Maps Marker Free/Pro - en to yi translation catalogue (312 entries)

en: API key
yi: ‫שליסל צו API‬

en: API key required!
yi: ‫מע דאַרף אַן API-שליסל!‬

en: Active WMS layers
yi: אַקטיװע WMS-שיכטן

en: Add new layer
yi: לײג־צו אַ נײַעם שיכט

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information!
yi: ‫צוצולײגן אַ נײַע איבערזעצונג, אָדער צו דערהײַנטיקן אַן איצטיקע איבערזעצונג איז טאַקע גרינג — קומט צו גאַסט בײַ %s פֿאַר נאָך אינפֿאָרמאַציע!‬

en: All markers from all layers have been successfully deleted
yi: הצלחה אין אָפּמעקנט די אַלע אָנװײַזפּונקטן פֿון אַלע שיכטן

en: All markers from layer ID %1$s have been successfully assigned to layer ID %2$s
yi: ‫הצלחה אין אַסיגנירן אַלע אָנװײַזפּונקטן פֿון שיכט %1$ צום צװײטן שיכט %2$‬

en: Attachment
yi: צוקלעפּעניש

en: Attribution
yi: אַטריבוציע

en: Audit
yi: רעװידיר

en: Available WMS layers
yi: ‫WMS-שיכטן בנימצא‬

en: Available basemaps in control box
yi: באַזנמאַפּעס װאָס געפֿינען זיך אין קאָנטראָלקעסטל

en: Available overlays for new markers/layers
yi: פּאַסיקע איבערשרײַבונגען פֿאַר נײַע אָנװײַזפּונקטן און שיכטן

en: Avoid highways
yi: מײַד־אָפּ שאָסײען

en: Avoid tolls
yi: מײַד־אָפּ באַצאָל־פּונקטן

en: Back to Tools
yi: צוריק צו די מכשירים

en: Basemap
yi: באַזע־מאַפּע

en: Basemap/overlay controlbox on frontend
yi: יסוד־מאַפּע / לײג קאָנטראָל־קעסטל איבער אױף אָנהײב־זײַט

en: Bicycle
yi: ראָװער

en: Bing Maps (Aerial)
yi: ‫Bing-מאַפּעס (פֿון דער לופֿטן)‬

en: Bing Maps (Aerial+Labels)
yi: ‫Bing-מאַפּעס (פֿון דער לופֿטן, מיט עטיקעטן)‬

en: Bing Maps (Road)
yi: ‫Bing-מאַפּעס (גאַסן)‬

en: Bing Maps API key
yi: ‫Bing מאַפּעס API שליסל‬

en: Bulgarian
yi: בולגאַריש

en: Cancel
yi: רוף אָפּ

en: Catalan
yi: קאַטאַלאַניש

en: Change number in settings
yi: בײַט דעם נומער אין די פֿאַרשטעלונגען

en: Changelog
yi: בײַט־לאָגבוך

en: Chinese
yi: כינעסיש

en: Chinese (simplified)
yi: ‫כינעסיש (פֿאַראײנפֿאַכט)‬

en: Click here for more information on animations in KML/Google Earth
yi: ‫גיט דאָ אַ קליק צו באַקומען נאָך אינפֿאָרמאַציע װעגן אַנימאַציעס אין KML / Google Earth‬

en: Click here for more information on how to submit your Geo Sitemap to Google
yi: ‫גיט אַ קליק דאָ צו באַקומען אינפֿאָרמאַציע װעגן אַרײַנשיקן אײַער Geo אָרטמאַפּע אין Google

en: Color
yi: פֿאַרב

en: Columns to show
yi: זײַלן צו װײַזן

en: Controlbox status for all layers has been successfully updated
yi: הצלחה אין דערהײַנטיקן דעם סטאַטוס פֿון קאָנטראָליר־קעסטלעך פֿון אַלע שיכטן

en: Coordinates
yi: קאָאָרדינאַטן

en: Created by
yi: באַשאַפֿער:

