Themes - Spacious Pro - en to cs_CZ translation catalogue (199 entries)

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
cs_CZ: neznámá

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
cs_CZ: a

en: Hide Details
cs_CZ: Skrýt detaily

en: Show Details
cs_CZ: Zobrazit detaily

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Install
cs_CZ: Instalovat

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Available version:
cs_CZ: Dostupná verze:

en: Minimum required version:
cs_CZ: Minimální požadovaná verze:

en: Installed version:
cs_CZ: Nainstalovaná verze:

en: Update recommended
cs_CZ: doporučená aktualizace

en: Requires Update
cs_CZ: požadovaná aktualizace

en: Required Update not Available
cs_CZ: požadovaná aktualizace není dostupná

en: Active
cs_CZ: aktivováno

en: Installed But Not Activated
cs_CZ: nainstalováno, ale neaktivováno

en: Not Installed
cs_CZ: nenaistalováno

en: External Source
cs_CZ: Externí zdroj

en: WordPress Repository
cs_CZ: repozitáře WordPressu

en: Recommended
cs_CZ: Doporučeno

en: Required
cs_CZ: Požadováno

en: Update Required
cs_CZ: Aktualizace požadována

en: Install Required Plugins
cs_CZ: nainstalovat požadované pluginy

en: You are here:
cs_CZ: Jste zde:

en: Choose a footer design.
cs_CZ: Zvolit vzhled zápatí.

en: Footer Designs
cs_CZ: Vzhledy zápatí

en: Style 2
cs_CZ: Styl 2

en: Style 1
cs_CZ: Styl 1

en: Choose a header design.
cs_CZ: Zvolit vzhled záhlavý

en: Header Designs
cs_CZ: Vzhledy záhlavý

en: Footer Menu
cs_CZ: Menu v zápatí

en: Primary Menu
cs_CZ: Hlavní menu

en: Switch to new responsive menu.
cs_CZ: Přepnout na nové responzivní menu.

en: Responsive Menu Style
cs_CZ: Vzhled responzivního menu

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contact Page Template
cs_CZ: Šablona kontaktní stránky

note: Template Name of the plugin/theme
en: Business Template
cs_CZ: Firemní šablona

en: Meta
cs_CZ: Základní informace

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
cs_CZ: Požadovaný obsah se na webu bohužel nenachází. Můžete ale zkusit vyhledávání konkrétního klíčového slova.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
cs_CZ: Omlouváme se, ale zadaný výraz nebyl na webu nalezen. Zkuste prosím hledat znovu nějaké jiné klíčové slovo.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
cs_CZ: Chystáte se publikovat první příspěvek? <a href="%1$s">Můžete začít rovnou zde</a>.

en: Next &rarr;
cs_CZ: Další &rarr;

en: &larr; Previous
cs_CZ: &larr; Předchozí

en: Next &raquo;
cs_CZ: Další &raquo;

en: &laquo; Previous
cs_CZ: &laquo; Předchozí

en: Cheatin&#8217; huh?
cs_CZ: Nepodvádíte?

en: TG: Our Clients
cs_CZ: TG: Naši klienti

en: TG: Featured Posts
cs_CZ: TG: Doporučené příspěvky

en: Description
cs_CZ: Popis

en: TG: Featured Widget
cs_CZ: TG: Widget doporučení

en: Show your some pages as recent work. Best for Business Top or Bottom sidebar.
cs_CZ: Ukažte některé své stránky jako poslední práci. Nejlepší pro horní nebo spodní panel Business.

en: Byline:
cs_CZ: Slogan:

en: Name:
cs_CZ: Jméno:

en: Testimonial Description
cs_CZ: Popis reference

en: TG: Testimonial
cs_CZ: TG: Reference

en: Display Testimonial
cs_CZ: Zobrazit reference

en: Button Redirect Link:
cs_CZ: Odkaz tlačítka pro přesměrování:

en: Button Text:
cs_CZ: Text tlačítka:

en: Call to Action Additional Text
cs_CZ: Další text výzvy k akci

en: Call to Action Main Text
cs_CZ: Hlavní text výzvy k akci

en: TG: Call To Action Widget
cs_CZ: TG: Widget výzvy k akci

en: Use this widget to show the call to action section.
cs_CZ: Použijte tento widget pro sekci k vyzvě k akce.

