Themes - Spacious Pro - en to nl translation catalogue (240 entries)

en: % Comments
nl: % reacties

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: %1$s installed and activated successfully.
nl: %1$s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: &larr; Previous
nl: &larr; Vorige

en: (Edit)
nl: (bewerken)

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere berichten

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate %2$s
nl: Activeer %2$s

en: Activate favicon
nl: Activeer favicon

en: Activate slider
nl: Activeer slider

en: Active
nl: Actief

en: Additional
nl: Extra

en: All installations and activations have been completed.
nl: Alle installaties en activeringen zijn voltooid.

en: All installations have been completed.
nl: Alle installaties zijn voltooid.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie van %1$s: <strong> %2$s</strong>.

en: Archives
nl: Archieven

en: Author Bio
nl: Biografie van auteur

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Available version:
nl: Beschikbare versie:

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl[0]: Start activering plugin
nl[1]: Start activering plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl[0]: Start installatie plugin
nl[1]: Start installatie plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl[0]: Start bijwerken plugin
nl[1]: Start bijwerken plugins

en: Blog Full Content
nl: Blog volledige content

en: Blog Image Alternate Medium
nl: Alternatieve medium blogafbeelding

en: Blog Image Large
nl: Grote blogafbeelding

en: Blog Image Medium
nl: Medium blogafbeelding

en: Blog Posts display type
nl: Weergave-type voor de blogberichten

en: Boxed layout with content width of 1218px
nl: Ingesloten layout met content-breedte van 1218px

en: Boxed layout with content width of 978px
nl: Ingesloten layout met content-breedte van 978px

en: BreadCrumb Custom Text
nl: BreadCrumb aangepaste tekst

en: Business Bottom Sidebar
nl: Business Onder Sidebar

en: Business Middle Left Sidebar
nl: Business Linker Midden Sidebar

en: Business Middle Right Sidebar
nl: Business Midden Rechts Sidebar

en: Button Redirect Link:
nl: Knop herverwijst naar pagina:

en: Button Text:
nl: Tekst op Knop:

en: Byline:
nl: Onderschrift:

en: Call to Action Additional Text
nl: Extra tekst van Call to Action

en: Call to Action Main Text
nl: Call to Action Tekst

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Valsspelen?

en: Check to activate favicon. Upload fav icon from below option
nl: Aanvinken om de favicon te activeren. Upload je favicon in de optie hieronder.

en: Check to activate slider.
nl: Aanvinken om de slider te activeren.

en: Check to enable the featured image in single page.
nl: Aanvinken om de uitgelichte afbeelding in enkele pagina in te schakelen.

en: Check to enable the featured image in single post page.
nl: Aanvinken om de uitgelichte afbeelding in enkel bericht in te schakelen.

en: Choose a footer design.
nl: Kies een footer design.

en: Choose a header design.
nl: Kies een header design.

en: Choose the light or dark skin. This will be reflected in whole site.
nl: Kies een lichte of donkere skin. Deze keuze wordt gebruikt door de hele site.

en: Choose the option that you want.
nl: Kies de optie die je wilt.

en: Choose top header image display position.
nl: Kies de positie voor de top header-afbeelding.

en: Choose your site layout. The change is reflected in whole site.
nl: Kies je site-layout. De wijziging geldt voor de gehele site.

en: Color Skin
nl: Kleur Skin

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

en: Comments Off
nl: Reageren uitgeschakeld

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Contact Page Sidebar
nl: Contact Pagina Sidebar

en: Contact Page Template
nl: Template voor contactpagina

en: Custom CSS
nl: Eigen CSS

en: Day: %s
nl: Dag: %s

en: Default Layout
nl: Standaard-layout

en: Default layout
nl: Standaard-layout

en: Default layout for pages only
nl: Standaard layout alleen voor pagina's

en: Default layout for single posts only
nl: Standaard layout alleen voor enkele berichten