en: Created on
yi: באַשאַפֿט

en: Credits & special thanks
yi: אָנערקענונגען און באַזונדערע דאַנק־װערטער

en: Custom Basemap
yi: פֿאַראײגנטע באַזע־מאַפּע

en: Custom Basemap 2
yi: ‫פֿאַראײגנטע באַזע־מאַפּע 2‬

en: Custom Basemap 3
yi: פֿאַראײגנטע באַזע־מאַפּע 3

en: Custom basemap
yi: פֿאַראײגנטע באַזע־מאַפּע

en: Custom basemap 3
yi: ‫פֿאַראײגנטע באַזע־מאַפּע 3‬

en: Custom overlay
yi: פֿאַראײגנטער איבערשרײַב

en: Custom overlay 2
yi: פֿאַראײגנטער איבערשרײַב 2

en: Custom overlay 2 settings
yi: פֿאַראײגנטע פֿעסטיקונגען פֿון איבערשרײַבונגען 2

en: Custom overlay 3
yi: פֿאַראײגנטער איבערשרײַב 3

en: Custom overlay 3 settings
yi: פֿאַראײגנטע פֿעסטיקונגען פֿון איבערשרײַבונגען 3

en: Custom overlay 4
yi: פֿאַראײגנטער איבערשרײַב 4

en: Custom overlay 4 settings
yi: פֿאַראײגנטע פֿעסטיקונגען פֿון איבערשרײַבונגען 4

en: Custom overlay settings
yi: פֿאַראײגנטע פֿעסטיקונגען פֿון איבערשרײַבונגען

en: Date format
yi: טאָג־פֿאָרמאַטירונג

en: Default Field
yi: געװײנטלעכער צעל־אינהאַלט

en: Default basemap
yi: געװײנטלעכע באַזע־מאַפּע

en: Default basemap for new markers/layers
yi: געװײנטלעכע באַזנמאַפּע פֿאַר נײַע אָנװײַזפּונקן און שיכטן

en: Default language
yi: געװײטנלעכע שפּראַך

en: Default values for markers added directly
yi: געװײנטלעכע אײַנשטעלונגען פֿאַר אָנװײַזפּונקטן דירעקט צוגעלײגט

en: Delete all %1$s markers from all %2$s layers
yi: ‫מעק אָפּ אַלע %1$s אָנװײַזפּונקטן פֿון אַלע %2$s שיכטן‬

en: Delete all markers from a layer
yi: מעק אָפּ די אַלע אָנװײַזפּונקן פֿון אַ שיכט

en: Directions
yi: אינסטרוקציעס

en: Display legend?
yi: ‫װײַז אונטערקעפּל?‬

en: Display markers from selected layers only
yi: װײַז די װײַזפּונקטן נאָר פֿון די דערװײלטע שיכטן

en: Distance units
yi: לענג־אײנסן

en: Do you really want to change active WMS layers for all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע בײַטן די אַקטיװע WMS-שיכטן פֿאַר אַלע שיכטן? (ניט צו פֿאַרקערן!) ‬

en: Do you really want to change the basemap for all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע בײַטן די מאַפּע־באַזע פֿאַר אַלע אָנװײַזפּונקטן? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to change the controlbox status for all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע בײַטן דעם קאָנטראָל־קעסטל־סטאַטוס פֿאַר אַלע שיכטן? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to change the list marker-status for all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע בײַטן דעם סטאַטוס פֿון אָנװײַזפּונקט־רשימות פֿון אַלע שיכטן? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to change the map size for all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע בײַטן די מאַפּע־גרײס פֿאַר אַלע שיכטן? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to change the overlay status for all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע בײַטן דעם איבערשרײַב־סטאַטוס פֿאַר אַלע שיכטן? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to change the panel status for all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע בײַטן דעם טאַפֿליע־סטאַטוס פֿון אַלע שיכטן? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to change the zoom level for all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע בײַטן דעם פֿאַרגרעסער־צאָל פֿאַר אַלע שיכטן? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to delete all markers from all layers? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע אָפּמעקן אַלע אָנװײַזפּונקטן פֿון אַלע שיכטן? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to delete all markers from the selected layer? (cannot be undone)
yi: ‫איר װילט טאַקע אָפּמעקן די אַלע אָנװײַזפּונקן פֿונעם  אױסגעקליבענעם שיכט? (ניט צו פֿאַרקערן!)‬