en: TG: Services
cs_CZ: TG: Služby

en: Display some pages as services. Best for Business Top or Bottom sidebar.
cs_CZ: Zobrazí některé stránky jako služby. Nejlepší pro horní nebo spodní obchodní panel.

en: Show Image After Title
cs_CZ: Zobrazit obrázek po nadpisu

en: Show Image Before Title
cs_CZ: Zobrazit obrázek před nadpisem

en: Remove Featured image
cs_CZ: Odebrat náhledový obrázek

en: Page
cs_CZ: Stránka:

en: Displays the title of the Page if title input is empty.
cs_CZ: Pokud je nadpis prázdný, zobrazí se název stránky.

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: Suitable for Home Top Sidebar, Home Bottom Left Sidebar and Side Sidbar.
cs_CZ: Vhodné pro horní panel domovské stránky, levý spodní panel úvodní stránky a boční panel.

en: Display Featured Single Page
cs_CZ: Zobrazí doporučenou jednu stránku

en: Shows widgets at footer sidebar four.
cs_CZ: Zobrazí widgety ve 4. postranním panelu zápatí.

en: Footer Sidebar Four
cs_CZ: 4. panel v zápatí

en: Shows widgets at footer sidebar three.
cs_CZ: Zobrazí widgety ve 3. postranním panelu zápatí.

en: Footer Sidebar Three
cs_CZ: 3. panel v zápatí

en: Shows widgets at footer sidebar two.
cs_CZ: Zobrazí widgety ve 2.postranním panelu zápatí.

en: Footer Sidebar Two
cs_CZ: 2. panel v zápatí

en: Shows widgets at footer sidebar one.
cs_CZ: Zobrazí widgety v 1. postranním panelu zápatí.

en: Footer Sidebar One
cs_CZ: 1. panel v zápatí

en: Shows widgets on Error 404 page.
cs_CZ: Zobrazí widgety na chybové stránce 404.

en: Error 404 Page Sidebar
cs_CZ: Postranní panel chybové stránky 404

en: Shows widgets on Contact Page Template.
cs_CZ: Zobrazí widgety v šabloně kontaktní stránky.

en: Contact Page Sidebar
cs_CZ: Postranní panel kontaktní stránky

en: Shows widgets on Business Page Template Bottom Section.
cs_CZ: Zobrazí widgety na firemí šabloně stránky ve spodní sekci.

en: Business Bottom Sidebar
cs_CZ: Spodní firemní panel

en: Shows widgets on Business Page Template Middle Section Right Half.
cs_CZ: Zobrazí widgety na firemí šabloně stránky v pravé polovině střední sekce.

en: Business Middle Right Sidebar
cs_CZ: Pravý střední firemní panel

en: Suitable widget: TG: Testimonial, TG: Featured Single Page
cs_CZ: Vhodná widgeta: TG: Reference, TG: Související jedna stránka

en: Shows widgets on Business Page Template Middle Section Left Half.
cs_CZ: Zobrazí widgety na firemí šabloně stránky v levé polovině střední sekce.

en: Business Middle Left Sidebar
cs_CZ: Levý střední firemní panel

en: Shows widgets on Business Page Template Top Section.
cs_CZ: Zobrazí widgety na firemí šabloně stránky v horní sekci.

en: Business Top Sidebar
cs_CZ: Horní firemní panel

en: Shows widgets in header section just above the main navigation menu.
cs_CZ: Zobrazí widgety v sekci záhlaví hned nad hlavním menu navigace.

en: Header Sidebar
cs_CZ: Postranní panel v záhlaví

en: Shows widgets at Left side.
cs_CZ: Zobrazí widgety vlevo.

en: Shows widgets at Right side.
cs_CZ: Zobrazí widgety vpravo.

