Themes - Spacious Pro - en to lt translation catalogue (284 entries)

en: Footer Menu
lt: Paraštės meniu

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Meta
lt: Metainformacija

en: Search
lt: Paieška

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Panašu, kad nepavyko rasti jūsų ieškomo puslapio. Galbūt jums padės paieškos galimybė.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, nieko panašaus rasti nepavyko. Pabandykite įvesti kitokį paieškos raktažodį.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite nuo čia</a>.

en: Next &rarr;
lt: Kitas &rarr;

en: &larr; Previous
lt: &larr; Ankstesnis

en: Next &raquo;
lt: Kitas &raquo;

en: &laquo; Previous
lt: &laquo; Ankstesnis

en: Hover Title Text
lt: Pavadinimo tekstas užvedus pelės žymeklį

en: Redirect Link
lt: Peradresuoti nuorodą

en: Image Path Link
lt: Paveikslėlio nuoroda

en: Note: To add the image. Go to Media->Add New. Upload an image. Copy the image path link and paste in image input field. Recommended size for the image is 200px * 75px.
lt: Pastaba: Norėdami pridėti paveikslėlį eikite į Media->Pridėti naują. Įkelkite paveikslėlį. Nukopijuokite paveikslėlio nuorodą ir įklijuokite ją į paveikslėlio įvesties langelį. Rekomenduojamas paveikslėlio dydis 200px * 75px.

en: TG: Our Clients
lt: TG: Mūsų klientai

en: Widget to show clients/partners images
lt: Klientų/partnerių paveikslėlių rodymo valdiklis

en: Select category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Show posts from a category
lt: Rodyti įrašus iš kategorijų

en: Show latest Posts
lt: Rodyti vėliausius įrašus

en: Medium Featured Image
lt: Vidutinis Featured paveikslėlis

en: Large Featured Image
lt: Didelis Featured paveikslėlis

en: Number of posts to display:
lt: Rodomų įrašų skaičius:

en: TG: Featured Posts
lt: TG: Featured įrašai

en: Display latest posts or posts of specific category
lt: Rodyti vėliausius įrašus arba konkrečios kategorijos įrašus

en: Description
lt: Aprašymas

en: TG: Featured Widget
lt: TG: Featured valdiklis

en: Show your some pages as recent work. Best for Business Top or Bottom sidebar.
lt: Parodykite keletą savo puslapių kaip neseniai atliktus darbus. Geriausiai tinka Business viršutiniam ir apatiniam skydeliui.

en: Byline:
lt: Potemė:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Testimonial Description
lt: Atsiliepimo tekstas

en: TG: Testimonial
lt: TG: Atsiliepimai

en: Display Testimonial
lt: Rodyti atsiliepimus

en: Button Redirect Link:
lt: Mygtuko nuoroda:

en: Button Text:
lt: Mygtuko tekstas:

en: Call to Action Additional Text
lt: Kvietimo veikti papildomas tekstas

en: Call to Action Main Text
lt: Kvietimo veikti pagrindinis tekstas

en: TG: Call To Action Widget
lt: TG: Kvietimo veikti valdiklis

en: Use this widget to show the call to action section.
lt: Naudokite šį valdiklį parodyti kvietimą veikti.

en: TG: Services
lt: TG: Paslaugos

en: Display some pages as services. Best for Business Top or Bottom sidebar.
lt: Rodyti kai kuriuos puslapius kaip paslaugas. Geriausiai tinka Business viršutiniam ir apatiniam skydeliams.

en: Show Image After Title
lt: Rodyti paveikslėlį po pavadinimo

en: Show Image Before Title
lt: Rodyti paveikslėlį prieš pavadinimą

en: Remove Featured image
lt: Pašalinti specialų paveikslėlį

en: Page
lt: Puslapis

en: Displays the title of the Page if title input is empty.
lt: Rodo puslapio pavadinimą jei pavadinimo įvestis neužpildyta.