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s)?
yi: ‫איר װילט טאַקע אָפּמעקן שיכט %1$s (ID %2$s)?‬

en: Do you really want to delete marker %1$s (ID %2$s)?
yi: ‫איר װילט טאַקע אָפּמעקן דעם װײַזפּונקט %1$s (ID %2$s)?‬

en: Do you really want to delete this marker?
yi: איר װילט טאַקע אָפּמעקן דעם װײַזפּונקט?

en: Do you really want to move the selected markers?
yi: ‫איר װילט טאַקע איבעררוקן די אױסגעקליבענע אָנװײַזפּונקן?‬

en: Documentation
yi: דאָקומענאַציע

en: Dutch
yi: נעדערלאַנדיש

en: E-Mail
yi: בליצפּאָסט

en: Edit
yi: רעדאַקטיר

en: Edit layer
yi: רעדאַגיר דעם שיכט

en: Edit layer
yi: רעדאַקטיר דעם שיכט

en: Edit marker
yi: רעדאַקטיר דעם װײַזפּונקט

en: English
yi: ענגליש

en: Export all markers as ARML for Wikitude
yi: ‫עקספּאָרטיר אַלע אָנװײַזפּונקן אין אַ ARML־טעקע פֿאַר Wikitude

en: Export all markers as GeoJSON
yi: ‫עקספּאָרטיר אַלע אָנװײַזפּונקן אין אַ GeoJSON־טעקע‬

en: Export all markers as KML
yi: ‫עקספּאָרטיר אַלע אָנװײַזפּונקן אין אַ KML־טעקע‬

en: Foot
yi: פֿוס

en: For example
yi: למשל

en: Format
yi: פֿאָרמאַט

en: French
yi: פֿראַנצײזיש

en: Fullscreen
yi: פֿולער עקראַן

en: General settings
yi: אַלגעמײנע אײַנשטעלונגען

en: Geo Sitemap
yi: ‫Geo אָרטמאַפּע‬

en: German
yi: דײַטש

en: Google Maps (Hybrid)
yi: ‫Google מאַפּעס (עטלעכט צוזאַמען)‬

en: Google Maps (Roadmap)
yi: ‫Google מאַפּעס (װעגמאַפּע)‬

en: Google Maps (Satellite)
yi: ‫Google מאַפּעס (סאַטעליט)‬

en: Height
yi: הײך

en: Help & Support
yi: געהילף און אונטערשטיץ

en: Hide blog posts and link section:
yi: באַהאַלט בלאָג־אָנזאָגן און פֿאַרבינדונג־סעקציע

en: Hindi
yi: הינדוסטאַני

en: Hour
yi: שעה

en: Icon
yi: בילדל

en: If empty, marker creation date will be used
yi: אױב לײדיק װעט מען ניצן די צײַט װען מען האָט באַשאַפֿן דעם אָנװײַזפּונקט

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and ask your WordPress admin to upload the new icons to the directory %2$s/
yi: ‫אױב איר װילט ניצן אַנדערע בילדלעך, קום צו גאַסט בײַ %1$ (מיט איבער 700 בילדלעך װאָס פּאַסן) און בעט אַז אײַער ררר אַדמיניסטראַטאָר זאָל אַרױפֿלאָדן די נײַע בילדלעך אין פּאַפּקע%2$s /‬

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and upload the new icons to the directory %2$s/
yi: ‫אױב איר װילט ניצן אַנדערע בילדלעך, קום צו גאַסט בײַ %1$s (מיט איבער 700 בילדלעך װאָס פּאַסן) און לאָד נײַע בילדלעך אַרױף אין פּאַפּקע %2$s/‬

en: Insert map
yi: לײג אַ מאַפּע אַרײַן

en: Invalid format! Please only use numbers and a . instead of a , as decimal separator!
yi: אומלעקסיקע פֿאָרמאַטירונג!  ניצט בלױז ציפֿערן, מיט אַ פּינטל . און ניט קײן קאָמאַ , אין מיטן נומער

en: Italian
yi: איטאַליעניש

en: Japanese
yi: יאַפּאַניש

en: KML settings
yi: ‫KML אײַנשטעלונגען‬

en: Language
yi: שפּראַך

en: Latest blog posts from www.mapsmarker.com
yi: ‫די לעצטע בלאָג־אָנזאָגן פֿון www.mapsmarker.com‬