en: Search Results
cs_CZ: Výsledky vyhledávání

en: Page NOT Found
cs_CZ: Stránka nebyla nalezena

en: Archives
cs_CZ: Archivy

en: Links
cs_CZ: Odkazy

en: Quotes
cs_CZ: Citace

en: Videos
cs_CZ: Videa

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: Asides
cs_CZ: Poznámky

en: Year: %s
cs_CZ: Rok: %s

en: Month: %s
cs_CZ: Měsíc: %s

en: Day: %s
cs_CZ: Den: %s

en: Comments Off
cs_CZ: Komentáře nejsou povoleny

en: % Comments
cs_CZ: Komentářů: %

en: 1 Comment
cs_CZ: 1 komentář

en: No Comments
cs_CZ: Žádné komentáře

en: Reply
cs_CZ: Reagovat

en: Your comment is awaiting moderation.
cs_CZ: Komentář čeká na schválení.

en: <a class="comment-permalink" href="%1$s">Permalink</a>
cs_CZ: <a class="comment-permalink" href="%1$s">Trvalý odkaz</a>

en: %1$s at %2$s
cs_CZ: %1$s (%2$s)

en: Post author
cs_CZ: Autor příspěvku

en: (Edit)
cs_CZ: (Upravit)

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs_CZ: Novější příspěvky <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
cs_CZ: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starší příspěvky

en: Post navigation
cs_CZ: Navigace příspěvku

en: Footer Copyright Editor
cs_CZ: Úprava textu copyright v zápatí

en: One Column
cs_CZ: Jeden sloupec

en: Footer Widgets Column
cs_CZ: Sloupec widget v zápatí

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Author Bio
cs_CZ: Informace o autorovi

en: Upload favicon for your site.
cs_CZ: Nahrajte favicon pro vaši stránku.

en: Upload favicon
cs_CZ: Nahrát favicon

en: Check to activate favicon. Upload fav icon from below option
cs_CZ: Aktivovat favicon. Níže vyberte favicon

en: Activate favicon
cs_CZ: Aktivujte si favicon

en: Additional
cs_CZ: Další

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: This will reflect in links, buttons and many others. Choose a color to match your site.
cs_CZ: Toto bude aplikováno na odkazy, tlačítka a mnohé další. Vyberte barvu, kterou si přejete.

en: Primary color option
cs_CZ: Základní možnosti barev

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Full Content
cs_CZ: Blog - celý obsah

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Image Alternate Medium
cs_CZ: Blog - Alternativní střední obrázek

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Image Medium
cs_CZ: Blog - Střední obrázek

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Image Large
cs_CZ: Blog - Velký obrázek

en: Blog Posts display type
cs_CZ: Typ zobrazování příspěvků blogu

en: Select default layout for single posts. This layout will be reflected in all single posts unless unique layout is set for specific post.
cs_CZ: Vyberte výchozí rozložení pro jednotlivé příspěvky. Toto rozložení bude aplikováno na všechny příspěvky, dokud nebude nastaveno rozložení pro konkrétní příspěvek.

en: Default layout for single posts only
cs_CZ: Výchozí rozvržení pouze pro jednotlivé příspěvky

en: Select default layout for pages. This layout will be reflected in all pages unless unique layout is set for specific page.
cs_CZ: Vyberte výchozí rozložení pro stránky. Toto rozložení bude aplikováno na všechny stránky, dokud nebude nastaveno rozložení pro konkrétní stránku.

en: Default layout for pages only
cs_CZ: Výchozí rozvržení pouze pro stránky

en: Select default layout. This layout will be reflected in whole site archives, search etc. The layout for a single post and page can be controlled from below options.
cs_CZ: Vyberte výchozí rozložení. Toto rozložení bude aplikováno na celý web, archivy, vyhledávání atd. Rozložení pro jednu stránku nemůže být řízeno s následujících voleb.

en: Default layout
cs_CZ: Výchozí rozvržení

en: Choose the light or dark skin. This will be reflected in whole site.
cs_CZ: Vyberte světlé nebo tmavé schéma. Bude pak aplikováno na celý web.