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Suitable for Home Top Sidebar, Home Bottom Left Sidebar and Side Sidbar.
lt: Tinkamas pagrindinio (Home) puslapio viršutiniam skydeliui, pagrindinio puslapio apatiniam kairiajam skydeliui ir šoniniam skydeliui.

en: TG: Featured Single Page
lt: TG: Featured puslapis

en: Display Featured Single Page
lt: Rodyti Featured puslapį

en: Shows widgets at footer sidebar four.
lt: Rodyti valdiklius paraštės ketvirtame skydelyje.

en: Footer Sidebar Four
lt: Paraštės ketvirtas skydelis

en: Shows widgets at footer sidebar three.
lt: Rodyti valdiklius paraštės trečiame skydelyje.

en: Footer Sidebar Three
lt: Paraštės trečias skydelis

en: Shows widgets at footer sidebar two.
lt: Rodyti valdiklius paraštės antrame skydelyje.

en: Footer Sidebar Two
lt: Paraštės antras skydelis

en: Shows widgets at footer sidebar one.
lt: Rodyti valdiklius paraštės pirmame skydelyje.

en: Footer Sidebar One
lt: Paraštės pirmas skydelis

en: Shows widgets on Error 404 page.
lt: Rodyti valdiklius Klaida 404 puslapyje

en: Error 404 Page Sidebar
lt: Klaida 404 puslapio skydelis

en: Shows widgets on Contact Page Template.
lt: Rodyti valdiklius kontaktų puslapio šablone

en: Contact Page Sidebar
lt: Kontaktų puslapio skydelis

en: Business Bottom Sidebar
lt: Business apatinis skydelis

en: Business Middle Right Sidebar
lt: Business vidurinis dešinys skydelis

en: Business Middle Left Sidebar
lt: Business vidurinis skydelis

en: Business Top Sidebar
lt: Business viršutinis skydelis

en: Shows widgets in header section just above the main navigation menu.
lt: Rodyti valdiklius antraštės zonoje virš pagrindinio navigacijos meniu.

en: Header Sidebar
lt: Antraštės skydelis

en: Shows widgets at Left side.
lt: Rodyti valdiklius kairėje pusėje.

en: Shows widgets at Right side.
lt: Rodyti valdiklius dešinėje pusėje.

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Page NOT Found
lt: Puslapis nerastas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Quotes
lt: Citatos

en: Videos
lt: Video

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Asides
lt: Be pavadinimo

en: Year: %s
lt: Metai: %s

en: Month: %s
lt: Mėnuo: %s

en: Day: %s
lt: Diena: %s

en: Author: %s
lt: Autorius: %s

en: Comments Off
lt: Komentarai negalimi

en: % Comments
lt: Komentarų: %

en: 1 Comment
lt: Komentarų: 1

en: No Comments
lt: Komentarų: 0

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo.

en: %1$s at %2$s
lt: %1$s %2$s

en: Post author
lt: Įrašo autorius(-ė)

en: (Edit)
lt: (Redaguoti)

en: Pingback:
lt: Atgalinis pranešimas:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Naujesni įrašai <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
lt: <span class="meta-nav">&larr;</span> Senesni įrašai

en: Post navigation
lt: Įrašo navigacija

en: Footer copyright part background color. Default is #F8F8F8.
lt: Paraštės copyright dalies pagrindo spalva. Numatytoji #F8F8F8.

en: Footer small menu text color. Default is #666666.
lt: Paraštės mažojo meniu teksto spalva. Numatytoji #666666.

en: Footer copyright text color. Default is #666666.
lt: Paraštės copyright teksto spalva. Numatytoji #666666.

en: Widget background color. Default is #333333.
lt: Valdiklio pagrindo spalva. Numatytoji #333333.

en: Widget content color. Default is #999999.
lt: Valdiklio turinio spalva. Numatytoji #999999.

en: Widget title color. Default is #D5D5D5.
lt: Valdiklio pavadinimo spalva. Numatytoji #D5D5D5.

en: Footer part color options
lt: Paraštės spalvų pasirinkimai

en: Button background color. Default is #0FBE7C.
lt: Mygtuko pagrindo spalva. Numatytoji #0FBE7C.

en: Button text color. Default is #FFFFFF.
lt: Mygtuko teksto spalva. Numatytoji #FFFFFF.

en: Background color. Default is #F8F8F8.
lt: Pagrindo spalva. Numatytoji #F8F8F8.

en: Title color. Default is #222222.
lt: Pavadinimo spalva. Numatytoji #222222.