en: Latitude
yi: לאַטיטוד

en: Layer
yi: שיכט

en: Layer added by
yi: שיכט צוגעגעבן פֿון

en: Layers
yi: שיכטן

en: Leaflet Maps Marker - recent markers
yi: ‫Leaflet Maps Marker – אַנומלטיקע אײנסן‬

en: Legend
yi: אונטערקעפּל

en: Limit
yi: שיעור

en: Link target
yi: ציל פֿון פֿאַרבינדונג

en: List all layers
yi: װײַז אַ רשימה פֿון אַלע שיכטן

en: Longitude
yi: לאָנגיטוד

en: Map
yi: מאַפּע

en: Map height
yi: מאַפּע־הײך

en: Map size
yi: מאַפּע־גרײס

en: Map type
yi: מאַפּע־טיפּ

en: Map width
yi: מאַפּע־ברײט

en: Map width unit
yi: אײנס פֿון מאַפּע־ברײט

en: MapQuest (Aerial)
yi: ‫MapQuest (פֿוּן דער לופֿט)‬

en: Marker
yi: װײַזפּונקט

en: Marker added by
yi: אָנװײַזפּונקט צוגעלײגט פֿון

en: Marker has been successfully deleted
yi: הצלחה אין אָפּמעקן דעם אָנװײַזפּונקט

en: Marker has been successfully updated
yi: הצלחה אין דערהײַנטיקן דעם אָנװײַזפּונקט

en: Markers
yi: װײַזפּונקטן

en: Markers assigned to this layer will be listed here
yi: װײַזפּונקטן פֿון דעם שיכט װעלן זיך װײַזן דאָ

en: Max. number of markers to display:
yi: דער גרעסטער צאָל װײַזפּונקטן צו װײַזן

en: Maximum zoom level
yi: דער גרעסטער פֿאַרגרעסער־צאָל

en: Message
yi: אָנזאָג

en: Minimum zoom level
yi: דער קלענסטער פֿאַרגרעסער־צאָל

en: Minute
yi: מינוט

en: Motorcar
yi: אױטאָ

en: Move markers to a layer
yi: רוקן אָנװײַזפּונקן איבער אין אַ שיכט אַרײַן

en: Multi Layer Map
yi: פֿילשיכטיקע מאַפּע

en: Name
yi: נאָמען

en: No
yi: נײן

en: No layer created yet
yi: נאָך ניט קײן שיכט

en: No marker assigned to this layer
yi: דער שיכט האָט ניט קײן װײַזפּונקט

en: No marker created yet
yi: נאָך ניט קײן װײַזפּונקט

en: Note: maximum zoom level may vary on your basemap
yi: מערקזאַם: דער גרעסטער פֿאַרגרעסער־צאָל הענגט אָפּ אױף אײַערער באַזע־מאַפּע

en: Number of markers to display
yi: װיפֿל אָנװײַזפּונקטן צו װײַזן

en: Number of markers to show:
yi: ‫װיפֿל אָנװײַזפּונקטן צו װײַזן:‬

en: Open popup by default
yi: עפֿן געװײנטלעקך אַן אױפֿשפּרינג

en: Order by
yi: סאָרטיר לױט

en: Overview map
yi: איבערבליק־מאַפּע

en: Panel background color
yi: טאַפֿליע־הינטערגרונט־פֿאַרב

en: Panel status
yi: טאַפֿליע־סטאַטוס

en: Panel status for all layers has been successfully updated
yi: הצלחה אין דערהײַנטיקן דעם טאַפֿליע־סטאַטוס פֿון אַלע שיכטן

en: Phone
yi: טעלעפֿאָן

en: Please confirm that you want to delete all markers by checking the checkbox
yi: באַשטעטיקט אַז איר װילט אָפּמעקן אַלע אָנװײַזפּונקטן מיט אַ קלעק אין קלעקקעסטל

en: Please select the map you would like to add
yi: קלײַבט אױס די מאַפּע װאָס איר װילט צולײגן

