en: prepare import
uk: підготовка імпорту

en: preview
uk: попередній перегляд

en: pro version only
uk: тільки у Pro-версії

en: publish
uk: опублікувати

en: put in front of popup-text
uk: поставити перед спливаючим текстом

en: rate plugin
uk: оцініть плагін

en: released on
uk: випущений

en: remote editor
uk: віддалений редактор

en: rounded
uk: закруглений

en: search existing markers/layers
uk: пошук існуючих маркерів/шарів

en: search for markers on frontend
uk: пошук маркерів у зовнішньому інтерфейсі

en: search function for layerlist on marker edit page
uk: функція пошуку для переліку шарів на сторінці маркерів

en: server
uk: сервер

en: set map center on marker position and open popup
uk: встановити центр карти для позиції маркера й відкритого спливаючого вікна

en: set map center on marker position only
uk: встановити центр карти тільки для позиції маркера

en: settings
uk: налаштування

en: shortest route
uk: Найкоротший маршрут

en: show
uk: показати

en: show API links
uk: Показати API посилання

en: show advanced functions
uk: показати розширені функції

en: show all available changelogs
uk: показати всі доступні списки змін

en: show examples
uk: показати приклади

en: show fewer icons
uk: показувати менше ярликів

en: show map
uk: показати мапу

en: show marker on map
uk: показати маркер на карті

en: show markers assigned to this layer
uk: Показати маркери, що назначені цьому шарові

en: show more icons
uk: показати більше іконок

en: show more options
uk: показати більше налаштувань

en: show or hide drop down menu in Wordpress Admin Bar
uk: показати або приховати меню в панелі адміна Wordpress

en: show used icons
uk: показати використовувані іконки

en: shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com
uk: показує віджет на панелі адміністратора, який відображає останні маркери і повідомлення від mapsmarker.com

en: signature is invalid
uk: підпис недійсний

en: significantly improved controls design on mobile devices
uk: значно поліпшений дизайн управління на мобільних пристроях

en: single layer map
uk: мапа з одним шаром

en: squared
uk: у клітку

en: standard icon
uk: стандартний ярлик

en: start export
uk: запуск експорту

en: start full-text search
uk: почати повнотекстовий пошук

en: start import
uk: запуск імпорту

en: start installation
uk: почати установку

en: start typing to filter icons by filename
uk: наберіть текст для фільтрації іконок по імені файлу

en: stroke (whether to draw stroke along the path. Set it to false to disable borders on polygons or circles)
uk: хід (чи зробити хід уздовж шляху. Встановіть у Хибно, щоб відключити кордони або круги на полігонах)

en: submit
uk: застосувати

en: support for CSV/XLS/XLSX/ODS import and export for bulk additions and bulk updates
uk: підтримка імпорту та експорту з CSV/XLS/XLSX/ODS для групових додатків та групових оновлень

en: support for Google Street View
uk: підтримка режиму Google Street View

en: support for IE11 touch devices
uk: підтримка IE11 на сенсорних пристроях

en: support for Metro apps
uk: підтримка для додатків Metro

en: support for bulk updates of marker maps on the tools page for selected layers only
uk: підтримка групових оновлень маркерів карти на сторінці інструментів тільки для обраних шарів

en: support for changing marker IDs and layer IDs from the tools page
uk: підтримка зміни ID маркерів та шарів зі сторінки Інструменти

en: support for displaying KML files
uk: підтримка для відображення файлів KML

en: support for duplicating markers
uk: зверніться у підтримку для дублювання маркерів

en: support for dynamic switching between simplified and advanced editor (no more reloads needed)
uk: підтримка динамічного перемикання між спрощеним та просунутим редакторами (не потрібно перезавантажувати)

en: support for filtering of marker icons on backend (based on filename)
uk: підтримка фільтрації маркерів іконок на внутрішньому інтерфейсі (по імені файлу)

en: support for geocoding services other than Google Places
uk: підтримка для сервісів геокодування, відмінних від Google Places

en: support for permalinks
uk: підтримка для постійних посилань

en: support for pro users
uk: підтримка для користувачів версії Pro

en: support for setting global maximum zoom level to 21 (tiles from basemaps with lower native zoom levels will be upscaled automatically)
uk: підтримка установки глобального максимального рівня масштабування до 21 (тайли базових карт з більш низькими рівнями будуть масштабовані автоматично)

en: support for shortcodes in popup texts
uk: підтримка коротких кодів у спливаючому тексті

en: supported formats: %1$s
uk: підтримувані формати: %1$s

en: switch to advanced editor
uk: перейти до розширеного редактору

en: switch to simplified editor
uk: перейти до спрощеного редактору

en: this caching method is currently not available on your server
uk: цього методу кешування немає на вашому сервері

en: timeout in seconds
uk: час очікування у секундах

en: tool for monitoring "active shortcodes with invalid map IDs"
uk: інструмент для моніторингу "активні короткі коди з неправильними ID карт"

en: translations
uk: переклад

en: true
uk: вірно

en: unassigned
uk: неназначений

en: update
uk: оновити

en: update ID
uk: оновити ID

en: update existing markers/layers
uk: оновити існуючі маркери/шари

en: update icon
uk: оновити іконку

en: update settings
uk: оновити налаштування

en: updated by
uk: обновлено

en: updated on
uk: даті оновлення

en: upload
uk: завантажити

en: upload icon button & custom icon directory
uk: завантажити іконку та директорію користувальницьких іконок

en: upload new icon
uk: завантажити нову іконку

en: use address for geocoding (latitude and longitude values will get overwritten by geocoding results)
uk: використовувати адресу для геокодування (значення широти та довготи будуть втрачені у результаті геокодування)

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new layers and updatedby/updatedon on layer updates
uk: використовуйте поточний userlogin (%1$s) та поточну часову мытку для createby/createon на нових шарах та updateby/updateon на поновленні шару

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new markers and updatedby/updatedon on marker updates
uk: використовувати поточні логін/пароль (%1$s) та поточну позначку часу у створених та оновлених маркерах

en: use custom images
uk: використовувати інші зображення

en: use custom shadow (please enter URL below)
uk: використовувати призначену для користувача тінь (введіть URL нижче)

en: use default images
uk: використовувати стандартні зображення

en: use default shadow
uk: використовувати стандартну тінь

en: use this pin to center the layer (will only be shown in the admin area)
uk: використовувати цей пін для центрування шару (буде показано тільки у адмінці)

en: v%1s is used in the free version
uk: v%1s використовується у вільній версії

en: valid for default image only!
uk: дійсно тільки для зображення за замовчуванням!

en: very high
uk: дуже висока

en: very low
uk: дуже низька

en: via GeoRSS - please use RSS Reader like http://google.com/reader for example
uk: Для GeoRSS використовуйте,будь ласка, програму для читання RSS, наприклад, http://google.com/reader

en: view
uk: перегляд

en: view blogpost for current version
uk: подивитися статтю про дану версію у блозі

en: view existing markers/layers
uk: подивитися існуючі маркери/шари

en: view layer
uk: переглянути шар

en: view layer
uk: переглянути шар

en: visible
uk: Видимий

en: visible for admins only
uk: видимо тільки для адміністраторів

en: weight (stroke width in pixel)
uk: вага (товщина штриха в пікселях)

en: whitelabel backend admin pages
uk: whitelabel backend сторінки адміністратора

en: yes
uk: так

en: yournavigation.org (based on OpenStreetMap, worldwide)
uk: yournavigation.org (заснований на OpenStreetMap, глобальний)