en: TG:Call to action widget color options
lt: TG: Kvietimo veikti valdiklio spalvų pasirinkimai

en: Commenting field background color. Like name, date etc. Default is #F8F8F8.
lt: Komentavimo laukelio pagrindo spalva. Vardas, data ir pan. Numatytoji #F8F8F8.

en: Single comment background color. Like name, date etc. Default is #F8F8F8.
lt: Vieno komentaro pagrindo spalva. Vardas, data ir pan. Numatytoji #F8F8F8.

en: Comment meta color. Like name, date etc. Default is #999999.
lt: Komentarų meta spalva. Vardas, data ir pan. Numatytoji #999999.

en: Comment title color. Default is #222222.
lt: Komentarų pavadinimo spalva. Numatytoji #222222.

en: Comment part background color. Default is #FFFFFF.
lt: Komentarų dalies pagrindo spalva. Numatytoji #FFFFFF.

en: Comment part color options
lt: Komentarų dalies spalvų pasirinkimai

en: Content part background color. Default is #FFFFFF.
lt: Turinio dalies pagrindo spalva. Numatytoji #FFFFFF.

en: Read more link color for TG: Featured Single Page widget and TG: Services widget. Default is #0FBE7C.
lt: (Skaityti daugiau) nuorodos spalva TG: Featured vieno puslapio ir TG: paslaugos valdikliuose. Numatytoji #0FBE7C.

en: Read more text background color. Default is #0FBE7C.
lt: (Skaityti daugiau) teksto pagrindo spalva. Numatytoji #0FBE7C.

en: Read more text in post meta. Default is #FFFFFF.
lt:  Įrašų meta (Skaityti daugiau) tekstas. Numatytoji #FFFFFF.

en: Post meta text color. Post meta includes date, author, category etc. information of post. Default is #999999.
lt: Įrašų meta teksto spalva. Įrašų meta apima datą, autorių, kategoriją ir kt. informaciją apie įrašą. Numatytoji #999999.

en: Post meta icon color. Post meta includes date, author, category etc. information of post. Default is #999999.
lt: Įrašų meta piktogramos spalva. Įrašų meta apima datą, autorių, kategoriją ir kt. informaciją apie įrašą. Numatytoji #999999.

en: Content text color. Default is #666666.
lt: Turinio teksto spalva. Numatytoji #666666.

en: Widget title color. Default is #FFFFFF.
lt: Valdiklio pavadinimo spalva. Numatytoji #FFFFFF.

en: Title in posts listing or blog/category view. Also for posts titles in TG:Featured Posts widget. Default is #222222.
lt: Pavadinimas įrašų sąrašo arba blog/kategorijos vaizde. Taip pat įrašų pavadinimams TG: Featured įrašai valdiklyje. Numatytoji #222222.

en: Content part color options
lt: Turinio dalies spalvų pasirinkimai

en: Header bar background color. Default is #FFFFFF.
lt: Antraštės skydelio pagrindo spalva. Numatytoji #FFFFFF.

en: Breadcrumb text color. Default is #666666.
lt: Trupinėlių teksto spalva. Numatytoji #666666.

en: Page title and post title in single view. Default is #222222
lt: Puslapio pavadinimas ir įrašo pavadinimas vienetiniame vaizde. Numatytoji #222222.

en: Header Bar Color Options
lt: Antraštės juostos spalvų pasirinkimai

en: Slider button background color. Default is #0FBE7C.
lt: Skaidrių mygtuko pagrindo spalva. Numatytoji #0FBE7C.

en: Slider button text color. Default is #FFFFFF.
lt: Skaidrių mygtuko teksto spalva. Numatytoji #FFFFFF.

en: Slider content. Default is #FFFFFF.
lt: Skaidrių turinys. Numatytoji #FFFFFF.

en: Slider title. Default is #FFFFFF.
lt: Skaidrių pavadinimas. Numatytoji #FFFFFF.

en: Slider part color options
lt: Skaidrių dalies spalvų pasirinkimai

en: Header small menu text color. Default is #666666.
lt: Antraštės mažojo meniu teksto spalva. Numatytoji #666666.