en: Polish
yi: פּױליש

en: Popup status
yi: אױפֿשפּרינג־סטאַטוס

en: Popup text
yi: אױפֿשפּרינג־טעקסט

en: Provider URL
yi: ‫אױסגעבער־URL‬

en: Provider name
yi: אױסגעבער־נאָמען

en: Public transport (works only in some areas)
yi: ‫עפֿנטלעכע טראַנספּאָרט (בלױז אין געצײלטע ערטער)‬

en: Recent markers
yi: אַנומלטע אָנװײַזפּונקטן

en: Route type
yi: װעג־טיפּ

en: Russian
yi: רוסיש

en: Satellite
yi: סאַטעליט

en: Save Changes
yi: היט אָפּ די ענדערונגען

en: Search
yi: זוך

en: Search result
yi: זוך די רעזולטאַט

en: Separator lines
yi: צעשײדער־שורות

en: Settings
yi: אײַנשטעלונגען

en: Show GeoRSS subscribe link
yi: װײַז אַן אַבאָניר־פֿאַרבינדונג צו GeoRSS

en: Show attribution link
yi: װײַז די אַטריבוציע־פֿאַרבינדונג

en: Show embedded map in full-screen mode
yi: װײַז די אײַנגעבאַקענע מאַפּע מיט אַ פֿולן עקראַן

en: Show icons
yi: װײַז בילדלעך

en: Show marker creation time
yi: װײַז די צײַט פֿון שאַפֿן דעם אָנװײַזפּונקט

en: Show markers from other layers on this map
yi: װײַז די װײַזפּונקטן פֿון אַנדערע שיכטן פֿון דער מאַפּע

en: Show traffic layer?
yi: ‫װײַז פֿראַקער־שיכט?‬

en: Sort order
yi: סאָרטיר־סדר

en: Source
yi: קװאַל

en: Spanish
yi: שפּאַניש

en: Styles
yi: סטילן

en: Subscribe to markers
yi: אַבאָניר צו װײַזפּונקטן

en: Subscribe to markers via GeoRSS
yi: ‫אַבאָניר אין אָנװײַזפּונקטן דורך GeoRSS‬

en: Target
yi: ציל

en: Terrain
yi: לאַנד־פּרטים

en: Text after list of markers
yi: טעקסט נאָך אַ שורה אָנװײַזפּונקטן

en: Text before list of markers
yi: טעקסט װאָס קומט פֿאַר דער רשימה פֿון אָנװײַזפּונקטן

en: The WMS status for all layers has been successfully updated
yi: ‫הצלחה אין דערהײַנטיקן דעם WMS־סטאַטוס פֿון אַלע שיכטן‬

en: The basemap for all layers has been successfully set to %1$s
yi: ‫הצלחה אין באַשטעטיקן די באַזנמאַפּע פֿון אַלע שיכטן צו %1$‬

en: The list marker-status for all layers has been successfully updated
yi: הצלחה אין דערהײַנטיקן דעם סטאַטוס פֿון רשימות פֿון אָנװײַזפּונקטן אין אַלע שיכטן

en: The map size for all layers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
yi: ‫הצלחה אין באַשטעטיקן די מאַפּע־גרײס פֿון אַלע שיכטן מיט ברײט %1$s %2$s און הײך %3$s פּינטלעך‬

en: The map size for all markers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
yi: ‫הצלחה אין באַשטעטיקן די מאַפּע־גרײס פֿון אַלע אָנװײַזפּונקטן, מיט ברײט %1$ און הײך %3$ פּינטלעך‬

en: The overlays status for all layers has been successfully updated
yi: הצלחה אין דערהײַנטיקן דעם איבערשרײַב־סטאַטוס פֿון אַלע שיכטן

en: The selected markers have been assigned to the selected layer
yi: די אױסגעקליבענע װײַזפּונקטן זײַנען אַסיגנירט צום אױסגעקליבענעם שיכט

en: The selected markers have been deleted
yi: די אױסגעקליבענע װײַזפּונקטן זײַנען אָפּגעמעקט