en: Color Skin
cs_CZ: Barevné schéma

en: Wide layout with content width of 978px
cs_CZ: Rozložení na celou šířku s obsahem o šířce 978px

en: Wide layout with content width of 1218px
cs_CZ: Rozložení na celou šířku s obsahem o šířce 1218px

en: Boxed layout with content width of 978px
cs_CZ: Rozložení v rámečku se šířkou 978px

en: Boxed layout with content width of 1218px
cs_CZ: Rozložení v rámečku se šířkou 1218px

en: Choose your site layout. The change is reflected in whole site.
cs_CZ: Vyberte rozvržení vašeho webu. Změna se projeví na celém webu.

en: Site Layout
cs_CZ: Rozložení webu

en: Design
cs_CZ: Vzhled

en: Enter link to redirect slider when clicked
cs_CZ: Zadejte odkaz pro přesměrování po kliknutí na slider

en: Enter the button text. Default is "Read more"
cs_CZ: Zadejte text tlačítka. Výchozí je "Čtěte více"

en: Read more
cs_CZ: Čtěte více

en: Enter your slider description.
cs_CZ: Zadejte popis slideru

en: Enter title for your slider.
cs_CZ: Zadejte nadpis vašeho slideru

en: Upload slider image.
cs_CZ: Nahrát obrázek baneru.

en: Image Upload #%1$s
cs_CZ: Nahrání obrázku #%1$s

en: Slider Settings
cs_CZ: Možnsti slideru

en: Check to activate slider.
cs_CZ: Aktivovat slider

en: Activate slider
cs_CZ: Aktivace slideru

en: You are here:
cs_CZ: Jste zde:

en: BreadCrumb Custom Text
cs_CZ: Vlastní text BreadCrumb

en: Position Below: Display the Header image just below the site title and main menu part.
cs_CZ: Pozice pod: Zobrazí obrázek hlavičky hned pod nadpisem stránky a hlavním menu.

en: Position Above (Default): Display the Header image just above the site title and main menu part.
cs_CZ: Pozice nad (výchozí): Zobrazí obrázek záhlaví hned nad nadpisem stránky a hlavním menu.

en: Choose top header image display position.
cs_CZ: Vyberte pozici zobrazení obrázku v hlavičce.

en: Header Image Position
cs_CZ: Pozice obrázku v záhlaví

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Show Both
cs_CZ: Zobrazit obojí

en: Header Text Only
cs_CZ: Pouze text

en: Header Logo Only
cs_CZ: V záhlaví pouze logo

en: Choose the option that you want.
cs_CZ: Vyberte možnost, kterou chcete.

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Header Logo
cs_CZ: Logo v záhlaví

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Spacious Pro
cs_CZ: Spacious PRO

en: View Demo
cs_CZ: Zobrazit demo

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Support Forum
cs_CZ: Fórum technické podpory

en: No Sidebar Content Centered
cs_CZ: Bez bočního panelu, vystředěný obsah

en: No Sidebar Full Width
cs_CZ: Bez bočního panelu, plná šířka

en: Left Sidebar
cs_CZ: Levý postranní panel

en: Right Sidebar
cs_CZ: Pravý postranní panel

en: Default Layout
cs_CZ: Výchozí rozvržení

en: Select Layout
cs_CZ: Vyberte rozvržení

en: Tagged on:
cs_CZ: Štítky:

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Pages:
cs_CZ: Stránky:

en: Comments are closed.
cs_CZ: Komentáře nejsou povoleny.

en: Newer Comments &rarr;
cs_CZ: Novější komentáře &rarr;

en: &larr; Older Comments
cs_CZ: &larr; Starší komentáře

en: Comment navigation
cs_CZ: Navigace v komentářích

en: It looks like nothing was found at this location. Try the search below.
cs_CZ: V tomto umístění nic není. Zkuste vyhledávání.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
cs_CZ: Omlouváme se, ale stránka nebyla nalezena.