en: Header top bar info text color. Default is #555555.
lt: Antraštės viršutinio skydelio info teksto spalva. Numatytoji #555555.

en: Header top bar background color. Default is #F8F8F8.
lt: Antraštės viršutinio skydelio pagrindo spalva. Numatytoji #F8F8F8.

en: Header background color. Default is #FFFFFF.
lt: Antraštės pagrindo spalva. Numatytoji #FFFFFF.

en: Primary sub menu text color. Default is #666666.
lt: Pirminio submeniu teksto spalva. Numatytoji #666666.

en: Primary menu text color. Default is #444444.
lt: Pirminio meniu teksto spalva. Numatytoji #444444.

en: Header Color Options
lt: Antraštės spalvų pasirinkimai

en: Footer small menu. Default is 12px.
lt: Paraštės mažasis meniu. Numatytasis 12px.

en: Footer copyright text font size. Default is 12px.
lt: Paraštės Copyright šrifto teksto dydis. Numatytasis 12px.

en: Footer widget content font size. Default is 14px.
lt: Paraštės valdiklio turinio šrifto dydis. Numatytasis 14px.

en: Footer widget title font size. Default is 22px.
lt: Paraštės valdiklio pavadinimo šrifto dydis. Numatytasis 22px.

en: Footer font size options
lt: Paraštės šrifto dydžio pasirinkimai

en: Read more link font size. Default is 14px. Read more in post meta, TG: Featured Single Page widget and TG: Services widget.
lt: (Skaityti daugiau) nuorodos šrifto dydis. Numatytasis 14px. (Skaityti daugiau) įrašų meta, TG Featured vieno puslapio valdiklyje ir TG: paslaugos valdyklyje.

en: Post meta font size. Default is 14px. Post meta includes date, author, category etc. information of post.
lt: Įrašų meta šrifto dydis. Numatytasis 14px. Įrašų meta apima datą, autorių, kategoriją ir kt. informaciją apie įrašą.

en: Content font size, also applies to other text like in search fields, post comment button etc. Default is 16px.
lt: Turinio šrifto dydis, taip pat taikomas kitam tekstui, pvz. paieškos laukeliuose, įrašų komentaruose ir kt. Numatytasis 16px.

en: Content font size options
lt: Turinio šrifto dydžių pasirinkimai

en: Comment Title. Default is 26px.
lt: Komentarų pavadinimas. Numatytasis 26px.

en: Title of TG: Call To Action widget. Default is 24px.
lt: TG: Kvietimo veikti valdiklio pavadinimas. Standartinė nuostata 24px.

en: Main title of TG: Featured Posts widget and TG: Our Clients widget. Default is 30px.
lt: Pagrindinis pavadinimas TG: Featured įrašai ir TG: Mūsų klientai valdikliuose. Numatytasis 30px.

en: Widget title font size. Default is 22px.
lt: Valdiklių pavadinimų šrifto dydis. Numatytasis 22px.

en: Title in posts listing or blog/category view. Also for posts titles in TG:Featured Posts widget. Default is 26px.
lt: Pavadinimai įrašų sąrašo arba blog/kategorijos vaizde. Taip pat įrašų pavadinimams TG:Featured įrašai valdiklyje. Numatytasis 26px.

en: Title and widget related font size options
lt: Su pavadinimu ir valdikliais susijusių šriftų pasirinkimai

en: Page title and post title in single view. Default is 22px. Appears in header bar just before content.
lt: Puslapio pavadinimas ir puslapio pavadinimas vienetiniame vaizde. Numatytasis yra 22px. Atsiranda antraštės skydelyje iškart prieš turinį.

en: Breadcrumb Text. Default is 12px. Breadcrumb appears in header bar right side after installing Breadcrumb NavXT
lt: Trupinėlių tekstas. Numatytasis 12px. Trupinėliai atsiranda antraštės skydelio dešinėje instaliavus Breadcrumb NavXT

en: Header Bar font size options
lt: Antraštės skydelio teksto dydžio pasirinkimai

en: Slider button text. Default is 20px.
lt: Skaidrių mygtuko tekstas. Numatytasis 20px.

en: Slider content. Default is 16px.
lt: Skaidrių turinys. Numatytasis 16px.