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Display Featured Single Page
nl: Toon Uitgelichte Enkele Pagina

en: Display Testimonial
nl: Toon Testimonial

en: Display some pages as services. Best for Business Top or Bottom sidebar.
nl: Toon enkele pagina's als diensten. Ideaal voor Business Top of Onder sidebar.

en: Displays the title of the Page if title input is empty.
nl: Toon de titel van de Pagina als het titelveld leeg is.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Enter link to redirect slider when clicked
nl: Voer de link naar de pagina in waar naartoe genavigeerd moet worden bij een klik.

en: Enter the button text. Default is "Read more"
nl: Vul de tekst voor de knop in. Standaard is "Lees meer"

en: Enter title for your slider.
nl: Voer de titel van je slider-item in.

en: Enter your slider description.
nl: Voer de omschrijving in.

en: Error 404 Page Sidebar
nl: Fout 404 Pagina Sidebar

en: Everest Forms – Easy Contact Form and Form Builder
nl: Everest Forms – Eenvoudig contactformulier en formulierbouwer

en: External Source
nl: Externe bron

en: Featured Image In Single Page
nl: Uitgelichte afbeelding in enkele pagina

en: Featured Image In Single Post Page
nl: Uitgelichte afbeelding in enkel bericht

en: Footer Copyright Editor
nl: Editor voor de copyright-tekst in de footer

en: Footer Designs
nl: Footer designs

en: Footer Menu
nl: Footer menu

en: Footer Sidebar Four
nl: Footer Sidebar Vier

en: Footer Sidebar One
nl: Footer Sidebar Eén

en: Footer Sidebar Three
nl: Footer Sidebar Drie

en: Footer Sidebar Two
nl: Footer Sidebar Twee

en: Footer Widgets Column
nl: Kolom voor footer-widgets

en: Header Designs
nl: Header designs

en: Header Image Position
nl: Positie van header-afbeelding

en: Header Logo
nl: Header-logo

en: Header Logo Only
nl: Alleen header-logo

en: Header Text Only
nl: Alleen header-tekst

en: Hide Details
nl: Details verbergen

en: Image Upload #%1$s
nl: Upload afbeelding #%1$s

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Install
nl: Installeren

en: Install %2$s
nl: Installeer %2$s

en: Install Plugins
nl: Installeer plugins

en: Install Required Plugins
nl: Installeer verplichte plugins

en: Installed But Not Activated
nl: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s (%2$d/%3$d) wordt geïnstalleerd

en: Installing Plugin: %s
nl: Installeren plugin: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s (%2$d/%3$d) wordt geïnstalleerd en geactiveerd.

en: It looks like nothing was found at this location. Try the search below.
nl: Het lijkt erop dat er niets is gevonden op deze plek. Probeer de zoekfunctie hieronder.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden wat je zoekt. Misschien helpt zoeken.

en: Left Sidebar
nl: Sidebar links

en: Minimum required version:
nl: Minimaal benodigde versie:

en: Month: %s
nl: Maand: %s

en: Name:
nl: Naam:

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwere reacties &rarr;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere berichten <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Next &rarr;
nl: Volgende &rarr;

en: No Comments
nl: Geen reacties

en: No Sidebar Content Centered
nl: Geen sidebar, content gecentreerd

en: No Sidebar Full Width
nl: Geen sidebar, volledige breedte

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl: Geen actie ondernomen. Plugin %1$s was al actief.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl: Er zijn geen plugins beschikbaar om te worden geactiveerd op dit moment.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl: Er zijn geen plugins beschikbaar om te worden geinstalleerd op dit moment.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl: Er zijn geen plugins beschikbaar om te worden bijgewerkt op dit moment.

en: No plugins to install, update or activate.
nl: Geen plugins om te installeren, bij te werken of te activeren.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om geactiveerd te worden. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om te installeren. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om bij te werken. Er is geen actie ondernomen.