en: This is a default description.
yi: דאָס איז אַ געװײנטלעכע דערקלערונג

en: Timestamp for KML animation
yi: ‫צײַט־שטעמפּל פֿאַר KML-אַנימאַציע‬

en: Title
yi: טיטל

en: Tools
yi: מכשירים

en: Total
yi: סך־הכּל

en: Translations
yi: איבערזעצונגען

en: Transparent
yi: דורכזעעװדיק

en: Turkish
yi: טערקיש

en: Type of transport
yi: מין טראַנספּאָרט

en: Updated by
yi: ‫דערהײַנטיקער:‬

en: Updated on
yi: דערהײַנטיקט

en: User
yi: ניצער

en: Version
yi: װערסיע

en: WMS layer 1 settings
yi: ‫WMS-אײַנשטעלונגען פֿאַר שיכט 1WMS-אײַנשטעלונגען פֿאַר שיכט 1‬

en: WMS layer 10 settings
yi: ‫אײַנשטלעלונגען פֿון שיכט 10 פֿון WMS‬

en: WMS layer 2 settings
yi: ‫WMS-אײַנשטעלונגען פֿאַר שיכט 2‬

en: WMS layer 3 settings
yi: ‫WMS-אײַנשטעלונגען פֿאַר שיכט 3‬

en: WMS layer 4 settings
yi: ‫WMS-אײַנשטעלונגען פֿאַר שיכט 4‬

en: WMS layer 5 settings
yi: ‫WMS-אײַנשטעלונגען פֿאַר שיכט 5‬

en: WMS layer 6 settings
yi: ‫WMS-אײַנשטעלונגען פֿאַר שיכט 6‬

en: WMS layer 7 settings
yi: ‫אײַנשטלעלונגען פֿון שיכט 7 פֿון WMS‬

en: WMS layer 8 settings
yi: ‫אײַנשטלעלונגען פֿון שיכט 8 פֿון WMS‬

en: WMS layer 9 settings
yi: ‫אײַנשטלעלונגען פֿון שיכט 9 פֿון WMS‬

en: WMS layers
yi: ‫WMS שיכטן‬

en: Walking directions
yi: אינסטרוקציעס פֿאַר פֿוסגײער

en: Width
yi: ברײט

en: Wikitude API powered by www.mapsmarker.com
yi: ‫די פּראָגראַמירון־צובינד פֿון Wikitude ניצט דעם כּח פֿון www.mapsmarker.com

en: WordPress Admin Bar integration
yi: ‫WordPress אַדמיניסטראַציע־װײַזער אַרײַנפּאַסונג‬

en: WordPress admin dashboard widget
yi: ‫WordPress אַדמיניסטראַציע דיריגיר־צעטל צפּיחתל‬

en: Yes
yi: יאָ

en: Yiddish
yi: ייִדיש

en: Zoom
yi: פֿאַרגרעסער

en: Zoom in
yi: פֿאַרגרעסער

en: Zoom level for all layers has been successfully set to %1$s
yi: ‫הצלחה אין באַשטעטיקן די פֿאַרגרעסערונג פֿון אַלע שיכטן צו %1$s‬

en: Zoom out
yi: פֿאַרקלענער

en: add new layer
yi: לײג אַ נײַעם שיכט צו

en: add/edit layer
yi: לײג צו אָדער רעדאַקטיר אַ שיכט

en: add/edit marker
yi: לײג צו אָדער רעדאַקטיר אַ װײַזפּונקט

en: asc
yi: נידעריקסטנס ערשט

en: ascending
yi: אַרױף־צו

en: by
yi: פֿון

en: change active WMS layers for all layers
yi: ‫בײַט די אַקטיװע WMS-שיכטן פֿאַר אַלע שיכטן‬

en: change basemap for all layers
yi: בײַט מאַפּע־באַזע פֿאַר אַלע שיכטן

en: change controlbox status for all layers
yi: בײַט דעם קאָנטאָל־קעסטל־סטאַטוס פֿאַר אַלע שיכטן

en: change list marker-status for all layers
yi: בײַט דעם סטאַטוס פֿון רשימות פֿון אָנװײַזפּונקטן פֿון אַלע שיכטן

en: change mapsize for all layers
yi: בײַט די מאַפּע־גרײס פֿאַר אַלע שיכטן

en: change overlay status for all layers
yi: בײַט דעם איבערשרײַב־סטאַטוס פֿאַר אַלע שיכטן

en: change panel status for all layers
yi: בײַט דעם טאַפֿליע־סטאַטוס פֿאַר אַלע שיכטן