en: Slider title. Default is 26px.
lt: Skaidrių pavadinimas. Numatytasis 26px.

en: Slider font size Options
lt: Skaidrių teksto dydžio pasirinkimai

en: Header top bar small info text. Default is 12px.
lt: Antraštės viršutinio skydelio info tekstas. Numatytasis 12px.

en: Header small menu. Default is 12px.
lt: Pirminis submeniu. Numatytasis 12px.

en: Primary menu. Default is 16px.
lt: Pirminis meniu. Numatytasis 16px.

en: Site tagline font size. Default is 16px.
lt: Tinklapio tagline šrifto dydis. Numatytasis 16px.

en: Site title font size. Default is 36px.
lt: Tinklapio pavadinimo šrifto dydis. Numatytasis 36px.

en: Header font size Options
lt: Antraštės šrifto dydžio pasirinkimai

en: Border lines. These lines are used in various parts as seperator and as borders. Default is #EAEAEA.
lt: Kraštų linijos. Šios linijos naudojamos įvairiose dalyse kaip atskyrimo arba kraštų linijos. Numatytoji #FFFFFF.

en: General Color Options
lt: Bendri spalvų pasirinkimai

en: Color
lt: Spalva

en: Content font and for others. Default is "Lato".
lt: Turinio šriftas. Numatytasis yra "Lato".

en: All Titles font. Default is "Lato".
lt: Visų pavadinimų šriftas. Numatytasis yra "Lato".

en: Menu font. Default is "Lato".
lt: Meniu šriftas. Numatytasis yra "Lato".

en: Site tagline font. Default is "Lato".
lt: Tinklapio tagline šriftas. Numatytasis yra "Lato".

en: Site title font. Default is "Lato".
lt: Tinklapio pavadinimo šriftas. Numatytasis yra "Lato".

en: Google Font Options
lt: Google šriftų pasirinkimai

en: Typography
lt: Tipografija

en: Edit the Copyright information in your footer. You can also use shortcodes [the-year], [site-link], [wp-link], [tg-link] for current year, your site link, WordPress site link and ThemeGrill site link respectively.
lt: Pakoreguokite Copyright informaciją paraštėje. Galite naudoti shortcode [the-year], [site-link], [wp-link], [tg-link] einamiesiems metams, jūsų tinklapio nuorodai, WordPress nuorodai ir ThemeGrill nuorodai.

en: Footer Copyright Editor
lt: Paraštės Copyright redagavimas

en: Theme by:
lt: Tema:

en: Replace the default Read more text with your own words
lt: Pakeiskite (Skaityti daugiau) tekstą savo norimais žodžiais

en: Excerpt Read More Text
lt: Santraukos tekstas (Skaityti daugiau)

en: Enter the number of Words you wish to show on excerpt. Default value is 40 words.
lt: Įveskite žodžių, matomų santraukoje, skaičių. Numatytoji vertė 40 žodžių.

en: Excerpt Length
lt: Santrumpos ilgis

en: Upload favicon for your site.
lt: Įkelti favicon Jūsų tinklapiui.

en: Upload favicon
lt: Įkelti favicon

en: Check to activate favicon. Upload fav icon from below option
lt: Pažymėkite, kad įjungti favicon. Įkelkite favicon iš pasirinkimų žemiau

en: Activate favicon
lt: Įjungti favicon

en: Additional
lt: Priedai

en: Write your custom css.
lt: Parašykite savo papildomą CSS.

en: Custom CSS
lt: Pasirinktinis CSS

en: This will reflect in links, buttons and many others. Choose a color to match your site.
lt: Tai matysis nuorodose, mygtukuose ir kitur. Pasirinkite spalvą atitinkančią jūsų tinklapį.

en: Primary color option
lt: Pagrindinė spalva

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Full Content
lt: Pilno turinio Blog

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Image Round Alternate Medium
lt: Vidutinis apvalus pakaitinis Blog vaizdas

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Image Round Medium
lt: Vidutinis apvalus Blog vaizdas

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Image Alternate Medium
lt: Vidutinis pakaitinis Blog vaizdas

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Image Medium
lt: Vidutinis Blog vaizdas