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: One Column
nl: Eén kolom

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Oeps. Deze pagina kon niet worden gevonden.

en: Page
nl: Pagina

en: Page Builder Template
nl: Paginabouwer template

en: Page NOT Found
nl: Pagina niet gevonden

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl: Neem voor hulp contact op met de beheerder van deze website.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl: Neem contact op met de verstrekker van de plugin en vraag hem de plugin in te pakken volgens de WordPress richtlijnen.

en: Plugin activated successfully.
nl: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl: Plugin activatie mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl: Plugin niet geactiveerd. Een hogere versie van %s is nodig voor dit thema. Update de plugin.

en: Position Above (Default): Display the Header image just above the site title and main menu part.
nl: Erboven Plaatsen (Standaard): Toon de header-afbeelding net boven de site-titel en de hoofdnavigatie.

en: Position Below: Display the Header image just below the site title and main menu part.
nl: Eronder Plaatsen: Toon de header-afbeelding net onder de site-titel en de hoofdnavigatie.

en: Post author
nl: Bericht auteur

en: Post navigation
nl: Berichtnavigatie

en: Pre-Packaged
nl: Bij installatie inbegrepen

en: Primary Menu
nl: Hoofdmenu

en: Primary color option
nl: Hoofdkleur

en: Quotes
nl: Citaten

en: Read more
nl: Verder lezen

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Start hier</a>.

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Remove Featured image
nl: Verwijder uitgelichte afbeelding

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Required
nl: Verplicht

en: Required Update not Available
nl: Verplichte update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl: Bijwerken vereist

en: Responsive Menu Style
nl: Responsive menu stijl

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Terug naar het installatiescherm voor verplichte plugins

en: Return to the Dashboard
nl: Ga terug naar het dashboard

en: Right Sidebar
nl: Sidebar rechts

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Select Layout
nl: Selecteer layout

en: Select default layout for pages. This layout will be reflected in all pages unless unique layout is set for specific page.
nl: Selecteer standaard layout voor pagina's. Deze layout wordt gebruikt in alle pagina's tenzij een unieke layout is geselecteerd voor die pagina.

en: Select default layout for single posts. This layout will be reflected in all single posts unless unique layout is set for specific post.
nl: Selecteer standaard layout voor enkele berichten. Deze layout wordt gebruikt voor enkele berichten tenzij een unieke layout is gekozen voor het bericht.

en: Select default layout. This layout will be reflected in whole site archives, search etc. The layout for a single post and page can be controlled from below options.
nl: Selecteer de standaard layout. Deze layout wordt gebruikt in site-archief, zoeken, etc. De layout voor een enkel bericht of een pagina kan in onderstaande opties worden gekozen.

en: Show
nl: Tonen

en: Show Both
nl: Toon beide

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Show Image After Title
nl: Toon afbeelding na titel

en: Show Image Before Title
nl: Toon afbeelding voor titel

en: Show your some pages as recent work. Best for Business Top or Bottom sidebar.
nl: Toon een aantal pagina's als recent werk. Ideaal voor Business Top of Onder sidebar.

en: Shows widgets at Left side.
nl: Laat de Widgets aan de linkerkant zien.

en: Shows widgets at Right side.
nl: Laat de Widgets aan de rechterkant zien.

en: Shows widgets at footer sidebar four.
nl: Toon widgets op footer sidebar vier.

en: Shows widgets at footer sidebar one.
nl: Toon widgets op footer sidebar één.

en: Shows widgets at footer sidebar three.
nl: Toon widgets op footer sidebar drie.

en: Shows widgets at footer sidebar two.
nl: Toon widgets op footer sidebar twee.

en: Shows widgets in header section just above the main navigation menu.
nl: Toon widgets in header-sectie net boven de hoofdnavigatie.

en: Shows widgets on Business Page Template Bottom Section.
nl: Toon widgets op de ondersectie van het pagina-template voor Business.