en: change zoom for all layers
yi: בײַט דעם פֿאַרגרעסער־צאָל פֿאַר אַלע שיכטן

en: closed
yi: פֿאַרמאַכט

en: collapsed (except on mobiles)
yi: ‫פֿאַרקלענערט (אַחוץ אױף מאָבילקעס)‬

en: created by
yi: ‫באַשאַפֿער:‬

en: created on
yi: באַשאַפֿן

en: delete
yi: מעק אָפּ

en: delete all markers from all layers
yi: מעק אָפּ אַלע אָנװײַזפּונקטן פֿון אַלע שיכטן

en: delete all markers from selected layer
yi: מעק אָפּ די אַלע אָנװײַזפּונקן פֿון אַן אױסגעקליבענעם שיכט

en: delete layer
yi: מעק שיכט אָפּ

en: delete layer AND assigned markers
yi: מעק שיכט אָפּ מיט אַלע זײַנע װײַזפּונקטן

en: desc
yi: העכסטנס ערשט

en: descending
yi: אַראָפּ־צו

en: disabled
yi: ניט דערמעגלעכט

en: display all markers
yi: װײַז אַלע װײַזפּונקטן

en: edit
yi: רעדאַקטיר

en: edit layer
yi: רעדאַגיר דעם שיכט

en: edit marker
yi: רעדאַקטיר דעם אָנװײַזפּונקט

en: enabled
yi: דערמעגלעכט

en: expanded
yi: פֿאַרגרעסערט

en: false
yi: פֿאַלש

en: fastest route
yi: גיכסטער װעג

en: free community support
yi: אונטערשטיץ פֿון דער װעלט בחינם

en: frequently asked questions
yi: אָפֿט־געפֿרעגטע שאלות

en: fullscreen
yi: אַ פֿולער עקראַן

en: hidden
yi: פֿאַרבאָרגן

en: hide
yi: פֿאַרשטעל

en: imperial (miles)
yi: ‫ענגליש (מײַלן)‬

en: last update by
yi: לעצטע דערהײַנטיקונג פֿון

en: latitude
yi: לאַטיטוד

en: layer
yi: שיכט

en: longitude
yi: לאָנגיטוד

en: map
yi: מאַפּע

en: map type and ID
yi: מאַפּע־מין און אידענטיפֿיקאַציע

en: marker
yi: װײַזפּונקט

en: marker name
yi: אָנװײַזפּונקט־נאָמען

en: metric (km)
yi: ‫מעטריש (ק"מ)‬

en: move markers
yi: רוק אָנװײַזפּונקטן איבער

en: multi layer map
yi: פֿילשיכטלעכע מאַפּע

en: no
yi: נײן

en: no link
yi: ניט קײן פֿאַרבינדונג

en: open
yi: עפֿן

en: or
yi: אָדער

en: or paste coordinates here
yi: אָדער קלעפּ קאָאָרדינאַטן צו אָט־אָ־דאָ

en: page
yi: זײַטל

en: powered by
yi: מיטן כּח פֿון

en: shortest route
yi: אַם קורצסטן

en: show
yi: װײַז

en: show map
yi: װײַז מאַפּע

en: show markers assigned to this layer
yi: װײַז די װײַזפּוקנטן פֿון דעם שיכט

en: shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com
yi: ‫װײַזט אַ צפּיחתל אױף דעם אַדמיניסטראַציע־דיריגיר־צעטל צו װײַזן די לעצטע אָנװײַזפּונקן און בלאָג־אָנזאָגן פֿון mapsmarker.com‬

en: single layer map
yi: אײנשיכטלעכע מאַפּע

en: standard icon
yi: דאָס סטאַנדאַרדע בילדל

en: submit
yi: שיק אַרײַן

en: translations
yi: איבערזעצונגען

en: true
yi: אמת

en: unassigned
yi: ניט אַסיגנירט

en: updated on
yi: דערהײַנטיקט

en: via GeoRSS - please use RSS Reader like http://google.com/reader for example
yi: ‫מיט GeoRSS – ניצט אַן RSS לײענער װי http://google.com/reader למשל‬

en: visible
yi: זעעװדיק

en: yes
yi: יאָ