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blog Image Large
lt: Didelis Blog vaizdas

en: Choose the display type for the archive/category view.
lt: Pasirinmkite atvaizdavimo tipą archyvo/kategotijų vaizdui.

en: Select default layout for single posts. This layout will be reflected in all single posts unless unique layout is set for specific post.
lt: Pasirinkite numatytąjį įrašų išdėstymą. Šis išdėstymas matysis visuose įrašuose, nebent unikalus išdėstymas bus nustatytas konkrečiam įrašui.

en: Default layout for single posts only
lt: Numatytasis išdėstymas tik atskiriems įrašams

en: Select default layout for pages. This layout will be reflected in all pages unless unique layout is set for specific page.
lt: Pasirinkite numatytąjį puslapių išdėstymą. Šis išdėstymas matysis visuose puslapiuose, nebent unikalus išdėstymas bus nustatytas konkrečiam puslapiui.

en: Default layout for pages only
lt: Numatytasis išdėstymas tik puslapiams

en: Select default layout. This layout will be reflected in whole site archives, search etc. The layout for a single post and page can be controlled from below options.
lt: Pasirinkite numatytąjį išdėstymą. Šis išdėstymas matysis viso tinklapio archyvuose, paieškoje ir kt. Atskirų įrašų ir puslapių išdėstymas gali būti keičiamas žemiau esančiose nuostatose.

en: Default layout
lt: Numatytasis išdėstymas

en: Choose the light or dark skin. This will be reflected in whole site.
lt: Pasirinkite šviesų arba tamsų šabloną. Tai matysis visame tinklapyje.

en: Color Skin
lt: Šablono spalva

en: Wide layout with content width of 978px
lt: Platus išdėstymas su 978px pločio turiniu

en: Wide layout with content width of 1218px
lt: Platus išdėstymas su 1218px pločio turiniu

en: Boxed layout with content width of 978px
lt: Įrėmintas išdėstymas su 978px pločio turiniu

en: Boxed layout with content width of 1218px
lt: Įrėmintas išdėstymas su 1218px pločio turiniu

en: Choose your site layout. The change is reflected in whole site.
lt: Pasirinkite tinklapio išdėstymą. Pakeitimai atsispindės viame tinlapyje.

en: Site Layout
lt: Tinklapio išdėstymas

en: Design
lt: Dizainas

en: Enter link to redirect slider when clicked
lt: Įveskite nuorodą i kurią perkels skaidrės paspaudimas

en: Enter the button text. Default is "Read more"
lt: Įveskite mygtuko tekstą. Numatytasis yra "Skaityti daugiau"

en: Read more
lt: Skaityti toliau

en: Enter your slider description.
lt: Įveskite skaidrės apibūdinimą.

en: Enter title for your slider.
lt: Įveskite skaidrės pavadinimą.

en: Upload slider image.
lt: Įkelti skaidrių paveikslėlį.

en: Image Upload #%1$s
lt: Paveikslėlio įkėlimas #%1$s

en: Enter the number of slides you want then click save.
lt: Įrašykite norimą skaidrių skaičių ir paspauskite Išsaugoti.

en: Number of slides
lt: Skaidrių skaičius

en: Add number in seconds. Default is 1.
lt: Įrašykite sekundes. Numatytoji vertė 1 sekundė.

en: Slider transition length time
lt: Skaidrių keitimosi greitis

en: Add number in seconds. Default is 4.
lt: Įrašykite sekundes. Numatytoji vertė 4 sekundės.

en: Slider transition delay time
lt: Skaidrių keitimosi dažnis

en: Choose the transition effect that you like. Default is "fade".
lt: Pasirinkite norimą skaidrių keitimosi efektą. Numatytasis yra "fade".

en: Slider transition effect
lt: Skaidrių keitimosi efektai

en: Slider on all pages
lt: Skaidrės visuose puslapiuose

en: Choose the slider status that you want.
lt: Pasirinkite norimą skaidrių būklę.

en: Slider Status
lt: Skaidrių būklė

en: Check to activate slider.
lt: Pažymėkite, kad įjungti skaidres.