en: Shows widgets on Business Page Template Middle Section Left Half.
nl: Toon widgets op de middensectie links van het pagina-template voor Business.

en: Shows widgets on Business Page Template Middle Section Right Half.
nl: Toon widgets op de middensectie rechts van het pagina-template voor Business.

en: Shows widgets on Business Page Template Top Section.
nl: Toon widgets op bovensectie van de pagina-template voor Business.

en: Shows widgets on Contact Page Template.
nl: Toont widgets op Contactpagina Template

en: Shows widgets on Error 404 page.
nl: Toon widgets op 404 foutpagina.

en: Site Layout
nl: Site-layout

en: Slider Settings
nl: Slider-instellingen

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er ging iets mis met de plugin API.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Helaas, er waren geen overeenkomsten met je zoekterm. Probeer het opnieuw met enkele andere zoekwoorden.

en: Source
nl: Bron

en: Style 1
nl: Stijl 1

en: Style 2
nl: Stijl 2

en: Suitable for Home Top Sidebar, Home Bottom Left Sidebar and Side Sidbar.
nl: Geschikt voor Homepagina Top Sidebar, Homepagina Onder Links Sidebar en Zijkant Sidebar.

en: Suitable widget: TG: Testimonial, TG: Featured Single Page
nl: Geschikte widget: TG: Testimonial, TG: UItgelichte pagina

en: Support Forum
nl: Forum voor ondersteuning

en: Switch to new responsive menu.
nl: Wissel naar nieuw responsive menu.

en: TG: Featured Posts
nl: TG: Uitgelichte berichten

en: TG: Featured Widget
nl: TG: Uitgelicht Widget

en: TG: Our Clients
nl: TG: Onze cliënten

en: TG: Services
nl: TG: Diensten

en: Tagged on:
nl: Getagd op:

en: Testimonial Description
nl: Testimonial Omschrijving

en: The following plugin was activated successfully:
nl: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatie- en activeringsproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van je webhost, een moment geduld.

en: The installation of %1$s failed.
nl: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatieproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van je webhost, een moment geduld.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl: De niet lokale plugin bestaat uit meer dan een bestand, maar deze bestanden zijn niet samengevoegd in een map.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl: Het niet lokale pluginpakket heeft geen map met de benodigde slug en hernoemen is niet gelukt.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl: Er zijn een of meerdere vereiste of aanbevolen plugins beschikbaar om te installeren, bij te werken of te activeren.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl: Deze plugin moet bijgewerkt worden om geschikt te zijn voor je thema.

en: This will reflect in links, buttons and many others. Choose a color to match your site.
nl: Deze kleur wordt gebruikt in links, buttons en op vele andere plekken. Kies een kleur die bij je site past.

en: Title:
nl: Titel:

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Te activeren <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Te activeren <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Te installeren <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Te installeren <span class="count">(%s)</span>

en: Update
nl: 	Bijwerken

en: Update %2$s
nl: Bijwerken %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Updates beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
nl: Bijwerken vereist

en: Update recommended
nl: Bijwerken aanbevolen

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s bijwerken (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
nl: Bijwerken plugin: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl: Upgrade bericht van de plugin auteur:

en: Upload favicon for your site.
nl: Upload favicon voor je site.

en: Upload slider image.
nl: Upload slider-afbeelding.

en: Use this widget to show the call to action section.
nl: Gebruik deze widget om de Call To Action sectie te tonen.

en: Version
nl: Versie

en: Videos
nl: Video&#39;s

en: View Demo
nl: Bekijk Demo

en: Wide layout with content width of 1218px
nl: Brede layout met content-breedte van 1218px

en: Wide layout with content width of 978px
nl: Brede layout met content-breedte van 978px

en: Write your custom css.
nl: Schrijf je eigen CSS.

en: Year: %s
nl: Jaar: %s

en: You are here:
nl: Je bent hier:

en: You are here:
nl: Je bent hier:

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl: onbekend

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl: en

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>