en: Activate slider
lt: Įjunkite skaidres

en: Slider
lt: Slankiklis

en: Check to show in new tab
lt: Pažymėkitem kad būtų rodoma naujame skirtuke

en: Add link for %1$s
lt: Pridėti nuorodą į %1$s

en: Check to activate social links area. You also need to activate the header top bar section in Header options to show this social links area
lt: Suaktyvinti socialinių tinklų nuorodų zoną. Jūs taip pat turite suaktyvuoti antraštės viršutinį skydelį Antraštės nustatymuose, kad šios nuorodos būtų rodomos

en: Activate social links area
lt: Įjunkite socialinių tinklų zoną

en: Social Links
lt: Socialinių tinklų nuorodos

en: You are here:
lt: Jūs esate čia:

en: Position Below: Display the Header image just below the site title and main menu part.
lt: Patalpinti apačioje: Rodyti antraštės paveikslėlį po tinklapio pavadinimu ir pagrindiniu meniu.

en: Position Above (Default): Display the Header image just above the site title and main menu part.
lt: Patalpinti viršuje (Default): Rodyti antraštės paveikslėlį virš tinklapio pavadinimo ir pagrindinio meniu.

en: Choose top header image display position.
lt: Pasirinkite antraštės paveikslėlio poziciją.

en: You can add phone numbers, other contact info here as you like. This box also accepts shortcodes.
lt: Galite pridėti telefonų numerius, kitą kontaktinę informaciją. Taip pat galimi shortcodes.

en: Header Info Text
lt: Antraštės info tekstas

en: Type 2: Social icons & small text area on right, menu area on left
lt: 2-as tipas: Socialinių tinklų simboliai ir teksto zona dešinėje, meniu kairėje

en: Type 1 (Default): Social icons & small text area on left, menu area on right
lt: 1-as tipas (numatytasis): Socialinių tinklų simboliai ir teksto zona kairėje, meniu dešinėje

en: Choose top bar display type.
lt: Pasirinkite viršutino skydelio atvaizdavimo tipą.

en: Check to show top header bar. The top header bar includes social icons area, small text area and menu area.
lt: Pažymėkite, kad įjungti viršutinį antraštės skydelį. Viršutinis antraštės skydelis turi socialinių tinklų simbolių zoną, mažą teksto zoną ir meniu zoną.

en: Activate Header Top Bar
lt: Aktyvuoti antraštės viršutinį skydelį

en: Type 2: Menu on left, header text & logo on right
lt: č-as tipas: Antraštės tekstas ir logotipas dešinėje, meniu kairėje

en: Type 1 (Default): Header text & logo on left, menu on the right
lt: 1-as tipas (numatytasis): Antraštės tekstas ir logotipas kairėje, meniu dešinėje

en: Choose the header display type that you want.
lt: Pasirinkite norimą antraštės atvaizdavimo tipą.

en: Header Display Type
lt: Antraštės atvaizdavimo tipas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Show Both
lt: Rodyti abu

en: Header Text Only
lt: Tik antraštės tekstas

en: Header Logo Only
lt: Tik antraštės logotipas

en: Choose the option that you want.
lt: Pasirinkite norimą opciją.

en: Show
lt: Rodyti

en: Upload logo for your header.
lt: Įkelti logotipą į antraštę.

en: Header Logo
lt: Antraštės logotipas

en: Header
lt: Antraštės išvaizda

en: View Demo
lt: Peržiūrėti demonstraciją

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Support Forum
lt: Pagalbos forumas

en: No Sidebar Content Centered
lt: Be šoninių juostų, turinys centre

en: No Sidebar Full Width
lt: Be šoninių juostų, pilnas plotis

en: Left Sidebar
lt: Valdiklių sritis kairėje

en: Right Sidebar
lt: Valdiklių sritis dešinėje

en: Default Layout
lt: Numatytasis išdėstymas

en: Select Layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Menu
lt: Meniu

en: Tagged on:
lt: Žyma:

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Comments are closed.
lt: Komentavimo galimybė išjungta.

en: Newer Comments &rarr;
lt: Naujesni komentarai &rarr;

en: &larr; Older Comments
lt: &larr; Senesni komentarai

en: Comment navigation
lt: Komentarų navigacija

en: It looks like nothing was found at this location. Try the search below.
lt: Panašu, kad šioje vietoje nieko nerasta. Bandykite ieškoti žemiau.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.
